XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 416 utakmica za dan
Nedelja, 17 Novembar 2019

Fudbal

17.11.2019 13:00 Smederevo 1924 : Radnički 1923
17.11.2019 13:00 OFK Bačka : Metalac
17.11.2019 13:00 Dinamo : Sinđelić
17.11.2019 13:00 Kabel : Zlatibor
17.11.2019 13:00 Radnički (P) : OFK Žarkovo
17.11.2019 13:00 Zemun : Trayal
17.11.2019 13:00 Novi Pazar : Kolubara
17.11.2019 13:00 RFK Grafičar : Budućnost
17.11.2019 13:00 Proleter Mihajlovac : Sloga 33
17.11.2019 13:00 RSK : Mačva 1929
17.11.2019 13:00 Borac : Kozara
17.11.2019 11:00 SFS Borac : Timočanin
17.11.2019 11:00 Car Konstantin : OFK Sinđelić
17.11.2019 13:00 Radan : Trstenik PPT
17.11.2019 13:00 Zvezdara : Radnički (NB)
17.11.2019 13:00 Stepojevac Vaga : Jedinstvo
17.11.2019 13:00 TEK Sloga : Sremčica
17.11.2019 13:00 Zvižd : Udarnik
17.11.2019 13:00 Partizan 1945 : Rudar
17.11.2019 13:00 Sloboda : Karađorđe
17.11.2019 13:00 Morava : Polet
17.11.2019 13:00 Pomoravlje : OFK Aranđelovac 1979
17.11.2019 13:00 OFK Napredak : Petar Dobrnjac
17.11.2019 13:00 Železničar : OFK Divci
17.11.2019 13:00 Sloga : Borac
17.11.2019 13:00 Vrelo Sport : Radnički Stobeks
17.11.2019 13:00 Mladost (D) : Radnički (V)
17.11.2019 13:00 Brezovica : Mladost (P)
17.11.2019 13:00 Drina : Zadrugar
17.11.2019 13:00 Polet : OFK Ras
17.11.2019 13:00 Vodojaža : Omladinac
17.11.2019 13:00 Novi Pazar 1928 : Radnik
17.11.2019 13:00 Šumadija : Budućnost
17.11.2019 13:00 Korićani : Bane 1931
17.11.2019 13:00 Apolon 2018 : Šumadija 1903
17.11.2019 13:00 Zlatar : Crnokosa
17.11.2019 13:00 Polimlje : Lunjevica
17.11.2019 11:00 Polet (Lj) : Jasen
17.11.2019 13:00 Sloga (S) : Jedinstvo Putevi
17.11.2019 13:00 Prijevor : Sevojno
17.11.2019 13:00 Bačka : OFK Vrbas
17.11.2019 13:00 Mladost (BP) : Vojvodina
17.11.2019 13:00 Tisa : Radnički
17.11.2019 13:00 Mladost (T) : OFK Stari Grad
17.11.2019 13:00 Tavankut : Tekstilac
17.11.2019 13:00 Bajša : Krila Krajine
17.11.2019 13:00 Jugović : Sloga (T)
17.11.2019 13:00 Hajduk (D) : Radnički (NP)
17.11.2019 13:00 Jadran : Podrinje
17.11.2019 13:00 Sremac : Mladost (NS)
17.11.2019 13:00 Borac : Cement
17.11.2019 13:00 Crvena zvezda (VS) : Budućnost
17.11.2019 13:00 ŽAK : Sloboda
17.11.2019 13:00 Borac (St) : Banat (Č)
17.11.2019 13:00 Jedinstvo (GS) : Čekmin
17.11.2019 13:00 Jastrebac : Pusta Reka
17.11.2019 13:00 Akademija 10 : Polet 1980
17.11.2019 13:00 Jablanica : Vranjska Banja
17.11.2019 11:00 Jedinstvo (P) : Rajko Mitić
17.11.2019 13:00 Lužnica : Rtanj
17.11.2019 13:00 Kablovi : Brodoremont
17.11.2019 13:00 Hajduk Veljko : Majdanpek
17.11.2019 13:00 OFK Slatina : Tanasko Rajić
17.11.2019 13:00 Meševo : Jastrebac
17.11.2019 13:00 Kušiljevo : Levač
17.11.2019 13:00 Juhor : Jedinstvo 1936
17.11.2019 13:00 Župa : Radnički (S)
17.11.2019 13:00 Jedinstvo (M) : OFK Lugomir
