XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 807 utakmica za dan
Nedelja, 27 Oktobar 2019

Fudbal

27.10.2019 13:00 Inđija 1 : 3 Čukarički
27.10.2019 16:00 Partizan 4 : 0 Spartak ŽK
27.10.2019 18:00 TSC 1 : 1 Proleter
27.10.2019 13:30 Kabel 1 : 1 OFK Bačka
27.10.2019 18:00 Novi Pazar 0 : 1 Sinđelić
27.10.2019 17:00 Kolubara 2 : 1 Trayal
27.10.2019 13:30 RSK 0 : 2 Budućnost Krušik 2014
27.10.2019 13:30 Sušica 3 : 1 Proleter Mihajlovac
27.10.2019 13:30 Jošanica 0 : 0 Sloga 33
27.10.2019 14:00 Železničar 1 : 1 Radnički 1912
27.10.2019 14:00 Vojvodina 1928 2 : 1 OFK Vršac
27.10.2019 14:00 Budućnost 4 : 0 Car Konstantin
27.10.2019 14:00 Rembas 1 : 1 SFS Borac
27.10.2019 14:00 Timočanin 3 : 1 Temnić 1924
27.10.2019 13:30 Crvena zvezda 0 : 0 IMT
27.10.2019 13:30 Sremčica 2 : 2 Brodarac
27.10.2019 13:30 Jedinstvo 2 : 1 Zvezdara
27.10.2019 13:30 OFK Napredak 0 : 1 Pomoravlje
27.10.2019 13:30 Petar Dobrnjac 2 : 0 Morava
27.10.2019 13:30 Borac 1932 3 : 0 Sloga 1924
27.10.2019 13:30 OFK Aranđelovac 1979 2 : 1 Sloboda
27.10.2019 13:30 Polet 6 : 1 Partizan 1945
27.10.2019 13:30 Brezovica 1 : 4 Železničar
27.10.2019 13:30 Drina 1 : 0 Mladost (D)
27.10.2019 13:30 Mladost (P) 1 : 0 Vrelo Sport
27.10.2019 13:30 Radnički Stobeks 1 : 0 OFK Divci
27.10.2019 13:30 Rađevac 1 : 2 Borac
27.10.2019 13:30 Gruža 2 : 1 Polet
27.10.2019 13:30 Apolon 2018 3 : 0 Korićani
27.10.2019 13:30 Zvečan 1 : 1 Novi Pazar 1928
27.10.2019 13:30 Bane 1931 2 : 2 Vodojaža
27.10.2019 13:30 Budućnost 3 : 2 Goč
27.10.2019 13:30 Radnik 1 : 2 OFK Ras
27.10.2019 13:30 Prijevor 1 : 1 Sloga (S)
27.10.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 1 : 2 GFK Sloboda
27.10.2019 13:30 Jasen 1 : 0 Zlatar
27.10.2019 14:00 Lunjevica 0 : 0 Polet (T)
27.10.2019 13:30 Sloboda (Č) 5 : 2 Crnokosa
27.10.2019 14:00 Tavankut 0 : 1 Bačka
27.10.2019 14:00 Tekstilac 0 : 1 Tisa
27.10.2019 14:00 OFK Stari Grad 4 : 0 OFK Mladost APA
27.10.2019 14:00 Borac 1 : 0 Jugović
27.10.2019 14:00 Podunavac 2 : 0 Crvena zvezda
27.10.2019 14:00 Sloboda 2 : 1 Hajduk (D)
27.10.2019 14:00 Jedinstvo (SP) 1 : 2 Radnički (NP)
27.10.2019 14:00 Jedinstvo (BK) 3 : 3 Naftagas
27.10.2019 14:00 Mladost (O) 2 : 0 Proleter (BK)
27.10.2019 14:00 Banat (Č) 2 : 0 Budućnost
27.10.2019 11:00 Akademija 10 0 : 2 Sloga
27.10.2019 14:00 Vranjska Banja 1 : 0 Nebeski Andjeli
27.10.2019 14:00 Čekmin 1 : 1 Budućnost
27.10.2019 14:00 Bobište 1 : 3 Žitorađa
27.10.2019 14:00 OFK Slatina 1 : 4 Hajduk Veljko
27.10.2019 14:00 Tanasko Rajić 2 : 0 Đerdap
27.10.2019 14:00 Majdanpek 1 : 1 Timok 1919
27.10.2019 14:00 OFK 019 4 : 0 Lužnica
27.10.2019 14:00 Župa 2 : 2 Meševo
27.10.2019 14:00 Jedinstvo (M) 1 : 1 Morava 1918
27.10.2019 14:00 OFK Lugomir 0 : 3 Jedinstvo (P)
27.10.2019 11:00 Radnički (S) 4 : 0 Juhor
27.10.2019 14:00 Bošnjane 2 : 4 Sloga
27.10.2019 14:00 Mačkovac 0 : 1 Levač
27.10.2019 14:00 Zemljoradnik 3 : 1 Rudar
27.10.2019 14:00 Naša krila 1936 2 : 2 Orljane
27.10.2019 14:00 OFK Brzi Brod 3 : 0 OFK Niš
27.10.2019 14:00 Vrtište 0 : 2 Morava
27.10.2019 14:00 Mladost (M) 5 : 1 Bukovik
27.10.2019 14:00 Moravica 1 : 3 OFK Napredak 1929
27.10.2019 14:00 Pukovac 4 : 1 Jedinstvo (GM)
27.10.2019 10:00 Torlak 2 : 0 BASK
27.10.2019 13:30 BSK 1926 2 : 2 Leštane
27.10.2019 13:30 Komgrap 0 : 0 Šumadija
27.10.2019 13:30 Mladost 0 : 3 BSK Batajnica
27.10.2019 13:30 Vrčin 4 : 0 Prva Iskra
27.10.2019 13:30 Sirakovo 2 : 0 Rudar (Kr)
27.10.2019 13:30 Integral 3 : 0 Obilić
27.10.2019 13:30 Borac (K) 1 : 1 Omladinac (Š)
27.10.2019 13:30 Napredak Simićevo 2 : 1 Borac (Ž)
27.10.2019 13:30 Budućnost (V) 1 : 0 Rudar 2001
27.10.2019 13:30 Mlava (ML) 2 : 1 Sloga (L)
27.10.2019 13:30 Bresje Superior 0 : 3 Sloga (L)
