XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 798 utakmica za dan
Nedelja, 3 Novembar 2019

Fudbal

03.11.2019 13:00 Inđija 2 : 3 Javor Matis
03.11.2019 15:00 Mačva 0 : 0 Čukarički
03.11.2019 15:00 Napredak 0 : 1 Spartak ŽK
03.11.2019 15:00 Rad 0 : 0 Mladost
03.11.2019 15:00 Radnik 2 : 2 Voždovac
03.11.2019 15:00 TSC 2 : 0 Radnički (N)
03.11.2019 17:00 Kolubara 2 : 1 Smederevo 1924
03.11.2019 13:30 Zlatibor 1 : 0 Novi Pazar
03.11.2019 13:30 Proleter Mihajlovac 3 : 0 Trepča
03.11.2019 13:30 RSK 3 : 4 Jedinstvo
03.11.2019 13:30 Dunav 3 : 4 Vojvodina 1928
03.11.2019 13:30 Vlasina 0 : 0 Timočanin
03.11.2019 11:00 SFS Borac 6 : 0 Trstenik PPT
03.11.2019 11:00 Car Konstantin 1 : 0 Rembas
03.11.2019 13:30 Radan 0 : 0 Budućnost
03.11.2019 13:30 Zvezdara 2 : 1 BSK Borča
03.11.2019 12:30 Brodarac 1 : 2 Jedinstvo
03.11.2019 13:30 Stepojevac Vaga 1 : 1 Crvena zvezda
03.11.2019 13:30 Zvižd 1 : 2 Rudar
03.11.2019 13:30 Udarnik 0 : 4 Karađorđe
03.11.2019 13:30 Partizan 1945 0 : 6 VGSK
03.11.2019 13:30 Sloboda 3 : 0 Polet
03.11.2019 13:30 Morava 1 : 2 Borac 1932
03.11.2019 13:30 Pomoravlje 7 : 0 Petar Dobrnjac
03.11.2019 13:30 Železničar 1 : 0 Borac
03.11.2019 13:30 OFK Divci 1 : 1 Rađevac
03.11.2019 13:30 Sloga 2 : 0 Radnički Stobeks
03.11.2019 13:30 Vrelo Sport 1 : 1 Radnički (V)
03.11.2019 13:30 Brezovica 0 : 3 Drina
03.11.2019 13:30 Polet 2 : 2 Real
03.11.2019 13:30 OFK Ras 1 : 0 Omladinac
03.11.2019 13:30 Goč 2 : 3 Radnik
03.11.2019 13:30 Vodojaža 2 : 1 Budućnost
03.11.2019 13:30 Novi Pazar 1928 0 : 3 Bane 1931
03.11.2019 13:30 Šumadija 2 : 1 Zvečan
03.11.2019 13:30 Korićani 0 : 2 Šumadija 1903
03.11.2019 13:30 Polet (T) 0 : 1 Sloboda (Č)
03.11.2019 13:30 Zlatar 2 : 0 Lunjevica
03.11.2019 13:30 Polimlje 2 : 0 Jedinstvo Putevi
03.11.2019 11:00 Polet (Lj) 1 : 2 Budućnost
03.11.2019 13:30 Sloga (S) 0 : 0 Sevojno
03.11.2019 13:30 Bačka 4 : 0 Vojvodina
03.11.2019 13:30 Mladost (BP) 4 : 2 Radnički
03.11.2019 13:30 Tisa 2 : 2 OFK Stari Grad
03.11.2019 13:30 Mladost (T) 3 : 1 Krila Krajine
03.11.2019 13:30 Tavankut 3 : 2 Bajša
03.11.2019 13:30 Jugović 3 : 1 Radnički (NP)
03.11.2019 13:30 Hajduk (D) 1 : 0 Podrinje
03.11.2019 13:30 Jadran 1 : 8 Mladost (NS)
03.11.2019 13:30 Sremac 1 : 0 Podunavac
03.11.2019 13:30 Borac 4 : 2 Mladost (BJ)
03.11.2019 13:30 Crvena zvezda (VS) 1 : 1 Radnički (S)
03.11.2019 13:30 ŽAK 2 : 0 Mladost (O)
03.11.2019 13:30 Borac (St) 3 : 1 Begej
03.11.2019 13:30 Jedinstvo (GS) 9 : 4 Morava
03.11.2019 13:30 Jastrebac 2 : 0 Svetlost Badnjevac
03.11.2019 11:00 Akademija 10 2 : 2 Jablanica
03.11.2019 13:30 Jedinstvo (P) 4 : 0 Rtanj
03.11.2019 13:30 Kablovi 2 : 1 Majdanpek
03.11.2019 13:30 Hajduk Veljko 5 : 1 Tanasko Rajić
03.11.2019 13:30 Meševo 4 : 2 Levač
03.11.2019 13:30 Jastrebac 1 : 0 Mačkovac
03.11.2019 13:30 Kušiljevo 1 : 2 Jedinstvo 1936
03.11.2019 13:30 Juhor 1 : 0 Bošnjane
03.11.2019 13:30 Župa 4 : 1 Jedinstvo (M)
03.11.2019 13:30 Rudar 0 : 3 Jedinstvo (GM)
03.11.2019 13:30 Malošište 4 : 2 Moravica
03.11.2019 13:30 Bukovik 3 : 1 Svrljig
03.11.2019 13:30 Morava 1 : 3 Mladost (M)
03.11.2019 13:30 OFK Niš 1 : 2 Vrtište
03.11.2019 13:30 Orljane 4 : 2 OFK Brzi Brod
03.11.2019 13:30 Zemljoradnik 1 : 0 Naša krila 1936
03.11.2019 13:30 Dunav 1 : 2 Prva Iskra
03.11.2019 13:30 BSK Batajnica 2 : 2 Napredak
03.11.2019 13:30 Budućnost 1 : 0 Mladost
03.11.2019 13:30 Leštane 2 : 1 Komgrap
03.11.2019 13:30 Sloga (L) 1 : 2 Sirakovo
03.11.2019 13:30 Sloga (B) 1 : 0 Budućnost (V)
03.11.2019 13:30 Borac (Ž) 2 : 0 Đerdap
03.11.2019 13:30 Omladinac (Š) 4 : 0 Napredak Simićevo
03.11.2019 13:30 Obilić 2 : 1 Borac (K)
03.11.2019 13:30 Železničar 1 : 0 Integral
03.11.2019 13:30 Sloga (L) 4 : 1 Mladi radnik 1940
03.11.2019 13:30 Osipaonica 3 : 1 Jasenica 2017
03.11.2019 13:30 Železničar Kusadak 6 : 0 Sloga (M)
