11.11
12:00
OFK Dif
Radnik
2
1
|
11.11.2019 12:00 | OFK Dif | 2 : 1 | Radnik | |||||
11.11
14:00
Trepča B
Rudar
|
11.11.2019 14:00 | Trepča B | : | Rudar |
11.11
12:00
Crvena zvezda
Trajal
3
0
|
11.11.2019 12:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Trajal | |||||
11.11
13:00
Spartak ŽK
Internacional
3
2
|
11.11.2019 13:00 | Spartak ŽK | 3 : 2 | Internacional |
11.11
11:00
Spartak ŽK
Apolon 4
4
2
|
11.11.2019 11:00 | Spartak ŽK | 4 : 2 | Apolon 4 |
11.11
14:15
Bečej 1918
Preporod
5
3
|
11.11.2019 14:15 | Bečej 1918 | 5 : 3 | Preporod |
11.11
11:00
Coerver junior FA
Proleter 2006
1
1
|
11.11.2019 11:00 | Coerver junior FA | 1 : 1 | Proleter 2006 |
11.11
14:00
Radnički (S)
GDM 021
3
1
|
11.11.2019 14:00 | Radnički (S) | 3 : 1 | GDM 021 |
11.11
11:00
Kolašin
Kosmet
3
0
|
11.11.2019 11:00 | Kolašin | 3 : 0 | Kosmet | |||||
11.11
10:00
Rudar
Zvečan
13
0
|
11.11.2019 10:00 | Rudar | 13 : 0 | Zvečan |
11.11
11:00
AFK
TSC
1
5
|
11.11.2019 11:00 | AFK | 1 : 5 | TSC |
11.11
11:00
Akademija fudbala
Sloboda
2
0
|
11.11.2019 11:00 | Akademija fudbala | 2 : 0 | Sloboda |
11.11
21:00
Crvena zvezda MTS
Igokea
103
61
|
11.11.2019 21:00 | Crvena zvezda MTS | 103 : 61 | Igokea | |||||
11.11
18:00
Krka
Mega Bemax
74
69
|
11.11.2019 18:00 | Krka | 74 : 69 | Mega Bemax |
11.11
21:20
Barajevo
Radnički (O)
75
76
|
11.11.2019 21:20 | Barajevo | 75 : 76 | Radnički (O) |
11.11
12:40
Sava BTC
Veba Basket
87
68
|
11.11.2019 12:40 | Sava BTC | 87 : 68 | Veba Basket |
11.11
19:00
Studentski centar
Danilovgrad
95
72
|
11.11.2019 19:00 | Studentski centar | 95 : 72 | Danilovgrad |
11.11
15:00
Play Off
Užice
88
56
|
11.11.2019 15:00 | Play Off | 88 : 56 | Užice |
11.11
14:30
Vojvodina
Sloboda (NS)
64
74
|
11.11.2019 14:30 | Vojvodina | 64 : 74 | Sloboda (NS) | |||||
11.11
14:30
Sloga
Konstantin
77
61
|
11.11.2019 14:30 | Sloga | 77 : 61 | Konstantin |
11.11
20:00
Maglić 1953
Vojvodina NS Seme 3
0
3
|
11.11.2019 20:00 | Maglić 1953 | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme 3 |
11.11
18:00
Mitrovica
Eaton Srem Tempo 3
3
2
|
11.11.2019 18:00 | Mitrovica | 3 : 2 | Eaton Srem Tempo 3 |
11.11
20:30
Dubočica 54 2
Železničar 1949 - 2
31
24
|
11.11.2019 20:30 | Dubočica 54 2 | 31 : 24 | Železničar 1949 - 2 |
11.11
20:00
Putinci
Ruma
30
22
|
11.11.2019 20:00 | Putinci | 30 : 22 | Ruma |
11.11
19:00
Dubočica
Osice
3
24
|
11.11.2019 19:00 | Dubočica | 3 : 24 | Osice |
11.11
19:30
Oplenac
SFU Leposavić
8
3
|
11.11.2019 19:30 | Oplenac | 8 : 3 | SFU Leposavić | |||||
11.11
19:30
Loznica Grad 2018
Raška
6
0
|
11.11.2019 19:30 | Loznica Grad 2018 | 6 : 0 | Raška | |||||
11.11
19:30
Požarevac
Župski rubin
12
1
|
11.11.2019 19:30 | Požarevac | 12 : 1 | Župski rubin |
11.11
19:00
Miners
Leskovac
0
4
|
11.11.2019 19:00 | Miners | 0 : 4 | Leskovac | |||||
11.11
21:00
Aleksinac 2015
Prokuplje
7
6
|
11.11.2019 21:00 | Aleksinac 2015 | 7 : 6 | Prokuplje | |||||
11.11
20:00
Timok 2013
Akademac
2
3
|
11.11.2019 20:00 | Timok 2013 | 2 : 3 | Akademac |
11.11
17:30
Leteći Bajmočani
Leteći Holandjanin
5
5
|
11.11.2019 17:30 | Leteći Bajmočani | 5 : 5 | Leteći Holandjanin | |||||
11.11
21:00
Tango
Novi Sad
1
3
|
11.11.2019 21:00 | Tango | 1 : 3 | Novi Sad |
11.11
17:15
Ekonomist
Oftal -C
7
3
|
11.11.2019 17:15 | Ekonomist | 7 : 3 | Oftal -C |
11.11
19:00
Karanovac
Seničani
1
9
|
11.11.2019 19:00 | Karanovac | 1 : 9 | Seničani | |||||
11.11
21:00
Karađorđe 2015
Aranđelovac
13
1
|
11.11.2019 21:00 | Karađorđe 2015 | 13 : 1 | Aranđelovac |
11.11
21:00
Radnik
Niš 92
6
2
|
11.11.2019 21:00 | Radnik | 6 : 2 | Niš 92 |
11.11
18:30
Tisa
Metalac Kolorado
9
3
|
11.11.2019 18:30 | Tisa | 9 : 3 | Metalac Kolorado |