09.11
13:00
Jedinstvo
Budućnost Krušik 2014
0
1
|
09.11.2019 13:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
09.11
13:00
Loznica
RSK
1
0
|
09.11.2019 13:00 | Loznica | 1 : 0 | RSK | |||||
09.11
13:00
Mačva 1929
Takovo
3
0
|
09.11.2019 13:00 | Mačva 1929 | 3 : 0 | Takovo | |||||
09.11
13:00
Sloga (P)
Mokra Gora
3
0
|
09.11.2019 13:00 | Sloga (P) | 3 : 0 | Mokra Gora | |||||
09.11
13:00
Sloga (K)
Tutin
2
0
|
09.11.2019 13:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | Tutin | |||||
09.11
13:00
Trepča
Borac 1926
1
2
|
09.11.2019 13:00 | Trepča | 1 : 2 | Borac 1926 | |||||
09.11
13:00
Sloga 33
Mladi radnik 1926
1
1
|
09.11.2019 13:00 | Sloga 33 | 1 : 1 | Mladi radnik 1926 |
09.11
13:00
1. Maj Ruma
Omladinac
0
1
|
09.11.2019 13:00 | 1. Maj Ruma | 0 : 1 | Omladinac | |||||
09.11
13:00
Bratstvo 1946
Borac
3
0
|
09.11.2019 13:00 | Bratstvo 1946 | 3 : 0 | Borac | |||||
09.11
13:00
Kozara
Radnički 1912
2
1
|
09.11.2019 13:00 | Kozara | 2 : 1 | Radnički 1912 | |||||
09.11
13:00
Dinamo 1945
Radnički (SM)
3
0
|
09.11.2019 13:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Radnički (SM) | |||||
09.11
13:00
Bečej 1918
Bačka 1901
1
1
|
09.11.2019 13:00 | Bečej 1918 | 1 : 1 | Bačka 1901 | |||||
09.11
13:00
OFK Vršac
Dunav
6
1
|
09.11.2019 13:00 | OFK Vršac | 6 : 1 | Dunav |
09.11
13:30
GFK Jagodina
Moravac Orion
1
2
|
09.11.2019 13:30 | GFK Jagodina | 1 : 2 | Moravac Orion | |||||
09.11
13:30
GFK Dubočica
OFK Topličanin
2
0
|
09.11.2019 13:30 | GFK Dubočica | 2 : 0 | OFK Topličanin | |||||
09.11
13:30
Trstenik PPT
Car Konstantin
3
4
|
09.11.2019 13:30 | Trstenik PPT | 3 : 4 | Car Konstantin | |||||
09.11
13:30
OFK Sinđelić
SFS Borac
3
0
|
09.11.2019 13:30 | OFK Sinđelić | 3 : 0 | SFS Borac |
09.11
11:00
GSP Polet Dorćol
Radnički (O)
2
1
|
09.11.2019 11:00 | GSP Polet Dorćol | 2 : 1 | Radnički (O) | |||||
09.11
13:00
OFK Beograd
Teleoptik
0
0
|
09.11.2019 13:00 | OFK Beograd | 0 : 0 | Teleoptik | |||||
09.11
13:00
BSK Borča
Brodarac
0
3
|
09.11.2019 13:00 | BSK Borča | 0 : 3 | Brodarac | |||||
09.11
13:00
OFK Mladenovac
Zvezdara
1
3
|
09.11.2019 13:00 | OFK Mladenovac | 1 : 3 | Zvezdara | |||||
09.11
13:00
Radnički (NB)
Lokomotiva
0
1
|
09.11.2019 13:00 | Radnički (NB) | 0 : 1 | Lokomotiva |
09.11
13:00
VGSK
Sloboda
2
4
|
09.11.2019 13:00 | VGSK | 2 : 4 | Sloboda | |||||
09.11
13:00
Karađorđe
Partizan 1945
5
1
|
09.11.2019 13:00 | Karađorđe | 5 : 1 | Partizan 1945 |
09.11
13:00
Zadrugar
Brezovica
3
0
|
09.11.2019 13:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Brezovica | |||||
09.11
13:00
Radnički (V)
Ribnica
2
0
|
09.11.2019 13:00 | Radnički (V) | 2 : 0 | Ribnica |
09.11
13:00
Šumadija 1903
Gruža
1
3
|
09.11.2019 13:00 | Šumadija 1903 | 1 : 3 | Gruža | |||||
09.11
13:00
Omladinac
Goč
4
0
|
09.11.2019 13:00 | Omladinac | 4 : 0 | Goč |
09.11
13:00
Sevojno
Sloga (BB)
1
1
|
09.11.2019 13:00 | Sevojno | 1 : 1 | Sloga (BB) | |||||
09.11
13:00
Budućnost
Sloga (S)
1
1
|
09.11.2019 13:00 | Budućnost | 1 : 1 | Sloga (S) | |||||
09.11
13:30
Lunjevica
GFK Sloboda
1
4
|
09.11.2019 13:30 | Lunjevica | 1 : 4 | GFK Sloboda | |||||
09.11
13:00
Crnokosa
Polet (T)
1
0
|
09.11.2019 13:00 | Crnokosa | 1 : 0 | Polet (T) |
09.11
13:00
Krila Krajine
Tavankut
1
1
|
09.11.2019 13:00 | Krila Krajine | 1 : 1 | Tavankut | |||||
09.11
13:00
Crvenka
Tisa
0
2
|
09.11.2019 13:00 | Crvenka | 0 : 2 | Tisa | |||||
09.11
13:00
Radnički
Mladost APA
0
2
|
09.11.2019 13:00 | Radnički | 0 : 2 | Mladost APA | |||||
09.11
13:00
Sloga
Mladost (BP)
3
0
|
09.11.2019 13:00 | Sloga | 3 : 0 | Mladost (BP) | |||||
09.11
13:00
Vojvodina
OFK Vrbas
1
2
|
09.11.2019 13:00 | Vojvodina | 1 : 2 | OFK Vrbas |
09.11
13:00
Mladost (BJ)
Jugović
4
3
|
09.11.2019 13:00 | Mladost (BJ) | 4 : 3 | Jugović | |||||
09.11
13:00
Cement
Sremac
2
0
|
09.11.2019 13:00 | Cement | 2 : 0 | Sremac | |||||
09.11
13:00
Mladost (NS)
Crvena zvezda
2
0
|
09.11.2019 13:00 | Mladost (NS) | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
09.11
13:00
Podrinje
Sloga (E)
1
1
|
09.11.2019 13:00 | Podrinje | 1 : 1 | Sloga (E) | |||||
09.11
13:00
Radnički (NP)
Sloga (T)
2
1
|
09.11.2019 13:00 | Radnički (NP) | 2 : 1 | Sloga (T) |
09.11
13:00
Jedinstvo (NB)
Crvena zvezda (VS)
1
2
|
09.11.2019 13:00 | Jedinstvo (NB) | 1 : 2 | Crvena zvezda (VS) | |||||
09.11
13:00
Sloga
Kikinda 1909
2
0
|
09.11.2019 13:00 | Sloga | 2 : 0 | Kikinda 1909 | |||||
09.11
13:00
Begej
Naftagas
0
2
|
09.11.2019 13:00 | Begej | 0 : 2 | Naftagas | |||||
09.11
13:00
Sloboda
Proleter (BK)
6
3
|
09.11.2019 13:00 | Sloboda | 6 : 3 | Proleter (BK) | |||||
09.11
13:00
Radnički (S)
Budućnost
2
4
|
09.11.2019 13:00 | Radnički (S) | 2 : 4 | Budućnost |
09.11
13:30
Morava
Jastrebac
2
1
|
09.11.2019 13:30 | Morava | 2 : 1 | Jastrebac |
09.11
13:30
Brodoremont
Timok 1919
0
1
|
09.11.2019 13:30 | Brodoremont | 0 : 1 | Timok 1919 | |||||
09.11
13:30
Bor 1919
Lužnica
4
0
|
09.11.2019 13:30 | Bor 1919 | 4 : 0 | Lužnica | |||||
09.11
13:30
Rtanj
Rajko Mitić
0
1
|
09.11.2019 13:30 | Rtanj | 0 : 1 | Rajko Mitić |
09.11
13:30
Blagotin
Juhor
4
0
|
09.11.2019 13:30 | Blagotin | 4 : 0 | Juhor | |||||
09.11
13:30
Jedinstvo 1936
Sloga
2
2
|
09.11.2019 13:30 | Jedinstvo 1936 | 2 : 2 | Sloga |
09.11
13:30
Svrljig
Morava
2
2
|
09.11.2019 13:30 | Svrljig | 2 : 2 | Morava | |||||
09.11
13:30
Pukovac
Malošište
5
3
|
09.11.2019 13:30 | Pukovac | 5 : 3 | Malošište |
09.11
13:00
Napredak
Budućnost
1
0
|
09.11.2019 13:00 | Napredak | 1 : 0 | Budućnost |
09.11
13:00
Đerdap
Omladinac (Š)
3
0
|
09.11.2019 13:00 | Đerdap | 3 : 0 | Omladinac (Š) |
09.11
13:00
Rubribreza
Dimitrije Tucović
3
2
|
