XS
SM
MD
LG

17.04.2021 Novi Pazar : Čukarički
17.04.2021 TSC : Voždovac
17.04.2021 Proleter : Mladost (L)
17.04.2021 Spartak ŽK : Napredak
17.04.2021 Mačva : Partizan
17.04.2021 Radnički (N) : Javor Matis
17.04.2021 Crvena zvezda : Radnik
17.04.2021 Metalac : Inđija
17.04.2021 OFK Bačka : Vojvodina
17.04.2021 Zlatibor : Rad

17.04.2021 Dinamo : OFK Žarkovo
17.04.2021 Radnički 1923 : Borac 1926
17.04.2021 Kabel : Zemun
17.04.2021 Radnički (P) : Loznica
17.04.2021 IMT : Kolubara
17.04.2021 RFK Grafičar : Trayal
17.04.2021 Radnički (SM) : Budućnost
17.04.2021 Sloga (K) : GFK Jagodina
17.04.2021 GFK Dubočica : Železničar (P)

17.04.2021 16:00 Trepča : Jedinstvo
17.04.2021 16:00 Sloga (P) : Sušica
18.04.2021 16:00 Jošanica : Mladi radnik 1926
17.04.2021 16:00 Gruža : GFK Sloboda
17.04.2021 16:00 Mačva 1929 : Sloga 33
18.04.2021 16:00 Budućnost (A) : Budućnost Krušik 2014
17.04.2021 16:00 Šumadija (A) : Tutin
18.04.2021 16:00 Železničar (L) : Takovo
17.04.2021 16:00 Smederevo 1924 : Bane 1931

14.04.2021 16:00 Vlasina : Budućnost (P)
14.04.2021 16:00 OFK Topličanin : SFS Borac
14.04.2021 16:00 SFK Morava : Radnički (S)
14.04.2021 16:00 Car Konstantin : OFK Sinđelić
14.04.2021 16:00 Moravac Orion : Dunav
14.04.2021 16:00 Župa : Timok 1919
14.04.2021 16:00 Rembas : Pčinja
14.04.2021 16:00 Radan : Trstenik PPT
14.04.2021 16:00 Timočanin : Kablovi
14.04.2021 16:00 Mladost : Jedinstvo (P)

14.04.2021 16:00 1. Maj Ruma : Sloga (Č)
14.04.2021 16:00 Dunav : Sloboda
14.04.2021 16:00 Hajduk 1912 : Borac
14.04.2021 16:00 Bačka 1901 : Dinamo 1945
14.04.2021 16:00 OFK Vršac : Tisa
14.04.2021 16:00 Omladinac : Mladost (NS)
14.04.2021 16:00 OFK Stari Grad : Feniks 1995
14.04.2021 16:00 Vojvodina 1928 : Radnički (Zr)
14.04.2021 16:00 Kozara : Bečej 1918
14.04.2021 16:00 Radnički 1912 : Jedinstvo (SP)

14.04.2021 16:00 Radnički (O) : Lokomotiva
14.04.2021 16:00 Brodarac : Sinđelić
14.04.2021 16:00 GSP Polet Dorćol : Jedinstvo
14.04.2021 16:00 TEK Sloga : Mladenovac
14.04.2021 16:00 Zvezdara : Studentski grad
14.04.2021 16:00 BSK Borča : Radnički (NB)
14.04.2021 16:00 Teleoptik : Leštane
14.04.2021 16:00 OFK Beograd : Stepojevac Vaga
14.04.2021 16:00 BASK : Sremčica
14.04.2021 16:00 Crvena zvezda : BSK 1925