17.11.2019 13:00 Rudar : OFK Napredak 1929
17.11.2019 13:00 Malošište : Jedinstvo (GM)
17.11.2019 13:00 Bukovik : Pukovac
17.11.2019 13:00 Morava : Moravica
17.11.2019 13:00 OFK Niš : Svrljig
17.11.2019 13:00 Orljane : Mladost (M)
17.11.2019 13:00 Zemljoradnik : Vrtište
17.11.2019 13:00 Naša krila 1936 : OFK Brzi Brod
17.11.2019 13:00 Dunav : Milutinac
17.11.2019 13:00 BSK Batajnica : Prva Iskra
17.11.2019 13:00 Budućnost : Vrčin
17.11.2019 13:00 Leštane : Mladost
17.11.2019 10:00 Torlak : BSK 1926
17.11.2019 13:00 Sloga (B) : Sloga (L)
17.11.2019 13:00 Borac (Ž) : Mlava (ML)
17.11.2019 13:00 Omladinac (Š) : Budućnost (V)
17.11.2019 13:00 Obilić : Đerdap
17.11.2019 13:00 Železničar : Napredak Simićevo
17.11.2019 13:00 Rudar (Kr) : Borac (K)
17.11.2019 13:00 Sloga (L) : Osipaonica
17.11.2019 13:00 Železničar Kusadak : Jasenica 2017
17.11.2019 13:00 SASK : Cerovac 2013
17.11.2019 13:00 Obilić : Sloga (M)
17.11.2019 13:00 Crvena zvezda : Podunavac
17.11.2019 13:00 Bresje Superior : Omladinac
17.11.2019 13:00 Radnik : Pobeda
17.11.2019 13:00 ZSK : Pepeljevac
17.11.2019 13:00 Tvrdojevac : Tulari
17.11.2019 13:00 Dimitrije Tucović : Radnik (Ub)
17.11.2019 13:00 Sovljak : Rubribreza
17.11.2019 13:00 Iskra : OFK Osečina
17.11.2019 13:00 Trlić : OFK Jabučje
17.11.2019 13:00 Banjani : Kolubara 2
17.11.2019 13:00 Mladost (PP) : Jedinstvo (ŠT)
17.11.2019 13:00 Podrinje : Hajduk Stanko
17.11.2019 13:00 Sloga : Drina
17.11.2019 13:00 Duško : Milan Orlić
17.11.2019 11:00 Vidojevica : Cer
17.11.2019 13:00 Mladi borac : Majur
17.11.2019 13:30 Tavnik : Kraljevo Hajduk
17.11.2019 13:30 Granit : Mladi radnik 1925
17.11.2019 13:30 Borac (V) : Mataruge
17.11.2019 13:30 Ibar : Ribnica
17.11.2019 11:00 Proleter : Karađorđe
17.11.2019 13:30 Popovići Vrnjci : Napredak
17.11.2019 13:30 Napredak : Zadrugar
17.11.2019 13:30 Omladinac (Z) : Ozrem
17.11.2019 13:30 Jedinstvo (P) : Donja Vrbava
17.11.2019 13:30 Spartak : Rudar
17.11.2019 13:30 Slatina : Mladost (P)
17.11.2019 13:30 Jedinstvo (GG) : Dedinje Junajted
17.11.2019 13:30 Mladost (A) : Parmenac
17.11.2019 13:00 Budućnost (M) : Vojvodina
17.11.2019 13:00 BSK : Hercegovac
17.11.2019 13:00 Slavija : Polet
17.11.2019 13:00 Radnički 1918 : Budućnost (P)
17.11.2019 13:00 Omladinac : Borac 46
17.11.2019 13:00 Rusin : Tvrđava
17.11.2019 13:00 Maglić : ŽAK
17.11.2019 13:00 Preporod : Đurđin
17.11.2019 13:00 Obilić (Z) : Njegoš
17.11.2019 13:00 Senta : Obilić (NK)
17.11.2019 13:00 Iskra : Napredak
17.11.2019 13:00 Mitros : Železničar
17.11.2019 13:00 Ljukovo : Borac (M)
17.11.2019 13:00 Donji Srem 2015 : Rudar
17.11.2019 13:00 Donji Petrovci : Hajduk (B)
17.11.2019 13:00 Budućnost : PSK Putinci
17.11.2019 13:00 Napredak : Hajduk (V)
17.11.2019 13:00 OFK Sirig : Bačka (B)
17.11.2019 10:00 Index : Tatra