27.10.2019 13:30 Radnik 0 : 2 Crvena zvezda
27.10.2019 13:30 Pobeda 1 : 0 Obilić
27.10.2019 13:30 Omladinac 0 : 4 SASK
27.10.2019 13:30 Podunavac 2 : 1 Železničar Kusadak
27.10.2019 13:30 Cerovac 2013 0 : 0 Osipaonica
27.10.2019 13:30 Banjani 2 : 1 Trlić
27.10.2019 13:30 Kolubara 2 5 : 2 Iskra
27.10.2019 13:30 OFK Jabučje 1 : 0 Dimitrije Tucović
27.10.2019 13:30 OFK Osečina 2 : 1 Tvrdojevac
27.10.2019 11:00 Vidojevica 2 : 0 Mladost (PP)
27.10.2019 14:00 Mladi borac 2 : 1 Sinđelić
27.10.2019 14:00 Majur 6 : 3 Duško
27.10.2019 14:00 Cer 3 : 0 Sloga
27.10.2019 14:00 Mladost (DD) 5 : 3 Podrinje
27.10.2019 14:00 Milan Orlić 1 : 0 Jedinstvo 1924 (VL)
27.10.2019 14:00 Drina 1 : 0 Jedinstvo (ŠT)
27.10.2019 14:00 Hajduk Stanko 3 : 1 Karađorđe
27.10.2019 14:00 Kraljevo Hajduk 1 : 0 Proleter
27.10.2019 14:00 Popovići Vrnjci 4 : 2 Ibar
27.10.2019 14:00 Napredak 1 : 1 Rudar
27.10.2019 14:00 Karađorđe 8 : 0 Borac (V)
27.10.2019 14:00 Ribnica 4 : 0 Mladost
27.10.2019 14:00 Gruža 0 : 1 Granit
27.10.2019 14:00 Mataruge 1 : 3 Tavnik
27.10.2019 14:00 Budućnost 2 : 3 Mladi radnik 1925
27.10.2019 15:00 Jedinstvo (GG) 3 : 1 Napredak
27.10.2019 15:00 Mladost (A) 2 : 1 Slatina
27.10.2019 15:00 Dedinje Junajted 0 : 3 Jedinstvo (P)
27.10.2019 15:00 Mladost (P) 1 : 2 Omladinac (Z)
27.10.2019 15:00 Rudar 3 : 2 Ovčar
27.10.2019 15:00 Donja Vrbava 3 : 5 Zadrugar
27.10.2019 15:00 Ozrem 3 : 0 Jedinstvo (K)
27.10.2019 14:00 Rusin 2 : 1 Budućnost (M)
27.10.2019 14:00 Maglić 0 : 4 Kordun
27.10.2019 14:00 Kulpin 0 : 6 Slavija
27.10.2019 14:00 Borac 46 5 : 1 BSK
27.10.2019 14:00 Budućnost (P) 3 : 3 Vojvodina
27.10.2019 13:30 Preporod 2 : 2 Panonija IM Topola
27.10.2019 13:30 Iskra 6 : 1 Sloga
27.10.2019 13:30 Jadran 2 : 3 Senta
27.10.2019 13:30 Sutjeska 0 : 2 Obilić (Z)
27.10.2019 13:30 Proleter (Nj) 5 : 1 Srbobran
27.10.2019 14:00 Budućnost 3 : 0 Mitros
27.10.2019 14:00 Napredak 1 : 0 Donji Petrovci
27.10.2019 14:00 Hajduk (V) 2 : 2 Donji Srem 2015
27.10.2019 14:00 PSK Putinci 0 : 2 Partizan
27.10.2019 14:00 Hajduk (B) 2 : 1 Ljukovo
27.10.2019 14:00 LSK Laćarak 2 : 2 Železničar
27.10.2019 14:00 Borac (M) 3 : 2 Borac (K)
27.10.2019 14:00 Fruškogorac 2 : 1 Omladinac
27.10.2019 14:00 Hajduk 1 : 4 TSK
27.10.2019 14:00 Šajkaš 1908 1 : 1 Petrovaradin
27.10.2019 14:00 ŽSK 2 : 0 OFK Sirig
27.10.2019 14:00 Veternik 2 : 1 Bačka (Đ)
27.10.2019 14:00 Tatra 1 : 0 Bačka (B)
27.10.2019 14:00 Mladost (BD) 3 : 1 Delija
27.10.2019 14:00 Radnički 1911 1 : 12 Rusanda
27.10.2019 14:00 Crvena zvezda 3 : 0 Jedinstvo
27.10.2019 14:00 Borac 1 : 0 Vojvodina
27.10.2019 14:00 Polet 0 : 0 Tamiš
27.10.2019 14:00 OFK Klek 3 : 1 2. Oktobar
27.10.2019 14:00 Potisje 1 : 0 Omladinac FAM
27.10.2019 14:00 Partizan (G) 2 : 2 Dolina
27.10.2019 14:00 Radnički (B) 2 : 1 Crvena zvezda
27.10.2019 14:00 Budućnost (A) 2 : 2 BAK
27.10.2019 14:00 Hajdučica 3 : 2 Jugoslavija
27.10.2019 14:00 Sloga (BNS) 0 : 4 Jedinstvo (V)
27.10.2019 14:00 Strela 3 : 0 Potporanj
27.10.2019 14:00 Spartak 1911 4 : 3 Polet (Id)
27.10.2019 14:00 BSK 1 : 3 Vučje
27.10.2019 14:00 Mladi borac 3 : 4 OFK Morava
27.10.2019 14:00 Moravac 3 : 1 Mladost 1959
27.10.2019 14:00 Polet 1 : 2 Jedinstvo
27.10.2019 14:00 Železničar 3 : 3 Real
27.10.2019 14:00 Zloćudovo 3 : 2 Sloga
27.10.2019 14:00 Kumarevo 65 1 : 5 Progres
27.10.2019 14:00 Umac 0 : 0 Šumadija
27.10.2019 11:00 Sloga 1 : 0 BSK
27.10.2019 14:00 Urovica 2 : 1 Šarbanovac
27.10.2019 14:00 Radnički 1 : 4 Brestovac
27.10.2019 14:30 OFK Rtanj 1 : 3 Osnić
27.10.2019 14:30 Sloga (M) 1 : 4 Midžor
27.10.2019 14:30 PRO Rudar 2 : 3 Omladinac
27.10.2019 14:30 Trebič 4 : 1 Hajduk
27.10.2019 14:00 Ribnik 2 : 2 Sloga (Ć)
27.10.2019 14:00 Donji Kopaonik 1 : 1 Trudbenik
