XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 394 utakmica za dan
Subota, 23 Novembar 2019

Fudbal

23.11.2019 18:00 Vojvodina 2 : 1 Napredak
23.11.2019 16:00 Čukarički 2 : 0 Rad
23.11.2019 16:00 Mladost 0 : 3 TSC
23.11.2019 16:00 Voždovac 2 : 0 Proleter
23.11.2019 16:00 Radnički (N) 0 : 2 Crvena zvezda
23.11.2019 16:00 Kolubara 0 : 0 Zemun
23.11.2019 13:00 Trayal 0 : 1 Radnički (P)
23.11.2019 13:00 Zlatibor 1 : 1 Dinamo
23.11.2019 13:00 Sinđelić 0 : 2 OFK Bačka
23.11.2019 13:00 Loznica 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
23.11.2019 13:00 Mačva 1929 0 : 1 Jedinstvo
23.11.2019 13:00 Sloga (P) 2 : 0 RSK
23.11.2019 13:00 Sloga (K) 0 : 2 Takovo
23.11.2019 13:00 Trepča 0 : 0 Tutin
23.11.2019 13:00 Sloga 33 2 : 4 Borac 1926
23.11.2019 13:00 Mladi radnik 1926 1 : 2 Proleter Mihajlovac
23.11.2019 13:00 Bratstvo 1946 1 : 0 1. Maj Ruma
23.11.2019 13:00 Kozara 2 : 3 Radnički (Zr)
23.11.2019 13:00 Dinamo 1945 3 : 0 Borac
23.11.2019 13:00 Bečej 1918 3 : 1 Radnički 1912
23.11.2019 13:00 OFK Vršac 2 : 0 Bačka 1901
23.11.2019 13:00 GFK Dubočica 2 : 1 Moravac Orion
23.11.2019 13:00 Trstenik PPT 1 : 2 Dunav
23.11.2019 13:00 OFK Sinđelić 1 : 1 Radan
23.11.2019 13:00 OFK Beograd 2 : 1 Radnički (O)
23.11.2019 13:00 BSK Borča 4 : 3 Stepojevac Vaga
23.11.2019 13:00 OFK Mladenovac 0 : 0 IMT
23.11.2019 13:00 Radnički (NB) 2 : 1 Brodarac
23.11.2019 13:00 Lokomotiva 2 : 1 Zvezdara
23.11.2019 13:00 VGSK 1 : 1 Morava
23.11.2019 13:00 Karađorđe 2 : 0 Sloga 1924
23.11.2019 13:00 Zadrugar 0 : 3 Železničar
23.11.2019 13:00 Radnički (V) 3 : 0 Brezovica
23.11.2019 13:00 Šumadija 1903 4 : 2 Polet
23.11.2019 13:00 Bane 1931 0 : 1 Gruža
23.11.2019 13:00 Omladinac 1 : 2 Novi Pazar 1928
23.11.2019 13:00 Budućnost 4 : 1 Prijevor
23.11.2019 13:00 Crnokosa 0 : 4 GFK Sloboda
23.11.2019 13:00 Krila Krajine 0 : 1 Bačka
23.11.2019 13:00 Tekstilac 1 : 0 Bajša
23.11.2019 13:00 OFK Stari Grad 9 : 1 Tavankut
23.11.2019 13:00 Crvenka 2 : 4 Mladost (T)
23.11.2019 13:00 Radnički 0 : 3 ČSK Pivara
23.11.2019 13:00 Sloga 0 : 2 Tisa
23.11.2019 13:00 OFK Vrbas 0 : 1 Mladost (BP)
23.11.2019 13:00 Cement 3 : 1 Mladost (BJ)
23.11.2019 13:00 Mladost (NS) 1 : 1 Borac
23.11.2019 13:00 Podrinje 5 : 0 Crvena zvezda
23.11.2019 13:00 Radnički (NP) 0 : 2 Sloga (E)
23.11.2019 13:00 Sloga (T) 0 : 2 Hajduk (D)
23.11.2019 13:00 Sloga 2 : 0 Jedinstvo (NB)
23.11.2019 13:00 Begej 2 : 1 Krajina
23.11.2019 13:00 Sloboda 1 : 0 Borac (St)
23.11.2019 13:00 Radnički (S) 2 : 2 ŽAK
23.11.2019 13:00 Budućnost 3 : 2 Proleter (BK)
23.11.2019 13:00 Polet 1980 1 : 3 Jablanica
23.11.2019 13:00 Svetlost Badnjevac 3 : 1 Akademija 10
23.11.2019 13:00 Budućnost 4 : 1 OFK Kosanica
23.11.2019 13:00 Balkanski 8 : 0 OFK Slatina
23.11.2019 13:00 Brodoremont 3 : 1 Đerdap
23.11.2019 13:00 Bor 1919 0 : 1 Kablovi
23.11.2019 13:00 Rtanj 3 : 5 Timok 1919
23.11.2019 13:00 Rajko Mitić 2 : 1 Lužnica
23.11.2019 13:00 Blagotin 3 : 1 Morava 1918
23.11.2019 13:00 Svrljig 5 : 0 Orljane
23.11.2019 13:00 OFK Napredak 1929 4 : 3 Malošište
23.11.2019 13:00 Napredak 1 : 0 Leštane
23.11.2019 11:00 Milutinac 1 : 2 BSK Batajnica
23.11.2019 13:00 Jasenica 2017 2 : 0 SASK
23.11.2019 13:00 Rubribreza 4 : 1 Iskra
23.11.2019 13:00 Mladost (DD) 5 : 3 Vidojevica
23.11.2019 13:30 Parmenac 4 : 1 Napredak
23.11.2019 13:00 ŽAK 0 : 4 Budućnost (M)
23.11.2019 13:00 Tvrđava 2 : 0 Maglić
23.11.2019 13:00 Polet 0 : 1 Radnički 1918
23.11.2019 13:00 Vojvodina 3 : 0 BSK
23.11.2019 13:00 Napredak 3 : 0 Preporod
23.11.2019 13:00 Obilić (NK) 0 : 1 Radnički 1905
23.11.2019 13:00 Njegoš 2 : 0 Senta
23.11.2019 13:00 Proleter (RS) 1 : 2 Obilić (Z)
23.11.2019 13:00 Rudar 1 : 3 Donji Petrovci
23.11.2019 13:00 Slavija 1 : 3 RFK Novi Sad 1921
23.11.2019 13:00 Fruškogorski partizan 3 : 0 OFK Futog
23.11.2019 13:00 Mladost (L) 7 : 1 Radnički 1911
23.11.2019 13:00 Radnički (K) 0 : 0 Partizan (G)
23.11.2019 13:00 Poreč 3 : 2 Blizna
23.11.2019 13:00 Rudna Glava 3 : 0 BSK
23.11.2019 13:00 Brestovac 3 : 3 Polet
23.11.2019 13:30 OFK Knjaz 3 : 0 Osnić
23.11.2019 13:30 Radnički 1946 4 : 2 Midžor
23.11.2019 13:30 Rudar Vrška Čuka 1 : 3 Graničar
23.11.2019 13:00 Varvarin 3 : 1 Sloga (Ć)
23.11.2019 13:00 Čitluk 2 : 1 Trudbenik
23.11.2019 13:00 Sloga 5 : 1 Napredak 2012
23.11.2019 13:00 Padina 0 : 6 OFK Rutevac 1908
23.11.2019 13:00 Rajac 1 : 0 Stari drugari
23.11.2019 13:00 Lukavac 3 : 2 Popadić
23.11.2019 13:00 Partizan 4 : 1 Kula
23.11.2019 13:00 Železničar 6 : 0 Slanobarac
23.11.2019 13:00 Vinogradar 2 : 2 Čenej
23.11.2019 13:00 Jedinstvo (Š) 7 : 2 Todorovce
23.11.2019 13:00 Radnički (P) 0 : 3 Sloboda
23.11.2019 13:00 OFK Brza 2 : 0 Gradac
23.11.2019 13:00 Garevina 0 : 1 Kopaonik
23.11.2019 13:00 Vinogradar 5 : 1 Polet 57
23.11.2019 13:00 Rudar (St) 3 : 1 15. Avgust 1950
23.11.2019 13:00 Beljanica 3 : 0 Istok 63
23.11.2019 13:00 Mladost (S) 6 : 0 Mladost (GM)
23.11.2019 13:00 Sinđelić 1934 3 : 1 Mladost
23.11.2019 13:00 Zenit 2 : 4 Mladost
23.11.2019 13:00 GFK Tabane 0 : 1 Budućnost
23.11.2019 13:00 Omladinac-Šumadinac (V) 1 : 2 Napredak (MK)