1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.04.2021 Crvena zvezda : Radnik
21.04.2021 Vojvodina : Partizan
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.03.2021 12:55 TSC 1 : 1 Radnik
30.03.2021 18:00 Crvena zvezda 3 : 0 IMT
11.03.2021 17:05 Partizan 4 : 0 Voždovac
11.03.2021 15:00 Spartak ŽK 1 : 2 Vojvodina
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.11.2020 13:00 IMT 2 : 1 Radnički (N)
25.11.2020 13:30 Javor Matis 1 : 1 Voždovac
25.11.2020 16:00 Metalac 0 : 1 Partizan
26.11.2020 16:00 Proleter 0 : 2 Vojvodina
18.12.2020 13:30 Rad 1 : 2 Crvena zvezda
25.11.2020 13:30 Spartak ŽK 1 : 1 Mladost (L)
25.11.2020 13:30 Radnik 2 : 2 Čukarički
25.11.2020 13:30 TSC 2 : 0 Napredak
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.10.2020 14:30 Voždovac 2 : 2 RFK Grafičar
21.10.2020 14:30 Smederevo 1924 1 : 2 Radnički (N)
21.10.2020 14:30 Jedinstvo (R) 0 : 2 Vojvodina
16.11.2020 17:00 Crvena zvezda 4 : 2 Zlatibor
20.10.2020 14:30 Napredak 2 : 1 OFK Žarkovo
21.10.2020 18:00 Javor Matis 2 : 1 Radnički 1923
21.10.2020 14:30 Sušica 0 : 2 Spartak ŽK
21.10.2020 14:00 Mačva 1 : 2 Metalac
21.10.2020 14:30 Novi Pazar 1 : 3 Čukarički
21.10.2020 14:30 Kabel 3 : 4 Radnik
21.10.2020 14:30 Rad 0 : 0 Kolubara
21.10.2020 14:30 Trayal 0 : 2 TSC
21.10.2020 14:30 Mladost (L) 3 : 0 Dinamo
21.10.2020 16:00 Partizan 2 : 0 OFK Bačka
21.10.2020 14:30 IMT 2 : 1 Inđija
21.10.2020 14:30 Radnički (P) 0 : 2 Proleter
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
09.09.2020 16:00 Sloga (M) 0 : 10 Trayal
09.09.2020 16:00 Mokra Gora 5 : 7 Smederevo 1924
09.09.2020 16:00 Sušica 2 : 0 Sinđelić
09.09.2020 16:00 Jedinstvo (R) 4 : 1 Zemun
09.09.2020 16:00 IMT 2 : 0 Budućnost (D)

28.02.2021 17:00 Novi Pazar 1 : 3 Crvena zvezda
27.02.2021 15:00 Niš 0 : 3 Partizan Soccer
27.02.2021 15:00 Spartak (S) 3 : 1 Mladi radnik
27.02.2021 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Radnički
28.02.2021 19:00 Ribnica 3 : 0 Borac (S)

09.04.2021 17:00 Dynamic 110 : 98 Tamiš
10.04.2021 18:00 Radnički SPD : Sloga
09.04.2021 18:00 Zlatibor 89 : 65 Vršac
10.04.2021 18:00 Kolubara LA 2003 : OKK Novi Pazar
13.04.2021 18:00 Dunav : Napredak
12.04.2021 18:00 Vojvodina : Mladost
13.04.2021 18:00 Pirot : Sloboda
13.04.2021 18:00 Metalac : OKK Beograd

19.04.2021 21:00 Borac : Cibona
19.04.2021 18:00 Zadar : Crvena zvezda MTS
17.04.2021 18:00 Igokea : Mornar
18.04.2021 21:00 Cedevita Olimpija : Mega Soccerbet
20.04.2021 18:00 FMP : Krka
26.03.2021 00:00 Budućnost VOLI 20 : 0 Koper Primorska
18.04.2021 19:00 Partizan NIS : Split

28.03.2021 21:00 Studentski centar 100 : 82 Podgorica
28.03.2021 17:00 Rabotnički 87 : 77 Sloboda
27.03.2021 21:00 Lovćen 1947 Bemax 78 : 71 Helios Suns
27.03.2021 17:00 Mladost 91 : 83 Borac
26.03.2021 21:00 Spars Realway 93 : 80 Široki
27.03.2021 13:00 Gorica 92 : 82 Sutjeska
28.03.2021 13:00 Zlatibor 71 : 90 MZT Skopje Aerodrom