27.10.2019 14:00 Šanac 2 : 0 Sebečevac
27.10.2019 14:00 Žabare 3 : 0 Mladost
27.10.2019 14:00 Kupci 2 : 4 Gradina
27.10.2019 14:00 13. April 2 : 1 Sloga (M)
27.10.2019 13:30 Bratstvo 2 : 3 Moravac 2015
27.10.2019 13:30 Morava (R) 2 : 1 Javor
27.10.2019 13:30 Resavac 1 : 0 Juhor
27.10.2019 13:30 Napredak (D) 2 : 1 Partizan (M)
27.10.2019 13:30 Orlovi 1 : 1 Mladost (J)
27.10.2019 13:30 Mladost (D) 1 : 1 Dragocvet
27.10.2019 13:30 OFK Batinac 3 : 2 Mladost (K)
27.10.2019 13:30 Kolare 3 : 1 OFK Bratstvo
27.10.2019 13:30 Sinđelić 2012 1 : 1 Šumadinac
27.10.2019 13:30 Poštar Zvezdara 1 : 0 Rakovica
27.10.2019 11:00 Hajduk 4 : 1 Borac (P)
27.10.2019 13:30 Balkan Mirijevo 1 : 3 Heroj Polet
27.10.2019 13:30 Srem 2 : 0 011
27.10.2019 13:30 Institut 0 : 3 PKB Kovilovo
27.10.2019 11:00 Posavina 0 : 0 Borac (L)
27.10.2019 10:00 Radnički 4 : 1 OFK Borac
27.10.2019 13:30 Lisović 2 : 2 Omladinac
27.10.2019 13:30 Barajevo 1 : 2 Mladost
27.10.2019 13:30 Duboko 3 : 2 Budućnost
27.10.2019 13:30 Boleč 8 : 1 Šepšin
27.10.2019 13:30 Velika Krsna 0 : 2 Kaluđerica 1969
27.10.2019 13:30 Zuce 2019 3 : 0 Zaklopača
27.10.2019 13:30 Rabrovac 0 : 4 Vinča
27.10.2019 13:30 Kosmaj 2 : 1 Šumadija 1962
27.10.2019 13:30 Radnički 1924 2 : 3 Rasovača
27.10.2019 13:30 Baličevac 1 : 5 Radnički 1947
27.10.2019 13:30 Palilula 5 : 2 Sloga
27.10.2019 13:30 OFK Rutevac 1908 2 : 1 Moravac (Č)
27.10.2019 13:30 Pobeda 1 : 1 Rudar Alpos
27.10.2019 13:30 Naisus 1977 5 : 0 Zaplanjac
27.10.2019 13:30 Doljevac 6 : 0 Mladost (B)
27.10.2019 13:30 Šumadinac (S) 4 : 1 ŽSK
27.10.2019 13:30 Marjan 4 : 2 Mladost MG
27.10.2019 13:30 Plaskovac 3 : 2 Prvi srpski ustanak
27.10.2019 13:30 Borac 0 : 0 Šumadinac (N)
27.10.2019 13:30 Vinča 1 : 2 Sloga
27.10.2019 13:30 Lokomotiva 1 : 1 Trnava
27.10.2019 13:30 Banja 2 : 2 Jasenica
27.10.2019 13:30 Omladinac (DR) 3 : 2 BSK
27.10.2019 14:00 Željuša 7 : 1 Napredak
27.10.2019 14:00 Gnjilan 0 : 0 Spartak
27.10.2019 11:00 Senjak 8 : 0 Zvezda
27.10.2019 14:00 Dragoš 3 : 0 Padež
27.10.2019 13:30 Kotroman 1 : 2 Bakionica
27.10.2019 13:30 Polet 2 : 2 Višesava
27.10.2019 13:30 Ježevica 1 : 1 Perućac
27.10.2019 13:30 Omladinac 0 : 1 Ariljska rampa
27.10.2019 13:30 Prvi partizan 0 : 1 Lazarica
27.10.2019 13:30 Sečica 1 : 1 Jedinstvo
27.10.2019 13:30 Čajetina 2 : 1 Savinac
27.10.2019 14:00 OFK Bagremar 0 : 3 Pobeda 1926
27.10.2019 14:00 Kutlovo 4 : 2 Šumadija 1934
27.10.2019 14:00 Srbija 1 : 0 Jedinstvo (P)
27.10.2019 14:00 Maršić 5 : 1 Mladost (P)
27.10.2019 14:00 Šumadinac KG 0 : 0 Sloboda (G)
27.10.2019 14:00 Kolonija 0 : 2 Borac (D)
27.10.2019 14:00 Mladost (DK) 2 : 2 Omladinac
27.10.2019 14:00 Vulkan 1963 0 : 2 Delijski Vis
27.10.2019 14:00 Mladost (L) 4 : 3 Stevan Nešticki
27.10.2019 14:00 Radnički 1936 0 : 1 Aluminjum
27.10.2019 14:00 Čegar 2013 5 : 1 Morava
27.10.2019 14:00 Palilulac 6 : 0 Proleter
27.10.2019 14:00 Sloboda 2 : 1 Crvena zastava
27.10.2019 13:30 Pavlovac 3 : 1 Mladost (S)
27.10.2019 13:30 Lugina 3 : 2 Čelik
27.10.2019 13:30 Mladost (B) 3 : 4 OFK Alakince
27.10.2019 13:30 Ternoci 12 : 1 Mineralac
27.10.2019 13:30 Vihor 3 : 0 BSK Bujanovac
27.10.2019 11:00 Dobrič 1 : 3 Omladinac
27.10.2019 15:00 Jastreb 2 : 0 Kaćuša
27.10.2019 14:00 Jug Bogdan 5 : 1 Dundjerski
27.10.2019 11:00 Joks Junajted 2 : 1 Žabari
27.10.2019 11:00 Dračić 2018 2 : 0 Mladost
27.10.2019 11:00 Jadar 2013 1 : 3 Stari drugari
27.10.2019 13:30 Komanice 3 : 2 OFK Senjak
27.10.2019 11:00 Polet 5 : 4 Rakac Stave
27.10.2019 13:30 Tešnjar 0 : 0 Popadić
27.10.2019 13:30 Rajac 1 : 0 Lukavac
27.10.2019 11:00 Milenko Pavlović 5 : 1 Ribnikar
27.10.2019 13:30 Šarbane 0 : 3 Strmovo 1968
27.10.2019 13:30 Mladost (V) 0 : 0 Joševa
27.10.2019 13:30 OFK Paljuvi 2 : 0 Čučuge
