XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 498 utakmica za dan
Nedelja, 10 Novembar 2019

Fudbal

10.11.2019 13:00 Sušica : Šumadija (A)
10.11.2019 13:00 Jošanica : Proleter Mihajlovac
10.11.2019 13:00 Železničar : Radnički (Zr)
10.11.2019 13:00 Vojvodina 1928 : Hajduk 1912
10.11.2019 13:30 Budućnost : Dunav
10.11.2019 13:30 Rembas : Radan
10.11.2019 13:30 Timočanin : Jedinstvo
10.11.2019 13:30 Temnić 1924 : Vlasina
10.11.2019 13:00 Crvena zvezda : TEK Sloga
10.11.2019 13:00 Sremčica : Stepojevac Vaga
10.11.2019 13:00 Jedinstvo : IMT
10.11.2019 13:00 OFK Napredak : Zvižd
10.11.2019 13:00 Petar Dobrnjac : Mladi borac
10.11.2019 13:00 Borac 1932 : Pomoravlje
10.11.2019 13:00 OFK Aranđelovac 1979 : Morava
10.11.2019 13:00 Polet : Sloga 1924
10.11.2019 13:00 Rudar : Udarnik
10.11.2019 13:00 Drina : Železničar
10.11.2019 13:00 Mladost (P) : Mladost (D)
10.11.2019 13:00 Radnički Stobeks : Spartak
10.11.2019 13:00 Rađevac : Sloga
10.11.2019 13:00 Borac : OFK Divci
10.11.2019 13:00 Apolon 2018 : Polet
10.11.2019 13:00 Zvečan : Korićani
10.11.2019 13:00 Bane 1931 : Šumadija
10.11.2019 13:00 Budućnost : Novi Pazar 1928
10.11.2019 13:00 Radnik : Vodojaža
10.11.2019 13:00 Real : OFK Ras
10.11.2019 13:00 Prijevor : FAP
10.11.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : Polet (Lj)
10.11.2019 13:00 Jasen : Polimlje
10.11.2019 13:00 Lunjevica : GFK Sloboda
10.11.2019 13:00 Sloboda (Č) : Zlatar
10.11.2019 13:00 Bajša : Bačka
10.11.2019 13:00 Tekstilac : Mladost (T)
10.11.2019 13:00 OFK Stari Grad : ČSK Pivara
10.11.2019 13:00 Vojvodina : OFK Vrbas
10.11.2019 13:00 Podunavac : Borac
10.11.2019 13:00 Sloboda : Jadran
10.11.2019 13:00 Jedinstvo (SP) : Hajduk (D)
10.11.2019 13:00 Jedinstvo (BK) : Krajina
10.11.2019 13:00 Mladost (O) : Borac (St)
10.11.2019 13:00 Banat (Č) : ŽAK
10.11.2019 13:30 Jablanica : Sloga
10.11.2019 13:30 Vranjska Banja : Akademija 10
10.11.2019 11:00 Svetlost Badnjevac : Nebeski Andjeli
10.11.2019 13:30 Čekmin : Pčinja
10.11.2019 13:30 Bobište : OFK Kosanica
10.11.2019 13:30 Žitorađa : Budućnost
10.11.2019 13:30 OFK Slatina : Jedinstvo (P)
10.11.2019 11:00 Tanasko Rajić : BSK
10.11.2019 13:30 Majdanpek : Đerdap
10.11.2019 13:30 OFK 019 : Kablovi
10.11.2019 13:30 Jedinstvo (M) : Meševo
10.11.2019 13:30 OFK Lugomir : Župa
10.11.2019 11:00 Radnički (S) : Morava 1918
10.11.2019 13:30 Bošnjane : Jedinstvo (P)
10.11.2019 13:30 Mačkovac : Kušiljevo
10.11.2019 13:30 Levač : Jastrebac