17.11.2019 13:00 Petrovaradin : Veternik
17.11.2019 13:00 Jedinstvo : ŽSK
17.11.2019 13:00 TSK : Fruškogorski partizan
17.11.2019 13:00 Fruškogorac : Slavija
17.11.2019 13:00 Tamiš : Omladinac FAM
17.11.2019 13:00 Vojvodina : Potisje
17.11.2019 13:00 Lehel : OFK Klek
17.11.2019 13:00 Jedinstvo (B) : Polet
17.11.2019 13:00 Rusanda : Borac (A)
17.11.2019 13:00 Mladost BD : Mladost (L)
17.11.2019 13:00 Radnički 1911 : Crvena zvezda
17.11.2019 13:00 Vučje : Progres
17.11.2019 13:00 Sloga : Šumadija
17.11.2019 13:00 Real : Umac
17.11.2019 13:00 Jedinstvo : Kumarevo 65
17.11.2019 13:00 Mladost 1959 : Zloćudovo
17.11.2019 13:00 OFK Morava : Železničar
17.11.2019 13:00 BSK : Polet
17.11.2019 13:00 Mladi borac : Moravac
17.11.2019 11:00 Ključ : Nemetali
17.11.2019 13:00 Polet : Radnički
17.11.2019 13:00 Blizna : Polom
17.11.2019 13:00 Branik : Urovica
17.11.2019 13:30 Osnić : Kosovo
17.11.2019 13:30 Omladinac : Rudar Vrška Čuka
17.11.2019 13:30 Graničar : Radnički 1946
17.11.2019 13:30 OFK Rtanj : PRO Rudar
17.11.2019 13:30 Sloga (M) : OFK Knjaz
17.11.2019 13:00 Sloga (Ć) : Gradina
17.11.2019 13:00 Vinogradar : Sloga (M)
17.11.2019 13:00 Mladost : 13. April
17.11.2019 13:00 Sebečevac : Kupci
17.11.2019 13:00 FUD : Čitluk
17.11.2019 13:00 Trudbenik : Žabare
17.11.2019 13:00 Ribnik : Šanac
17.11.2019 13:00 Donji Kopaonik : Varvarin
17.11.2019 13:30 Mladost (K) : Bratstvo
17.11.2019 13:30 Dragocvet : OFK Bratstvo
17.11.2019 13:30 Mladost (J) : Kolare
17.11.2019 13:30 Partizan (M) : OFK Batinac
17.11.2019 13:30 Juhor : Mladost (D)
17.11.2019 13:30 Javor : Orlovi
17.11.2019 13:30 Morava (KS) : Napredak (D)
17.11.2019 13:30 Moravac 2015 : Resavac
17.11.2019 13:30 Hajduk : Morava (R)
17.11.2019 13:00 Omladinac : Budućnost
17.11.2019 13:00 Rojkovac : Duboko
17.11.2019 13:00 OFK Borac : Barajevo
17.11.2019 13:00 Strelac : Lisović
17.11.2019 10:00 Borac (L) : OFK Zabrežje
17.11.2019 13:00 Zvezda : Radnički
17.11.2019 13:00 Kosmajac : Šumadija 1962
17.11.2019 13:00 Dunavac : Kosmaj
17.11.2019 13:00 Zaklopača : Rabrovac
17.11.2019 13:00 Kaluđerica 1969 : OFK Student
17.11.2019 13:00 Šepšin : Ropočevo
17.11.2019 13:00 Velika Krsna : Zuce 2019
17.11.2019 13:00 Baličevac : Rasovača
17.11.2019 13:00 Palilula : Padina
17.11.2019 13:00 OFK Rutevac 1908 : Radnički 1924
17.11.2019 13:00 Naisus 1977 : Radnički 1947
17.11.2019 13:00 Doljevac : Sloga
17.11.2019 13:00 Elid : Rudar Alpos
17.11.2019 13:00 Mladost (B) : Zaplanjac
17.11.2019 13:00 ŽSK : Jasenica
17.11.2019 13:00 Trnava : BSK
17.11.2019 13:00 Sloga : Omladinac (DR)
17.11.2019 13:00 Šumadinac (N) : Banja
17.11.2019 13:00 Prvi srpski ustanak : Lokomotiva
17.11.2019 13:00 Mladost MG : Vinča
17.11.2019 13:00 Šumadinac (S) : Borac
17.11.2019 13:00 Marjan : Plaskovac
17.11.2019 13:00 Sloboda (G) : Sloga (D)
17.11.2019 13:00 Mladost (P) : Borac (D)
