XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 311 utakmica za dan
Nedelja, 24 Novembar 2019

Fudbal

24.11.2019 13:00 Sušica : Mokra Gora
24.11.2019 13:00 Jošanica : Šumadija (A)
24.11.2019 13:00 Železničar : Omladinac
24.11.2019 13:00 Vojvodina 1928 : Radnički (SM)
24.11.2019 13:00 Dunav : Hajduk 1912
24.11.2019 13:00 Budućnost : Jagodina Tabane
24.11.2019 13:00 Rembas : OFK Topličanin
24.11.2019 13:00 Timočanin : Car Konstantin
24.11.2019 13:00 Temnić 1924 : SFS Borac
24.11.2019 13:00 Vlasina : Jedinstvo
24.11.2019 13:00 Crvena zvezda : GSP Polet Dorćol
24.11.2019 13:00 Sremčica : Teleoptik
24.11.2019 13:00 Jedinstvo : TEK Sloga
24.11.2019 13:00 Petar Dobrnjac : Zvižd
24.11.2019 13:00 Borac 1932 : OFK Napredak
24.11.2019 13:00 OFK Aranđelovac 1979 : Mladi borac
24.11.2019 13:00 Polet : Pomoravlje
24.11.2019 13:00 Rudar : Sloboda
24.11.2019 13:00 Udarnik : Partizan 1945
24.11.2019 13:00 Mladost (P) : Drina
24.11.2019 13:00 Radnički Stobeks : Ribnica
24.11.2019 13:00 Rađevac : Vrelo Sport
24.11.2019 13:00 Borac : Spartak
24.11.2019 13:00 OFK Divci : Sloga
24.11.2019 13:00 Zvečan : Apolon 2018
24.11.2019 13:00 Bane 1931 : Gruža
24.11.2019 13:00 Budućnost : Korićani
24.11.2019 13:00 Radnik : Šumadija
24.11.2019 13:00 Real : Vodojaža
24.11.2019 13:00 OFK Ras : Goč
24.11.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : Sloga (BB)
24.11.2019 13:00 Jasen : Sloga (S)
24.11.2019 13:00 Lunjevica : Polet (Lj)
24.11.2019 13:00 Sloboda (Č) : Polimlje
24.11.2019 13:00 Polet (T) : Zlatar
24.11.2019 13:00 Tekstilac : Bajša
24.11.2019 13:00 OFK Stari Grad : Tavankut
24.11.2019 13:00 Vojvodina : OFK Mladost APA
24.11.2019 13:00 Podunavac : Jugović
24.11.2019 13:00 Sloboda : Sremac
24.11.2019 13:00 Jedinstvo (SP) : Jadran
24.11.2019 13:00 Jedinstvo (BK) : Crvena zvezda (VS)
24.11.2019 13:00 Mladost (O) : Kikinda 1909
24.11.2019 13:00 Banat (Č) : Naftagas
24.11.2019 13:00 Vranjska Banja : Sloga
24.11.2019 13:00 Polet 1980 : Jablanica
24.11.2019 11:00 Svetlost Badnjevac : Akademija 10
24.11.2019 13:00 Čekmin : Jastrebac
24.11.2019 13:00 Bobište : Jedinstvo (GS)
24.11.2019 13:00 Žitorađa : Pčinja
24.11.2019 11:00 Tanasko Rajić : Jedinstvo (P)
24.11.2019 13:00 Majdanpek : BSK
24.11.2019 13:00 OFK 019 : Hajduk Veljko
24.11.2019 13:00 OFK Lugomir : Meševo
24.11.2019 11:00 Radnički (S) : Jedinstvo (M)
24.11.2019 13:00 Bošnjane : Župa
24.11.2019 13:00 Mačkovac : Juhor
24.11.2019 13:00 Levač : Sloga
