XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 487 utakmica za dan
Subota, 2 Novembar 2019

Fudbal

02.11.2019 13:30 Budućnost Krušik 2014 : Sloga 33
02.11.2019 13:30 Mladi radnik 1926 : Jošanica
02.11.2019 13:30 Borac 1926 : Sušica
02.11.2019 13:30 Šumadija (A) : Sloga (K)
02.11.2019 13:30 Tutin : Sloga (P)
02.11.2019 13:30 Mokra Gora : Mačva 1929
02.11.2019 13:30 Takovo : Loznica
02.11.2019 13:30 Omladinac : OFK Vršac
02.11.2019 13:30 Hajduk 1912 : Bečej 1918
02.11.2019 13:30 Bačka 1901 : Dinamo 1945
02.11.2019 13:30 Radnički (SM) : Kozara
02.11.2019 13:30 Radnički 1912 : Bratstvo 1946
02.11.2019 13:30 Radnički (Zr) : 1. Maj Ruma
02.11.2019 13:30 Moravac Orion : Temnić 1924
02.11.2019 13:30 Jedinstvo : OFK Sinđelić
02.11.2019 13:30 Dunav : GFK Dubočica
02.11.2019 13:30 OFK Topličanin : Jagodina Tabane
02.11.2019 13:30 Radnički (O) : Radnički (NB)
02.11.2019 13:30 Lokomotiva : OFK Mladenovac
02.11.2019 13:30 Brodarac : Jedinstvo
02.11.2019 13:30 IMT : Sremčica
02.11.2019 10:00 Teleoptik : GSP Polet Dorćol
02.11.2019 13:30 Sloga 1924 : OFK Aranđelovac 1979
02.11.2019 13:30 Mladi borac : OFK Napredak
02.11.2019 13:30 Spartak : Radnički Šabački
02.11.2019 13:30 Ribnica : Mladost (P)
02.11.2019 13:30 Goč : Radnik
02.11.2019 13:30 Gruža : Apolon 2018
02.11.2019 13:30 FAP : Crnokosa
02.11.2019 13:30 GFK Sloboda : Jasen
02.11.2019 13:30 Sloga (BB) : Prijevor
02.11.2019 13:30 OFK Vrbas : Sloga
02.11.2019 13:30 OFK Mladost APA : Crvenka
02.11.2019 13:30 ČSK Pivara : Tekstilac
02.11.2019 13:30 Sloga (T) : Jedinstvo (SP)
02.11.2019 13:30 Sloga (E) : Sloboda
02.11.2019 13:30 Crvena zvezda : Cement
02.11.2019 13:30 Budućnost : Sloboda
02.11.2019 13:30 Proleter (BK) : Banat (Č)
02.11.2019 13:30 Naftagas : Sloga
02.11.2019 13:30 Kikinda 1909 : Jedinstvo (BK)
02.11.2019 13:30 Krajina : Jedinstvo (NB)
02.11.2019 13:30 Sloga : Žitorađa
02.11.2019 13:30 Budućnost : Bobište
02.11.2019 13:30 OFK Kosanica : Čekmin
02.11.2019 13:30 Pčinja : Pusta Reka
02.11.2019 13:30 Nebeski Andjeli : Polet 1980
02.11.2019 13:30 Rajko Mitić : Bor 1919
02.11.2019 13:30 Timok 1919 : OFK 019
02.11.2019 13:30 Đerdap : Balkanski
02.11.2019 13:30 BSK : OFK Slatina
02.11.2019 13:30 Sloga : Blagotin
02.11.2019 13:30 Jedinstvo (P) : Radnički (S)
02.11.2019 13:30 Morava 1918 : OFK Lugomir
02.11.2019 13:30 OFK Napredak 1929 : Pukovac
02.11.2019 11:00 Milutinac : Vrčin
02.11.2019 13:30 Šumadija : Studenski Grad
02.11.2019 10:00 BASK : BSK 1926
02.11.2019 13:30 Turbina : Torlak
02.11.2019 13:30 Rudar 2001 : Mlava (ML)
02.11.2019 13:30 OFK Brđanac : Banjani
02.11.2019 13:30 Jedinstvo 1924 (VL) : Drina
02.11.2019 13:30 Sinđelić : Majur
02.11.2019 14:00 Mladi radnik 1925 : Kraljevo Hajduk
02.11.2019 14:00 Mladost : Gruža
02.11.2019 14:00 Rudar : Karađorđe
02.11.2019 14:00 Ovčar : Donja Vrbava
02.11.2019 13:30 Vojvodina : Polet
02.11.2019 13:30 Kordun : ŽAK
02.11.2019 13:30 Proleter (RS) : Preporod
