XS
SM
MD
LG
17.kolo
Rezultati
14/15.03.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Bratstvo 1946
Prigrevica
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
14.03.2020 14:30
Bratstvo 1946
0 : 1
Omladinac
Železničar
Pančevo
4 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
15.03.2020 14:30
Železničar
4 : 0
Kozara
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
14.03.2020 14:30
1. Maj Ruma
1 : 0
Dinamo 1945
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 1
Bečej 1918
Bečej
14.03.2020 14:30
Radnički (Zr)
0 : 1
Bečej 1918
Borac
Sakule
0 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
15.03.2020 14:30
Borac
0 : 0
Vojvodina 1928
Radnički 1912
Sombor
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
14.03.2020 14:30
Radnički 1912
2 : 0
OFK Vršac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
14.03.2020 14:30
Radnički (SM)
0 : 0
Dunav
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Hajduk 1912
Kula
14.03.2020 14:30
Bačka 1901
1 : 1
Hajduk 1912
15.03.2020 16:30 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Železničar 17 15 2 0 47
2 Bačka 1901 17 11 4 2 37
3 Radnički (Zr) 17 10 2 5 32
4 OFK Vršac 17 9 2 6 29
5 Dinamo 1945 17 8 2 7 26
6 Radnički 1912 17 7 5 5 26
7 Bratstvo 1946 17 8 2 7 26
8 Bečej 1918 17 7 4 6 25
9 Omladinac 17 5 7 5 22
10 Radnički (SM) 17 6 4 7 22
11 1. Maj Ruma 17 6 1 10 19
12 Borac 17 5 4 8 19
13 Vojvodina 1928 17 4 5 8 17
14 Kozara 17 3 4 10 13
15 Hajduk 1912 17 3 3 11 12
16 Dunav 17 2 3 12 9

18.kolo
Sledeće kolo
21/22.03.2020
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Omladinac
Novi Banovci
21.03.2020
15:00
Bačka 1901
Subotica
21.03.2020 15:00
Omladinac
:
Bačka 1901
Hajduk 1912
Kula
21.03.2020
15:00
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
21.03.2020 15:00
Hajduk 1912
:
Radnički (SM)
Dunav
Stari Banovci
22.03.2020
15:00
Radnički 1912
Sombor
22.03.2020 15:00
Dunav
:
Radnički 1912
OFK Vršac
Vršac
21.03.2020
15:00
Borac
Sakule
21.03.2020 15:00
OFK Vršac
:
Borac
Vojvodina 1928
Perlez
22.03.2020
15:00
Radnički (Zr)
Zrenjanin
22.03.2020 15:00
Vojvodina 1928
:
Radnički (Zr)
Bečej 1918
Bečej
21.03.2020
15:00
1. Maj Ruma
Ruma
21.03.2020 15:00
Bečej 1918
:
1. Maj Ruma
Dinamo 1945
Pančevo
21.03.2020
15:00
Železničar
Pančevo
21.03.2020 15:00
Dinamo 1945
:
Železničar
Kozara
Banatsko Veliko Selo
21.03.2020
15:00
Bratstvo 1946
Prigrevica
21.03.2020 15:00
Kozara
:
Bratstvo 1946
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

hokaido
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 26 korisnika
Takmičenje prati 210 korisnika
PFL Sombor i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
cetnici0809 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Jalija i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Alekssocz i još 11 korisnika su tipovali utakmicu
Crazy6 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Lazar33t i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
ddulic i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
miskovic53 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
phylosoph1987 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
NN je kreirao novo takmičenje
Miomir je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Branke90 je kreirao novo takmičenje