03.11.2019 13:30 SASK 2 : 1 Podunavac
03.11.2019 13:30 Obilić 5 : 1 Omladinac
03.11.2019 13:30 Crvena zvezda 1 : 1 Pobeda
03.11.2019 13:30 Bresje Superior 0 : 8 Radnik
03.11.2019 13:30 ZSK 3 : 1 Tulari
03.11.2019 13:30 Pepeljevac 0 : 2 Radnik (Ub)
03.11.2019 13:30 Tvrdojevac 0 : 4 Rubribreza
03.11.2019 13:30 Dimitrije Tucović 2 : 0 OFK Osečina
03.11.2019 13:30 Iskra 2 : 0 Junior Novo Naselje
03.11.2019 13:30 Trlić 2 : 0 Kolubara 2
03.11.2019 13:30 Mladost (PP) 3 : 1 Karađorđe
03.11.2019 13:30 Jedinstvo (ŠT) 4 : 0 Hajduk Stanko
03.11.2019 13:30 Podrinje 4 : 1 Milan Orlić
03.11.2019 13:30 Sloga 2 : 2 Mladost (DD)
03.11.2019 13:30 Duško 2 : 1 Cer
03.11.2019 11:00 Vidojevica 2 : 1 Mladi borac
03.11.2019 14:00 Tavnik 3 : 0 Budućnost
03.11.2019 14:00 Granit 1 : 1 Mataruge
03.11.2019 14:00 Borac (V) 1 : 2 Ribnica
03.11.2019 14:00 Ibar 1 : 0 Napredak
03.11.2019 11:00 Proleter 4 : 1 Popovići Vrnjci
03.11.2019 14:00 Napredak 2 : 0 Jedinstvo (K)
03.11.2019 14:00 Zadrugar 2 : 2 Ozrem
03.11.2019 14:00 Omladinac (Z) 1 : 2 Rudar
03.11.2019 14:00 Jedinstvo (P) 4 : 1 Mladost (P)
03.11.2019 14:00 Slatina 0 : 1 Parmenac
03.11.2019 14:00 Jedinstvo (GG) 0 : 0 Mladost (A)
03.11.2019 13:30 Budućnost (M) 0 : 0 Hercegovac
03.11.2019 13:30 BSK 1 : 1 Budućnost (P)
03.11.2019 13:30 Slavija 1 : 1 Borac 46
03.11.2019 13:30 Radnički 1918 3 : 0 Kulpin
03.11.2019 13:30 Omladinac 0 : 3 Tvrđava
03.11.2019 13:30 Rusin 3 : 0 Maglić
03.11.2019 13:30 Đurđin 1 : 2 Njegoš
03.11.2019 13:30 Obilić (Z) 2 : 0 Proleter (Nj)
03.11.2019 13:30 Mitros 0 : 0 Borac (K)
03.11.2019 13:30 Železničar 2 : 1 Borac (M)
03.11.2019 13:30 Ljukovo 5 : 5 Rudar
03.11.2019 13:30 Donji Srem 2015 4 : 0 PSK Putinci
03.11.2019 13:30 Donji Petrovci 3 : 0 Hajduk (V)
03.11.2019 13:30 Budućnost 3 : 3 Napredak
03.11.2019 13:30 Bačka (Đ) 3 : 1 Tatra
03.11.2019 13:30 OFK Sirig 1 : 0 Veternik
03.11.2019 10:00 Index 3 : 0 ŽSK
03.11.2019 13:30 Petrovaradin 3 : 4 Fruškogorski partizan
03.11.2019 13:30 Jedinstvo 3 : 0 Šajkaš 1908
03.11.2019 13:30 TSK 1 : 1 Slavija
03.11.2019 13:30 Fruškogorac 0 : 3 RFK Novi Sad 1921
03.11.2019 13:30 2. Oktobar 5 : 3 Potisje
03.11.2019 13:30 Tamiš 2 : 0 OFK Klek
03.11.2019 13:30 Vojvodina 1 : 0 Polet
03.11.2019 13:30 Lehel 2 : 0 Borac
03.11.2019 13:30 Jedinstvo 2 : 4 Mladost (L)
03.11.2019 13:30 Rusanda 1 : 2 Crvena zvezda
03.11.2019 13:30 Mladost (BD) 7 : 0 Radnički 1911
03.11.2019 13:30 Dolina 4 : 2 Polet (Id)
03.11.2019 13:30 Potporanj 1 : 4 Spartak 1911
03.11.2019 13:30 Jedinstvo (V) 3 : 2 Strela
03.11.2019 13:30 Jugoslavija 0 : 0 Radnički (K)
03.11.2019 13:30 Crvena zvezda 2 : 0 Budućnost (A)
03.11.2019 13:30 Partizan (G) 1 : 0 Radnički (B)
03.11.2019 13:30 Vučje 3 : 2 Šumadija
03.11.2019 13:30 Progres 1 : 0 Umac
03.11.2019 13:30 Sloga 7 : 0 Kumarevo 65
03.11.2019 13:30 Real 2 : 1 Zloćudovo
03.11.2019 13:30 Jedinstvo 3 : 1 Železničar
03.11.2019 13:30 Mladost 1959 1 : 0 Polet
03.11.2019 13:30 OFK Morava 2 : 0 Moravac
03.11.2019 13:30 BSK 2 : 1 Mladi borac
03.11.2019 11:00 Ključ 0 : 2 Brestovac
03.11.2019 13:30 Nemetali 4 : 2 Radnički
03.11.2019 13:30 Polet 1 : 4 Poreč
03.11.2019 13:30 Blizna 2 : 2 Sloga
03.11.2019 13:30 Branik 16 : 0 Krivelj
03.11.2019 14:00 Kosovo 1 : 1 Velika Jasikova
03.11.2019 14:00 Omladinac 3 : 1 Trebič
03.11.2019 14:00 Graničar 2 : 0 PRO Rudar
03.11.2019 14:00 OFK Rtanj 5 : 1 Sloga (M)
03.11.2019 13:30 Sloga (Ć) 0 : 5 Sloga (M)
03.11.2019 13:30 Gradina 4 : 1 13. April
03.11.2019 13:30 Vinogradar 2 : 1 Kupci
03.11.2019 13:30 Mladost 1 : 0 Čitluk
03.11.2019 13:30 Sebečevac 0 : 0 Žabare
03.11.2019 13:30 FUD 1 : 0 Šanac
03.11.2019 13:30 Trudbenik 0 : 1 Varvarin
03.11.2019 13:30 Ribnik 2 : 3 Donji Kopaonik
03.11.2019 13:30 OFK Bratstvo 2 : 1 Bratstvo
03.11.2019 13:30 Mladost (K) 2 : 2 Kolare
