27.04
16:00
Radnik
Novi Pazar
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
18:00
Javor Matis
IMT
|
27.04.2024 18:00 |
|
|||||||
27.04
20:00
Železničar
Radnički (N)
|
27.04.2024 20:00 |
|
27.04
16:00
RFK Grafičar
Smederevo 1924
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Radnički (SM)
Mačva
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Tekstilac
OFK Beograd
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
Inđija Toyo Tires
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
16:30
Đerdap
Meševo
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Radnički (S)
Jedinstvo 1936
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
OFK Sinđelić
Trayal
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Dunav
Vlasina
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Pčinja
Timočanin
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
GFK Jagodina
Radnički (P)
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Železničar (I)
Bečej 1918
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
1. Maj Ruma
Jedinstvo (SP)
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Radnički (Z)
Hajduk 1912
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
OFK Bačka
Naftagas
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Rad
Prva iskra
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
12:00
Brodarac
Ušće Novi Beograd
|
27.04.2024 12:00 |
|
|||||||
27.04
11:00
GSP Polet Dorćol
BASK TEK
|
27.04.2024 11:00 |
|
|||||||
27.04
11:00
Teleoptik
PKB
|
27.04.2024 11:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Sinđelić
Zemun
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
16:00
Jošanica
Loznica
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Budućnost Krušik 2014
Borac 1926
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Mladi radnik 1926
Omladinac (Z)
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Sloga (P)
Takovo
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
16:30
Veternik
Sloga
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Radnički (NP)
Index
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Cement
Dunav
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Hajduk (B)
Radnički (Š)
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Sloboda
TSK
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Mladost
Hajduk (D)
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Radnički 1905
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Sloga
Obilić
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
OFK Vrbas
OFK Mladost APA
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Bačka 1901
Mladost (BP)
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Bajša
Vojvodina (BG)
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Jedinstvo (BK)
Borac
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
BAK
Crvena zvezda
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Kozara
Jedinstvo (V)
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
13:30
Trepča
Šumadija 1903
|
27.04.2024 13:30 |
|
|||||||
27.04
16:00
Sloga
Napredak
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Polet
Budućnost
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Zastava 1973
Mokra Gora
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Goč
Bane 1931
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
16:00
Zlatar
Sloboda (Č)
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Sloga (BB)
Savinac 1933
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Jedinstvo (K)
Sevojno
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Jedinstvo Putevi
Ovčar
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Polimlje
Polet (T)
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
16:00
Mačva 1929
OFK Osečina
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Ribnica
Hajduk Stanko
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Drina
Lipolist
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Cer
Radnički (V)
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Borac (L)
Železničar
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Rađevac
OFK Divci
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
16:00
Obilić
Morava
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Šumadinac 1913
Sloga 1924
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Šumadija (A)
RSK
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Đerdap
VGSK
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Sloboda
OFK Napredak
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Omladinac (Š)
Karađorđe
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
16:30
OFK Topličanin
Radan
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Sloga
SFK Morava
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Gračanica
OFK Kosanica
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Jedinstvo (B)
Jedinstvo (GS)
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Nebeski Andjeli
Mladost 1959
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Svrljig
OFK Niš
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Balkanski
Rajko Mitić
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
OFK Zlot
Tanasko Rajić
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Rtanj
Branik
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Trstenik PPT
Levač
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Mladi borac
Blagotin
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Temnić 1924
Rembas
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Morava 1918
Juhor
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Sloga
OFK Lugomir
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Balkan Mirijevo
BSK 1926
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
BSK Borča
Šušnjar 1977
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
KFK Ravna gora Barajevo
Umka
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Rudar
OFK Progorelica
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
ŽAK
Crvenka
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Krila Krajine
Rusin
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Radnički 1918
ČSK Pivara
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:00
Jedinstvo
Budućnost
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Hajduk Jovanovac
Stanovo 1941
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
17:00
Omladinac
Bačka (B)
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Šajkaš 1908
OFK Futog
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Crvena zvezda
Jugović
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Fruškogorski partizan
ŽSK
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Proleter 1951
Bačka 1923
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
17:00
Jedinstvo
ŽFK Banat
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
17:00
Jadran
Jedinstvo
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Tomislavci
Budućnost
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Senta
Iskra
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Srbobran
Tavankut
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Proleter
AFK
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
16:30
Sremac (D)
Podrinje
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
17:00
OFK Kopaonik 1931
Jastrebac
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
20:00
Trnava
Lokomotiva
|
27.04.2024 20:00 |
|
27.04
16:30
Rudna Glava
Miloševo
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Sloga
Blizna
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Polom
Mala Vrbica
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
17:00
Rudar (SR)
Budućnost (Đ)
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Borac 1950
Kolare
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
16:30
OFK Jabučje
Zadrugar
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Junior Novo Naselje
ZSK
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Pepeljevac
Trlić
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:00
Sloga
Morava
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
16:30
Zvižd
Pomoravlje 1946
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Rudar Kostolac
Trgovački
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Beograd Karaburma
PKB Kovilovo
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
17:30
Šećeranac Ada
Dunav
|
27.04.2024 17:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Bežanija
Lokomotiva
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Šumadija
Rušanj
