XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 673 utakmica za dan
Nedelja, 20 Oktobar 2019

Fudbal

20.10.2019 14:30 Proleter Mihajlovac : Sloga (K)
20.10.2019 15:00 Dunav : Dinamo 1945
20.10.2019 15:00 Borac : Radnički (Zr)
20.10.2019 15:00 Temnić 1924 : OFK Sinđelić
20.10.2019 15:00 Vlasina : Trstenik PPT
20.10.2019 11:00 SFS Borac : Budućnost
20.10.2019 11:00 Car Konstantin : GFK Dubočica
20.10.2019 15:00 Radan : Jagodina Tabane
20.10.2019 13:30 Zvezdara : Sremčica
20.10.2019 13:30 Stepojevac Vaga : GSP Polet Dorćol
20.10.2019 13:30 TEK Sloga : Teleoptik
20.10.2019 14:30 Zvižd : Karađorđe
20.10.2019 14:30 Rudar : VGSK
20.10.2019 14:30 Udarnik : Polet
20.10.2019 14:30 Partizan 1945 : OFK Aranđelovac 1979
20.10.2019 14:30 Sloboda : Borac 1932
20.10.2019 14:30 Morava : OFK Napredak
20.10.2019 14:30 Pomoravlje : Mladi borac
20.10.2019 14:30 Železničar : Rađevac
20.10.2019 14:30 Borac : Radnički Stobeks
20.10.2019 14:30 OFK Divci : Radnički Šabački
20.10.2019 14:30 Sloga : Radnički (V)
20.10.2019 14:30 Vrelo Sport : Zadrugar
20.10.2019 14:30 Mladost (D) : Brezovica
20.10.2019 14:30 Polet : Omladinac
20.10.2019 14:30 Real : Radnik
20.10.2019 14:30 OFK Ras : Budućnost
20.10.2019 14:30 Vodojaža : Zvečan
20.10.2019 14:30 Novi Pazar 1928 : Šumadija 1903
20.10.2019 14:30 Šumadija : Apolon 2018
20.10.2019 14:30 Korićani : Gruža
20.10.2019 14:30 Polet (T) : Jasen
20.10.2019 14:30 Zlatar : Jedinstvo Putevi
20.10.2019 14:30 Polimlje : Sevojno
20.10.2019 11:00 Polet (Lj) : Prijevor
20.10.2019 14:30 Sloga (S) : Sloga (BB)
20.10.2019 15:00 Bačka : Sloga
20.10.2019 15:00 Vojvodina : Radnički
20.10.2019 15:00 Mladost (BP) : OFK Stari Grad
20.10.2019 15:00 Tisa : Krila Krajine
20.10.2019 15:00 Mladost (T) : Tavankut
20.10.2019 15:00 Jugović : Jedinstvo (SP)
20.10.2019 15:00 Hajduk (D) : Mladost (NS)
20.10.2019 15:00 Jadran : Podunavac
20.10.2019 15:00 Sremac : Borac
20.10.2019 15:00 Crvena zvezda (VS) : Sloboda
20.10.2019 15:00 ŽAK : Sloga
20.10.2019 15:00 Borac (St) : Jedinstvo (BK)
20.10.2019 15:00 Akademija 10 : Nebeski Andjeli
20.10.2019 15:00 Jablanica : Jastrebac
20.10.2019 15:00 Vranjska Banja : Jedinstvo (GS)
20.10.2019 15:00 Polet 1980 : Pčinja
20.10.2019 11:00 Svetlost Badnjevac : OFK Kosanica
20.10.2019 15:00 Čekmin : Bobište
20.10.2019 11:00 Jedinstvo (P) : Bor 1919
20.10.2019 15:00 Lužnica : Majdanpek
20.10.2019 15:00 Kablovi : Tanasko Rajić
20.10.2019 15:00 Hajduk Veljko : BSK
20.10.2019 15:00 Meševo : Mačkovac
20.10.2019 15:00 Levač : Jedinstvo 1936
20.10.2019 15:00 Jastrebac : Blagotin
20.10.2019 15:00 Kušiljevo : Bošnjane
20.10.2019 15:00 Juhor : OFK Lugomir
20.10.2019 15:00 Rudar : Pukovac
20.10.2019 15:00 Jedinstvo (GM) : Moravica
20.10.2019 15:00 Malošište : Mladost (M)
20.10.2019 15:00 Bukovik : Vrtište
20.10.2019 15:00 Morava : OFK Brzi Brod
20.10.2019 15:00 OFK Niš : Naša krila 1936
20.10.2019 15:00 Orljane : Zemljoradnik
20.10.2019 13:30 Dunav : Vrčin
20.10.2019 11:00 Prva Iskra : Napredak
20.10.2019 13:30 BSK Batajnica : Studenski Grad
20.10.2019 13:30 Budućnost : Komgrap
20.10.2019 13:30 Leštane : Torlak
20.10.2019 15:00 Mlava (ML) : Sirakovo
20.10.2019 15:00 Sloga (L) : Budućnost (V)
20.10.2019 15:00 Sloga (B) : Napredak Simićevo
20.10.2019 15:00 Borac (Ž) : Borac (K)
20.10.2019 15:00 Omladinac (Š) : Integral
20.10.2019 15:00 Obilić : Trgovački
20.10.2019 15:00 Železničar : Rudar (Kr)
20.10.2019 14:30 Sloga (L) : Jasenica 2017
20.10.2019 14:30 Mladi radnik 1940 : Cerovac 2013
20.10.2019 14:30 Osipaonica : Sloga (M)
20.10.2019 14:30 Železničar Kusadak : Omladinac
20.10.2019 14:30 SASK : Pobeda
20.10.2019 14:30 Obilić : Radnik
20.10.2019 14:30 Crvena zvezda : Bresje Superior
20.10.2019 14:30 ZSK : Radnik (Ub)
20.10.2019 14:30 Tulari : Rubribreza
20.10.2019 14:30 Pepeljevac : OFK Osečina
20.10.2019 14:30 Tvrdojevac : OFK Jabučje
20.10.2019 14:30 Dimitrije Tucović : Junior Novo Naselje
20.10.2019 14:30 Sovljak : Kolubara 2
20.10.2019 14:30 Iskra : Banjani
20.10.2019 14:30 Trlić : OFK Brđanac
20.10.2019 15:00 Mladost (PP) : Hajduk Stanko
20.10.2019 15:00 Karađorđe : Drina
20.10.2019 15:00 Jedinstvo (ŠT) : Milan Orlić
20.10.2019 15:00 Podrinje : Cer
20.10.2019 15:00 Sloga : Majur
20.10.2019 15:00 Duško : Mladi borac
20.10.2019 15:00 Budućnost : Kraljevo Hajduk
20.10.2019 15:00 Tavnik : Gruža
20.10.2019 15:00 Granit : Ribnica
20.10.2019 15:00 Borac (V) : Napredak
20.10.2019 15:00 Ibar : Proleter
20.10.2019 15:00 Napredak : Ozrem
20.10.2019 15:00 Jedinstvo (K) : Donja Vrbava
20.10.2019 15:00 Zadrugar : Rudar
20.10.2019 15:00 Omladinac (Z) : Dedinje Junajted
20.10.2019 15:00 Jedinstvo (P) : Parmenac
20.10.2019 15:00 Slatina : Jedinstvo (GG)
20.10.2019 15:00 Budućnost (M) : Polet
20.10.2019 15:00 Hercegovac : Budućnost (P)
20.10.2019 15:00 BSK : Kulpin
20.10.2019 15:00 Slavija : Tvrđava
20.10.2019 15:00 Radnički 1918 : ŽAK
20.10.2019 15:00 Omladinac : Maglić
20.10.2019 15:00 Đurđin : Proleter (Nj)
20.10.2019 15:00 Obilić (Z) : Jadran
20.10.2019 15:00 Senta : Napredak
20.10.2019 15:00 Mitros : Borac (M)
20.10.2019 15:00 Borac (K) : LSK Laćarak
20.10.2019 15:00 Železničar : Rudar
20.10.2019 15:00 Ljukovo : PSK Putinci
20.10.2019 15:00 Donji Srem 2015 : Napredak
20.10.2019 15:00 Donji Petrovci : Budućnost
20.10.2019 14:30 Bačka (B) : Veternik
20.10.2019 14:30 Bačka (Đ) : ŽSK
20.10.2019 14:30 OFK Sirig : Fruškogorski partizan
20.10.2019 10:00 Index : Šajkaš 1908
20.10.2019 14:30 Petrovaradin : Slavija
20.10.2019 14:30 Jedinstvo : Hajduk
20.10.2019 14:30 TSK : RFK Novi Sad 1921
20.10.2019 15:00 Omladinac FAM : OFK Klek
20.10.2019 15:00 2. Oktobar : Polet
20.10.2019 15:00 Tamiš : Borac
20.10.2019 15:00 Vojvodina : Mladost (L)
20.10.2019 15:00 Lehel : Crvena zvezda
20.10.2019 15:00 Jedinstvo : Radnički 1911
20.10.2019 15:00 Rusanda : Mladost (BD)
20.10.2019 15:00 Dolina : Spartak 1911
20.10.2019 15:00 Polet (Id) : Strela
20.10.2019 15:00 Potporanj : Sloga (BNS)
20.10.2019 15:00 Jedinstvo (V) : Radnički (K)
20.10.2019 15:00 Jugoslavija : Budućnost (A)
20.10.2019 15:00 Crvena zvezda : Partizan (G)
20.10.2019 15:00 Vučje : Umac
20.10.2019 15:00 Šumadija : Kumarevo 65
20.10.2019 15:00 Progres : Zloćudovo
20.10.2019 15:00 Sloga : Železničar
20.10.2019 15:00 Real : Polet
20.10.2019 15:00 Jedinstvo : Moravac
20.10.2019 15:00 Mladost 1959 : Mladi borac
20.10.2019 15:00 OFK Morava : BSK
20.10.2019 11:00 Ključ : Radnički
20.10.2019 15:00 Nemetali : Poreč
20.10.2019 15:00 Polet : Urovica
20.10.2019 15:00 Blizna : Branik
20.10.2019 15:00 Osnić : Velika Jasikova
20.10.2019 15:00 Kosovo : Radnički 1946
20.10.2019 15:00 Omladinac : OFK Knjaz
20.10.2019 15:00 Graničar : Sloga (M)
20.10.2019 15:00 Sloga (Ć) : 13. April
20.10.2019 15:00 Sloga (M) : Kupci
20.10.2019 15:00 Gradina : Čitluk
20.10.2019 15:00 Vinogradar : Žabare
20.10.2019 15:00 Mladost : Šanac
20.10.2019 15:00 Sebečevac : Varvarin
20.10.2019 15:00 FUD : Donji Kopaonik
