Da bi ste mogli da koristi Tifo Club mrežu morate se registrovati.

Rista je postavio novu vest
  Gradska Liga Pirot:FK."Borac"-FK."Lokomotiva" 2:0(2:0)

U okviru 10. kola Gradske lige Pirot sastali su se u selu Barje Čiflik ekipe FK."Boraca" i FK."Lokomotiva". Domaći su krenuli ofanzivno od samog starta. Kao plod takve igre su neiskorišćene prilike domaćeg igrača Aleksića. Par puta je maestralno intervenisao i gostujući vratar Janković. Prvi pogodak je viđen u 35.minutu. Strelac je bio Gogov posle udarca sa ivice kaznenog prostora.Janković je paradom samo ulepšao pogodak Gogova.Gosti se bude i ne koriste svoje šanse preko  Jovanovića i Milanova A. I kada se očekivao kraj prvog dela susreta domaći postižu drugi pogodak.Strelac pogodka je bio S.Manojlović nekadašnji igrač Radničkog iz Pirota na dobro poznati način,levicom sa tridesetak metara.Drugi deo meča je protekao na isti način.Domaći napadaju ali ne realizuju svoje prilike. Do kraja meča pogodaka nije bilo. Na kraju zaslužena pobeda domaćih koja ih ostavlja u trci za prvo mesto i borbu za ulazak u Okružnu ligu Pirot. Sudija Lukić sa pomoćnicima Ristićem i Markovićem je dobro obavio svoj deo posla na ovoj fer i koreknoj utakmici.

FK."Borac":Ivanov,Filipović,Manojlović(Mitov),Antić,Gogov,Aleksić(Todorović M.),Dimitrijević,Todorović,Aleksov,Dinčić(Jovanović) i Mitić

FK."Lokomotiva":Janković,Nikolić,Popović,Tričković,Ivanov D.,Manić,Milanov A.,Jovanović,Dimitrov,Ivanov M.,Milanov B.

Prikaži manje
U okviru 10. kola Gradske lige Pirot sastali su se u selu Barje Čiflik ekipe FK."Boraca" i FK."Lokomotiva". Domaći su krenuli ofanzivno od samog starta. Kao plod takve igre su neiskorišćene prilike domaćeg igrača Aleksića. Par puta je maestralno intervenisao i gostujući vratar Janković. Prvi pogodak je viđen u 35.minutu. Strelac je bio Gogov posle udarca sa ivice kaznenog prostora.Janković je...