27.10.2019 13:30 Polet (T) 2 : 1 Kolubara (J)
27.10.2019 14:00 Borac (A) 1 : 1 Stubal
27.10.2019 11:00 Miločajac 0 : 3 Braća Vuković
27.10.2019 12:00 Mineral 2015 1 : 4 Zvezda
27.10.2019 14:00 Jedinstvo (D) 2 : 2 Jedinstvo 2017
27.10.2019 14:00 Jovo Kursula 2 : 1 Mlada krila
27.10.2019 14:00 Mladost 1981 2 : 0 Progorelica
27.10.2019 14:00 Aleksa Šantić 3 : 0 Mladost
27.10.2019 14:00 OFK Odžaci 0 : 2 Lipar
27.10.2019 14:00 Dunav 2 : 2 Zadrugar
27.10.2019 14:00 Jedinstvo 3 : 0 Polet
27.10.2019 14:00 Omladinac 2 : 1 Kula
27.10.2019 14:00 Hajduk 2 : 1 Partizan
27.10.2019 10:00 Fruška Gora 2 : 2 Sloven
27.10.2019 14:00 Graničar 1924 1 : 2 Fruškogorac
27.10.2019 14:00 OFK Bikić 6 : 0 Sloga (Č)
27.10.2019 14:00 Sremac 4 : 0 Jednota
27.10.2019 14:00 OFK Zeka Buljubaša 1 : 3 Obilić 1993
27.10.2019 14:00 Sloga (V) 1 : 2 BSK
27.10.2019 14:00 Sloboda 3 : 1 Trgovački
27.10.2019 14:00 Obilić 5 : 1 Slanobarac
27.10.2019 14:00 Susek 2 : 0 Jedinstvo (G)
27.10.2019 14:00 Dinamo 2 : 3 Miletić
27.10.2019 14:00 Titel 2 : 1 Proleter
27.10.2019 14:00 Borac 3 : 0 Čenej
27.10.2019 14:00 Sloga 0 : 10 Vinogradar
27.10.2019 14:00 ASK 3 : 0 Jedinstvo 2014
27.10.2019 14:00 Mladost 1 : 2 Bilećanin
27.10.2019 14:00 MSK 3 : 2 OFK Gradnulica
27.10.2019 14:00 OFK Stajićevo 1 : 1 Tisa 1933
27.10.2019 14:00 Naftagas 0 : 6 Zadrugar
27.10.2019 14:00 Borac (VS) 3 : 2 Karaš (K)
27.10.2019 14:00 Partizan (K) 1 : 2 Vulturul
27.10.2019 14:00 Vojvodina (CC) 1 : 0 Borac (VG)
27.10.2019 14:00 Ševac 2 : 2 Banat (D)
27.10.2019 14:00 Banat (I) 3 : 1 Karaš (J)
27.10.2019 14:00 Marjan MB 1 : 1 Todorovce
27.10.2019 14:00 Sloboda 7 : 1 Mladost (B)
27.10.2019 11:00 Lemind 1953 3 : 0 Navalin
27.10.2019 14:00 Donja Lomnica 5 : 1 Milanovo
27.10.2019 14:00 Badince 1 : 2 Plantaža
27.10.2019 14:00 Poljoprivrednik 3 : 0 Borac
27.10.2019 14:00 Sloga (L) 1 : 0 Sloga (D)
27.10.2019 14:00 Kamenorezac 76 0 : 6 Kopaonik
27.10.2019 14:00 Omladinac 3 : 2 Polet 57
27.10.2019 14:00 Rubin 4 : 1 Vinogradar
27.10.2019 13:30 Istok 63 3 : 2 Napredak (Sv)
27.10.2019 13:30 15. Avgust 1950 0 : 2 Rudar (SR)
27.10.2019 13:30 Rudar (P) 7 : 0 Mladost (S)
27.10.2019 13:30 Napredak (St) 2 : 2 Šumadija
27.10.2019 13:30 Mladost 3 : 5 Vinorača
27.10.2019 13:30 GFK Tabane 3 : 1 Sloboda
27.10.2019 13:30 Šumadinac 1 : 1 Kupinovac
27.10.2019 13:30 Osaonica 1 : 3 Partizan
27.10.2019 13:30 Jedinstvo 3 : 2 Šantarovac
27.10.2019 14:00 Proleter 0 : 3 Jedinstvo
27.10.2019 14:00 Ljubinić 2 : 0 Sloga
27.10.2019 11:00 Pobednik 1 : 3 Belo Polje
27.10.2019 14:00 Partizan 3 : 3 Borac
27.10.2019 11:00 Polet 2 : 1 Rvati
27.10.2019 14:00 Skela 7 : 0 Trstenica
27.10.2019 13:30 Veliki Borak 2 : 1 Rušanj
27.10.2019 13:30 Umka 2 : 2 13. maj
27.10.2019 11:00 Mladi proleter 4 : 2 Dedinje
27.10.2019 18:00 Sparta Železnik 3 : 1 Zmaj 1953
27.10.2019 10:00 Šećeranac Ada 2 : 1 BUSK
27.10.2019 13:30 Velika Moštanica 1 : 0 Novi Beograd
27.10.2019 14:00 Napredak 1 : 0 Krušedol
27.10.2019 14:00 Mladost 0 : 0 Šumar
27.10.2019 14:00 Graničar 0 : 3 Srem
27.10.2019 14:00 Hrtkovci 1 : 1 Dunav
27.10.2019 14:00 ČSK 1 : 0 Sremac Deč
27.10.2019 14:00 OFK Brestač 2 : 3 Sremac (Dob)
27.10.2019 16:30 Slavija 2 : 3 Tisa
27.10.2019 16:30 Bačka 4 : 0 Potisje
27.10.2019 16:30 Graničar 2 : 2 Šampion
27.10.2019 16:30 Jadran 3 : 2 Tromedja
27.10.2019 16:30 Jedinstvo 1 : 2 Hajduk
27.10.2019 16:30 Čoka 0 : 5 Tornjoš
27.10.2019 16:30 Horgoš 1911 0 : 4 AFK
27.10.2019 14:00 Zadrugar 0 : 2 Budućnost 1929 (ZM)
27.10.2019 14:00 Napredak 3 : 1 Premijer
27.10.2019 14:00 Omladinac 2013 (SL) 0 : 1 OFK Šabac
27.10.2019 14:00 Lipolist 2 : 1 Omladinac (BO)
27.10.2019 14:00 Sloboda 2 : 2 Budućnost (DO)
27.10.2019 14:30 OFK Rogača 4 : 0 Mladost G.