24.11.2019 13:00 Jastrebac : Kušiljevo
24.11.2019 13:00 OFK Brzi Brod : Rudar
24.11.2019 13:00 Vrtište : Naša krila 1936
24.11.2019 13:00 Mladost (M) : Zemljoradnik
24.11.2019 13:00 Moravica : OFK Niš
24.11.2019 13:00 Pukovac : Morava
24.11.2019 13:00 Jedinstvo (GM) : Bukovik
24.11.2019 13:00 BSK 1926 : Dunav
24.11.2019 13:00 Komgrap : Torlak
24.11.2019 13:00 Mladost : BASK
24.11.2019 13:00 Vrčin : Šumadija
24.11.2019 11:00 Prva Iskra : Budućnost
24.11.2019 13:00 Pobeda : Sloga (L)
24.11.2019 13:00 Omladinac : Radnik
24.11.2019 13:00 Podunavac : Bresje Superior
24.11.2019 13:00 Sloga (M) : Crvena zvezda
24.11.2019 13:00 Cerovac 2013 : Obilić
24.11.2019 13:00 Mladi radnik 1940 : Železničar Kusadak
24.11.2019 13:00 Kolubara 2 : ZSK
24.11.2019 13:00 Junior Novo Naselje : Banjani
24.11.2019 13:00 OFK Jabučje : OFK Brđanac
24.11.2019 13:00 OFK Osečina : Trlić
24.11.2019 13:00 Tulari : Dimitrije Tucović
24.11.2019 13:00 Pepeljevac : Tvrdojevac
24.11.2019 13:00 Majur : Mladost (PP)
24.11.2019 13:00 Cer : Mladi borac
24.11.2019 13:00 Mladost (DD) : Vidojevica
24.11.2019 13:00 Milan Orlić : Sinđelić
24.11.2019 13:00 Drina : Duško
24.11.2019 13:00 Hajduk Stanko : Sloga
24.11.2019 13:00 Karađorđe : Podrinje
24.11.2019 13:00 Jedinstvo (ŠT) : Jedinstvo 1924 (VL)
24.11.2019 13:30 Dedinje Junajted : Mladost (A)
24.11.2019 13:30 Mladost (P) : Jedinstvo (GG)
24.11.2019 13:30 Rudar : Slatina
24.11.2019 13:30 Ozrem : Jedinstvo (P)
24.11.2019 13:30 Jedinstvo (K) : Omladinac (Z)
24.11.2019 13:30 Zadrugar : Ovčar
24.11.2019 13:00 Kulpin : Rusin
24.11.2019 13:00 Borac 46 : Kordun
24.11.2019 13:00 Budućnost (P) : Omladinac
24.11.2019 13:00 Hercegovac : Slavija
24.11.2019 13:00 Jadran : Iskra
24.11.2019 13:00 Sutjeska : Panonija IM Topola
24.11.2019 13:00 Proleter (Nj) : Sloga
24.11.2019 13:00 Đurđin : Srbobran
24.11.2019 13:00 Hajduk (V) : Mitros
24.11.2019 13:00 PSK Putinci : Napredak
24.11.2019 13:00 Hajduk (B) : Budućnost
24.11.2019 13:00 LSK Laćarak : Donji Srem 2015
24.11.2019 13:00 Borac (M) : Partizan
24.11.2019 13:00 Borac (K) : Ljukovo
24.11.2019 13:00 Železničar : Radnički
24.11.2019 13:00 Hajduk : Omladinac
24.11.2019 13:00 Šajkaš 1908 : Fruškogorac
24.11.2019 13:00 ŽSK : TSK
24.11.2019 13:00 Veternik : Jedinstvo
24.11.2019 13:00 Tatra : Petrovaradin
24.11.2019 13:00 Bačka (B) : Index
24.11.2019 13:00 Bačka (Đ) : OFK Sirig
24.11.2019 13:00 Crvena zvezda : Delija
24.11.2019 13:00 Borac : Mladost (BD)
24.11.2019 13:00 Polet : Rusanda