10.11.2019 13:30 Naša krila 1936 : Rudar
10.11.2019 13:30 OFK Brzi Brod : Zemljoradnik
10.11.2019 13:30 Vrtište : Orljane
10.11.2019 13:30 Mladost (M) : OFK Niš
10.11.2019 13:30 Moravica : Bukovik
10.11.2019 13:30 Pukovac : Malošište
10.11.2019 13:30 Jedinstvo (GM) : OFK Napredak 1929
10.11.2019 10:00 Torlak : Dunav
10.11.2019 13:00 BSK 1926 : Turbina
10.11.2019 13:00 Komgrap : BASK
10.11.2019 13:00 Mladost : Šumadija
10.11.2019 13:00 Vrčin : BSK Batajnica
10.11.2019 11:00 Prva Iskra : Milutinac
10.11.2019 13:00 Sirakovo : Trgovački
10.11.2019 13:00 Integral : Rudar (Kr)
10.11.2019 13:00 Borac (K) : Železničar
10.11.2019 13:00 Napredak Simićevo : Obilić
10.11.2019 13:00 Budućnost (V) : Borac (Ž)
10.11.2019 13:00 Mlava (ML) : Sloga (B)
10.11.2019 13:00 Sloga (L) : Rudar 2001
10.11.2019 13:00 Radnik : Sloga (L)
10.11.2019 13:00 Pobeda : Bresje Superior
10.11.2019 13:00 Omladinac : Crvena zvezda
10.11.2019 13:00 Podunavac : Obilić
10.11.2019 13:00 Sloga (M) : SASK
10.11.2019 13:00 Cerovac 2013 : Železničar Kusadak
10.11.2019 13:00 Mladi radnik 1940 : Osipaonica
10.11.2019 13:00 Banjani : ZSK
10.11.2019 13:00 Kolubara 2 : OFK Brđanac
10.11.2019 13:00 Junior Novo Naselje : Trlić
10.11.2019 13:00 OFK Jabučje : Iskra
10.11.2019 13:00 OFK Osečina : Sovljak
10.11.2019 13:00 Tulari : Pepeljevac
10.11.2019 13:00 Mladi borac : Mladost (PP)
10.11.2019 13:00 Majur : Vidojevica
10.11.2019 13:00 Cer : Sinđelić
10.11.2019 13:00 Mladost (DD) : Duško
10.11.2019 13:00 Milan Orlić : Sloga
10.11.2019 13:00 Drina : Podrinje
10.11.2019 13:00 Hajduk Stanko : Jedinstvo 1924 (VL)
10.11.2019 13:00 Karađorđe : Jedinstvo (ŠT)
10.11.2019 13:30 Kraljevo Hajduk : Popovići Vrnjci
10.11.2019 13:30 Napredak : Proleter
10.11.2019 13:30 Karađorđe : Ibar
10.11.2019 13:30 Ribnica : Rudar
10.11.2019 13:30 Gruža : Borac (V)
10.11.2019 13:30 Mataruge : Mladost
10.11.2019 13:30 Budućnost : Granit
10.11.2019 14:00 Mladost (A) : Napredak
10.11.2019 14:00 Dedinje Junajted : Slatina
10.11.2019 14:00 Rudar : Jedinstvo (P)
10.11.2019 14:00 Donja Vrbava : Omladinac (Z)
10.11.2019 14:00 Ozrem : Ovčar
10.11.2019 14:00 Jedinstvo (K) : Zadrugar
10.11.2019 13:00 Maglić : Budućnost (M)
10.11.2019 13:00 Kulpin : Omladinac
10.11.2019 13:00 Borac 46 : Radnički 1918
10.11.2019 13:00 Budućnost (P) : Slavija
10.11.2019 13:00 Hercegovac : Vojvodina
10.11.2019 13:00 Iskra : Preporod
10.11.2019 13:00 Jadran : Sloga
