08.11
13:00
Bežanija
Mladi proleter
1
0
|
08.11.2019 13:00 | Bežanija | 1 : 0 | Mladi proleter |
08.11
13:00
Bliznak-Medveđica
Selište
3
1
|
08.11.2019 13:00 | Bliznak-Medveđica | 3 : 1 | Selište |
08.11
21:00
Norwich City
Watford
0
2
|
08.11.2019 21:00 | Norwich City | 0 : 2 | Watford |
08.11
21:00
Real Sociedad
Leganés
1
1
|
08.11.2019 21:00 | Real Sociedad | 1 : 1 | Leganés |
08.11
20:30
Köln
Hoffenheim
1
2
|
08.11.2019 20:30 | Köln | 1 : 2 | Hoffenheim |
08.11
20:45
Sassuolo
Bologna
3
1
|
08.11.2019 20:45 | Sassuolo | 3 : 1 | Bologna |
08.11
20:45
Nice
Bordeaux
1
1
|
08.11.2019 20:45 | Nice | 1 : 1 | Bordeaux |
08.11
14:30
Dynamik
Rukinzo
1
1
|
08.11.2019 14:30 | Dynamik | 1 : 1 | Rukinzo |
08.11
13:30
Radnički (P)
Sinđelić
1
0
|
08.11.2019 13:30 | Radnički (P) | 1 : 0 | Sinđelić |
08.11
13:00
Radnički (N)
Mladost (L)
1
0
|
08.11.2019 13:00 | Radnički (N) | 1 : 0 | Mladost (L) |
08.11
20:00
FMP
Mornar
92
83
|
08.11.2019 20:00 | FMP | 92 : 83 | Mornar |
08.11
19:30
Zekas 75
Požarevac
63
89
|
08.11.2019 19:30 | Zekas 75 | 63 : 89 | Požarevac | |||||
08.11
17:00
Jagodina
Priboj
107
102
|
08.11.2019 17:00 | Jagodina | 107 : 102 | Priboj | |||||
08.11
17:00
Radnički 1950
Crnokosa
89
70
|
08.11.2019 17:00 | Radnički 1950 | 89 : 70 | Crnokosa |
08.11
19:30
Jedinstvo (NB)
Omladinac
96
67
|
08.11.2019 19:30 | Jedinstvo (NB) | 96 : 67 | Omladinac |
08.11
18:00
Mladost Vesna
OKK Junior
93
95
|
08.11.2019 18:00 | Mladost Vesna | 93 : 95 | OKK Junior | |||||
08.11
19:00
Dimitrovgrad
Jastrebac
71
55
|
08.11.2019 19:00 | Dimitrovgrad | 71 : 55 | Jastrebac | |||||
08.11
19:30
Morava
Radnik
69
62
|
08.11.2019 19:30 | Morava | 69 : 62 | Radnik |
08.11
20:00
Paraćin
Sloga (PM)
87
82
|
08.11.2019 20:00 | Paraćin | 87 : 82 | Sloga (PM) |
08.11
21:30
Barajevo Bambi
Mladenovac
57
69
|
08.11.2019 21:30 | Barajevo Bambi | 57 : 69 | Mladenovac |
08.11
19:45
Fenerbahce
Bayern
90
82
|
08.11.2019 19:45 | Fenerbahce | 90 : 82 | Bayern | |||||
08.11
20:00
Žalgiris Kaunas
Barcelona
86
93
|
08.11.2019 20:00 | Žalgiris Kaunas | 86 : 93 | Barcelona | |||||
08.11
21:30
Panathinaikos
Valencia
91
80
|
08.11.2019 21:30 | Panathinaikos | 91 : 80 | Valencia | |||||
08.11
21:45
Lyon-Villeurbanne
CSKA Moscow
67
66
|
08.11.2019 21:45 | Lyon-Villeurbanne | 67 : 66 | CSKA Moscow |
08.11
18:00