17.11.2019 13:00 Jedinstvo (P) : Kolonija
17.11.2019 13:00 Šumadija 1934 : Šumadinac KG
17.11.2019 13:00 Pobeda 1926 : Maršić
17.11.2019 13:00 Zastava : Srbija
17.11.2019 13:00 OFK Bagremar : Kutlovo
17.11.2019 13:00 Proleter : Mladost (DK)
17.11.2019 13:00 Morava : Crvena zastava
17.11.2019 13:00 Stevan Nešticki : Palilulac
17.11.2019 13:00 Delijski Vis : Čegar 2013
17.11.2019 13:00 Omladinac : Radnički 1936
17.11.2019 13:00 Vulkan 1963 : Mladost (L)
17.11.2019 13:00 Mineralac : Trešnjevka
17.11.2019 13:00 OFK Alakince : FSU Južna pruga
17.11.2019 13:00 Levosoje : Vihor
17.11.2019 13:00 Čelik : Ternoci
17.11.2019 13:00 Pavlovac : Mladost (B)
17.11.2019 13:00 Žabari : Lukavac
17.11.2019 13:00 Popadić : Ribnikar
17.11.2019 13:00 Rakac Stave : Milenko Pavlović
17.11.2019 13:00 OFK Senjak : Rajac
17.11.2019 13:00 Stari drugari : Tešnjar
17.11.2019 13:00 Mladost : Polet
17.11.2019 13:00 Joks Junajted : Komanice
17.11.2019 13:00 Dračić 2018 : Jadar 2013
17.11.2019 13:30 Zvezda : Mladost 1981
17.11.2019 13:30 Braća Vuković : Jovo Kursula
17.11.2019 13:30 Stubal : Mineral 2015
17.11.2019 13:30 Jedinstvo (G) : Miločajac
17.11.2019 13:30 Borac (A) : Lazac
17.11.2019 Mladost : Partizan
17.11.2019 Kula : Terekveš
17.11.2019 Polet : Stanišić 1920
17.11.2019 Zadrugar : Hajduk
17.11.2019 Lipar : Omladinac
17.11.2019 Aleksa Šantić : Dunav
17.11.2019 13:00 BSK : Fruška Gora
17.11.2019 13:00 Obilić 1993 : Trgovački
17.11.2019 13:00 Sloga (Č) : Sloga (V)
17.11.2019 13:00 Fruškogorac : OFK Zeka Buljubaša
17.11.2019 13:00 Graničar 1924 : OFK Bikić
17.11.2019 13:00 Vinogradar : Obilić
17.11.2019 13:00 Čenej : Hajduk
17.11.2019 13:00 Proleter : Sloga
17.11.2019 13:00 Miletić : Borac
17.11.2019 13:00 Jedinstvo (G) : Železničar
17.11.2019 13:00 Slanobarac : Titel
17.11.2019 13:00 Susek : Dinamo
17.11.2019 13:00 Ratar : Borac (VS)
17.11.2019 13:00 Banat (D) : Karaš (J)
17.11.2019 13:00 Borac (VG) : Banat (I)
17.11.2019 13:00 Vulturul : Dunav
17.11.2019 13:00 Karaš (K) : Vojvodina (CC)
17.11.2019 13:00 Polet : Partizan (K)
17.11.2019 13:00 Todorovce : Plantaža
17.11.2019 13:00 Milanovo : Bratstvo
17.11.2019 11:00 Gradac : Badince
17.11.2019 13:00 Mladost (B) : Lemind 1953
17.11.2019 13:00 Marjan MB : Radnički (P)
17.11.2019 13:00 Sloboda : Jedinstvo (Š)
17.11.2019 13:00 14. Oktobar : Vinogradar
17.11.2019 13:00 Polet 57 : Garevina
17.11.2019 13:00 Borac : Kamenorezac 76
17.11.2019 13:00 Mladi radnik : Sloga (L)
17.11.2019 13:00 Poljoprivrednik : Velika Drenova
17.11.2019 13:30 Mladost : Partizan
17.11.2019 13:30 Sloboda : Jedinstvo
17.11.2019 13:30 Sloga : Osaonica
17.11.2019 13:30 Ursule : Šumadinac
17.11.2019 13:30 Vinorača : GFK Tabane
17.11.2019 13:00 Sremac Deč : Napredak
17.11.2019 13:00 Dunav : Sremac (Dob)
17.11.2019 13:00 Srem : OFK Brestač