02.11.2019 13:30 Srbobran : Obilić (NK)
02.11.2019 13:30 Radnički 1905 : Jadran
02.11.2019 13:30 Sloga : Napredak
02.11.2019 13:30 Panonija IM Topola : Iskra
02.11.2019 13:30 Radnički : LSK Laćarak
02.11.2019 13:30 Partizan : Hajduk (B)
02.11.2019 13:30 Omladinac : Bačka (B)
02.11.2019 13:30 OFK Futog : Hajduk
02.11.2019 13:30 Delija : Omladinac FAM
02.11.2019 13:30 Partizan (U) : Sloga (BNS)
02.11.2019 13:30 BAK : Hajdučica
02.11.2019 13:30 Zlot : Rudna Glava
02.11.2019 13:30 Šarbanovac : Polom
02.11.2019 13:30 BSK : Urovica
02.11.2019 14:00 Ozren : Rudar Vrška Čuka
02.11.2019 14:00 Hajduk : Radnički 1946
02.11.2019 14:00 Midžor : OFK Knjaz
02.11.2019 13:30 Mladost : Duboko
02.11.2019 13:30 Vinča : Kosmaj
02.11.2019 13:30 Padina : Rasovača
02.11.2019 13:30 Doljevac : Rudar Alpos
02.11.2019 13:30 Napredak 2012 : Zaplanjac
02.11.2019 13:30 Napredak : Mladost
02.11.2019 13:30 Padež : Zadrugar
02.11.2019 13:30 Zvezda : Dragoš
02.11.2019 13:30 Aluminjum : Čegar 2013
02.11.2019 13:30 Radnik : Kopaonik
02.11.2019 13:30 Rudar : Ibar
02.11.2019 13:30 OFK Dif : Trepča B
02.11.2019 13:30 Strmovo 1968 : Pambukovica
02.11.2019 13:30 Kalenić : Zvizdar 2012
02.11.2019 14:00 Progorelica : Bogutovačka Banja
02.11.2019 14:00 Mlada krila : Mladost 1981
02.11.2019 14:00 Jedinstvo 2017 : Jovo Kursula
02.11.2019 Partizan : Stanišić 1920
02.11.2019 Borac : OFK Odžaci
02.11.2019 13:30 Jednota : OFK Zeka Buljubaša
02.11.2019 13:30 Sloven : Graničar 1924
02.11.2019 13:30 Hajduk : Obilić
02.11.2019 13:30 Čenej : Sloga
02.11.2019 13:30 Moskva : Borac
02.11.2019 13:30 Proleter : Železničar
02.11.2019 13:30 Miletić : Titel
02.11.2019 13:30 Jedinstvo (G) : Dinamo
02.11.2019 13:30 Slanobarac : Susek
02.11.2019 11:00 Navalin : Donja Lomnica
02.11.2019 13:30 Radnik Sušica 2012 : Radnički (P)
02.11.2019 13:30 Kopaonik : Omladinac
02.11.2019 13:30 Sloga (D) : Kamenorezac 76
02.11.2019 13:30 Stari Trstenik : Sloga (L)
02.11.2019 13:30 Napredak (Sv) : Šumadija
02.11.2019 13:30 Rudar (SR) : OFK Juhor 2016
02.11.2019 13:30 Istok 63 : 15. Avgust 1950
02.11.2019 13:30 Sloboda : Šumadinac
02.11.2019 13:30 Vinorača : Sinđelić 1934
02.11.2019 13:30 Budućnost : Mladost
02.11.2019 Veliki Borak : Vranić
02.11.2019 BUSK : Bežanija
02.11.2019 Busije : Šećeranac Ada
02.11.2019 13. maj : Sparta Železnik
02.11.2019 Zmaj 1953 : Velika Moštanica
02.11.2019 Novi Beograd : DIF
02.11.2019 Rekreativo 011 : Mladi proleter
02.11.2019 Dedinje : Umka
02.11.2019 13:30 Tornjoš : Horgoš 1911
02.11.2019 13:30 Potisje : Graničar
02.11.2019 13:30 Milicionar : Sloboda
02.11.2019 13:30 OFK Šabac : Lipolist
02.11.2019 Boka Seniors : Pinosava
02.11.2019 Siti Sport Klub : Sveti Stefan
02.11.2019 OFK Crvenka : Poštar 1930
02.11.2019 Lepušnica : Resnik
02.11.2019 Minel : Palilulac
02.11.2019 Avala 1939 : Pionir
02.11.2019 13:30 Feniks : Karađorđe (V)
02.11.2019 13:30 Bata Bulić : Polet S.D.
02.11.2019 13:30 Bukovica : Polet
02.11.2019 13:30 Makrešane : Konjuh
02.11.2019 13:30 Borac : Čarapan
02.11.2019 13:30 Gornji Stepoš : Gaglovo
02.11.2019 14:30 Sloboda : Mladost (R)
02.11.2019 Gorušica : Jelica
02.11.2019 Bjelica : Prilike
02.11.2019 Brezova : Sloga
02.11.2019 Vrelo : Radnički
02.11.2019 Bratstvo : Dragačevo
02.11.2019 13:30 Zeppelin 026 : Skobalj
02.11.2019 13:00 Petlić SD 026 : 7. Juli
02.11.2019 13:30 Jastrebac : OFK Sloga
02.11.2019 13:30 Škriljac : Tempo
02.11.2019 14:30 Kastrum : Lovac
02.11.2019 13:30 Jugovići : Sloga
02.11.2019 Tara : Zlatibor 2
02.11.2019 Kapedunum : Kriva Reka
02.11.2019 Raketa : Višesava 2
02.11.2019 13:30 KSK Konak 1926 : Partizan
02.11.2019 13:30 Proleter : ŽFK Banat Bagljas
02.11.2019 13:30 Borac : Sloga
02.11.2019 13:30 Radnik : Sloga
02.11.2019 13:30 Belpos : Mladost 2013
02.11.2019 13:30 Napredak (U) : Stojan Lazarac
02.11.2019 13:30 OFK Napredak 1933 : Bair
02.11.2019 14:00 Gornje Sinkovce : Veternica
02.11.2019 14:00 Radnik 2013 : Jašunja
02.11.2019 14:00 Mladost : Napredak
02.11.2019 13:30 Trnava : Mladost
02.11.2019 13:30 Omladinac : Domaćin
02.11.2019 Radnik : Udarnik 2015
02.11.2019 Rudar 1947 : Dobrnje
02.11.2019 Vukan : Zabrđe 1936
02.11.2019 Soko : Napredak
02.11.2019 13:30 Junkovac : Šumadinac
02.11.2019 13:30 Luk : Granit
02.11.2019 13:30 Jadar : Mladost (B)
02.11.2019 13:30 Jelav : TE Gučevo
02.11.2019 13:30 Sloga : Mladost (DB)
02.11.2019 13:30 Selište : Vrelo 1971
02.11.2019 13:30 Mladost (K) : Budućnost (M)
02.11.2019 16:00 Borac : Radnik
02.11.2019 13:30 Tuzla Siti : Mladost
02.11.2019 13:30 Zvijezda 09 : Zrinjski
02.11.2019 17:00 Sarajevo : Široki Brijeg
02.11.2019 14:00 Željezničar Sport Team : Kozara
02.11.2019 14:00 Tekstilac : Jedinstvo
02.11.2019 14:00 Krupa : Alfa Modriča
02.11.2019 14:00 Rudar Prijedor : Podrinje
02.11.2019 13:30 Zeta : Budućnost
02.11.2019 13:30 OFK Petrovac : Grbalj
02.11.2019 13:30 Kom : OFK Titograd
02.11.2019 13:30 Podgorica : Sutjeska
02.11.2019 13:30 Rudar : Iskra
02.11.2019 16:00 Bournemouth : Manchester United
02.11.2019 16:00 Arsenal : Wolverhampton
02.11.2019 16:00 Aston Villa : Liverpool
02.11.2019 16:00 Brighton : Norwich City
02.11.2019 16:00 Crystal Palace : Leicester City
02.11.2019 16:00 Everton : Tottenham
02.11.2019 16:00 Manchester City : Southampton
02.11.2019 16:00 Sheffield United : Burnley
02.11.2019 16:00 Watford : Chelsea
02.11.2019 16:00 West Ham : Newcastle United
02.11.2019 00:00 Borussia Dortmund : Wolfsburg
02.11.2019 00:00 RB Leipzig : Mainz 05
