XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 370 utakmica za dan
Nedelja, 3 Maj 2020

Fudbal

03.05.2020 16:30 Proleter Mihajlovac : Sloga (P)
03.05.2020 16:30 Jošanica : Trepča
03.05.2020 16:30 Vojvodina 1928 : Omladinac
03.05.2020 16:30 Železničar : Radnički (SM)
03.05.2020 16:30 Timočanin : Moravac Orion
03.05.2020 16:30 Rembas : Jedinstvo
03.05.2020 16:30 Budućnost : SFS Borac
03.05.2020 16:30 Jedinstvo : Lokomotiva
03.05.2020 16:30 Sremčica : Zvezdara
03.05.2020 16:30 Crvena zvezda : Brodarac
03.05.2020 16:30 Zvižd : Pomoravlje
03.05.2020 16:30 Morava : Mladi borac
03.05.2020 16:30 Sloboda : Petar Dobrnjac
03.05.2020 16:30 Partizan 1945 : Borac 1932
03.05.2020 16:30 Udarnik : OFK Aranđelovac 1979
03.05.2020 16:30 Rudar : Polet
03.05.2020 16:30 Železničar : Mladost (D)
03.05.2020 16:30 Vrelo Sport : Drina
03.05.2020 16:30 Sloga : Mladost (P)
03.05.2020 16:30 OFK Divci : Radnički (V)
03.05.2020 16:30 Rađevac : Radnički Stobeks
03.05.2020 16:30 Polet : Korićani
03.05.2020 16:30 Šumadija : Gruža
03.05.2020 16:30 Novi Pazar 1928 : Apolon 2018
03.05.2020 16:30 Vodojaža : Šumadija 1903
03.05.2020 16:30 OFK Ras : Bane 1931
03.05.2020 16:30 Real : Budućnost
03.05.2020 11:00 Polet (Lj) : Sloga (BB)
03.05.2020 16:30 Polimlje : Prijevor
03.05.2020 16:30 Zlatar : Budućnost
03.05.2020 16:30 Polet (T) : Jedinstvo Putevi
03.05.2020 16:30 Sloboda (Č) : Lunjevica
03.05.2020 16:30 Tavankut : Mladost (T)
03.05.2020 16:30 Jedinstvo (SP) : Jugović
03.05.2020 16:30 Sloboda : Sloga (T)
03.05.2020 16:30 Podunavac : Jadran
03.05.2020 16:30 Borac : Sremac
03.05.2020 16:30 Banat (Č) : Radnički (S)
03.05.2020 16:30 Mladost (O) : Budućnost
03.05.2020 16:30 Jedinstvo (BK) : Borac (St)
03.05.2020 16:30 Jastrebac : Jablanica
03.05.2020 16:30 Jedinstvo (GS) : Vranjska Banja
03.05.2020 16:30 Žitorađa : Pusta Reka
03.05.2020 16:30 Bobište : Čekmin
03.05.2020 16:30 OFK 019 : Rajko Mitić
03.05.2020 16:30 Majdanpek : Lužnica
03.05.2020 11:00 Tanasko Rajić : Kablovi
03.05.2020 16:30 OFK Slatina : Đerdap
03.05.2020 16:30 Mačkovac : Meševo
03.05.2020 16:30 Bošnjane : Kušiljevo
03.05.2020 11:00 Radnički (S) : Sloga
03.05.2020 16:30 OFK Lugomir : Juhor
03.05.2020 16:30 Jedinstvo (M) : Jedinstvo (P)
03.05.2020 16:30 Župa : Morava 1918
03.05.2020 16:30 Pukovac : Rudar
03.05.2020 16:30 Moravica : Jedinstvo (GM)
03.05.2020 16:30 Mladost (M) : Malošište
03.05.2020 16:30 Vrtište : Bukovik
03.05.2020 16:30 OFK Brzi Brod : Morava