23.11.2019 13:00 Gaglovo 1 : 2 Rasina
23.11.2019 13:00 Zeppelin 026 3 : 0 OFK Slavija
23.11.2019 13:00 Polet (R) 4 : 1 Rutevac
23.11.2019 Kriva Reka : GP Zlatibor
23.11.2019 Kapedunum : Raketa
23.11.2019 Zlatibor 2 : Višesava 2
23.11.2019 13:30 Budućnost (S) 2 : 1 BSK 2014
23.11.2019 13:00 Sparta 1 : 4 Petrovac 74
23.11.2019 13:00 Mladost (K) 2 : 2 Bliznak-Medveđica
23.11.2019 13:00 Mladost 0 : 4 Radnik
23.11.2019 16:00 Borac 0 : 0 Zrinjski
23.11.2019 13:00 Tuzla Siti 1 : 0 Čelik
23.11.2019 13:00 Zvijezda 09 1 : 1 Sloboda
23.11.2019 13:00 Velež 1 : 2 Sarajevo
23.11.2019 13:00 Zeta 2 : 0 Grbalj
23.11.2019 19:00 Budućnost 2 : 1 OFK Titograd
23.11.2019 13:00 OFK Petrovac 0 : 4 Sutjeska
23.11.2019 13:00 Kom 1 : 1 Iskra
23.11.2019 15:00 Podgorica 3 : 0 Rudar
23.11.2019 16:00 Bournemouth 1 : 2 Wolverhampton
23.11.2019 16:00 Arsenal 2 : 2 Southampton
23.11.2019 16:00 Brighton 0 : 2 Leicester City
23.11.2019 16:00 Crystal Palace 1 : 2 Liverpool
23.11.2019 16:00 Everton 0 : 2 Norwich City
23.11.2019 18:30 Manchester City 2 : 1 Chelsea
23.11.2019 16:00 Watford 0 : 3 Burnley
23.11.2019 13:30 West Ham 2 : 3 Tottenham
23.11.2019 16:00 Real Betis 2 : 1 Valencia
23.11.2019 18:30 Granada 1 : 1 Atlético Madrid
23.11.2019 13:00 Leganés 1 : 2 Barcelona
23.11.2019 21:00 Real Madrid 3 : 1 Real Sociedad
23.11.2019 18:30 RB Leipzig 4 : 1 Köln
23.11.2019 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 1 Freiburg
23.11.2019 00:00 Eintracht 0 : 2 Wolfsburg
23.11.2019 15:30 Werder Bremen 1 : 2 Schalke 04
23.11.2019 15:30 Fortuna 0 : 4 Bayern München
23.11.2019 00:00 Union Berlin 2 : 0 Borussia M'gladbach
23.11.2019 15:00 Atalanta 1 : 3 Juventus
23.11.2019 18:00 Milan 1 : 1 Napoli
23.11.2019 20:45 Torino 0 : 3 Internazionale
23.11.2019 17:30 Olympique Lyonnais 2 : 1 Nice
23.11.2019 20:00 Brest 1 : 1 Nantes
23.11.2019 20:00 Metz 1 : 1 Reims
23.11.2019 20:00 Amiens SC 0 : 4 Strasbourg
23.11.2019 20:00 Angers 1 : 0 Nîmes
23.11.2019 20:00 Dijon 2 : 1 Rennes
23.11.2019 14:00 Ngozi City 1 : 2 Les Lierres
23.11.2019 14:00 Olympic Star 2 : 2 Bumamuru
23.11.2019 14:00 Musongati 2 : 1 Aigle Noir
23.11.2019 14:00 Lydia Ludic 1 : 0 Athlético Olympic
23.11.2019 14:30 Inter Star 1 : 2 Rukinzo
23.11.2019 14:00 Spartak 8 : 0 Vojvodina
23.11.2019 11:00 Partizan 1 : 2 Crvena zvezda
23.11.2019 13:30 Internacional 0 : 1 Vojvodina
23.11.2019 10:00 OFK Bačka 0 : 4 Spartak ŽK
23.11.2019 10:00 Hajduk 1912 1 : 5 TSC
23.11.2019 10:00 Bačka 1901 0 : 3 Kabel
23.11.2019 10:00 Njerš Ištvan 9 : 0 Tekstilac