02.11.2019 00:00 Bayer Leverkusen : Borussia M'gladbach
02.11.2019 00:00 Eintracht : Bayern München
02.11.2019 00:00 Werder Bremen : Freiburg
02.11.2019 00:00 Hoffenheim : Paderborn
02.11.2019 00:00 Fortuna : Köln
02.11.2019 00:00 Augsburg : Schalke 04
02.11.2019 00:00 Union Berlin : Hertha BSC
02.11.2019 00:00 Bordeaux : Nantes
02.11.2019 00:00 Nîmes : Rennes
02.11.2019 00:00 Olympique Marseille : Lille
02.11.2019 00:00 Saint-Étienne : Monaco
02.11.2019 00:00 Metz : Montpellier
02.11.2019 00:00 Toulouse : Olympique Lyonnais
02.11.2019 00:00 Dijon : PSG
02.11.2019 00:00 Angers : Strasbourg
02.11.2019 00:00 Amiens SC : Brest
02.11.2019 00:00 Nice : Reims
02.11.2019 Radnički 1923 : Sloga
02.11.2019 Mašinac Trejs PZP : Požarevac
02.11.2019 Spartak : Crvena zvezda
02.11.2019 Vojvodina : Zemun
02.11.2019 Mačva : TSC
02.11.2019 Radnički 2012 : Majdanpek
02.11.2019 Napredak Junior 2018 : Kolubara
02.11.2019 Crvena zvezda B 2018 : Rad
02.11.2019 ŽGFK Lavice Dubočica : Spartak DOO
02.11.2019 00:10 Radnički (N) : Partizan
02.11.2019 00:10 Mladost (L) : Napredak
02.11.2019 00:10 Grafičar : Čukarički
02.11.2019 00:10 Rad : Vojvodina
02.11.2019 00:10 Voždovac : TSC
02.11.2019 00:10 Brodarac : Spartak ŽK
02.11.2019 00:10 Internacional : Crvena zvezda
02.11.2019 00:10 Trajal : OFK Beograd
02.11.2019 13:30 Šumadija 1903 : Sloboda (Č)
02.11.2019 13:30 Smederevo 1924 : Karađorđe
02.11.2019 13:30 Mačva : Sloga (P)
02.11.2019 13:30 Šumadija (A) : Loznica
02.11.2019 13:30 Sloboda (U) : Sloga (K)
02.11.2019 13:30 Borac 1926 : Jedinstvo (Ub)
02.11.2019 13:30 Radnički 1923 : Budućnost Krušik 2014
02.11.2019 13:30 Novi Pazar : Radnički (V)
02.11.2019 13:30 Javor : Metalac (GM)
02.11.2019 Kopernikus Želežničar : Topličanin
02.11.2019 Takovo : Korićani
02.11.2019 Tutin : Jedinstvo Putevi
02.11.2019 BIP : Zlatibor
02.11.2019 10:00 Jedinstvo : Tavankut
02.11.2019 10:00 AFK : Tisa
02.11.2019 11:00 Smederevo 1924 : Apolon
02.11.2019 11:00 Savacijum : Sloga (P)
02.11.2019 11:00 Šumadija (A) : Loznica
02.11.2019 11:00 Sloboda (U) : Mladost (L)
02.11.2019 11:00 Borac 1926 : Jedinstvo (Ub)
02.11.2019 11:00 Radnički 1923 : Budućnost Krušik 2014
02.11.2019 11:00 Novi Pazar : Mladi radnik 1926
02.11.2019 11:00 Javor : Metalac (GM)
02.11.2019 10:00 Sušica : OPK Rudar 1933
02.11.2019 10:00 Rudar : Karađorđe
02.11.2019 10:00 Sloga 33 : RSK
02.11.2019 11:00 Mladi borac : Jasenica 2017
02.11.2019 11:00 OFK Aranđelovac 1979 : Napredak
02.11.2019 10:30 Preporod : OFK Vrbas
02.11.2019 11:00 Srbobran : Bačka 1901