17.11.2019 13:00 Polet : ČSK
17.11.2019 13:00 Šumar : Hrtkovci
17.11.2019 13:00 Krušedol : Graničar
17.11.2019 13:00 Mladost : Radnički
17.11.2019 13:00 Gorki : Budućnost (DO)
17.11.2019 13:00 Omladinac (BO) : Sloboda
17.11.2019 13:00 Premijer : Torpedo 1924
17.11.2019 13:00 Budućnost 1929 (ZM) : Lipolist
17.11.2019 13:00 Napredak : Omladinac 2013 (SL)
17.11.2019 13:00 Jedinstvo (MZ) : Velika Reka
17.11.2019 13:00 Rudar : Sloga
17.11.2019 13:00 7. Juli : Studenac
17.11.2019 13:00 Prva Iskra : Gučevo 1929
17.11.2019 13:00 Jezero : Antimon
17.11.2019 13:00 Hajduk : Borac
17.11.2019 13:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Pričinović
17.11.2019 13:00 Šipurske livade : Rankovac
17.11.2019 13:00 Mrovska : Vlašić
17.11.2019 13:00 Radnički : Cerić
17.11.2019 13:00 Trešnjevka : Sloga
17.11.2019 13:00 PSK : OFK Jelen
17.11.2019 13:00 Dobrava : Jevremovac
17.11.2019 13:00 Bačka : Proleter
17.11.2019 13:00 Naša Zvezda : Krivanj
17.11.2019 13:00 Mladost : Orlovi
17.11.2019 13:00 Soko : Borac
17.11.2019 13:00 Sloga : Budućnost
17.11.2019 13:00 Mladi radnik (D) : BSK
17.11.2019 13:00 Partizan (BB) : Badnjevac
17.11.2019 13:00 Karađorđe 2013 (Viš) : Jedinstvo (O)
17.11.2019 13:00 Kruševica 1980 : Omladinac-Šumadinac (V)
17.11.2019 13:00 Napredak (MK) : Mladost (R)
17.11.2019 13:00 Zadrugar 1947 : Jedinstvo (K)
17.11.2019 13:00 Sloga 1952 : Manastirica
17.11.2019 13:00 Mladost (R) : Napredak 1936
17.11.2019 13:00 Omladinac (B) : Polet S.D.
17.11.2019 13:00 Radnički (K) : Rade Milošević
17.11.2019 13:00 Jasenovac : Krilaš
17.11.2019 13:00 Mlava (B) : Napredak (P)
17.11.2019 13:00 Dizel : Vihor
17.11.2019 13:00 Žika Marković Uča : Desine
17.11.2019 13:00 Sloga (M) : Ljubičevo
17.11.2019 13:00 Mladost (B) : Baštovan 2015
17.11.2019 13:00 B 2000 : Sloga
17.11.2019 10:00 Kopljari : Mladost
17.11.2019 13:00 Brezovac : Radoje Domanović
17.11.2019 13:00 Trešnjevica : Šamot
17.11.2019 13:00 Mladi rudar : Budućnost
17.11.2019 11:00 Rakova : Gavrilo Princip
17.11.2019 13:30 Orlovac 1932 : Vujan
17.11.2019 11:00 Prijatelji : Planinac
17.11.2019 13:30 Morava : Lugovi
17.11.2019 13:30 Budućnost : Mršinci
17.11.2019 13:30 Malba : Kej
17.11.2019 13:00 Hajduk : Čantavir
17.11.2019 13:00 Lokomotiva : Žednik
17.11.2019 13:00 Elektrovojvodina : OFK Mala Bosna 2015
17.11.2019 13:00 Bikovo : Udarnik Višnjevac
17.11.2019 13:00 Palić : Vinogradar
17.11.2019 13:00 Naupare : Globoder
17.11.2019 13:00 Kapidžija : Čarapan
17.11.2019 13:00 Zdravinje : Gaglovo
17.11.2019 13:00 Rasina : Modrica
17.11.2019 13:00 OFK Slavija : Vrbovac
17.11.2019 13:00 Proleter 1947 : Zeppelin 026
17.11.2019 13:00 Stari Hrast 2018 : Budućnost
17.11.2019 13:00 Skobalj : Hajduk Veljko 1934
17.11.2019 13:00 Landol : 7. Juli
17.11.2019 13:00 Drugovac : Lunjevac
17.11.2019 13:00 Petrijevac : Vučak
