15.11
14:00
Bujumbura City
Vital'O
0
1
|
15.11.2019 14:00 | Bujumbura City | 0 : 1 | Vital'O |
15.11
15:00
Grafičar
Radnički (N)
6
1
|
15.11.2019 15:00 | Grafičar | 6 : 1 | Radnički (N) |
15.11
13:00
RFK Grafičar
Radnički (N)
5
2
|
15.11.2019 13:00 | RFK Grafičar | 5 : 2 | Radnički (N) |
15.11
19:00
Crnokosa
Napredak Junior
82
108
|
15.11.2019 19:00 | Crnokosa | 82 : 108 | Napredak Junior | |||||
15.11
19:00
Priboj
Radnički 1950
84
79
|
15.11.2019 19:00 | Priboj | 84 : 79 | Radnički 1950 |
15.11
19:30
Topola
Mladost Veternik
20
0
|
15.11.2019 19:30 | Topola | 20 : 0 | Mladost Veternik |
15.11
17:00
Žarkovo
Barajevo
81
68
|
15.11.2019 17:00 | Žarkovo | 81 : 68 | Barajevo |
15.11
20:00
Jastrebac
Morava
83
73
|
15.11.2019 20:00 | Jastrebac | 83 : 73 | Morava | |||||
15.11
19:00
Jablanica
Bor RTB
75
77
|
15.11.2019 19:00 | Jablanica | 75 : 77 | Bor RTB | |||||
15.11
18:00
Mladost Vesna
Topličanin
72
96
|
15.11.2019 18:00 | Mladost Vesna | 72 : 96 | Topličanin |
15.11
16:30
Stari Ras
Bane
78
64
|
15.11.2019 16:30 | Stari Ras | 78 : 64 | Bane | |||||
15.11
19:30
Prva Petoletka
Trepča
66
59
|
15.11.2019 19:30 | Prva Petoletka | 66 : 59 | Trepča |
15.11
17:00
Smederevo
Šumadija 2017
85
76
|
15.11.2019 17:00 | Smederevo | 85 : 76 | Šumadija 2017 |
15.11
17:30
Senta
Futog
45
76
|
15.11.2019 17:30 | Senta | 45 : 76 | Futog |
15.11
20:00
Partizan
Šimanovci
86
93
|
15.11.2019 20:00 | Partizan | 86 : 93 | Šimanovci |
15.11
19:00
CSKA Moscow
Fenerbahce
88
70
|
15.11.2019 19:00 | CSKA Moscow | 88 : 70 | Fenerbahce | |||||
15.11
20:00
Crvena zvezda
Lyon-Villeurbanne
72
74
|
15.11.2019 20:00 | Crvena zvezda | 72 : 74 | Lyon-Villeurbanne | |||||
15.11
21:30
Olympiacos
Žalgiris Kaunas
83
74
|
15.11.2019 21:30 | Olympiacos | 83 : 74 | Žalgiris Kaunas | |||||
15.11
22:00
Valencia
Bayern
82
56
|
15.11.2019 22:00 | Valencia | 82 : 56 | Bayern |
15.11
19:30
Beovuk 72
Sveti Đorđe
84
86
|
15.11.2019 19:30 | Beovuk 72 | 84 : 86 | Sveti Đorđe |
15.11
16:20
Duga
Gimnazijalac Tigar
65
48
|
15.11.2019 16:20 | Duga | 65 : 48 | Gimnazijalac Tigar |
15.11
20:00
Bečej
Sombor
3
0
|
15.11.2019 20:00 | Bečej | 3 : 0 | Sombor |
15.11
18:00
Crvena zvezda
Radnički
0
3
|
15.11.2019 18:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Radnički | |||||
15.11
19:00
Spartak (Su)
Niš
2
3
|
15.11.2019 19:00 | Spartak (Su) | 2 : 3 | Niš |
15.11
20:00
Mladenovac
Metalac Takovo
0
3
|
15.11.2019 20:00 | Mladenovac | 0 : 3 | Metalac Takovo |
15.11
20:00
Bavanište
Loznica
1
3
|
15.11.2019 20:00 | Bavanište | 1 : 3 | Loznica |