03.11.2019 13:30 Dragocvet 2 : 1 OFK Batinac
03.11.2019 13:30 Mladost (J) 0 : 1 Mladost (D)
03.11.2019 13:30 Partizan (M) 0 : 1 Orlovi
03.11.2019 13:30 Juhor 0 : 1 Napredak (D)
03.11.2019 13:30 Javor 6 : 0 Resavac
03.11.2019 13:30 Morava (KS) 2 : 0 Morava (R)
03.11.2019 13:30 PKB Kovilovo 2 : 1 Sinđelić 2012
03.11.2019 13:30 Heroj Polet 3 : 1 Srem
03.11.2019 13:30 Borac (P) 3 : 3 Balkan Mirijevo
03.11.2019 13:30 Posavac Tišma 0 : 2 Poštar Zvezdara
03.11.2019 13:30 Šumadinac 0 : 4 Borac (O)
03.11.2019 13:30 Budućnost 2 : 5 Posavina
03.11.2019 13:30 Omladinac 5 : 1 Barajevo
03.11.2019 13:30 Rojkovac 0 : 1 Lisović
03.11.2019 13:30 OFK Borac 2 : 0 OFK Zabrežje
03.11.2019 13:30 Strelac 1 : 0 Radnički
03.11.2019 10:00 Borac (L) 2 : 1 Zvezda
03.11.2019 13:30 Šumadija 1962 2 : 3 Boleč
03.11.2019 13:30 Kosmajac 1 : 0 Rabrovac
03.11.2019 13:30 Kaluđerica 1969 0 : 3 Zuce 2019
03.11.2019 13:30 Šepšin 0 : 3 Velika Krsna
03.11.2019 13:30 Baličevac 3 : 2 Radnički 1924
03.11.2019 11:00 Palilula 4 : 3 Moravac (ZT)
03.11.2019 13:30 OFK Rutevac 1908 6 : 2 Radnički 1947
03.11.2019 13:30 Pobeda 3 : 0 Sloga
03.11.2019 13:30 Naisus 1977 3 : 1 Moravac (Č)
03.11.2019 13:30 Doljevac 3 : 0 Rudar Alpos
03.11.2019 13:30 Elid 0 : 0 Mladost (B)
03.11.2019 13:30 ŽSK 1 : 1 BSK
03.11.2019 13:30 Jasenica 5 : 1 Omladinac (DR)
03.11.2019 13:30 Trnava 1 : 0 Banja
03.11.2019 13:30 Sloga 3 : 0 Lokomotiva
03.11.2019 13:30 Šumadinac (N) 3 : 2 Vinča
03.11.2019 13:30 Prvi srpski ustanak 7 : 3 Borac
03.11.2019 13:30 Mladost MG 2 : 2 Plaskovac
03.11.2019 13:30 Šumadinac (S) 0 : 1 Marjan
03.11.2019 13:30 Spartak 0 : 0 Senjak
03.11.2019 13:30 Sloga 2 : 1 Gnjilan
03.11.2019 13:30 Željuša 3 : 1 Vladimir Durković
03.11.2019 13:30 Bakionica 4 : 2 Savinac
03.11.2019 13:30 Jedinstvo 2 : 2 Čajetina
03.11.2019 13:30 Lazarica 1 : 1 Sečica
03.11.2019 11:00 Ariljska rampa 2 : 0 Prvi partizan
03.11.2019 13:30 Perućac 1 : 0 Omladinac
03.11.2019 13:30 Višesava 1 : 0 Ježevica
03.11.2019 13:30 Kotroman 1 : 4 Polet
03.11.2019 14:00 Borac (D) 6 : 0 Sloga (D)
03.11.2019 14:00 Sloboda (G) 2 : 1 Kolonija
03.11.2019 14:00 Mladost (P) 1 : 2 Šumadinac KG
03.11.2019 14:00 Jedinstvo (P) 4 : 1 Maršić
03.11.2019 14:00 Šumadija 1934 1 : 8 Srbija
03.11.2019 14:00 Pobeda 1926 1 : 4 Kutlovo
03.11.2019 14:00 Zastava 3 : 2 OFK Bagremar
03.11.2019 13:30 Crvena zastava 2 : 1 Mladost (DK)
03.11.2019 13:30 Proleter 1 : 4 Sloboda
03.11.2019 13:30 Morava 1 : 4 Palilulac
03.11.2019 13:30 Stevan Nešticki 2 : 0 Radnički 1936
03.11.2019 13:30 Delijski Vis 2 : 0 Mladost (L)
03.11.2019 13:30 Omladinac 2 : 0 Vulkan 1963
03.11.2019 13:30 BSK Bujanovac 1 : 4 FSU Južna pruga
03.11.2019 13:30 Mineralac 2 : 2 Vihor
03.11.2019 13:30 Levosoje 0 : 1 Mladost (B)
03.11.2019 13:30 Pavlovac 0 : 2 Lugina
03.11.2019 14:00 Rudar 2 : 0 OFK Dif
03.11.2019 13:30 Kaćuša 0 : 1 Jug Bogdan
03.11.2019 13:30 Omladinac 2 : 0 Jastreb
03.11.2019 14:00 Moravac 6 : 1 Morava
03.11.2019 11:00 Žabari 6 : 0 Ribnikar
03.11.2019 13:30 Popadić 0 : 1 Rajac
03.11.2019 11:00 Rakac Stave 1 : 1 Tešnjar
03.11.2019 13:30 OFK Senjak 3 : 0 Polet
03.11.2019 11:00 Stari drugari 5 : 3 Komanice
03.11.2019 11:00 Mladost 1 : 0 Jadar 2013
03.11.2019 11:00 Joks Junajted 5 : 3 Dračić 2018
03.11.2019 13:30 Kolubara (J) 1 : 2 Rudar 1945
03.11.2019 13:30 Čučuge 2 : 0 Polet (T)
03.11.2019 13:30 Joševa 0 : 5 OFK Paljuvi
03.11.2019 13:30 Polet (DL) 0 : 0 Mladost (V)
03.11.2019 13:30 Šarbane 5 : 2 Crvena Jabuka
03.11.2019 14:00 Zvezda 2 : 4 Jedinstvo (D)
03.11.2019 14:00 Braća Vuković 1 : 1 Mineral 2015
03.11.2019 14:00 Stubal 0 : 3 Lazac
03.11.2019 14:00 Jedinstvo (G) 2 : 1 Borac (A)
03.11.2019 13:30 Mladost 0 : 0 Terekveš
03.11.2019 13:30 Kula 1 : 4 Hajduk
03.11.2019 13:30 Polet 1 : 5 Omladinac
03.11.2019 13:30 Zadrugar 5 : 0 Jedinstvo
03.11.2019 13:30 Lipar 6 : 1 Dunav
03.11.2019 13:30 Aleksa Šantić 0 : 2 Lider
03.11.2019 13:30 Trgovački 3 : 1 Fruška Gora
03.11.2019 13:30 BSK 4 : 1 Sloboda
03.11.2019 13:30 Obilić 1993 1 : 0 Sloga (V)
03.11.2019 13:30 Sloga (Č) 0 : 8 Sremac
03.11.2019 13:30 Fruškogorac 0 : 0 OFK Bikić
03.11.2019 13:30 Hajduk 3 : 0 Obilić
03.11.2019 13:30 Čenej 3 : 0 Sloga
03.11.2019 13:30 Moskva 0 : 2 Borac
03.11.2019 13:30 Proleter 1 : 1 Železničar
03.11.2019 13:30 Miletić 4 : 3 Titel
03.11.2019 13:30 Jedinstvo (G) 3 : 1 Dinamo
03.11.2019 13:30 Tisa 1933 3 : 0 Naftagas
03.11.2019 13:30 OFK Gradnulica 5 : 0 OFK Stajićevo
03.11.2019 13:30 Bilećanin 2 : 5 MSK
03.11.2019 13:30 Jedinstvo 2014 4 : 1 Mladost
03.11.2019 13:30 Zlatica 1 : 4 ASK
03.11.2019 13:30 Karaš (J) 1 : 2 Borac (VS)
03.11.2019 13:30 Ratar 0 : 3 Banat (I)
03.11.2019 13:30 Banat (D) 4 : 1 Dunav
03.11.2019 13:30 Borac (VG) 0 : 1 Ševac
03.11.2019 13:30 Vulturul 3 : 1 Vojvodina (CC)
03.11.2019 13:30 Karaš (K) 3 : 2 Polet
03.11.2019 13:30 Todorovce 1 : 4 Bratstvo
03.11.2019 13:30 Plantaža 5 : 0 OFK Brza
03.11.2019 13:30 Milanovo 5 : 1 Badince
03.11.2019 11:00 Gradac 3 : 2 Lemind 1953
03.11.2019 13:30 Mladost (B) 2 : 2 Jedinstvo (Š)
03.11.2019 13:30 Marjan MB 1 : 0 Sloboda
03.11.2019 13:30 Vinogradar 2 : 4 Mladost
03.11.2019 13:30 Borac 3 : 0 Velika Drenova
03.11.2019 13:30 Mladost (S) 1 : 0 Napredak (St)
03.11.2019 13:30 Mladost (GM) 1 : 0 Rudar (P)
03.11.2019 13:30 Radnički 4 : 0 Pomoravlje
03.11.2019 13:30 Budućnost 6 : 3 Beljanica
03.11.2019 13:30 Mladost 0 : 0 Šantarovac
03.11.2019 13:30 Partizan 6 : 2 Jedinstvo
03.11.2019 13:30 Kupinovac 2 : 1 Osaonica
03.11.2019 13:30 Sloga 2 : 2 GFK Tabane
03.11.2019 13:30 Ursule 2 : 1 Zenit
03.11.2019 14:00 Jedinstvo 3 : 1 Krtinska
03.11.2019 14:00 Rvati 1 : 0 Skela
03.11.2019 11:00 Borac 1 : 1 Polet
03.11.2019 14:00 Belo Polje 0 : 3 Partizan
03.11.2019 11:00 Sloga 0 : 5 Pobednik
03.11.2019 14:00 Proleter 2 : 2 Ljubinić
03.11.2019 13:30 BUSK 1 : 3 Bežanija
03.11.2019 13:30 Busije 1 : 0 Šećeranac Ada
03.11.2019 11:00 13. maj 2 : 1 Sparta Železnik
03.11.2019 13:30 Zmaj 1953 1 : 4 Velika Moštanica
03.11.2019 13:30 Novi Beograd 0 : 1 DIF
03.11.2019 10:00 Rekreativo 011 1 : 0 Mladi proleter
03.11.2019 12:00 Dedinje 0 : 1 Umka
03.11.2019 13:30 Sremac (Dob) 3 : 1 Napredak
03.11.2019 13:30 Sremac Deč 3 : 0 OFK Brestač
03.11.2019 13:30 Dunav 0 : 3 ČSK
03.11.2019 13:30 Srem 3 : 0 Hrtkovci
03.11.2019 13:30 Polet 3 : 1 Graničar
03.11.2019 13:30 Šumar 5 : 2 Radnički
03.11.2019 13:30 Krušedol 7 : 2 Mladost
03.11.2019 13:30 Tisa 0 : 5 AFK
03.11.2019 13:30 Hajduk 4 : 1 Čoka
03.11.2019 13:30 Tromedja 0 : 4 Jedinstvo
03.11.2019 13:30 Šampion 1 : 0 Jadran
03.11.2019 13:30 Slavija 1 : 7 Bačka
03.11.2019 13:30 Budućnost (DO) 4 : 0 Zadrugar
03.11.2019 13:30 Gorki 2 : 1 Cer
03.11.2019 13:30 Omladinac (BO) 4 : 0 Torpedo 1924
03.11.2019 13:30 Premijer 2 : 1 Omladinac 2013 (SL)
03.11.2019 13:30 Budućnost 1929 (ZM) 1 : 3 Napredak
03.11.2019 14:00 Sibnica 0 : 3 OFK Rogača
03.11.2019 14:00 Djurinci 5 : 3 Vojvoda
03.11.2019 11:30 Popović 1 : 0 Mali Požarevac
03.11.2019 14:00 Stojnik 5 : 0 Rudar 2012
03.11.2019 11:30 Mladost G. 1 : 1 Nemenikuće
03.11.2019 13:30 Sloga 3 : 1 Velika Reka
03.11.2019 13:30 Jedinstvo (MZ) 3 : 3 Studenac
03.11.2019 13:30 Rudar 1 : 0 Gučevo 1929
03.11.2019 13:30 7. Juli 1 : 2 Antimon
03.11.2019 13:30 Prva Iskra 1 : 4 Borac
03.11.2019 11:00 Jezero 1 : 5 Jadar 1961
03.11.2019 13:30 Hajduk 3 : 0 Jedinstvo (ZA)
03.11.2019 13:30 Rankovac 1 : 0 Pričinović
03.11.2019 13:30 Vojvoda Stepa Stepanović 2 : 1 Vlašić
03.11.2019 13:30 Šipurske livade 3 : 0 Cerić
03.11.2019 13:30 Mrovska 3 : 2 Sloga
03.11.2019 13:30 Radnički 1 : 3 OFK Jelen
03.11.2019 13:30 Trešnjevka 2 : 0 Jevremovac
03.11.2019 13:30 PSK 8 : 1 Dobrava