Metalac
Kolubara LA 2003
94
80
|
08.11.2019 18:00 | Metalac | 94 : 80 | Kolubara LA 2003 | |||||
08.11
17:00
Zlatibor
Mladost
121
105
|
08.11.2019 17:00 | Zlatibor | 121 : 105 | Mladost |
08.11
19:30
Pirot
Beovuk 72
88
75
|
08.11.2019 19:30 | Pirot | 88 : 75 | Beovuk 72 | |||||
08.11
19:00
Fair Play
Mladost (SP)
62
73
|
08.11.2019 19:00 | Fair Play | 62 : 73 | Mladost (SP) |
08.11
16:00
Bor
Sistem 2000
40
90
|
08.11.2019 16:00 | Bor | 40 : 90 | Sistem 2000 |
08.11
18:00
Kraljevo
Budućnost
46
77
|
08.11.2019 18:00 | Kraljevo | 46 : 77 | Budućnost |
08.11
14:30
Radivoj Korać
Partizan 1953
99
42
|
08.11.2019 14:30 | Radivoj Korać | 99 : 42 | Partizan 1953 |
08.11
19:00
Ribnica
Vojvodina NS Seme
0
3
|
08.11.2019 19:00 | Ribnica | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme |
08.11
17:00
Borac
Smederevo Carina
3
1
|
08.11.2019 17:00 | Borac | 3 : 1 | Smederevo Carina |
08.11
20:00
Klek-Zrenjanin
Beograd
0
3
|
08.11.2019 20:00 | Klek-Zrenjanin | 0 : 3 | Beograd | |||||
08.11
19:00
Spartak (Su)
Ub
1
3
|
08.11.2019 19:00 | Spartak (Su) | 1 : 3 | Ub |
08.11
19:30
Srem
Omladinac (NB)
3
0
|
08.11.2019 19:30 | Srem | 3 : 0 | Omladinac (NB) |
08.11
21:00
KVK Radnički
Nais
15
7
|
08.11.2019 21:00 | KVK Radnički | 15 : 7 | Nais | |||||
08.11
20:45
Triglav
Zadar 1952
11
15
|
08.11.2019 20:45 | Triglav | 11 : 15 | Zadar 1952 |
08.11
15:30
Taš 2000
Palilula
4
20
|
08.11.2019 15:30 | Taš 2000 | 4 : 20 | Palilula | |||||
08.11
16:30
Crvena zvezda
Vojvodina
11
10
|
08.11.2019 16:30 | Crvena zvezda | 11 : 10 | Vojvodina |
08.11
21:00
Hajduk
Fortuna
7
0
|
08.11.2019 21:00 | Hajduk | 7 : 0 | Fortuna |
08.11
20:00
Forum
Viking
5
2
|
08.11.2019 20:00 | Forum | 5 : 2 | Viking |
08.11
18:30
Kosjerić
PP 192
3
3
|
08.11.2019 18:30 | Kosjerić | 3 : 3 | PP 192 |
08.11
19:00
Ozren
Progres
4
10
|
08.11.2019 19:00 | Ozren | 4 : 10 | Progres |
08.11
18:30
Gvozdeni puk
Zadrugar 2017
9
3
|
08.11.2019 18:30 | Gvozdeni puk | 9 : 3 | Zadrugar 2017 |
08.11
19:00
Jastrebac
Vranje
4
2
|
08.11.2019 19:00 | Jastrebac | 4 : 2 | Vranje | |||||
08.11
21:00
Crvena zvezda
Kalča
4
3
|
08.11.2019 21:00 | Crvena zvezda | 4 : 3 | Kalča | |||||
08.11
19:00
Ekonomac
Novi Pazar
1
7
|
08.11.2019 19:00 | Ekonomac | 1 : 7 | Novi Pazar |
08.11
17:30
SAS
Banjica
5
3
|
08.11.2019 17:30 | SAS | 5 : 3 | Banjica |