02.11.2019 10:00 Pazar Juniors : Kiker
02.11.2019 11:00 Sloga (K) : Apolon 4
02.11.2019 11:00 OFK Ras : Mokra Gora
02.11.2019 Čukarički : OFK Beograd
02.11.2019 10:00 Voja Gačić : Proleter 2006
02.11.2019 10:00 Coerver junior FA : Bečkerek 023
02.11.2019 10:00 Železničar : Radnički (K)
02.11.2019 10:00 Radnički (Z) : Dinamo 1945
02.11.2019 10:00 Inđija : GFK Sloven
02.11.2019 10:00 Radnički (Š) : Vojvodina
02.11.2019 10:00 TSC : Arena Su
02.11.2019 10:00 Radnički (S) : CFK
02.11.2019 OFK Plandište : Crvena zvezda
02.11.2019 Kristal 2018 : Hajdučica
02.11.2019 BAK : Ševac
02.11.2019 Mladost : Banat
02.11.2019 Unirea : Vojvodina
02.11.2019 Stari Tamiš : Dolina
02.11.2019 BSK : Borac
02.11.2019 Radnički : Glogonj
02.11.2019 15:30 TSC : Bajša
02.11.2019 10:00 Bačka : Radnički 1905
02.11.2019 10:00 Jedinstvo : Radnički
02.11.2019 10:00 Savacijum : Sun Rise
02.11.2019 10:00 Senjak : Omladinac 2014
02.11.2019 10:00 Šabac : Budućnost-Krušik 2014
02.11.2019 10:00 Loznica : Zadrugar
02.11.2019 10:00 Takovo : Kinder
02.11.2019 12:00 Sloboda (Č) : Jedinstvo Putevi
02.11.2019 10:00 Čačak 94 : Metalac
02.11.2019 11:00 Budućnost : GFK Sloboda
02.11.2019 10:00 Smederevo 1924 : AF Duljaj
02.11.2019 10:00 Pomoravlje 1946 : Jasenica 2017
02.11.2019 10:00 Petlić SD 2006 : Cepelin 026
02.11.2019 10:00 Šumadija : Mladi radnik 1926
02.11.2019 Savac : Požega
02.11.2019 Šampion : Radnički 1923
02.11.2019 Mačva : Vašarište
02.11.2019 Loznica : Kraljica Marija
02.11.2019 Sloga 036 : Jedinstvo (Ub)
02.11.2019 Požarevac : Plana
02.11.2019 Jedinstvo 2014 : Kolibri
02.11.2019 Napredak junior 2018 : Preševo
02.11.2019 Lavice Dubočica : Vučice
02.11.2019 Jagodina : Rosulja 2014
02.11.2019 Topličanin : Majdanpek
02.11.2019 Levač : Mašinac
02.11.2019 Nova Kolonija : Spartak D.O.O
02.11.2019 TSC : Voša AS
02.11.2019 Banat : Bačka
02.11.2019 Voja Gačić : Polet
02.11.2019 Mladost : Vojvodina
02.11.2019 Stajićevo 2017 : Spartak
02.11.2019 11:00 Arena SU : AFK
02.11.2019 14:00 TSC : Subotica '07
02.11.2019 11:00 CFK : Čantavir
02.11.2019 10:30 Subotica '08 : Bajša
02.11.2019 11:00 Respekt : Ženski FK
02.11.2019 11:00 Podrinje : Rađ
02.11.2019 11:00 Loznica : Jadar 07
02.11.2019 11:00 Jedinstvo : Radnički Stobex

Košarka

02.11.2019 Zemun Fitofarmacija : Pirot
02.11.2019 Spartak : BKK Radnički
02.11.2019 KKK Radnički : Fair Play
02.11.2019 Mladost (SP) : Konstantin
02.11.2019 Proleter Naftagas : Zdravlje Leskovac
02.11.2019 Železničar : Sveti Đorđe
02.11.2019 Sloga : Beovuk 72
02.11.2019 Sutjeska : Studentski centar