03.11.2019 13:30 OFK Crvenka 0 : 1 Poštar 1930
03.11.2019 13:30 Lepušnica 4 : 0 Resnik
03.11.2019 13:30 Minel 4 : 1 Palilulac
03.11.2019 13:30 Krivanj 1 : 1 Proleter
03.11.2019 13:30 Bačka 2 : 0 Orlovi
03.11.2019 13:30 Naša Zvezda 5 : 0 Borac
03.11.2019 13:30 Mladost 1 : 3 Budućnost
03.11.2019 13:30 Soko 3 : 0 Neštin
03.11.2019 13:30 Sloga 0 : 1 Bački Hajduk
03.11.2019 13:30 Mladi radnik (D) 2 : 0 Badnjevac
03.11.2019 13:30 Partizan (BB) 3 : 0 Jedinstvo (O)
03.11.2019 13:30 Karađorđe 2013 (Viš) 3 : 1 Omladinac-Šumadinac (V)
03.11.2019 13:30 Sloga (Z) 2 : 2 Mladost (R)
03.11.2019 13:30 Kruševica 1980 3 : 0 Napredak (MK)
03.11.2019 13:30 Manastirica 6 : 1 Jedinstvo (K)
03.11.2019 13:30 Zadrugar 1947 2 : 1 Borac (V)
03.11.2019 13:30 Sloga 1952 1 : 1 Napredak 1936
03.11.2019 13:30 Mladost (R) 1 : 3 Rade Milošević
03.11.2019 13:30 Omladinac (B) 1 : 1 Krilaš
03.11.2019 13:30 Radnički (K) 1 : 0 Jasenovac
03.11.2019 13:30 Vihor 4 : 2 Napredak (P)
03.11.2019 13:30 Dizel 3 : 0 Desine
03.11.2019 13:30 Stig 1955 4 : 3 Ljubičevo
03.11.2019 13:30 Žika Marković Uča 5 : 0 Baštovan 2015
03.11.2019 13:30 Sloga (M) 0 : 1 Barič
03.11.2019 13:30 Mladost (B) 3 : 1 Žitkovica 2017
03.11.2019 10:00 B 2000 2 : 0 Mladost
03.11.2019 10:00 Sloga 4 : 1 Radoje Domanović
03.11.2019 13:30 Kopljari 1 : 0 Šamot
03.11.2019 13:30 Brezovac 4 : 1 Budućnost
03.11.2019 13:30 Trešnjevica 0 : 2 Borac
03.11.2019 10:00 Mladi rudar 3 : 1 Vrbica
03.11.2019 13:30 Čačak 94 2 : 2 Vujan
03.11.2019 11:00 Rakova 2 : 4 Planinac
03.11.2019 13:30 Orlovac 1932 1 : 0 Lugovi
03.11.2019 11:00 Prijatelji 0 : 1 Mršinci
03.11.2019 13:30 Morava 5 : 2 Kej
03.11.2019 13:30 Budućnost 4 : 1 Malba
03.11.2019 14:00 Vinogradi DB 4 : 6 Dobrača
03.11.2019 14:00 Divostin 3 : 0 Jadran
03.11.2019 14:00 Košutnjak 1 : 2 Slavija
03.11.2019 14:00 Ćava 1 : 2 Sloga Lužnice 2016
03.11.2019 14:00 OFK Žeželj 0 : 3 21. oktobar
03.11.2019 14:00 Solid 3 : 14 Lokomotiva
03.11.2019 14:00 Čantavir 0 : 1 Elektrovojvodina
03.11.2019 14:00 Žednik 2 : 2 Bikovo
03.11.2019 14:00 OFK Mala Bosna 2015 3 : 4 Palić
03.11.2019 14:00 Udarnik Višnjevac 1 : 1 Vinogradar
03.11.2019 13:30 Naupare 4 : 1 Mudrakovac
03.11.2019 13:30 Globoder 1 : 1 Parunovac
03.11.2019 13:30 Kapidžija 0 : 2 Modrica
03.11.2019 13:30 Zdravinje : Rasina
03.11.2019 14:30 Pobeda 1 : 5 Mladost Radost
03.11.2019 14:30 Budućnost 2 : 2 Eđšeg
03.11.2019 14:30 Slavija 3 : 2 Jedinstvo
03.11.2019 Gorušica 3 : 1 Jelica
03.11.2019 Brezova 4 : 0 Sloga
03.11.2019 Vrelo 0 : 1 Radnički
03.11.2019 13:30 Jezava 6 : 2 Proleter 1947
03.11.2019 13:30 Vrbovac 1 : 1 Stari Hrast 2018
03.11.2019 13:30 Budućnost 6 : 1 Hajduk Veljko 1934
03.11.2019 13:30 Landol 5 : 3 Drugovac
03.11.2019 13:30 Petrijevac 2 : 3 Lunjevac
03.11.2019 13:30 Vučak 1 : 3 Badljevica
03.11.2019 13:30 Polet (V) 7 : 2 Ratar
03.11.2019 11:00 Vukašinovac 1 : 1 Rutevac
03.11.2019 11:00 Borac 1 : 2 Crvena zvezda
03.11.2019 11:00 Polet (R) 1 : 0 Jedinstvo
03.11.2019 Glavaš 2 : 1 Udarnik
03.11.2019 Palanka 0 : 3 Bačinac
03.11.2019 Budućnost 1948 6 : 0 Šumadija
03.11.2019 13:30 Borac 1 : 0 Selo Mladenovac
03.11.2019 13:30 Markovac 2 : 0 Napredak
03.11.2019 13:30 Ivanča 4 : 1 Kovačevac 1956
03.11.2019 13:30 Omladinac 0 : 0 Dubona
03.11.2019 13:30 Vlaška 4 : 1 Sloga
03.11.2019 13:30 Dimitrije Tucović 1 : 5 Sloboda
03.11.2019 13:30 OFK Burovo 0 : 8 Mladi Borac
03.11.2019 13:30 Sloga 2 : 2 Petka
03.11.2019 13:30 OFK Radnički 3 : 1 BSK
03.11.2019 11:00 Duškovci 1 : 5 Knjaz
03.11.2019 14:00 Dobrinjac 0 : 5 Plavi Tok
03.11.2019 11:00 Gorobilje 2 : 4 Trešnjica
03.11.2019 14:00 Avijatičar Vranjani 3 : 0 Blagaja
03.11.2019 14:00 Glumač 4 : 0 Napredak
03.11.2019 00:00 Šilopaj 2 : 0 Takovski Ustanak
03.11.2019 00:00 Brezak 1 : 1 Ozremica
03.11.2019 Velereč 94 6 : 4 Stella Rossa
03.11.2019 Omladinac 2 : 3 Šumadija
