XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2019 17:00 OFK Beograd - Crvena zvezda 1:0
2 24.08.2019 16:30 Radnički (O) - Crvena zvezda 4:1
3 01.09.2019 16:30 Crvena zvezda - Sremčica 2:1
4 08.09.2019 16:00 Jedinstvo - Crvena zvezda 2:0
5 15.09.2019 16:00 Crvena zvezda - BSK Borča 1:1
6 21.09.2019 15:30 OFK Mladenovac - Crvena zvezda
7 29.09.2019 15:30 Crvena zvezda - Radnički (NB)
8 05.10.2019 14:30 Lokomotiva - Crvena zvezda
9 13.10.2019 14:30 Crvena zvezda - Zvezdara
10 19.10.2019 13:30 Brodarac - Crvena zvezda
11 27.10.2019 13:30 Crvena zvezda - IMT
12 03.11.2019 13:30 Stepojevac Vaga - Crvena zvezda
13 10.11.2019 13:00 Crvena zvezda - TEK Sloga
14 16.11.2019 10:00 Teleoptik - Crvena zvezda
15 24.11.2019 13:00 Crvena zvezda - GSP Polet Dorćol
16 Crvena zvezda - OFK Beograd
17 Crvena zvezda - Radnički (O)
18 Sremčica - Crvena zvezda
19 Crvena zvezda - Jedinstvo
20 BSK Borča - Crvena zvezda
21 Crvena zvezda - OFK Mladenovac
22 Radnički (NB) - Crvena zvezda
23 Crvena zvezda - Lokomotiva
24 Zvezdara - Crvena zvezda
25 Crvena zvezda - Brodarac
26 IMT - Crvena zvezda
27 Crvena zvezda - Stepojevac Vaga
28 TEK Sloga - Crvena zvezda
29 Crvena zvezda - Teleoptik
30 11:00 GSP Polet Dorćol - Crvena zvezda
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 IMT 5 4 1 0 13
2 BSK Borča 5 4 1 0 13
3 TEK Sloga 6 3 2 1 11
4 OFK Beograd 5 3 1 1 10
5 Radnički (O) 5 2 2 1 8
6 Radnički (NB) 5 2 2 1 8
7 Zvezdara 5 2 1 2 7
8 Brodarac 6 2 1 3 7
9 Teleoptik 5 2 1 2 7
10 GSP Polet Dorćol 5 1 2 2 5
11 Lokomotiva 5 1 2 2 5
12 OFK Mladenovac 5 0 4 1 4
13 Jedinstvo 5 1 1 3 4
14 Crvena zvezda 5 1 1 3 4
15 Sremčica 5 1 1 3 4
16 Stepojevac Vaga 5 0 1 4 1
PoletSampion i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
PoletSampion i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
darinjojsvd1982 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
darinjojsvd1982 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
darinjojsvd1982 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
darinjojsvd1982 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
darinjojsvd1982 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu