XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 371 utakmica za dan
Nedelja, 10 Maj 2020

Fudbal

10.05.2020 16:30 Jošanica : Budućnost Krušik 2014
10.05.2020 16:30 Sušica : Mladi radnik 1926
10.05.2020 16:30 RSK : Takovo
10.05.2020 16:30 Borac : 1. Maj Ruma
10.05.2020 16:30 Dunav : Bečej 1918
10.05.2020 17:00 Radan : GFK Dubočica
10.05.2020 11:00 Car Konstantin : Budućnost
10.05.2020 11:00 SFS Borac : Rembas
10.05.2020 17:00 Vlasina : OFK Sinđelić
10.05.2020 17:00 Temnić 1924 : Timočanin
10.05.2020 16:30 TEK Sloga : GSP Polet Dorćol
10.05.2020 16:30 Stepojevac Vaga : OFK Beograd
10.05.2020 16:30 Zvezdara : Jedinstvo
10.05.2020 16:30 Polet : Udarnik
10.05.2020 16:30 OFK Aranđelovac 1979 : Partizan 1945
10.05.2020 16:30 Borac 1932 : Sloboda
10.05.2020 16:30 Petar Dobrnjac : Sloga 1924
10.05.2020 16:30 OFK Napredak : Morava
10.05.2020 16:30 Rađevac : Železničar
10.05.2020 16:30 Radnički Stobeks : Borac
10.05.2020 16:30 Mladost (P) : Spartak
10.05.2020 16:30 Drina : Ribnica
10.05.2020 16:30 Brezovica : Mladost (D)
10.05.2020 16:30 Radnik : Real
10.05.2020 16:30 Budućnost : OFK Ras
10.05.2020 16:30 Bane 1931 : Goč
10.05.2020 16:30 Zvečan : Vodojaža
10.05.2020 16:30 Apolon 2018 : Šumadija
10.05.2020 16:30 Sloboda (Č) : FAP
10.05.2020 16:30 Lunjevica : Crnokosa
10.05.2020 16:30 Jasen : Polet (T)
10.05.2020 11:00 Jedinstvo Putevi : Zlatar
10.05.2020 16:30 Prijevor : Polet (Lj)
10.05.2020 16:30 Bačka : Tavankut
10.05.2020 16:30 Mladost (T) : Bajša
10.05.2020 16:30 Tisa : Tekstilac
10.05.2020 16:30 Mladost (BP) : Crvenka
10.05.2020 16:30 Vojvodina : Sloga
10.05.2020 16:30 Jugović : Borac
10.05.2020 16:30 Sremac : Mladost (BJ)
10.05.2020 16:30 Jadran : Cement
10.05.2020 16:30 Hajduk (D) : Sloboda
10.05.2020 16:30 Crvena zvezda (VS) : Krajina
10.05.2020 16:30 Borac (St) : Sloga
10.05.2020 16:30 ŽAK : Begej
10.05.2020 16:30 Bobište : Sloga
10.05.2020 16:30 Čekmin : Žitorađa
10.05.2020 11:00 Svetlost Badnjevac : Pčinja
10.05.2020 16:30 Vranjska Banja : Jastrebac
10.05.2020 16:30 Jablanica : Nebeski Andjeli
10.05.2020 11:00 Jedinstvo (P) : BSK
10.05.2020 16:30 Hajduk Veljko : OFK Slatina
10.05.2020 16:30 Kablovi : Balkanski
10.05.2020 16:30 Lužnica : OFK 019
10.05.2020 16:30 Meševo : Župa
10.05.2020 16:30 Juhor : Radnički (S)
10.05.2020 16:30 Kušiljevo : Blagotin
10.05.2020 16:30 Jastrebac : Jedinstvo 1936
10.05.2020 16:30 Levač : Mačkovac
10.05.2020 16:30 Rudar : Zemljoradnik
10.05.2020 16:30 Orljane : Naša krila 1936
10.05.2020 16:30 OFK Niš : OFK Brzi Brod
10.05.2020 16:30 Bukovik : Mladost (M)
10.05.2020 16:30 Malošište : Svrljig
10.05.2020 16:30 Jedinstvo (GM) : Pukovac
10.05.2020 16:30 Dunav : Turbina
10.05.2020 16:30 Leštane : BSK 1926
10.05.2020 16:30 Budućnost : Studenski Grad
10.05.2020 16:30 BSK Batajnica : Mladost
10.05.2020 11:00 Prva Iskra : Vrčin
10.05.2020 16:30 Železničar : Sirakovo
10.05.2020 16:30 Obilić : Rudar (Kr)
10.05.2020 16:30 Omladinac (Š) : Trgovački
10.05.2020 16:30 Borac (Ž) : Integral
10.05.2020 16:30 Sloga (B) : Borac (K)
10.05.2020 16:30 Sloga (L) : Đerdap
10.05.2020 16:30 Mlava (ML) : Budućnost (V)
10.05.2020 16:30 OFK Osečina : Pepeljevac
10.05.2020 16:30 OFK Jabučje : Tvrdojevac
10.05.2020 16:30 Junior Novo Naselje : Dimitrije Tucović
10.05.2020 16:30 Banjani : Iskra
10.05.2020 16:30 OFK Brđanac : Trlić
10.05.2020 17:00 Mladost (PP) : Vidojevica
10.05.2020 17:00 Duško : Majur
10.05.2020 17:00 Sloga : Cer
10.05.2020 17:00 Podrinje : Mladost (DD)
10.05.2020 17:00 Jedinstvo (ŠT) : Drina
10.05.2020 17:00 Karađorđe : Hajduk Stanko
10.05.2020 17:00 Ibar : Kraljevo Hajduk
10.05.2020 17:00 Borac (V) : Popovići Vrnjci
10.05.2020 17:00 Granit : Karađorđe
10.05.2020 17:00 Tavnik : Ribnica
10.05.2020 17:00 Budućnost : Mataruge
10.05.2020 16:30 Budućnost (M) : Rusin
10.05.2020 16:30 Kordun : Maglić
10.05.2020 16:30 Omladinac : ŽAK
10.05.2020 16:30 Radnički 1918 : Tvrđava
10.05.2020 16:30 Slavija : Kulpin
10.05.2020 16:30 BSK : Borac 46
10.05.2020 16:30 Hercegovac : Polet
10.05.2020 17:00 Preporod : Njegoš
10.05.2020 17:00 Proleter (Nj) : Đurđin
10.05.2020 17:00 Sutjeska : Srbobran
10.05.2020 17:00 Jadran : Obilić (Z)
10.05.2020 17:00 Iskra : Radnički 1905
10.05.2020 16:30 Mitros : Budućnost
10.05.2020 16:30 Donji Petrovci : Napredak
10.05.2020 16:30 Donji Srem 2015 : Hajduk (V)
10.05.2020 16:30 Ljukovo : Hajduk (B)
10.05.2020 16:30 Železničar : LSK Laćarak
10.05.2020 16:30 Borac (K) : Borac (M)
10.05.2020 17:00 TSK : Fruškogorac
10.05.2020 17:00 Jedinstvo : RFK Novi Sad 1921
10.05.2020 17:00 Petrovaradin : Hajduk
10.05.2020 10:00 Index : Slavija
10.05.2020 17:00 OFK Sirig : Šajkaš 1908
10.05.2020 17:00 Bačka (Đ) : Fruškogorski partizan
10.05.2020 17:00 Bačka (B) : ŽSK
10.05.2020 17:00 Tatra : Veternik
10.05.2020 16:30 Rusanda : Radnički 1911
10.05.2020 16:30 Jedinstvo : Crvena zvezda
10.05.2020 16:30 Lehel : Mladost (L)
10.05.2020 16:30 Vojvodina : Borac