09.11.2019 13:00 | Rubribreza | 3 : 2 | Dimitrije Tucović | |||||
09.11
13:00
Radnik (Ub)
Tvrdojevac
1
2
|
09.11.2019 13:00 | Radnik (Ub) | 1 : 2 | Tvrdojevac |
09.11
13:30
Mladi radnik 1925
Tavnik
0
1
|
09.11.2019 13:30 | Mladi radnik 1925 | 0 : 1 | Tavnik |
09.11
14:00
Parmenac
Jedinstvo (GG)
4
2
|
09.11.2019 14:00 | Parmenac | 4 : 2 | Jedinstvo (GG) |
09.11
13:00
ŽAK
Rusin
2
7
|
09.11.2019 13:00 | ŽAK | 2 : 7 | Rusin | |||||
09.11
13:00
Tvrđava
Kordun
4
1
|
09.11.2019 13:00 | Tvrđava | 4 : 1 | Kordun | |||||
09.11
13:00
Polet
BSK
3
2
|
09.11.2019 13:00 | Polet | 3 : 2 | BSK |
09.11
13:00
Napredak
Panonija IM Topola
2
2
|
09.11.2019 13:00 | Napredak | 2 : 2 | Panonija IM Topola | |||||
09.11
13:00
Obilić (NK)
Obilić (Z)
1
0
|
09.11.2019 13:00 | Obilić (NK) | 1 : 0 | Obilić (Z) | |||||
09.11
13:00
Njegoš
Srbobran
2
0
|
09.11.2019 13:00 | Njegoš | 2 : 0 | Srbobran |
09.11
13:30
Rudar
Partizan
1
3
|
09.11.2019 13:30 | Rudar | 1 : 3 | Partizan |
09.11
13:30
RFK Novi Sad 1921
Omladinac
2
0
|
09.11.2019 13:30 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 0 | Omladinac | |||||
09.11
13:30
Slavija
OFK Futog
0
0
|
09.11.2019 13:30 | Slavija | 0 : 0 | OFK Futog | |||||
09.11
13:30
Fruškogorski partizan
Jedinstvo
1
3
|
09.11.2019 13:30 | Fruškogorski partizan | 1 : 3 | Jedinstvo |
09.11
13:00
Mladost (L)
Rusanda
1
0
|
09.11.2019 13:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Rusanda |
09.11
13:30
Radnički (K)
BAK
2
2
|
09.11.2019 13:30 | Radnički (K) | 2 : 2 | BAK |
09.11
13:30
Krivelj
Ključ
2
4
|
09.11.2019 13:30 | Krivelj | 2 : 4 | Ključ | |||||
09.11
13:30
Polom
BSK
3
2
|
09.11.2019 13:30 | Polom | 3 : 2 | BSK | |||||
09.11
13:30
Poreč
Šarbanovac
4
2
|
09.11.2019 13:30 | Poreč | 4 : 2 | Šarbanovac | |||||
09.11
13:30
Rudna Glava
Polet
2
1
|
09.11.2019 13:30 | Rudna Glava | 2 : 1 | Polet | |||||
09.11
13:30
Brestovac
Nemetali
5
1
|
09.11.2019 13:30 | Brestovac | 5 : 1 | Nemetali |
09.11
13:30
OFK Knjaz
OFK Rtanj
4
0
|
09.11.2019 13:30 | OFK Knjaz | 4 : 0 | OFK Rtanj | |||||
09.11
13:30
Radnički 1946
Omladinac
5
1
|
09.11.2019 13:30 | Radnički 1946 | 5 : 1 | Omladinac | |||||
09.11
13:30
Rudar Vrška Čuka
Hajduk
3
1
|
09.11.2019 13:30 | Rudar Vrška Čuka | 3 : 1 | Hajduk |
09.11
13:30
Varvarin
Ribnik
2
0
|
09.11.2019 13:30 | Varvarin | 2 : 0 | Ribnik | |||||
09.11
13:30
Čitluk
Sebečevac
1
0
|
09.11.2019 13:30 | Čitluk | 1 : 0 | Sebečevac |
09.11
13:00
Rudar Alpos
Napredak 2012
4
1
|
09.11.2019 13:00 | Rudar Alpos | 4 : 1 | Napredak 2012 | |||||
09.11
13:00
Padina
Baličevac
3
2
|
09.11.2019 13:00 | Padina | 3 : 2 | Baličevac |
09.11
13:30
Vladimir Durković
Napredak
0
3
|
09.11.2019 13:30 | Vladimir Durković | 0 : 3 | Napredak | |||||
09.11
13:30
Senjak
Sloga
2
0
|
09.11.2019 13:30 | Senjak | 2 : 0 | Sloga | |||||
09.11
13:30
Zadrugar
Zvezda
5
1
|
09.11.2019 13:30 | Zadrugar | 5 : 1 | Zvezda |
09.11
13:00
Sloga (D)
OFK Bagremar
2
0
|
09.11.2019 13:00 | Sloga (D) | 2 : 0 | OFK Bagremar |
09.11
13:00
Rajac
Rakac Stave
1
1
|
09.11.2019 13:00 | Rajac | 1 : 1 | Rakac Stave |
09.11
13:30
Crvena Jabuka
Strmovo 1968
3
3
|
09.11.2019 13:30 | Crvena Jabuka | 3 : 3 | Strmovo 1968 | |||||
09.11
13:30
Rudar 1945
Čučuge
0
4
|
09.11.2019 13:30 | Rudar 1945 | 0 : 4 | Čučuge | |||||
09.11
13:30
Zvizdar 2012
Kolubara (J)
1
1
|
09.11.2019 13:30 | Zvizdar 2012 | 1 : 1 | Kolubara (J) |
09.11
13:30
Progorelica
Mlada krila
1
3
|
09.11.2019 13:30 | Progorelica | 1 : 3 | Mlada krila |
09.11
13:00
Lider
Mladost
0
0
|
09.11.2019 13:00 | Lider | 0 : 0 | Mladost |
09.11
13:30
Dinamo
Slanobarac
8
0
|
09.11.2019 13:30 | Dinamo | 8 : 0 | Slanobarac | |||||
09.11
13:30
Železničar
Miletić
2
2
|
09.11.2019 13:30 | Železničar | 2 : 2 | Miletić |
09.11
13:30
Dunav
Borac (VG)
3
0
|
09.11.2019 13:30 | Dunav | 3 : 0 | Borac (VG) |
09.11
13:30
Jedinstvo (Š)
Marjan MB
5
0
|
09.11.2019 13:30 | Jedinstvo (Š) | 5 : 0 | Marjan MB | |||||
09.11
13:30
Radnički (P)
Mladost (B)
5
1
|
09.11.2019 13:30 | Radnički (P) | 5 : 1 | Mladost (B) | |||||
09.11
13:30
OFK Brza
Milanovo
0
4
|
09.11.2019 13:30 | OFK Brza | 0 : 4 | Milanovo |
09.11
13:30
Rudar (St)
Rudar (SR)
1
3
|
09.11.2019 13:30 | Rudar (St) | 1 : 3 | Rudar (SR) | |||||
09.11
13:30
Rudar (P)
Radnički
2
2
|
09.11.2019 13:30 | Rudar (P) | 2 : 2 | Radnički |
09.11
13:30
Sinđelić 1934
Budućnost
2
2
|
09.11.2019 13:30 | Sinđelić 1934 | 2 : 2 | Budućnost | |||||
09.11
13:30
Zenit
Vinorača
5
1
|
09.11.2019 13:30 | Zenit | 5 : 1 | Vinorača | |||||
09.11
13:30
Šumadinac
Sloga
3
2
|
09.11.2019 13:30 | Šumadinac | 3 : 2 | Sloga |
09.11
13:00
AFK
Tornjoš
4
1
|
09.11.2019 13:00 | AFK | 4 : 1 | Tornjoš |
09.11
13:00
Torpedo 1924
OFK Šabac
4
5
|
09.11.2019 13:00 | Torpedo 1924 | 4 : 5 | OFK Šabac | |||||
09.11
13:00
Cer
Omladinac (BO)
6
0
|
09.11.2019 13:00 | Cer | 6 : 0 | Omladinac (BO) |
09.11
13:00
Velika Reka
Jedinstvo (ZA)
3
3
|
09.11.2019 13:00 | Velika Reka | 3 : 3 | Jedinstvo (ZA) | |||||
09.11
13:00
Gučevo 1929
7. Juli
1
0
|
09.11.2019 13:00 | Gučevo 1929 | 1 : 0 | 7. Juli | |||||
09.11
13:00
Studenac
Rudar
0
1
|
09.11.2019 13:00 | Studenac | 0 : 1 | Rudar |
09.11
13:00
Jevremovac
PSK
3
0
|
09.11.2019 13:00 | Jevremovac | 3 : 0 | PSK |
09.11
13:30
Poštar 1930
Lepušnica
6
1
|
09.11.2019 13:30 | Poštar 1930 | 6 : 1 | Lepušnica |
09.11
13:30
Orlovi
Naša Zvezda
1
2
|
09.11.2019 13:30 | Orlovi | 1 : 2 | Naša Zvezda |
09.11
13:00
Omladinac-Šumadinac (V)
Sloga (Z)
1
1
|
09.11.2019 13:00 | Omladinac-Šumadinac (V) | 1 : 1 | Sloga (Z) |
09.11
13:00
Rade Milošević
Omladinac (B)
1
0
|
09.11.2019 13:00 | Rade Milošević | 1 : 0 | Omladinac (B) | |||||
09.11
13:00
Polet S.D.
Mladost (R)
0
6
|
09.11.2019 13:00 | Polet S.D. | 0 : 6 | Mladost (R) |
09.11
13:00
Bratstvo 1975
Vinogradi DB
3
0
|
09.11.2019 13:00 | Bratstvo 1975 | 3 : 0 | Vinogradi DB |
09.11
13:30
Gaglovo
Kapidžija
2
2
|
09.11.2019 13:30 | Gaglovo | 2 : 2 | Kapidžija |
09.11
14:30
Sloboda
Budućnost
2
1
|
09.11.2019 14:30 | Sloboda | 2 : 1 | Budućnost |
09.11
Dragačevo
Gorušica
5
1
|
09.11.2019 | Dragačevo | 5 : 1 | Gorušica |
09.11
13:30
Badljevica
Petrijevac
4
0
|
09.11.2019 13:30 | Badljevica | 4 : 0 | Petrijevac |
09.11
13:30
OFK Sloga
Škriljac
1
2
|
09.11.2019 13:30 | OFK Sloga | 1 : 2 | Škriljac | |||||
09.11
13:30
Jedinstvo
Jastrebac
0
2
|
09.11.2019 13:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Jastrebac |
09.11
13:30
OFK Radnički
OFK Burovo
4
1
|
09.11.2019 13:30 | OFK Radnički | 4 : 1 | OFK Burovo |
09.11
13:00
Dobrič
Lepaja 2018
3
0
|
09.11.2019 13:00 | Dobrič | 3 : 0 | Lepaja 2018 | |||||
09.11
13:00
Sloga
Borac
0
7
|
09.11.2019 13:00 | Sloga | 0 : 7 | Borac |
09.11
GP Zlatibor
Raketa
|
09.11.2019 | GP Zlatibor | : | Raketa | |||||
09.11
Kriva Reka
Višesava 2
|
09.11.2019 | Kriva Reka | : | Višesava 2 | |||||
09.11
Kapedunum
Tara
|
09.11.2019 | Kapedunum | : | Tara |
09.11
13:30
Milakovac 2018
BSK 2014
4
0
|
09.11.2019 13:30 | Milakovac 2018 | 4 : 0 | BSK 2014 | |||||
09.11
13:30
Budućnost (S)
Morava (M)
5
1
|
09.11.2019 13:30 | Budućnost (S) | 5 : 1 | Morava (M) |
09.11
13:30
Vrelo
Murgaš 2012
0
0
|
09.11.2019 13:30 | Vrelo | 0 : 0 | Murgaš 2012 | |||||
09.11
13:30
Brgule
Omladinac (K)
0
1
|
09.11.2019 13:30 | Brgule | 0 : 1 | Omladinac (K) |
09.11
13:30
Napredak
Gornje Sinkovce
1
1
|
09.11.2019 13:30 | Napredak | 1 : 1 | Gornje Sinkovce | |||||
09.11
13:30
Veliko Trnjane
Rudar 1973
3
4
|
09.11.2019 13:30 | Veliko Trnjane | 3 : 4 | Rudar 1973 | |||||
09.11
13:30
ŠFU Derbi 2016
Turekovac
7
3
|
09.11.2019 13:30 | ŠFU Derbi 2016 | 7 : 3 | Turekovac | |||||
09.11
13:30
Veternica
Radnik 2013
10
0
|
09.11.2019 13:30 | Veternica | 10 : 0 | Radnik 2013 |
09.11
13:30
Napredak
Omladinac
1
1
|
09.11.2019 13:30 | Napredak | 1 : 1 | Omladinac | |||||
09.11
13:30
GFK Strelište
Trnava
2
4
|
09.11.2019 13:30 | GFK Strelište | 2 : 4 | Trnava |
09.11
Burovac
Radnik
3
0
|
09.11.2019 | Burovac | 3 : 0 | Radnik | |||||
09.11
Napredak
BSK
6
0
|
09.11.2019 | Napredak | 6 : 0 | BSK | |||||
09.11
Melnica
Soko
1
4
|
09.11.2019 | Melnica | 1 : 4 | Soko | |||||
09.11
Zabrđe 1936
Borac
0
1
|
09.11.2019 | Zabrđe 1936 | 0 : 1 | Borac | |||||
09.11
Dobrnje
Vukan
1
4
|
09.11.2019 | Dobrnje | 1 : 4 | Vukan |
09.11
13:00
POFK Metaloplastika 2006
Proleter
|
09.11.2019 13:00 | POFK Metaloplastika 2006 | : | Proleter | |||||
09.11
13:00
Petlovača
Napredak
5
0
|
09.11.2019 13:00 | Petlovača | 5 : 0 | Napredak | |||||
09.11
13:00
Sloga
Culjković
3
3
|
09.11.2019 13:00 | Sloga | 3 : 3 | Culjković |
09.11
13:00
Šume
Gornja Trnava 1938
0
3
|
09.11.2019 13:00 | Šume | 0 : 3 | Gornja Trnava 1938 | |||||
09.11
13:00
ZT Gorovič
Budućnost MI
2
5
|
09.11.2019 13:00 | ZT Gorovič | 2 : 5 | Budućnost MI |
09.11
13:00
TE Gučevo
Sloga
4
0
|
09.11.2019 13:00 | TE Gučevo | 4 : 0 | Sloga | |||||
09.11
13:00
Mladost (B)
Jelav
2
1
|
09.11.2019 13:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Jelav | |||||
09.11
13:00
Granit
Jadar
3
2
|
09.11.2019 13:00 | Granit | 3 : 2 | Jadar | |||||
09.11
13:00
Mladost (G)
Luk
2
4
|
09.11.2019 13:00 | Mladost (G) | 2 : 4 | Luk |
09.11
13:00
Napredak 1927
BSK 1924
3
0
|
09.11.2019 13:00 | Napredak 1927 | 3 : 0 | BSK 1924 |
09.11
13:00
Pobeda 1953
Sloga (J)
5
0
|
09.11.2019 13:00 | Pobeda 1953 | 5 : 0 | Sloga (J) | |||||
09.11
13:00
Laznica
Best Sige
7
1
|
09.11.2019 13:00 | Laznica | 7 : 1 | Best Sige | |||||
09.11
13:00
Budućnost (M)
Zvezda
3
3
|
09.11.2019 13:00 | Budućnost (M) | 3 : 3 | Zvezda | |||||
09.11
13:00
Vrelo 1971
Mladost (K)
2
2
|
09.11.2019 13:00 | Vrelo 1971 | 2 : 2 | Mladost (K) |
09.11
13:30
Radnik
Sarajevo
1
1
|
09.11.2019 13:30 | Radnik | 1 : 1 | Sarajevo | |||||
09.11
16:30
Sloboda
Željezničar
0
4
|
09.11.2019 16:30 | Sloboda | 0 : 4 | Željezničar | |||||
09.11
13:30
Čelik
Zvijezda 09
2
1
|
09.11.2019 13:30 | Čelik | 2 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
09.11
16:00
Zrinjski
Tuzla Siti
4
0
|
09.11.2019 16:00 | Zrinjski | 4 : 0 | Tuzla Siti |
09.11
13:30
Kozara
Rudar Prijedor
2
1
|
09.11.2019 13:30 | Kozara | 2 : 1 | Rudar Prijedor | |||||
09.11
13:30
Podrinje
Krupa
0
2
|
09.11.2019 13:30 | Podrinje | 0 : 2 | Krupa | |||||
09.11
13:30
Slavija
Tekstilac
1
1
|
09.11.2019 13:30 | Slavija | 1 : 1 | Tekstilac | |||||
09.11
13:30
Jedinstvo
Željezničar Sport Team
1
2
|
09.11.2019 13:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Željezničar Sport Team |
09.11
13:00
Rudar
Zeta
1
1
|
09.11.2019 13:00 | Rudar | 1 : 1 | Zeta | |||||
09.11
13:00
Iskra
Podgorica
2
1
|
09.11.2019 13:00 | Iskra | 2 : 1 | Podgorica | |||||
09.11
15:00
OFK Titograd
OFK Petrovac
1
2
|
09.11.2019 15:00 | OFK Titograd | 1 : 2 | OFK Petrovac |
09.11
16:00
Burnley
West Ham
3
0
|
09.11.2019 16:00 | Burnley | 3 : 0 | West Ham | |||||
09.11
13:30
Chelsea
Crystal Palace
2
0
|
09.11.2019 13:30 | Chelsea | 2 : 0 | Crystal Palace | |||||
09.11
18:30
Leicester City
Arsenal
2
0
|
09.11.2019 18:30 | Leicester City | 2 : 0 | Arsenal | |||||
09.11
16:00
Newcastle United
Bournemouth
2
1
|
09.11.2019 16:00 | Newcastle United | 2 : 1 | Bournemouth | |||||
09.11
16:00
Southampton
Everton
1
2
|
09.11.2019 16:00 | Southampton | 1 : 2 | Everton | |||||
09.11
16:00
Tottenham
Sheffield United
1
1
|
09.11.2019 16:00 | Tottenham | 1 : 1 | Sheffield United |
09.11
13:00
Deportivo Alavés
Real Valladolid
3
0
|
09.11.2019 13:00 | Deportivo Alavés | 3 : 0 | Real Valladolid | |||||
09.11
21:00
Barcelona
Celta de Vigo
4
1
|
09.11.2019 21:00 | Barcelona | 4 : 1 | Celta de Vigo | |||||
09.11
18:30
Eibar
Real Madrid
0
4
|
09.11.2019 18:30 | Eibar | 0 : 4 | Real Madrid | |||||
09.11
16:00
Valencia
Granada
2
0
|
09.11.2019 16:00 | Valencia | 2 : 0 | Granada |
09.11
18:30
Bayern München
Borussia Dortmund
4
0
|
09.11.2019 18:30 | Bayern München | 4 : 0 | Borussia Dortmund | |||||
09.11
15:30
Hertha BSC
RB Leipzig
2
4
|
09.11.2019 15:30 | Hertha BSC | 2 : 4 | RB Leipzig | |||||
09.11
15:30
Mainz 05
Union Berlin
2
3
|
09.11.2019 15:30 | Mainz 05 | 2 : 3 | Union Berlin | |||||
09.11
15:30
Schalke 04
Fortuna
3
3
|