03.05.2020 16:30 Naša krila 1936 : OFK Niš
03.05.2020 16:30 Zemljoradnik : Orljane
03.05.2020 16:30 Vrčin : Dunav
03.05.2020 16:30 Mladost : Milutinac
03.05.2020 16:30 Komgrap : Budućnost
03.05.2020 16:30 BSK 1926 : Šumadija
03.05.2020 10:00 Torlak : Leštane
03.05.2020 16:30 Sirakovo : Budućnost (V)
03.05.2020 16:30 Napredak Simićevo : Sloga (L)
03.05.2020 16:30 Borac (K) : Rudar 2001
03.05.2020 16:30 Integral : Sloga (B)
03.05.2020 16:30 Rudar (Kr) : Omladinac (Š)
03.05.2020 16:30 Železničar : Obilić
03.05.2020 16:30 ZSK : Trlić
03.05.2020 16:30 Iskra : OFK Brđanac
03.05.2020 16:30 Dimitrije Tucović : Kolubara 2
03.05.2020 16:30 Tvrdojevac : Junior Novo Naselje
03.05.2020 16:30 Pepeljevac : OFK Jabučje
03.05.2020 16:30 Tulari : OFK Osečina
03.05.2020 17:00 Hajduk Stanko : Mladost (PP)
03.05.2020 17:00 Drina : Karađorđe
03.05.2020 17:00 Milan Orlić : Jedinstvo (ŠT)
03.05.2020 17:00 Mladost (DD) : Jedinstvo 1924 (VL)
03.05.2020 17:00 Cer : Podrinje
03.05.2020 17:00 Majur : Sloga
03.05.2020 17:00 Mladi borac : Duško
03.05.2020 11:00 Vidojevica : Sinđelić
03.05.2020 17:00 Kraljevo Hajduk : Mataruge
03.05.2020 17:00 Gruža : Budućnost
03.05.2020 17:00 Ribnica : Mladi radnik 1925
03.05.2020 17:00 Napredak : Granit
03.05.2020 17:00 Popovići Vrnjci : Mladost
03.05.2020 11:00 Proleter : Borac (V)
03.05.2020 17:00 Ibar : Rudar
03.05.2020 16:30 Budućnost (P) : Hercegovac
03.05.2020 16:30 Borac 46 : Vojvodina
03.05.2020 16:30 Kulpin : BSK
03.05.2020 16:30 ŽAK : Radnički 1918
03.05.2020 16:30 Maglić : Omladinac
03.05.2020 16:30 Rusin : Kordun
03.05.2020 17:00 Senta : Iskra
03.05.2020 17:00 Obilić (Z) : Napredak
03.05.2020 17:00 Đurđin : Sutjeska
03.05.2020 16:30 Borac (M) : Mitros
03.05.2020 16:30 LSK Laćarak : Borac (K)
03.05.2020 16:30 Hajduk (B) : Radnički
03.05.2020 16:30 PSK Putinci : Ljukovo
03.05.2020 16:30 Hajduk (V) : Partizan
03.05.2020 16:30 Napredak : Donji Srem 2015
03.05.2020 16:30 Budućnost : Donji Petrovci
03.05.2020 17:00 Veternik : Omladinac
03.05.2020 17:00 ŽSK : Tatra
03.05.2020 17:00 Šajkaš 1908 : Bačka (Đ)
03.05.2020 17:00 Hajduk : Index
03.05.2020 17:00 Fruškogorac : Jedinstvo
03.05.2020 16:30 Potisje : Delija
03.05.2020 16:30 OFK Klek : Omladinac FAM
03.05.2020 16:30 Polet : 2. Oktobar
03.05.2020 16:30 Borac : Tamiš
03.05.2020 16:30 Mladost (L) : Vojvodina
03.05.2020 16:30 Crvena zvezda : Lehel
03.05.2020 16:30 Radnički 1911 : Jedinstvo
03.05.2020 16:30 Mladost (BD) : Rusanda