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
17:30
Kosovo
Šljivar
|
27.04.2024 17:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Osnić
Rgotina
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
17:30
Graničar
Rudar (P)
|
27.04.2024 17:30 |
|
|||||||
27.04
17:00
Rudar Vrška Čuka
OFK 019
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
16:30
Sloga 1980
Polet (V)
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Arbanasce
Radnički 1924
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Moravac
Borac
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Jedinstvo (Z)
Jedinstvo (MZ)
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Gučevo 1929
Karađorđe
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Mladi Borac
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:00
Crnokosa
Prvi partizan
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Jasen
Tara
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
16:30
BSK Bujanovac
Radnički 2021
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:00
Mladost (S)
OFK Alakince
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
16:30
Trbunje
Rečica
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Mlada krila
Jovo Kursula
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Bogutovačka Banja
Jedinstvo 2017
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:00
Sloga 1934
Ćava
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Bratstvo 1975
Borac
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Borba
Slavija
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
16:30
Partizan (U)
Karaš (J)
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
17:00
Naša Zvezda
Bački Hajduk
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Vojvodina
Slavija (P)
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
OFK Stari Grad
Proleter
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
17:00
Poljoprivrednik
Borac
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
16:30
Kordun
Radnički
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
17:00
OFK Urovci
Rvati
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Omladinac
Pobednik
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
17:00
Sloboda
Vinorača
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Mladost (G)
Mladi radnik
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
16:30
Popadić
Rakac Stave
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Homoljac
Polet 1930
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Radnički (K)
Mladost (K)
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
17:00
Sofeks
Borac (NS)
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
17:00
Mladost
Beljanica
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Omladinac
Sinđelić
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
16:30
Železnik 1930
Novi Beograd
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Zmaj Novi grad
Šumadinac
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Sinđelić 2012
Kelti
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Luk
Rudar
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
11:00
Miljakovac
Bratstvo
|
27.04.2024 11:00 |
|
27.04
17:00
Dragačevo
Radnički
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
16:30
Radnički (K)
OFK Letnjikovac 1983
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Jevremovac
Mladost (PP)
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
17:00
Kelebijska šuma
Solid
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
16:30
Budućnost
Padež
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Rongo Siti
Lokomotiva
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Napredak
Mladost
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Dragoš
Temac
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:00
Glavaš
Proleter
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
16:30
Kraljevo
Mladost 1955
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:00
Gorski Car
Šamot
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
16:00
Velereč 94
Backovac Junajted
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
17:00
Pepeljevac 1947
Polet
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
BSK
Šanac