17.11.2019 11:00 Borac : Polet (V)
17.11.2019 11:00 Polet (R) : Rutevac
17.11.2019 13:00 Tempo : OFK Sloga
17.11.2019 13:30 BSK 2014 : Sloga Obrva
17.11.2019 11:00 Studen Vitez : Mladost 1925
17.11.2019 13:30 Koštam Polje : Stara Čaršija
17.11.2019 13:30 Partizan (V) : Zgodačica
17.11.2019 13:30 Magnohrom : Omladinac
17.11.2019 13:30 Morava (M) : Šumadija
17.11.2019 13:30 Donja Mutnica : Železničar
17.11.2019 13:30 Razvitak : Budućnost
17.11.2019 13:30 Polet : ISK Izvor
17.11.2019 13:30 Heroj : Sloga
17.11.2019 13:30 Jedinstvo : Borac 1950
17.11.2019 13:30 Omladinski : Popovac
17.11.2019 11:00 Sloga (V) : Dokmir
17.11.2019 11:00 Omladinac (K) : Vukona
17.11.2019 11:00 Kolubara (LP) : Brgule
17.11.2019 11:00 Murgaš 2012 : OFK Takovo
17.11.2019 11:00 OFK Stublenica : Vrelo
17.11.2019 11:00 Gunjevac : Budućnost 1995
17.11.2019 10:00 Jedinstvo 2014 : Sparta
17.11.2019 10:00 Petrovac 74 : Polet
17.11.2019 10:00 Sloga 1949 : Mladost (Z)
17.11.2019 10:00 Hajduk : Skupljen 2013
17.11.2019 13:00 Mladost 2013 : Verko
17.11.2019 11:00 Sloga 1945 : Napredak 1927
17.11.2019 11:00 BSK 1924 : Stig (MC)
17.11.2019 10:00 Homoljac : Budućnost (M)
17.11.2019 10:00 Best Sige : Mlava (R)
17.11.2019 10:00 Sloga (J) : Laznica
17.11.2019 10:00 Vukovac 98 : Pobeda 1953
17.11.2019 13:00 Otrant Olympic : Bokelj
17.11.2019 13:00 Ibar : Lovćen
17.11.2019 13:00 Jedinstvo (BP) : Drezga
17.11.2019 13:00 Jezero : Dečić
17.11.2019 13:00 Arsenal : Mornar
17.11.2019 Radnik : Jedinstvo (P)
17.11.2019 Trstenik PPT : Timok 1919
17.11.2019 Bor 1919 : Jagodina Tabane
17.11.2019 Sinđelić : Dinamo
17.11.2019 Moravac Orion : Topličanin
17.11.2019 10:00 Jošanica : Kosmet
17.11.2019 11:00 Kiker : Bubamara
17.11.2019 13:00 Radnički 1923 : OFK Ras
17.11.2019 11:00 Apolon 4 : Novi Pazar
17.11.2019 10:00 Radnički : Mačva 1929
17.11.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : Čačak 94
17.11.2019 11:00 GFK Sloboda : Sloga (BB)
17.11.2019 10:00 OPK Rudar 1933 : Železničar
17.11.2019 10:00 Sloga 33 : Mladi radnik 1926
17.11.2019 10:00 Cepelin 026 : VGSK
17.11.2019 10:00 Bačinac : Pomoravlje 1946
17.11.2019 10:00 Jasenica 2017 : AF Duljaj
17.11.2019 10:00 RSK : Plana
17.11.2019 Radnički 2012 : Kolibri
17.11.2019 10:00 Senjak 1 : Železničar
17.11.2019 10:00 Budućnost Krušik 1 : Vojvode
17.11.2019 10:00 Omladinac : Budućnost Krušik 2
17.11.2019 10:00 OFK Osečina : Senjak 2
17.11.2019 10:00 Jedinstvo : Tešnjar
Zeldi65 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
MilanIvanovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MilanIvanovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
aleksagej i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Straža i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
viktq4 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu