01.11
13:30
Mip Majdan
BSK 1931
1
2
|
01.11.2019 13:30 | Mip Majdan | 1 : 2 | BSK 1931 |
01.11
13:30
Zvezda
Mlava (R)
1
3
|
01.11.2019 13:30 | Zvezda | 1 : 3 | Mlava (R) |
01.11
20:30
Hoffenheim
Paderborn
3
0
|
01.11.2019 20:30 | Hoffenheim | 3 : 0 | Paderborn |
01.11
20:45
Dijon
PSG
2
1
|
01.11.2019 20:45 | Dijon | 2 : 1 | PSG |
01.11
13:30
OFK Bačka
Dinamo
2
0
|
01.11.2019 13:30 | OFK Bačka | 2 : 0 | Dinamo |
01.11
19:00
TSC
Bajša
2
6
|
01.11.2019 19:00 | TSC | 2 : 6 | Bajša |
01.11
20:00
Krka
Koper Primorska
71
89
|
01.11.2019 20:00 | Krka | 71 : 89 | Koper Primorska |
01.11
20:15
Klik
Radnički 1950
77
67
|
01.11.2019 20:15 | Klik | 77 : 67 | Radnički 1950 | |||||
01.11
19:00
Priboj
Čačak 94
71
83
|
01.11.2019 19:00 | Priboj | 71 : 83 | Čačak 94 | |||||
01.11
20:00
Student BB
Požarevac
80
92
|
01.11.2019 20:00 | Student BB | 80 : 92 | Požarevac |
01.11
19:30
Srem
Star Beočin
92
82
|
01.11.2019 19:30 | Srem | 92 : 82 | Star Beočin | |||||
01.11
19:30
Topola
Železničar
71
72
|
01.11.2019 19:30 | Topola | 71 : 72 | Železničar |
01.11
19:00
Jablanica
Topličanin
94
92
|
01.11.2019 19:00 | Jablanica | 94 : 92 | Topličanin |
01.11
17:00
Stari Ras
Trepča
79
88
|
01.11.2019 17:00 | Stari Ras | 79 : 88 | Trepča |
01.11
17:00
Smederevo
Paraćin
97
70
|
01.11.2019 17:00 | Smederevo | 97 : 70 | Paraćin | |||||
01.11
19:00
Sloga (PM)
Sloga (D)
76
67
|
01.11.2019 19:00 | Sloga (PM) | 76 : 67 | Sloga (D) |
01.11
21:00
Virtus Basket
BNS
80
54
|
01.11.2019 21:00 | Virtus Basket | 80 : 54 | BNS |
01.11
20:00
Partizan
Jadran
74
81
|
01.11.2019 20:00 | Partizan | 74 : 81 | Jadran |
01.11
21:30
Mladenovac
Rivers BM
88
93
|
01.11.2019 21:30 | Mladenovac | 88 : 93 | Rivers BM |
01.11
21:00
Milano
Barcelona
83
70
|
01.11.2019 21:00 | Milano | 83 : 70 | Barcelona | |||||
01.11
20:00
Valencia
Lyon-Villeurbanne
81
72
|
01.11.2019 20:00 | Valencia | 81 : 72 | Lyon-Villeurbanne | |||||
01.11
19:00
Zenit Petersburg
CSKA Moscow
70
87
|
01.11.2019 19:00 | Zenit Petersburg | 70 : 87 | CSKA Moscow | |||||
01.11
19:45
Fenerbahce
Žalgiris Kaunas
76
79
|
01.11.2019 19:45 | Fenerbahce | 76 : 79 | Žalgiris Kaunas | |||||
01.11
21:30
Olympiacos
Maccabi Tel Aviv
65
90
|
01.11.2019 21:30 | Olympiacos | 65 : 90 | Maccabi Tel Aviv | |||||
01.11
22:00
Baskonia
Bayern
93
60
|
01.11.2019 22:00 | Baskonia | 93 : 60 | Bayern | |||||
01.11
22:00
Real Madrid
Alba Berlin
85
71
|
01.11.2019 22:00 | Real Madrid | 85 : 71 | Alba Berlin |
01.11
18:00
Dunav
Mladost
89
95
|
01.11.2019 18:00 | Dunav | 89 : 95 | Mladost |
01.11
17:00
Spartak
BKK Radnički
94
113
|
01.11.2019 17:00 | Spartak | 94 : 113 | BKK Radnički |
01.11
18:00
Danilovgrad
All Star
57
82
|
01.11.2019 18:00 | Danilovgrad | 57 : 82 | All Star |
01.11
19:00
Vrbas Medela
Student Radnički
77
54
|
01.11.2019 19:00 | Vrbas Medela | 77 : 54 | Student Radnički |
01.11
18:30
Radnički 2016
Karaburma
68
65
|
01.11.2019 18:30 | Radnički 2016 | 68 : 65 | Karaburma |
01.11
20:30
Rudar
Mladi radnik 2
3
2
|
01.11.2019 20:30 | Rudar | 3 : 2 | Mladi radnik 2 |
01.11
20:00
Bečej
Dunav Volley
3
2
|
01.11.2019 20:00 | Bečej | 3 : 2 | Dunav Volley |
01.11
19:00
Ribnica
Jedinstvo (SP)
3
0
|
01.11.2019 19:00 | Ribnica | 3 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
01.11
18:00
Vojvodina NS Seme
Partizan
3
2
|
01.11.2019 18:00 | Vojvodina NS Seme | 3 : 2 | Partizan | |||||
01.11
19:00
Crvena zvezda
Spartak (Su)
2
3
|
01.11.2019 19:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Spartak (Su) |
01.11
20:00
Novi Sad
Metalac Takovo
3
2
|
01.11.2019 20:00 | Novi Sad | 3 : 2 | Metalac Takovo |
01.11
21:00
Merkur
Apatin
0
3
|
01.11.2019 21:00 | Merkur | 0 : 3 | Apatin |
01.11
18:00
Partizan
Crvena zvezda
0
3
|
01.11.2019 18:00 | Partizan | 0 : 3 | Crvena zvezda |
01.11
20:30
Lavovi BP
Sivac 69
33
31
|
01.11.2019 20:30 | Lavovi BP | 33 : 31 | Sivac 69 |
01.11
21:00
Karađorđe
Sloga
39
31
|
01.11.2019 21:00 | Karađorđe | 39 : 31 | Sloga |
01.11
19:00
BVK Crvena zvezda
Jadran HN
5
11
|
01.11.2019 19:00 | BVK Crvena zvezda | 5 : 11 | Jadran HN |
01.11
18:00
Zlatar 033
Kragujevac Wild Boars
4
1
|
01.11.2019 18:00 | Zlatar 033 | 4 : 1 | Kragujevac Wild Boars | |||||
01.11
20:00
SFU Leposavić
Olimp
6
3
|
01.11.2019 20:00 | SFU Leposavić | 6 : 3 | Olimp |
01.11
Brđanka
Bor
10
7
|
01.11.2019 | Brđanka | 10 : 7 | Bor | |||||
01.11
Ozren
Čaršija
11
5
|
01.11.2019 | Ozren | 11 : 5 | Čaršija | |||||
01.11
20:00
Progres
Temnić
6
3
|
01.11.2019 20:00 | Progres | 6 : 3 | Temnić |
01.11
20:30
Radnik
Dolap
5
1
|
01.11.2019 20:30 | Radnik | 5 : 1 | Dolap |
01.11
19:30
Novi Pazar
Vinter sport
6
1
|
01.11.2019 19:30 | Novi Pazar | 6 : 1 | Vinter sport |
01.11
20:30
Ivanjica
SAS
7
0
|
01.11.2019 20:30 | Ivanjica | 7 : 0 | SAS | |||||
01.11
20:30
Smederevo
Tisa
9
10
|
01.11.2019 20:30 | Smederevo | 9 : 10 | Tisa |