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Makrešane
Konjuh
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
17:00
Horgoš 1911
Potisje
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Sloga
Jadran
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
16:00
Mladi radnik
Mladost (P)
0
0
|
27.04.2024 16:00 | 0 : 0 |
|
27.04
16:00
Parmenac
Gaučosi
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Čačak 94
Morava
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Tigrovi Mija Gold
Miokovci
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
19:00
Vujan
Budućnost
|
27.04.2024 19:00 |
|
27.04
16:00
Badljevica
Petlić SD 2006
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
16:30
Mladost (Č)
Proleter
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Knežica
Grkinja
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
17:00
Omladinac
Bečevica
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Kotlenik
Beli Orlovi
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
16:30
Jedinstvo (S)
Dunav
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Sport
Telečka
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Moravac 1933
Metalac
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Dunav
Dunavac
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Mladost (Sv)
Jedinstvo
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Sloga
Culjković
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Popovac
Budućnost
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Moravac
Sloboda
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
17:00
Rujišnik
Mladost
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
15:00
Jugovići
Šampion 2013
|
27.04.2024 15:00 |
|
27.04
16:30
Građanski 2023
Radnik 2013
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Navalin
Mladost (K)
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Naša Krajina
Banat
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Solunac
Vladimirovac
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Mladost (S)
Jedinstvo
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Mladi radnik 1925
Mladost 1981
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Milakovac 2018
Mladost 1925
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:00
Zeppelin 026
Vučak
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
16:30
Granit
Respekt
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Sloga (LŠ)
Hajduk
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Zvizdar 2012
Budućnost 1995
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
17:00
Morava
SFK Glogovac
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
16:30
Stig (C)
Mladi Hrast
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Melnica
Bata Bulić
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Mladost
Vukan
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Manastirica
Jedinstvo
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Zabrđe 1936
Rudar 1947
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
17:00
Lipovica
Resava
|
27.04.2024 17:00 |
|
27.04
16:30
Mladost (S)
BSK
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
16:30
Mladi radnik
Mladost (C)
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
13:30
Sloga
Zvijezda 09
|
27.04.2024 13:30 |
|
|||||||
27.04
16:00
GOŠK
Željezničar
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
16:30
Sloboda
Željezničar
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Famos
Velež
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
BSK
Romanija
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Laktaši
Rudar Prijedor
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Leotar
Slavija
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Drina
Modriča
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
16:30
Borac
Kozara
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
19:00
Mornar
Dečić
|
27.04.2024 19:00 |
|
|||||||
27.04
18:00
Mladost DG
Rudar
|
27.04.2024 18:00 |
|
|||||||
27.04
18:00
OFK Petrovac
Jezero
|
27.04.2024 18:00 |
|
|||||||
27.04
18:00
Budućnost
Sutjeska
|
27.04.2024 18:00 |
|
|||||||
27.04
18:00
Jedinstvo
Arsenal
|
27.04.2024 18:00 |
|
27.04
16:15
Almería
Getafe
|
27.04.2024 16:15 |
|
|||||||
27.04
21:00
Atlético Madrid
Athletic Club
|