20.10.2019 15:00 Trudbenik : Ribnik
20.10.2019 14:00 Kolare : Bratstvo
20.10.2019 14:00 OFK Bratstvo : OFK Batinac
20.10.2019 14:00 Mladost (K) : Mladost (D)
20.10.2019 14:00 Dragocvet : Orlovi
20.10.2019 14:00 Mladost (J) : Napredak (D)
20.10.2019 14:00 Partizan (M) : Resavac
20.10.2019 14:00 Juhor : Morava (R)
20.10.2019 14:00 Javor : Hajduk
20.10.2019 14:00 Morava (KS) : Moravac 2015
20.10.2019 13:30 Duboko : Posavina
20.10.2019 13:30 Budućnost : Barajevo
20.10.2019 13:30 Omladinac : OFK Zabrežje
20.10.2019 13:30 Rojkovac : Radnički
20.10.2019 13:30 OFK Borac : Zvezda
20.10.2019 13:30 Strelac : Borac (L)
20.10.2019 13:30 Kosmaj : Boleč
20.10.2019 13:30 Šumadija 1962 : Rabrovac
20.10.2019 13:30 Kosmajac : Ropočevo
20.10.2019 13:30 Dunavac : Zuce 2019
20.10.2019 13:30 Zaklopača : Velika Krsna
20.10.2019 13:30 Kaluđerica 1969 : Šepšin
20.10.2019 14:00 Rasovača : Napredak 2012
20.10.2019 14:00 Mladost (B) : Naisus 1977
20.10.2019 14:00 Zaplanjac : Pobeda
20.10.2019 14:00 Moravac (Č) : Palilula
20.10.2019 14:00 Sloga : Baličevac
20.10.2019 14:00 Radnički 1947 : Padina
20.10.2019 14:00 Moravac (ZT) : Radnički 1924
20.10.2019 14:30 ŽSK : Omladinac (DR)
20.10.2019 14:30 BSK : Banja
20.10.2019 14:30 Jasenica : Lokomotiva
20.10.2019 14:30 Trnava : Vinča
20.10.2019 14:30 Sloga : Borac
20.10.2019 14:30 Šumadinac (N) : Plaskovac
20.10.2019 14:30 Prvi srpski ustanak : Marjan
20.10.2019 14:30 Mladost MG : Šumadinac (S)
20.10.2019 14:30 Padež : Senjak
20.10.2019 14:30 Spartak : Vladimir Durković
20.10.2019 14:30 Sloga : Željuša
20.10.2019 14:30 Bakionica : Čajetina
20.10.2019 14:30 Savinac : Sečica
20.10.2019 14:30 Jedinstvo : Prvi partizan
20.10.2019 14:30 Lazarica : Omladinac
20.10.2019 11:00 Ariljska rampa : Ježevica
20.10.2019 14:30 Perućac : Polet
20.10.2019 14:30 Višesava : Kotroman
20.10.2019 15:00 Kolonija : Sloga (D)
20.10.2019 15:00 Borac (D) : Šumadinac KG
20.10.2019 15:00 Sloboda (G) : Maršić
20.10.2019 15:00 Mladost (P) : Srbija
20.10.2019 15:00 Jedinstvo (P) : Kutlovo
20.10.2019 15:00 Šumadija 1934 : OFK Bagremar
20.10.2019 15:00 Pobeda 1926 : Zastava
20.10.2019 15:00 Sloboda : Mladost (DK)
20.10.2019 15:00 Crvena zastava : Palilulac
20.10.2019 15:00 Proleter : Čegar 2013
20.10.2019 15:00 Morava : Radnički 1936
20.10.2019 15:00 Stevan Nešticki : Vulkan 1963
20.10.2019 15:00 Delijski Vis : Omladinac
20.10.2019 14:00 BSK Bujanovac : Ternoci
20.10.2019 14:00 Mineralac : Mladost (B)
20.10.2019 14:00 Levosoje : Lugina
20.10.2019 14:00 Čelik : Pavlovac
20.10.2019 Radnički : Gračanica
20.10.2019 Gracko : Ugljare
20.10.2019 14:30 Žabari : Milenko Pavlović
20.10.2019 14:30 Ribnikar : Rajac
20.10.2019 14:30 Lukavac : Tešnjar
20.10.2019 14:30 Popadić : Polet
20.10.2019 14:30 Rakac Stave : Komanice
20.10.2019 14:30 OFK Senjak : Jadar 2013
20.10.2019 14:30 Stari drugari : Dračić 2018
20.10.2019 14:30 Mladost : Joks Junajted
20.10.2019 14:30 Pambukovica : Rudar 1945
20.10.2019 14:30 Kolubara (J) : OFK Paljuvi
20.10.2019 14:30 Čučuge : Mladost (V)
20.10.2019 14:30 Joševa : Crvena Jabuka
20.10.2019 14:30 Polet (DL) : Šarbane
20.10.2019 15:00 Mladost 1981 : Bogutovačka Banja
20.10.2019 15:00 Zvezda : Miločajac
20.10.2019 15:00 Braća Vuković : Lazac
20.10.2019 15:00 Stubal : Jedinstvo (G)
20.10.2019 Mladost : Stanišić 1920
20.10.2019 Terekveš : Hajduk
20.10.2019 Kula : Jedinstvo
20.10.2019 Polet : Dunav
20.10.2019 Zadrugar : OFK Odžaci
20.10.2019 Lipar : Lider