24.11.2019 13:00 OFK Klek : Jedinstvo
24.11.2019 13:00 Potisje : Lehel
24.11.2019 13:00 Omladinac FAM : Vojvodina
24.11.2019 13:00 2. Oktobar : Tamiš
24.11.2019 13:00 Budućnost (A) : Dolina
24.11.2019 13:00 Hajdučica : Radnički (B)
24.11.2019 13:00 Sloga (BNS) : Crvena zvezda
24.11.2019 13:00 Strela : BAK
24.11.2019 13:00 Spartak 1911 : Jugoslavija
24.11.2019 13:00 Polet (Id) : Partizan (U)
24.11.2019 13:00 Potporanj : Jedinstvo (V)
24.11.2019 13:00 Moravac : Vučje
24.11.2019 13:00 Polet : Mladi borac
24.11.2019 13:00 Železničar : BSK
24.11.2019 13:00 Zloćudovo : OFK Morava
24.11.2019 13:00 Kumarevo 65 : Mladost 1959
24.11.2019 13:00 Umac : Jedinstvo
24.11.2019 13:00 Šumadija : Real
24.11.2019 13:00 Progres : Sloga
24.11.2019 11:00 Sloga : Ključ
24.11.2019 13:00 Urovica : Krivelj
24.11.2019 13:00 Polom : Branik
24.11.2019 13:00 Radnički : Šarbanovac
24.11.2019 13:00 Nemetali : Zlot
24.11.2019 13:30 PRO Rudar : Sloga (M)
24.11.2019 13:30 Trebič : OFK Rtanj
24.11.2019 13:30 Velika Jasikova : Omladinac
24.11.2019 13:30 Kosovo : Ozren
24.11.2019 13:00 Šanac : Donji Kopaonik
24.11.2019 13:00 Žabare : Ribnik
24.11.2019 13:00 Kupci : FUD
24.11.2019 13:00 13. April : Sebečevac
24.11.2019 13:00 Sloga (M) : Mladost
24.11.2019 13:00 Gradina : Vinogradar
24.11.2019 13:00 Bratstvo : Morava (R)
24.11.2019 13:00 Resavac : Hajduk
24.11.2019 13:00 Napredak (D) : Moravac 2015
24.11.2019 13:00 Orlovi : Morava (KS)
24.11.2019 13:00 Mladost (D) : Javor
24.11.2019 13:00 OFK Batinac : Juhor
24.11.2019 13:00 Kolare : Partizan (M)
24.11.2019 13:00 OFK Bratstvo : Mladost (J)
24.11.2019 13:00 Mladost (K) : Dragocvet
24.11.2019 13:00 Rasovača : Zaplanjac
24.11.2019 13:00 Rudar Alpos : Mladost (B)
24.11.2019 13:00 Moravac (Č) : Elid
24.11.2019 13:00 Radnički 1947 : Doljevac
24.11.2019 13:00 Moravac (ZT) : Naisus 1977
24.11.2019 13:00 Radnički 1924 : Pobeda
24.11.2019 13:00 Baličevac : Palilula
24.11.2019 13:00 Plaskovac : ŽSK
24.11.2019 13:00 Borac : Marjan
24.11.2019 13:00 Vinča : Šumadinac (S)
24.11.2019 13:00 Lokomotiva : Mladost MG
24.11.2019 13:00 Banja : Prvi srpski ustanak
24.11.2019 13:00 Omladinac (DR) : Šumadinac (N)
24.11.2019 13:00 BSK : Sloga
24.11.2019 13:00 Jasenica : Trnava
24.11.2019 13:00 Mladost (B) : Lugina
24.11.2019 13:00 Ternoci : Pavlovac
24.11.2019 13:00 Vihor : Čelik
24.11.2019 13:00 FSU Južna pruga : Levosoje
24.11.2019 13:00 BSK Bujanovac : Mineralac
24.11.2019 11:00 Jadar 2013 : Žabari