03.05.2020 17:00 Dolina : Crvena zvezda
03.05.2020 17:00 Jugoslavija : Radnički (B)
03.05.2020 17:00 Jedinstvo (V) : Hajdučica
03.05.2020 17:00 Potporanj : Radnički (K)
03.05.2020 17:00 Polet (Id) : Sloga (BNS)
03.05.2020 17:00 Spartak 1911 : Strela
03.05.2020 Polom : Brestovac
03.05.2020 Urovica : Nemetali
03.05.2020 11:00 Sloga : Zlot
03.05.2020 Branik : Šarbanovac
03.05.2020 Blizna : BSK
03.05.2020 16:30 Osnić : Graničar
03.05.2020 16:30 Omladinac : Midžor
03.05.2020 16:30 Hajduk : OFK Rtanj
03.05.2020 16:30 Ozren : Sloga (M)
03.05.2020 16:30 Kosovo : OFK Knjaz
03.05.2020 16:30 Velika Jasikova : Trebič
03.05.2020 16:30 Rudar Vrška Čuka : Radnički 1946
03.05.2020 17:00 13. April : Sloga (Ć)
03.05.2020 17:00 Kupci : Sloga (M)
03.05.2020 17:00 Čitluk : Gradina
03.05.2020 17:00 Žabare : Vinogradar
03.05.2020 17:00 Šanac : Mladost
03.05.2020 17:00 Donji Kopaonik : FUD
03.05.2020 17:00 Ribnik : Trudbenik
03.05.2020 17:00 Javor : Moravac 2015
03.05.2020 17:00 Partizan (M) : Morava (R)
03.05.2020 17:00 Mladost (J) : Resavac
03.05.2020 17:00 Dragocvet : Napredak (D)
03.05.2020 17:00 Mladost (K) : Orlovi
03.05.2020 17:00 OFK Bratstvo : Mladost (D)
03.05.2020 17:00 Kolare : OFK Batinac
03.05.2020 16:30 Posavac Tišma : Sinđelić 2012
03.05.2020 16:30 Borac (P) : Borac (O)
03.05.2020 16:30 Heroj Polet : Poštar Zvezdara
03.05.2020 16:30 011 : Hajduk
03.05.2020 16:30 PKB Kovilovo : Balkan Mirijevo
03.05.2020 16:30 Institut : Srem
03.05.2020 16:30 Strelac : Posavina
03.05.2020 16:30 OFK Borac : Borac (L)
03.05.2020 16:30 Rojkovac : Zvezda
03.05.2020 16:30 Omladinac : Radnički
03.05.2020 16:30 Budućnost : Lisović
03.05.2020 16:30 Duboko : Barajevo
03.05.2020 16:30 Kaluđerica 1969 : Boleč
03.05.2020 16:30 Zaklopača : Šepšin
03.05.2020 16:30 Dunavac : Velika Krsna
03.05.2020 16:30 Kosmajac : Zuce 2019
03.05.2020 16:30 Kosmaj : Rabrovac
03.05.2020 16:30 Napredak 2012 : Rasovača
03.05.2020 16:30 Doljevac : Elid
03.05.2020 16:30 Naisus 1977 : Mladost (B)
03.05.2020 16:30 Pobeda : Zaplanjac
03.05.2020 16:30 OFK Rutevac 1908 : Rudar Alpos
03.05.2020 11:00 Palilula : Moravac (Č)
03.05.2020 16:30 Baličevac : Sloga
03.05.2020 11:00 Padina : Radnički 1947
03.05.2020 16:30 ŽSK : Mladost MG
03.05.2020 16:30 Prvi srpski ustanak : Šumadinac (S)
03.05.2020 16:30 Šumadinac (N) : Marjan
03.05.2020 16:30 Trnava : Borac
03.05.2020 16:30 Jasenica : Vinča
03.05.2020 16:30 BSK : Lokomotiva