09.11.2019 15:30 | Schalke 04 | 3 : 3 | Fortuna | |||||
09.11
15:30
Paderborn
Augsburg
0
1
|
09.11.2019 15:30 | Paderborn | 0 : 1 | Augsburg |
09.11
15:00
Brescia
Torino
0
4
|
09.11.2019 15:00 | Brescia | 0 : 4 | Torino | |||||
09.11
18:00
Internazionale
Verona
2
1
|
09.11.2019 18:00 | Internazionale | 2 : 1 | Verona | |||||
09.11
20:45
Napoli
Genoa
0
0
|
09.11.2019 20:45 | Napoli | 0 : 0 | Genoa |
09.11
20:00
Monaco
Dijon
1
0
|
09.11.2019 20:00 | Monaco | 1 : 0 | Dijon | |||||
09.11
20:00
Lille
Metz
0
0
|
09.11.2019 20:00 | Lille | 0 : 0 | Metz | |||||
09.11
17:30
Brest
PSG
1
2
|
09.11.2019 17:30 | Brest | 1 : 2 | PSG | |||||
09.11
20:00
Reims
Angers
0
0
|
09.11.2019 20:00 | Reims | 0 : 0 | Angers | |||||
09.11
20:00
Strasbourg
Nîmes
4
1
|
09.11.2019 20:00 | Strasbourg | 4 : 1 | Nîmes |
09.11
14:00
Ngozi City
Aigle Noir
1
3
|
09.11.2019 14:00 | Ngozi City | 1 : 3 | Aigle Noir | |||||
09.11
14:00
Olympic Star
Kayanza United
3
1
|
09.11.2019 14:00 | Olympic Star | 3 : 1 | Kayanza United | |||||
09.11
14:00
Vital'O
Flambeau du Centre
3
0
|
09.11.2019 14:00 | Vital'O | 3 : 0 | Flambeau du Centre |
09.11
16:00
Radnik
Mladost
0
1
|
09.11.2019 16:00 | Radnik | 0 : 1 | Mladost | |||||
09.11
16:00
Rad
Spartak ŽK
2
0
|
09.11.2019 16:00 | Rad | 2 : 0 | Spartak ŽK | |||||
09.11
16:00
Napredak
Čukarički
3
1
|
09.11.2019 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Čukarički | |||||
09.11
18:00
Mačva
Vojvodina
0
1
|
09.11.2019 18:00 | Mačva | 0 : 1 | Vojvodina |
09.11
13:30
Smederevo 1924
OFK Bačka
0
1
|
09.11.2019 13:30 | Smederevo 1924 | 0 : 1 | OFK Bačka | |||||
09.11
13:30
Dinamo
Radnički 1923
1
0
|
09.11.2019 13:30 | Dinamo | 1 : 0 | Radnički 1923 | |||||
09.11
13:30
Kabel
Metalac
3
1
|
09.11.2019 13:30 | Kabel | 3 : 1 | Metalac | |||||
09.11
13:30
Zemun
Zlatibor
1
1
|
09.11.2019 13:30 | Zemun | 1 : 1 | Zlatibor | |||||
09.11
13:30
Novi Pazar
OFK Žarkovo
2
4
|
09.11.2019 13:30 | Novi Pazar | 2 : 4 | OFK Žarkovo | |||||
09.11
13:30
RFK Grafičar
Trayal
3
1
|
09.11.2019 13:30 | RFK Grafičar | 3 : 1 | Trayal | |||||
09.11
13:30
Budućnost
Kolubara
0
0
|
09.11.2019 13:30 | Budućnost | 0 : 0 | Kolubara |
09.11
14:00
Zemun
Požarevac
5
0
|
09.11.2019 14:00 | Zemun | 5 : 0 | Požarevac |
09.11
Levač
Topličanin
3
0
|
09.11.2019 | Levač | 3 : 0 | Topličanin | |||||
09.11
Jedinstvo 2014
Morava
8
0
|
09.11.2019 | Jedinstvo 2014 | 8 : 0 | Morava |
09.11
10:00
Partizan
OFK Beograd
4
0
|
09.11.2019 10:00 | Partizan | 4 : 0 | OFK Beograd | |||||
09.11
13:30
Čukarički
Rad
1
0
|
09.11.2019 13:30 | Čukarički | 1 : 0 | Rad | |||||
09.11
11:00
Napredak
Grafičar
3
1
|
09.11.2019 11:00 | Napredak | 3 : 1 | Grafičar |
09.11
13:30
Metalac (GM)
Šumadija 1903
2
1
|
09.11.2019 13:30 | Metalac (GM) | 2 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
09.11
13:30
Radnički (V)
Javor
3
1
|
09.11.2019 13:30 | Radnički (V) | 3 : 1 | Javor | |||||
09.11
13:30
Budućnost Krušik 2014
Novi Pazar
1
1
|
09.11.2019 13:30 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
09.11
13:30
Jedinstvo (Ub)
Radnički 1923
1
6
|
09.11.2019 13:30 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 6 | Radnički 1923 | |||||
09.11
13:30
Sloga (K)
Borac 1926
3
2
|
09.11.2019 13:30 | Sloga (K) | 3 : 2 | Borac 1926 | |||||
09.11
13:30
Loznica
Sloboda (U)
1
1
|
09.11.2019 13:30 | Loznica | 1 : 1 | Sloboda (U) | |||||
09.11
13:30
Sloga (P)
Šumadija (A)
3
0
|
09.11.2019 13:30 | Sloga (P) | 3 : 0 | Šumadija (A) | |||||
09.11
13:30
Karađorđe
Mačva
2
3
|
09.11.2019 13:30 | Karađorđe | 2 : 3 | Mačva | |||||
09.11
13:30
Sloboda (Č)
Smederevo 1924
4
1
|
09.11.2019 13:30 | Sloboda (Č) | 4 : 1 | Smederevo 1924 |
09.11
10:00
Železničar
Omladinac
3
1
|
09.11.2019 10:00 | Železničar | 3 : 1 | Omladinac | |||||
09.11
10:00
Index
Inđija
2
0
|
09.11.2019 10:00 | Index | 2 : 0 | Inđija |
09.11
Dinamo
Kopernikus Želežničar
2
3
|
09.11.2019 | Dinamo | 2 : 3 | Kopernikus Želežničar | |||||
09.11
Jagodina Tabane
Trstenik PPT
3
0
|
09.11.2019 | Jagodina Tabane | 3 : 0 | Trstenik PPT |
09.11
10:00
Hajduk 1912
OFK Bačka
1
2
|
09.11.2019 10:00 | Hajduk 1912 | 1 : 2 | OFK Bačka |
09.11
Takovo
BIP
0
2
|
09.11.2019 | Takovo | 0 : 2 | BIP | |||||
09.11
Zlatibor
Tutin
5
1
|
09.11.2019 | Zlatibor | 5 : 1 | Tutin | |||||
09.11
Jedinstvo Putevi
Korićani
0
0
|
09.11.2019 | Jedinstvo Putevi | 0 : 0 | Korićani |
09.11
DIF
Sinđelić
0
2
|
09.11.2019 | DIF | 0 : 2 | Sinđelić | |||||
09.11
BASK
Studentski Grad
2
3
|
09.11.2019 | BASK | 2 : 3 | Studentski Grad | |||||
09.11
OFK Žarkovo
IMT
1
2
|
09.11.2019 | OFK Žarkovo | 1 : 2 | IMT | |||||
09.11
Lokomotiva
Brodarac 2
0
0
|
09.11.2019 | Lokomotiva | 0 : 0 | Brodarac 2 | |||||
09.11
Bežanija
Zemun
3
3
|
09.11.2019 | Bežanija | 3 : 3 | Zemun | |||||
09.11
Kolubara
Radnički (NB)
0
2
|
09.11.2019 | Kolubara | 0 : 2 | Radnički (NB) | |||||
09.11
011
BSK 1925
2
0
|
09.11.2019 | 011 | 2 : 0 | BSK 1925 |
09.11
Crvena zvezda
Torlak
1
6
|
09.11.2019 | Crvena zvezda | 1 : 6 | Torlak | |||||
09.11
Siti Sport Klub
Prva Iskra
8
1
|
09.11.2019 | Siti Sport Klub | 8 : 1 | Prva Iskra | |||||
09.11
Palilulac
IM Rakovica
2
3
|
09.11.2019 | Palilulac | 2 : 3 | IM Rakovica | |||||
09.11
Zvezdara
GSP Polet
3
1
|
09.11.2019 | Zvezdara | 3 : 1 | GSP Polet | |||||
09.11
Jedinstvo
Novi Beograd
3
2
|
09.11.2019 | Jedinstvo | 3 : 2 | Novi Beograd | |||||
09.11
Poštar 1930
Budućnost
3
4
|
09.11.2019 | Poštar 1930 | 3 : 4 | Budućnost |
09.11
Dunav
Sremčica
1
9
|
09.11.2019 | Dunav | 1 : 9 | Sremčica | |||||
09.11
Lestane
TEK Sloga
5
3
|
09.11.2019 | Lestane | 5 : 3 | TEK Sloga |
09.11
Partizan
011
8
0
|
09.11.2019 | Partizan | 8 : 0 | 011 | |||||
09.11
Zemun
Brodarac
1
1
|
09.11.2019 | Zemun | 1 : 1 | Brodarac | |||||
09.11
Rad
Grafičar
3
2
|
09.11.2019 | Rad | 3 : 2 | Grafičar | |||||
09.11
Radnički (NB)
Internacional
3
2
|
09.11.2019 | Radnički (NB) | 3 : 2 | Internacional | |||||
09.11
IMT
Voždovac
2
5
|
09.11.2019 | IMT | 2 : 5 | Voždovac | |||||
09.11
Lokomotiva
Sinđelić
0
2
|
09.11.2019 | Lokomotiva | 0 : 2 | Sinđelić |
09.11
Sinđelić
Zvezdara
9
1
|
09.11.2019 | Sinđelić | 9 : 1 | Zvezdara | |||||
09.11
Poštar 1930
Radnički (NB) 2
3
3
|
09.11.2019 | Poštar 1930 | 3 : 3 | Radnički (NB) 2 | |||||
09.11
OFK Žarkovo
Rojkovac
4
1
|
09.11.2019 | OFK Žarkovo | 4 : 1 | Rojkovac | |||||
09.11
Borac
Sinđelić 2
0
2
|
09.11.2019 | Borac | 0 : 2 | Sinđelić 2 | |||||
09.11
Dunavac
Zmaj 1953
3
1
|
09.11.2019 | Dunavac | 3 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
09.11
Budućnost
Šumadija
4
0
|
09.11.2019 | Budućnost | 4 : 0 | Šumadija |
09.11
12:30
Partizan
Real Niš
6
0
|
09.11.2019 12:30 | Partizan | 6 : 0 | Real Niš | |||||
09.11
15:30
Crvena zvezda
OFK Vršac
7
1
|
09.11.2019 15:30 | Crvena zvezda | 7 : 1 | OFK Vršac | |||||
09.11
11:00
Čukarički
Rad
2
0
|
09.11.2019 11:00 | Čukarički | 2 : 0 | Rad | |||||
09.11
13:00
Kiker
RFK Grafičar
2
0
|
09.11.2019 13:00 | Kiker | 2 : 0 | RFK Grafičar | |||||
09.11
13:00
Radnički (N)
Mačva
4
0
|
09.11.2019 13:00 | Radnički (N) | 4 : 0 | Mačva |
09.11
11:00
Metalac (GM)
Šumadija 1903
2
0
|
09.11.2019 11:00 | Metalac (GM) | 2 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
09.11
11:00
Mladi radnik 1926
Javor
1
0
|
09.11.2019 11:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 0 | Javor | |||||
09.11
11:00
Budućnost Krušik 2014
Novi Pazar
0
0
|
09.11.2019 11:00 | Budućnost Krušik 2014 | 0 : 0 | Novi Pazar | |||||
09.11
11:00
Jedinstvo (Ub)
Radnički 1923
0
2
|
09.11.2019 11:00 | Jedinstvo (Ub) | 0 : 2 | Radnički 1923 | |||||
09.11
11:00
Mladost (L)
Borac 1926
3
2
|
09.11.2019 11:00 | Mladost (L) | 3 : 2 | Borac 1926 | |||||
09.11
11:00
Loznica
Sloboda (U)
1
0
|
09.11.2019 11:00 | Loznica | 1 : 0 | Sloboda (U) | |||||
09.11
11:00
Sloga (P)
Šumadija (A)
1
0
|
09.11.2019 11:00 | Sloga (P) | 1 : 0 | Šumadija (A) | |||||
09.11
11:00
Apolon
Savacijum
1
5
|
09.11.2019 11:00 | Apolon | 1 : 5 | Savacijum |
09.11
10:30
OLE
011
2
3
|
09.11.2019 10:30 | OLE | 2 : 3 | 011 | |||||
09.11
08:30
Internacional
BSK 1925
1
0
|
09.11.2019 08:30 | Internacional | 1 : 0 | BSK 1925 | |||||
09.11
10:00
Voždovac
BSK Borča
3
1
|
09.11.2019 10:00 | Voždovac | 3 : 1 | BSK Borča | |||||
09.11
09:30
OFK Beograd
Studenski grad
3
1
|
09.11.2019 09:30 | OFK Beograd | 3 : 1 | Studenski grad |
09.11
12:00
Hajduk 1912
OFK Bačka
0
4
|
09.11.2019 12:00 | Hajduk 1912 | 0 : 4 | OFK Bačka | |||||
09.11
11:00
Proleter 2006
TSC
1
4
|
09.11.2019 11:00 | Proleter 2006 | 1 : 4 | TSC |
09.11
12:00
Železničar
Omladinac
5
0
|
09.11.2019 12:00 | Železničar | 5 : 0 | Omladinac | |||||
09.11
12:00
Index
Inđija
2
0
|
09.11.2019 12:00 | Index | 2 : 0 | Inđija |
09.11
13:00
OPK Rudar 1933
Napredak
1
0
|
09.11.2019 13:00 | OPK Rudar 1933 | 1 : 0 | Napredak | |||||
09.11
12:00
Jasenica 2017
OFK Aranđelovac 1979
8
1
|
09.11.2019 12:00 | Jasenica 2017 | 8 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
09.11
10:00
RSK
Mladi borac
3
0
|
09.11.2019 10:00 | RSK | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
09.11
11:00
Karađorđe
Sloga 33
0
0
|
09.11.2019 11:00 | Karađorđe | 0 : 0 | Sloga 33 | |||||
09.11
11:00
Partizan 1945
Rudar
1
2
|
09.11.2019 11:00 | Partizan 1945 | 1 : 2 | Rudar |
09.11
10:30
Obilić
Radnički 1905
2
1
|
09.11.2019 10:30 | Obilić | 2 : 1 | Radnički 1905 | |||||
09.11
11:00
Bajša
Čantavir
9
0
|
09.11.2019 11:00 | Bajša | 9 : 0 | Čantavir |
09.11
SFS Borac
Temnić 1924
3
2
|
09.11.2019 | SFS Borac | 3 : 2 | Temnić 1924 | |||||
09.11
Morava 1918
Trayal Knez Lazar
0
8
|
09.11.2019 | Morava 1918 | 0 : 8 | Trayal Knez Lazar | |||||
09.11
Radnički (S)
Blizna
10
2
|
09.11.2019 | Radnički (S) | 10 : 2 | Blizna | |||||
09.11
OFK Lugomir
Lider MGM
3
0
|
09.11.2019 | OFK Lugomir | 3 : 0 | Lider MGM | |||||
09.11
Mali Bor
Topličanin
0
2
|
09.11.2019 | Mali Bor | 0 : 2 | Topličanin | |||||
09.11
OFK Sinđelić
Morava (R)
3
1
|
09.11.2019 | OFK Sinđelić | 3 : 1 | Morava (R) | |||||
09.11
Župa
Sloga
1
0
|
09.11.2019 | Župa | 1 : 0 | Sloga |
09.11
13:00
Apolon 2018
Bubamara
10
0
|
09.11.2019 13:00 | Apolon 2018 | 10 : 0 | Bubamara | |||||
09.11
12:00
AF AS Novi Pazar
Pazar Juniors
0
1
|
09.11.2019 12:00 | AF AS Novi Pazar | 0 : 1 | Pazar Juniors | |||||
09.11
11:00
Bane 1931
Kosmet
0
1
|
09.11.2019 11:00 | Bane 1931 | 0 : 1 | Kosmet |
09.11
11:00
Internacional
Partizan
0
5
|
09.11.2019 11:00 | Internacional | 0 : 5 | Partizan | |||||
09.11
Brodarac
Zemun
0
1
|
09.11.2019 | Brodarac | 0 : 1 | Zemun | |||||
09.11
OFK Beograd
Teleoptik
2
1
|
09.11.2019 | OFK Beograd | 2 : 1 | Teleoptik |
09.11
14:00
Železničar
ŽAK
1
0
|
09.11.2019 14:00 | Železničar | 1 : 0 | ŽAK |
09.11
09:30
AFK
Sloga
2
0
|
09.11.2019 09:30 | AFK | 2 : 0 | Sloga |
09.11
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Loznica
2
1
|
09.11.2019 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 2 : 1 | Loznica | |||||
09.11
10:00
Omladinac 2014
Šabac
2
4
|
09.11.2019 10:00 | Omladinac 2014 | 2 : 4 | Šabac | |||||
09.11
10:00
Sun Rise
Senjak
1
1
|
09.11.2019 10:00 | Sun Rise | 1 : 1 | Senjak | |||||
09.11
10:00
Drina
Mačva 1929
0
1
|
09.11.2019 10:00 | Drina | 0 : 1 | Mačva 1929 |
09.11
11:00
Metalac
Budućnost
12
0
|
09.11.2019 11:00 | Metalac | 12 : 0 | Budućnost | |||||
09.11
10:00
Javor Matis
Čačak 94
7
1
|
09.11.2019 10:00 | Javor Matis | 7 : 1 | Čačak 94 | |||||
09.11
10:00
Sloga (P)
Sloboda (Č)
9
0
|
09.11.2019 10:00 | Sloga (P) | 9 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
09.11
13:00
Gaučosi
FAP
3
0
|
09.11.2019 13:00 | Gaučosi | 3 : 0 | FAP | |||||
09.11
13:00
Kinder
Mladost
0
3
|
09.11.2019 13:00 | Kinder | 0 : 3 | Mladost |
09.11
11:00
Plana
OPK Rudar 1933
3
1
|
09.11.2019 11:00 | Plana | 3 : 1 | OPK Rudar 1933 | |||||
09.11
10:00
Jasenica 2017
Pomoravlje 1946
8
3
|
09.11.2019 10:00 | Jasenica 2017 | 8 : 3 | Pomoravlje 1946 | |||||
09.11
13:00
Šumadija
Soko 2015
3
1
|
09.11.2019 13:00 | Šumadija | 3 : 1 | Soko 2015 | |||||
09.11
13:00
Smederevo 1924
Železničar
15
1
|
09.11.2019 13:00 | Smederevo 1924 | 15 : 1 | Železničar |
09.11
10:00
Rudar
Tutin
3
0
|
09.11.2019 10:00 | Rudar | 3 : 0 | Tutin |
09.11
10:00
TEK Sloga
PFK Žarkovo 2000
3
6
|
09.11.2019 10:00 | TEK Sloga | 3 : 6 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
09.11
11:00
Jedinstvo
Bežanija
2
0
|
09.11.2019 11:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Bežanija |
09.11
15:30
Karioke
Banja
6
0
|
09.11.2019 15:30 | Karioke | 6 : 0 | Banja |
09.11
Karađorđe
Požarevac
7
2
|
09.11.2019 | Karađorđe | 7 : 2 | Požarevac | |||||
09.11
13:30
Vašarište
Loznica
2
3
|
09.11.2019 13:30 | Vašarište | 2 : 3 | Loznica | |||||
09.11
Požega
Šampion
0
6
|
09.11.2019 | Požega | 0 : 6 | Šampion |
09.11
Kolibri
Mašinac
1
6
|
09.11.2019 | Kolibri | 1 : 6 | Mašinac | |||||
09.11
Majdanpek
Levač
2
0
|
09.11.2019 | Majdanpek | 2 : 0 | Levač | |||||
09.11
Vučice
Jagodina
5
0
|
09.11.2019 | Vučice | 5 : 0 | Jagodina | |||||
09.11
Preševo
Lavice Dubočica
1
3
|
09.11.2019 | Preševo | 1 : 3 | Lavice Dubočica | |||||
09.11
Jedinstvo 2014
Radnički 2012
1
3
|
09.11.2019 | Jedinstvo 2014 | 1 : 3 | Radnički 2012 |
09.11
Spartak D.O.O
Spartak
1
18
|
09.11.2019 | Spartak D.O.O | 1 : 18 | Spartak | |||||
09.11
Vojvodina
Stajićevo 2017
12
0
|
09.11.2019 | Vojvodina | 12 : 0 | Stajićevo 2017 | |||||
09.11
Polet
Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE)
|
09.11.2019 | Polet | : | Mladost(NAPUSTILA TAKMIČENJE) | |||||
09.11
Bačka
Voja Gačić
6
2
|
09.11.2019 | Bačka | 6 : 2 | Voja Gačić | |||||
09.11
Voša AS
Banat
0
2
|
09.11.2019 | Voša AS | 0 : 2 | Banat | |||||
09.11
Nova Kolonija
TSC
0
5
|
09.11.2019 | Nova Kolonija | 0 : 5 | TSC |
09.11
10:00
Bajša
Spartak
2
5
|
09.11.2019 10:00 | Bajša | 2 : 5 | Spartak | |||||
09.11
10:00
Čantavir
Subotica '08
1
4
|
09.11.2019 10:00 | Čantavir | 1 : 4 | Subotica '08 | |||||
09.11
09:00
Subotica '07
Bečej 1918
4
1
|
09.11.2019 09:00 | Subotica '07 | 4 : 1 | Bečej 1918 |
09.11
10:00
Kolubara
Radnički
11
0
|
09.11.2019 10:00 | Kolubara | 11 : 0 | Radnički |
09.11
10:30
Trepča
Kolašin
0
1
|
09.11.2019 10:30 | Trepča | 0 : 1 | Kolašin |
09.11
18:00
Zadar
Partizan NIS
57
72
|
09.11.2019 18:00 | Zadar | 57 : 72 | Partizan NIS | |||||
09.11
20:00
Budućnost VOLI
Cibona
87
64
|
09.11.2019 20:00 | Budućnost VOLI | 87 : 64 | Cibona |
09.11
17:30
Čačak 94
Student BB
104
62
|
09.11.2019 17:30 | Čačak 94 | 104 : 62 | Student BB | |||||
09.11
18:00
Napredak Junior
Klik
72
74
|
09.11.2019 18:00 | Napredak Junior | 72 : 74 | Klik | |||||
09.11
20:15
Zlatar
Plana
86
88
|
09.11.2019 20:15 | Zlatar | 86 : 88 | Plana | |||||
09.11
20:00
Svilajnac
Loznica
71
92
|
09.11.2019 20:00 | Svilajnac | 71 : 92 | Loznica |
09.11
18:00
Vrbas
Topola
88
54
|
09.11.2019 18:00 | Vrbas | 88 : 54 | Topola | |||||
09.11
14:30
Sloboda (NS)
Hajduk
85
70
|
09.11.2019 14:30 | Sloboda (NS) | 85 : 70 | Hajduk | |||||
09.11
21:00
Srem
Stara Pazova
66
60
|
09.11.2019 21:00 | Srem | 66 : 60 | Stara Pazova |
09.11
12:00
Slodes
LA Basket
98
73
|
09.11.2019 12:00 | Slodes | 98 : 73 | LA Basket | |||||
09.11
13:30
Borac
Torlak
96
59
|
09.11.2019 13:30 | Borac | 96 : 59 | Torlak | |||||
09.11
14:00
Eko Sport
Beko
58
91
|
09.11.2019 14:00 | Eko Sport | 58 : 91 | Beko |
09.11
20:30
Marinos
Jablanica
71
78
|
09.11.2019 20:30 | Marinos | 71 : 78 | Jablanica |
09.11
18:00
Šabac
Mix
77
73
|
09.11.2019 18:00 | Šabac | 77 : 73 | Mix | |||||
09.11
20:00
Mladost 2014
Student 014
74
93
|
09.11.2019 20:00 | Mladost 2014 | 74 : 93 | Student 014 |
09.11
17:00
Mileševac
Mladost
92
64
|
09.11.2019 17:00 | Mileševac | 92 : 64 | Mladost |
09.11
17:00
Trepča
Kopaonik
20
0
|
09.11.2019 17:00 | Trepča | 20 : 0 | Kopaonik | |||||
09.11
17:00
Goč
Stari Ras
87
73
|
09.11.2019 17:00 | Goč | 87 : 73 | Stari Ras | |||||
09.11
18:00
Bane
Sloga Elite
57
68
|
09.11.2019 18:00 | Bane | 57 : 68 | Sloga Elite |
09.11
19:00
Sloga (B)
Smederevo
72
67
|
09.11.2019 19:00 | Sloga (B) | 72 : 67 | Smederevo |
09.11
17:30
Joker
Kikinda
85
63
|
09.11.2019 17:30 | Joker | 85 : 63 | Kikinda | |||||
09.11
18:30
Srbobran
Beočin
78
65
|
09.11.2019 18:30 | Srbobran | 78 : 65 | Beočin |
09.11
17:00
Futog
Karađorđevo
77
55
|
09.11.2019 17:00 | Futog | 77 : 55 | Karađorđevo | |||||
09.11
19:00
Apatin
Proleter
84
58
|
09.11.2019 19:00 | Apatin | 84 : 58 | Proleter |
09.11
19:00
Radnički
Jedinstvo
98
93
|
09.11.2019 19:00 | Radnički | 98 : 93 | Jedinstvo | |||||
09.11
18:00
Virtus Basket
Kris Kros
64
58
|
09.11.2019 18:00 | Virtus Basket | 64 : 58 | Kris Kros |
09.11
20:00
Ru koš
Partizan
68
69
|
09.11.2019 20:00 | Ru koš | 68 : 69 | Partizan |
09.11
17:15
BASK
Pobednik 011
64
89
|
09.11.2019 17:15 | BASK | 64 : 89 | Pobednik 011 | |||||
09.11
17:20
Zvezdara
AS Basket
83
63
|
09.11.2019 17:20 | Zvezdara | 83 : 63 | AS Basket |
09.11
17:00
Hisar
Kuršumlija
0
20
|
09.11.2019 17:00 | Hisar | 0 : 20 | Kuršumlija | |||||
09.11
12:15
Actavis Academy
Vlasotince
77
86
|
09.11.2019 12:15 | Actavis Academy | 77 : 86 | Vlasotince |
09.11
18:00
OKK Sokobanja
Zicer
84
85
|
09.11.2019 18:00 | OKK Sokobanja | 84 : 85 | Zicer |
09.11
20:00
Tamiš
OKK Novi Pazar
79
78
|
09.11.2019 20:00 | Tamiš | 79 : 78 | OKK Novi Pazar | |||||
09.11
20:30
Dynamic
Vršac
91
80
|
09.11.2019 20:30 | Dynamic | 91 : 80 | Vršac | |||||
09.11
19:00
Sloboda
Napredak
103
101
|
09.11.2019 19:00 | Sloboda | 103 : 101 | Napredak |
09.11
19:00
Sveti Đorđe
Sloga
68
83
|
09.11.2019 19:00 | Sveti Đorđe | 68 : 83 | Sloga | |||||
09.11
20:00
Zdravlje Leskovac
Železničar
96
74
|
09.11.2019 20:00 | Zdravlje Leskovac | 96 : 74 | Železničar | |||||
09.11
20:30
Konstantin
Proleter Naftagas
63
78
|
09.11.2019 20:30 | Konstantin | 63 : 78 | Proleter Naftagas | |||||
09.11
19:00
BKK Radnički
KKK Radnički
82
80
|
09.11.2019 19:00 | BKK Radnički | 82 : 80 | KKK Radnički | |||||
09.11
16:45
Zemun Fitofarmacija
Spartak
92
81
|
09.11.2019 16:45 | Zemun Fitofarmacija | 92 : 81 | Spartak |
09.11
17:00
Ibar
Sutjeska
71
80
|
09.11.2019 17:00 | Ibar | 71 : 80 | Sutjeska | |||||
09.11
19:00
Jedinstvo 1950
Zeta
75
70
|
09.11.2019 19:00 | Jedinstvo 1950 | 75 : 70 | Zeta | |||||
09.11
18:00
Primorje 1945
Lovćen 1947 Bemax
79
104
|
09.11.2019 18:00 | Primorje 1945 | 79 : 104 | Lovćen 1947 Bemax | |||||
09.11
18:00
All Star
Teodo
71
70
|
09.11.2019 18:00 | All Star | 71 : 70 | Teodo |
09.11
14:30
Gimnazijalac
Bagdala
83
50
|
09.11.2019 14:30 | Gimnazijalac | 83 : 50 | Bagdala |
09.11
14:00
Sivac
Delfin
97
58
|
09.11.2019 14:00 | Sivac | 97 : 58 | Delfin | |||||
09.11
17:30
Topolčanka
Proleter
84
49
|
09.11.2019 17:30 | Topolčanka | 84 : 49 | Proleter |
09.11
18:00
Stara Pazova
Srem
82
59
|
09.11.2019 18:00 | Stara Pazova | 82 : 59 | Srem |
09.11
20:30
Duga
Radnički (B)
48
68
|
09.11.2019 20:30 | Duga | 48 : 68 | Radnički (B) | |||||
09.11
17:00
Ljubovija
Vršac
91
96
|
09.11.2019 17:00 | Ljubovija | 91 : 96 | Vršac | |||||
09.11
14:30
Art Basket
Radnički 2016
88
60
|
09.11.2019 14:30 | Art Basket | 88 : 60 | Radnički 2016 |
09.11
15:30
Partizan NIS
Sloga
90
43
|
09.11.2019 15:30 | Partizan NIS | 90 : 43 | Sloga | |||||
09.11
16:30
Konstantin
Mladost Veternik NS Basket 07
87
77
|
09.11.2019 16:30 | Konstantin | 87 : 77 | Mladost Veternik NS Basket 07 | |||||
09.11
15:00
Dynamic VIP PAY
Star
76
66
|
09.11.2019 15:00 | Dynamic VIP PAY | 76 : 66 | Star |
09.11
15:00
Ivanjica
Art Basket
56
60
|
09.11.2019 15:00 | Ivanjica | 56 : 60 | Art Basket | |||||
09.11
15:00
Gimnazijalac Tigar
Novosadska ŽKA
52
65
|
09.11.2019 15:00 | Gimnazijalac Tigar | 52 : 65 | Novosadska ŽKA | |||||
09.11
17:00
Paraćin
Crvena zvezda Kombank
47
77
|
09.11.2019 17:00 | Paraćin | 47 : 77 | Crvena zvezda Kombank |
09.11
20:00
As
Lucky Star
0
3
|
09.11.2019 20:00 | As | 0 : 3 | Lucky Star | |||||
09.11
20:00
Šumadija
Rudar
3
0
|
09.11.2019 20:00 | Šumadija | 3 : 0 | Rudar |
09.11
19:00
Hajduk Veljko
Pirot
3
0
|
09.11.2019 19:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Pirot | |||||
09.11
13:00
Niš 2
Morava
3
0
|
09.11.2019 13:00 | Niš 2 | 3 : 0 | Morava |
09.11
19:00
Srem Eaton
Bečej
1
3
|
09.11.2019 19:00 | Srem Eaton | 1 : 3 | Bečej | |||||
09.11
17:00
Mladost (NP)
Proleter
0
3
|
09.11.2019 17:00 | Mladost (NP) | 0 : 3 | Proleter | |||||
09.11
19:00
Kulpin
Partizan
3
0
|
09.11.2019 19:00 | Kulpin | 3 : 0 | Partizan |
09.11
16:30
Viner
Ozren
0
3
|
09.11.2019 16:30 | Viner | 0 : 3 | Ozren | |||||
09.11
14:00
Knjaževac
Timok
0
3
|
09.11.2019 14:00 | Knjaževac | 0 : 3 | Timok |
09.11
19:00
Stražilovo
Mladost 1973
3
0
|
09.11.2019 19:00 | Stražilovo | 3 : 0 | Mladost 1973 | |||||
09.11
19:45
Botafogo
Inđija
0
3
|
09.11.2019 19:45 | Botafogo | 0 : 3 | Inđija |
09.11
14:00
Partizan 2
Vrbas
3
2
|
09.11.2019 14:00 | Partizan 2 | 3 : 2 | Vrbas | |||||
09.11
19:00
Mladost (T)
Novi Sad 2
3
1
|
09.11.2019 19:00 | Mladost (T) | 3 : 1 | Novi Sad 2 |
09.11
19:00
Jedinstvo (SP)
Spartak (Su)
0
3
|
09.11.2019 19:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 3 | Spartak (Su) | |||||
09.11
16:00
Niš
Crvena zvezda
3
0
|
09.11.2019 16:00 | Niš | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
09.11
18:00
Radnički
Mladi radnik
3
2
|
09.11.2019 18:00 | Radnički | 3 : 2 | Mladi radnik | |||||
09.11
18:00
Partizan
Novi Pazar
2
3
|
09.11.2019 18:00 | Partizan | 2 : 3 | Novi Pazar |
09.11
19:00
Spartak (Lj)
Klek Srbijašume
3
0
|
09.11.2019 19:00 | Spartak (Lj) | 3 : 0 | Klek Srbijašume | |||||
09.11
20:30
VA-014 Bauwesen
Mladenovac
3
0
|
09.11.2019 20:30 | VA-014 Bauwesen | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
09.11
19:00
Metalac Takovo
VGSK
3
0
|
09.11.2019 19:00 | Metalac Takovo | 3 : 0 | VGSK |
09.11
18:00
Topličanin
Užice
0
3
|
09.11.2019 18:00 | Topličanin | 0 : 3 | Užice | |||||
09.11
18:00
Kosovska Mitrovica
Bavanište
3
1
|
09.11.2019 18:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 1 | Bavanište | |||||
09.11
18:00
Loznica
Futog
3
0
|
09.11.2019 18:00 | Loznica | 3 : 0 | Futog | |||||
09.11
19:00
Karađorđe
Dubočica
3
1
|
09.11.2019 19:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Dubočica |
09.11
17:00
Panda
Majdanpek
1
3
|
09.11.2019 17:00 | Panda | 1 : 3 | Majdanpek |
09.11
18:00
Smeč 5
Šumadija
3
1
|
09.11.2019 18:00 | Smeč 5 | 3 : 1 | Šumadija | |||||
09.11
19:00
Ribnica
Lazarevac
1
3
|
09.11.2019 19:00 | Ribnica | 1 : 3 | Lazarevac |
09.11
17:00
Futog West
Slavija
2
3
|
09.11.2019 17:00 | Futog West | 2 : 3 | Slavija | |||||
09.11
16:00
Panonija
Mladost (NP)
3
0
|
09.11.2019 16:00 | Panonija | 3 : 0 | Mladost (NP) |
09.11
20:00
Lotus
Gimnazijalac
1
3
|
09.11.2019 20:00 | Lotus | 1 : 3 | Gimnazijalac | |||||
09.11
19:00
Tehničar (Kv)
Sloga 031
3
2
|
09.11.2019 19:00 | Tehničar (Kv) | 3 : 2 | Sloga 031 |
09.11
14:30
Viner
Ozren
0
3
|
09.11.2019 14:30 | Viner | 0 : 3 | Ozren | |||||
09.11
16:00
Knjaževac
Timok
3
1
|
09.11.2019 16:00 | Knjaževac | 3 : 1 | Timok | |||||
09.11
11:00
Hajduk Veljko
Pirot
3
2
|
09.11.2019 11:00 | Hajduk Veljko | 3 : 2 | Pirot |
09.11
AS
Kolubara
3
0
|
09.11.2019 | AS | 3 : 0 | Kolubara | |||||
09.11
Obilić
Avala
3
2
|
09.11.2019 | Obilić | 3 : 2 | Avala | |||||
09.11
Dunav
Obrenovac
0
3
|
09.11.2019 | Dunav | 0 : 3 | Obrenovac | |||||
09.11
Crnjanski
Blok Aut
0
3
|
09.11.2019 | Crnjanski | 0 : 3 | Blok Aut |
09.11
12:00
Srem 2
Maks
3
1
|
09.11.2019 12:00 | Srem 2 | 3 : 1 | Maks |
09.11
16:00
Blok Aut
SK Volej
3
0
|
09.11.2019 16:00 | Blok Aut | 3 : 0 | SK Volej |
09.11
18:00
Banat
Hercegovina
3
0
|
09.11.2019 18:00 | Banat | 3 : 0 | Hercegovina |
09.11
10:45
Subotica
Vrbas
3
1
|
09.11.2019 10:45 | Subotica | 3 : 1 | Vrbas | |||||
09.11
16:00
Goks IN
Spartak 2
0
3
|
09.11.2019 16:00 | Goks IN | 0 : 3 | Spartak 2 | |||||
09.11
18:00
CVS
Merkur
3
0
|
09.11.2019 18:00 | CVS | 3 : 0 | Merkur |
09.11
Smederevo Carina
Sloga 2015 Jedinstvo
3
0
|
09.11.2019 | Smederevo Carina | 3 : 0 | Sloga 2015 Jedinstvo | |||||
09.11
VGSK
Rudar
3
0
|
09.11.2019 | VGSK | 3 : 0 | Rudar | |||||
09.11
12:00
Tehničar
Dunav 17
3
0
|
09.11.2019 12:00 | Tehničar | 3 : 0 | Dunav 17 | |||||
09.11
Tvrđava L
Mladi Radnik
0
3
|
09.11.2019 | Tvrđava L | 0 : 3 | Mladi Radnik |
09.11
16:00
Tamnava Voćar
Letnjikovac
1
3
|
09.11.2019 16:00 | Tamnava Voćar | 1 : 3 | Letnjikovac |
09.11
19:00
Eaton Srem Tempo 3
Trijumf 2013
3
0
|
09.11.2019 19:00 | Eaton Srem Tempo 3 | 3 : 0 | Trijumf 2013 | |||||
09.11
19:00
Sloga
Maks 2
3
0
|
09.11.2019 19:00 | Sloga | 3 : 0 | Maks 2 | |||||
09.11
18:30
Mladost
Maks 1
3
1
|
09.11.2019 18:30 | Mladost | 3 : 1 | Maks 1 |
09.11
19:00
TENT
Crvena zvezda
3
1
|
09.11.2019 19:00 | TENT | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
09.11
19:00
Železničar
Partizan
3
1
|
09.11.2019 19:00 | Železničar | 3 : 1 | Partizan |
09.11
17:00
Radnički (Bg)
Takovo-Zvezda Helios
3
1
|
09.11.2019 17:00 | Radnički (Bg) | 3 : 1 | Takovo-Zvezda Helios | |||||
09.11
17:00
Srbijanka 014
Smederevo
3
1
|
09.11.2019 17:00 | Srbijanka 014 | 3 : 1 | Smederevo | |||||
09.11
18:00
Vranje
Roda
3
1
|
09.11.2019 18:00 | Vranje | 3 : 1 | Roda | |||||
09.11
16:00
Spartak (Lj)
Dinamo
3
0
|
09.11.2019 16:00 | Spartak (Lj) | 3 : 0 | Dinamo |
09.11
20:00
Partizan 2 Crno Bele 011
Ruma
3
0
|
09.11.2019 20:00 | Partizan 2 Crno Bele 011 | 3 : 0 | Ruma | |||||
09.11
18:00
Sterija
Novi Sad
0
3
|
09.11.2019 18:00 | Sterija | 0 : 3 | Novi Sad | |||||
09.11
18:00
Zlatibor
Valjevo
3
0
|
09.11.2019 18:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Valjevo | |||||
09.11
18:30
Inđija
FOK
3
0
|
09.11.2019 18:30 | Inđija | 3 : 0 | FOK | |||||
09.11
18:00
Ivanjica
Jedinstvo (Ue)
3
1
|