10.11.2019 13:00 Sutjeska : Radnički 1905
10.11.2019 13:00 Proleter (Nj) : Senta
10.11.2019 13:00 Đurđin : Proleter (RS)
10.11.2019 13:30 Napredak : Mitros
10.11.2019 13:30 Hajduk (V) : Budućnost
10.11.2019 13:30 PSK Putinci : Donji Petrovci
10.11.2019 13:30 Hajduk (B) : Donji Srem 2015
10.11.2019 13:30 LSK Laćarak : Ljukovo
10.11.2019 13:30 Borac (M) : Radnički
10.11.2019 13:30 Borac (K) : Železničar
10.11.2019 13:30 Hajduk : Fruškogorac
10.11.2019 13:30 Šajkaš 1908 : TSK
10.11.2019 13:30 ŽSK : Petrovaradin
10.11.2019 13:30 Veternik : Index
10.11.2019 13:30 Tatra : OFK Sirig
10.11.2019 13:30 Bačka (B) : Bačka (Đ)
10.11.2019 13:00 Radnički 1911 : Delija
10.11.2019 13:00 Crvena zvezda : Mladost (BD)
10.11.2019 13:00 Borac : Jedinstvo
10.11.2019 13:00 Polet : Lehel
10.11.2019 13:00 OFK Klek : Vojvodina
10.11.2019 13:00 Potisje : Tamiš
10.11.2019 13:00 Omladinac FAM : 2. Oktobar
10.11.2019 13:30 Radnički (B) : Dolina
10.11.2019 13:30 Budućnost (A) : Partizan (G)
10.11.2019 13:30 Hajdučica : Crvena zvezda
10.11.2019 13:30 Sloga (BNS) : Jugoslavija
10.11.2019 13:30 Strela : Partizan (U)
10.11.2019 13:30 Spartak 1911 : Jedinstvo (V)
10.11.2019 13:30 Polet (Id) : Potporanj
10.11.2019 13:30 Mladi borac : Vučje
10.11.2019 13:30 Moravac : BSK
10.11.2019 13:30 Polet : OFK Morava
10.11.2019 13:30 Železničar : Mladost 1959
10.11.2019 13:30 Zloćudovo : Jedinstvo
10.11.2019 13:30 Kumarevo 65 : Real
10.11.2019 13:30 Umac : Sloga
10.11.2019 13:30 Šumadija : Progres
10.11.2019 11:00 Sloga : Branik
10.11.2019 13:30 Urovica : Blizna
10.11.2019 13:30 Polom : BSK
10.11.2019 13:30 Radnički : Zlot
10.11.2019 13:30 Sloga (M) : Osnić
10.11.2019 13:30 PRO Rudar : Midžor
10.11.2019 13:30 Trebič : Graničar
10.11.2019 13:30 Velika Jasikova : Ozren
10.11.2019 13:30 Donji Kopaonik : Sloga (Ć)
10.11.2019 13:30 Šanac : Trudbenik
10.11.2019 13:30 Žabare : FUD
10.11.2019 13:30 Kupci : Mladost
10.11.2019 13:30 13. April : Vinogradar
10.11.2019 13:30 Sloga (M) : Gradina
10.11.2019 13:30 Bratstvo : Hajduk
10.11.2019 13:30 Morava (R) : Moravac 2015
10.11.2019 13:30 Resavac : Morava (KS)
10.11.2019 13:30 Napredak (D) : Javor
10.11.2019 13:30 Orlovi : Juhor
10.11.2019 13:30 Mladost (D) : Partizan (M)
10.11.2019 13:30 OFK Batinac : Mladost (J)
10.11.2019 13:30 Kolare : Dragocvet
10.11.2019 13:30 OFK Bratstvo : Mladost (K)
10.11.2019 13:00 Posavina : Zvezda
10.11.2019 10:00 Radnički : Borac (L)
10.11.2019 13:00 OFK Zabrežje : Strelac