27.10.2019 14:30 Nemenikuće 1 : 5 Vis
27.10.2019 14:30 Mladost M.I. 4 : 2 Popović
27.10.2019 12:00 Mali Požarevac 3 : 0 Djurinci
27.10.2019 12:00 Vojvoda 5 : 0 Sibnica
27.10.2019 14:00 Jadar 1961 3 : 1 Prva Iskra
27.10.2019 14:00 Borac 2 : 1 7. Juli
27.10.2019 14:00 Antimon 1 : 3 Rudar
27.10.2019 14:00 Pričinović 2 : 1 PSK
27.10.2019 14:00 Dobrava 3 : 2 Trešnjevka
27.10.2019 14:00 OFK Jelen 3 : 2 Mrovska
27.10.2019 14:00 Sloga 1 : 0 Šipurske livade
27.10.2019 14:00 Cerić 3 : 2 Vojvoda Stepa Stepanović
27.10.2019 14:00 Vlašić 1 : 0 Rankovac
27.10.2019 13:30 PKB (PS) 1 : 0 Avala 1939
27.10.2019 13:30 Pionir 2 : 4 Minel
27.10.2019 13:30 Palilulac 1 : 1 Lepušnica
27.10.2019 13:30 Resnik 2 : 4 OFK Crvenka
27.10.2019 13:30 Sveti Stefan 2 : 2 Boka Seniors
27.10.2019 13:30 Proleter 0 : 5 Bačka 1945
27.10.2019 13:30 Bački Hajduk 2 : 0 Soko
27.10.2019 13:30 Neštin 1 : 0 Mladost
27.10.2019 13:30 Budućnost 2 : 0 Naša Zvezda
27.10.2019 13:30 Borac 0 : 2 Bačka
27.10.2019 13:30 Kruševica 1980 3 : 0 Mladi radnik (D)
27.10.2019 13:30 Napredak (MK) 0 : 2 Sloga (Z)
27.10.2019 13:30 Mladost (R) 4 : 0 Karađorđe 2013 (Viš)
27.10.2019 11:00 Karađorđe (V) 2 : 2 Partizan (BB)
27.10.2019 13:30 Jedinstvo (O) 1 : 0 BSK
27.10.2019 13:30 Jedinstvo (K) 3 : 1 Radnički (K)
27.10.2019 13:30 Jasenovac 1 : 0 Omladinac (B)
27.10.2019 13:30 Krilaš 1 : 1 Mladost (R)
27.10.2019 13:30 Napredak 1936 1 : 1 Zadrugar 1947
27.10.2019 13:30 Borac (V) 0 : 4 Manastirica
27.10.2019 13:30 Napredak (P) 1 : 2 Mladost (B)
27.10.2019 13:30 Barič 3 : 2 Žika Marković Uča
27.10.2019 13:30 Baštovan 2015 1 : 3 Stig 1955
27.10.2019 13:30 Ljubičevo 3 : 2 Dizel
27.10.2019 13:30 Desine 2 : 2 Mlava (B)
27.10.2019 13:30 Vrbica 2 : 1 Trešnjevica
27.10.2019 10:00 Borac 1 : 0 Brezovac
27.10.2019 13:30 Budućnost 0 : 3 Kopljari
27.10.2019 13:30 Šamot 0 : 1 Sloga
27.10.2019 13:30 Radoje Domanović 1 : 3 Mladost
27.10.2019 13:30 Malba 1 : 8 Morava
27.10.2019 13:30 Kej 3 : 1 Prijatelji
27.10.2019 13:30 Mršinci 3 : 3 Orlovac 1932
27.10.2019 13:30 Lugovi 5 : 2 Rakova
27.10.2019 13:30 Planinac 2 : 0 Čačak 94
27.10.2019 13:30 Vujan 6 : 1 Gavrilo Princip
27.10.2019 14:00 21. oktobar 5 : 1 Ćava
27.10.2019 14:00 Sloga Lužnice 2016 0 : 0 Košutnjak
27.10.2019 14:00 Slavija 2 : 0 Divostin
27.10.2019 14:00 Jadran 6 : 1 Vinogradi DB
27.10.2019 14:00 Dobrača 3 : 4 Bratstvo 1975
27.10.2019 14:00 Vinogradar 4 : 1 OFK Mala Bosna 2015
27.10.2019 14:00 Palić 2 : 4 Žednik
27.10.2019 14:00 Bikovo 4 : 2 Čantavir
27.10.2019 14:00 Elektrovojvodina 3 : 0 Solid
27.10.2019 14:00 Lokomotiva 4 : 1 Hajduk
27.10.2019 14:00 Vojlovica 2018 1 : 2 Mundial
27.10.2019 14:00 Omladinac 1927 1 : 0 Unirea
27.10.2019 14:00 Tempo 3 : 0 Slavia
27.10.2019 14:00 Budućnost 1 : 0 Mladost
27.10.2019 14:00 Borac 2 : 10 Proleter
27.10.2019 14:00 Dolovo 0 : 3 Stari Tamiš
27.10.2019 14:00 Jedinstvo 4 : 2 BSK
27.10.2019 14:00 Zdravinje : Naupare
27.10.2019 14:00 Rasina 1 : 1 Kapidžija
27.10.2019 11:00 Modrica 1 : 0 Gornji Stepoš
27.10.2019 11:00 Čarapan 2 : 4 Makrešane
27.10.2019 11:00 Konjuh 7 : 5 Bukovica
27.10.2019 11:00 Polet 1 : 4 Globoder
27.10.2019 14:00 Parunovac 3 : 0 Mudrakovac
27.10.2019 14:30 Mladost (R) 3 : 1 Slavija
27.10.2019 14:30 Jedinstvo 1 : 3 Budućnost
27.10.2019 14:30 Eđšeg 6 : 0 Pobeda
27.10.2019 14:30 Mladost Radost 2 : 0 Tomislavci
27.10.2019 14:30 Jedinstvo 5 : 3 Sokograd
27.10.2019 Bratstvo 0 : 6 Gorušica
27.10.2019 11:00 Prilike 2 : 2 Voćar
27.10.2019 Sloga 1 : 5 Bjelica
27.10.2019 Radnički 3 : 2 Brezova
27.10.2019 14:30 Hajduk Veljko 1934 2 : 0 Zeppelin 026
27.10.2019 14:30 Skobalj 2 : 2 Vrbovac
27.10.2019 14:30 Stari Hrast 2018 2 : 4 Jezava
27.10.2019 14:30 Proleter 1947 19 : 0 OFK Slavija