20.10.2019 15:00 Sloboda : Fruška Gora
20.10.2019 15:00 Trgovački : Sloga (V)
20.10.2019 15:00 BSK : OFK Zeka Buljubaša
20.10.2019 15:00 Obilić 1993 : Sremac
20.10.2019 15:00 Sloga (Č) : Graničar 1924
20.10.2019 15:00 Fruškogorac : Sloven
20.10.2019 15:00 Zadrugar : OFK Stajićevo
20.10.2019 15:00 Tisa 1933 : MSK
20.10.2019 15:00 OFK Gradnulica : Mladost
20.10.2019 15:00 Bilećanin : ASK
20.10.2019 15:00 Jedinstvo 2014 : Zlatica
20.10.2019 15:00 Banat (I) : Borac (VS)
20.10.2019 15:00 Karaš (J) : Dunav
20.10.2019 15:00 Ratar : Ševac
20.10.2019 15:00 Banat (D) : Vojvodina (CC)
20.10.2019 15:00 Borac (VG) : Partizan (K)
20.10.2019 15:00 Vulturul : Polet
20.10.2019 15:00 Todorovce : OFK Brza
20.10.2019 11:00 Bratstvo : Badince
20.10.2019 15:00 Plantaža : Donja Lomnica
20.10.2019 15:00 Milanovo : Lemind 1953
20.10.2019 11:00 Gradac : Jedinstvo (Š)
20.10.2019 15:00 Mladost (B) : Marjan MB
20.10.2019 15:00 Garevina : Rubin
20.10.2019 15:00 Vinogradar : Omladinac
20.10.2019 15:00 Polet 57 : Kamenorezac 76
20.10.2019 15:00 Sloga (D) : Velika Drenova
20.10.2019 14:00 Napredak (Sv) : Napredak (St)
20.10.2019 14:00 Mladost (S) : Pomoravlje
20.10.2019 14:00 Mladost (GM) : Beljanica
20.10.2019 14:00 Radnički : Rudar (St)
20.10.2019 14:00 Rudar (SR) : Istok 63
20.10.2019 14:00 Šantarovac : Osaonica
20.10.2019 14:00 Partizan : Šumadinac
20.10.2019 14:00 Sloboda : Zenit
20.10.2019 14:00 Ursule : Mladost
20.10.2019 14:00 Vinorača : Budućnost
20.10.2019 15:00 Krtinska : Skela
20.10.2019 11:00 Trstenica : Polet
20.10.2019 15:00 Rvati : Partizan
20.10.2019 11:00 Borac : Pobednik
20.10.2019 15:00 Belo Polje : Ljubinić
20.10.2019 11:00 Sloga : Proleter
20.10.2019 13:30 Vranić : Rušanj
20.10.2019 13:30 Beljina : Veliki Borak
20.10.2019 13:30 Beljina : Veliki Borak
20.10.2019 15:00 OFK Brestač : Napredak
20.10.2019 15:00 Sremac (Dob) : ČSK
20.10.2019 15:00 Sremac Deč : Hrtkovci
20.10.2019 15:00 Dunav : Graničar
20.10.2019 15:00 Srem : Radnički
20.10.2019 15:00 Polet : Mladost
20.10.2019 15:00 Šumar : Krušedol
20.10.2019 15:00 Tisa : Horgoš 1911
20.10.2019 15:00 Hajduk : Jadran
20.10.2019 15:00 Tromedja : Graničar
20.10.2019 15:00 Šampion : Bačka
20.10.2019 15:00 Sloboda : Zadrugar
20.10.2019 15:00 Budućnost (DO) : Cer
20.10.2019 15:00 Gorki : Lipolist
20.10.2019 15:00 Omladinac (BO) : Omladinac 2013 (SL)
20.10.2019 15:00 Premijer : Budućnost 1929 (ZM)
20.10.2019 15:00 Sloga : Gučevo 1929
20.10.2019 15:00 Jedinstvo (MZ) : Antimon
20.10.2019 15:00 Rudar : Borac
20.10.2019 15:00 7. Juli : Jadar 1961
20.10.2019 15:00 Prva Iskra : Jedinstvo (ZA)
20.10.2019 11:00 Jezero : Hajduk
20.10.2019 15:00 Vlašić : Pričinović
20.10.2019 15:00 Rankovac : Cerić
20.10.2019 15:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Sloga
20.10.2019 15:00 Šipurske livade : OFK Jelen
20.10.2019 15:00 Mrovska : Jevremovac
20.10.2019 15:00 Radnički : Dobrava
20.10.2019 15:00 Trešnjevka : PSK
20.10.2019 15:00 Krivanj : Borac
20.10.2019 15:00 Bačka : Budućnost
20.10.2019 15:00 Naša Zvezda : Neštin
20.10.2019 15:00 Mladost : Bački Hajduk
20.10.2019 15:00 Sloga : Bačka 1945
20.10.2019 14:30 Badnjevac : Jedinstvo (O)
20.10.2019 14:30 BSK : Karađorđe (V)
20.10.2019 14:30 Partizan (BB) : Omladinac-Šumadinac (V)
20.10.2019 14:30 Karađorđe 2013 (Viš) : Napredak (MK)
20.10.2019 14:30 Sloga (Z) : Kruševica 1980
20.10.2019 15:00 Borac (V) : Jedinstvo (K)
20.10.2019 15:00 Manastirica : Napredak 1936
20.10.2019 15:00 Zadrugar 1947 : Polet S.D.
20.10.2019 15:00 Sloga 1952 : Rade Milošević
20.10.2019 15:00 Mladost (R) : Jasenovac
20.10.2019 15:00 Omladinac (B) : Radnički (K)
20.10.2019 15:00 Vihor : Desine
20.10.2019 15:00 Mlava (B) : Ljubičevo
20.10.2019 15:00 Dizel : Baštovan 2015
20.10.2019 15:00 Stig 1955 : Barič
20.10.2019 15:00 Žika Marković Uča : Žitkovica 2017
20.10.2019 15:00 Sloga (M) : Mladost (B)
20.10.2019 10:00 B 2000 : Radoje Domanović
20.10.2019 14:30 Mladost : Šamot
20.10.2019 14:30 Sloga : Budućnost
20.10.2019 10:00 Kopljari : Borac
20.10.2019 14:30 Brezovac : Vrbica
20.10.2019 14:30 Mladi rudar : Venčani
20.10.2019 13:30 Gavrilo Princip : Planinac
20.10.2019 13:30 Čačak 94 : Lugovi
20.10.2019 11:00 Rakova : Mršinci
20.10.2019 13:30 Orlovac 1932 : Kej
20.10.2019 11:00 Prijatelji : Malba
20.10.2019 13:30 Morava : Budućnost
20.10.2019 15:00 Vinogradi DB : Slavija
20.10.2019 15:00 Divostin : Sloga Lužnice 2016
20.10.2019 15:00 Košutnjak : 21. oktobar
20.10.2019 15:00 Ćava : OFK Žeželj
20.10.2019 15:30 Hajduk : Elektrovojvodina
20.10.2019 15:30 Solid : Bikovo
20.10.2019 15:30 Čantavir : Palić
20.10.2019 15:30 Žednik : Vinogradar
20.10.2019 15:30 OFK Mala Bosna 2015 : Udarnik Višnjevac
20.10.2019 15:00 Mundial : Tempo
20.10.2019 15:00 Slavia : Omladinac 1927
20.10.2019 15:00 Unirea : Jedinstvo Stević
20.10.2019 15:00 Glogonj : Pobeda
20.10.2019 15:00 Vojvodina (C) : Vojlovica 2018
20.10.2019 15:00 Mladost : Jedinstvo
20.10.2019 15:00 Omladinac : Dolovo
20.10.2019 15:00 Stari Tamiš : Borac
20.10.2019 15:00 Naupare : Parunovac
20.10.2019 15:00 Mudrakovac : Polet
20.10.2019 15:00 Globoder : Konjuh
20.10.2019 15:00 Kapidžija : Zdravinje
20.10.2019 15:00 Tomislavci : Eđšeg
20.10.2019 15:00 Pobeda : Jedinstvo
20.10.2019 15:00 Budućnost : Mladost (R)
20.10.2019 15:00 Slavija : Sloboda
20.10.2019 15:00 Sloga : Palilulac
20.10.2019 12:30 Sokograd : Rtanj
20.10.2019 14:30 OFK Slavija : Stari Hrast 2018
20.10.2019 14:30 Jezava : Skobalj
20.10.2019 14:30 Vrbovac : Hajduk Veljko 1934
20.10.2019 14:30 Landol : Petlić SD 026
20.10.2019 14:30 Drugovac : Petrijevac
20.10.2019 14:30 7. Juli : Vučak
20.10.2019 14:30 Lunjevac : Badljevica
20.10.2019 15:00 Polet (V) : Crvena zvezda
20.10.2019 11:00 Vukašinovac : Jedinstvo
20.10.2019 11:00 Borac : OFK Sloga
20.10.2019 11:00 Polet (R) : Tempo
20.10.2019 Bačinac : Udarnik
20.10.2019 Glavaš : Šumadija
20.10.2019 Budućnost 1948 : Beli Orlovi
20.10.2019 15:00 Jasenovik 2018 : Čegar 1946
20.10.2019 15:00 Durlan Siti : Sloga 1948
20.10.2019 15:00 Supovac : Rujnik
20.10.2019 15:00 Planinac 1933 : Spartak
20.10.2019 14:30 Vreoci : Mladi Borac
20.10.2019 14:30 Dimitrije Tucović : Petka
20.10.2019 14:30 OFK Burovo : BSK
20.10.2019 14:30 Sloga : OFK Radnički
20.10.2019 14:30 Šumadinac : Mladi radnik
20.10.2019 14:30 Polet : Borac
20.10.2019 14:30 Mladost : 20. Oktobar
20.10.2019 13:00 Plavi Tok : Knjaz
20.10.2019 15:00 Duškovci : Trešnjica
20.10.2019 12:00 Dobrinjac : Blagaja
20.10.2019 15:00 Gorobilje : Napredak
20.10.2019 15:00 Avijatičar Vranjani : Glumač
20.10.2019 Ozremica : Takovski Ustanak
20.10.2019 Šilopaj : Stella Rossa
20.10.2019 Brezak : Šumadija
20.10.2019 Velereč 94 : Backovac Junajted
20.10.2019 Omladinac : Jablanica
20.10.2019 11:00 Egeta : Kladušnica
20.10.2019 11:00 Koča Andjelković : Omladinac
20.10.2019 15:00 Lokomotiva : Rtkovo
20.10.2019 15:00 Pontes : Milutinovac
20.10.2019 14:30 Lokomotiva : Pobeda
20.10.2019 14:30 Veliki Suvodol : Sloboda
20.10.2019 15:00 Rečka : Miloševo
20.10.2019 15:00 Mladost : Vrelo
20.10.2019 15:00 OFK Tamnič : OFK Sikole
20.10.2019 11:00 Toplica : Knežica
20.10.2019 11:00 Mekiš : Taskovići
20.10.2019 14:00 Marina Kutina : Klisura
20.10.2019 11:00 Grkinja : 10. februar
20.10.2019 10:00 Jugovići : Balajnac
20.10.2019 10:00 Sloga : Dobrič
20.10.2019 10:00 Koprijan : Lepaja 2018
20.10.2019 15:00 BSK 2014 : Stara Čaršija
20.10.2019 15:00 Mladost 1925 : Zgodačica
20.10.2019 15:00 Sloga Obrva : Omladinac
20.10.2019 11:00 Studen Vitez : Šumadija
20.10.2019 15:00 Koštam Polje : Budućnost (S)
20.10.2019 15:00 Partizan (V) : Milakovac 2018
20.10.2019 15:00 Magnohrom : Morava (M)
20.10.2019 14:00 BSK Buljane : Železničar
20.10.2019 14:00 Budućnost : ISK Izvor
20.10.2019 14:00 Donja Mutnica : Sloga
20.10.2019 14:00 Razvitak : Borac 1950
20.10.2019 14:00 Polet : Omladinski
20.10.2019 14:00 Heroj : Jedinstvo
20.10.2019 11:00 Dokmir : Brgule
20.10.2019 11:00 Jedinstvo (M) : OFK Takovo
20.10.2019 11:00 Sloga (V) : Vrelo
20.10.2019 11:00 Omladinac (K) : Budućnost 1995
20.10.2019 11:00 Kolubara (LP) : Gunjevac
20.10.2019 11:00 Murgaš 2012 : OFK Stublenica
20.10.2019 15:30 Jedinstvo (M) : Erdevik 2017
20.10.2019 15:30 OFK Bingula : Napredak
20.10.2019 15:30 OFK Bačinci : Borac
20.10.2019 15:30 Sinđelić : Jedinstvo (Lj)
20.10.2019 15:30 Omladinac : Graničar
20.10.2019 11:00 Jedinstvo 2014 : Torpedo
20.10.2019 11:00 Petrovac 74 : Verko
20.10.2019 11:00 Sloga 1949 : Mladost 2013
20.10.2019 15:00 Hajduk : Belpos
20.10.2019 11:00 Radnik : OFK Napredak 1933
20.10.2019 11:00 Stojan Lazarac : Mladost (MM)
20.10.2019 11:00 Bair : Mladost (O)
20.10.2019 15:00 Partizan (C) : Bukorovac
20.10.2019 15:00 Kremenac : Seljak (C)
20.10.2019 11:00 Turekovac : Napredak
20.10.2019 11:00 Rudar 1973 : Mladost
20.10.2019 11:00 Padež : Polet
20.10.2019 11:00 Mladost 2015 : Zmajevac
20.10.2019 15:00 Kruševica : Lomnica
20.10.2019 11:00 Dvorane : Pepeljevac 1947
20.10.2019 11:00 Mladost VPD : Grkljane
20.10.2019 15:00 Dedina : Vratare
20.10.2019 14:00 Dobra Voda : OFK Dragoševac
20.10.2019 14:00 Belica : GFK Strelište
20.10.2019 14:00 Crni Vrh : Mladost
20.10.2019 14:00 Dražmirovac : Napredak
20.10.2019 14:00 Mladi radnik : Omladinac
20.10.2019 14:30 Sloga Gorić : Omladinac
20.10.2019 11:00 Beloševac : Kotešica
20.10.2019 14:30 Mali korak : Bujačić
20.10.2019 14:30 OFK Povlen : Zadrugar
20.10.2019 Udarnik 2015 : Zabrđe 1936
20.10.2019 Borac : Burovac
20.10.2019 Sloven : Hajduk 1932
20.10.2019 Mladost 1935 : Lovac
20.10.2019 Vitez : Kameni
20.10.2019 11:00 OFK Varna : Pocerina
20.10.2019 11:00 Dumača : Metlić
20.10.2019 11:00 Mladost : Zablaće
20.10.2019 14:30 BSK 1931 : Sopot
20.10.2019 14:30 Batovac : Dunavac
20.10.2019 14:30 Sloga 1932 : Morava 1932
20.10.2019 14:30 Proleter 1932 : Moravac 1933