03.05.2020 16:30 Omladinac (DR) : Banja
03.05.2020 16:30 Pobeda 1926 : Sloga (D)
03.05.2020 16:30 Šumadija 1934 : Zastava
03.05.2020 16:30 Jedinstvo (P) : OFK Bagremar
03.05.2020 16:30 Mladost (P) : Kutlovo
03.05.2020 16:30 Sloboda (G) : Srbija
03.05.2020 16:30 Borac (D) : Maršić
03.05.2020 16:30 Kolonija : Šumadinac KG
03.05.2020 16:00 Omladinac : Dobrič
03.05.2020 16:00 Kaćuša : Jastreb
03.05.2020 11:00 Žabari : Mladost
03.05.2020 11:00 Stari drugari : Joks Junajted
03.05.2020 16:30 OFK Senjak : Dračić 2018
03.05.2020 11:00 Rakac Stave : Jadar 2013
03.05.2020 16:30 Popadić : Komanice
03.05.2020 11:00 Ribnikar : Tešnjar
03.05.2020 11:00 Milenko Pavlović : Rajac
03.05.2020 16:30 Polet (T) : Zvizdar 2012
03.05.2020 16:30 OFK Paljuvi : Pambukovica
03.05.2020 16:30 Mladost (V) : Kalenić
03.05.2020 16:30 Šarbane : Čučuge
03.05.2020 16:30 Polet (DL) : Joševa
03.05.2020 17:00 Braća Vuković : Stubal
03.05.2020 17:00 Zvezda : Jedinstvo (G)
03.05.2020 17:00 Mladost 1981 : Mineral 2015
03.05.2020 17:00 Jovo Kursula : Jedinstvo (D)
03.05.2020 16:30 Stanišić 1920 : Mladost
03.05.2020 16:30 Hajduk : Terekveš
03.05.2020 16:30 Omladinac : Partizan
03.05.2020 16:30 Jedinstvo : Kula
03.05.2020 16:30 Dunav : Polet
03.05.2020 16:30 OFK Odžaci : Zadrugar
03.05.2020 16:30 Lider : Lipar
03.05.2020 16:30 Aleksa Šantić : Borac
03.05.2020 16:30 Fruškogorac : Fruška Gora
03.05.2020 16:30 Sloga (Č) : Sloven
03.05.2020 16:30 Obilić 1993 : OFK Bikić
03.05.2020 16:30 BSK : Sremac
03.05.2020 16:30 Trgovački : OFK Zeka Buljubaša
03.05.2020 16:30 Sloboda : Sloga (V)
03.05.2020 17:00 Borac (VS) : Dunav
03.05.2020 17:00 Ševac : Banat (I)
03.05.2020 17:00 Vojvodina (CC) : Karaš (J)
03.05.2020 17:00 Partizan (K) : Ratar
03.05.2020 17:00 Polet : Banat (D)
03.05.2020 17:00 Karaš (K) : Borac (VG)
03.05.2020 17:00 Mladost : 14. Oktobar
03.05.2020 17:00 Rubin : Garevina
03.05.2020 17:00 Omladinac : Vinogradar
03.05.2020 17:00 Kamenorezac 76 : Polet 57
03.05.2020 17:00 Sloga (L) : Kopaonik
03.05.2020 17:00 Velika Drenova : Sloga (D)
03.05.2020 17:00 Poljoprivrednik : Stari Trstenik
03.05.2020 17:00 Mladost : Vinorača
03.05.2020 17:00 Sloboda : Sinđelić 1934
03.05.2020 17:00 Partizan : GFK Tabane
03.05.2020 17:00 Šantarovac : Šumadinac
03.05.2020 17:00 Jedinstvo : Osaonica
03.05.2020 17:00 Skela : Jedinstvo
03.05.2020 17:00 Partizan : Krtinska
03.05.2020 11:00 Pobednik : Trstenica
03.05.2020 11:00 Ljubinić : Rvati
03.05.2020 17:00 Proleter : Borac