10.11.2019 13:00 Lisović : OFK Borac
10.11.2019 13:00 Barajevo : Rojkovac
10.11.2019 13:00 Duboko : Omladinac
10.11.2019 13:00 Budućnost : Mladost
10.11.2019 13:00 Boleč : Velika Krsna
10.11.2019 13:00 Zuce 2019 : Šepšin
10.11.2019 13:00 OFK Student : Zaklopača
10.11.2019 13:00 Rabrovac : Dunavac
10.11.2019 13:00 Kosmaj : Kosmajac
10.11.2019 13:00 Šumadija 1962 : Vinča
10.11.2019 13:00 Rasovača : Mladost (B)
10.11.2019 13:00 Zaplanjac : Elid
10.11.2019 13:00 Moravac (Č) : Doljevac
10.11.2019 13:00 Sloga : Naisus 1977
10.11.2019 13:00 Radnički 1947 : Pobeda
10.11.2019 13:00 Moravac (ZT) : OFK Rutevac 1908
10.11.2019 13:00 Radnički 1924 : Palilula
10.11.2019 13:00 Marjan : ŽSK
10.11.2019 13:00 Plaskovac : Šumadinac (S)
10.11.2019 13:00 Borac : Mladost MG
10.11.2019 13:00 Vinča : Prvi srpski ustanak
10.11.2019 13:00 Lokomotiva : Šumadinac (N)
10.11.2019 13:00 Banja : Sloga
10.11.2019 13:00 Omladinac (DR) : Trnava
10.11.2019 13:00 BSK : Jasenica
10.11.2019 13:30 Gnjilan : Željuša
10.11.2019 13:30 Dragoš : Spartak
10.11.2019 13:30 Mladost : Padež
10.11.2019 13:00 Polet : Bakionica
10.11.2019 13:00 Ježevica : Kotroman
10.11.2019 13:00 Omladinac : Višesava
10.11.2019 13:00 Prvi partizan : Perućac
10.11.2019 13:00 Sečica : Ariljska rampa
10.11.2019 13:00 Čajetina : Lazarica
10.11.2019 13:00 Savinac : Jedinstvo
10.11.2019 13:00 Kutlovo : Zastava
10.11.2019 13:00 Srbija : Pobeda 1926
10.11.2019 13:00 Maršić : Šumadija 1934
10.11.2019 13:00 Šumadinac KG : Jedinstvo (P)
10.11.2019 13:00 Kolonija : Mladost (P)
10.11.2019 13:00 Borac (D) : Sloboda (G)
10.11.2019 13:30 Mladost (DK) : Vulkan 1963
10.11.2019 13:30 Mladost (L) : Omladinac
10.11.2019 13:30 Radnički 1936 : Delijski Vis
10.11.2019 13:30 Čegar 2013 : Stevan Nešticki
10.11.2019 13:30 Palilulac : Aluminjum
10.11.2019 13:30 Sloboda : Morava
10.11.2019 13:30 Crvena zastava : Proleter
10.11.2019 13:00 Lugina : Mladost (S)
10.11.2019 13:00 Mladost (B) : Čelik
10.11.2019 13:00 Ternoci : Levosoje
10.11.2019 13:00 Vihor : OFK Alakince
10.11.2019 13:00 FSU Južna pruga : Mineralac
10.11.2019 13:00 Dračić 2018 : Žabari
10.11.2019 11:00 Jadar 2013 : Joks Junajted
10.11.2019 13:00 Komanice : Mladost
10.11.2019 13:00 Polet : Stari drugari
10.11.2019 13:00 Tešnjar : OFK Senjak
10.11.2019 13:00 Rajac : Rakac Stave
10.11.2019 13:00 Milenko Pavlović : Popadić
10.11.2019 13:00 Ribnikar : Lukavac
10.11.2019 13:30 Mladost (V) : Šarbane
10.11.2019 13:30 OFK Paljuvi : Polet (DL)
10.11.2019 13:30 Polet (T) : Joševa
10.11.2019 13:30 Pambukovica : Kalenić
10.11.2019 13:30 Lazac : Jedinstvo (G)
10.11.2019 11:00 Miločajac : Stubal
10.11.2019 13:30 Jedinstvo (D) : Braća Vuković
10.11.2019 13:30 Jovo Kursula : Zvezda
10.11.2019 13:30 Mladost 1981 : Jedinstvo 2017
10.11.2019 13:00 OFK Odžaci : Aleksa Šantić
10.11.2019 13:00 Dunav : Borac
10.11.2019 13:00 Jedinstvo : Lipar
10.11.2019 13:00 Omladinac : Zadrugar
10.11.2019 13:00 Hajduk : Polet
10.11.2019 13:00 Stanišić 1920 : Kula
10.11.2019 13:00 Terekveš : Partizan
10.11.2019 10:00 Fruška Gora : Graničar 1924
10.11.2019 13:30 OFK Bikić : Sloven
10.11.2019 13:30 Sremac : Fruškogorac
10.11.2019 13:30 OFK Zeka Buljubaša : Sloga (Č)
10.11.2019 13:30 Sloga (V) : Jednota
10.11.2019 13:30 Sloboda : Obilić 1993
10.11.2019 13:30 Trgovački : BSK
10.11.2019 13:30 Borac (VS) : Polet
10.11.2019 13:30 Partizan (K) : Karaš (K)
10.11.2019 13:30 Ševac : Vulturul
10.11.2019 13:30 Banat (I) : Banat (D)
10.11.2019 13:30 Karaš (J) : Ratar
10.11.2019 13:30 Sloboda : Todorovce
10.11.2019 11:00 Lemind 1953 : Radnik Sušica 2012
10.11.2019 13:30 Donja Lomnica : Gradac
10.11.2019 13:30 Badince : Navalin
10.11.2019 11:00 Bratstvo : Plantaža
10.11.2019 13:30 Poljoprivrednik : 14. Oktobar
10.11.2019 13:30 Velika Drenova : Mladi radnik
10.11.2019 13:30 Sloga (L) : Borac
10.11.2019 13:30 Kamenorezac 76 : Stari Trstenik
10.11.2019 13:30 Garevina : Vinogradar
10.11.2019 13:30 15. Avgust 1950 : Napredak (Sv)
10.11.2019 13:30 OFK Juhor 2016 : Istok 63
10.11.2019 13:30 Pomoravlje : Budućnost
10.11.2019 13:30 Napredak (St) : Mladost (GM)
10.11.2019 13:30 Šumadija : Mladost (S)
10.11.2019 13:30 Mladost : Mladost
10.11.2019 13:30 GFK Tabane : Ursule
10.11.2019 13:30 Osaonica : Sloboda
10.11.2019 13:30 Jedinstvo : Kupinovac
10.11.2019 13:30 Šantarovac : Partizan
10.11.2019 13:30 Ljubinić : Jedinstvo
10.11.2019 11:00 Pobednik : Proleter
10.11.2019 13:30 Partizan : Sloga
10.11.2019 11:00 Polet : Belo Polje
10.11.2019 13:30 Skela : Borac
10.11.2019 13:30 Krtinska : Trstenica
10.11.2019 13:30 Napredak : Mladost
10.11.2019 13:30 Radnički : Krušedol
10.11.2019 13:30 Graničar : Šumar
10.11.2019 13:30 Hrtkovci : Polet
10.11.2019 13:30 ČSK : Srem
10.11.2019 13:30 OFK Brestač : Dunav
10.11.2019 13:30 Sremac (Dob) : Sremac Deč
10.11.2019 13:00 Bačka : Tisa
10.11.2019 13:00 Graničar : Slavija
10.11.2019 13:00 Jadran : Potisje
10.11.2019 13:00 Jedinstvo : Šampion
