05.11
18:00
Senta
Sutjeska
1
0
|
05.11.2019 18:00 | Senta | 1 : 0 | Sutjeska |
05.11
13:00
Arsenal
Drezga
0
1
|
05.11.2019 13:00 | Arsenal | 0 : 1 | Drezga |
05.11
21:00
Napoli
RB Salzburg
1
1
|
05.11.2019 21:00 | Napoli | 1 : 1 | RB Salzburg | |||||
05.11
21:00
Liverpool
KRC Genk
2
1
|
05.11.2019 21:00 | Liverpool | 2 : 1 | KRC Genk |
05.11
18:55
Barcelona
Slavia
0
0
|
05.11.2019 18:55 | Barcelona | 0 : 0 | Slavia | |||||
05.11
21:00
Borussia Dortmund
Internazionale
3
2
|
05.11.2019 21:00 | Borussia Dortmund | 3 : 2 | Internazionale |
05.11
18:55
Zenit
RB Leipzig
0
2
|
05.11.2019 18:55 | Zenit | 0 : 2 | RB Leipzig | |||||
05.11
21:00
Olympique Lyonnais
Benfica
3
1
|
05.11.2019 21:00 | Olympique Lyonnais | 3 : 1 | Benfica |
05.11
21:00
Valencia
Lille OSC
4
1
|
05.11.2019 21:00 | Valencia | 4 : 1 | Lille OSC | |||||
05.11
21:00
Chelsea
Ajax
4
4
|
05.11.2019 21:00 | Chelsea | 4 : 4 | Ajax |
05.11
12:00
Brodarac
Spartak ŽK
1
0
|
05.11.2019 12:00 | Brodarac | 1 : 0 | Spartak ŽK |
05.11
14:30
Brodarac
Spartak ŽK
2
1
|
05.11.2019 14:30 | Brodarac | 2 : 1 | Spartak ŽK |
05.11
11:00
Studenski grad
Voždovac
1
2
|
05.11.2019 11:00 | Studenski grad | 1 : 2 | Voždovac |
05.11
19:00
Rogaška
OKK Novi Pazar
98
97
|
05.11.2019 19:00 | Rogaška | 98 : 97 | OKK Novi Pazar | |||||
05.11
19:00
MZT Skopje Aerodrom
Split
70
64
|
05.11.2019 19:00 | MZT Skopje Aerodrom | 70 : 64 | Split |
05.11
21:00
BNS
Dinamo
62
81
|
05.11.2019 21:00 | BNS | 62 : 81 | Dinamo |
05.11
21:30
Mondo Basket
Cerak
74
56
|
05.11.2019 21:30 | Mondo Basket | 74 : 56 | Cerak |
05.11
22:00
Actavis Academy
Radan
70
64
|
05.11.2019 22:00 | Actavis Academy | 70 : 64 | Radan | |||||
05.11
19:00
Panteri
Kuršumlija
89
42
|
05.11.2019 19:00 | Panteri | 89 : 42 | Kuršumlija |
05.11
19:30
Proleter 023
Partizan 1953
62
59
|
05.11.2019 19:30 | Proleter 023 | 62 : 59 | Partizan 1953 |
05.11
19:00
Klek Srbijašume
Železničar
3
0
|
05.11.2019 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | Železničar |
05.11
17:15
Telekom Veszprem
Spartak Moscow
37
32
|
05.11.2019 17:15 | Telekom Veszprem | 37 : 32 | Spartak Moscow | |||||
05.11
19:00
Eurofarm Rabotnik
Meshkov Brest
32
35
|
05.11.2019 19:00 | Eurofarm Rabotnik | 32 : 35 | Meshkov Brest |
05.11
20:00
Morava
Osice
25
25
|
05.11.2019 20:00 | Morava | 25 : 25 | Osice |
05.11
19:30
Vojvodina
Jagodina
15
28
|
05.11.2019 19:30 | Vojvodina | 15 : 28 | Jagodina |
05.11
21:00
Mladost
Singidunum
11
13
|
05.11.2019 21:00 | Mladost | 11 : 13 | Singidunum |