02.11.2019 Danilovgrad : All Star
02.11.2019 Teodo : Primorje 1945
02.11.2019 Lovćen 1947 Bemax : Jedinstvo 1950
02.11.2019 Zeta : Ibar
02.11.2019 17:00 Svilajnac : Zekas 75
02.11.2019 17:00 Loznica : Zlatar
02.11.2019 17:00 Plana : Napredak Junior
02.11.2019 17:00 Klik : Radnički 1950
02.11.2019 17:00 Crnokosa : Jagodina
02.11.2019 17:00 Priboj : Čačak 94
02.11.2019 17:00 Student BB : Požarevac
02.11.2019 17:00 Srem : Star Beočin
02.11.2019 17:00 Stara Pazova : Jedinstvo (NB)
02.11.2019 17:00 Omladinac : Sloboda (NS)
02.11.2019 17:00 Hajduk : Mladost Veternik
02.11.2019 17:00 Nova Pazova : Vrbas
02.11.2019 17:00 Topola : Železničar
02.11.2019 17:00 LA Basket : Barajevo
02.11.2019 17:00 Radnički (O) : Žitko Basket
02.11.2019 17:00 Žarkovo : Vizura
02.11.2019 17:00 Borča : Eko Sport
02.11.2019 17:00 Beko : Borac
02.11.2019 17:00 Torlak : Slodes
02.11.2019 17:00 OKK Junior : Morava
02.11.2019 17:00 Radnik : Dimitrovgrad
02.11.2019 17:00 Jastrebac : Bor RTB
02.11.2019 17:00 Niš : Marinos
02.11.2019 17:00 Jablanica : Topličanin
02.11.2019 17:00 Rtanj : Mladost Vesna
02.11.2019 17:00 Radnički (V) : Šabac
02.11.2019 17:00 M015 : Železničar
02.11.2019 17:00 Osečina : Mladost 2014
02.11.2019 17:00 Student 014 : Mix
02.11.2019 17:00 Ivanjica : Mileševac
02.11.2019 17:00 Užice : Sloga
02.11.2019 17:00 Morava : Mladost
02.11.2019 17:00 Bane : Okanik
02.11.2019 17:00 Sloga Elite : Goč
02.11.2019 17:00 Stari Ras : Trepča
02.11.2019 17:00 Kopaonik 0 : 20 Prva Petoletka
02.11.2019 17:00 Sloga (B) : Šumadija 2017
02.11.2019 17:00 Smederevo : Paraćin
02.11.2019 17:00 Sloga (PM) : Sloga (D)
02.11.2019 17:00 Zicer 2014 : Kruševac
02.11.2019 17:00 Basketball Stars : Sivac
02.11.2019 17:00 Petrovgrad : Srbobran
02.11.2019 17:00 Beočin : Joker
02.11.2019 17:00 Kikinda : Dunav 2014
02.11.2019 17:00 Apatin : Bagljaš
02.11.2019 17:00 Proleter : I Came To Play
02.11.2019 17:00 Akademik : Futog
02.11.2019 17:00 Karađorđevo : Senta
02.11.2019 17:00 BNS : Dinamo
02.11.2019 17:00 Kris Kros : Radnički
02.11.2019 17:00 Podrinje : Ru koš
02.11.2019 17:00 Partizan : Jadran
02.11.2019 17:00 Sloven : Pink
02.11.2019 17:00 Umka Džez : Viva
02.11.2019 17:00 Mladenovac : Rivers BM
02.11.2019 17:00 Astra : Barajevo Bambi
02.11.2019 17:00 Mondo Basket : Cerak
02.11.2019 17:00 Ras : Zvezdara
02.11.2019 17:00 AS Basket : Sava BTC
02.11.2019 17:00 Veba Basket : BASK
02.11.2019 17:00 Pobednik 011 : ABBA
02.11.2019 17:00 Pusta Reka : Panteri
02.11.2019 17:00 Kuršumlija : Actavis Academy
02.11.2019 17:00 Radan : Vlasotince
