XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 168 utakmica za dan
Subota, 16 Maj 2020

Fudbal

16.05.2020 17:00 Budućnost Krušik 2014 : RSK
16.05.2020 17:00 Takovo : Jedinstvo
16.05.2020 17:00 Mokra Gora : Loznica
16.05.2020 17:00 Tutin : Mačva 1929
16.05.2020 17:00 Šumadija (A) : Sloga (P)
16.05.2020 17:00 Borac 1926 : Sloga (K)
16.05.2020 17:00 Mladi radnik 1926 : Trepča
16.05.2020 17:00 Sloga 33 : Jošanica
16.05.2020 16:30 OFK Vršac : Omladinac
16.05.2020 16:30 Bečej 1918 : Hajduk 1912
16.05.2020 16:30 Dinamo 1945 : Bačka 1901
16.05.2020 16:30 Kozara : Radnički (SM)
16.05.2020 16:30 Bratstvo 1946 : Radnički 1912
16.05.2020 16:30 1. Maj Ruma : Radnički (Zr)
16.05.2020 17:00 OFK Sinđelić : Jedinstvo
16.05.2020 17:00 Trstenik PPT : SFS Borac
16.05.2020 17:00 GFK Dubočica : Dunav
16.05.2020 17:00 GFK Jagodina : OFK Topličanin
16.05.2020 16:30 Radnički (NB) : Radnički (O)
16.05.2020 16:30 OFK Mladenovac : Lokomotiva
16.05.2020 16:30 BSK Borča : Zvezdara
16.05.2020 16:30 OFK Beograd : TEK Sloga
16.05.2020 11:00 GSP Polet Dorćol : Teleoptik
16.05.2020 17:00 Sloga 1924 : Borac 1932
16.05.2020 17:00 Ribnica : Zadrugar
16.05.2020 17:00 Spartak : Radnički (V)
16.05.2020 17:00 Borac : Rađevac
16.05.2020 17:00 Goč : Budućnost
16.05.2020 17:00 FAP : Sloga (BB)
16.05.2020 17:00 GFK Sloboda : Jedinstvo Putevi
16.05.2020 17:00 Crnokosa : Sloboda (Č)
16.05.2020 16:30 Sloga : OFK Vrbas
16.05.2020 16:30 Radnički : Mladost (BP)
16.05.2020 16:30 Crvenka : OFK Mladost APA
16.05.2020 16:30 OFK Stari Grad : Tisa
16.05.2020 16:30 Tekstilac : ČSK Pivara
16.05.2020 16:30 Krila Krajine : Mladost (T)
16.05.2020 16:30 Bajša : Tavankut
16.05.2020 16:30 Radnički (NP) : Jugović
16.05.2020 16:30 Podrinje : Hajduk (D)
16.05.2020 16:30 Mladost (NS) : Jadran
16.05.2020 16:30 Cement : Crvena zvezda
16.05.2020 16:30 Mladost (BJ) : Borac
16.05.2020 16:30 Radnički (S) : Crvena zvezda (VS)
16.05.2020 16:30 Sloboda : Budućnost
16.05.2020 16:30 Begej : Borac (St)
16.05.2020 16:30 Sloga : Naftagas
16.05.2020 16:30 Jedinstvo (NB) : Krajina
16.05.2020 17:00 Sloga : Akademija 10
16.05.2020 17:00 Nebeski Andjeli : Vranjska Banja
16.05.2020 17:00 Pčinja : Morava
16.05.2020 17:00 OFK Kosanica : Pusta Reka
16.05.2020 17:00 Budućnost : Čekmin
16.05.2020 17:00 Rtanj : Jedinstvo (P)
16.05.2020 17:00 Bor 1919 : Rajko Mitić
16.05.2020 17:00 Brodoremont : Lužnica
16.05.2020 17:00 Balkanski : Đerdap
16.05.2020 17:00 Jedinstvo 1936 : Kušiljevo
16.05.2020 17:00 Blagotin : Sloga
16.05.2020 17:00 Svrljig : Bukovik
16.05.2020 16:30 Napredak : BSK Batajnica
16.05.2020 16:30 Studenski Grad : Šumadija
16.05.2020 17:00 Đerdap : Rudar 2001
16.05.2020 17:00 Trgovački : Obilić
16.05.2020 17:30 Rudar : Napredak
16.05.2020 17:30 Mladost : Ribnica
16.05.2020 17:30 Mladi radnik 1925 : Budućnost
16.05.2020 16:30 Polet : Vojvodina
16.05.2020 16:30 Tvrđava : Omladinac
16.05.2020 17:00 Njegoš : Đurđin
16.05.2020 17:00 Obilić (NK) : Srbobran
16.05.2020 17:00 Napredak : Sloga
16.05.2020 16:30 Rudar : Ljukovo
16.05.2020 17:30 Omladinac : Fruškogorac
16.05.2020 17:30 OFK Futog : RFK Novi Sad 1921
16.05.2020 17:00 Radnički (K) : Jugoslavija
16.05.2020 Rudna Glava : Brestovac
16.05.2020 Poreč : Nemetali
16.05.2020 Krivelj : BSK
16.05.2020 17:00 Hajduk : OFK Knjaz
16.05.2020 17:00 Ozren : PRO Rudar
16.05.2020 17:00 Varvarin : Trudbenik
16.05.2020 10:00 Rakovica : Poštar Zvezdara
16.05.2020 16:30 Mladost : Barajevo
16.05.2020 16:30 Vinča : Rabrovac
16.05.2020 17:00 Rasovača : Padina
16.05.2020 17:00 Zaplanjac : Napredak 2012
16.05.2020 17:00 Sloga : Vinča
16.05.2020 16:30 Trbunje : Dobrič
16.05.2020 17:00 Rajac : Popadić
16.05.2020 16:30 Rudar 1945 : Pambukovica
16.05.2020 16:30 Crvena Jabuka : Joševa
16.05.2020 17:30 Jedinstvo 2017 : Miločajac
16.05.2020 17:30 Mlada krila : Mineral 2015
16.05.2020 17:30 Progorelica : Jedinstvo (D)
16.05.2020 16:30 Sloven : Fruška Gora
16.05.2020 16:30 Jednota : Sremac
16.05.2020 17:00 Dunav : Karaš (J)
16.05.2020 17:30 Šumadinac : Sloboda
16.05.2020 17:30 Zenit : Ursule
16.05.2020 17:30 Sinđelić 1934 : Vinorača
16.05.2020 16:30 Dedinje : Mladi proleter
16.05.2020 17:30 Premijer : Napredak
16.05.2020 17:30 OFK Šabac : Omladinac 2013 (SL)
16.05.2020 17:30 Milicionar : Cer
16.05.2020 17:30 Radnički : Jevremovac
16.05.2020 16:30 Avala 1939 : PKB (PS)
16.05.2020 17:00 Polet S.D. : Zadrugar 1947
16.05.2020 17:00 Rade Milošević : Sloga 1952
16.05.2020 17:00 Jasenovac : Mladost (R)
16.05.2020 17:00 Žitkovica 2017 : Žika Marković Uča
16.05.2020 17:00 OFK Žeželj : Ćava
16.05.2020 17:00 Kapidžija : Rasina
16.05.2020 17:00 Globoder : Polet
16.05.2020 Budućnost (S) : Koštam Polje
16.05.2020 Milakovac 2018 : Partizan (V)
16.05.2020 17:30 Sparta : Polet
16.05.2020 17:00 Zmajevac : Mladost 2015
16.05.2020 17:00 Lomnica : Kruševica
16.05.2020 17:00 Pepeljevac 1947 : Dvorane
16.05.2020 17:00 Vrelo 1971 : Selište
16.05.2020 17:00 Budućnost (M) : Mladost (K)
16.05.2020 17:00 Laznica : Homoljac
16.05.2020 15:30 Borussia Dortmund 4 : 0 Schalke 04
16.05.2020 15:30 RB Leipzig 1 : 1 Freiburg
16.05.2020 18:30 Eintracht 1 : 3 Borussia M'gladbach
16.05.2020 15:30 Hoffenheim 0 : 3 Hertha BSC
16.05.2020 15:30 Fortuna 0 : 0 Paderborn
16.05.2020 15:30 Augsburg 1 : 2 Wolfsburg
16.05.2020 16:00 Shakhtyor 2 : 0 Slavia
16.05.2020 14:00 Energetyk-BGU 2 : 1 Dinamo Brest
16.05.2020 18:00 BATE 3 : 0 Slutsk
16.05.2020 13:00 Arsenal : Lokomotiv Gomel
16.05.2020 16:00 Volna 4 : 2 Khimik Svetlogorsk
16.05.2020 15:00 Orsha 2 : 1 Granit
16.05.2020 17:00 Lida 3 : 1 Oshmyany
16.05.2020 00:04 Partizan : Radnički (N)
16.05.2020 00:04 Napredak : Mladost (L)
16.05.2020 00:04 Čukarički : Grafičar
16.05.2020 00:04 Vojvodina : Rad
16.05.2020 00:04 TSC : Voždovac
16.05.2020 00:04 Spartak ŽK : Brodarac
16.05.2020 00:04 Crvena zvezda : Internacional
16.05.2020 00:04 OFK Beograd : Trajal
16.05.2020 00:03 Partizan : Radnički (N)
16.05.2020 00:03 Kiker : Mačva
16.05.2020 00:03 Čukarički : RFK Grafičar
16.05.2020 00:03 Vojvodina : Rad
16.05.2020 00:03 Teleoptik : Zemun
16.05.2020 00:03 Spartak ŽK : Brodarac
16.05.2020 00:03 Crvena zvezda : Apolon 4
16.05.2020 00:03 Real Niš : OFK Vršac
16.05.2020 10:00 Bačka : Vinogradar
16.05.2020 10:00 Arena SU : Subotica '08
16.05.2020 14:00 TSC : Bajša
16.05.2020 10:00 AFK : Čantavir
16.05.2020 10:00 Subotica '07 : Radnički 1905
16.05.2020 11:00 Ženski FK : Radnički Stobex
16.05.2020 11:00 Rađ : Respekt
16.05.2020 11:00 Loznica : Podrinje
16.05.2020 11:00 Jadar 07 : Jedinstvo

Rukomet

16.05.2020 Jugović : Vrbas Petrol
16.05.2020 Smederevo : Lavovi BP
16.05.2020 SC Voždovac 2012 : Jedinstvo
16.05.2020 Crvenka : Morava
16.05.2020 Mačva (B) : Kolubara

Ragbi 15

16.05.2020 Vojvodina : Dinamo 1954
16.05.2020 Rad Mozzart : BRK Crvena Zvezda
Statistika.... Fk Vojvodina iz Novog sada je za cetri godine promenila 13 trenera.Primer drugi: FK Rendzers iz Glazgova je od 1899 godine do danas promenio ukupno 17 .