23.11.2019 BASK 0 : 6 Brodarac 2
23.11.2019 Bežanija 2 : 1 Sinđelić
23.11.2019 Kolubara 1 : 4 IMT
23.11.2019 DIF 2 : 3 BSK Borča
23.11.2019 Zemun 9 : 0 Studentski Grad
23.11.2019 011 0 : 2 OFK Žarkovo
23.11.2019 Lokomotiva 1 : 0 BSK 1925
23.11.2019 Partizan 3 : 1 Grafičar
23.11.2019 Radnički (NB) 3 : 0 OFK Beograd
23.11.2019 IMT 2 : 3 Brodarac
23.11.2019 Internacional 3 : 1 011
23.11.2019 Lokomotiva 3 : 0 Zemun
23.11.2019 Rad 2 : 1 Sinđelić
23.11.2019 BSK Borča 1 : 1 Voždovac
23.11.2019 10:00 Brodarac 3 : 0 Čukarički
23.11.2019 13:00 RFK Grafičar 3 : 1 Mačva
23.11.2019 11:00 Mladi radnik 1926 1 : 0 Šumadija 1903
23.11.2019 11:00 Budućnost Krušik 2014 0 : 5 Metalac (GM)
23.11.2019 11:00 Jedinstvo (Ub) 2 : 3 Javor
23.11.2019 11:00 Mladost (L) 2 : 0 Novi Pazar
23.11.2019 11:00 Loznica 1 : 1 Radnički 1923
23.11.2019 11:00 Sloga (P) 0 : 2 Borac 1926
23.11.2019 11:00 Apolon 1 : 0 Sloboda (U)
23.11.2019 11:00 Smederevo 1924 1 : 1 Savacijum
23.11.2019 00:00 Radnik 0 : 8 Napredak
23.11.2019 00:00 Radnički 2 2 : 1 GFK Dubočic
23.11.2019 00:00 Radnički (P) 2 : 3 OFK Radnički
23.11.2019 00:00 Vlasina 1 : 3 Bor 1919
23.11.2019 00:00 Timok 1919 1 : 4 Kopernikus Želežničar
23.11.2019 00:00 Dinamo 3 : 1 Trajal
23.11.2019 00:00 Real 2 1 : 4 Jagodina Tabane
23.11.2019 12:00 OFK Bačka 2 : 2 Spartak ŽK
23.11.2019 12:00 Hajduk 1912 2 : 2 TSC
23.11.2019 12:00 Bačka 1901 1 : 2 Kabel
23.11.2019 10:00 Proleter 2006 5 : 1 Petrika
23.11.2019 10:00 Obilić 3 : 0 OFK Vrbas
23.11.2019 11:00 OFK Ras(ODUSTAO) : Apolon 2018
23.11.2019 11:00 Sloga (K) 0 : 0 Kiker
23.11.2019 10:00 Pazar Juniors 0 : 1 Kosmet
23.11.2019 10:00 Spartak '07 11 : 0 Tavankut
23.11.2019 10:00 Budućnost-Krušik 2014 7 : 0 Železničar
23.11.2019 10:00 Loznica 2 : 1 Sun Rise
23.11.2019 10:00 Senjak 4 : 2 Drina
23.11.2019 10:00 Savacijum 6 : 0 Radnički
23.11.2019 11:00 Budućnost 2 : 1 Jedinstvo Putevi
23.11.2019 10:00 Čačak 94 0 : 4 Sloga (P)
23.11.2019 12:00 Sloboda (Č) 0 : 5 Kinder
23.11.2019 13:00 AF Duljaj 1 : 4 Bačinac
23.11.2019 10:00 Pomoravlje 1946 0 : 3 Cepelin 026
23.11.2019 10:00 Mladi radnik 1926 0 : 1 Šumadija
23.11.2019 10:00 Petlić SD 2006 0 : 3 Smederevo 1924
23.11.2019 13:00 Soko 2015 3 : 3 Železničar
23.11.2019 09:00 OFK Žarkovo 1 : 3 Budućnost
23.11.2019 Karađorđe : Savac(ODUSTAO)
23.11.2019 Jedinstvo (Ub) 3 : 0 Plana
23.11.2019 Kraljica Marija 2 : 0 Požarevac
23.11.2019 Radnički 1923 11 : 0 Sloga 036
23.11.2019 Požega 1 : 8 Loznica
23.11.2019 Šampion 0 : 3 Mačva
23.11.2019 10:00 Rudar (KM) 3 : 3 Sport Club 99 B