10.11.2019 13:00 Čoka : Tromedja
10.11.2019 13:00 Horgoš 1911 : Hajduk
10.11.2019 13:00 Zadrugar : Napredak
10.11.2019 13:00 Omladinac 2013 (SL) : Budućnost 1929 (ZM)
10.11.2019 13:00 Lipolist : Premijer
10.11.2019 13:00 Sloboda : Gorki
10.11.2019 13:00 Budućnost (DO) : Milicionar
10.11.2019 13:00 Jadar 1961 : Hajduk
10.11.2019 13:00 Borac : Jezero
10.11.2019 13:00 Antimon : Prva Iskra
10.11.2019 13:00 Sloga : Jedinstvo (MZ)
10.11.2019 13:00 Pričinović : Dobrava
10.11.2019 13:00 OFK Jelen : Trešnjevka
10.11.2019 13:00 Sloga : Radnički
10.11.2019 13:00 Cerić : Mrovska
10.11.2019 13:00 Vlašić : Šipurske livade
10.11.2019 13:00 Rankovac : Vojvoda Stepa Stepanović
10.11.2019 13:30 Bački Hajduk : Bačka 1945
10.11.2019 13:30 Neštin : Sloga
10.11.2019 13:30 Budućnost : Soko
10.11.2019 13:30 Borac : Mladost
10.11.2019 13:30 Krivanj : Bačka
10.11.2019 13:00 Napredak (MK) : Mladi radnik (D)
10.11.2019 13:00 Mladost (R) : Kruševica 1980
10.11.2019 13:00 Karađorđe (V) : Karađorđe 2013 (Viš)
10.11.2019 13:00 Jedinstvo (O) : Feniks
10.11.2019 13:00 Badnjevac : BSK
10.11.2019 13:00 Jedinstvo (K) : Jasenovac
10.11.2019 13:00 Krilaš : Radnički (K)
10.11.2019 13:00 Napredak 1936 : Bata Bulić
10.11.2019 13:00 Borac (V) : Sloga 1952
10.11.2019 13:00 Manastirica : Zadrugar 1947
10.11.2019 13:00 Napredak (P) : Žitkovica 2017
10.11.2019 13:00 Barič : Mladost (B)
10.11.2019 13:00 Baštovan 2015 : Sloga (M)
10.11.2019 13:00 Ljubičevo : Žika Marković Uča
10.11.2019 13:00 Desine : Stig 1955
10.11.2019 13:00 Vihor : Mlava (B)
10.11.2019 13:00 Vrbica : Venčani
10.11.2019 13:00 Borac : Mladi rudar
10.11.2019 10:00 Budućnost : Trešnjevica
10.11.2019 13:00 Šamot : Brezovac
10.11.2019 13:00 Radoje Domanović : Kopljari
10.11.2019 10:00 Mladost : Sloga
10.11.2019 13:30 Kej : Budućnost
10.11.2019 13:30 Mršinci : Morava
10.11.2019 13:30 Lugovi : Prijatelji
10.11.2019 13:30 Planinac : Orlovac 1932
10.11.2019 13:30 Vujan : Rakova
10.11.2019 13:30 Gavrilo Princip : Čačak 94
10.11.2019 13:00 Sloga Lužnice 2016 : OFK Žeželj
10.11.2019 13:00 Slavija : Ćava
10.11.2019 13:00 Jadran : Košutnjak
10.11.2019 13:00 Dobrača : Divostin
10.11.2019 13:30 Udarnik Višnjevac : Palić
10.11.2019 13:30 OFK Mala Bosna 2015 : Bikovo
10.11.2019 13:30 Žednik : Elektrovojvodina
10.11.2019 13:30 Čantavir : Lokomotiva
10.11.2019 13:30 Solid : Hajduk
10.11.2019 13:30 Rasina : Naupare
10.11.2019 11:00 Modrica : Zdravinje
10.11.2019 11:00 Čarapan : Gornji Stepoš