27.04.2024 21:00 |
|
|||||||
27.04
18:30
Deportivo Alavés
Celta Vigo
|
27.04.2024 18:30 |
|
|||||||
27.04
14:00
Las Palmas
Girona
|
27.04.2024 14:00 |
|
27.04
21:00
PSG
Le Havre
|
27.04.2024 21:00 |
|
27.04
21:00
Aston Villa
Chelsea
|
27.04.2024 21:00 |
|
|||||||
27.04
18:30
Everton
Brentford
|
27.04.2024 18:30 |
|
|||||||
27.04
16:00
Fulham
Crystal Palace
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Manchester United
Burnley
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Newcastle United
Sheffield United
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
13:30
West Ham United
Liverpool
|
27.04.2024 13:30 |
|
|||||||
27.04
16:00
Wolverhampton
Luton Town
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
18:30
Bayer 04 Leverkusen
Stuttgart
|
27.04.2024 18:30 |
|
|||||||
27.04
15:30
Augsburg
Werder Bremen
|
27.04.2024 15:30 |
|
|||||||
27.04
15:30
Bayern München
Eintracht Frankfurt
|
27.04.2024 15:30 |
|
|||||||
27.04
15:30
RB Leipzig
Borussia Dortmund
|
27.04.2024 15:30 |
|
|||||||
27.04
15:30
SC Freiburg
Wolfsburg
|
27.04.2024 15:30 |
|
27.04
18:00
Juventus
Milan
|
27.04.2024 18:00 |
|
|||||||
27.04
20:45
Lazio
Hellas Verona
|
27.04.2024 20:45 |
|
|||||||
27.04
15:00
Lecce
Monza
|
27.04.2024 15:00 |
|
27.04
15:00
Mašinac
Radnički 1923
|
27.04.2024 15:00 |
|
27.04
15:15
Milutinac 2023
ŽGFK Borac
|
27.04.2024 15:15 |
|
27.04
16:00
Nika 2020
Pazar
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
11:00
Loznica
Jedinstvo Putevi
|
27.04.2024 11:00 |
|
27.04
13:30
Radnički 1923
Crvena zvezda
|
27.04.2024 13:30 |
|
|||||||
27.04
12:30
Čukarički
Jedinstvo (Ub)
|
27.04.2024 12:30 |
|
|||||||
27.04
15:00
Radnički (NB)
Vojvodina
|
27.04.2024 15:00 |
|
27.04
Petar Puača
OFK Vršac
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
10:00
Radnički (SM)
Derby 2015
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
Kabel
Petrika
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
13:00
RFK Novi Sad 1921
Inđija
|
27.04.2024 13:00 |
|
|||||||
27.04
14:00
TSC
Železničar
|
27.04.2024 14:00 |
|
27.04
10:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
11:00
Metalac
Takovo
|
27.04.2024 11:00 |
|
27.04
Hajduk 1912
OFK Kikinda
|
27.04.2024 | : |
27.04
10:00
VGSK
Udarnik
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
Ljukovo
Omladinac
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
17:00
Voja Gačić
Radnički (NP)
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Železničar
Napredak
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
15:00
BASK TEK
Lokomotiva
|
27.04.2024 15:00 |
|
|||||||
27.04
09:00
Ušće
Brodarac
|
27.04.2024 09:00 |
|
|||||||
27.04
17:30
Studentski Grad
Ada
|
27.04.2024 17:30 |
|
|||||||
27.04
17:00
Kolubara
OFK Beograd
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
13:30
Teleoptik
011
|
27.04.2024 13:30 |
|
27.04
12:00
IMT
PKB
|
27.04.2024 12:00 |
|
|||||||
27.04
17:15
Milutinac
Zmaj Novi grad
|
27.04.2024 17:15 |
|
|||||||
27.04
10:00
Umka
Boleč
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
10:00
Kopernikus Želežničar
Sloga
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
13:00
Mladi radnik 1940
Podunavac
|
27.04.2024 13:00 |
|
|||||||
27.04
Železničar Kusadak
SASK
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
17:30
OFK Mihajlovac
Crvena zvezda
|
27.04.2024 17:30 |
|
|||||||
27.04
Radnik
Sloboda
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
16:00
Lunjevac
Borac 1932
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
Mladost
OFK Bečej 1918
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
Borac
ŽSK
|
27.04.2024 | : |
27.04
00:05
RFK Grafičar
Partizan
|
27.04.2024 00:05 |
|
|||||||
27.04
11:00
Radnički 1923
Crvena zvezda
|
27.04.2024 11:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Čukarički
OLE
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
13:00
OFK Vršac
Vojvodina
|
27.04.2024 13:00 |
|
|||||||
27.04
13:00
Kiker
Voždovac
|
27.04.2024 13:00 |
|
27.04
11:00
Sloven
Ravangrad 2018
|
27.04.2024 11:00 |
|
|||||||
27.04
11:00
Spartak ŽK
Inđija
|
27.04.2024 11:00 |
|
|||||||
27.04
11:00
Mladost (L)
Radnički (SM)
|
27.04.2024 11:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Vojvodina
ODR
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
12:00
TSC
Petrika
|
27.04.2024 12:00 |
|
27.04
12:00
Jasenica 2017
Šumadija (A)
|
27.04.2024 12:00 |
|
|||||||
27.04
11:00
Sloga 1924
RSK
|
27.04.2024 11:00 |
|
|||||||
27.04
12:30
Šumadija 1903 II
Morava
|
27.04.2024 12:30 |
|
|||||||
27.04
10:00
Arsenal
Smederevo 1924
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
13:00
Jedinstvo (Ub)
Mačva
|
27.04.2024 13:00 |
|
|||||||
27.04
12:30
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
|
27.04.2024 12:30 |
|
|||||||
27.04
10:00
Apolon 4
Apolon 2018
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Sušica
Novi Pazar
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
13:30
Metalac
Savacijum
|
27.04.2024 13:30 |
|
27.04
10:00
Mladost GAT
OFK Bačka
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
10:00
Bubamara 91
Novi Pazar
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
15:00
Nacional
Goč
|
27.04.2024 15:00 |
|
27.04
12:30
Budućnost
Respekt
|
27.04.2024 12:30 |
|
|||||||
27.04
11:00
Sunrise Šabac
OFK Senjak
|
27.04.2024 11:00 |
|
|||||||
27.04
11:00
Loznica
Borac
|
27.04.2024 11:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Radnički (V)
Mačva
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
12:30
SFU Fenix
Železničar
|
27.04.2024 12:30 |
|
27.04
10:00
Posavina
Duboko
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
10:00
Bečkerek 023
Jedinstvo
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
12:00
Budućnost
Proleter 2006
|
27.04.2024 12:00 |
|
|||||||
27.04
14:00
Dinamo 1945
Radnički (Z)
|
27.04.2024 14:00 |
|
27.04
10:00
Vinogradar
Preporod
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
12:15
Radnički (NB)
Beograd Karaburma
|
27.04.2024 12:15 |
|
|||||||
27.04
10:00
Rad
Rakovica
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Zemun
011
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
11:00
Prva Iskra
Sinđelić
|
27.04.2024 11:00 |
|
|||||||
27.04
11:45
Kolubara
BSK
|
27.04.2024 11:45 |
|
|||||||
27.04
13:00
Bežanija
OFK Beograd
|
27.04.2024 13:00 |
|
27.04
10:00
Železnik 1930
DIF
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Lokomotiva
OFK Mladenovac
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
09:30
Šušnjar 1977
Milutinac
|
27.04.2024 09:30 |
|
|||||||
27.04
09:00
Žarkovo 2000
Omladinac
|
27.04.2024 09:00 |
|
27.04
16:30
Real Niš
Timočanin
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
10:00
Radnički (P)
GFK Dubočica
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
11:00
Radnički 1924 (K)
OFK Sinđelić
|
27.04.2024 11:00 |
|
27.04
16:30
Graničar 1924
Sremac
|
27.04.2024 16:30 |
|
|||||||
27.04
10:00
Kupinovo
Dunav
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Graničar
Trgovački
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
11:00
Srem
Budućnost
|
27.04.2024 11:00 |
|
27.04
10:00
Sloboda
Armija SK
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
12:00
Vošini klinci
1. Maj
|
27.04.2024 12:00 |
|
27.04
10:00
Sloga 33
Omladinac
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
16:00
Budućnost
Smederevo 1924
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Polet
Pobeda
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
13:00
Sloga (S)
Zlatibor
|
27.04.2024 13:00 |
|
27.04
Kabel
OFK Bečej 1918
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
OFK Jugović
Borac
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
Mladost
RFK Novi Sad 1921
|
27.04.2024 | : |
27.04
13:30
RSK
Apolon 2018
|
27.04.2024 13:30 |
|
|||||||
27.04
11:00
Sport Klub 99
Sunrise Šabac
|
27.04.2024 11:00 |
|
27.04
10:00
RFK Novi Sad 1921
Petar Puača
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
TSC
Krila Krajine
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
11:00
Ravangrad 2018
OFK Kikinda 1909
|
27.04.2024 11:00 |
|
27.04
17:00
ODR
Jedinstvo (SP)
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Dinamo 1945
Radnički (Zr)
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
OFK Vršac
Radnički (SM)
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
16:30
Radnički 1910
Petrika
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
13:00
Bubamara 91
Titan
|
27.04.2024 13:00 |
|
27.04
10:00
FAP
Javor Matis
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Takovo
Spartak 1976
