XS
SM
MD
LG

17.09.2021 19:00 Radnik 0 : 2 Vojvodina
16.09.2021 16:30 TSC 1 : 2 Napredak
18.09.2021 16:00 Čukarički 2 : 1 Spartak ŽK
18.09.2021 16:00 Proleter 2 : 3 Mladost
19.09.2021 18:00 Partizan : Crvena zvezda
18.09.2021 18:30 Voždovac 1 : 2 Radnički 1923
17.09.2021 16:00 Novi Pazar 2 : 1 Radnički (N)
17.09.2021 19:00 Metalac 3 : 1 Kolubara
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Partizan 7 7 0 0 21
2 Crvena zvezda 7 6 1 0 19
3 Napredak 9 6 0 3 18
4 TSC 9 5 2 2 17
5 Čukarički 8 4 2 2 14
6 Vojvodina 8 3 3 2 12
7 Spartak ŽK 9 3 3 3 12
8 Voždovac 9 4 0 5 12
9 Radnički 1923 9 3 2 4 11
10 Kolubara 9 3 1 5 10
11 Radnik 8 2 3 3 9
12 Radnički (N) 9 2 3 4 9
13 Metalac 8 2 2 4 8
14 Novi Pazar 8 2 1 5 7
15 Proleter 9 1 2 6 5
16 Mladost 8 1 1 6 4

18.09.2021 16:00 OFK Žarkovo 1 : 0 Radnički (SM)
18.09.2021 19:00 Mačva 2 : 1 Inđija
17.09.2021 16:00 RFK Grafičar 1 : 2 Javor Matis
18.09.2021 16:00 OFK Bačka 0 : 1 Rad
18.09.2021 16:00 Zlatibor 0 : 0 Loznica
17.09.2021 16:00 Timok 1919 2 : 0 Kabel
18.09.2021 16:00 IMT 0 : 0 Železničar
18.09.2021 16:00 Mladost GAT 1 : 0 Budućnost
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Mladost GAT 7 5 2 0 17
2 Inđija 7 5 1 1 16
3 OFK Žarkovo 7 5 1 1 16
4 Mačva 7 4 2 1 14
5 Javor Matis 7 3 2 2 11
6 Timok 1919 7 3 1 3 10
7 IMT 7 2 3 2 9
8 Rad 7 2 3 2 9
9 Zlatibor 7 1 5 1 8
10 Železničar 7 2 2 3 8
11 Loznica 6 2 1 3 7
12 OFK Bačka 7 2 1 4 7
13 Budućnost 7 2 1 4 7
14 Radnički (SM) 7 1 2 4 5
15 RFK Grafičar 6 1 1 4 4
16 Kabel 7 0 2 5 2

25.09.2021 Voždovac : Zemun
25.09.2021 Rad : IMT
25.09.2021 TSC : Čukarički
25.09.2021 OFK Beograd : Crvena zvezda
25.09.2021 Brodarac : RFK Grafičar
25.09.2021 Radnički 1923 : Mladost (L)
25.09.2021 Partizan : Mačva
25.09.2021 Vojvodina : Spartak ŽK
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Crvena zvezda 5 5 0 0 15
2 RFK Grafičar 5 4 0 1 12
3 Radnički 1923 4 3 1 0 10
4 Partizan 4 3 1 0 10
5 TSC 5 3 0 2 9
6 Spartak ŽK 4 3 0 1 9
7 Čukarički 5 2 1 2 7
8 Vojvodina 5 2 1 2 7
9 Rad 5 2 0 3 6
10 IMT 4 1 1 2 4
11 OFK Beograd 4 1 0 3 3
12 Zemun 4 1 0 3 3
13 Brodarac 4 1 0 3 3
14 Mačva 4 1 0 3 3
15 Voždovac 5 0 1 4 1
16 Mladost (L) 3 0 0 3 0