10.11.2019 11:00 Konjuh : Borac
10.11.2019 11:00 Polet : Makrešane
10.11.2019 13:30 Parunovac : Bukovica
10.11.2019 13:30 Mudrakovac : Globoder
10.11.2019 Jelica : Voćar
10.11.2019 11:00 Prilike : Brezova
10.11.2019 Sloga : Vrelo
10.11.2019 Radnički : Bratstvo
10.11.2019 13:00 Skobalj : Budućnost
10.11.2019 13:00 Stari Hrast 2018 : Zeppelin 026
10.11.2019 13:00 Proleter 1947 : Vrbovac
10.11.2019 13:00 OFK Slavija : Jezava
10.11.2019 13:30 Vučak : Landol
10.11.2019 13:30 Lunjevac : Petlić SD 026
10.11.2019 13:30 7. Juli : Drugovac
10.11.2019 13:30 Ratar : Tempo
10.11.2019 11:00 Crvena zvezda : Polet (R)
10.11.2019 11:00 Rutevac : Borac
10.11.2019 11:00 Polet (V) : Vukašinovac
10.11.2019 11:00 Koča Andjelković : Egeta
10.11.2019 11:00 Rtkovo : Pontes
10.11.2019 13:30 Kladušnica : Mala Vrbica
10.11.2019 13:30 Milutinovac : Lokomotiva
10.11.2019 10:00 Arbanasce : Jugovići
10.11.2019 13:30 Šumadija : Magnohrom
10.11.2019 13:30 Omladinac : Partizan (V)
10.11.2019 13:30 Zgodačica : Koštam Polje
10.11.2019 13:30 Stara Čaršija : Studen Vitez
10.11.2019 13:30 Mladost 1925 : Sloga Obrva
10.11.2019 13:30 Železničar : Omladinski
10.11.2019 13:30 Sloga : Polet
10.11.2019 13:30 ISK Izvor : Radnik
10.11.2019 13:30 BSK Buljane : Razvitak
10.11.2019 13:30 Budućnost : Donja Mutnica
10.11.2019 11:00 Budućnost 1995 : OFK Stublenica
10.11.2019 11:00 OFK Takovo : Kolubara (LP)
10.11.2019 11:00 Vukona : Sloga (V)
10.11.2019 11:00 Dokmir : Jedinstvo (M)
10.11.2019 10:00 Verko : Belpos
10.11.2019 10:00 Torpedo : Hajduk
10.11.2019 10:00 Skupljen 2013 : Sloga 1949
10.11.2019 10:00 Mladost (Z) : Petrovac 74
10.11.2019 10:00 Polet : Jedinstvo 2014
10.11.2019 13:00 Bukorovac : Kremenac
10.11.2019 13:00 Hajduk 1936 : Partizan (C)
10.11.2019 13:30 Domaćin : Dobra Voda
10.11.2019 13:30 Mladost : Mladi radnik
10.11.2019 13:30 OFK Dragoševac : Dražmirovac
10.11.2019 13:30 Belica : Crni Vrh
10.11.2019 Udarnik 2015 : Rudar 1947
10.11.2019 13:00 POFK Letnjikovac : Partizan
10.11.2019 10:00 Jarmenovci : Maskar
10.11.2019 10:00 Kalipolje : Krćevac 04
10.11.2019 10:00 Mladost : Junkovac
10.11.2019 11:00 Jedinstvo (S) : Sloga 1945
10.11.2019 13:00 Sinđelić : Resava
10.11.2019 13:00 Mladi Radnik : Mladi Borac (S)
10.11.2019 10:00 Mlava (R) : Homoljac
10.11.2019 16:30 Široki Brijeg : Velež
10.11.2019 16:30 Zrinjski : Tuzla Siti
10.11.2019 13:00 Bokelj : Mornar
10.11.2019 13:00 Dečić : Arsenal
10.11.2019 13:00 Drezga : Jezero