02.11.2019 17:00 Zicer : Hajduk Veljko
02.11.2019 17:00 Mladost : Trijumf
02.11.2019 17:00 Zone Boys : OKK Sokobanja
02.11.2019 00:00 Vrbas Medela : Student Radnički
02.11.2019 00:00 Crvena zvezda : Radnički (K)
02.11.2019 00:00 021 : Proleter
02.11.2019 00:00 Partizan : Kraljevo
02.11.2019 00:00 Radivoj Korać : Novosadska ŽKA
02.11.2019 Art Basket : Duga
02.11.2019 Radnički 2016 : Karaburma
02.11.2019 Mileševka : Ljubovija
02.11.2019 Vršac : Spartak
02.11.2019 Srbobran : Radnički (B)
02.11.2019 17:00 Užice : Zvečan
02.11.2019 17:00 Sloga : Lim
02.11.2019 17:00 Železničar : Play Off
02.11.2019 17:00 Bagdala : Hisar
02.11.2019 17:00 Dubočica : Bor
02.11.2019 17:00 Sistem 2000 : Trstenik
02.11.2019 17:00 Svrljig : Paraćin
02.11.2019 17:00 Student 2 : Gimnazijalac
02.11.2019 17:00 Čelarevo : Njegoš
02.11.2019 17:00 Proleter : Delfin
02.11.2019 17:00 Karađorđevo : Stara Pazova
02.11.2019 17:00 Srem : Sloga

Odbojka

02.11.2019 Hajduk Veljko 2 : Knjaževac
02.11.2019 Timok : Viner
02.11.2019 Ozren : Dunav Stars
02.11.2019 Pirot : Knjaževac
02.11.2019 Timok : Viner
02.11.2019 Ozren : Đerdap
02.11.2019 Kolubara : Crnjanski
02.11.2019 Blok Aut : Dunav
02.11.2019 Obrenovac : Obilić
02.11.2019 Avala : AS

Rukomet

02.11.2019 Vrbas Petrol : SC Voždovac 2012
02.11.2019 Smederevo : Crvenka
02.11.2019 Jugović : Mačva (B)
02.11.2019 Lavovi BP : Sivac 69
02.11.2019 Jedinstvo : Požarevac
02.11.2019 Morava : Kolubara
02.11.2019 Vranje 1957 : Bela Palanka
02.11.2019 Zlatar : Kuršumlija
02.11.2019 Radnički 1964 : Prva Petoletka
02.11.2019 Mokra Gora : Hajduk Veljko
02.11.2019 Topličanin : Žitorađa
02.11.2019 Priboj : Jagodina
02.11.2019 Zaječar 1949 : Medicinar
02.11.2019 Vrbas : Železničar
02.11.2019 Jagodina : Mladost NP
02.11.2019 Vojvodina : Bekament BB
02.11.2019 Naisa : Voždovac 1955

Vaterpolo

02.11.2019 Bečej : Novi Beograd 11. april
02.11.2019 Valjevo : Beograd
02.11.2019 Spartak Prozivka : Banjica
02.11.2019 Stari Grad : Taš
02.11.2019 ŽAK : Wind Sport
02.11.2019 Proleter : Palilula
02.11.2019 Banja Luka : Rasina
02.11.2019 Dorćol : Mladost
02.11.2019 Singidunum : TENT
02.11.2019 NBG Vukovi : Valis

Futsal

02.11.2019 Zlatar 033 : Kragujevac Wild Boars
02.11.2019 Partenon : Požarevac
02.11.2019 Župski rubin : Loznica Grad 2018
02.11.2019 Raška : Oplenac
02.11.2019 SFU Leposavić : Olimp
02.11.2019 Flash : Karađorđe 2015
02.11.2019 Aranđelovac : Karanovac
02.11.2019 Seničani : Bezbednost 192
02.11.2019 Zlatibor : Kosjerić
02.11.2019 PP 192 : Sjenica
02.11.2019 MB Namenska : Šljivići