25.09.2021 Napredak : Zemun
25.09.2021 Rad : Ada
25.09.2021 Radnički (N) : Čukarički
25.09.2021 Teleoptik : Crvena zvezda
25.09.2021 Brodarac : RFK Grafičar
25.09.2021 Sloga (P) : Mladost (L)
25.09.2021 Partizan : Kiker
25.09.2021 Vojvodina : Spartak ŽK
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Čukarički 5 5 0 0 15
2 Vojvodina 5 5 0 0 15
3 RFK Grafičar 5 4 1 0 13
4 Spartak ŽK 4 4 0 0 12
5 Partizan 4 3 0 1 9
6 Crvena zvezda 4 3 0 1 9
7 Mladost (L) 4 2 1 1 7
8 Kiker 5 2 1 2 7
9 Teleoptik 5 1 1 3 4
10 Sloga (P) 5 1 1 3 4
11 Zemun 5 1 1 3 4
12 Brodarac 4 1 0 3 3
13 Radnički (N) 4 1 0 3 3
14 Napredak 5 1 0 4 3
15 Rad 5 0 0 5 0
16 Ada 5 0 0 5 0

17.09.2021 18:00 Sarajevo 0 : 1 Leotar
18.09.2021 17:00 Željezničar 0 : 0 Velež
17.09.2021 20:00 Borac 2 : 1 Široki Brijeg
18.09.2021 18:55 Tuzla City 1 : 0 Sloboda
18.09.2021 16:30 Posušje 1 : 1 Radnik
18.09.2021 21:10 Zrinjski : Rudar Prijedor
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Tuzla City 8 7 1 0 22
2 Zrinjski 8 5 3 0 18
3 Sloboda 9 4 3 2 15
4 Sarajevo 9 4 2 3 14
5 Velež 9 3 3 3 12
6 Željezničar 9 2 5 2 11
7 Široki Brijeg 9 1 6 2 9
8 Borac 7 2 3 2 9
9 Rudar Prijedor 8 2 2 4 8
10 Leotar 8 2 1 5 7
11 Posušje 9 1 3 5 6
12 Radnik 9 0 4 5 4

17.09.2021 18:00 Budućnost 0 : 1 Jezero
18.09.2021 18:00 Rudar 2 : 0 Zeta
18.09.2021 19:00 Iskra 4 : 2 Podgorica
19.09.2021 19:00 Dečić : Mornar
19.09.2021 18:00 Sutjeska : OFK Petrovac
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Sutjeska 7 6 1 0 19
2 Iskra 8 5 1 2 16
3 Mornar 7 4 1 2 13
4 OFK Petrovac 7 4 1 2 13
5 Dečić 7 3 3 1 12
6 Rudar 7 3 1 3 10
7 Budućnost 7 2 2 3 8
8 Jezero 8 2 1 5 7
9 Podgorica 8 1 1 6 4
10 Zeta 8 0 2 6 2

18.09.2021 16:00 OFK Bečej 1918 1 : 2 OFK Vršac
18.09.2021 16:00 Radnički (Zr) 0 : 1 Feniks 1995
19.09.2021 16:00 Tisa : Tekstilac
18.09.2021 16:00 Dinamo 1945 1 : 2 Radnički 1912
18.09.2021 16:00 OFK Stari Grad 0 : 1 1. Maj Ruma
19.09.2021 16:00 Borac (Š) : Omladinac
18.09.2021 16:00 Jedinstvo (SP) 5 : 2 Hajduk 1912
19.09.2021 16:00 Borac (S) : OFK Kikinda
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Feniks 1995 6 5 0 1 15
2 OFK Bečej 1918 6 4 1 1 13
3 OFK Vršac 6 3 2 1 11
4 Borac (Š) 5 3 1 1 10
5 OFK Kikinda 5 3 0 2 9
6 Omladinac 5 3 0 2 9
7 Jedinstvo (SP) 6 3 0 3 9
8 Borac (S) 5 2 2 1 8
9 1. Maj Ruma 6 2 2 2 8
10 Tekstilac 5 2 1 2 7
11 Radnički 1912 6 2 1 3 7
12 Hajduk 1912 6 2 1 3 7
13 Tisa 5 1 2 2 5
14 Dinamo 1945 6 1 1 4 4
15 OFK Stari Grad 6 1 0 5 3
16 Radnički (Zr) 6 1 0 5 3

: Luksemburg
07.09.2021 20:45 Irska 1 : 1 Srbija
07.09.2021 18:00 Azerbejdžan 0 : 3 Portugalija
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Portugalija 5 4 1 0 13
2 Srbija 5 3 2 0 11
3 Luksemburg 4 2 0 2 6
4 Irska 5 0 2 3 2
5 Azerbejdžan 5 0 1 4 1

Predrag14 je kreirao novo takmičenje
Miomir je kreirao novo takmičenje
Miomir je kreirao novo takmičenje
Miloš Jovanović i još 2 korisnika su tipovali utakmicu