17.05
17:00
Proleter Mihajlovac
Sušica
|
17.05.2020 17:00 | Proleter Mihajlovac | : | Sušica |
17.05
16:30
Vojvodina 1928
Dunav
|
17.05.2020 16:30 | Vojvodina 1928 | : | Dunav | |||||
17.05
16:30
Železničar
Borac
|
17.05.2020 16:30 | Železničar | : | Borac |
17.05
17:00
Temnić 1924
Moravac Orion
|
17.05.2020 17:00 | Temnić 1924 | : | Moravac Orion | |||||
17.05
17:00
Timočanin
Vlasina
|
17.05.2020 17:00 | Timočanin | : | Vlasina | |||||
17.05
17:00
Rembas
Car Konstantin
|
17.05.2020 17:00 | Rembas | : | Car Konstantin | |||||
17.05
17:00
Budućnost
Radan
|
17.05.2020 17:00 | Budućnost | : | Radan |
17.05
16:30
Jedinstvo
Brodarac
|
17.05.2020 16:30 | Jedinstvo | : | Brodarac | |||||
17.05
16:30
Sremčica
IMT
|
17.05.2020 16:30 | Sremčica | : | IMT | |||||
17.05
16:30
Crvena zvezda
Stepojevac Vaga
|
17.05.2020 16:30 | Crvena zvezda | : | Stepojevac Vaga |
17.05
17:00
Zvižd
Mladi borac
|
17.05.2020 17:00 | Zvižd | : | Mladi borac | |||||
17.05
17:00
Pomoravlje
OFK Napredak
|
17.05.2020 17:00 | Pomoravlje | : | OFK Napredak | |||||
17.05
17:00
Morava
Petar Dobrnjac
|
17.05.2020 17:00 | Morava | : | Petar Dobrnjac | |||||
17.05
17:00
Sloboda
OFK Aranđelovac 1979
|
17.05.2020 17:00 | Sloboda | : | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
17.05
17:00
Partizan 1945
Polet
|
17.05.2020 17:00 | Partizan 1945 | : | Polet | |||||
17.05
17:00
Udarnik
VGSK
|
17.05.2020 17:00 | Udarnik | : | VGSK | |||||
17.05
17:00
Rudar
Karađorđe
|
17.05.2020 17:00 | Rudar | : | Karađorđe |
17.05
17:00
Železničar
Brezovica
|
17.05.2020 17:00 | Železničar | : | Brezovica | |||||
17.05
17:00
Mladost (D)
Drina
|
17.05.2020 17:00 | Mladost (D) | : | Drina | |||||
17.05
17:00
Vrelo Sport
Mladost (P)
|
17.05.2020 17:00 | Vrelo Sport | : | Mladost (P) | |||||
17.05
17:00
OFK Divci
Radnički Stobeks
|
17.05.2020 17:00 | OFK Divci | : | Radnički Stobeks |
17.05
17:00
Polet
Gruža
|
17.05.2020 17:00 | Polet | : | Gruža | |||||
17.05
17:00
Korićani
Apolon 2018
|
17.05.2020 17:00 | Korićani | : | Apolon 2018 | |||||
17.05
17:00
Šumadija
Šumadija 1903
|
17.05.2020 17:00 | Šumadija | : | Šumadija 1903 | |||||
17.05
17:00
Novi Pazar 1928
Zvečan
|
17.05.2020 17:00 | Novi Pazar 1928 | : | Zvečan | |||||
17.05
17:00
Vodojaža
Bane 1931
|
17.05.2020 17:00 | Vodojaža | : | Bane 1931 | |||||
17.05
17:00
OFK Ras
Radnik
|
17.05.2020 17:00 | OFK Ras | : | Radnik | |||||
17.05
17:00
Real
Omladinac
|
17.05.2020 17:00 | Real | : | Omladinac |
17.05
16:30
Vojvodina
Bačka
|
17.05.2020 16:30 | Vojvodina | : | Bačka |
17.05
16:30
Jedinstvo (SP)
Sloga (T)
|
17.05.2020 16:30 | Jedinstvo (SP) | : | Sloga (T) | |||||
17.05
16:30
Sloboda
Sloga (E)
|
17.05.2020 16:30 | Sloboda | : | Sloga (E) | |||||
17.05
16:30
Podunavac
Sremac
|
17.05.2020 16:30 | Podunavac | : | Sremac |
17.05
16:30
Banat (Č)
Proleter (BK)
|
17.05.2020 16:30 | Banat (Č) | : | Proleter (BK) | |||||
17.05
16:30
Mladost (O)
ŽAK
|
17.05.2020 16:30 | Mladost (O) | : | ŽAK | |||||
17.05
16:30
Jedinstvo (BK)
Kikinda 1909
|
17.05.2020 16:30 | Jedinstvo (BK) | : | Kikinda 1909 |
17.05
17:00
Jastrebac
Polet 1980
|
17.05.2020 17:00 | Jastrebac | : | Polet 1980 | |||||
17.05
17:00
Jedinstvo (GS)
Svetlost Badnjevac
|
17.05.2020 17:00 | Jedinstvo (GS) | : | Svetlost Badnjevac | |||||
17.05
17:00
Žitorađa
Bobište
|
17.05.2020 17:00 | Žitorađa | : | Bobište |
17.05
17:00
OFK 019
Timok 1919
|
17.05.2020 17:00 | OFK 019 | : | Timok 1919 | |||||
17.05
17:00
Majdanpek
Kablovi
|
17.05.2020 17:00 | Majdanpek | : | Kablovi | |||||
17.05
11:00
Tanasko Rajić
Hajduk Veljko
|
17.05.2020 11:00 | Tanasko Rajić | : | Hajduk Veljko | |||||
17.05
17:00
OFK Slatina
BSK
|
17.05.2020 17:00 | OFK Slatina | : | BSK |
17.05
17:00
Levač
Meševo
|
17.05.2020 17:00 | Levač | : | Meševo | |||||
17.05
17:00
Mačkovac
Jastrebac
|
17.05.2020 17:00 | Mačkovac | : | Jastrebac | |||||
17.05
17:00
Bošnjane
Juhor
|
17.05.2020 17:00 | Bošnjane | : | Juhor | |||||
17.05
11:00
Radnički (S)
Jedinstvo (P)
|
17.05.2020 11:00 | Radnički (S) | : | Jedinstvo (P) | |||||
17.05
17:00
OFK Lugomir
Morava 1918
|
17.05.2020 17:00 | OFK Lugomir | : | Morava 1918 | |||||
17.05
17:00
Jedinstvo (M)
Župa
|
17.05.2020 17:00 | Jedinstvo (M) | : | Župa |
17.05
17:00
Jedinstvo (GM)
Rudar
|
17.05.2020 17:00 | Jedinstvo (GM) | : | Rudar | |||||
17.05
17:00
Pukovac
OFK Napredak 1929
|
17.05.2020 17:00 | Pukovac | : | OFK Napredak 1929 | |||||
17.05
17:00
Moravica
Malošište
|
17.05.2020 17:00 | Moravica | : | Malošište | |||||
17.05
17:00
Mladost (M)
Morava
|
17.05.2020 17:00 | Mladost (M) | : | Morava | |||||
17.05
17:00
Vrtište
OFK Niš
|
17.05.2020 17:00 | Vrtište | : | OFK Niš | |||||
17.05
17:00
OFK Brzi Brod
Orljane
|
17.05.2020 17:00 | OFK Brzi Brod | : | Orljane | |||||
17.05
17:00
Naša krila 1936
Zemljoradnik
|
17.05.2020 17:00 | Naša krila 1936 | : | Zemljoradnik |
17.05
11:00
Prva Iskra
Dunav
|
17.05.2020 11:00 | Prva Iskra | : | Dunav | |||||
17.05
16:30
Vrčin
Milutinac
|
17.05.2020 16:30 | Vrčin | : | Milutinac | |||||
17.05
16:30
Mladost
Budućnost
|
17.05.2020 16:30 | Mladost | : | Budućnost | |||||
17.05
16:30
Komgrap
Leštane
|
17.05.2020 16:30 | Komgrap | : | Leštane | |||||
17.05
16:30
BSK 1926
BASK
|
17.05.2020 16:30 | BSK 1926 | : | BASK | |||||
17.05
10:00
Torlak
Turbina
|
17.05.2020 10:00 | Torlak | : | Turbina |
17.05
17:00
Sirakovo
Mlava (ML)
|
17.05.2020 17:00 | Sirakovo | : | Mlava (ML) | |||||
17.05
17:00
Budućnost (V)
Sloga (L)
|
17.05.2020 17:00 | Budućnost (V) | : | Sloga (L) | |||||
17.05
17:00
Napredak Simićevo
Sloga (B)
|
17.05.2020 17:00 | Napredak Simićevo | : | Sloga (B) | |||||
17.05
17:00
Borac (K)
Borac (Ž)
|
17.05.2020 17:00 | Borac (K) | : | Borac (Ž) | |||||
17.05
17:00
Integral
Omladinac (Š)
|
17.05.2020 17:00 | Integral | : | Omladinac (Š) | |||||
17.05
17:00
Rudar (Kr)
Železničar
|
17.05.2020 17:00 | Rudar (Kr) | : | Železničar |
17.05
17:00
ZSK
OFK Brđanac
|
17.05.2020 17:00 | ZSK | : | OFK Brđanac | |||||
17.05
17:00
Trlić
Banjani
|
17.05.2020 17:00 | Trlić | : | Banjani | |||||
17.05
17:00
Iskra
Kolubara 2
|
17.05.2020 17:00 | Iskra | : | Kolubara 2 | |||||
17.05
17:00
Dimitrije Tucović
OFK Jabučje
|
17.05.2020 17:00 | Dimitrije Tucović | : | OFK Jabučje | |||||
17.05
17:00
Tvrdojevac
OFK Osečina
|
17.05.2020 17:00 | Tvrdojevac | : | OFK Osečina | |||||
17.05
17:00
Pepeljevac
Rubribreza
|
17.05.2020 17:00 | Pepeljevac | : | Rubribreza | |||||
17.05
17:00
Tulari
Radnik (Ub)
|
17.05.2020 17:00 | Tulari | : | Radnik (Ub) |
17.05
17:30
Karađorđe
Mladost (PP)
|
17.05.2020 17:30 | Karađorđe | : | Mladost (PP) | |||||
17.05
17:30
Hajduk Stanko
Jedinstvo (ŠT)
|
17.05.2020 17:30 | Hajduk Stanko | : | Jedinstvo (ŠT) | |||||
17.05
17:30
Drina
Jedinstvo 1924 (VL)
|
17.05.2020 17:30 | Drina | : | Jedinstvo 1924 (VL) | |||||
17.05
17:30
Milan Orlić
Podrinje
|
17.05.2020 17:30 | Milan Orlić | : | Podrinje | |||||
17.05
17:30
Mladost (DD)
Sloga
|
17.05.2020 17:30 | Mladost (DD) | : | Sloga | |||||
17.05
17:30
Cer
Duško
|
17.05.2020 17:30 | Cer | : | Duško | |||||
17.05
17:30
Majur
Sinđelić
|
17.05.2020 17:30 | Majur | : | Sinđelić | |||||
17.05
17:30
Mladi borac
Vidojevica
|
17.05.2020 17:30 | Mladi borac | : | Vidojevica |
17.05
11:00
Proleter
Kraljevo Hajduk
|
17.05.2020 11:00 | Proleter | : | Kraljevo Hajduk | |||||
17.05
17:30
Ibar
Popovići Vrnjci
|
17.05.2020 17:30 | Ibar | : | Popovići Vrnjci | |||||
17.05
17:30
Borac (V)
Karađorđe
|
17.05.2020 17:30 | Borac (V) | : | Karađorđe | |||||
17.05
17:30
Granit
Gruža
|
17.05.2020 17:30 | Granit | : | Gruža | |||||
17.05
17:30
Tavnik
Mataruge
|
17.05.2020 17:30 | Tavnik | : | Mataruge |
17.05
16:30
Hercegovac
Budućnost (M)
|
17.05.2020 16:30 | Hercegovac | : | Budućnost (M) | |||||
17.05
16:30
Budućnost (P)
BSK
|
17.05.2020 16:30 | Budućnost (P) | : | BSK | |||||
17.05
16:30
Borac 46
Slavija
|
17.05.2020 16:30 | Borac 46 | : | Slavija | |||||
17.05
16:30
Kulpin
Radnički 1918
|
17.05.2020 16:30 | Kulpin | : | Radnički 1918 | |||||
17.05
16:30
ŽAK
Kordun
|
17.05.2020 16:30 | ŽAK | : | Kordun | |||||
17.05
16:30
Maglić
Rusin
|
17.05.2020 16:30 | Maglić | : | Rusin |
17.05
17:00
Preporod
Proleter (RS)
|
17.05.2020 17:00 | Preporod | : | Proleter (RS) | |||||
17.05
17:00
Proleter (Nj)
Obilić (Z)
|
17.05.2020 17:00 | Proleter (Nj) | : | Obilić (Z) | |||||
17.05
17:00
Sutjeska
Senta
|
17.05.2020 17:00 | Sutjeska | : | Senta | |||||
17.05
17:00
Jadran
Radnički 1905
|
17.05.2020 17:00 | Jadran | : | Radnički 1905 | |||||
17.05
17:00
Iskra
Panonija IM Topola
|
17.05.2020 17:00 | Iskra | : | Panonija IM Topola |
17.05
16:30
Borac (K)
Mitros
|
17.05.2020 16:30 | Borac (K) | : | Mitros | |||||
17.05
16:30
Borac (M)
Železničar
|
17.05.2020 16:30 | Borac (M) | : | Železničar | |||||
17.05
16:30
LSK Laćarak
Radnički
|
17.05.2020 16:30 | LSK Laćarak | : | Radnički | |||||
17.05
16:30
Hajduk (B)
Partizan
|
17.05.2020 16:30 | Hajduk (B) | : | Partizan | |||||
17.05
16:30
PSK Putinci
Donji Srem 2015
|
17.05.2020 16:30 | PSK Putinci | : | Donji Srem 2015 | |||||
17.05
16:30
Hajduk (V)
Donji Petrovci
|
17.05.2020 16:30 | Hajduk (V) | : | Donji Petrovci | |||||
17.05
16:30
Napredak
Budućnost
|
17.05.2020 16:30 | Napredak | : | Budućnost |
17.05
17:30
TSK
Hajduk
|
17.05.2020 17:30 | TSK | : | Hajduk | |||||
17.05
17:30
Jedinstvo
Slavija
|
17.05.2020 17:30 | Jedinstvo | : | Slavija | |||||
17.05
17:30
Petrovaradin
Šajkaš 1908
|
17.05.2020 17:30 | Petrovaradin | : | Šajkaš 1908 | |||||
17.05
10:00
Index
Fruškogorski partizan
|
17.05.2020 10:00 | Index | : | Fruškogorski partizan | |||||
17.05
17:30
OFK Sirig
ŽSK
|
17.05.2020 17:30 | OFK Sirig | : | ŽSK | |||||
17.05
17:30
Bačka (Đ)
Veternik
|
17.05.2020 17:30 | Bačka (Đ) | : | Veternik | |||||
17.05
17:30
Bačka (B)
Tatra
|
17.05.2020 17:30 | Bačka (B) | : | Tatra |
17.05
17:00
Omladinac FAM
Delija
|
17.05.2020 17:00 | Omladinac FAM | : | Delija | |||||
17.05
17:00
Potisje
2. Oktobar
|
17.05.2020 17:00 | Potisje | : | 2. Oktobar | |||||
17.05
17:00
OFK Klek
Tamiš
|
17.05.2020 17:00 | OFK Klek | : | Tamiš | |||||
17.05
17:00
Polet
Vojvodina
|
17.05.2020 17:00 | Polet | : | Vojvodina | |||||
17.05
17:00
Borac
Lehel
|
17.05.2020 17:00 | Borac | : | Lehel | |||||
17.05
17:00
Mladost (L)
Jedinstvo
|
17.05.2020 17:00 | Mladost (L) | : | Jedinstvo | |||||
17.05
17:00
Crvena zvezda
Rusanda
|
17.05.2020 17:00 | Crvena zvezda | : | Rusanda | |||||
17.05
17:00
Radnički 1911
Mladost (BD)
|
17.05.2020 17:00 | Radnički 1911 | : | Mladost (BD) |
17.05
17:00
Polet (Id)
Dolina
|
17.05.2020 17:00 | Polet (Id) | : | Dolina | |||||
17.05
17:00
Spartak 1911
Potporanj
|
17.05.2020 17:00 | Spartak 1911 | : | Potporanj | |||||
17.05
17:00
Strela
Jedinstvo (V)
|
17.05.2020 17:00 | Strela | : | Jedinstvo (V) | |||||
17.05
17:00
Sloga (BNS)
Partizan (U)
|
17.05.2020 17:00 | Sloga (BNS) | : | Partizan (U) | |||||
17.05
17:00
Hajdučica
BAK
|
17.05.2020 17:00 | Hajdučica | : | BAK | |||||
17.05
17:00
Budućnost (A)
Crvena zvezda
|
17.05.2020 17:00 | Budućnost (A) | : | Crvena zvezda | |||||
17.05
17:00
Radnički (B)
Partizan (G)
|
17.05.2020 17:00 | Radnički (B) | : | Partizan (G) |
17.05
Radnički
Ključ
|
17.05.2020 | Radnički | : | Ključ | |||||
17.05
Polom
Zlot
|
17.05.2020 | Polom | : | Zlot | |||||
17.05
Urovica
Polet
|
17.05.2020 | Urovica | : | Polet | |||||
17.05
11:00
Sloga
Šarbanovac
|
17.05.2020 11:00 | Sloga | : | Šarbanovac | |||||
17.05
Branik
Blizna
|
17.05.2020 | Branik | : | Blizna |
17.05
17:00
Osnić
Midžor
|
17.05.2020 17:00 | Osnić | : | Midžor | |||||
17.05
17:00
Graničar
OFK Rtanj
|
17.05.2020 17:00 | Graničar | : | OFK Rtanj | |||||
17.05
17:00
Omladinac
Sloga (M)
|
17.05.2020 17:00 | Omladinac | : | Sloga (M) | |||||
17.05
17:00
Kosovo
Trebič
|
17.05.2020 17:00 | Kosovo | : | Trebič | |||||
17.05
17:00
Velika Jasikova
Rudar Vrška Čuka
|
17.05.2020 17:00 | Velika Jasikova | : | Rudar Vrška Čuka |
17.05
17:00
Sloga (M)
Sloga (Ć)
|
17.05.2020 17:00 | Sloga (M) | : | Sloga (Ć) | |||||
17.05
17:00
13. April
Gradina
|
17.05.2020 17:00 | 13. April | : | Gradina | |||||
17.05
17:00
Kupci
Vinogradar
|
17.05.2020 17:00 | Kupci | : | Vinogradar | |||||
17.05
17:00
Čitluk
Mladost
|
17.05.2020 17:00 | Čitluk | : | Mladost | |||||
17.05
17:00
Žabare
Sebečevac
|
17.05.2020 17:00 | Žabare | : | Sebečevac | |||||
17.05
17:00
Šanac
FUD
|
17.05.2020 17:00 | Šanac | : | FUD | |||||
17.05
17:00
Donji Kopaonik
Ribnik
|
17.05.2020 17:00 | Donji Kopaonik | : | Ribnik |
17.05
17:30
Bratstvo
OFK Bratstvo
|
17.05.2020 17:30 | Bratstvo | : | OFK Bratstvo | |||||
17.05
17:30
Kolare
Mladost (K)
|
17.05.2020 17:30 | Kolare | : | Mladost (K) | |||||
17.05
17:30
OFK Batinac
Dragocvet
|
17.05.2020 17:30 | OFK Batinac | : | Dragocvet | |||||
17.05
17:30
Mladost (D)
Mladost (J)
|
17.05.2020 17:30 | Mladost (D) | : | Mladost (J) | |||||
17.05
11:00
Orlovi
Partizan (M)
|
17.05.2020 11:00 | Orlovi | : | Partizan (M) | |||||
17.05
17:30
Napredak (D)
Juhor
|
17.05.2020 17:30 | Napredak (D) | : | Juhor | |||||
17.05
17:30
Resavac
Javor
|
17.05.2020 17:30 | Resavac | : | Javor | |||||
17.05
17:30
Morava (R)
Morava (KS)
|
17.05.2020 17:30 | Morava (R) | : | Morava (KS) |
17.05
16:30
Šumadinac
Sinđelić 2012
|
17.05.2020 16:30 | Šumadinac | : | Sinđelić 2012 | |||||
17.05
16:30
Posavac Tišma
Borac (O)
|
17.05.2020 16:30 | Posavac Tišma | : | Borac (O) | |||||
17.05
16:30
Borac (P)
Hajduk
|
17.05.2020 16:30 | Borac (P) | : | Hajduk | |||||
17.05
16:30
Heroj Polet
Balkan Mirijevo
|
17.05.2020 16:30 | Heroj Polet | : | Balkan Mirijevo | |||||
17.05
16:30
011
Srem
|
17.05.2020 16:30 | 011 | : | Srem | |||||
17.05
16:30
PKB Kovilovo
Institut
|
17.05.2020 16:30 | PKB Kovilovo | : | Institut |
17.05
10:00
Borac (L)
Posavina
|
17.05.2020 10:00 | Borac (L) | : | Posavina | |||||
17.05
16:30
Strelac
Zvezda
|
17.05.2020 16:30 | Strelac | : | Zvezda | |||||
17.05
16:30
OFK Borac
Radnički
|
17.05.2020 16:30 | OFK Borac | : | Radnički | |||||
17.05
16:30
Rojkovac
OFK Zabrežje
|
17.05.2020 16:30 | Rojkovac | : | OFK Zabrežje | |||||
17.05
16:30
Omladinac
Lisović
|
17.05.2020 16:30 | Omladinac | : | Lisović | |||||
17.05
16:30
Budućnost
Duboko
|
17.05.2020 16:30 | Budućnost | : | Duboko |
17.05
16:30
Šepšin
Boleč
|
17.05.2020 16:30 | Šepšin | : | Boleč | |||||
17.05
16:30
Kaluđerica 1969
Velika Krsna
|