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
16:30
Sloboda (Č)
Sloga (BB)
|
27.04.2024 16:30 |
|
27.04
10:00
Budućnost Krušik 2014
Respekt
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
13:30
Loznica
Ribnica
|
27.04.2024 13:30 |
|
|||||||
27.04
10:00
Drina
Radnički (K)
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
SFU Fenix
POFK Savacium
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
10:00
Mladi radnik 1926
Sloga 33
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
10:30
TSC
Bajša
|
27.04.2024 10:30 |
|
|||||||
27.04
11:00
Tisa Njerš
Arena Su
|
27.04.2024 11:00 |
|
|||||||
27.04
10:30
SU Team Akademija
AFK
|
27.04.2024 10:30 |
|
27.04
10:00
Đurđin
Subotica
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
09:00
Teleoptik
RFK Grafičar
|
27.04.2024 09:00 |
|
|||||||
27.04
17:00
Brodarac
Zemun
|
27.04.2024 17:00 |
|
|||||||
27.04
09:00
Čukarički
OLE
|
27.04.2024 09:00 |
|
27.04
10:00
Tekstilac
OFK Odžaci
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
10:00
Slavija
Šumadija 1903
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Olimp 2015
Sušica
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
12:00
Karađorđe
Zastava 1973
|
27.04.2024 12:00 |
|
27.04
14:00
Banatul
Polet
|
27.04.2024 14:00 |
|
27.04
12:00
Omladinac
Dolovo
|
27.04.2024 12:00 |
|
27.04
11:00
Unirea
Budućnost
|
27.04.2024 11:00 |
|
|||||||
27.04
14:00
Spartak 1911
Glogonj
|
27.04.2024 14:00 |
|
27.04
10:00
Đerdap
Zvižd
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Omladinac
OPK Rudar 1933
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Železničar
Obilić
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
10:00
Mladi radnik 1940
Petlić SD 2006
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
11:30
Železničar Kusadak
Tesla
|
27.04.2024 11:30 |
|
|||||||
27.04
15:30
Mihajlovac 1934
Osipaonica
|
27.04.2024 15:30 |
|
|||||||
27.04
16:00
Godomin
Napredak
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Mladost (NS)
Mladost 1948
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Udarnik
Mladi borac
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
Čoka
Jedinstvo (SK)
|
27.04.2024 | : |
27.04
Magnohrom
Radnik
|
27.04.2024 | : |
27.04
11:00
Duško
Mačva 1929
|
27.04.2024 11:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Mladi borac
Lipolist
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Jedinstvo 1945
Mladost
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
10:00
Mladost
Njegoš
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Jadran
Eđšeg
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Sloboda
Budućnost
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Vojvodina
Iskra
|
27.04.2024 10:00 |
|
27.04
00:00
SU Prestiž - Joca Ristić
Car Konstantin
|
27.04.2024 00:00 |
|
|||||||
27.04
00:00
Budućnost
Lider MGM
|
27.04.2024 00:00 |
|
|||||||
27.04
00:00
Nacional
Radnik
|
27.04.2024 00:00 |
|
|||||||
27.04
00:00
OFK Šampion 2014
Mineralac
|
27.04.2024 00:00 |
|
|||||||
27.04
00:00
Radnički (P)
Kopernikus Železničar
|
27.04.2024 00:00 |
|
|||||||
27.04
00:00
Radnički (N)
GFK Dubočica
|
27.04.2024 00:00 |
|
|||||||
27.04
00:00
Real
Filip Filipović
|
27.04.2024 00:00 |
|
27.04
12:00
TSC
Modoš
|
27.04.2024 12:00 |
|
|||||||
27.04
12:00
Ruma
BAK
|
27.04.2024 12:00 |
|
27.04
13:00
Požarevac
Pazar
|
27.04.2024 13:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Radnički 1923
Karađorđe
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Radnički 1923
Pazar
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Karađorđe
ŽGFK Borac
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Kraljica Marija
Mačva
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Jedinstvo
Požarevac
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Nika 2020
Loznica
|
27.04.2024 16:00 |
|
27.04
20:00
Radnički
Budućnost
|
27.04.2024 20:00 |
|
27.04
Tisa Njerš
Spartak ŽK 11
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
Arena SU
Spartak ŽK 12
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
Ravangrad 2018
Subotica 11
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
Bajša
TSC 11
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
TSC 12
SU Team Akademija
|
27.04.2024 | : |
27.04
Budućnost
Radnički 1905