10.11.2019 13:00 Lovćen : Jedinstvo (BP)
10.11.2019 13:00 Otrant Olympic : Ibar
10.11.2019 00:00 Deportivo Alavés : Real Valladolid
10.11.2019 00:00 Athletic Club : Levante
10.11.2019 00:00 Atlético Madrid : Espanyol
10.11.2019 00:00 Barcelona : Celta de Vigo
10.11.2019 00:00 Real Betis : Sevilla
10.11.2019 00:00 Eibar : Real Madrid
10.11.2019 00:00 Getafe : Osasuna
10.11.2019 00:00 Mallorca : Villarreal
10.11.2019 00:00 Real Sociedad : Leganés
10.11.2019 00:00 Valencia : Granada
10.11.2019 00:00 Brescia : Torino
10.11.2019 00:00 Cagliari : Fiorentina
10.11.2019 00:00 Internazionale : Verona
10.11.2019 00:00 Juventus : Milan
10.11.2019 00:00 Lazio : Lecce
10.11.2019 00:00 Napoli : Genoa
10.11.2019 00:00 Parma : Roma
10.11.2019 00:00 Sampdoria : Atalanta
10.11.2019 00:00 Sassuolo : Bologna
10.11.2019 00:00 Udinese : SPAL
10.11.2019 Topličanin : Sinđelić
10.11.2019 Real : Bor 1919
10.11.2019 Timok 1919 : Radnik
10.11.2019 Jedinstvo (P) : Radnički (P)
10.11.2019 11:00 AFK : Tornjoš
10.11.2019 12:00 OFK Vrbas : Srbobran
10.11.2019 12:00 Bečej 1918 : Preporod
10.11.2019 10:00 Bajša : Čantavir
10.11.2019 11:00 Šumadija 1903 : Jošanica
10.11.2019 11:00 Apolon 4 : OFK Ras
10.11.2019 13:00 Radnički 1923 : Sloga (K)
10.11.2019 11:00 Kiker : Sport Klub 99
10.11.2019 Radnički (NB) : Crvena zvezda
10.11.2019 Rad : Voždovac
10.11.2019 Radnički (O) : Čukarički
10.11.2019 12:00 Bajša : Bačka
10.11.2019 10:00 Spartak '07 : TSC
10.11.2019 09:00 AFK : Sloga
10.11.2019 10:00 Zadrugar : Železničar
10.11.2019 10:00 Radnički : Mačva
10.11.2019 10:00 Sloga (BB) : Takovo
10.11.2019 11:00 GFK Sloboda : Zlatibor
10.11.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : Borac 1926
10.11.2019 10:00 RSK : VGSK
10.11.2019 10:00 Cepelin 026 : Šumadija
10.11.2019 10:00 Plana : Petlić SD 2006
10.11.2019 10:00 Jasenica 2017 : Bačinac
10.11.2019 Rosulja 2014 : Topličanin
10.11.2019 Morava : Napredak junior 2018
10.11.2019 09:30 Vinogradar : Arena SU
10.11.2019 10:00 Tešnjar : OFK Osečina
10.11.2019 10:00 Senjak 2 : Omladinac
10.11.2019 10:00 Budućnost Krušik 2 : Budućnost Krušik 1
10.11.2019 10:00 Vojvode : Senjak 1
10.11.2019 10:00 Železničar : Radnički

Odbojka

10.11.2019 18:00 Dunav Stars 3 : 0 Hajduk Veljko 2

Rukomet

10.11.2019 18:00 Vojvodina : Beijing Sport University

Futsal

10.11.2019 Olimp : Zlatar 033
10.11.2019 Oplenac : SFU Leposavić
10.11.2019 Požarevac : Župski rubin
10.11.2019 Kragujevac Wild Boars : Partenon