27.10.2019 14:30 Vučak 1 : 3 Lunjevac
27.10.2019 14:30 Petrijevac 1 : 4 7. Juli
27.10.2019 11:00 Ratar 2 : 4 Škriljac
27.10.2019 14:00 Tempo 1 : 7 Jastrebac
27.10.2019 11:00 Jedinstvo 4 : 0 Borac
27.10.2019 11:00 Crvena zvezda 5 : 0 Vukašinovac
27.10.2019 Udarnik 0 : 2 Beli Orlovi
27.10.2019 Šumadija 4 : 2 Palanka
27.10.2019 Bačinac 6 : 2 Glavaš
27.10.2019 15:00 Durlan Siti 1 : 3 Spartak
27.10.2019 14:00 Sloga 1948 0 : 1 Jasenovik 2018
27.10.2019 13:30 Selo Mladenovac 1 : 1 Vlaška
27.10.2019 13:30 Sloga 4 : 3 Omladinac
27.10.2019 13:30 Dubona 1 : 1 Ivanča
27.10.2019 13:30 Kovačevac 1956 2 : 0 Markovac
27.10.2019 13:30 Napredak 2 : 1 Borac
27.10.2019 10:30 Knjaz 1 : 5 Glumač
27.10.2019 14:00 Napredak 0 : 2 Avijatičar Vranjani
27.10.2019 11:30 Blagaja 1 : 2 Gorobilje
27.10.2019 11:00 Trešnjica 4 : 0 Dobrinjac
27.10.2019 14:00 Plavi Tok 2 : 0 Duškovci
27.10.2019 Takovski Ustanak 2 : 4 Jablanica
27.10.2019 Backovac Junajted 4 : 1 Omladinac
27.10.2019 Šumadija 0 : 0 Velereč 94
27.10.2019 Stella Rossa 1 : 1 Brezak
27.10.2019 Ozremica 5 : 0 Šilopaj
27.10.2019 14:00 Mala Vrbica 2 : 2 Pontes
27.10.2019 14:00 Milutinovac 0 : 3 Koča Andjelković
27.10.2019 14:30 Lovac 3 : 0 Borac
27.10.2019 11:00 10. februar 2 : 4 Toplica
27.10.2019 13:30 Klisura : Grkinja
27.10.2019 11:00 Taskovići 3 : 2 Marina Kutina
27.10.2019 11:00 Knežica 3 : 2 Mekiš
27.10.2019 10:00 Balajnac 1 : 5 Sloga
27.10.2019 14:00 Bratstvo 2019 5 : 0 Jedinstvo Lemeš
27.10.2019 14:00 Rastina 1918 3 : 0 Dinamo 1923
27.10.2019 14:00 Panonija 2 : 1 Telečka
27.10.2019 14:00 Dinamo 4 : 0 Sport
27.10.2019 14:00 Morava (M) 1 : 2 BSK 2014
27.10.2019 14:00 Šumadija 1 : 4 Koštam Polje
27.10.2019 14:00 Omladinac 2 : 1 Studen Vitez
27.10.2019 14:00 Zgodačica 2 : 5 Sloga Obrva
27.10.2019 14:00 Stara Čaršija 2 : 0 Mladost 1925
27.10.2019 13:30 Železničar 4 : 1 Jedinstvo
27.10.2019 13:30 Omladinski 5 : 0 Heroj
27.10.2019 13:30 ISK Izvor 3 : 0 Donja Mutnica
27.10.2019 13:30 BSK Buljane 3 : 2 Budućnost
27.10.2019 11:00 Gunjevac 3 : 3 Murgaš 2012
27.10.2019 11:00 Budućnost 1995 2 : 2 Kolubara (LP)
27.10.2019 11:00 OFK Takovo 3 : 2 Sloga (V)
27.10.2019 11:00 Vukona 2 : 0 Dokmir
27.10.2019 15:00 Graničar 13 : 0 Jedinstvo (M)
27.10.2019 15:00 Jedinstvo (Lj) 3 : 2 Omladinac
27.10.2019 15:00 Borac 0 : 1 Sinđelić
27.10.2019 15:00 Napredak 0 : 3 OFK Bačinci
27.10.2019 15:00 Erdevik 2017 4 : 0 OFK Bingula
27.10.2019 11:00 Mladost 2013 0 : 1 Hajduk
27.10.2019 11:00 Verko 4 : 2 Sloga 1949
27.10.2019 11:00 Torpedo 1 : 1 Petrovac 74
27.10.2019 11:00 Skupljen 2013 0 : 2 Jedinstvo 2014
27.10.2019 14:00 Polet 2 : 0 Sparta
27.10.2019 11:00 Bair 1 : 6 Mladost (MM)
27.10.2019 11:00 Stojan Lazarac 0 : 1 OFK Napredak 1933
27.10.2019 11:00 Radnik 0 : 2 Napredak (U)
27.10.2019 14:00 Bukorovac 3 : 1 Hajduk 1936
27.10.2019 11:00 Seljak (C) 3 : 2 Partizan (C)
27.10.2019 10:30 Jašunja 2 : 1 Veternica
27.10.2019 14:00 Polet 2 : 0 Vratare
27.10.2019 14:00 Grkljane 2 : 1 Dedina
27.10.2019 11:00 Padež 4 : 1 Mladost 2015
27.10.2019 14:00 Domaćin 2 : 0 Mladi radnik
27.10.2019 14:00 Napredak 1 : 3 Trnava
27.10.2019 14:00 Mladost 0 : 0 Dražmirovac
27.10.2019 14:00 OFK Dragoševac 2 : 3 Belica
27.10.2019 14:00 Bujačić 2 : 1 OFK Povlen
27.10.2019 14:00 Kotešica 2 : 3 Mali korak
27.10.2019 11:00 Omladinac 2 : 1 Beloševac
27.10.2019 14:00 Mladost (VK) 2 : 1 Sloga Gorić
27.10.2019 11:00 BSK 1 : 2 Radnik
27.10.2019 15:00 Kupinovo 5 : 1 Sloven
27.10.2019 11:00 Zablaće 3 : 3 OFK Varna
27.10.2019 11:00 Metlić 2 : 4 Mladost
27.10.2019 11:00 Jedinstvo 2 : 3 Dumača
27.10.2019 11:00 Pocerina 3 : 1 Bojić
27.10.2019 13:30 Sopot 4 : 4 Moravac 1933
27.10.2019 13:30 Morava 1932 8 : 1 Proleter 1932
27.10.2019 13:30 BSK 1931 2 : 1 Batovac