Košarka

23.11.2019 19:30 Metalac 79 : 93 OKK Novi Pazar
23.11.2019 19:00 Dynamic 96 : 84 OKK Beograd
23.11.2019 19:00 Sloboda 108 : 80 Kolubara LA 2003
23.11.2019 19:00 Borac 85 : 73 Napredak
23.11.2019 20:00 Dunav 83 : 88 Zlatibor
23.11.2019 19:30 Pirot 88 : 72 Sveti Đorđe
23.11.2019 16:30 Konstantin 64 : 90 Sloga
23.11.2019 18:45 Fair Play 90 : 89 Železničar
23.11.2019 16:00 Spartak 62 : 86 KKK Radnički
23.11.2019 17:00 Primorje 1945 68 : 75 Ibar
23.11.2019 18:00 All Star 63 : 74 Zeta
23.11.2019 19:00 Studentski centar 70 : 85 Lovćen 1947 Bemax
23.11.2019 18:00 Danilovgrad 59 : 63 Teodo
23.11.2019 18:00 Zekas 75 95 : 82 Čačak 94
23.11.2019 18:00 Jagodina 82 : 78 Požarevac
23.11.2019 18:00 Napredak Junior 103 : 67 Priboj
23.11.2019 17:00 Svilajnac 50 : 76 Klik
23.11.2019 20:00 Loznica 90 : 96 Plana
23.11.2019 14:30 Mladost Veternik 0 : 20 Železničar
23.11.2019 12:30 Sloboda (NS) 105 : 58 Topola
23.11.2019 20:00 Srem 93 : 68 Hajduk
23.11.2019 14:30 Eko Sport 64 : 75 Slodes
23.11.2019 18:00 Topličanin 80 : 67 OKK Junior
23.11.2019 13:00 Marinos 83 : 51 Mladost Vesna
23.11.2019 19:00 Dimitrovgrad 76 : 80 Jablanica
23.11.2019 14:30 Radnik 69 : 59 Jastrebac
23.11.2019 20:30 M015 84 : 47 Osečina
23.11.2019 18:00 Mileševac 105 : 73 Sloga
23.11.2019 19:00 Prva Petoletka 69 : 87 Goč
23.11.2019 00:00 Kopaonik 0 : 20 Bane
23.11.2019 17:00 Bagljaš 88 : 89 Futog
23.11.2019 18:00 Hercegovac 97 : 39 Senta
23.11.2019 17:00 I Came To Play 74 : 65 Karađorđevo
23.11.2019 19:00 Apatin 88 : 71 Akademik
23.11.2019 17:30 Dinamo 83 : 68 Radnički
23.11.2019 20:00 Pink 76 : 106 Ru koš
23.11.2019 21:20 Barajevo Bambi 70 : 91 Umka Džez
23.11.2019 16:20 Rivers BM 73 : 51 Cerak
23.11.2019 14:20 Sava BTC 76 : 78 ABBA
23.11.2019 18:20 Zvezdara 71 : 78 Pobednik 011
23.11.2019 20:30 Trijumf 65 : 54 Zicer
23.11.2019 18:00 OKK Sokobanja 84 : 72 Hajduk Veljko
23.11.2019 18:00 Koper Primorska 86 : 81 FMP
23.11.2019 20:00 Krka 76 : 75 Igokea
23.11.2019 17:30 021 72 : 66 Vrbas Medela
23.11.2019 19:00 Partizan 1953 75 : 69 Radnički (K)
23.11.2019 18:00 Radivoj Korać 89 : 55 Proleter 023
23.11.2019 20:00 Vršac 61 : 70 Karaburma
23.11.2019 15:30 Radnički (B) 57 : 55 Spartak
23.11.2019 13:00 Sloga 83 : 57 Železničar
23.11.2019 17:00 Delfin 20 : 0 Njegoš
23.11.2019 16:00 Sloga 80 : 84 Girl Basket
23.11.2019 14:30 Partizan NIS 85 : 46 Konstantin
23.11.2019 13:00 Vizura Shark 93 : 78 Sloga
23.11.2019 13:30 Borac 86 : 69 Mladost Veternik NS Basket 07
23.11.2019 14:30 Mega Bemax 103 : 89 Radnički 1950
23.11.2019 15:30 Dynamic VIP PAY 82 : 63 Sloboda
23.11.2019 14:30 Star 55 : 89 Crvena zvezda M:TS
23.11.2019 14:30 Radnički 50 : 79 Art Basket
23.11.2019 14:00 Gimnazijalac Tigar 56 : 62 Partizan 1953
23.11.2019 13:00 Paraćin 65 : 41 Duga

