18.11
13:00
Smederevo 1924
Radnički 1923
0
1
|
18.11.2019 13:00 | Smederevo 1924 | 0 : 1 | Radnički 1923 | |||||
18.11
13:00
OFK Bačka
Metalac
3
1
|
18.11.2019 13:00 | OFK Bačka | 3 : 1 | Metalac | |||||
18.11
13:00
Dinamo
Sinđelić
4
1
|
18.11.2019 13:00 | Dinamo | 4 : 1 | Sinđelić | |||||
18.11
13:00
Kabel
Zlatibor
0
0
|
18.11.2019 13:00 | Kabel | 0 : 0 | Zlatibor | |||||
18.11
13:00
Radnički (P)
OFK Žarkovo
2
3
|
18.11.2019 13:00 | Radnički (P) | 2 : 3 | OFK Žarkovo | |||||
18.11
13:00
Zemun
Trayal
2
1
|
18.11.2019 13:00 | Zemun | 2 : 1 | Trayal | |||||
18.11
13:00
Novi Pazar
Kolubara
0
0
|
18.11.2019 13:00 | Novi Pazar | 0 : 0 | Kolubara | |||||
18.11
13:00
RFK Grafičar
Budućnost
2
0
|
18.11.2019 13:00 | RFK Grafičar | 2 : 0 | Budućnost |
18.11
14:00
Zvečan
Trepča
0
5
|
18.11.2019 14:00 | Zvečan | 0 : 5 | Trepča |
18.11
18:00
Cibona
Krka
70
67
|
18.11.2019 18:00 | Cibona | 70 : 67 | Krka |
18.11
21:25
Veba Basket
Ras
40
87
|
18.11.2019 21:25 | Veba Basket | 40 : 87 | Ras |
18.11
19:00
Zicer
Mladost
84
56
|
18.11.2019 19:00 | Zicer | 84 : 56 | Mladost |
18.11
19:30
Železničar
Zvečan
98
49
|
18.11.2019 19:30 | Železničar | 98 : 49 | Zvečan |
18.11
17:00
Radnički 1950
Vojvodina
92
69
|
18.11.2019 17:00 | Radnički 1950 | 92 : 69 | Vojvodina |
18.11
19:00
Gračac
Lotus
3
0
|
18.11.2019 19:00 | Gračac | 3 : 0 | Lotus |
18.11
18:00
Partizan (SK)
Lavice 07
3
0
|
18.11.2019 18:00 | Partizan (SK) | 3 : 0 | Lavice 07 |
18.11
15:30
Beograd
RK SC Voždovac 2012 - 2
18
20
|
18.11.2019 15:30 | Beograd | 18 : 20 | RK SC Voždovac 2012 - 2 |
18.11
19:30
Srem
Sloven
26
22
|
18.11.2019 19:30 | Srem | 26 : 22 | Sloven |
18.11
19:30
Voždovac 1955
Medicinar
31
36
|
18.11.2019 19:30 | Voždovac 1955 | 31 : 36 | Medicinar |
18.11
20:30
ORK Beograd
Junior
36
20
|
18.11.2019 20:30 | ORK Beograd | 36 : 20 | Junior |
18.11
20:30
Akademac
BSK
1
2
|
18.11.2019 20:30 | Akademac | 1 : 2 | BSK | |||||
18.11
18:30
Prokuplje
Timok 2013
5
8
|
18.11.2019 18:30 | Prokuplje | 5 : 8 | Timok 2013 | |||||
18.11
19:00
Bele crkve
Aleksinac 2015
8
1
|
18.11.2019 19:00 | Bele crkve | 8 : 1 | Aleksinac 2015 |
18.11
21:00
Tango
Fortuna
4
4
|
18.11.2019 21:00 | Tango | 4 : 4 | Fortuna | |||||
18.11
17:30
Leteći Bajmočani
ŽAK Junior
6
4
|
18.11.2019 17:30 | Leteći Bajmočani | 6 : 4 | ŽAK Junior |
18.11
20:15
Futsal Bjankoneri
Ekonomist
4
2
|
18.11.2019 20:15 | Futsal Bjankoneri | 4 : 2 | Ekonomist |
18.11
19:00
Karanovac
Bezbednost 192
4
9
|
18.11.2019 19:00 | Karanovac | 4 : 9 | Bezbednost 192 |
18.11
18:00
Zlatibor
PP 192
7
0
|
18.11.2019 18:00 | Zlatibor | 7 : 0 | PP 192 |
18.11
17:00
Bor
Babušnica 2011
6
8
|
18.11.2019 17:00 | Bor | 6 : 8 | Babušnica 2011 | |||||
18.11
21:00
Brđanka
Temnić
5
4
|
18.11.2019 21:00 | Brđanka | 5 : 4 | Temnić | |||||
18.11
21:00
Progres
Čaršija
7
4
|
18.11.2019 21:00 | Progres | 7 : 4 | Čaršija |
18.11
18:30
Niš 92
Dolap
5
4
|
18.11.2019 18:30 | Niš 92 | 5 : 4 | Dolap | |||||
18.11
18:00
Zadrugar 2017
As
2
5
|
18.11.2019 18:00 | Zadrugar 2017 | 2 : 5 | As | |||||
18.11
18:30
Rosulja
Gvozdeni puk
4
3
|
18.11.2019 18:30 | Rosulja | 4 : 3 | Gvozdeni puk |
18.11
18:00
Bečej
Ivanjica
2
2
|
18.11.2019 18:00 | Bečej | 2 : 2 | Ivanjica | |||||
18.11
18:30
Banjica
Radnički 2010
9
5
|
18.11.2019 18:30 | Banjica | 9 : 5 | Radnički 2010 | |||||
18.11
20:30
Sopot
SAS
3
6
|
18.11.2019 20:30 | Sopot | 3 : 6 | SAS | |||||
18.11
20:30
Metalac Kolorado
Konjarnik
2
6
|
18.11.2019 20:30 | Metalac Kolorado | 2 : 6 | Konjarnik |