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
10:00
Tomislavci
Tavankut
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
11:00
Bikovo
Vinogradar
|
27.04.2024 11:00 |
|
27.04
Sport Club 99
OFK National
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
Rudar
OFK Vlada Dimitrijević
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
OFK Ras
Novi Pazar
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
Bane 1931
Jošanica
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
SU Fa Al Ahli
Pazar Juniors
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
Jedinstvo 2017
OFK Dif
|
27.04.2024 | : |
27.04
10:00
Jasenica 2017
AF Duljaj
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
16:00
Despot
Šumadija (A)
|
27.04.2024 16:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
Karađorđe
Šumadija
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
09:30
Vašarište
Radnicki 1923
|
27.04.2024 09:30 |
|
|||||||
27.04
11:00
Šumadija 1934
Apolon 4
|
27.04.2024 11:00 |
|
27.04
12:00
Sloga 33
Sirakovo
|
27.04.2024 12:00 |
|
|||||||
27.04
10:00
OPK Rudar 1933
Mladi radnik 1926
|
27.04.2024 10:00 |
|
|||||||
27.04
11:00
SFU Gornjak
Trgovački
|
27.04.2024 11:00 |
|
27.04
10:00
Orange
Jedinstvo (S)
|
27.04.2024 10:00 | : |
27.04
10:00
Orange
Jedinstvo (S)
|
27.04.2024 10:00 | : |
27.04
19:00
MZT Skopje Aerodrom
Spartak Office Shoes
|
27.04.2024 19:00 | : |
27.04
16:30
Vojvodina mts
FMP Soccerbet
|
27.04.2024 16:30 | : |
27.04
Mega MIS
Kraljevo
|
27.04.2024 | : |
27.04
19:00
Dinamo
Vojvodina
|
27.04.2024 19:00 | : |
27.04
19:00
Vranje 1957
Jugović
|
27.04.2024 19:00 | : | |||||||
27.04
19:00
Dubočica 54
Obilić
|
27.04.2024 19:00 | : |
27.04
19:30
Jedinstvo
Slavija
|
27.04.2024 19:30 | : | |||||||
27.04
19:00
Hercegovina
Apatin
|
27.04.2024 19:00 | : | |||||||
27.04
19:00
Potisje Pleteks
Banatski Karlovac
|
27.04.2024 19:00 | : |
27.04
17:00
Putinci
Senta
|
27.04.2024 17:00 | : | |||||||
27.04
15:00
Dalmatinac
RA Dinamo
|
27.04.2024 15:00 | : |
27.04
16:00
Crepaja
Jugović 2
|
27.04.2024 16:00 | : |
27.04
17:00
Crvenka 2
Grafičar
|
27.04.2024 17:00 | : |
27.04
18:00
Umčari
Radnički (NS)
|
27.04.2024 18:00 | : |
27.04
19:00
Kuršumlija
Rtanj
|
27.04.2024 19:00 | : | |||||||
27.04
13:00
ORK Bor
Sloga
|
27.04.2024 13:00 | : | |||||||
27.04
19:00
Jedinstvo 1974
Vukovi 22
|
27.04.2024 19:00 | : |
27.04
21:00
Prijepolje
Metalac
|
27.04.2024 21:00 | : |
27.04
16:00
Radan
Osipaonica
|
27.04.2024 16:00 | : | |||||||
27.04
18:30
Majdanpek
Niška Banja
|
27.04.2024 18:30 | : |
27.04
14:00
Metalac 2
Užice
|
27.04.2024 14:00 | : | |||||||
27.04
18:00
Arilje
Omladinac
|
27.04.2024 18:00 | : | |||||||
27.04
17:30
Beli anđeo
Bane
|
27.04.2024 17:30 | : |
27.04
18:00
Medicinar
Crvena zvezda
|
27.04.2024 18:00 | : |
27.04
19:00
Mladost
Naisa
|
27.04.2024 19:00 | : |
27.04
17:00
Ruma
Temerin
|
27.04.2024 17:00 | : | |||||||
27.04
17:30
Beograd
Metalac 2015
|
27.04.2024 17:30 | : | |||||||
27.04
19:00
Topličanin
Srem (SM)
|
27.04.2024 19:00 | : | |||||||
27.04
15:00
Kikinda
ORK Beograd
|
27.04.2024 15:00 | : | |||||||
27.04
17:00
Pančevo
Aleksinac
|
27.04.2024 17:00 | : | |||||||
27.04
18:00
Bor Zijin Copper
Radnički BG
|
27.04.2024 18:00 | : |
27.04
18:00
Sonta
Petrovaradin
|
27.04.2024 18:00 | : | |||||||
27.04
16:00
Vrbas
Beočin 1959
|
27.04.2024 16:00 | : |
27.04
17:00
Košutnjak
Metalac (K)
|
27.04.2024 17:00 | : | |||||||
27.04
14:00
Pazar 2003
Radnički (S)
|
27.04.2024 14:00 | : | |||||||
27.04
20:00
Loznica grad
Bekament BB - 2
|
27.04.2024 20:00 | : | |||||||
27.04
20:00
Metalac AD
SPD Radnički - 2
|
27.04.2024 20:00 | : | |||||||
27.04
15:00
Prijepolje
ORK Loznica
|
27.04.2024 15:00 | : |
27.04
18:00
ARIF Osice
Vranje
|
27.04.2024 18:00 | : | |||||||
27.04
11:30
Naisa 2
Radan
|
27.04.2024 11:30 | : | |||||||
27.04
19:00
Žitorađa
Pirot
|
27.04.2024 19:00 | : |
27.04
16:30
Umčari
Junior
|
27.04.2024 16:30 | : |
27.04
21:30
Stari Grad
Beograd
|
27.04.2024 21:30 | : |
27.04
20:00
Spartak Patent CO
Singidunum
|
27.04.2024 20:00 | : | |||||||
27.04
11:30
Vojvodina
Palilula
|
27.04.2024 11:30 | : |
27.04
19:00
Novi Pazar
FON Banjica
|
27.04.2024 19:00 | : |
27.04
Pastuvi Požarevac
Vukovi Beograd
|
27.04.2024 | : | |||||||
27.04
Mammoths Kikinda
Blue Dragons Zemun
|
27.04.2024 | : |