Odbojka

23.11.2019 18:00 Radnički 3 : 1 Spartak (Su)
23.11.2019 18:00 Partizan 3 : 0 Crvena zvezda
23.11.2019 19:00 Ribnica 1 : 3 Mladi radnik
23.11.2019 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 0 Novi Pazar
23.11.2019 19:00 Borac 3 : 1 Klek Srbijašume
23.11.2019 16:00 VA-014 Bauwesen 2 : 3 Spartak (Lj)
23.11.2019 20:00 Železničar 3 : 1 Mladenovac
23.11.2019 15:00 Novi Sad 3 : 0 VGSK
23.11.2019 17:00 Kosovska Mitrovica 3 : 0 Topličanin
23.11.2019 17:00 Loznica 0 : 3 Banat
23.11.2019 19:00 Karađorđe 3 : 0 Bavanište
23.11.2019 12:00 Kolubara 3 : 1 Sloga 2015
23.11.2019 18:00 Šumadija 3 : 0 Roda
23.11.2019 18:30 Tutin 020 1 : 3 Bukovica Putevi
23.11.2019 20:00 Lotus 0 : 3 Antena
23.11.2019 15:00 Toplički Vitezovi 3 : 0 Morava
23.11.2019 20:00 Kulpin 3 : 2 Srem Eaton
23.11.2019 12:00 Dunav Volley 3 : 1 Partizan
23.11.2019 19:00 Stražilovo 3 : 1 Jedinstvo 2
23.11.2019 17:00 Vest 3 : 0 Inđija
23.11.2019 19:00 Mladost (T) 3 : 2 Vrbas
23.11.2019 18:00 TENT 3 : 0 Železničar
23.11.2019 19:00 Klek-Zrenjanin 1 : 3 Crvena zvezda
23.11.2019 18:00 Vizura 3 : 1 Partizan
23.11.2019 18:00 Ub 1 : 3 Jedinstvo (SP)
23.11.2019 17:00 Srbijanka 014 3 : 1 Takovo-Zvezda Helios
23.11.2019 18:00 Vranje 3 : 0 Smederevo
23.11.2019 16:00 Dinamo 0 : 3 Roda
23.11.2019 20:00 Sterija 3 : 1 Ruma
23.11.2019 18:00 Zlatibor 0 : 3 Partizan 2 Crno Bele 011
23.11.2019 18:30 Inđija 3 : 0 Novi Sad
23.11.2019 18:00 Ivanjica 3 : 1 Valjevo
23.11.2019 18:00 Smeč 5 3 : 0 Srbijanka 014 - 2
23.11.2019 19:00 Ribnica 2 : 3 Lucky Star
23.11.2019 16:00 Radnički (Kg) 0 : 3 Šumadija
23.11.2019 20:00 Volleyland 0 : 3 As Batajnica
23.11.2019 17:00 Futog 1 : 3 Partizan (SK)
23.11.2019 20:00 Futog West 3 : 0 Star
23.11.2019 18:00 Panonija 3 : 1 Volley Stars
23.11.2019 14:00 Knjaževac 3 : 0 Đerdap
23.11.2019 16:30 Pirot 0 : 3 Timok
23.11.2019 00:00 Obilić 3 : 0 Kolubara
23.11.2019 00:00 Dunav 0 : 3 AS
23.11.2019 00:00 Crnjanski 2 : 3 Avala
23.11.2019 00:00 Blok Aut 2 : 3 Obrenovac
23.11.2019 19:00 Štrand Volej 0 : 3 Dunav Volej
23.11.2019 12:00 NS Tim 0 : 3 Jadran
23.11.2019 17:00 Blok Aut 0 : 3 Novi Sad 2
23.11.2019 11:00 Subotica 3 : 0 Goks IN
23.11.2019 15:00 Apatin 2 : 3 Vrbas
23.11.2019 18:00 Mitrovica 1 : 3 Sloga
23.11.2019 18:00 Trijumf 2013 0 : 3 Mladost
23.11.2019 17:00 Maks 2 1 : 3 Maks 1

