13.05
17:30
Kraljevo Hajduk
Budućnost
|
13.05.2020 17:30 | Kraljevo Hajduk | : | Budućnost | |||||
13.05
17:30
Mataruge
Mladi radnik 1925
|
13.05.2020 17:30 | Mataruge | : | Mladi radnik 1925 | |||||
13.05
17:30
Gruža
Tavnik
|
13.05.2020 17:30 | Gruža | : | Tavnik | |||||
13.05
17:30
Ribnica
Granit
|
13.05.2020 17:30 | Ribnica | : | Granit | |||||
13.05
17:30
Karađorđe
Mladost
|
13.05.2020 17:30 | Karađorđe | : | Mladost | |||||
13.05
17:30
Napredak
Borac (V)
|
13.05.2020 17:30 | Napredak | : | Borac (V) | |||||
13.05
17:30
Popovići Vrnjci
Rudar
|
13.05.2020 17:30 | Popovići Vrnjci | : | Rudar | |||||
13.05
17:30
Proleter
Ibar
|
13.05.2020 17:30 | Proleter | : | Ibar |
13.05
17:00
Panonija IM Topola
Preporod
|
13.05.2020 17:00 | Panonija IM Topola | : | Preporod | |||||
13.05
17:00
Sloga
Iskra
|
13.05.2020 17:00 | Sloga | : | Iskra | |||||
13.05
17:00
Radnički 1905
Napredak
|
13.05.2020 17:00 | Radnički 1905 | : | Napredak | |||||
13.05
17:00
Senta
Jadran
|
13.05.2020 17:00 | Senta | : | Jadran | |||||
13.05
17:00
Obilić (Z)
Sutjeska
|
13.05.2020 17:00 | Obilić (Z) | : | Sutjeska | |||||
13.05
17:00
Srbobran
Proleter (Nj)
|
13.05.2020 17:00 | Srbobran | : | Proleter (Nj) | |||||
13.05
17:00
Đurđin
Obilić (NK)
|
13.05.2020 17:00 | Đurđin | : | Obilić (NK) | |||||
13.05
17:00
Proleter (RS)
Njegoš
|
13.05.2020 17:00 | Proleter (RS) | : | Njegoš |
13.05
17:30
Tatra
Omladinac
|
13.05.2020 17:30 | Tatra | : | Omladinac | |||||
13.05
17:30
Veternik
Bačka (B)
|
13.05.2020 17:30 | Veternik | : | Bačka (B) | |||||
13.05
17:30
ŽSK
Bačka (Đ)
|
13.05.2020 17:30 | ŽSK | : | Bačka (Đ) | |||||
13.05
17:30
Fruškogorski partizan
OFK Sirig
|
13.05.2020 17:30 | Fruškogorski partizan | : | OFK Sirig | |||||
13.05
17:30
Šajkaš 1908
Index
|
13.05.2020 17:30 | Šajkaš 1908 | : | Index | |||||
13.05
17:30
Slavija
Petrovaradin
|
13.05.2020 17:30 | Slavija | : | Petrovaradin | |||||
13.05
17:30
Hajduk
Jedinstvo
|
13.05.2020 17:30 | Hajduk | : | Jedinstvo | |||||
13.05
17:30
RFK Novi Sad 1921
TSK
|
13.05.2020 17:30 | RFK Novi Sad 1921 | : | TSK | |||||
13.05
17:30
Fruškogorac
OFK Futog
|
13.05.2020 17:30 | Fruškogorac | : | OFK Futog |
13.05
17:00
Dolina
Partizan (G)
|
13.05.2020 17:00 | Dolina | : | Partizan (G) | |||||
13.05
17:00
Crvena zvezda
Radnički (B)
|
13.05.2020 17:00 | Crvena zvezda | : | Radnički (B) | |||||
13.05
17:00
BAK
Budućnost (A)
|
13.05.2020 17:00 | BAK | : | Budućnost (A) | |||||
13.05
17:00
Jugoslavija
Hajdučica
|
13.05.2020 17:00 | Jugoslavija | : | Hajdučica | |||||
13.05
17:00
Partizan (U)
Radnički (K)
|
13.05.2020 17:00 | Partizan (U) | : | Radnički (K) | |||||
13.05
17:00
Jedinstvo (V)
Sloga (BNS)
|
13.05.2020 17:00 | Jedinstvo (V) | : | Sloga (BNS) | |||||
13.05
17:00
Potporanj
Strela
|
13.05.2020 17:00 | Potporanj | : | Strela | |||||
13.05
17:00
Polet (Id)
Spartak 1911
|
13.05.2020 17:00 | Polet (Id) | : | Spartak 1911 |
13.05
17:00
Doljevac
Zaplanjac
|
13.05.2020 17:00 | Doljevac | : | Zaplanjac | |||||
13.05
17:00
Naisus 1977
Rudar Alpos
|
13.05.2020 17:00 | Naisus 1977 | : | Rudar Alpos | |||||
13.05
17:00
Pobeda
Moravac (Č)
|
13.05.2020 17:00 | Pobeda | : | Moravac (Č) | |||||
13.05
17:00
OFK Rutevac 1908
Sloga
|
13.05.2020 17:00 | OFK Rutevac 1908 | : | Sloga | |||||
13.05
11:00
Palilula
Radnički 1947
|
13.05.2020 11:00 | Palilula | : | Radnički 1947 | |||||
13.05
17:00
Baličevac
Moravac (ZT)
|
13.05.2020 17:00 | Baličevac | : | Moravac (ZT) | |||||
13.05
11:00
Padina
Radnički 1924
|
13.05.2020 11:00 | Padina | : | Radnički 1924 |