03.11.2019 Jablanica 2 : 2 Backovac Junajted
03.11.2019 11:00 Egeta 3 : 0 Milutinovac
03.11.2019 13:30 Pontes 4 : 0 Koča Andjelković
03.11.2019 13:30 Mala Vrbica 3 : 0 Rtkovo
03.11.2019 13:30 Lokomotiva 4 : 1 Omladinac
03.11.2019 14:00 Borac 0 : 3 Šljivar
03.11.2019 13:30 Borac 3 : 0 Balajnac
03.11.2019 10:00 Lepaja 2018 0 : 3 Arbanasce
03.11.2019 14:00 BSK 2014 1 : 6 Mladost 1925
03.11.2019 11:00 Studen Vitez 4 : 0 Zgodačica
03.11.2019 14:00 Koštam Polje 3 : 0 Omladinac
03.11.2019 14:00 Partizan (V) 0 : 3 Šumadija
03.11.2019 14:00 Magnohrom 3 : 0 Budućnost (S)
03.11.2019 14:00 Morava (M) 1 : 2 Milakovac 2018
03.11.2019 13:30 Budućnost 4 : 1 Železničar
03.11.2019 13:30 Donja Mutnica 2 : 1 BSK Buljane
03.11.2019 11:00 Razvitak 3 : 1 ISK Izvor
03.11.2019 13:30 Polet 0 : 3 Borac 1950
03.11.2019 13:30 Heroj 2 : 1 Popovac
03.11.2019 13:30 Jedinstvo 1 : 1 Omladinski
03.11.2019 10:00 Jedinstvo (M) 1 : 4 Vukona
03.11.2019 10:00 Sloga (V) 1 : 5 Brgule
03.11.2019 10:00 Omladinac (K) 4 : 1 OFK Takovo
03.11.2019 10:00 Kolubara (LP) 2 : 0 Vrelo
03.11.2019 10:00 Murgaš 2012 5 : 0 Budućnost 1995
03.11.2019 10:00 OFK Stublenica 4 : 1 Gunjevac
03.11.2019 10:00 Jedinstvo 2014 6 : 0 Mladost (Z)
03.11.2019 10:00 Petrovac 74 5 : 0 Skupljen 2013
03.11.2019 10:00 Sloga 1949 4 : 1 Torpedo
03.11.2019 10:00 Hajduk 2 : 2 Verko
03.11.2019 11:00 Mladost (MM) 2 : 2 Mladost (O)
03.11.2019 11:00 Seljak (C) 1 : 0 Bukorovac
03.11.2019 14:00 Kremenac 3 : 4 Hajduk 1936
03.11.2019 11:00 Radnik 2013 2 : 7 Jašunja
03.11.2019 11:00 Turekovac 2 : 1 Veliko Trnjane
03.11.2019 11:00 Mladost 2015 1 : 0 Polet
03.11.2019 13:30 Kruševica 2 : 5 Padež
03.11.2019 11:00 Dvorane 2 : 3 Zmajevac
03.11.2019 11:00 Mladost VPD 0 : 1 Lomnica
03.11.2019 13:30 Dedina 1 : 0 Pepeljevac 1947
03.11.2019 13:30 Vratare 1 : 3 Grkljane
03.11.2019 13:30 Dobra Voda 0 : 1 Belica
03.11.2019 13:30 Crni Vrh 3 : 0 OFK Dragoševac
03.11.2019 13:30 Dražmirovac 2 : 1 GFK Strelište
03.11.2019 13:30 Mladi radnik 2 : 3 Napredak
03.11.2019 11:00 Beloševac 0 : 1 Mladost (VK)
03.11.2019 14:00 Mali korak 2 : 1 Omladinac
03.11.2019 14:00 OFK Povlen 2 : 4 Kotešica
03.11.2019 14:00 Zadrugar 4 : 5 Bujačić
03.11.2019 Borac 3 : 0 Melnica
03.11.2019 BSK 2 : 0 Burovac
03.11.2019 13:30 Batovac 5 : 2 Sopot
03.11.2019 13:30 Sloga 1932 0 : 3 Dunavac
03.11.2019 13:30 Proleter 1932 3 : 1 Dunav
03.11.2019 13:30 Moravac 1933 0 : 3 Morava 1932
03.11.2019 13:30 Zemljoradnik 1932 7 : 0 Beli Orao
03.11.2019 13:30 Pobeda 3 : 0 Vojvoda Milenko
03.11.2019 13:30 Sloga 1936 3 : 0 Sloga (D)
03.11.2019 13:30 Metalac 1 : 3 Napredak 1934
03.11.2019 11:00 Partizan 2 : 0 Sloga
03.11.2019 11:00 Culjković 2 : 3 Petlovača
03.11.2019 11:00 Napredak 3 : 0 POFK Metaloplastika 2006
03.11.2019 11:00 Proleter 2 : 2 Roma-Odžino selo
03.11.2019 10:00 Maskar 4 : 1 ZT Gorovič
03.11.2019 10:00 Budućnost MI 0 : 3 Mladost
03.11.2019 10:00 Gornja Trnava 1938 0 : 2 Kalipolje
03.11.2019 10:00 Krćevac 04 3 : 5 Jarmenovci
03.11.2019 00:00 Borac 1 : 2 Jedinstvo (P)
03.11.2019 00:00 Graničar 5 : 1 Polet
03.11.2019 13:30 Banat 4 : 1 Vinogradar
03.11.2019 13:30 Vitorul 3 : 2 Pobeda
03.11.2019 13:30 Hajduk 0 : 2 Vršac
03.11.2019 11:00 BSK 1924 0 : 3 Jedinstvo (S)
03.11.2019 11:00 Stig (MC) 1 : 2 Napredak 1927
03.11.2019 13:30 Pek 4 : 1 Mirko Tomić
03.11.2019 13:30 Sloga-Top 3 : 0 Kumane
03.11.2019 13:30 Dunavac 1929 0 : 2 Mladi Borac
03.11.2019 13:30 Stiški Kurjak 2 : 1 Ram
03.11.2019 13:30 Mladi Borac (S) 1 : 0 Sinđelić
03.11.2019 13:30 Resava 1 : 9 Vinogradar
03.11.2019 10:00 Homoljac 0 : 1 Laznica
03.11.2019 10:00 Best Sige 1 : 7 Pobeda 1953
03.11.2019 10:00 Sloga (J) 5 : 1 Vukovac 98
03.11.2019 16:00 Borac 2 : 0 Radnik
03.11.2019 16:30 Željezničar 3 : 0 Čelik
03.11.2019 13:30 Ibar 1 : 1 Bokelj
03.11.2019 13:30 Jedinstvo (BP) 3 : 0 Otrant Olympic