03.05.2020 17:00 Sloga : Belo Polje
03.05.2020 16:30 Vranić : Beljina
03.05.2020 16:30 Veliki Borak : Rušanj
03.05.2020 16:30 Busije : Sparta Železnik
03.05.2020 10:00 Šećeranac Ada : DIF
03.05.2020 16:30 BUSK : Velika Moštanica
03.05.2020 11:00 13. maj : Rekreativo 011
03.05.2020 16:30 Novi Beograd : Umka
03.05.2020 16:30 Zmaj 1953 : Mladi proleter
03.05.2020 17:00 Čoka : Tisa
03.05.2020 17:00 Jedinstvo : Horgoš 1911
03.05.2020 17:00 Jadran : AFK
03.05.2020 17:00 Graničar : Tornjoš
03.05.2020 17:00 Bačka : Hajduk
03.05.2020 17:00 Slavija : Tromedja
03.05.2020 17:00 Omladinac (BO) : Napredak
03.05.2020 17:00 Gorki : Omladinac 2013 (SL)
03.05.2020 17:00 Budućnost (DO) : Torpedo 1924
03.05.2020 17:00 Sloboda : Cer
03.05.2020 17:00 Jezero : Velika Reka
03.05.2020 17:00 Prva Iskra : Hajduk
03.05.2020 17:00 7. Juli : Jedinstvo (ZA)
03.05.2020 17:00 Rudar : Jadar 1961
03.05.2020 17:00 Jedinstvo (MZ) : Borac
03.05.2020 17:00 Sloga : Antimon
03.05.2020 17:00 Trešnjevka : Pričinović
03.05.2020 17:00 Mrovska : Dobrava
03.05.2020 17:00 Šipurske livade : Jevremovac
03.05.2020 17:00 Vojvoda Stepa Stepanović : OFK Jelen
03.05.2020 17:00 Rankovac : Sloga
03.05.2020 17:00 Vlašić : Cerić
03.05.2020 16:30 Minel : PKB (PS)
03.05.2020 16:30 Lepušnica : Avala 1939
03.05.2020 16:30 OFK Crvenka : Pionir
03.05.2020 16:30 Siti Sport Klub : Palilulac
03.05.2020 16:30 Boka Seniors : Resnik
03.05.2020 16:30 Pinosava : Sveti Stefan
03.05.2020 16:30 Jedinstvo (K) : Napredak 1936
03.05.2020 16:30 Krilaš : Zadrugar 1947
03.05.2020 16:30 Radnički (K) : Bata Bulić
03.05.2020 11:00 Omladinac (B) : Mladost (R)
03.05.2020 16:30 Napredak (P) : Desine
03.05.2020 16:30 Baštovan 2015 : Vihor
03.05.2020 16:30 Barič : Mlava (B)
03.05.2020 16:30 Mladost (B) : Stig 1955
03.05.2020 16:30 Sloga (M) : Žika Marković Uča
03.05.2020 16:30 B 2000 : Mladi rudar
03.05.2020 16:30 Trešnjevica : Venčani
03.05.2020 16:30 Kopljari : Vrbica
03.05.2020 16:30 Sloga : Borac
03.05.2020 16:30 Mladost : Budućnost
03.05.2020 16:30 Radoje Domanović : Šamot
03.05.2020 16:30 Slavija : Dobrača
03.05.2020 16:30 Sloga Lužnice 2016 : Bratstvo 1975
03.05.2020 16:30 21. oktobar : Vinogradi DB
03.05.2020 16:30 Ćava : Košutnjak
03.05.2020 17:00 OFK Mala Bosna 2015 : Vinogradar
03.05.2020 17:00 Žednik : Palić
03.05.2020 17:00 Čantavir : Bikovo
03.05.2020 17:00 Solid : Elektrovojvodina
03.05.2020 17:00 Hajduk : Lokomotiva
03.05.2020 11:00 Naupare : Kapidžija
03.05.2020 17:00 Borac : Rasina
03.05.2020 17:00 Makrešane : Modrica
03.05.2020 17:00 Bukovica : Gaglovo
03.05.2020 11:00 Mudrakovac : Konjuh
03.05.2020 11:00 Parunovac : Polet
03.05.2020 Pobeda : Slavija
03.05.2020 Tomislavci : Sloboda
03.05.2020 Mladost Radost : Mladost (R)
03.05.2020 Eđšeg : Jedinstvo
03.05.2020 16:30 Panonija : Jedinstvo Lemeš
03.05.2020 16:30 Rastina 1918 : Dinamo
03.05.2020 16:30 Graničar : Sport
03.05.2020 16:30 Bratstvo 2019 : Telečka
03.05.2020 Zgodačica : BSK 2014
03.05.2020 11:00 Omladinac : Stara Čaršija
03.05.2020 17:00 Šumadija : Mladost 1925
03.05.2020 Morava (M) : Koštam Polje
03.05.2020 Magnohrom : Partizan (V)
03.05.2020 11:00 Kolubara (LP) : OFK Stublenica
03.05.2020 11:00 Omladinac (K) : Gunjevac
03.05.2020 11:00 Sloga (V) : Budućnost 1995
03.05.2020 11:00 Jedinstvo (M) : Vrelo
03.05.2020 11:00 Dokmir : OFK Takovo
03.05.2020 11:00 Vukona : Brgule
03.05.2020 11:00 Sloga 1949 : Belpos
03.05.2020 17:00 Petrovac 74 : Mladost 2013
03.05.2020 17:00 Jedinstvo 2014 : Verko
03.05.2020 17:00 Polet : Mladost (Z)
03.05.2020 16:30 Kremenac : Bukorovac
03.05.2020 16:30 Partizan (C) : Hajduk 1936
03.05.2020 11:00 Polet : Zmajevac
03.05.2020 11:00 Grkljane : Kruševica
03.05.2020 11:00 Vratare : Dvorane
03.05.2020 11:00 Dedina : Mladost VPD
03.05.2020 10:00 Mlava (R) : Selište
03.05.2020 10:00 Pobeda 1953 : Zvezda
03.05.2020 10:00 Vukovac 98 : Homoljac
03.05.2020 10:00 Sloga (J) : Best Sige
03.05.2020 00:00 Atalanta : Bologna
03.05.2020 00:00 Lecce : Brescia
03.05.2020 00:00 Lazio : Cagliari
03.05.2020 00:00 Internazionale : Fiorentina
03.05.2020 00:00 Sampdoria : Genoa
03.05.2020 00:00 Torino : Verona
03.05.2020 00:00 Udinese : Juventus
03.05.2020 00:00 Sassuolo : Milan
03.05.2020 00:00 Parma : Napoli
03.05.2020 00:00 SPAL : Roma
03.05.2020 15:00 Vitebsk 2 : 3 Slavia
03.05.2020 19:00 Shakhtyor 4 : 0 Isloch
03.05.2020 13:00 Belshina 0 : 3 Dinamo Brest
03.05.2020 17:00 BATE 3 : 1 Neman Grodno
03.05.2020 16:00 NFK Minsk 1 : 1 Gomel
03.05.2020 14:00 Sputnik 2 : 0 Granit
03.05.2020 15:00 Lida 3 : 0 Slonim
03.05.2020 14:30 Čantavir : Preporod
03.05.2020 11:00 Njerš Ištvan : Srbobran
03.05.2020 11:00 Bajša : OFK Vrbas
03.05.2020 10:00 Spartak '07 : Vinogradar
03.05.2020 12:00 Bečej 1918 : Subotica '08
Statistika.... Fk Vojvodina iz Novog sada je za cetri godine promenila 13 trenera.Primer drugi: FK Rendzers iz Glazgova je od 1899 godine do danas promenio ukupno 17 .