Quarter-final
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.04.2021 21:00 Granada 0 : 2 Manchester United
08.04.2021 21:00 Arsenal 1 : 1 Slavia Praha
08.04.2021 21:00 Ajax 1 : 2 Roma
08.04.2021 21:00 Dinamo Zagreb 0 : 1 Villarreal
15.04.2021 21:00 Manchester United : Granada
15.04.2021 21:00 Slavia Praha : Arsenal
15.04.2021 21:00 Roma : Ajax
15.04.2021 21:00 Villarreal : Dinamo Zagreb
Round of 1/8
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.03.2021 18:55 Ajax 3 : 0 Young Boys
11.03.2021 18:55 Dynamo Kyiv 0 : 2 Villarreal
11.03.2021 18:55 Manchester United 1 : 1 Milan
11.03.2021 18:55 Slavia Praha 1 : 1 Rangers
11.03.2021 21:00 Roma 3 : 0 Shakhtar Donetsk
11.03.2021 21:00 Olympiacos 1 : 3 Arsenal
11.03.2021 21:00 Tottenham Hotspur 2 : 0 Dinamo Zagreb
11.03.2021 21:00 Granada 2 : 0 Molde
18.03.2021 21:00 Young Boys 0 : 2 Ajax
18.03.2021 21:00 Villarreal 2 : 0 Dynamo Kyiv
18.03.2021 21:00 Milan 0 : 1 Manchester United
18.03.2021 21:00 Rangers 0 : 2 Slavia Praha
18.03.2021 18:55 Shakhtar Donetsk 1 : 2 Roma
18.03.2021 18:55 Arsenal 0 : 1 Olympiacos
18.03.2021 18:55 Dinamo Zagreb 3 : 0 Tottenham Hotspur
18.03.2021 18:55 Molde 2 : 1 Granada
Round of 1/16
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.02.2021 18:55 Wolfsberger AC 1 : 4 Tottenham Hotspur
18.02.2021 16:00 Dynamo Kyiv 1 : 1 Club Brugge
18.02.2021 18:55 Real Sociedad 0 : 4 Manchester United
18.02.2021 18:55 Crvena zvezda 2 : 2 Milan
18.02.2021 18:55 Slavia Praha 0 : 0 Leicester City
18.02.2021 18:55 Sporting Braga 0 : 2 Roma
18.02.2021 18:55 Krasnodar 2 : 3 Dinamo Zagreb
18.02.2021 18:55 Young Boys 4 : 3 Bayer Leverkusen
18.02.2021 18:55 Olympiacos 4 : 2 PSV
18.02.2021 21:00 SL Benfica 1 : 1 Arsenal
18.02.2021 21:00 Antwerp 3 : 4 Rangers
18.02.2021 21:00 RB Salzburg 0 : 2 Villarreal
18.02.2021 21:00 Molde 3 : 3 Hoffenheim
18.02.2021 21:00 Granada 2 : 0 Napoli
18.02.2021 21:00 Maccabi Tel Aviv 0 : 2 Shakhtar Donetsk
18.02.2021 21:00 Lille 1 : 2 Ajax
24.02.2021 18:00 Tottenham Hotspur 4 : 0 Wolfsberger AC
25.02.2021 21:00 Club Brugge 0 : 1 Dynamo Kyiv
25.02.2021 21:00 Manchester United 0 : 0 Real Sociedad
25.02.2021 21:00 Milan 1 : 1 Crvena zvezda
25.02.2021 21:00 Leicester City 0 : 2 Slavia Praha
25.02.2021 21:00 Roma 3 : 1 Sporting Braga
25.02.2021 21:00 Dinamo Zagreb 1 : 0 Krasnodar
25.02.2021 21:00 Bayer Leverkusen 0 : 2 Young Boys
25.02.2021 21:00 PSV 2 : 1 Olympiacos
25.02.2021 18:55 Arsenal 3 : 2 SL Benfica
25.02.2021 18:55 Rangers 5 : 2 Antwerp
25.02.2021 18:55 Villarreal 2 : 1 RB Salzburg
25.02.2021 18:55 Hoffenheim 0 : 2 Molde
25.02.2021 18:55 Napoli 2 : 1 Granada
25.02.2021 18:55 Shakhtar Donetsk 1 : 0 Maccabi Tel Aviv
25.02.2021 18:55 Ajax 2 : 1 Lille


: Srbija
01.09.2021 20:45 Portugalija : Irska
01.09.2021 20:45 Luksemburg : Azerbejdžan

Rista je tipovao utakmicu
Rista i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Rista i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Rista i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Rista i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Prlee i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Srki111 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu