16.11
13:00
Budućnost Krušik 2014
Mladi radnik 1926
1
0
|
16.11.2019 13:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
16.11
13:00
Proleter Mihajlovac
Sloga 33
4
2
|
16.11.2019 13:00 | Proleter Mihajlovac | 4 : 2 | Sloga 33 | |||||
16.11
13:00
Borac 1926
Jošanica
2
0
|
16.11.2019 13:00 | Borac 1926 | 2 : 0 | Jošanica | |||||
16.11
13:00
Šumadija (A)
Trepča
1
3
|
16.11.2019 13:00 | Šumadija (A) | 1 : 3 | Trepča | |||||
16.11
13:00
Tutin
Sušica
2
0
|
16.11.2019 13:00 | Tutin | 2 : 0 | Sušica | |||||
16.11
13:00
Mokra Gora
Sloga (K)
0
2
|
16.11.2019 13:00 | Mokra Gora | 0 : 2 | Sloga (K) | |||||
16.11
13:00
Takovo
Sloga (P)
0
2
|
16.11.2019 13:00 | Takovo | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
16.11
13:00
Jedinstvo
Loznica
2
0
|
16.11.2019 13:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Loznica |
16.11
13:00
Omladinac
Dunav
1
2
|
16.11.2019 13:00 | Omladinac | 1 : 2 | Dunav | |||||
16.11
13:00
Hajduk 1912
OFK Vršac
0
0
|
16.11.2019 13:00 | Hajduk 1912 | 0 : 0 | OFK Vršac | |||||
16.11
13:00
Bačka 1901
Vojvodina 1928
3
1
|
16.11.2019 13:00 | Bačka 1901 | 3 : 1 | Vojvodina 1928 | |||||
16.11
13:00
Radnički (SM)
Bečej 1918
1
0
|
16.11.2019 13:00 | Radnički (SM) | 1 : 0 | Bečej 1918 | |||||
16.11
13:00
Radnički 1912
Dinamo 1945
3
4
|
16.11.2019 13:00 | Radnički 1912 | 3 : 4 | Dinamo 1945 | |||||
16.11
13:00
Radnički (Zr)
Bratstvo 1946
0
1
|
16.11.2019 13:00 | Radnički (Zr) | 0 : 1 | Bratstvo 1946 | |||||
16.11
13:00
1. Maj Ruma
Železničar
1
2
|
16.11.2019 13:00 | 1. Maj Ruma | 1 : 2 | Železničar |
16.11
13:00
Moravac Orion
Vlasina
1
1
|
16.11.2019 13:00 | Moravac Orion | 1 : 1 | Vlasina | |||||
16.11
13:00
Jedinstvo
Temnić 1924
2
0
|
16.11.2019 13:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Temnić 1924 | |||||
16.11
13:00
Dunav
Rembas
3
3
|
16.11.2019 13:00 | Dunav | 3 : 3 | Rembas | |||||
16.11
13:00
OFK Topličanin
Budućnost
0
0
|
16.11.2019 13:00 | OFK Topličanin | 0 : 0 | Budućnost | |||||
16.11
13:00
GFK Jagodina
GFK Dubočica
2
1
|
16.11.2019 13:00 | GFK Jagodina | 2 : 1 | GFK Dubočica |
16.11
13:00
Radnički (O)
Lokomotiva
0
1
|
16.11.2019 13:00 | Radnički (O) | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
16.11
13:00
IMT
BSK Borča
4
0
|
16.11.2019 13:00 | IMT | 4 : 0 | BSK Borča | |||||
16.11
11:00
Teleoptik
Crvena zvezda
4
0
|
16.11.2019 11:00 | Teleoptik | 4 : 0 | Crvena zvezda | |||||
16.11
11:00
GSP Polet Dorćol
OFK Beograd
0
0
|
16.11.2019 11:00 | GSP Polet Dorćol | 0 : 0 | OFK Beograd |
16.11
13:00
Sloga 1924
VGSK
3
2
|
16.11.2019 13:00 | Sloga 1924 | 3 : 2 | VGSK | |||||
16.11
13:00
Mladi borac
Borac 1932
1
2
|
16.11.2019 13:00 | Mladi borac | 1 : 2 | Borac 1932 |
16.11
13:00
Spartak
Rađevac
2
3
|
16.11.2019 13:00 | Spartak | 2 : 3 | Rađevac |
16.11
13:00
FAP
Polet (T)
3
0
|
16.11.2019 13:00 | FAP | 3 : 0 | Polet (T) | |||||
16.11
18:00
GFK Sloboda
Sloboda (Č)
3
0
|
16.11.2019 18:00 | GFK Sloboda | 3 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
16.11
13:00
Polet (Lj)
Jasen
0
1
|
16.11.2019 13:00 | Polet (Lj) | 0 : 1 | Jasen | |||||
16.11
13:00
Sloga (S)
Jedinstvo Putevi
0
0
|
16.11.2019 13:00 | Sloga (S) | 0 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
16.11
13:00
Sloga (BB)
Budućnost
1
1
|
16.11.2019 13:00 | Sloga (BB) | 1 : 1 | Budućnost |
16.11
13:00
Mladost APA
Sloga
0
1
|
16.11.2019 13:00 | Mladost APA | 0 : 1 | Sloga | |||||
16.11
13:00
ČSK Pivara
Crvenka
5
1
|
16.11.2019 13:00 | ČSK Pivara | 5 : 1 | Crvenka |
16.11
13:00
Sloga (E)
Jedinstvo (SP)
3
2
|
16.11.2019 13:00 | Sloga (E) | 3 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
16.11
13:00
Crvena zvezda
Sloboda
1
2
|
16.11.2019 13:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Sloboda | |||||
16.11
13:00
Mladost (BJ)
Podunavac
0
1
|
16.11.2019 13:00 | Mladost (BJ) | 0 : 1 | Podunavac |
16.11
13:00
Crvena zvezda (VS)
Budućnost
3
0
|
16.11.2019 13:00 | Crvena zvezda (VS) | 3 : 0 | Budućnost | |||||
16.11
13:00
Proleter (BK)
Radnički (S)
2
0
|
16.11.2019 13:00 | Proleter (BK) | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
16.11
13:00
Naftagas
Mladost (O)
3
3
|
16.11.2019 13:00 | Naftagas | 3 : 3 | Mladost (O) | |||||
16.11
13:00
Kikinda 1909
Begej
2
1
|
16.11.2019 13:00 | Kikinda 1909 | 2 : 1 | Begej | |||||
16.11
13:00
Krajina
Sloga
2
0
|
16.11.2019 13:00 | Krajina | 2 : 0 | Sloga | |||||
16.11
13:00
Jedinstvo (NB)
Jedinstvo (BK)
0
3
|
16.11.2019 13:00 | Jedinstvo (NB) | 0 : 3 | Jedinstvo (BK) |
16.11
13:00
Sloga
Budućnost
2
1
|
16.11.2019 13:00 | Sloga | 2 : 1 | Budućnost | |||||
16.11
13:00
OFK Kosanica
Žitorađa
2
1
|
16.11.2019 13:00 | OFK Kosanica | 2 : 1 | Žitorađa | |||||
16.11
13:00
Pčinja
Bobište
3
0
|
16.11.2019 13:00 | Pčinja | 3 : 0 | Bobište | |||||
16.11
13:00
Nebeski Andjeli
Morava
2
0
|
16.11.2019 13:00 | Nebeski Andjeli | 2 : 0 | Morava |
16.11
13:00
Timok 1919
Bor 1919
3
2
|
16.11.2019 13:00 | Timok 1919 | 3 : 2 | Bor 1919 | |||||
16.11
13:00
Đerdap
OFK 019
4
0
|
16.11.2019 13:00 | Đerdap | 4 : 0 | OFK 019 | |||||
16.11
13:00
BSK
Balkanski
3
0
|
16.11.2019 13:00 | BSK | 3 : 0 | Balkanski |
16.11
13:00
Sloga
Mačkovac
2
0
|
16.11.2019 13:00 | Sloga | 2 : 0 | Mačkovac | |||||
16.11
13:00
Jedinstvo (P)
Blagotin
3
0
|
16.11.2019 13:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | Blagotin | |||||
16.11
13:00
Morava 1918
Bošnjane
2
1
|
16.11.2019 13:00 | Morava 1918 | 2 : 1 | Bošnjane |
16.11
13:00
Šumadija
Napredak
1
0
|
16.11.2019 13:00 | Šumadija | 1 : 0 | Napredak | |||||
16.11
10:00
BASK
Studenski Grad
1
4
|
16.11.2019 10:00 | BASK | 1 : 4 | Studenski Grad | |||||
16.11
13:00
Turbina
Komgrap
1
3
|
16.11.2019 13:00 | Turbina | 1 : 3 | Komgrap |
16.11
13:00
Rudar 2001
Sirakovo
1
0
|
16.11.2019 13:00 | Rudar 2001 | 1 : 0 | Sirakovo | |||||
16.11
13:00
Trgovački
Integral
1
0
|
16.11.2019 13:00 | Trgovački | 1 : 0 | Integral |
16.11
13:00
OFK Brđanac
Junior Novo Naselje
3
0
|
16.11.2019 13:00 | OFK Brđanac | 3 : 0 | Junior Novo Naselje |
16.11
13:00
Jedinstvo 1924 (VL)
Karađorđe
3
2
|
16.11.2019 13:00 | Jedinstvo 1924 (VL) | 3 : 2 | Karađorđe | |||||
16.11
13:00
Sinđelić
Mladost (DD)
1
2
|
16.11.2019 13:00 | Sinđelić | 1 : 2 | Mladost (DD) |
16.11
13:30
Mladost
Budućnost
2
0
|
16.11.2019 13:30 | Mladost | 2 : 0 | Budućnost | |||||
16.11
13:30
Rudar
Gruža
1
1
|
16.11.2019 13:30 | Rudar | 1 : 1 | Gruža |
16.11
13:30
Ovčar
Jedinstvo (K)
1
0
|
16.11.2019 13:30 | Ovčar | 1 : 0 | Jedinstvo (K) |
16.11
13:00
Kordun
Kulpin
3
0
|
16.11.2019 13:00 | Kordun | 3 : 0 | Kulpin |
16.11
13:00
Srbobran
Proleter (RS)
3
1
|
16.11.2019 13:00 | Srbobran | 3 : 1 | Proleter (RS) | |||||
16.11
13:00
Radnički 1905
Proleter (Nj)
3
1
|
16.11.2019 13:00 | Radnički 1905 | 3 : 1 | Proleter (Nj) | |||||
16.11
13:00
Sloga
Sutjeska
2
5
|
16.11.2019 13:00 | Sloga | 2 : 5 | Sutjeska | |||||
16.11
13:00
Panonija IM Topola
Jadran
1
2
|
16.11.2019 13:00 | Panonija IM Topola | 1 : 2 | Jadran |
16.11
13:00
Radnički
Borac (K)
4
2
|
16.11.2019 13:00 | Radnički | 4 : 2 | Borac (K) | |||||
16.11
13:00
Partizan
LSK Laćarak
4
0
|
16.11.2019 13:00 | Partizan | 4 : 0 | LSK Laćarak |
16.11
13:00
Omladinac
Bačka (Đ)
2
1
|
16.11.2019 13:00 | Omladinac | 2 : 1 | Bačka (Đ) | |||||
16.11
13:00
OFK Futog
Šajkaš 1908
2
0
|
16.11.2019 13:00 | OFK Futog | 2 : 0 | Šajkaš 1908 | |||||
16.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
Hajduk
10
0
|
16.11.2019 13:00 | RFK Novi Sad 1921 | 10 : 0 | Hajduk |
16.11
13:00
Delija
2. Oktobar
5
1
|
16.11.2019 13:00 | Delija | 5 : 1 | 2. Oktobar |
16.11
13:00
Partizan (U)
Spartak 1911
0
1
|
16.11.2019 13:00 | Partizan (U) | 0 : 1 | Spartak 1911 | |||||
16.11
13:00
BAK
Sloga (BNS)
0
1
|
16.11.2019 13:00 | BAK | 0 : 1 | Sloga (BNS) |
16.11
13:00
Zlot
Brestovac
1
1
|
16.11.2019 13:00 | Zlot | 1 : 1 | Brestovac | |||||
16.11
13:00
BSK
Poreč
1
0
|
16.11.2019 13:00 | BSK | 1 : 0 | Poreč | |||||
16.11
13:00
Krivelj
Sloga
4
5
|
16.11.2019 13:00 | Krivelj | 4 : 5 | Sloga |
16.11
13:30
Hajduk
Velika Jasikova
2
1
|
16.11.2019 13:30 | Hajduk | 2 : 1 | Velika Jasikova | |||||
16.11
13:30
Midžor
Trebič
1
1
|
16.11.2019 13:30 | Midžor | 1 : 1 | Trebič |
16.11
13:00
Borac (O)
Poštar Zvezdara
0
1
|
16.11.2019 13:00 | Borac (O) | 0 : 1 | Poštar Zvezdara |
16.11
13:00
Mladost
Posavina
2
7
|
16.11.2019 13:00 | Mladost | 2 : 7 | Posavina | |||||
16.11
13:00
Zvezda
Radnički
3
6
|
16.11.2019 13:00 | Zvezda | 3 : 6 | Radnički |
16.11
13:00
Vinča
Boleč
1
0
|
16.11.2019 13:00 | Vinča | 1 : 0 | Boleč |
16.11
13:00
Pobeda
Moravac (ZT)
1
2
|
16.11.2019 13:00 | Pobeda | 1 : 2 | Moravac (ZT) | |||||
16.11
13:00
Napredak 2012
Moravac (Č)
0
1
|
16.11.2019 13:00 | Napredak 2012 | 0 : 1 | Moravac (Č) |
16.11
13:00
Aluminjum
Sloboda
2
1
|
16.11.2019 13:00 | Aluminjum | 2 : 1 | Sloboda |
16.11
13:00
Mladost (S)
BSK Bujanovac
3
1
|
16.11.2019 13:00 | Mladost (S) | 3 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
16.11
13:00
OFK Alakince
FSU Južna pruga
8
1
|
16.11.2019 13:00 | OFK Alakince | 8 : 1 | FSU Južna pruga |
16.11
13:00
Rudar
Ibar
2
0
|
16.11.2019 13:00 | Rudar | 2 : 0 | Ibar |
16.11
13:30
Trbunje
Jastreb
3
5
|
16.11.2019 13:30 | Trbunje | 3 : 5 | Jastreb |
16.11
13:30
Mlada krila
Bogutovačka Banja
5
0
|
16.11.2019 13:30 | Mlada krila | 5 : 0 | Bogutovačka Banja | |||||
16.11
13:45
Jedinstvo 2017
Progorelica
7
0
|
16.11.2019 13:45 | Jedinstvo 2017 | 7 : 0 | Progorelica |
16.11
13:00
Borac
Jedinstvo
4
0
|
16.11.2019 13:00 | Borac | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.11
13:00
Lider
OFK Odžaci
0
1
|
16.11.2019 13:00 | Lider | 0 : 1 | OFK Odžaci |
16.11
13:00
Jednota
Sloboda
1
2
|
16.11.2019 13:00 | Jednota | 1 : 2 | Sloboda | |||||
16.11
13:00
Sloven
Sremac
1
0
|
16.11.2019 13:00 | Sloven | 1 : 0 | Sremac |
16.11
13:00
Vinogradar
Obilić
3
0
|
16.11.2019 13:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Obilić | |||||
16.11
13:00
Slanobarac
Titel
2
7
|
16.11.2019 13:00 | Slanobarac | 2 : 7 | Titel |
16.11
13:00
Navalin
OFK Brza
1
0
|
16.11.2019 13:00 | Navalin | 1 : 0 | OFK Brza | |||||
16.11
13:00
Radnik Sušica 2012
Donja Lomnica
1
5
|
16.11.2019 13:00 | Radnik Sušica 2012 | 1 : 5 | Donja Lomnica |
16.11
13:00
Kopaonik
Mladost
0
0
|
16.11.2019 13:00 | Kopaonik | 0 : 0 | Mladost | |||||
16.11
13:00
Sloga (D)
Rubin
1
0
|
16.11.2019 13:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | Rubin | |||||
16.11
13:00
Stari Trstenik
Omladinac
7
1
|
16.11.2019 13:00 | Stari Trstenik | 7 : 1 | Omladinac |
16.11
13:30
Radnički
Napredak (St)
4
0
|
16.11.2019 13:30 | Radnički | 4 : 0 | Napredak (St) |
16.11
13:30
Kupinovac
Šantarovac
4
2
|
16.11.2019 13:30 | Kupinovac | 4 : 2 | Šantarovac | |||||
16.11
13:30
Budućnost
Zenit
3
2
|
16.11.2019 13:30 | Budućnost | 3 : 2 | Zenit | |||||
16.11
13:30
Mladost
Sinđelić 1934
3
2
|
16.11.2019 13:30 | Mladost | 3 : 2 | Sinđelić 1934 |
16.11
13:00
Milicionar
Zadrugar
1
1
|
16.11.2019 13:00 | Milicionar | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
16.11
13:00
OFK Šabac
Cer
3
1
|
16.11.2019 13:00 | OFK Šabac | 3 : 1 | Cer |
16.11
13:00
Jedinstvo (ZA)
Jadar 1961
2
2
|
16.11.2019 13:00 | Jedinstvo (ZA) | 2 : 2 | Jadar 1961 |
16.11
13:00
Avala 1939
Resnik
1
1
|
16.11.2019 13:00 | Avala 1939 | 1 : 1 | Resnik |
16.11
13:00
Bačka 1945
Neštin
2
0
|
16.11.2019 13:00 | Bačka 1945 | 2 : 0 | Neštin |
16.11
13:00
Bata Bulić
Borac (V)
2
1
|
16.11.2019 13:00 | Bata Bulić | 2 : 1 | Borac (V) | |||||
16.11
13:00
Jasenovac
Krilaš
1
2
|
16.11.2019 13:00 | Jasenovac | 1 : 2 | Krilaš |
16.11
13:00
Žitkovica 2017
Barič
2
0
|
16.11.2019 13:00 | Žitkovica 2017 | 2 : 0 | Barič |
16.11
13:00
Venčani
Borac
4
1
|
16.11.2019 13:00 | Venčani | 4 : 1 | Borac |
16.11
13:00
Bukovica
Mudrakovac
2
1
|
16.11.2019 13:00 | Bukovica | 2 : 1 | Mudrakovac | |||||
16.11
13:00
Makrešane
Parunovac
3
1
|
16.11.2019 13:00 | Makrešane | 3 : 1 | Parunovac | |||||
16.11
13:00
Borac
Polet
0
0
|
16.11.2019 13:00 | Borac | 0 : 0 | Polet | |||||
16.11
13:00
Gornji Stepoš
Konjuh
6
0
|
16.11.2019 13:00 | Gornji Stepoš | 6 : 0 | Konjuh |
16.11
13:00
Petlić SD 026
Badljevica
0
2
|
16.11.2019 13:00 | Petlić SD 026 | 0 : 2 | Badljevica |
16.11
13:00
Vukašinovac
Ratar
0
5
|
16.11.2019 13:00 | Vukašinovac | 0 : 5 | Ratar | |||||
16.11
13:00
Jastrebac
Crvena zvezda
6
2
|
16.11.2019 13:00 | Jastrebac | 6 : 2 | Crvena zvezda | |||||
16.11
13:00
Škriljac
Jedinstvo
6
0
|
16.11.2019 13:00 | Škriljac | 6 : 0 | Jedinstvo |
16.11
Tara
Kriva Reka
|
16.11.2019 | Tara | : | Kriva Reka | |||||
16.11
Raketa
Zlatibor 2
|
16.11.2019 | Raketa | : | Zlatibor 2 | |||||
16.11
Višesava 2
GP Zlatibor
|
16.11.2019 | Višesava 2 | : | GP Zlatibor |
16.11
13:30
Milakovac 2018
Budućnost (S)
2
0
|
16.11.2019 13:30 | Milakovac 2018 | 2 : 0 | Budućnost (S) |
16.11
13:30
Radnik
BSK Buljane
2
1
|
16.11.2019 13:30 | Radnik | 2 : 1 | BSK Buljane |
16.11
13:00
Belpos
Torpedo
3
0
|
16.11.2019 13:00 | Belpos | 3 : 0 | Torpedo |
16.11
13:00
POFK Metaloplastika 2006
Petlovača
0
3
|
16.11.2019 13:00 | POFK Metaloplastika 2006 | 0 : 3 | Petlovača |
16.11
14:00
Musongati
Kayanza United
0
0
|
16.11.2019 14:00 | Musongati | 0 : 0 | Kayanza United | |||||
16.11
14:00
Le Messager Ngozi
Ngozi City
1
1
|
16.11.2019 14:00 | Le Messager Ngozi | 1 : 1 | Ngozi City | |||||
16.11
14:00
Les Lierres
Olympic Star
2
1
|
16.11.2019 14:00 | Les Lierres | 2 : 1 | Olympic Star | |||||
16.11
14:00
Lydia Ludic
Dynamik
0
1
|
16.11.2019 14:00 | Lydia Ludic | 0 : 1 | Dynamik |
16.11
14:00
Spartak DOO
ŽFU Zvezda B 2018
3
6
|
16.11.2019 14:00 | Spartak DOO | 3 : 6 | ŽFU Zvezda B 2018 |
16.11
Knjaževac 2015
Jedinstvo 2014
1
3
|
16.11.2019 | Knjaževac 2015 | 1 : 3 | Jedinstvo 2014 | |||||
16.11
Kolibri
Levač
5
0
|
16.11.2019 | Kolibri | 5 : 0 | Levač |
16.11
13:00
Rad
Napredak
1
1
|
16.11.2019 13:00 | Rad | 1 : 1 | Napredak | |||||
16.11
12:00
Internacional
TSC
1
1
|
16.11.2019 12:00 | Internacional | 1 : 1 | TSC | |||||
16.11
11:00
Trajal
Spartak ŽK
0
1
|
16.11.2019 11:00 | Trajal | 0 : 1 | Spartak ŽK | |||||
16.11
11:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
1
4
|
16.11.2019 11:00 | OFK Beograd | 1 : 4 | Crvena zvezda |
16.11
13:30
Šumadija 1903
Smederevo 1924
1
1
|
16.11.2019 13:30 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
16.11
13:30
Mačva
Sloboda (Č)
8
0
|
16.11.2019 13:30 | Mačva | 8 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
16.11
13:30
Šumadija (A)
Karađorđe
4
0
|
16.11.2019 13:30 | Šumadija (A) | 4 : 0 | Karađorđe | |||||
16.11
13:30
Sloboda (U)
Sloga (P)
0
1
|
16.11.2019 13:30 | Sloboda (U) | 0 : 1 | Sloga (P) | |||||
16.11
13:30
Borac 1926
Loznica
3
1
|
16.11.2019 13:30 | Borac 1926 | 3 : 1 | Loznica | |||||
16.11
13:30
Radnički 1923
Sloga (K)
3
1
|
16.11.2019 13:30 | Radnički 1923 | 3 : 1 | Sloga (K) | |||||
16.11
13:30
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
3
0
|
16.11.2019 13:30 | Novi Pazar | 3 : 0 | Jedinstvo (Ub) | |||||
16.11
13:30
Javor
Budućnost Krušik 2014
0
0
|
16.11.2019 13:30 | Javor | 0 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
16.11
13:30
Metalac (GM)
Radnički (V)
7
2
|
16.11.2019 13:30 | Metalac (GM) | 7 : 2 | Radnički (V) |
16.11
10:00
Vojvodina
Podrinje
3
0
|
16.11.2019 10:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Podrinje |
16.11
Kopernikus Želežničar
Real
0
4
|
16.11.2019 | Kopernikus Želežničar | 0 : 4 | Real |
16.11
10:00
Tekstilac
Radnički 1912
0
4
|
16.11.2019 10:00 | Tekstilac | 0 : 4 | Radnički 1912 |
16.11
Radnički (NB)
011
3
0
|
16.11.2019 | Radnički (NB) | 3 : 0 | 011 | |||||
16.11
IMT
Zemun
3
2
|
16.11.2019 | IMT | 3 : 2 | Zemun | |||||
16.11
BSK Borča
Lokomotiva
4
1
|
16.11.2019 | BSK Borča | 4 : 1 | Lokomotiva | |||||
16.11
OFK Žarkovo
Kolubara
4
4
|
16.11.2019 | OFK Žarkovo | 4 : 4 | Kolubara | |||||
16.11
Studentski Grad
Bežanija
3
0
|
16.11.2019 | Studentski Grad | 3 : 0 | Bežanija | |||||
16.11
Sinđelić
BASK
3
1
|
16.11.2019 | Sinđelić | 3 : 1 | BASK | |||||
16.11
Brodarac 2
DIF
5
3
|
16.11.2019 | Brodarac 2 | 5 : 3 | DIF |
16.11
GSP Polet
Jedinstvo
0
3
|
16.11.2019 | GSP Polet | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
16.11
IM Rakovica
Siti Sport Klub
1
2
|
16.11.2019 | IM Rakovica | 1 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
16.11
Prva Iskra
Zvezdara
1
3
|
16.11.2019 | Prva Iskra | 1 : 3 | Zvezdara | |||||
16.11
Torlak
Palilulac
6
1
|
16.11.2019 | Torlak | 6 : 1 | Palilulac | |||||
16.11
Budućnost
Crvena zvezda
5
1
|
16.11.2019 | Budućnost | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
16.11
Mladenovac
Poštar 1930
1
0
|
16.11.2019 | Mladenovac | 1 : 0 | Poštar 1930 |
16.11
Sinđelić
BSK Borča
0
1
|
16.11.2019 | Sinđelić | 0 : 1 | BSK Borča | |||||
16.11
Voždovac
Lokomotiva
1
1
|
16.11.2019 | Voždovac | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
16.11
Brodarac
Internacional
0
3
|
16.11.2019 | Brodarac | 0 : 3 | Internacional | |||||
16.11
Zemun
IMT
0
1
|
16.11.2019 | Zemun | 0 : 1 | IMT | |||||
16.11
011
Radnički (NB)
0
5
|
16.11.2019 | 011 | 0 : 5 | Radnički (NB) | |||||
16.11
OFK Beograd
Partizan
2
2
|
16.11.2019 | OFK Beograd | 2 : 2 | Partizan |
16.11
Sinđelić 2
Budućnost
8
2
|
16.11.2019 | Sinđelić 2 | 8 : 2 | Budućnost | |||||
16.11
Rojkovac
Poštar 1930
2
2
|
16.11.2019 | Rojkovac | 2 : 2 | Poštar 1930 | |||||
16.11
Šumadija
Dunavac
2
1
|
16.11.2019 | Šumadija | 2 : 1 | Dunavac | |||||
16.11
Zvezdara
OFK Žarkovo
2
0
|
16.11.2019 | Zvezdara | 2 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
16.11
Radnički (NB) 2
Borac
5
0
|
16.11.2019 | Radnički (NB) 2 | 5 : 0 | Borac | |||||
16.11
OFK Beograd 2
Sinđelić
9
0
|
16.11.2019 | OFK Beograd 2 | 9 : 0 | Sinđelić |
16.11
11:00
Mačva
Partizan
0
3
|
16.11.2019 11:00 | Mačva | 0 : 3 | Partizan | |||||
16.11
13:00
OFK Vršac
Spartak ŽK
0
2
|
16.11.2019 13:00 | OFK Vršac | 0 : 2 | Spartak ŽK |
16.11
11:00
Šumadija 1903
Smederevo 1924
1
1
|
16.11.2019 11:00 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
16.11
11:00
Šumadija (A)
Apolon
4
0
|
16.11.2019 11:00 | Šumadija (A) | 4 : 0 | Apolon | |||||
16.11
11:00
Sloboda (U)
Sloga (P)
2
0
|
16.11.2019 11:00 | Sloboda (U) | 2 : 0 | Sloga (P) | |||||
16.11
11:00
Borac 1926
Loznica
4
0
|
16.11.2019 11:00 | Borac 1926 | 4 : 0 | Loznica | |||||
16.11
11:00
Radnički 1923
Mladost (L)
1
1
|
16.11.2019 11:00 | Radnički 1923 | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
16.11
11:00
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
2
2
|
16.11.2019 11:00 | Novi Pazar | 2 : 2 | Jedinstvo (Ub) | |||||
16.11
11:00
Javor
Budućnost Krušik 2014
5
0
|
16.11.2019 11:00 | Javor | 5 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
16.11
11:00
Metalac (GM)
Mladi radnik 1926
5
1
|
16.11.2019 11:00 | Metalac (GM) | 5 : 1 | Mladi radnik 1926 |
16.11
08:45
IMT
Radnički (NB)
1
2
|
16.11.2019 08:45 | IMT | 1 : 2 | Radnički (NB) | |||||
16.11
09:00
BSK Borča
OFK Beograd
2
3
|
16.11.2019 09:00 | BSK Borča | 2 : 3 | OFK Beograd | |||||
16.11
13:00
Bežanija
Voždovac
0
4
|
16.11.2019 13:00 | Bežanija | 0 : 4 | Voždovac | |||||
16.11
10:00
BSK 1925
Sinđelić
1
0
|
16.11.2019 10:00 | BSK 1925 | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
16.11
12:00
011
Internacional
2
3
|
16.11.2019 12:00 | 011 | 2 : 3 | Internacional |
16.11
Napredak
Real 2
5
1
|
16.11.2019 | Napredak | 5 : 1 | Real 2 | |||||
16.11
Jagodina Tabane
Dinamo
3
0
|
16.11.2019 | Jagodina Tabane | 3 : 0 | Dinamo | |||||
16.11
Trajal
Timočanin
4
1
|
16.11.2019 | Trajal | 4 : 1 | Timočanin | |||||
16.11
Kopernikus Želežničar
Vlasina
5
0
|
16.11.2019 | Kopernikus Želežničar | 5 : 0 | Vlasina | |||||
16.11
Bor 1919
Radnički (P)
3
2
|
16.11.2019 | Bor 1919 | 3 : 2 | Radnički (P) | |||||
16.11
OFK Radnički
Radnički 2
2
2
|
16.11.2019 | OFK Radnički | 2 : 2 | Radnički 2 | |||||
16.11
GFK Dubočic
Radnik
3
0
|
16.11.2019 | GFK Dubočic | 3 : 0 | Radnik |
16.11
12:00
Vojvodina
Podrinje
1
0
|
16.11.2019 12:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Podrinje |
16.11
10:00
Rudar
Radnički 1923
0
7
|
16.11.2019 10:00 | Rudar | 0 : 7 | Radnički 1923 | |||||
16.11
10:00
Sloga 33
Partizan 1945
1
1
|
16.11.2019 10:00 | Sloga 33 | 1 : 1 | Partizan 1945 | |||||
16.11
11:00
Mladi borac
Karađorđe
3
0
|
16.11.2019 11:00 | Mladi borac | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
16.11
11:00
OFK Aranđelovac 1979
RSK
1
2
|
16.11.2019 11:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 1 : 2 | RSK | |||||
16.11
11:00
Napredak
Jasenica 2017
2
2
|
16.11.2019 11:00 | Napredak | 2 : 2 | Jasenica 2017 |
16.11
10:00
Srbobran
Bečej 1918
0
10
|
16.11.2019 10:00 | Srbobran | 0 : 10 | Bečej 1918 | |||||
16.11
10:00
Obilić
Njerš Ištvan
0
3
|
16.11.2019 10:00 | Obilić | 0 : 3 | Njerš Ištvan |
16.11
Sloga
SFS Borac
0
2
|
16.11.2019 | Sloga | 0 : 2 | SFS Borac | |||||
16.11
Morava (R)
Župa
0
0
|
16.11.2019 | Morava (R) | 0 : 0 | Župa | |||||
16.11
Topličanin
OFK Sinđelić
1
2
|
16.11.2019 | Topličanin | 1 : 2 | OFK Sinđelić | |||||
16.11
Lider MGM
Mali Bor
3
1
|
16.11.2019 | Lider MGM | 3 : 1 | Mali Bor | |||||
16.11
Blizna
OFK Lugomir
1
5
|
16.11.2019 | Blizna | 1 : 5 | OFK Lugomir | |||||
16.11
Trayal Knez Lazar
Radnički (S)
7
0
|
16.11.2019 | Trayal Knez Lazar | 7 : 0 | Radnički (S) | |||||
16.11
Temnić 1924
Morava 1918
4
3
|
16.11.2019 | Temnić 1924 | 4 : 3 | Morava 1918 |
16.11
11:00
Bane 1931
Pazar Juniors
1
1
|
16.11.2019 11:00 | Bane 1931 | 1 : 1 | Pazar Juniors | |||||
16.11
12:00
AF AS Novi Pazar
Sport Klub 99
2
4
|
16.11.2019 12:00 | AF AS Novi Pazar | 2 : 4 | Sport Klub 99 | |||||
16.11
13:00
Apolon 2018
Sloga (K)
3
0
|
16.11.2019 13:00 | Apolon 2018 | 3 : 0 | Sloga (K) |
16.11
Čukarički
Radnički (NB)
7
0
|
16.11.2019 | Čukarički | 7 : 0 | Radnički (NB) | |||||
16.11
Crvena zvezda
Internacional
9
0
|
16.11.2019 | Crvena zvezda | 9 : 0 | Internacional |
16.11
10:00
Radnički 1905
Tavankut
7
1
|
16.11.2019 10:00 | Radnički 1905 | 7 : 1 | Tavankut |
16.11
10:00
Železničar
Jedinstvo
0
1
|
16.11.2019 10:00 | Železničar | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.11
10:00
Drina
Savacijum
1
5
|
16.11.2019 10:00 | Drina | 1 : 5 | Savacijum | |||||
16.11
10:00
Sun Rise
Šabac
1
1
|
16.11.2019 10:00 | Sun Rise | 1 : 1 | Šabac | |||||
16.11
10:00
Omladinac 2014
Loznica
1
1
|
16.11.2019 10:00 | Omladinac 2014 | 1 : 1 | Loznica | |||||
16.11
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Zadrugar
15
0
|
16.11.2019 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 15 : 0 | Zadrugar |
16.11
10:00
Takovo
Mladost
0
9
|
16.11.2019 10:00 | Takovo | 0 : 9 | Mladost | |||||
16.11
13:00
Kinder
FAP
4
1
|
16.11.2019 13:00 | Kinder | 4 : 1 | FAP | |||||
16.11
13:00
Gaučosi
Sloboda (Č)
2
0
|
16.11.2019 13:00 | Gaučosi | 2 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
16.11
10:00
Sloga (P)
Borac 1926
4
2
|
16.11.2019 10:00 | Sloga (P) | 4 : 2 | Borac 1926 | |||||
16.11
10:00
Javor Matis
Budućnost
5
0
|
16.11.2019 10:00 | Javor Matis | 5 : 0 | Budućnost | |||||
16.11
11:00
Metalac
Zlatibor
0
2
|
16.11.2019 11:00 | Metalac | 0 : 2 | Zlatibor |
16.11
10:00
Smederevo 1924
Soko 2015
5
2
|
16.11.2019 10:00 | Smederevo 1924 | 5 : 2 | Soko 2015 | |||||
16.11
10:00
Šumadija
Petlić SD 2006
1
1
|
16.11.2019 10:00 | Šumadija | 1 : 1 | Petlić SD 2006 |
16.11
11:00
Rudar
Kosmet
3
6
|
16.11.2019 11:00 | Rudar | 3 : 6 | Kosmet | |||||
16.11
11:00
Radnik
Kopaonik
3
0
|
16.11.2019 11:00 | Radnik | 3 : 0 | Kopaonik | |||||
16.11
11:00
Mokra Gora
Zvečan
0
3
|
16.11.2019 11:00 | Mokra Gora | 0 : 3 | Zvečan |
16.11
10:00
Institut
Prva Iskra
1
2
|
16.11.2019 10:00 | Institut | 1 : 2 | Prva Iskra | |||||
16.11
11:00
Bežanija
OFK Žarkovo
5
0
|
16.11.2019 11:00 | Bežanija | 5 : 0 | OFK Žarkovo | |||||
16.11
12:00
Turbina
Milutinac
2
1
|
16.11.2019 12:00 | Turbina | 2 : 1 | Milutinac | |||||
16.11
09:00
PFK Žarkovo 2000
Budućnost
0
2
|
16.11.2019 09:00 | PFK Žarkovo 2000 | 0 : 2 | Budućnost |
16.11
14:00
Kaluđerica
Šumadinac
1
7
|
16.11.2019 14:00 | Kaluđerica | 1 : 7 | Šumadinac | |||||
16.11
11:00
Banja
Barajevo
4
2
|
16.11.2019 11:00 | Banja | 4 : 2 | Barajevo |
16.11
Savac(ODUSTAO)
Šampion
|
16.11.2019 | Savac(ODUSTAO) | : | Šampion | |||||
16.11
Mačva
Požega
15
0
|
16.11.2019 | Mačva | 15 : 0 | Požega | |||||
16.11
Loznica
Radnički 1923
1
2
|
16.11.2019 | Loznica | 1 : 2 | Radnički 1923 | |||||
16.11
Sloga 036
Vašarište
2
2
|
16.11.2019 | Sloga 036 | 2 : 2 | Vašarište | |||||
16.11
Požarevac
Jedinstvo (Ub)
1
0
|
16.11.2019 | Požarevac | 1 : 0 | Jedinstvo (Ub) | |||||
16.11
Plana
Karađorđe
3
0
|
16.11.2019 | Plana | 3 : 0 | Karađorđe |
16.11
Napredak junior 2018
Ozren
6
0
|
16.11.2019 | Napredak junior 2018 | 6 : 0 | Ozren | |||||
16.11
Lavice Dubočica
Morava
4
0
|
16.11.2019 | Lavice Dubočica | 4 : 0 | Morava | |||||
16.11
Jagodina
Preševo
0
3
|
16.11.2019 | Jagodina | 0 : 3 | Preševo | |||||
16.11
Topličanin
Vučice
1
0
|
16.11.2019 | Topličanin | 1 : 0 | Vučice | |||||
16.11
Mašinac
Majdanpek
14
0
|
16.11.2019 | Mašinac | 14 : 0 | Majdanpek |
16.11
TSC
Spartak D.O.O
4
1
|
16.11.2019 | TSC | 4 : 1 | Spartak D.O.O | |||||
16.11
Banat
Nova Kolonija
3
1
|
16.11.2019 | Banat | 3 : 1 | Nova Kolonija | |||||
16.11
Voja Gačić
Voša AS
8
6
|
16.11.2019 | Voja Gačić | 8 : 6 | Voša AS | |||||
16.11
Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE)
Bačka
|
16.11.2019 | Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE) | : | Bačka | |||||
16.11
Stajićevo 2017
Polet
2
2
|
16.11.2019 | Stajićevo 2017 | 2 : 2 | Polet | |||||
16.11
Spartak
Vojvodina
3
1
|
16.11.2019 | Spartak | 3 : 1 | Vojvodina |
16.11
10:30
Bečej 1918
AFK
1
1
|
16.11.2019 10:30 | Bečej 1918 | 1 : 1 | AFK |
16.11
10:00
Mladost (C)
Srećno stopalo
0
5
|
16.11.2019 10:00 | Mladost (C) | 0 : 5 | Srećno stopalo | |||||
16.11
10:00
Šumadija
Budućnost
0
9
|
16.11.2019 10:00 | Šumadija | 0 : 9 | Budućnost | |||||
16.11
10:00
Radnički
Mladost (B)
0
3
|
16.11.2019 10:00 | Radnički | 0 : 3 | Mladost (B) |
16.11
17:00
Igokea
Budućnost VOLI
72
83
|
16.11.2019 17:00 | Igokea | 72 : 83 | Budućnost VOLI | |||||
16.11
20:00
Cedevita Olimpija
FMP
93
89
|
16.11.2019 20:00 | Cedevita Olimpija | 93 : 89 | FMP |
16.11
19:30
Loznica
Zekas 75
92
98
|
16.11.2019 19:30 | Loznica | 92 : 98 | Zekas 75 | |||||
16.11
17:00
Plana
Svilajnac
77
61
|
16.11.2019 17:00 | Plana | 77 : 61 | Svilajnac | |||||
16.11
19:00
Klik
Zlatar
95
82
|
16.11.2019 19:00 | Klik | 95 : 82 | Zlatar | |||||
16.11
15:30
Požarevac
Čačak 94
70
80
|
16.11.2019 15:30 | Požarevac | 70 : 80 | Čačak 94 |
16.11
19:00
Hajduk
Jedinstvo (NB)
94
102
|
16.11.2019 19:00 | Hajduk | 94 : 102 | Jedinstvo (NB) | |||||
16.11
17:00
Nova Pazova
Sloboda (NS)
81
76
|
16.11.2019 17:00 | Nova Pazova | 81 : 76 | Sloboda (NS) |
16.11
20:30
Borča
Žitko Basket
97
71
|
16.11.2019 20:30 | Borča | 97 : 71 | Žitko Basket | |||||
16.11
13:00
Torlak
Eko Sport
75
68
|
16.11.2019 13:00 | Torlak | 75 : 68 | Eko Sport |
16.11
16:30
OKK Junior
Radnik
69
81
|
16.11.2019 16:30 | OKK Junior | 69 : 81 | Radnik | |||||
16.11
18:30
Niš
Dimitrovgrad
79
91
|
16.11.2019 18:30 | Niš | 79 : 91 | Dimitrovgrad | |||||
16.11
18:00
Rtanj
Marinos
73
63
|
16.11.2019 18:00 | Rtanj | 73 : 63 | Marinos |
16.11
14:30
M015
Šabac
66
58
|
16.11.2019 14:30 | M015 | 66 : 58 | Šabac |
16.11
18:00
Morava
Play off
99
63
|
16.11.2019 18:00 | Morava | 99 : 63 | Play off |
16.11
17:00
Kopaonik
Goč
0
20
|
16.11.2019 17:00 | Kopaonik | 0 : 20 | Goč |
16.11
17:30
Beočin
Sivac
105
63
|
16.11.2019 17:30 | Beočin | 105 : 63 | Sivac | |||||
16.11
18:00
Dunav 2014
Joker
83
79
|
16.11.2019 18:00 | Dunav 2014 | 83 : 79 | Joker |
16.11
19:00
Proleter
Bagljaš
88
73
|
16.11.2019 19:00 | Proleter | 88 : 73 | Bagljaš | |||||
16.11
19:00
Akademik
I Came To Play
71
79
|
16.11.2019 19:00 | Akademik | 71 : 79 | I Came To Play |
16.11
17:00
Jedinstvo
Virtus Basket
81
85
|
16.11.2019 17:00 | Jedinstvo | 81 : 85 | Virtus Basket |
16.11
19:30
Umka Džez
Mladenovac
70
65
|
16.11.2019 19:30 | Umka Džez | 70 : 65 | Mladenovac | |||||
16.11
18:20
Cerak
Barajevo Bambi
103
59
|
16.11.2019 18:20 | Cerak | 103 : 59 | Barajevo Bambi |
16.11
19:00
Ras
AS Basket
72
70
|
16.11.2019 19:00 | Ras | 72 : 70 | AS Basket | |||||
16.11
17:30
ABBA
BASK
91
61
|
16.11.2019 17:30 | ABBA | 91 : 61 | BASK |
16.11
20:30
Vlasotince
Panteri
68
60
|
16.11.2019 20:30 | Vlasotince | 68 : 60 | Panteri | |||||
16.11
15:00
Kuršumlija
Pusta Reka
20
0
|
16.11.2019 15:00 | Kuršumlija | 20 : 0 | Pusta Reka |
16.11
19:00
Hajduk Veljko
Zone Boys
82
73
|
16.11.2019 19:00 | Hajduk Veljko | 82 : 73 | Zone Boys |
16.11
20:00
Dunav
Tamiš
76
68
|
16.11.2019 20:00 | Dunav | 76 : 68 | Tamiš | |||||
16.11
19:00
Napredak
Mladost
79
84
|
16.11.2019 19:00 | Napredak | 79 : 84 | Mladost | |||||
16.11
18:00
Vršac
Sloboda
75
92
|
16.11.2019 18:00 | Vršac | 75 : 92 | Sloboda | |||||
16.11
19:30
Kolubara LA 2003
Dynamic
70
109
|
16.11.2019 19:30 | Kolubara LA 2003 | 70 : 109 | Dynamic | |||||
16.11
18:30
OKK Beograd
Metalac
76
71
|
16.11.2019 18:30 | OKK Beograd | 76 : 71 | Metalac |
16.11
16:00
Spartak
Pirot
61
93
|
16.11.2019 16:00 | Spartak | 61 : 93 | Pirot | |||||
16.11
19:00
KKK Radnički
Zemun Fitofarmacija
83
62
|
16.11.2019 19:00 | KKK Radnički | 83 : 62 | Zemun Fitofarmacija | |||||
16.11
Mladost (SP)
BKK Radnički
76
75
|
16.11.2019 | Mladost (SP) | 76 : 75 | BKK Radnički | |||||
16.11
20:00
Proleter Naftagas
Fair Play
76
55
|
16.11.2019 20:00 | Proleter Naftagas | 76 : 55 | Fair Play | |||||
16.11
19:00
Železničar
Konstantin
90
80
|
16.11.2019 19:00 | Železničar | 90 : 80 | Konstantin | |||||
16.11
19:30
Sloga
Zdravlje Leskovac
91
89
|
16.11.2019 19:30 | Sloga | 91 : 89 | Zdravlje Leskovac |
16.11
14:00
Sutjeska
Danilovgrad
105
82
|
16.11.2019 14:00 | Sutjeska | 105 : 82 | Danilovgrad | |||||
16.11
18:00
Lovćen 1947 Bemax
All Star
82
73
|
16.11.2019 18:00 | Lovćen 1947 Bemax | 82 : 73 | All Star | |||||
16.11
17:00
Ibar
Jedinstvo 1950
96
66
|
16.11.2019 17:00 | Ibar | 96 : 66 | Jedinstvo 1950 |
16.11
13:00
Play Off
Lim
62
26
|
16.11.2019 13:00 | Play Off | 62 : 26 | Lim |
16.11
14:30
Student 2
Trstenik
88
57
|
16.11.2019 14:30 | Student 2 | 88 : 57 | Trstenik |
16.11
19:00
Čelarevo
Sivac
89
68
|
16.11.2019 19:00 | Čelarevo | 89 : 68 | Sivac | |||||
16.11
17:00
Proleter
Njegoš
20
0
|
16.11.2019 17:00 | Proleter | 20 : 0 | Njegoš | |||||
16.11
14:30
Delfin
Topolčanka
54
88
|
16.11.2019 14:30 | Delfin | 54 : 88 | Topolčanka |
16.11
14:30
Star
Partizan NIS
64
72
|
16.11.2019 14:30 | Star | 64 : 72 | Partizan NIS | |||||
16.11
14:00
Crvena zvezda M:TS
Dynamic VIP PAY
82
63
|
16.11.2019 14:00 | Crvena zvezda M:TS | 82 : 63 | Dynamic VIP PAY | |||||
16.11
15:00
Sloboda
Mega Bemax
85
117
|
16.11.2019 15:00 | Sloboda | 85 : 117 | Mega Bemax | |||||
16.11
13:30
Radnički 1950
Borac
79
71
|
16.11.2019 13:30 | Radnički 1950 | 79 : 71 | Borac | |||||
16.11
15:30
Mladost Veternik NS Basket 07
Vizura Shark
73
104
|
16.11.2019 15:30 | Mladost Veternik NS Basket 07 | 73 : 104 | Vizura Shark | |||||
16.11
13:30
Sloga
Konstantin
78
70
|
16.11.2019 13:30 | Sloga | 78 : 70 | Konstantin |
16.11
18:30
Crvena zvezda Kombank
Ivanjica
77
49
|
16.11.2019 18:30 | Crvena zvezda Kombank | 77 : 49 | Ivanjica | |||||
16.11
11:15
Novosadska ŽKA
Paraćin
81
53
|
16.11.2019 11:15 | Novosadska ŽKA | 81 : 53 | Paraćin |
16.11
19:45
Crnjanski
Šumadija
0
3
|
16.11.2019 19:45 | Crnjanski | 0 : 3 | Šumadija | |||||
16.11
20:00
Roda
Mladi radnik 2
0
3
|
16.11.2019 20:00 | Roda | 0 : 3 | Mladi radnik 2 | |||||
16.11
20:00
Lucky Star
Kolubara
3
2
|
16.11.2019 20:00 | Lucky Star | 3 : 2 | Kolubara |
16.11
19:00
FAP Livnica
Tutin 020
1
3
|
16.11.2019 19:00 | FAP Livnica | 1 : 3 | Tutin 020 |
16.11
15:00
Pirot
Desetka
0
3
|
16.11.2019 15:00 | Pirot | 0 : 3 | Desetka | |||||
16.11
20:00
Vranje
Hajduk Veljko
3
1
|
16.11.2019 20:00 | Vranje | 3 : 1 | Hajduk Veljko |
16.11
18:00
Partizan
Mladost (BP)
3
1
|
16.11.2019 18:00 | Partizan | 3 : 1 | Mladost (BP) | |||||
16.11
20:00
Srem Eaton
Mladost (NP)
3
0
|
16.11.2019 20:00 | Srem Eaton | 3 : 0 | Mladost (NP) |
16.11
14:00
Timok
Hajduk Veljko 2
3
0
|
16.11.2019 14:00 | Timok | 3 : 0 | Hajduk Veljko 2 | |||||
16.11
11:00
Ozren
Knjaževac
3
1
|
16.11.2019 11:00 | Ozren | 3 : 1 | Knjaževac |
16.11
17:00
Vest
Stražilovo
3
1
|
16.11.2019 17:00 | Vest | 3 : 1 | Stražilovo | |||||
16.11
15:00
Sloven
Botafogo
3
0
|
16.11.2019 15:00 | Sloven | 3 : 0 | Botafogo |
16.11
16:00
Hajduk
Mladost (T)
3
0
|
16.11.2019 16:00 | Hajduk | 3 : 0 | Mladost (T) | |||||
16.11
18:00
Vrbas
Kikinda
0
3
|
16.11.2019 18:00 | Vrbas | 0 : 3 | Kikinda |
16.11
18:00
Vojvodina NS Seme
Jedinstvo (SP)
3
2
|
16.11.2019 18:00 | Vojvodina NS Seme | 3 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
16.11
17:30
Novi Pazar
Ribnica
0
3
|
16.11.2019 17:30 | Novi Pazar | 0 : 3 | Ribnica | |||||
16.11
19:00
Mladi radnik
Partizan
0
3
|
16.11.2019 19:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Partizan |
16.11
19:00
Klek Srbijašume
Novi Sad
3
1
|
16.11.2019 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 1 | Novi Sad | |||||
16.11
19:00
VGSK
Železničar
3
2
|
16.11.2019 19:00 | VGSK | 3 : 2 | Železničar | |||||
16.11
20:00
Smederevo Carina
VA-014 Bauwesen
3
1
|
16.11.2019 20:00 | Smederevo Carina | 3 : 1 | VA-014 Bauwesen | |||||
16.11
19:00
Spartak (Lj)
Borac
2
3
|
16.11.2019 19:00 | Spartak (Lj) | 2 : 3 | Borac |
16.11
18:00
Užice
Dubočica
0
3
|
16.11.2019 18:00 | Užice | 0 : 3 | Dubočica | |||||
16.11
18:00
Futog
Karađorđe
1
3
|
16.11.2019 18:00 | Futog | 1 : 3 | Karađorđe |
16.11
18:00
Majdanpek
Leskovac 98
0
3
|
16.11.2019 18:00 | Majdanpek | 0 : 3 | Leskovac 98 | |||||
16.11
16:00
Topličanin
Stampedo
3
0
|
16.11.2019 16:00 | Topličanin | 3 : 0 | Stampedo | |||||
16.11
17:00
Panda
Bor
3
1
|
16.11.2019 17:00 | Panda | 3 : 1 | Bor |
16.11
19:00
As Batajnica
Fortuna plus
3
0
|
16.11.2019 19:00 | As Batajnica | 3 : 0 | Fortuna plus | |||||
16.11
14:30
Lazarevac
Radnički (Kg)
3
0
|
16.11.2019 14:30 | Lazarevac | 3 : 0 | Radnički (Kg) | |||||
16.11
18:00
Lucky Star
Smeč 5
0
3
|
16.11.2019 18:00 | Lucky Star | 0 : 3 | Smeč 5 |
16.11
18:30
Gimnazijalac
Novi Pazar
3
1
|
16.11.2019 18:30 | Gimnazijalac | 3 : 1 | Novi Pazar | |||||
16.11
17:00
Borac (Ča)
Tutin
3
0
|
16.11.2019 17:00 | Borac (Ča) | 3 : 0 | Tutin | |||||
16.11
20:00
Lotus
Mokra Gora
3
0
|
16.11.2019 20:00 | Lotus | 3 : 0 | Mokra Gora |
16.11
12:00
Timok
Hajduk Veljko
3
1
|
16.11.2019 12:00 | Timok | 3 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
16.11
15:30
Ozren
Knjaževac
0
3
|
16.11.2019 15:30 | Ozren | 0 : 3 | Knjaževac |
16.11
Kolubara
Blok Aut
1
3
|
16.11.2019 | Kolubara | 1 : 3 | Blok Aut | |||||
16.11
Obrenovac
Crnjanski
0
3
|
16.11.2019 | Obrenovac | 0 : 3 | Crnjanski | |||||
16.11
Avala
Dunav
3
0
|
16.11.2019 | Avala | 3 : 0 | Dunav | |||||
16.11
AS
Obilić
1
3
|
16.11.2019 | AS | 1 : 3 | Obilić |
16.11
17:00
Maks
Štrand Volej
1
3
|
16.11.2019 17:00 | Maks | 1 : 3 | Štrand Volej |
16.11
18:00
NS Volej Team
Beočin
3
0
|
16.11.2019 18:00 | NS Volej Team | 3 : 0 | Beočin | |||||
16.11
15:00
Libero
Blok Aut
0
3
|
16.11.2019 15:00 | Libero | 0 : 3 | Blok Aut |
16.11
18:00
Hercegovina
Kikinda
3
2
|
16.11.2019 18:00 | Hercegovina | 3 : 2 | Kikinda | |||||
16.11
17:45
Vršac
Banat
1
3
|
16.11.2019 17:45 | Vršac | 1 : 3 | Banat | |||||
16.11
15:00
Proleter
Krajišnik
3
1
|
16.11.2019 15:00 | Proleter | 3 : 1 | Krajišnik |
16.11
14:30
Merkur
Subotica
0
3
|
16.11.2019 14:30 | Merkur | 0 : 3 | Subotica | |||||
16.11
12:00
Bum Volej
CVS
0
3
|
16.11.2019 12:00 | Bum Volej | 0 : 3 | CVS | |||||
16.11
11:30
Spartak 2
Apatin
0
3
|
16.11.2019 11:30 | Spartak 2 | 0 : 3 | Apatin |
16.11
Sloga 2015 Jedinstvo
Mladi Radnik
0
3
|
16.11.2019 | Sloga 2015 Jedinstvo | 0 : 3 | Mladi Radnik | |||||
16.11
Smederevo Carina
VGSK
3
0
|
16.11.2019 | Smederevo Carina | 3 : 0 | VGSK |
16.11
18:00
Jedinstvo (SP)
Spartak (Su)
3
0
|
16.11.2019 18:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Spartak (Su) | |||||
16.11
18:30
Beograd
Vizura
0
3
|
16.11.2019 18:30 | Beograd | 0 : 3 | Vizura |
16.11
17:00
Smederevo
Srem
0
3
|
16.11.2019 17:00 | Smederevo | 0 : 3 | Srem | |||||
16.11
16:00
Radnički (Bg)
Srbijanka 014
3
2
|
16.11.2019 16:00 | Radnički (Bg) | 3 : 2 | Srbijanka 014 |
16.11
17:00
Valjevo
Inđija
0
3
|
16.11.2019 17:00 | Valjevo | 0 : 3 | Inđija | |||||
16.11
20:00
Novi Sad
Zlatibor
0
3
|
16.11.2019 20:00 | Novi Sad | 0 : 3 | Zlatibor | |||||
16.11
18:00
Partizan 2 Crno Bele 011
Sterija
3
0
|
16.11.2019 18:00 | Partizan 2 Crno Bele 011 | 3 : 0 | Sterija |
16.11
18:00
Vrbas Petrol
Smederevo
25
31
|
16.11.2019 18:00 | Vrbas Petrol | 25 : 31 | Smederevo | |||||
16.11
19:00
Jugović
SC Voždovac 2012
32
29
|
16.11.2019 19:00 | Jugović | 32 : 29 | SC Voždovac 2012 | |||||
16.11
19:30
Jedinstvo
Mačva (B)
25
29
|
16.11.2019 19:30 | Jedinstvo | 25 : 29 | Mačva (B) | |||||
16.11
20:00
Morava
Sivac 69
29
29
|
16.11.2019 20:00 | Morava | 29 : 29 | Sivac 69 |
16.11
19:00
Radnički 1964
Bela Palanka
41
26
|
16.11.2019 19:00 | Radnički 1964 | 41 : 26 | Bela Palanka | |||||
16.11
19:00
Mokra Gora
Kuršumlija
39
28
|
16.11.2019 19:00 | Mokra Gora | 39 : 28 | Kuršumlija |
16.11
19:00
Inđija
Radnički
40
29
|
16.11.2019 19:00 | Inđija | 40 : 29 | Radnički | |||||
16.11
19:00
Somborelektro
Jabuka
18
31
|
16.11.2019 19:00 | Somborelektro | 18 : 31 | Jabuka |
16.11
16:30
Rakovica
Rekreativo
32
34
|
16.11.2019 16:30 | Rakovica | 32 : 34 | Rekreativo | |||||
16.11
18:00
PKB
Partizan 2
26
24
|
16.11.2019 18:00 | PKB | 26 : 24 | Partizan 2 | |||||
16.11
16:30
Novi Beograd
Crvena zvezda 2
36
29
|
16.11.2019 16:30 | Novi Beograd | 36 : 29 | Crvena zvezda 2 | |||||
16.11
17:30
Sinđelić
Metaloplastika 2
25
23
|
16.11.2019 17:30 | Sinđelić | 25 : 23 | Metaloplastika 2 |
16.11
19:00
Bor
Zaječar 1949
23
30
|
16.11.2019 19:00 | Bor | 23 : 30 | Zaječar 1949 | |||||
16.11
12:30
Aleksinac
Vlasotince
28
25
|
16.11.2019 12:30 | Aleksinac | 28 : 25 | Vlasotince |
16.11
19:00
Radnički
Sombor
40
22
|
16.11.2019 19:00 | Radnički | 40 : 22 | Sombor | |||||
16.11
19:00
PIK Prigrevica
Hercegovac
26
25
|
16.11.2019 19:00 | PIK Prigrevica | 26 : 25 | Hercegovac |
16.11
18:30
BASK SOKO
Crvena Zvezda 3
24
25
|
16.11.2019 18:30 | BASK SOKO | 24 : 25 | Crvena Zvezda 3 |
16.11
20:30
Beli andjeo
Užice
30
31
|
16.11.2019 20:30 | Beli andjeo | 30 : 31 | Užice |
16.11
20:00
Ruma
Hajduk
23
26
|
16.11.2019 20:00 | Ruma | 23 : 26 | Hajduk | |||||
16.11
17:00
Titel
Srbobran
31
25
|
16.11.2019 17:00 | Titel | 31 : 25 | Srbobran | |||||
16.11
16:30
Srem Sm
Radnički
31
31
|
16.11.2019 16:30 | Srem Sm | 31 : 31 | Radnički |
16.11
19:00
Spartak Vojput
Rudar
23
21
|
16.11.2019 19:00 | Spartak Vojput | 23 : 21 | Rudar | |||||
16.11
18:00
Kikinda Grindex
Crvena zvezda
25
26
|
16.11.2019 18:00 | Kikinda Grindex | 25 : 26 | Crvena zvezda | |||||
16.11
17:30
Proleter
Šamot 65
32
25
|
16.11.2019 17:30 | Proleter | 32 : 25 | Šamot 65 | |||||
16.11
20:00
Novi Pazar
Dubočica 54
10
0
|
16.11.2019 20:00 | Novi Pazar | 10 : 0 | Dubočica 54 |
16.11
18:00
Halas Jožef
Proleter
28
16
|
16.11.2019 18:00 | Halas Jožef | 28 : 16 | Proleter |
16.11
12:30
Medicinar 2
Kosmaj
31
36
|
16.11.2019 12:30 | Medicinar 2 | 31 : 36 | Kosmaj | |||||
16.11
17:00
Loznica grad
Metalac 2015
29
35
|
16.11.2019 17:00 | Loznica grad | 29 : 35 | Metalac 2015 | |||||
16.11
13:00
SU ŽR Radnički
Radnički (O)
34
25
|
16.11.2019 13:00 | SU ŽR Radnički | 34 : 25 | Radnički (O) |
16.11
15:00
Radnički 1964 - 2
Košutnjak
30
28
|
16.11.2019 15:00 | Radnički 1964 - 2 | 30 : 28 | Košutnjak | |||||
16.11
19:00
Metalac AD
Pazar 2003
44
23
|
16.11.2019 19:00 | Metalac AD | 44 : 23 | Pazar 2003 |
16.11
18:00
Pirot
Bor - RTB 2
40
9
|
16.11.2019 18:00 | Pirot | 40 : 9 | Bor - RTB 2 | |||||
16.11
15:30
Naisa 2
Jagodina 2
16
22
|
16.11.2019 15:30 | Naisa 2 | 16 : 22 | Jagodina 2 |
16.11
19:00
Zaječar 1949
Mladost NP
32
32
|
16.11.2019 19:00 | Zaječar 1949 | 32 : 32 | Mladost NP | |||||
16.11
20:00
Vrbas
Vojvodina
26
25
|
16.11.2019 20:00 | Vrbas | 26 : 25 | Vojvodina |
16.11
17:00
Radnički 1964
Đerdap
35
15
|
16.11.2019 17:00 | Radnički 1964 | 35 : 15 | Đerdap | |||||
16.11
18:30
Pančevo
Bor RTB
24
24
|
16.11.2019 18:30 | Pančevo | 24 : 24 | Bor RTB |
16.11
18:00
Jadran ST
Budva
12
8
|
16.11.2019 18:00 | Jadran ST | 12 : 8 | Budva | |||||
16.11
19:00
Partizan
Mornar BS
12
12
|
16.11.2019 19:00 | Partizan | 12 : 12 | Mornar BS |
16.11
19:00
Nais
Triglav
10
4
|
16.11.2019 19:00 | Nais | 10 : 4 | Triglav | |||||
16.11
19:30
OVK POŠK
Zemun
15
11
|
16.11.2019 19:30 | OVK POŠK | 15 : 11 | Zemun | |||||
16.11
19:30
Galeb
Vojvodina
12
18
|
16.11.2019 19:30 | Galeb | 12 : 18 | Vojvodina |
16.11
20:00
Bečej
Valjevo
10
9
|
16.11.2019 20:00 | Bečej | 10 : 9 | Valjevo | |||||
16.11
20:00
Spartak Prozivka
Novi Beograd 11. april
7
16
|
16.11.2019 20:00 | Spartak Prozivka | 7 : 16 | Novi Beograd 11. april | |||||
16.11
20:45
Taš
Banjica
7
6
|
16.11.2019 20:45 | Taš | 7 : 6 | Banjica |
16.11
19:00
ŽAK
Proleter
6
17
|
16.11.2019 19:00 | ŽAK | 6 : 17 | Proleter | |||||
16.11
18:30
Valis
TENT
8
6
|
16.11.2019 18:30 | Valis | 8 : 6 | TENT |
16.11
10:30
Crvena zvezda
Taš 2000
18
5
|
16.11.2019 10:30 | Crvena zvezda | 18 : 5 | Taš 2000 | |||||
16.11
11:30
Vojvodina
Senta
18
8
|
16.11.2019 11:30 | Vojvodina | 18 : 8 | Senta | |||||
16.11
18:30
Senta
Palilula
4
19
|
16.11.2019 18:30 | Senta | 4 : 19 | Palilula | |||||
16.11
19:30
Vojvodina
Taš 2000
18
8
|
16.11.2019 19:30 | Vojvodina | 18 : 8 | Taš 2000 |
16.11
20:00
Olimp
Oplenac
5
9
|
16.11.2019 20:00 | Olimp | 5 : 9 | Oplenac |
16.11
20:00
Pirgos
Miners
7
2
|
16.11.2019 20:00 | Pirgos | 7 : 2 | Miners |
16.11
19:00
Vranje
Crvena zvezda
3
4
|
16.11.2019 19:00 | Vranje | 3 : 4 | Crvena zvezda |
16.11
19:30
Zufo
Tisa
8
5
|
16.11.2019 19:30 | Zufo | 8 : 5 | Tisa |
16.11
14:00
BRK Crvena Zvezda
Rad Mozzart
32
17
|
16.11.2019 14:00 | BRK Crvena Zvezda | 32 : 17 | Rad Mozzart | |||||
16.11
Dinamo 1954
Partizan
0
25
|
16.11.2019 | Dinamo 1954 | 0 : 25 | Partizan |
16.11
19:00
Slavija Junior
Triglav
4
3
|
16.11.2019 19:00 | Slavija Junior | 4 : 3 | Triglav | |||||
16.11
16:15
Crvena zvezda
True Celje
11
2
|
16.11.2019 16:15 | Crvena zvezda | 11 : 2 | True Celje |