Rukomet

23.11.2019 19:00 Rudar 24 : 23 Obilić
23.11.2019 19:00 Šamot 65 34 : 28 Novi Pazar
23.11.2019 19:00 Banatski Karlovac 38 : 30 Somborelektro
23.11.2019 17:00 Apatin 24 : 39 Potisje Pleteks
23.11.2019 16:00 Inđija 24 : 21 Hercegovina
23.11.2019 19:00 Sloga (PM) 42 : 23 Loznica
23.11.2019 18:30 Partizan 2 33 : 28 Radnički (O)
23.11.2019 19:30 Mladost 36 : 21 Bane
23.11.2019 20:00 Rtanj 28 : 25 Bor
23.11.2019 19:00 Jastrebac 32 : 27 Mladost Vranje
23.11.2019 19:00 Radnički (Ć) 36 : 27 BSK Heba
23.11.2019 18:00 Zaječar 1949 31 : 30 Aleksinac
23.11.2019 17:00 Mladost 35 : 26 Dalmatinac
23.11.2019 17:00 Mačva 2 13 : 41 Studentski grad
23.11.2019 18:00 Pirot 39 : 24 Borsko jezero
23.11.2019 18:00 Bela Palanka 2 34 : 42 Nišava
23.11.2019 20:00 Arilje 36 : 28 SU Pazar
23.11.2019 13:00 Metaloplastika 27 : 26 Eurofarm Rabotnik
23.11.2019 19:00 Crvenka 30 : 23 Jedinstvo
23.11.2019 20:30 SC Voždovac 2012 25 : 21 Lavovi BP
23.11.2019 19:00 Smederevo 23 : 25 Jugović
23.11.2019 19:00 Kuršumlija 27 : 19 Topličanin
23.11.2019 19:00 Bela Palanka 34 : 28 Mokra Gora
23.11.2019 21:00 Sloga 36 : 34 Kučevo
23.11.2019 18:00 Sloven 23 : 27 Spartak
23.11.2019 17:00 Radnički 34 : 40 Jadran
23.11.2019 20:00 Petrovaradin 32 : 25 Mokrin
23.11.2019 17:00 Košutnjak 35 : 27 Metalac AD
23.11.2019 14:00 Sedmerac 18 : 36 Radnički 1964 - 2
23.11.2019 13:30 Bekament Bukovička Banja - 2 30 : 24 Prijepolje 2019
23.11.2019 12:00 Vranje 28 : 28 Hajduk Veljko
23.11.2019 18:00 Bor - RTB 2 28 : 19 Rtanj
23.11.2019 14:00 Radan 19 : 32 Pirot
23.11.2019 12:30 Naisa 2 24 : 30 Žitorađa
23.11.2019 13:00 Jagodina 2 26 : 25 Remesiana
23.11.2019 16:00 Osice 34 : 12 Munje

Vaterpolo

23.11.2019 18:30 Banjica 10 : 8 Bečej
23.11.2019 19:00 Valjevo 10 : 9 Spartak Prozivka
23.11.2019 20:00 Rasina 9 : 13 NBG Vukovi
23.11.2019 20:45 Palilula 12 : 6 Singidunum
23.11.2019 19:00 ŽAK 12 : 10 Banja Luka

Futsal

23.11.2019 18:30 Radnički 2010 6 : 2 Sopot
23.11.2019 15:30 Partenon 5 : 0 Župski rubin
23.11.2019 18:00 Leteći Holandjanin 6 : 2 Tango
23.11.2019 18:30 As 2 : 7 Rosulja
23.11.2019 20:00 Radnik 5 : 0 Zadrugar 2017

Ragbi 13

23.11.2019 14:30 Crvena zvezda 96 : 0 Car Dusan Silni

Hokej

23.11.2019 13:00 Vojvodina 4 : 2 Hidria Jesenice
23.11.2019 18:00 Mladost E 2 : 3 Crvena zvezda
23.11.2019 19:15 Triglav 5 : 3 True Celje