17.05.2020 16:30 | Kaluđerica 1969 | : | Velika Krsna | |||||
17.05
16:30
Zaklopača
Zuce 2019
|
17.05.2020 16:30 | Zaklopača | : | Zuce 2019 | |||||
17.05
16:30
Šumadija 1962
Kosmaj
|
17.05.2020 16:30 | Šumadija 1962 | : | Kosmaj |
17.05
17:00
Radnički 1924
Baličevac
|
17.05.2020 17:00 | Radnički 1924 | : | Baličevac | |||||
17.05
17:00
Moravac (ZT)
Palilula
|
17.05.2020 17:00 | Moravac (ZT) | : | Palilula | |||||
17.05
17:00
Radnički 1947
OFK Rutevac 1908
|
17.05.2020 17:00 | Radnički 1947 | : | OFK Rutevac 1908 | |||||
17.05
17:00
Sloga
Pobeda
|
17.05.2020 17:00 | Sloga | : | Pobeda | |||||
17.05
17:00
Moravac (Č)
Naisus 1977
|
17.05.2020 17:00 | Moravac (Č) | : | Naisus 1977 | |||||
17.05
17:00
Rudar Alpos
Doljevac
|
17.05.2020 17:00 | Rudar Alpos | : | Doljevac | |||||
17.05
17:00
Mladost (B)
Elid
|
17.05.2020 17:00 | Mladost (B) | : | Elid |
17.05
17:00
ŽSK
Šumadinac (S)
|
17.05.2020 17:00 | ŽSK | : | Šumadinac (S) | |||||
17.05
17:00
Mladost MG
Marjan
|
17.05.2020 17:00 | Mladost MG | : | Marjan | |||||
17.05
17:00
Prvi srpski ustanak
Plaskovac
|
17.05.2020 17:00 | Prvi srpski ustanak | : | Plaskovac | |||||
17.05
17:00
Šumadinac (N)
Borac
|
17.05.2020 17:00 | Šumadinac (N) | : | Borac | |||||
17.05
17:00
Trnava
Lokomotiva
|
17.05.2020 17:00 | Trnava | : | Lokomotiva | |||||
17.05
17:00
Jasenica
Banja
|
17.05.2020 17:00 | Jasenica | : | Banja | |||||
17.05
17:00
BSK
Omladinac (DR)
|
17.05.2020 17:00 | BSK | : | Omladinac (DR) |
17.05
17:00
Zastava
Sloga (D)
|
17.05.2020 17:00 | Zastava | : | Sloga (D) | |||||
17.05
17:00
Pobeda 1926
OFK Bagremar
|
17.05.2020 17:00 | Pobeda 1926 | : | OFK Bagremar | |||||
17.05
17:00
Šumadija 1934
Kutlovo
|
17.05.2020 17:00 | Šumadija 1934 | : | Kutlovo | |||||
17.05
17:00
Jedinstvo (P)
Srbija
|
17.05.2020 17:00 | Jedinstvo (P) | : | Srbija | |||||
17.05
17:00
Mladost (P)
Maršić
|
17.05.2020 17:00 | Mladost (P) | : | Maršić | |||||
17.05
17:00
Sloboda (G)
Šumadinac KG
|
17.05.2020 17:00 | Sloboda (G) | : | Šumadinac KG | |||||
17.05
17:00
Borac (D)
Kolonija
|
17.05.2020 17:00 | Borac (D) | : | Kolonija |
17.05
16:30
Dundjerski
Jug Bogdan
|
17.05.2020 16:30 | Dundjerski | : | Jug Bogdan | |||||
17.05
16:30
Omladinac
Kaćuša
|
17.05.2020 16:30 | Omladinac | : | Kaćuša |
17.05
16:30
Zvizdar 2012
Strmovo 1968
|
17.05.2020 16:30 | Zvizdar 2012 | : | Strmovo 1968 | |||||
17.05
16:30
Polet (T)
Kalenić
|
17.05.2020 16:30 | Polet (T) | : | Kalenić | |||||
17.05
16:30
OFK Paljuvi
Kolubara (J)
|
17.05.2020 16:30 | OFK Paljuvi | : | Kolubara (J) | |||||
17.05
16:30
Mladost (V)
Čučuge
|
17.05.2020 16:30 | Mladost (V) | : | Čučuge | |||||
17.05
16:30
Šarbane
Polet (DL)
|
17.05.2020 16:30 | Šarbane | : | Polet (DL) |
17.05
17:30
Stubal
Bogutovačka Banja
|
17.05.2020 17:30 | Stubal | : | Bogutovačka Banja | |||||
17.05
17:30
Braća Vuković
Borac (A)
|
17.05.2020 17:30 | Braća Vuković | : | Borac (A) | |||||
17.05
17:30
Zvezda
Lazac
|
17.05.2020 17:30 | Zvezda | : | Lazac | |||||
17.05
17:30
Mladost 1981
Jovo Kursula
|
17.05.2020 17:30 | Mladost 1981 | : | Jovo Kursula |
17.05
16:30
Terekveš
Mladost
|
17.05.2020 16:30 | Terekveš | : | Mladost | |||||
17.05
16:30
SU Stanišić 1920
Partizan
|
17.05.2020 16:30 | SU Stanišić 1920 | : | Partizan | |||||
17.05
16:30
Hajduk
Kula
|
17.05.2020 16:30 | Hajduk | : | Kula | |||||
17.05
16:30
Omladinac
Polet
|
17.05.2020 16:30 | Omladinac | : | Polet | |||||
17.05
16:30
Jedinstvo
Zadrugar
|
17.05.2020 16:30 | Jedinstvo | : | Zadrugar | |||||
17.05
16:30
Dunav
Lipar
|
17.05.2020 16:30 | Dunav | : | Lipar | |||||
17.05
16:30
OFK Odžaci
Borac
|
17.05.2020 16:30 | OFK Odžaci | : | Borac | |||||
17.05
16:30
Lider
Aleksa Šantić
|
17.05.2020 16:30 | Lider | : | Aleksa Šantić |
17.05
16:30
Fruškogorac
Graničar 1924
|
17.05.2020 16:30 | Fruškogorac | : | Graničar 1924 | |||||
17.05
16:30
Sloga (Č)
OFK Bikić
|
17.05.2020 16:30 | Sloga (Č) | : | OFK Bikić | |||||
17.05
16:30
Obilić 1993
OFK Zeka Buljubaša
|
17.05.2020 16:30 | Obilić 1993 | : | OFK Zeka Buljubaša | |||||
17.05
16:30
BSK
Sloga (V)
|
17.05.2020 16:30 | BSK | : | Sloga (V) | |||||
17.05
16:30
Trgovački
Sloboda
|
17.05.2020 16:30 | Trgovački | : | Sloboda |
17.05
17:00
Borac (VS)
Banat (I)
|
17.05.2020 17:00 | Borac (VS) | : | Banat (I) | |||||
17.05
17:00
Ševac
Ratar
|
17.05.2020 17:00 | Ševac | : | Ratar | |||||
17.05
17:00
Vojvodina (CC)
Banat (D)
|
17.05.2020 17:00 | Vojvodina (CC) | : | Banat (D) | |||||
17.05
17:00
Partizan (K)
Borac (VG)
|
17.05.2020 17:00 | Partizan (K) | : | Borac (VG) | |||||
17.05
17:00
Polet
Vulturul
|
17.05.2020 17:00 | Polet | : | Vulturul |
17.05
17:00
Garevina
14. Oktobar
|
17.05.2020 17:00 | Garevina | : | 14. Oktobar | |||||
17.05
17:00
Mladost
Vinogradar
|
17.05.2020 17:00 | Mladost | : | Vinogradar | |||||
17.05
17:00
Rubin
Polet 57
|
17.05.2020 17:00 | Rubin | : | Polet 57 | |||||
17.05
17:00
Omladinac
Kopaonik
|
17.05.2020 17:00 | Omladinac | : | Kopaonik | |||||
17.05
17:00
Kamenorezac 76
Sloga (D)
|
17.05.2020 17:00 | Kamenorezac 76 | : | Sloga (D) | |||||
17.05
17:00
Sloga (L)
Stari Trstenik
|
17.05.2020 17:00 | Sloga (L) | : | Stari Trstenik | |||||
17.05
17:00
Velika Drenova
Borac
|
17.05.2020 17:00 | Velika Drenova | : | Borac |
17.05
17:30
Šantarovac
Mladost
|
17.05.2020 17:30 | Šantarovac | : | Mladost | |||||
17.05
17:30
Jedinstvo
Partizan
|
17.05.2020 17:30 | Jedinstvo | : | Partizan | |||||
17.05
17:30
Osaonica
Kupinovac
|
17.05.2020 17:30 | Osaonica | : | Kupinovac | |||||
17.05
17:30
GFK Tabane
Sloga
|
17.05.2020 17:30 | GFK Tabane | : | Sloga | |||||
17.05
17:30
Mladost
Budućnost
|
17.05.2020 17:30 | Mladost | : | Budućnost |
17.05
16:30
Rušanj
Beljina
|
17.05.2020 16:30 | Rušanj | : | Beljina | |||||
17.05
16:30
Vranić
Veliki Borak
|
17.05.2020 16:30 | Vranić | : | Veliki Borak |
17.05
10:00
Rekreativo 011
Bežanija
|
17.05.2020 10:00 | Rekreativo 011 | : | Bežanija | |||||
17.05
11:00
13. maj
Umka
|
17.05.2020 11:00 | 13. maj | : | Umka | |||||
17.05
16:30
BUSK
Šećeranac Ada
|
17.05.2020 16:30 | BUSK | : | Šećeranac Ada | |||||
17.05
16:30
Busije
DIF
|
17.05.2020 16:30 | Busije | : | DIF | |||||
17.05
16:30
Zmaj 1953
Sparta Železnik
|
17.05.2020 16:30 | Zmaj 1953 | : | Sparta Železnik | |||||
17.05
16:30
Novi Beograd
Velika Moštanica
|
17.05.2020 16:30 | Novi Beograd | : | Velika Moštanica |
17.05
17:00
Horgoš 1911
Tisa
|
17.05.2020 17:00 | Horgoš 1911 | : | Tisa | |||||
17.05
17:00
Čoka
AFK
|
17.05.2020 17:00 | Čoka | : | AFK | |||||
17.05
17:00
Jedinstvo
Tornjoš
|
17.05.2020 17:00 | Jedinstvo | : | Tornjoš | |||||
17.05
17:00
Jadran
Hajduk
|
17.05.2020 17:00 | Jadran | : | Hajduk | |||||
17.05
17:00
Graničar
Tromedja
|
17.05.2020 17:00 | Graničar | : | Tromedja | |||||
17.05
17:00
Bačka
Šampion
|
17.05.2020 17:00 | Bačka | : | Šampion | |||||
17.05
17:00
Slavija
Potisje
|
17.05.2020 17:00 | Slavija | : | Potisje |
17.05
17:30
Budućnost 1929 (ZM)
Zadrugar
|
17.05.2020 17:30 | Budućnost 1929 (ZM) | : | Zadrugar | |||||
17.05
17:30
Omladinac (BO)
Lipolist
|
17.05.2020 17:30 | Omladinac (BO) | : | Lipolist | |||||
17.05
17:30
Gorki
Torpedo 1924
|
17.05.2020 17:30 | Gorki | : | Torpedo 1924 | |||||
17.05
17:30
Budućnost (DO)
Sloboda
|
17.05.2020 17:30 | Budućnost (DO) | : | Sloboda |
17.05
17:30
Hajduk
Velika Reka
|
17.05.2020 17:30 | Hajduk | : | Velika Reka | |||||
17.05
17:30
Jezero
Jedinstvo (ZA)
|
17.05.2020 17:30 | Jezero | : | Jedinstvo (ZA) | |||||
17.05
17:30
Prva Iskra
Jadar 1961
|
17.05.2020 17:30 | Prva Iskra | : | Jadar 1961 | |||||
17.05
17:30
7. Juli
Borac
|
17.05.2020 17:30 | 7. Juli | : | Borac | |||||
17.05
17:30
Rudar
Antimon
|
17.05.2020 17:30 | Rudar | : | Antimon | |||||
17.05
17:30
Jedinstvo (MZ)
Gučevo 1929
|
17.05.2020 17:30 | Jedinstvo (MZ) | : | Gučevo 1929 | |||||
17.05
17:30
Sloga
Studenac
|
17.05.2020 17:30 | Sloga | : | Studenac |
17.05
17:30
PSK
Pričinović
|
17.05.2020 17:30 | PSK | : | Pričinović | |||||
17.05
17:30
Trešnjevka
Dobrava
|
17.05.2020 17:30 | Trešnjevka | : | Dobrava | |||||
17.05
17:30
Mrovska
OFK Jelen
|
17.05.2020 17:30 | Mrovska | : | OFK Jelen | |||||
17.05
17:30
Šipurske livade
Sloga
|
17.05.2020 17:30 | Šipurske livade | : | Sloga | |||||
17.05
17:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Cerić
|
17.05.2020 17:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | : | Cerić | |||||
17.05
17:30
Rankovac
Vlašić
|
17.05.2020 17:30 | Rankovac | : | Vlašić |
17.05
16:30
Minel
Pionir
|
17.05.2020 16:30 | Minel | : | Pionir | |||||
17.05
16:30
Lepušnica
Palilulac
|
17.05.2020 16:30 | Lepušnica | : | Palilulac | |||||
17.05
16:30
OFK Crvenka
Resnik
|
17.05.2020 16:30 | OFK Crvenka | : | Resnik | |||||
17.05
16:30
Siti Sport Klub
Poštar 1930
|
17.05.2020 16:30 | Siti Sport Klub | : | Poštar 1930 | |||||
17.05
16:30
Boka Seniors
Sveti Stefan
|
17.05.2020 16:30 | Boka Seniors | : | Sveti Stefan |
17.05
17:00
Jedinstvo (K)
Borac (V)
|
17.05.2020 17:00 | Jedinstvo (K) | : | Borac (V) | |||||
17.05
17:00
Napredak 1936
Manastirica
|
17.05.2020 17:00 | Napredak 1936 | : | Manastirica | |||||
17.05
17:00
Krilaš
Bata Bulić
|
17.05.2020 17:00 | Krilaš | : | Bata Bulić | |||||
17.05
17:00
Radnički (K)
Omladinac (B)
|
17.05.2020 17:00 | Radnički (K) | : | Omladinac (B) |
17.05
17:00
Desine
Vihor
|
17.05.2020 17:00 | Desine | : | Vihor | |||||
17.05
17:00
Ljubičevo
Mlava (B)
|
17.05.2020 17:00 | Ljubičevo | : | Mlava (B) | |||||
17.05
17:00
Baštovan 2015
Dizel
|
17.05.2020 17:00 | Baštovan 2015 | : | Dizel | |||||
17.05
17:00
Barič
Stig 1955
|
17.05.2020 17:00 | Barič | : | Stig 1955 | |||||
17.05
17:00
Mladost (B)
Sloga (M)
|
17.05.2020 17:00 | Mladost (B) | : | Sloga (M) |
17.05
17:00
B 2000
Venčani
|
17.05.2020 17:00 | B 2000 | : | Venčani | |||||
17.05
17:00
Trešnjevica
Vrbica
|
17.05.2020 17:00 | Trešnjevica | : | Vrbica | |||||
17.05
17:00
Brezovac
Borac
|
17.05.2020 17:00 | Brezovac | : | Borac | |||||
17.05
17:00
Kopljari
Budućnost
|
17.05.2020 17:00 | Kopljari | : | Budućnost | |||||
17.05
17:00
Sloga
Šamot
|
17.05.2020 17:00 | Sloga | : | Šamot | |||||
17.05
17:00
Mladost
Radoje Domanović
|
17.05.2020 17:00 | Mladost | : | Radoje Domanović |
17.05
17:00
Jadran
Bratstvo 1975
|
17.05.2020 17:00 | Jadran | : | Bratstvo 1975 | |||||
17.05
17:00
Slavija
Vinogradi DB
|
17.05.2020 17:00 | Slavija | : | Vinogradi DB | |||||
17.05
17:00
Sloga Lužnice 2016
Divostin
|
17.05.2020 17:00 | Sloga Lužnice 2016 | : | Divostin | |||||
17.05
17:00
21. oktobar
Košutnjak
|
17.05.2020 17:00 | 21. oktobar | : | Košutnjak |
17.05
17:00
Gornji Stepoš
Modrica
|
17.05.2020 17:00 | Gornji Stepoš | : | Modrica | |||||
17.05
17:00
Borac
Gaglovo
|
17.05.2020 17:00 | Borac | : | Gaglovo | |||||
17.05
17:00
Makrešane
Čarapan
|
17.05.2020 17:00 | Makrešane | : | Čarapan | |||||
17.05
17:00
Bukovica
Konjuh
|
17.05.2020 17:00 | Bukovica | : | Konjuh | |||||
17.05
11:00
Mudrakovac
Parunovac
|
17.05.2020 11:00 | Mudrakovac | : | Parunovac |
17.05
Budućnost
Sloboda
|
17.05.2020 | Budućnost | : | Sloboda | |||||
17.05
Pobeda
Mladost (R)
|
17.05.2020 | Pobeda | : | Mladost (R) | |||||
17.05
Tomislavci
Jedinstvo
|
17.05.2020 | Tomislavci | : | Jedinstvo | |||||
17.05
Mladost Radost
Eđšeg
|
17.05.2020 | Mladost Radost | : | Eđšeg |
17.05
16:30
Dinamo
Jedinstvo Lemeš
|
17.05.2020 16:30 | Dinamo | : | Jedinstvo Lemeš | |||||
17.05
16:30
Panonija
Sport
|
17.05.2020 16:30 | Panonija | : | Sport | |||||
17.05
16:30
Rastina 1918
Telečka
|
17.05.2020 16:30 | Rastina 1918 | : | Telečka | |||||
17.05
16:30
Graničar
Dinamo 1923
|
17.05.2020 16:30 | Graničar | : | Dinamo 1923 |
17.05
Stara Čaršija
BSK 2014
|
17.05.2020 | Stara Čaršija | : | BSK 2014 | |||||
17.05
Zgodačica
Mladost 1925
|
17.05.2020 | Zgodačica | : | Mladost 1925 | |||||
17.05
11:00
Omladinac
Sloga Obrva
|
17.05.2020 11:00 | Omladinac | : | Sloga Obrva | |||||
17.05
17:30
Šumadija
Studen Vitez
|
17.05.2020 17:30 | Šumadija | : | Studen Vitez | |||||
17.05
Morava (M)
Magnohrom
|
17.05.2020 | Morava (M) | : | Magnohrom |
17.05
11:00
Murgaš 2012
Gunjevac
|
17.05.2020 11:00 | Murgaš 2012 | : | Gunjevac | |||||
17.05
11:00
Kolubara (LP)
Budućnost 1995
|
17.05.2020 11:00 | Kolubara (LP) | : | Budućnost 1995 | |||||
17.05
11:00
Omladinac (K)
Vrelo
|
17.05.2020 11:00 | Omladinac (K) | : | Vrelo | |||||
17.05
11:00
Sloga (V)
OFK Takovo
|
17.05.2020 11:00 | Sloga (V) | : | OFK Takovo | |||||
17.05
11:00
Jedinstvo (M)
Brgule
|
17.05.2020 11:00 | Jedinstvo (M) | : | Brgule | |||||
17.05
11:00
Dokmir
Vukona
|
17.05.2020 11:00 | Dokmir | : | Vukona |
17.05
11:00
Hajduk
Mladost 2013
|
17.05.2020 11:00 | Hajduk | : | Mladost 2013 | |||||
17.05
17:30
Sloga 1949
Verko
|
17.05.2020 17:30 | Sloga 1949 | : | Verko | |||||
17.05
11:00
Petrovac 74
Torpedo
|
17.05.2020 11:00 | Petrovac 74 | : | Torpedo | |||||
17.05
17:30
Jedinstvo 2014
Skupljen 2013
|
17.05.2020 17:30 | Jedinstvo 2014 | : | Skupljen 2013 |
17.05
17:00
Partizan (C)
Bukorovac
|
17.05.2020 17:00 | Partizan (C) | : | Bukorovac | |||||
17.05
17:00
Kremenac
Seljak (C)
|
17.05.2020 17:00 | Kremenac | : | Seljak (C) |
17.05
11:00
Polet
Padež
|
17.05.2020 11:00 | Polet | : | Padež | |||||
17.05
11:00
Grkljane
Mladost VPD
|
17.05.2020 11:00 | Grkljane | : | Mladost VPD | |||||
17.05
11:00
Vratare
Dedina
|
17.05.2020 11:00 | Vratare | : | Dedina |
17.05
10:00
Mlava (R)
Zvezda
|
17.05.2020 10:00 | Mlava (R) | : | Zvezda | |||||
17.05
10:00
Pobeda 1953
Best Sige
|
17.05.2020 10:00 | Pobeda 1953 | : | Best Sige | |||||
17.05
10:00
Vukovac 98
Sloga (J)
|
17.05.2020 10:00 | Vukovac 98 | : | Sloga (J) |
17.05
15:30
Köln
Mainz 05
2
2
|
17.05.2020 15:30 | Köln | 2 : 2 | Mainz 05 | |||||
17.05
18:00
Union Berlin
Bayern München
0
2
|
17.05.2020 18:00 | Union Berlin | 0 : 2 | Bayern München |
17.05
10:00
Radnički 1905
Srbobran
|
17.05.2020 10:00 | Radnički 1905 | : | Srbobran | |||||
17.05
14:30
Čantavir
Bačka 1901
|
17.05.2020 14:30 | Čantavir | : | Bačka 1901 | |||||
17.05
11:00
Njerš Ištvan
OFK Vrbas
|
17.05.2020 11:00 | Njerš Ištvan | : | OFK Vrbas | |||||
17.05
10:00
Bajša
Obilić
|
17.05.2020 10:00 | Bajša | : | Obilić |
17.05
10:00
Tavankut
Spartak '06
|
17.05.2020 10:00 | Tavankut | : | Spartak '06 | |||||
17.05
12:00
Bajša
Radnički 1905
1
2
|
17.05.2020 12:00 | Bajša | 1 : 2 | Radnički 1905 |
17.05
12:00
Bečej 1918
Vinogradar
|
17.05.2020 12:00 | Bečej 1918 | : | Vinogradar |