27.10.2019 13:30 Napredak 1934 4 : 2 Sloga 1936
27.10.2019 13:30 Sloga (D) 2 : 4 Pobeda
27.10.2019 13:30 Vojvoda Milenko 1 : 0 Zemljoradnik 1932
27.10.2019 13:30 Beli Orao 1 : 1 Napredak (B)
27.10.2019 11:00 Roma-Odžino selo 2 : 0 Napredak
27.10.2019 10:00 Krćevac 04 1 : 3 Maskar
27.10.2019 10:00 Jarmenovci 1 : 1 Gornja Trnava 1938
27.10.2019 10:00 Kalipolje 3 : 0 Junkovac
27.10.2019 10:00 Mladost 5 : 2 ZT Gorovič
27.10.2019 11:00 Korman 2 : 0 Rudar
27.10.2019 11:00 Sava 1 : 2 OFK Letnjikovac 1983
27.10.2019 11:00 Galeb 3 : 2 Borac BTG
27.10.2019 15:00 Jedinstvo (P) 2 : 0 Graničar
27.10.2019 15:00 Fruškogorac 3 : 0 Borac
27.10.2019 14:00 Vršac 1 : 0 Vitorul
27.10.2019 14:00 Pobeda 5 : 2 Banat
27.10.2019 14:00 Vinogradar 0 : 1 Omladinac
27.10.2019 11:00 Jedinstvo (S) 2 : 1 Stig (MC)
27.10.2019 11:00 Sloga 1945 5 : 3 BSK 1924
27.10.2019 13:30 Mirko Tomić 3 : 0 Stiški Kurjak
27.10.2019 13:30 Ram 2 : 2 Dunavac 1929
27.10.2019 13:30 Mladi Borac 2 : 1 Sloga-Top
27.10.2019 13:30 Kumane 2 : 3 Pek
27.10.2019 13:30 Vinogradar 0 : 0 Mladi Borac (S)
27.10.2019 13:30 Sinđelić 6 : 0 Planinac
27.10.2019 10:00 Vukovac 98 1 : 4 Best Sige
27.10.2019 10:00 Mlava (R) 3 : 4 Mladost (K)
27.10.2019 13:30 Mladost 2 : 2 Borac 2016
27.10.2019 13:30 Mrčkovac 2 : 0 Polet
27.10.2019 Beli Orlovi 2 : 0 Grivac
27.10.2019 Čestin 2 : 1 Polet
27.10.2019 13:30 Misača 3 : 0 Ranilović
27.10.2019 13:30 Tulež 2 : 3 Gorski Car
27.10.2019 14:30 Sloboda 1 : 1 Sarajevo
27.10.2019 16:00 Borac 2 : 0 Tuzla Siti
27.10.2019 13:00 Sutjeska 3 : 0 Rudar
27.10.2019 13:30 Bokelj 3 : 1 Dečić
27.10.2019 13:30 Drezga 1 : 0 Mornar
27.10.2019 13:30 Lovćen 0 : 3 Arsenal
27.10.2019 13:30 Otrant Olympic 1 : 2 Jezero
27.10.2019 13:30 Ibar 2 : 0 Jedinstvo (BP)
27.10.2019 Sloga 0 : 2 Orjen
27.10.2019 13:00 Obilić 6 : 2 Hajduk
27.10.2019 Polimlje : OFK Borac
27.10.2019 Berane : Pljevlja 97
27.10.2019 Komovi : Brskovo
27.10.2019 15:00 Newcastle United 1 : 1 Wolverhampton
27.10.2019 17:30 Arsenal 2 : 2 Crystal Palace
27.10.2019 17:30 Liverpool 2 : 1 Tottenham
27.10.2019 17:30 Norwich City 1 : 3 Manchester United
27.10.2019 12:00 Celta de Vigo 0 : 1 Real Sociedad
27.10.2019 14:00 Granada 1 : 0 Real Betis
27.10.2019 16:00 Levante 0 : 1 Espanyol
27.10.2019 21:00 Osasuna 3 : 1 Valencia
27.10.2019 18:30 Sevilla 2 : 0 Getafe
27.10.2019 18:00 Borussia M'gladbach 4 : 2 Eintracht
27.10.2019 15:30 Wolfsburg 0 : 0 Augsburg
27.10.2019 15:00 Atalanta 7 : 1 Udinese
27.10.2019 12:30 Bologna 2 : 1 Sampdoria
27.10.2019 20:45 Fiorentina 1 : 2 Lazio
27.10.2019 18:00 Roma 2 : 1 Milan
27.10.2019 15:00 SPAL 1 : 1 Napoli
27.10.2019 15:00 Torino 1 : 1 Cagliari
27.10.2019 15:00 Rennes 3 : 2 Toulouse
27.10.2019 17:00 Saint-Étienne 2 : 2 Amiens SC
27.10.2019 21:00 PSG 4 : 0 Olympique Marseille
27.10.2019 12:30 Bumamuru 5 : 2 Vital'O
27.10.2019 14:00 Le Messager Ngozi 0 : 0 Bujumbura City
27.10.2019 15:00 Lydia Ludic 0 : 2 Flambeau du Centre
27.10.2019 19:00 Crvena zvezda 0 : 3 Vojvodina
27.10.2019 14:00 TSC 3 : 0 ŽGFK Lavice Dubočica
27.10.2019 14:00 Rad 2 : 1 Napredak Junior 2018
27.10.2019 11:00 Levač 1 : 0 Jedinstvo 2014
27.10.2019 10:00 OFK Beograd 3 : 0 Internacional
27.10.2019 11:00 Spartak ŽK 1 : 2 Voždovac
27.10.2019 11:00 Vojvodina 2 : 3 Grafičar
27.10.2019 10:00 Radnički (SM) 3 : 1 Index
27.10.2019 10:00 Omladinac 2 : 1 Radnički (NP)
27.10.2019 Moravac Orion 0 : 6 Kopernikus Želežničar
27.10.2019 Topličanin 0 : 3 Bor 1919
27.10.2019 Real 1 : 1 Radnik
27.10.2019 Timok 1919 3 : 2 Jedinstvo (P)
27.10.2019 10:00 Hajduk 1912 2 : 2 Spartak ŽK
27.10.2019 10:00 Proleter (NS) 3 : 0 Bačka 1901
27.10.2019 10:00 Kabel 5 : 1 Tekstilac
27.10.2019 12:00 Zlatibor 2 : 0 Takovo
27.10.2019 11:00 Korićani 0 : 2 BIP