24.11.2019 13:00 Komanice : Dračić 2018
24.11.2019 13:00 Polet : Joks Junajted
24.11.2019 13:00 Tešnjar : Mladost
24.11.2019 13:00 Rajac : Stari drugari
24.11.2019 13:00 Milenko Pavlović : OFK Senjak
24.11.2019 13:00 Ribnikar : Rakac Stave
24.11.2019 13:00 Lukavac : Popadić
24.11.2019 13:00 OFK Odžaci : Mladost
24.11.2019 13:00 Dunav : Lider
24.11.2019 13:00 Jedinstvo : Aleksa Šantić
24.11.2019 13:00 Omladinac : Borac
24.11.2019 13:00 Hajduk : Lipar
24.11.2019 13:00 Stanišić 1920 : Zadrugar
24.11.2019 13:00 Terekveš : Polet
24.11.2019 13:00 Obilić : Dinamo
24.11.2019 13:00 Titel : Susek
24.11.2019 13:00 Železničar : Slanobarac
24.11.2019 13:00 Borac : Jedinstvo (G)
24.11.2019 13:00 Sloga : Miletić
24.11.2019 13:00 Hajduk : Moskva
24.11.2019 13:00 Vinogradar : Čenej
24.11.2019 11:00 Lemind 1953 : Marjan MB
24.11.2019 13:00 Donja Lomnica : Mladost (B)
24.11.2019 13:00 Badince : Radnik Sušica 2012
24.11.2019 11:00 Bratstvo : Navalin
24.11.2019 13:00 Plantaža : Milanovo
24.11.2019 13:00 Velika Drenova : 14. Oktobar
24.11.2019 13:00 Sloga (L) : Poljoprivrednik
24.11.2019 13:00 Kamenorezac 76 : Mladi radnik
24.11.2019 13:00 Omladinac : Borac
24.11.2019 13:00 Mladost : Sloga (D)
24.11.2019 13:00 OFK Juhor 2016 : Napredak (Sv)
24.11.2019 13:00 Pomoravlje : Rudar (SR)
24.11.2019 13:00 Napredak (St) : Budućnost
24.11.2019 13:00 Šumadija : Radnički
24.11.2019 13:00 Šumadinac : Vinorača
24.11.2019 13:00 Osaonica : Ursule
24.11.2019 13:00 Jedinstvo : Sloga
24.11.2019 13:00 Šantarovac : Sloboda
24.11.2019 13:00 Partizan : Kupinovac
24.11.2019 13:00 Pričinović : Trešnjevka
24.11.2019 13:00 Mladost (R) : Mladi radnik (D)
24.11.2019 13:00 Karađorđe (V) : Kruševica 1980
24.11.2019 13:00 Jedinstvo (O) : Sloga (Z)
24.11.2019 13:00 Badnjevac : Feniks
24.11.2019 13:00 BSK : Partizan (BB)
24.11.2019 10:00 Vrbica : B 2000
24.11.2019 10:00 Budućnost : Venčani
24.11.2019 10:00 Šamot : Mladi rudar
24.11.2019 13:00 Radoje Domanović : Trešnjevica
24.11.2019 13:00 Mladost : Brezovac
24.11.2019 13:00 Sloga : Kopljari
24.11.2019 13:30 Mršinci : Malba
24.11.2019 13:30 Lugovi : Budućnost
24.11.2019 13:30 Planinac : Morava
24.11.2019 13:30 Vujan : Prijatelji
24.11.2019 13:30 Gavrilo Princip : Orlovac 1932
24.11.2019 13:30 Čačak 94 : Rakova
24.11.2019 11:00 Modrica : Naupare
24.11.2019 11:00 Čarapan : Zdravinje
24.11.2019 11:00 Konjuh : Kapidžija
24.11.2019 11:00 Polet : Gornji Stepoš
24.11.2019 13:00 Parunovac : Borac
24.11.2019 13:00 Mudrakovac : Makrešane
24.11.2019 13:00 Globoder : Bukovica
24.11.2019 13:00 Hajduk Veljko 1934 : Stari Hrast 2018
24.11.2019 13:00 Budućnost : Proleter 1947
24.11.2019 13:00 Vrbovac : Jezava
24.11.2019 13:00 Petrijevac : Landol
24.11.2019 13:00 Vučak : Petlić SD 026
24.11.2019 13:00 Lunjevac : 7. Juli
24.11.2019 13:30 Šumadija : Milakovac 2018
24.11.2019 13:30 Omladinac : Morava (M)
24.11.2019 13:30 Zgodačica : Magnohrom
24.11.2019 13:30 Stara Čaršija : Partizan (V)
24.11.2019 13:30 Mladost 1925 : Koštam Polje
24.11.2019 13:30 Sloga Obrva : Studen Vitez
24.11.2019 10:00 Torpedo : Mladost 2013
24.11.2019 10:00 Skupljen 2013 : Belpos
24.11.2019 10:00 Mladost (Z) : Hajduk
24.11.2019 10:00 Polet : Sloga 1949
24.11.2019 16:00 Željezničar : Široki Brijeg
24.11.2019 13:00 Bokelj : Arsenal
24.11.2019 13:00 Mornar : Jezero
24.11.2019 13:00 Dečić : Jedinstvo (BP)
24.11.2019 13:00 Drezga : Ibar
24.11.2019 13:00 Lovćen : Otrant Olympic
24.11.2019 00:00 Real Betis : Valencia
24.11.2019 00:00 Eibar : Deportivo Alavés
24.11.2019 00:00 Espanyol : Getafe
24.11.2019 00:00 Granada : Atlético Madrid
24.11.2019 00:00 Leganés : Barcelona
24.11.2019 00:00 Levante : Mallorca
24.11.2019 00:00 Osasuna : Athletic Club
24.11.2019 00:00 Real Madrid : Real Sociedad
24.11.2019 00:00 Villarreal : Celta de Vigo
24.11.2019 00:00 Real Valladolid : Sevilla
24.11.2019 00:00 Atalanta : Juventus
24.11.2019 00:00 Bologna : Parma
24.11.2019 00:00 Verona : Fiorentina
24.11.2019 00:00 Lecce : Cagliari
24.11.2019 00:00 Milan : Napoli
24.11.2019 00:00 Roma : Brescia
24.11.2019 00:00 Sampdoria : Udinese
24.11.2019 00:00 Sassuolo : Lazio
24.11.2019 00:00 SPAL : Genoa
24.11.2019 00:00 Torino : Internazionale
24.11.2019 11:00 Šumadija 1903 : Apolon 4
24.11.2019 11:00 Novi Pazar : Radnički 1923
24.11.2019 13:00 Bubamara : AF AS Novi Pazar
24.11.2019 14:00 Sport Klub 99 : Bane 1931
24.11.2019 10:00 Zadrugar : Omladinac 2014
24.11.2019 10:00 Mačva : Jedinstvo
24.11.2019 11:00 GFK Sloboda : Takovo
24.11.2019 10:00 Sloga (BB) : Metalac
24.11.2019 12:00 Zlatibor : Javor Matis
24.11.2019 10:00 Borac 1926 : Gaučosi
24.11.2019 10:00 FAP : Mladost
24.11.2019 10:00 RSK : OPK Rudar 1933
24.11.2019 10:00 Plana : Jasenica 2017
24.11.2019 10:00 VGSK : Sloga 33
24.11.2019 10:00 Senjak 2 : Jedinstvo
24.11.2019 10:00 Budućnost Krušik 2 : OFK Osečina
24.11.2019 10:00 Vojvode : Omladinac
24.11.2019 10:00 Železničar : Budućnost Krušik 1
24.11.2019 10:00 Radnički : Senjak 1