09.11.2019 18:00 | Ivanjica | 3 : 1 | Jedinstvo (Ue) |
09.11
19:00
Sivac 69
Jedinstvo
29
27
|
09.11.2019 19:00 | Sivac 69 | 29 : 27 | Jedinstvo | |||||
09.11
19:30
Mačva (B)
Lavovi BP
26
20
|
09.11.2019 19:30 | Mačva (B) | 26 : 20 | Lavovi BP | |||||
09.11
19:00
Crvenka
Jugović
25
20
|
09.11.2019 19:00 | Crvenka | 25 : 20 | Jugović | |||||
09.11
20:30
SC Voždovac 2012
Smederevo
33
25
|
09.11.2019 20:30 | SC Voždovac 2012 | 33 : 25 | Smederevo |
09.11
19:00
Žitorađa
Priboj
17
24
|
09.11.2019 19:00 | Žitorađa | 17 : 24 | Priboj | |||||
09.11
20:00
Hajduk Veljko
Topličanin
25
23
|
09.11.2019 20:00 | Hajduk Veljko | 25 : 23 | Topličanin | |||||
09.11
19:00
Kuršumlija
Radnički 1964
36
35
|
09.11.2019 19:00 | Kuršumlija | 36 : 35 | Radnički 1964 | |||||
09.11
19:00
Bela Palanka
Zlatar
40
34
|
09.11.2019 19:00 | Bela Palanka | 40 : 34 | Zlatar |
09.11
19:00
Radnički
Somborelektro
37
28
|
09.11.2019 19:00 | Radnički | 37 : 28 | Somborelektro | |||||
09.11
19:00
Banatski Karlovac
Potisje Pleteks
42
30
|
09.11.2019 19:00 | Banatski Karlovac | 42 : 30 | Potisje Pleteks | |||||
09.11
17:00
Apatin
Hercegovina
25
28
|
09.11.2019 17:00 | Apatin | 25 : 28 | Hercegovina | |||||
09.11
19:00
Jabuka
Mladost
40
31
|
09.11.2019 19:00 | Jabuka | 40 : 31 | Mladost |
09.11
20:00
Rtanj
BSK Heba
19
18
|
09.11.2019 20:00 | Rtanj | 19 : 18 | BSK Heba | |||||
09.11
19:00
Radnički (Ć)
Paraćin
40
27
|
09.11.2019 19:00 | Radnički (Ć) | 40 : 27 | Paraćin | |||||
09.11
19:00
Zaječar 1949
Mladost Vranje
32
27
|
09.11.2019 19:00 | Zaječar 1949 | 32 : 27 | Mladost Vranje |
09.11
18:00
Vojvoda Stepa
Radnički
33
25
|
09.11.2019 18:00 | Vojvoda Stepa | 33 : 25 | Radnički | |||||
09.11
15:30
ORK Pančevo
Mladost
24
23
|
09.11.2019 15:30 | ORK Pančevo | 24 : 23 | Mladost |
09.11
20:00
Udarnik
Rudar 2
21
25
|
09.11.2019 20:00 | Udarnik | 21 : 25 | Rudar 2 |
09.11
13:30
Crvena Zvezda 3
Barič
31
16
|
09.11.2019 13:30 | Crvena Zvezda 3 | 31 : 16 | Barič |
09.11
13:30
Bela Palanka 2
Morava 84
30
30
|
09.11.2019 13:30 | Bela Palanka 2 | 30 : 30 | Morava 84 |
09.11
11:00
Obilić
Grafičar
21
33
|
09.11.2019 11:00 | Obilić | 21 : 33 | Grafičar |
09.11
20:30
Srbobran
Srem Sm
23
27
|
09.11.2019 20:30 | Srbobran | 23 : 27 | Srem Sm |
09.11
19:00
Novi Pazar
Spartak Vojput
30
23
|
09.11.2019 19:00 | Novi Pazar | 30 : 23 | Spartak Vojput | |||||
09.11
18:00
Železničar 1949
Obilić
32
26
|
09.11.2019 18:00 | Železničar 1949 | 32 : 26 | Obilić | |||||
09.11
18:00
Crvena zvezda
Dinamo
20
29
|
09.11.2019 18:00 | Crvena zvezda | 20 : 29 | Dinamo | |||||
09.11
18:00
Šamot 65
Kikinda Grindex
28
29
|
09.11.2019 18:00 | Šamot 65 | 28 : 29 | Kikinda Grindex | |||||
09.11
17:30
Dubočica 54
Proleter
36
28
|
09.11.2019 17:30 | Dubočica 54 | 36 : 28 | Proleter | |||||
09.11
18:30
Partizan
Rudar
34
24
|
09.11.2019 18:30 | Partizan | 34 : 24 | Rudar |
09.11
18:00
Sloven
Dolovo
32
26
|
09.11.2019 18:00 | Sloven | 32 : 26 | Dolovo | |||||
09.11
17:30
Radnički
Temerin
26
45
|
09.11.2019 17:30 | Radnički | 26 : 45 | Temerin | |||||
09.11
19:00
Petrovaradin
Halas Jožef
27
29
|
09.11.2019 19:00 | Petrovaradin | 27 : 29 | Halas Jožef | |||||
09.11
17:00
Proleter
Srem
25
28
|
09.11.2019 17:00 | Proleter | 25 : 28 | Srem | |||||
09.11
19:00
Spartak
Jadran
28
20
|
09.11.2019 19:00 | Spartak | 28 : 20 | Jadran |
09.11
14:00
Požarevac
SU ŽR Radnički
13
27
|
09.11.2019 14:00 | Požarevac | 13 : 27 | SU ŽR Radnički | |||||
09.11
17:30
Metalac 2015
Crvena zvezda
34
28
|
09.11.2019 17:30 | Metalac 2015 | 34 : 28 | Crvena zvezda | |||||
09.11
20:30
ORK Loznica
Medicinar 2
28
27
|
09.11.2019 20:30 | ORK Loznica | 28 : 27 | Medicinar 2 |
09.11
13:00
Sedmerac
Metalac (K)
13
26
|
09.11.2019 13:00 | Sedmerac | 13 : 26 | Metalac (K) | |||||
09.11
16:30
Bekament Bukovička Banja - 2
Napredak 12
10
0
|
09.11.2019 16:30 | Bekament Bukovička Banja - 2 | 10 : 0 | Napredak 12 |
09.11
13:00
Obilić
Prigrevica
26
15
|
09.11.2019 13:00 | Obilić | 26 : 15 | Prigrevica | |||||
09.11
15:30
Ravangrad
Laki
38
31
|
09.11.2019 15:30 | Ravangrad | 38 : 31 | Laki |
09.11
17:00
Radnički (S)
Rtanj
38
14
|
09.11.2019 17:00 | Radnički (S) | 38 : 14 | Rtanj | |||||
09.11
16:00
Remesiana
Hajduk Veljko
26
15
|
09.11.2019 16:00 | Remesiana | 26 : 15 | Hajduk Veljko |
09.11
10:00
Aleksinac
Morava
23
30
|
09.11.2019 10:00 | Aleksinac | 23 : 30 | Morava |
09.11
20:00
Mladost NP
Vrbas
26
32
|
09.11.2019 20:00 | Mladost NP | 26 : 32 | Vrbas |
09.11
19:00
Bor RTB
Radnički 1964
27
27
|
09.11.2019 19:00 | Bor RTB | 27 : 27 | Radnički 1964 | |||||
09.11
19:30
Đerdap
ORK Beograd
22
37
|
09.11.2019 19:30 | Đerdap | 22 : 37 | ORK Beograd |
09.11
19:30
Galeb
Medveščak
14
10
|
09.11.2019 19:30 | Galeb | 14 : 10 | Medveščak | |||||
09.11
18:00
Vojvodina
OVK POŠK
19
13
|
09.11.2019 18:00 | Vojvodina | 19 : 13 | OVK POŠK | |||||
09.11
17:45
Zemun
Solaris
6
15
|
09.11.2019 17:45 | Zemun | 6 : 15 | Solaris | |||||
09.11
18:00
VA Cattaro
Primorje EB
10
16
|
09.11.2019 18:00 | VA Cattaro | 10 : 16 | Primorje EB |
09.11
20:00
Banjica
Stari Grad
8
11
|
09.11.2019 20:00 | Banjica | 8 : 11 | Stari Grad | |||||
09.11
19:45
Novi Beograd 11. april
Valjevo
14
7
|
09.11.2019 19:45 | Novi Beograd 11. april | 14 : 7 | Valjevo |
09.11
21:00
TENT
NBG Vukovi
9
14
|
09.11.2019 21:00 | TENT | 9 : 14 | NBG Vukovi | |||||
09.11
20:00
Rasina
Dorćol
17
12
|
09.11.2019 20:00 | Rasina | 17 : 12 | Dorćol | |||||
09.11
20:45
Palilula
Banja Luka
25
6
|
09.11.2019 20:45 | Palilula | 25 : 6 | Banja Luka |
09.11
11:30
Taš 2000
Vojvodina
7
14
|
09.11.2019 11:30 | Taš 2000 | 7 : 14 | Vojvodina | |||||
09.11
12:30
Crvena zvezda
Senta
24
4
|
09.11.2019 12:30 | Crvena zvezda | 24 : 4 | Senta | |||||
09.11
18:30
Taš 2000
Senta
20
5
|
09.11.2019 18:30 | Taš 2000 | 20 : 5 | Senta | |||||
09.11
19:45
Palilula
Vojvodina
16
8
|
09.11.2019 19:45 | Palilula | 16 : 8 | Vojvodina |
09.11
17:00
Pirot
Bele crkve
5
1
|
09.11.2019 17:00 | Pirot | 5 : 1 | Bele crkve |
09.11
19:00
Čaršija
Bor
4
7
|
09.11.2019 19:00 | Čaršija | 4 : 7 | Bor |
09.11
17:30
As
Lindoret
3
10
|
09.11.2019 17:30 | As | 3 : 10 | Lindoret |
09.11
21:00
Konjarnik
Smederevo
8
1
|
09.11.2019 21:00 | Konjarnik | 8 : 1 | Smederevo | |||||
09.11
20:00
Radnički 2010
Ivanjica
0
9
|
09.11.2019 20:00 | Radnički 2010 | 0 : 9 | Ivanjica |
09.11
19:15
Triglav
Crvena zvezda
5
4
|
09.11.2019 19:15 | Triglav | E 5 : 4 | Crvena zvezda |