20.10.2019 14:30 Napredak (B) : Vojvoda Milenko
20.10.2019 14:30 Zemljoradnik 1932 : Sloga (D)
20.10.2019 14:30 Pobeda : Napredak 1934
20.10.2019 14:30 Sloga 1936 : Metalac
20.10.2019 15:00 POFK Letnjikovac : Petlovača
20.10.2019 11:00 Partizan : Metaloplastika
20.10.2019 11:00 Culjković : Roma-Odžino selo
20.10.2019 11:00 Napredak : Proleter
20.10.2019 10:00 Maskar : Mladost
20.10.2019 10:00 Budućnost MI : Kalipolje
20.10.2019 10:00 Gornja Trnava 1938 : Krćevac 04
20.10.2019 11:00 Rudar : Mladost
20.10.2019 11:00 Borac BTG : Sava
20.10.2019 Fruškogorac : Graničar
20.10.2019 Jedinstvo (P) : Jedinstvo (R)
20.10.2019 Polet : Jedinstvo (K)
20.10.2019 27. Oktobar : Car Uroš
20.10.2019 Borac : Planinac
20.10.2019 Sloga (K) : Fruškogorac
20.10.2019 Vojvodina : Sloga (M)
20.10.2019 15:00 Omladinac : Pobeda
20.10.2019 15:00 Banat : Vršac
20.10.2019 15:00 Vitorul : Hajduk
20.10.2019 14:30 Babajić : Borac
20.10.2019 14:30 Tolić : Proleter
20.10.2019 11:30 Toplica : Kačer
20.10.2019 11:00 Stig (MC) : Sloga 1945
20.10.2019 14:30 Kumane : Mirko Tomić
20.10.2019 14:30 Pek : Mladi Borac
20.10.2019 14:30 Sloga-Top : Ram
20.10.2019 14:30 Dunavac 1929 : Stiški Kurjak
20.10.2019 14:00 Jasenovo : Sinđelić
20.10.2019 14:00 Mladi Borac (S) : Resava
20.10.2019 Selanac : Azbukovica
20.10.2019 Čobanče : Crnča
20.10.2019 10:00 Homoljac : Vukovac 98
20.10.2019 10:00 Best Sige : Sloga (J)
20.10.2019 15:00 Polet : Mladost
20.10.2019 15:00 Borac 2016 : OFK Vinci
20.10.2019 Beli Orlovi : Kotlenik
20.10.2019 14:30 Gorski Car : Misača
20.10.2019 14:30 Ranilović : Tulež
20.10.2019 17:00 Široki Brijeg : Sloboda
20.10.2019 13:30 Jedinstvo (BP) : Bokelj
20.10.2019 13:30 Jezero : Ibar
20.10.2019 13:30 Arsenal : Otrant Olympic
20.10.2019 13:30 Mornar : Lovćen
20.10.2019 13:30 Dečić : Drezga
20.10.2019 17:30 Manchester United : Liverpool
20.10.2019 00:00 Deportivo Alavés : Celta de Vigo
20.10.2019 00:00 Athletic Club : Real Valladolid
20.10.2019 00:00 Atlético Madrid : Valencia
20.10.2019 00:00 Eibar : Barcelona
20.10.2019 00:00 Espanyol : Villarreal
20.10.2019 00:00 Getafe : Leganés
20.10.2019 00:00 Granada : Osasuna
20.10.2019 00:00 Mallorca : Real Madrid
20.10.2019 00:00 Real Sociedad : Real Betis
20.10.2019 00:00 Sevilla : Levante
20.10.2019 18:00 Hoffenheim : Schalke 04
20.10.2019 15:00 Cagliari : SPAL
20.10.2019 20:45 Milan : Lecce
20.10.2019 18:00 Parma : Genoa
20.10.2019 15:00 Sampdoria : Roma
20.10.2019 12:30 Sassuolo : Internazionale
20.10.2019 15:00 Udinese : Torino
20.10.2019 21:00 Olympique Marseille : Strasbourg
20.10.2019 17:00 Monaco : Rennes
20.10.2019 13:30 Majdanpek : TSC
20.10.2019 14:00 Radnički 2012 : Rad
20.10.2019 15:00 Mladost (L) : Vojvodina
20.10.2019 Jedinstvo (P) : Jagodina Tabane
20.10.2019 Radnički (P) : Real
20.10.2019 Radnik : Dinamo
20.10.2019 Trstenik PPT : Topličanin
20.10.2019 Bor 1919 : Moravac Orion
20.10.2019 10:00 Radnički 1912 : OFK Bačka
20.10.2019 10:00 Bačka 1901 : Hajduk 1912
20.10.2019 10:00 Tornjoš : Tavankut
20.10.2019 11:00 AFK : Jedinstvo
20.10.2019 12:00 Petrika : TSC
20.10.2019 12:00 Borac : RFK Novi Sad 1921
20.10.2019 12:00 Radnički (S) : OFK Bačka
20.10.2019 12:00 Bačka 1901 : Hajduk 1912
20.10.2019 Sloga : Polet
20.10.2019 Karaš : Partizan
20.10.2019 Coerver junior : Potporanj
20.10.2019 Proleter : Jedinstvo
20.10.2019 Budućnost : Dobrica
20.10.2019 11:00 Njerš Ištvan : Bečej 1918
20.10.2019 13:00 Čantavir : OFK Vrbas
20.10.2019 10:00 Radnički 1905 : Bačka 1901
20.10.2019 10:00 Jošanica : AF AS Novi Pazar
20.10.2019 14:00 Sport Klub 99 : Apolon 4
20.10.2019 13:00 Bubamara : Mokra Gora
20.10.2019 Radnički (O) : Brodarac
20.10.2019 Teleoptik : Internacional
20.10.2019 Zemun : Crvena zvezda
20.10.2019 Voždovac : Partizan
20.10.2019 10:00 Mladost (L) : Bečkerek 023
20.10.2019 10:00 Kikinda 1909 : Dinamo 1945
20.10.2019 12:00 Prof. Bolesnikov : GFK Sloven
20.10.2019 13:00 Index : RFK Novi Sad 1921
20.10.2019 10:00 Petrika : Vojvodina
20.10.2019 10:00 Arena Su : Kabel
20.10.2019 10:00 Bečej 1918 : Radnički 1912
20.10.2019 10:00 OFK Bačka : CFK
20.10.2019 10:00 Crvenka : ODR
20.10.2019 15:00 CFK : Bajša
20.10.2019 11:00 Spartak '07 : Radnički 1905
20.10.2019 10:00 Tavankut : Vinogradar
20.10.2019 09:00 AFK : Bačka
20.10.2019 10:00 Sloga : Jedinstvo
20.10.2019 10:00 Senta : Kevi
20.10.2019 11:00 Morava (M) : Kraljevo Hajduk
20.10.2019 10:00 Apolon : Mataruge
20.10.2019 11:00 Radnik : Sloga
20.10.2019 10:00 Mačva : Sun Rise
20.10.2019 10:00 Mačva 1929 : Omladinac 2014
20.10.2019 10:00 Mladost : Jedinstvo Putevi
20.10.2019 10:00 FAP : Javor Matis
20.10.2019 10:00 Borac 1926 : GFK Sloboda
20.10.2019 10:00 OPK Rudar 1933 : AF Duljaj
20.10.2019 10:00 Bačinac : Mladi radnik 1926
20.10.2019 10:00 Sloga 33 : VGSK
20.10.2019 Ozren : Kolibri
20.10.2019 Radnički 2012 : Preševo
20.10.2019 12:00 Bečej 1918 : Bajša
20.10.2019 10:00 Borac (L) : Akademija fudbala
20.10.2019 10:00 Srećno stopalo : Budućnost
20.10.2019 10:00 OFK Borac : Sloboda
20.10.2019 10:00 Železničar : Budućnost Krušik 2
20.10.2019 10:00 Radnički : Senjak 2
20.10.2019 10:00 Senjak 1 : Tešnjar
20.10.2019 10:00 Budućnost Krušik 1 : Jedinstvo
20.10.2019 10:00 Omladinac : OFK Osečina
20.10.2019 10:45 Napredak : Kolubara 1
20.10.2019 10:00 Omladinac : Železničar
20.10.2019 11:30 Akademija fudbala : Šumadija
20.10.2019 09:15 Kalimero : Kolubara 2
20.10.2019 11:30 Turbina : TEK Sloga
20.10.2019 08:30 Sloboda : ŽFK Borac
20.10.2019 08:30 Akademija fudbala 2 : Mladost (C)
20.10.2019 10:00 Real 1 : Kalimero 1
20.10.2019 09:15 Akademija fudbala 1 : Omladinac
20.10.2019 10:45 Real 2 : Mladost (Č)

Košarka

20.10.2019 18:00 Železničar : Sloga
20.10.2019 18:00 Zlatar : Zekas 75
20.10.2019 19:00 Svilajnac : Napredak Junior
20.10.2019 18:00 Loznica : Radnički 1950
20.10.2019 18:00 Srem : Sloboda (NS)
20.10.2019 20:00 Stara Pazova : Mladost Veternik
20.10.2019 17:00 Jastrebac : Topličanin
20.10.2019 13:30 M015 : Mix
20.10.2019 12:00 Play off : Mileševac
20.10.2019 16:00 Paraćin : Šumadija 2017
20.10.2019 20:00 Sloga (B) : Sloga (D)
20.10.2019 16:30 OKK Spartak : Srbobran
20.10.2019 19:30 BNS : Radnički
20.10.2019 15:30 Kris Kros : Jedinstvo
20.10.2019 20:00 Budućnost VOLI : Koper Primorska
20.10.2019 18:00 Krka : Crvena zvezda MTS

Rukomet

20.10.2019 19:00 Dinamo : Novi Pazar