03.11.2019 13:30 Jezero 1 : 1 Lovćen
03.11.2019 13:30 Mornar 0 : 2 Dečić
03.11.2019 00:00 Orjen 1 : 1 Cetinje
03.11.2019 00:00 Igalo 3 : 0 Sloga
03.11.2019 Petnjica : Berane
03.11.2019 Pljevlja 97 : Komovi
03.11.2019 Brskovo : Gusinje
03.11.2019 15:00 Crystal Palace 0 : 2 Leicester City
03.11.2019 17:30 Everton 1 : 1 Tottenham
03.11.2019 18:30 Celta de Vigo 0 : 1 Getafe
03.11.2019 21:00 Granada 1 : 2 Real Sociedad
03.11.2019 18:30 Leganés 1 : 2 Eibar
03.11.2019 16:00 Osasuna 4 : 2 Deportivo Alavés
03.11.2019 14:00 Villarreal 0 : 0 Athletic Club
03.11.2019 12:00 Real Valladolid 3 : 0 Mallorca
03.11.2019 15:30 Fortuna 2 : 0 Köln
03.11.2019 18:00 Augsburg 2 : 3 Schalke 04
03.11.2019 12:30 Atalanta 0 : 2 Cagliari
03.11.2019 18:00 Fiorentina 1 : 1 Parma
03.11.2019 15:00 Genoa 1 : 3 Udinese
03.11.2019 15:00 Verona 2 : 1 Brescia
03.11.2019 15:00 Lecce 2 : 2 Sassuolo
03.11.2019 20:45 Milan 1 : 2 Lazio
03.11.2019 15:00 Bordeaux 2 : 0 Nantes
03.11.2019 21:00 Saint-Étienne 1 : 0 Monaco
03.11.2019 17:00 Nice 2 : 0 Reims
03.11.2019 12:30 Inter Star 1 : 0 Lydia Ludic
03.11.2019 14:00 Flambeau du Centre 1 : 1 Musongati
03.11.2019 14:00 Kayanza United 0 : 1 Bumamuru
03.11.2019 15:00 Vital'O 1 : 2 Ngozi City
03.11.2019 14:00 Radnički 1923 0 : 0 Sloga
03.11.2019 14:00 Vojvodina 5 : 1 Zemun
03.11.2019 16:00 ŽFU Zvezda B 2018 5 : 0 Rad
03.11.2019 11:00 ŽGFK Lavice Dubočica 1 : 0 Spartak DOO
03.11.2019 14:00 Radnički (N) 1 : 0 Partizan
03.11.2019 12:00 Voždovac 8 : 2 TSC
03.11.2019 13:30 Trajal 1 : 1 OFK Beograd
03.11.2019 10:00 Radnički (Z) 2 : 1 Vojvodina
03.11.2019 12:00 Dinamo 1945 2 : 1 Petar Puača
03.11.2019 10:00 OFK Vršac 0 : 2 Podrinje
03.11.2019 10:00 Inđija 5 : 2 Radnički (NP)
03.11.2019 10:00 Radnički (SM) 2 : 1 Železničar
03.11.2019 00:00 Radnički (P) 3 : 0 Timok 1919
03.11.2019 13:00 Radnik 3 : 1 Jagodina Tabane
03.11.2019 00:00 Trstenik PPT 2 : 3 Real
03.11.2019 00:00 Bor 1919 4 : 1 Dinamo
03.11.2019 00:00 Sinđelić 4 : 0 Moravac Orion
03.11.2019 10:00 RFK Novi Sad 1921 2 : 1 Njerš Ištvan
03.11.2019 10:00 OFK Bačka 3 : 3 Bačka 1901
03.11.2019 10:00 Proleter (NS) 4 : 1 Hajduk 1912
03.11.2019 10:00 Tornjoš 1 : 4 Senta
03.11.2019 14:00 Radnički (N) 2 : 3 Partizan
03.11.2019 10:00 RFK Grafičar 2 : 1 Čukarički
03.11.2019 12:00 Zemun 1 : 1 Teleoptik
03.11.2019 09:00 Radnički (NB) 2 : 0 OLE
03.11.2019 08:30 IMT 0 : 8 OFK Beograd
03.11.2019 12:00 Kabel 2 : 1 Borac
03.11.2019 12:00 RFK Novi Sad 1921 3 : 1 Proleter 2006
03.11.2019 12:00 OFK Bačka 5 : 0 Bačka 1901
03.11.2019 12:00 Proleter 5 : 2 Hajduk 1912
03.11.2019 12:00 Radnički (Zr) 1 : 4 Vojvodina
03.11.2019 10:00 Dinamo 1945 3 : 1 Petar Puača
03.11.2019 12:00 OFK Vršac 0 : 5 Podrinje
03.11.2019 12:00 Omladinac 1 : 4 Index
03.11.2019 12:00 Radnički (SM) 0 : 7 Železničar
03.11.2019 00:00 Coerver junior 5 : 2 Sloga
03.11.2019 10:00 Proleter 2 : 1 Partizan
03.11.2019 Budućnost 0 : 2 Potporanj
03.11.2019 Dobrica 3 : 3 Jedinstvo
03.11.2019 09:00 Radnički 1905 3 : 4 Bečej 1918
03.11.2019 10:00 Jošanica 1 : 3 Bane 1931
03.11.2019 13:00 Bubamara 0 : 7 Radnički 1923
03.11.2019 Radnički (O) 0 : 3 Radnički (NB)
03.11.2019 Teleoptik 0 : 2 Brodarac
03.11.2019 Zemun 2 : 1 Rad
03.11.2019 Voždovac 2 : 2 Internacional
03.11.2019 Partizan 2 : 1 Crvena zvezda
03.11.2019 10:00 Mladost (L) 10 : 0 OFK Vršac
03.11.2019 10:00 Kikinda 1909 5 : 1 ŽAK
03.11.2019 13:00 Index 1 : 2 Radnički (SM)
03.11.2019 10:00 Petrika 4 : 0 RFK Novi Sad 1921
03.11.2019 10:00 Bečej 1918 0 : 5 Kabel
03.11.2019 10:00 OFK Bačka 5 : 2 Radnički 1912
03.11.2019 10:00 Crvenka 4 : 1 GDM 021
03.11.2019 10:00 Spartak ŽK 2 : 0 ODR
03.11.2019 11:00 Spartak '06 4 : 0 Vinogradar
03.11.2019 10:00 Mačva 3 : 0 Drina
03.11.2019 10:00 Mladost 0 : 1 Gaučosi
03.11.2019 10:00 FAP 1 : 4 Sloga (P)
03.11.2019 10:00 Borac 1926 3 : 1 Javor Matis
03.11.2019 12:00 Zlatibor 2 : 2 Sloga (BB)
03.11.2019 10:00 OPK Rudar 1933 1 : 7 Smederevo 1924
03.11.2019 10:00 VGSK 2 : 1 Jasenica 2017
03.11.2019 10:00 Pomoravlje 1946 1 : 11 RSK
03.11.2019 10:00 Mladi radnik 1926 3 : 2 Bačinac
03.11.2019 11:00 Kolašin 3 : 0 Kopaonik
03.11.2019 11:00 Rudar 6 : 1 Radnik
03.11.2019 08:30 Crveni Orao 2 : 1 Milutinac
03.11.2019 14:30 Turbina 2 : 3 PFK Žarkovo 2000
03.11.2019 14:00 PKB 4 : 0 Vrčin
03.11.2019 08:30 Šećeranac Ada 0 : 3 Trudbenik
03.11.2019 10:00 Kosmaj 1 : 2 Šumadinac
03.11.2019 09:00 Boleč 2 : 1 Barajevo
03.11.2019 14:00 Šampion 0 : 2 Radnički 1923
03.11.2019 14:00 Mačva 13 : 0 Vašarište
03.11.2019 11:00 Sloga 036 0 : 3 Jedinstvo (Ub)
03.11.2019 13:30 Požarevac 0 : 5 Plana
03.11.2019 00:00 Radnički 2012 12 : 0 Ozren
03.11.2019 12:00 Bečej 1918 5 : 0 Radnički 1905
03.11.2019 10:00 OFK Borac 1 : 7 Mladost (B)
03.11.2019 00:00 Pazar Juniors B 4 : 2 Jedinstvo 2017
03.11.2019 10:00 Radnički 4 : 0 Vojvode
03.11.2019 10:00 Senjak 1 : Budućnost Krušik 2
03.11.2019 10:00 Budućnost Krušik 1 0 : 2 Senjak 2
03.11.2019 10:00 Omladinac 3 : 0 Tešnjar
03.11.2019 10:00 OFK Osečina 0 : 7 Jedinstvo
03.11.2019 12:00 Sočanica 2 : 5 Kolašin
03.11.2019 12:15 Kolubara 2 0 : 8 Kolubara 1
03.11.2019 10:00 Omladinac 1 : 2 Kolubara 1
03.11.2019 11:30 Akademija fudbala 5 : 0 Napredak
03.11.2019 10:45 Kalimero 0 : 8 Železničar
03.11.2019 08:30 Turbina 2 : 1 Šumadija
03.11.2019 09:15 Sloboda 1 : 1 Kolubara 2
03.11.2019 11:30 ŽFK Borac 2 : 3 TEK Sloga
03.11.2019 10:45 Real 1 14 : 0 Kalimero 2
03.11.2019 09:15 Akademija fudbala 1 2 : 0 Mladost (C)
03.11.2019 10:00 Real 2 0 : 2 Kalimero 1
03.11.2019 08:30 Mladost (Č) 0 : 3 Omladinac

Košarka

03.11.2019 19:00 Borac 90 : 64 Tamiš
03.11.2019 18:00 Sutjeska 82 : 80 Studentski centar
03.11.2019 18:05 Teodo 100 : 55 Primorje 1945
03.11.2019 20:00 Stara Pazova 87 : 83 Jedinstvo (NB)
03.11.2019 18:00 Omladinac 56 : 96 Sloboda (NS)
03.11.2019 12:30 Nova Pazova 89 : 90 Vrbas
03.11.2019 13:00 LA Basket 100 : 90 Barajevo
03.11.2019 17:00 Beko 86 : 65 Borac
03.11.2019 13:00 Torlak 78 : 103 Slodes
03.11.2019 20:00 Student 014 100 : 81 Mix
03.11.2019 16:00 Užice 64 : 81 Sloga
03.11.2019 12:30 Basketball Stars 66 : 91 Sivac
03.11.2019 17:30 Petrovgrad 68 : 85 Srbobran
03.11.2019 16:00 Kris Kros 78 : 72 Radnički
03.11.2019 20:30 Umka Džez 77 : 79 Viva
03.11.2019 19:30 Astra 114 : 45 Barajevo Bambi
03.11.2019 18:30 Ras 98 : 75 Zvezdara
03.11.2019 15:20 AS Basket 62 : 79 Sava BTC
03.11.2019 12:30 Veba Basket 106 : 84 BASK
03.11.2019 18:10 Pobednik 011 67 : 53 ABBA
03.11.2019 17:30 Pusta Reka 67 : 79 Panteri
03.11.2019 15:00 Radan 57 : 77 Vlasotince
03.11.2019 18:00 Zicer 58 : 50 Hajduk Veljko
03.11.2019 11:30 Mladost 79 : 84 Trijumf
03.11.2019 18:00 Zone Boys 89 : 60 OKK Sokobanja
03.11.2019 12:00 Mega Bemax 57 : 94 Budućnost VOLI
03.11.2019 18:00 Cibona 72 : 86 Crvena zvezda MTS
03.11.2019 20:00 Igokea 79 : 71 Zadar
03.11.2019 14:00 Užice 43 : 66 Zvečan
03.11.2019 12:00 Sistem 2000 76 : 75 Trstenik
03.11.2019 15:00 Svrljig 73 : 70 Paraćin
03.11.2019 11:00 Proleter 69 : 37 Delfin
03.11.2019 17:30 Karađorđevo 60 : 123 Stara Pazova
03.11.2019 18:00 Srem 72 : 56 Sloga
03.11.2019 12:00 Sloga 64 : 81 Borac
03.11.2019 18:30 Konstantin 81 : 75 Vojvodina
03.11.2019 14:30 Sloboda (NS) 66 : 73 Sloboda (U)
03.11.2019 13:00 Partizan NIS 92 : 65 Marinos
03.11.2019 17:00 Crvena zvezda Kombank 82 : 21 Gimnazijalac Tigar
03.11.2019 14:00 Novosadska ŽKA 65 : 45 Radnički
03.11.2019 15:20 Duga 29 : 103 Radivoj Korać

Odbojka

03.11.2019 17:00 Dubočica 3 : 1 Loznica
03.11.2019 20:00 Banat 3 : 1 Topličanin
03.11.2019 17:00 Tehničar (Kv) 3 : 0 Lotus
03.11.2019 17:00 Gračac 3 : 0 Tutin 020
03.11.2019 13:00 Antena 1 : 3