27.10.2019 13:00 Petar Dobrnjac 1 : 8 Mladi radnik 1926
27.10.2019 12:00 Sloga 33 6 : 1 Polet
27.10.2019 11:00 Mačva 1929 0 : 5 Mačva 2
27.10.2019 11:00 Radnički Šabački 4 : 1 OFK Divci
27.10.2019 11:30 OLE 1 : 3 BSK 1925
27.10.2019 10:00 Sinđelić 2 : 4 Studenski grad
27.10.2019 12:00 Hajduk 1912 2 : 4 Spartak ŽK
27.10.2019 12:00 Proleter 1 : 1 Bačka 1901
27.10.2019 10:00 OFK Bačka 5 : 1 Proleter 2006
27.10.2019 12:00 TSC 5 : 0 Borac
27.10.2019 12:00 Radnički (SM) 2 : 5 Index
27.10.2019 Polet 3 : 0 Dobrica
27.10.2019 Jedinstvo 0 : 3 Budućnost
27.10.2019 10:00 Potporanj 5 : 3 Proleter
27.10.2019 11:00 Partizan 1 : 3 Coerver junior
27.10.2019 11:30 Bečej 1918 18 : 0 Čantavir
27.10.2019 10:00 Stepojevac Vaga 0 : 3 Zvezda
27.10.2019 14:00 Polet (Lj) 2 : 1 Sloga
27.10.2019 14:00 Jošanica 2 : 0 Jedinstvo Putevi
27.10.2019 11:00 Novi Pazar 4 : 0 Jošanica
27.10.2019 11:00 Šumadija 1903 : OFK Ras(ODUSTAO)
27.10.2019 11:00 Apolon 4 10 : 1 Bubamara
27.10.2019 13:00 Radnički 1923 4 : 0 Sport Klub 99
27.10.2019 11:00 Kiker 1 : 0 Kosmet
27.10.2019 Radnički (NB) 1 : 11 Partizan
27.10.2019 13:15 Rad 1 : 2 Teleoptik
27.10.2019 10:00 Radnički (K) 5 : 2 Kikinda 1909
27.10.2019 10:00 Jedinstvo (SP) 0 : 3 Radnički (Š)
27.10.2019 10:00 ODR 3 : 1 Radnički (S)
27.10.2019 10:00 CFK 4 : 0 Crvenka
27.10.2019 10:00 GDM 021 0 : 5 OFK Bačka
27.10.2019 10:00 Radnički 1912 1 : 5 TSC
27.10.2019 10:00 Arena Su 0 : 0 Bečej 1918
27.10.2019 10:00 Radnički 1905 1 : 2 TSC
27.10.2019 12:00 Bajša 7 : 1 Spartak '07
27.10.2019 10:00 Bačka 2 : 1 Kevi
27.10.2019 10:00 Tisa 1 : 6 Jedinstvo
27.10.2019 10:00 Sloga 0 : 1 AFK
27.10.2019 10:00 Zadrugar 0 : 6 Šabac
27.10.2019 12:00 Zlatibor 4 : 2 Takovo
27.10.2019 10:00 Sloga (BB) 7 : 0 Budućnost
27.10.2019 11:00 GFK Sloboda 10 : 0 Čačak 94
27.10.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 1 : 0 FAP
27.10.2019 10:00 Plana 8 : 1 Pomoravlje 1946
27.10.2019 10:00 Jasenica 2017 3 : 0 Mladi radnik 1926
27.10.2019 13:00 Bačinac 7 : 2 Petlić SD 2006
27.10.2019 10:00 Cepelin 026 5 : 2 Soko 2015
27.10.2019 10:00 Sloga 33 5 : 4 Železničar
27.10.2019 11:00 Budućnost 3 : 1 Crveni Orao
27.10.2019 10:00 Milutinac 3 : 1 Bežanija
27.10.2019 10:00 Banja 0 : 4 Boleč
27.10.2019 09:30 Barajevo 3 : 2 Kosmaj
27.10.2019 09:30 Šumadinac 13 : 0 Šećeranac Ada
27.10.2019 Požarevac : Savac(ODUSTAO)
27.10.2019 Kraljica Marija 0 : 5 Mačva
27.10.2019 14:00 Radnički 1923 13 : 0 Požega
27.10.2019 Rosulja 2014 0 : 7 Lavice Dubočica
27.10.2019 Morava 0 : 11 Radnički 2012
27.10.2019 Ozren 0 : 2 Jedinstvo 2014
27.10.2019 09:30 Spartak 0 : 6 Arena SU
27.10.2019 09:30 Vinogradar 0 : 3 Subotica '08
27.10.2019 10:00 Budućnost 8 : 0 Stepojevac Vaga
27.10.2019 10:00 Borac (L) 4 : 1 Srećno stopalo
27.10.2019 15:00 Novi Pazar 1928 3 : 1 Rudar (KM)
27.10.2019 10:00 Jedinstvo 6 : 0 Omladinac
27.10.2019 10:00 Tešnjar 0 : 4 Budućnost Krušik 1
27.10.2019 10:00 Senjak 2 9 : 1 Senjak 1
27.10.2019 10:00 Budućnost Krušik 2 : Radnički
27.10.2019 10:00 Vojvode 3 : 0 Železničar
27.10.2019 10:45 Kolubara 1 8 : 0 ŽFK Borac
27.10.2019 11:30 TEK Sloga 0 : 3 Sloboda
27.10.2019 08:30 Kolubara 2 2 : 0 Turbina
27.10.2019 09:15 Šumadija 0 : 3 Kalimero
27.10.2019 10:00 Železničar 2 : 2 Akademija fudbala
27.10.2019 11:30 Napredak 0 : 5 Omladinac
27.10.2019 10:45 Omladinac 3 : 0 Real 2
27.10.2019 10:00 Kalimero 1 3 : 3 Akademija fudbala 1
27.10.2019 09:15 Mladost (C) 0 : 3 Real 1
27.10.2019 08:30 Kalimero 2 1 : 1 Akademija fudbala 2

Košarka

27.10.2019 16:00 OKK Novi Pazar 100 : 66 Kolubara LA 2003
27.10.2019 18:30 Beovuk 72 84 : 88 Železničar
27.10.2019 19:00 Vrbas 67 : 73 Hajduk
27.10.2019 12:00 Slodes 76 : 89 Beko
27.10.2019 14:30 Borac 76 : 64 Borča
27.10.2019 16:15 Eko Sport