15.11
19:00
Ub
TENT
3
0
|
15.11.2019 19:00 | Ub | 3 : 0 | TENT | |||||
15.11
18:00
Partizan
Klek-Zrenjanin
1
3
|
15.11.2019 18:00 | Partizan | 1 : 3 | Klek-Zrenjanin | |||||
15.11
20:30
Crvena zvezda
Železničar
3
2
|
15.11.2019 20:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Železničar |
15.11
20:15
Takovo-Zvezda Helios
Dinamo
3
0
|
15.11.2019 20:15 | Takovo-Zvezda Helios | 3 : 0 | Dinamo | |||||
15.11
17:00
Roda
Spartak (Lj)
3
2
|
15.11.2019 17:00 | Roda | 3 : 2 | Spartak (Lj) |
15.11
20:30
Lavovi BP
Crvenka
35
32
|
15.11.2019 20:30 | Lavovi BP | 35 : 32 | Crvenka |
15.11
19:00
Vranje 1957
Zlatar
37
30
|
15.11.2019 19:00 | Vranje 1957 | 37 : 30 | Zlatar |
15.11
19:00
Mladost
Banatski Karlovac
35
35
|
15.11.2019 19:00 | Mladost | 35 : 35 | Banatski Karlovac | |||||
15.11
20:00
Hercegovina
Dolovo
27
22
|
15.11.2019 20:00 | Hercegovina | 27 : 22 | Dolovo |
15.11
18:00
Bane
Sloga
28
25
|
15.11.2019 18:00 | Bane | 28 : 25 | Sloga | |||||
15.11
19:00
Trepča
Mladost
30
26
|
15.11.2019 19:00 | Trepča | 30 : 26 | Mladost |
15.11
19:00
Progres
Borsko jezero
28
26
|
15.11.2019 19:00 | Progres | 28 : 26 | Borsko jezero |
15.11
19:00
Primorac
Jadran HN
10
16
|
15.11.2019 19:00 | Primorac | 10 : 16 | Jadran HN | |||||
15.11
20:30
Šabac
BVK Crvena zvezda
10
9
|
15.11.2019 20:30 | Šabac | 10 : 9 | BVK Crvena zvezda | |||||
15.11
19:00
Jug CO
HAVK Mladost
14
10
|
15.11.2019 19:00 | Jug CO | 14 : 10 | HAVK Mladost |
15.11
20:45
Medveščak
Primorje EB
16
22
|
15.11.2019 20:45 | Medveščak | 16 : 22 | Primorje EB | |||||
15.11
18:30
Zadar 1952
VA Cattaro
12
8
|
15.11.2019 18:30 | Zadar 1952 | 12 : 8 | VA Cattaro | |||||
15.11
17:30
Solaris
KVK Radnički
6
6
|
15.11.2019 17:30 | Solaris | 6 : 6 | KVK Radnički |
15.11
18:30
Senta
Crvena zvezda
5
33
|
15.11.2019 18:30 | Senta | 5 : 33 | Crvena zvezda | |||||
15.11
19:30
Vojvodina
Palilula
6
9
|
15.11.2019 19:30 | Vojvodina | 6 : 9 | Palilula |
15.11
18:00
Župski rubin
Kragujevac Wild Boars
6
3
|
15.11.2019 18:00 | Župski rubin | 6 : 3 | Kragujevac Wild Boars | |||||
15.11
19:30
Raška
Požarevac
3
7
|
15.11.2019 19:30 | Raška | 3 : 7 | Požarevac |
15.11
19:30
Karađorđe 2015
Seničani
2
6
|
15.11.2019 19:30 | Karađorđe 2015 | 2 : 6 | Seničani |
15.11
18:30
Kosjerić
MB Namenska
3
5
|
15.11.2019 18:30 | Kosjerić | 3 : 5 | MB Namenska |
15.11
20:00
Zemun Samo pravo
Novi Pazar
2
1
|
15.11.2019 20:00 | Zemun Samo pravo | 2 : 1 | Novi Pazar |
15.11
18:30
Smederevo
RB
4
4
|
15.11.2019 18:30 | Smederevo | 4 : 4 | RB |