10.05.2020 16:30 Tamiš : Polet
10.05.2020 16:30 2. Oktobar : OFK Klek
10.05.2020 16:30 Omladinac FAM : Potisje
10.05.2020 17:00 Spartak 1911 : Dolina
10.05.2020 17:00 Strela : Polet (Id)
10.05.2020 17:00 Sloga (BNS) : Potporanj
10.05.2020 17:00 Hajdučica : Partizan (U)
10.05.2020 17:00 Budućnost (A) : Jugoslavija
10.05.2020 17:00 Radnički (B) : BAK
10.05.2020 17:00 Partizan (G) : Crvena zvezda
10.05.2020 11:00 Ključ : Blizna
10.05.2020 Polet : Sloga
10.05.2020 Nemetali : Polom
10.05.2020 Radnički : Rudna Glava
10.05.2020 17:00 PRO Rudar : Kosovo
10.05.2020 17:00 Sloga (M) : Hajduk
10.05.2020 17:00 OFK Rtanj : Omladinac
10.05.2020 17:00 Sloga (Ć) : Ribnik
10.05.2020 17:00 Trudbenik : Donji Kopaonik
10.05.2020 17:00 FUD : Varvarin
10.05.2020 17:00 Sebečevac : Šanac
10.05.2020 17:00 Mladost : Žabare
10.05.2020 17:00 Vinogradar : Čitluk
10.05.2020 17:00 Gradina : Kupci
10.05.2020 17:00 Sloga (M) : 13. April
10.05.2020 17:00 Moravac 2015 : Bratstvo
10.05.2020 17:00 Javor : Morava (R)
10.05.2020 17:00 Juhor : Resavac
10.05.2020 17:00 Partizan (M) : Napredak (D)
10.05.2020 17:00 Mladost (J) : Orlovi
10.05.2020 17:00 Dragocvet : Mladost (D)
10.05.2020 17:00 Mladost (K) : OFK Batinac
10.05.2020 17:00 OFK Bratstvo : Kolare
10.05.2020 16:30 Sinđelić 2012 : Institut
10.05.2020 16:30 Srem : PKB Kovilovo
10.05.2020 16:30 Balkan Mirijevo : 011
10.05.2020 11:00 Hajduk : Heroj Polet
10.05.2020 16:30 Poštar Zvezdara : Borac (P)
10.05.2020 16:30 Šumadinac : Posavac Tišma
10.05.2020 16:30 Posavina : Duboko
10.05.2020 16:30 Barajevo : Budućnost
10.05.2020 16:30 Lisović : Mladost
10.05.2020 16:30 OFK Zabrežje : Omladinac
10.05.2020 10:00 Radnički : Rojkovac
10.05.2020 16:30 Zvezda : OFK Borac
10.05.2020 10:00 Borac (L) : Strelac
10.05.2020 16:30 Boleč : Kosmaj
10.05.2020 16:30 Rabrovac : Šumadija 1962
10.05.2020 16:30 Zuce 2019 : Dunavac
10.05.2020 16:30 Velika Krsna : Zaklopača
10.05.2020 16:30 Šepšin : Kaluđerica 1969
10.05.2020 16:30 Rasovača : Radnički 1924
10.05.2020 16:30 Moravac (ZT) : Padina
10.05.2020 16:30 Radnički 1947 : Baličevac
10.05.2020 16:30 Moravac (Č) : OFK Rutevac 1908
10.05.2020 16:30 Rudar Alpos : Pobeda
10.05.2020 16:30 Zaplanjac : Naisus 1977
10.05.2020 16:30 Mladost (B) : Doljevac
10.05.2020 16:30 Omladinac (DR) : ŽSK
10.05.2020 16:30 Banja : BSK
10.05.2020 16:30 Lokomotiva : Jasenica
10.05.2020 16:30 Vinča : Trnava
10.05.2020 16:30 Borac : Sloga
10.05.2020 16:30 Plaskovac : Šumadinac (N)
10.05.2020 16:30 Marjan : Prvi srpski ustanak
10.05.2020 16:30 Šumadinac (S) : Mladost MG
10.05.2020 16:30 Šumadinac KG : Borac (D)
10.05.2020 16:30 Maršić : Sloboda (G)
10.05.2020 16:30 Srbija : Mladost (P)
10.05.2020 16:30 Kutlovo : Jedinstvo (P)
10.05.2020 16:30 OFK Bagremar : Šumadija 1934
10.05.2020 16:30 Zastava : Pobeda 1926
10.05.2020 16:30 Jug Bogdan : Kaćuša
10.05.2020 16:30 Jastreb : Omladinac
10.05.2020 16:30 Dundjerski : Trbunje
10.05.2020 11:00 Milenko Pavlović : Žabari
10.05.2020 16:30 Tešnjar : Lukavac
10.05.2020 11:00 Polet : Popadić
10.05.2020 16:30 Komanice : Rakac Stave
10.05.2020 11:00 Jadar 2013 : OFK Senjak
10.05.2020 11:00 Dračić 2018 : Stari drugari
10.05.2020 11:00 Joks Junajted : Mladost
10.05.2020 16:30 Joševa : Šarbane
10.05.2020 16:30 Čučuge : Crvena Jabuka
10.05.2020 16:30 Kolubara (J) : Mladost (V)
10.05.2020 16:30 Kalenić : OFK Paljuvi
10.05.2020 16:30 Pambukovica : Polet (T)
10.05.2020 16:30 Zvizdar 2012 : Rudar 1945
10.05.2020 17:00 Jedinstvo (D) : Mladost 1981
10.05.2020 17:00 Mineral 2015 : Progorelica
10.05.2020 11:00 Miločajac : Mlada krila
10.05.2020 17:00 Lazac : Jedinstvo 2017
10.05.2020 17:00 Borac (A) : Zvezda
10.05.2020 17:00 Jedinstvo (G) : Braća Vuković
10.05.2020 16:30 Mladost : Aleksa Šantić
10.05.2020 16:30 Lipar : OFK Odžaci
10.05.2020 16:30 Zadrugar : Dunav
10.05.2020 16:30 Polet : Jedinstvo
10.05.2020 16:30 Kula : Omladinac
10.05.2020 16:30 Terekveš : Stanišić 1920
10.05.2020 10:00 Fruška Gora : Sloboda
10.05.2020 16:30 Sloga (V) : Trgovački
10.05.2020 16:30 OFK Zeka Buljubaša : BSK
10.05.2020 16:30 Sremac : Obilić 1993
10.05.2020 16:30 OFK Bikić : Jednota
10.05.2020 16:30 Graničar 1924 : Sloga (Č)
10.05.2020 17:00 Vulturul : Karaš (K)
10.05.2020 17:00 Borac (VG) : Polet
10.05.2020 17:00 Banat (D) : Partizan (K)
10.05.2020 17:00 Ratar : Vojvodina (CC)
10.05.2020 17:00 Karaš (J) : Ševac
10.05.2020 17:00 Banat (I) : Dunav
10.05.2020 17:00 Sloga (D) : Sloga (L)
10.05.2020 17:00 Polet 57 : Omladinac
10.05.2020 17:00 Vinogradar : Rubin
10.05.2020 17:00 Garevina : Mladost
10.05.2020 17:00 Mladost : Budućnost
10.05.2020 17:00 Ursule : Sinđelić 1934
10.05.2020 17:00 Sloga : Zenit
10.05.2020 17:00 Sloboda : GFK Tabane
10.05.2020 17:00 Kupinovac : Šumadinac
10.05.2020 17:00 Skela : Krtinska
10.05.2020 17:00 Polet : Trstenica
10.05.2020 17:00 Partizan : Rvati
10.05.2020 11:00 Pobednik : Borac
10.05.2020 11:00 Ljubinić : Belo Polje
10.05.2020 17:00 Proleter : Sloga
10.05.2020 16:30 Beljina : Veliki Borak
10.05.2020 16:30 Rušanj : Vranić
10.05.2020 16:30 Umka : Zmaj 1953
10.05.2020 16:30 Velika Moštanica : Busije
10.05.2020 16:30 DIF : BUSK
10.05.2020 11:00 Mladi proleter : 13. maj
10.05.2020 10:00 Rekreativo 011 : Dedinje
10.05.2020 17:00 Tisa : Potisje
10.05.2020 17:00 Šampion : Slavija
10.05.2020 17:00 Tromedja : Bačka
10.05.2020 17:00 Hajduk : Graničar
10.05.2020 17:00 Horgoš 1911 : Čoka
10.05.2020 17:00 Zadrugar : Sloboda
10.05.2020 17:00 Torpedo 1924 : Milicionar
10.05.2020 17:00 Lipolist : Gorki
10.05.2020 17:00 Omladinac 2013 (SL) : Omladinac (BO)
10.05.2020 17:00 Napredak : OFK Šabac
10.05.2020 17:00 Budućnost 1929 (ZM) : Premijer
10.05.2020 17:00 Velika Reka : Studenac
10.05.2020 17:00 Antimon : Jedinstvo (MZ)
10.05.2020 17:00 Borac : Rudar
10.05.2020 17:00 Jadar 1961 : 7. Juli
10.05.2020 17:00 Jedinstvo (ZA) : Prva Iskra
10.05.2020 17:00 Hajduk : Jezero
10.05.2020 17:00 Pričinović : Vlašić
10.05.2020 17:00 Cerić : Rankovac
10.05.2020 17:00 Sloga : Vojvoda Stepa Stepanović
10.05.2020 17:00 OFK Jelen : Šipurske livade
10.05.2020 17:00 Dobrava : Radnički
10.05.2020 17:00 PSK : Trešnjevka
10.05.2020 16:30 PKB (PS) : Pinosava
10.05.2020 16:30 Poštar 1930 : Boka Seniors
10.05.2020 16:30 Resnik : Siti Sport Klub
10.05.2020 16:30 Palilulac : OFK Crvenka
10.05.2020 16:30 Pionir : Lepušnica
10.05.2020 11:00 Omladinac (B) : Jedinstvo (K)
10.05.2020 16:30 Mladost (R) : Radnički (K)
10.05.2020 16:30 Sloga 1952 : Krilaš
10.05.2020 16:30 Zadrugar 1947 : Rade Milošević
10.05.2020 16:30 Manastirica : Polet S.D.
10.05.2020 16:30 Borac (V) : Napredak 1936
10.05.2020 16:30 Sloga (M) : Napredak (P)
10.05.2020 16:30 Žika Marković Uča : Mladost (B)
10.05.2020 16:30 Stig 1955 : Žitkovica 2017
10.05.2020 16:30 Dizel : Barič
10.05.2020 16:30 Mlava (B) : Baštovan 2015
10.05.2020 16:30 Vihor : Ljubičevo
10.05.2020 16:30 Radoje Domanović : B 2000
10.05.2020 16:30 Šamot : Mladost
10.05.2020 16:30 Budućnost : Sloga
10.05.2020 16:30 Borac : Kopljari
10.05.2020 16:30 Vrbica : Brezovac
10.05.2020 16:30 Venčani : Mladi rudar
10.05.2020 16:30 Košutnjak : OFK Žeželj
10.05.2020 16:30 Divostin : 21. oktobar
10.05.2020 16:30 Vinogradi DB : Sloga Lužnice 2016
10.05.2020 16:30 Dobrača : Jadran
10.05.2020 17:00 Lokomotiva : Solid
10.05.2020 17:00 Elektrovojvodina : Čantavir
10.05.2020 17:00 Bikovo : Žednik
10.05.2020 17:00 Palić : OFK Mala Bosna 2015
10.05.2020 17:00 Vinogradar : Udarnik Višnjevac
10.05.2020 11:00 Parunovac : Naupare
10.05.2020 17:00 Polet : Mudrakovac
10.05.2020 17:00 Konjuh : Globoder
10.05.2020 17:00 Čarapan : Bukovica
10.05.2020 17:00 Gaglovo : Makrešane
10.05.2020 11:00 Modrica : Borac
10.05.2020 Jedinstvo : Mladost Radost
10.05.2020 Mladost (R) : Tomislavci
10.05.2020 Slavija : Budućnost
10.05.2020 16:30 Dinamo 1923 : Bratstvo 2019
10.05.2020 16:30 Telečka : Graničar
10.05.2020 16:30 Dinamo : Panonija
10.05.2020 BSK 2014 : Magnohrom
10.05.2020 Partizan (V) : Morava (M)
10.05.2020 Koštam Polje : Milakovac 2018
10.05.2020 11:00 Studen Vitez : Budućnost (S)
10.05.2020 Mladost 1925 : Omladinac
10.05.2020 Stara Čaršija : Zgodačica
10.05.2020 11:00 OFK Takovo : Jedinstvo (M)
10.05.2020 11:00 Budućnost 1995 : Omladinac (K)
10.05.2020 11:00 Gunjevac : Kolubara (LP)
10.05.2020 11:00 OFK Stublenica : Murgaš 2012
10.05.2020 11:00 Mladost (Z) : Sparta
10.05.2020 17:00 Torpedo : Jedinstvo 2014
10.05.2020 17:00 Verko : Petrovac 74
10.05.2020 11:00 Mladost 2013 : Sloga 1949
10.05.2020 11:00 Seljak (C) : Hajduk 1936
10.05.2020 16:30 Partizan (C) : Kremenac
10.05.2020 11:00 Dedina : Polet
10.05.2020 11:00 Mladost VPD : Vratare
10.05.2020 17:00 Dvorane : Grkljane
10.05.2020 17:00 Mladost 2015 : Lomnica
10.05.2020 17:00 Padež : Zmajevac
10.05.2020 10:00 Best Sige : Vukovac 98
10.05.2020 10:00 Homoljac : Pobeda 1953
10.05.2020 10:00 Zvezda : Laznica
10.05.2020 00:00 Milan : Atalanta
10.05.2020 00:00 Roma : Fiorentina
10.05.2020 00:00 Genoa : Internazionale
10.05.2020 00:00 Verona : Lazio
10.05.2020 00:00 Bologna : Lecce
10.05.2020 00:00 Brescia : Parma
10.05.2020 00:00 Juventus : Sampdoria
10.05.2020 00:00 Napoli : Sassuolo
10.05.2020 00:00 SPAL : Torino
10.05.2020 00:00 Cagliari : Udinese
10.05.2020 17:00 Smolevichy-STI 3 : 5 BATE
10.05.2020 19:00 Dinamo Brest 2 : 1 Dinamo Minsk
10.05.2020 13:00 Isloch 2 : 1 Belshina
10.05.2020 15:00 Vitebsk 0 : 0 Shakhtyor
10.05.2020 15:00 Naftan 2 : 1 Slonim
10.05.2020 14:00 Oshmyany 0 : 0 Orsha
10.05.2020 17:00 Granit 0 : 1 Volna
10.05.2020 13:00 Sputnik 1 : 0 Khimik Svetlogorsk
10.05.2020 12:00 Bečej 1918 : Bajša
10.05.2020 11:00 Spartak '06 : Bačka
10.05.2020 10:30 Preporod : Tavankut
10.05.2020 09:30 Vinogradar : TSC
10.05.2020 09:30 Spartak : Bečej 1918
Statistika.... Fk Vojvodina iz Novog sada je za cetri godine promenila 13 trenera.Primer drugi: FK Rendzers iz Glazgova je od 1899 godine do danas promenio ukupno 17 .