15.09
15:30
RSK
Proleter Mihajlovac
3
1
|
15.09.2019 15:30 | RSK | 3 : 1 | Proleter Mihajlovac |
15.09
16:00
Borac
Hajduk 1912
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Borac | 2 : 1 | Hajduk 1912 | |||||
15.09
16:00
Železničar
Vojvodina 1928
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Železničar | 1 : 0 | Vojvodina 1928 |
15.09
11:00
Car Konstantin
Moravac Orion
2
3
|
15.09.2019 11:00 | Car Konstantin | 2 : 3 | Moravac Orion | |||||
15.09
16:00
Radan
SFS Borac
2
0
|
15.09.2019 16:00 | Radan | 2 : 0 | SFS Borac | |||||
15.09
16:00
Budućnost
OFK Sinđelić
0
0
|
15.09.2019 16:00 | Budućnost | 0 : 0 | OFK Sinđelić | |||||
15.09
16:00
Rembas
Trstenik PPT
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Rembas | 3 : 0 | Trstenik PPT |
15.09
16:00
Stepojevac Vaga
Brodarac
0
2
|
15.09.2019 16:00 | Stepojevac Vaga | 0 : 2 | Brodarac | |||||
15.09
16:00
TEK Sloga
Zvezdara
5
1
|
15.09.2019 16:00 | TEK Sloga | 5 : 1 | Zvezdara | |||||
15.09
16:00
OFK Beograd
OFK Mladenovac
1
1
|
15.09.2019 16:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | OFK Mladenovac | |||||
15.09
16:00
Crvena zvezda
BSK Borča
1
1
|
15.09.2019 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | BSK Borča | |||||
15.09
16:00
Sremčica
Jedinstvo
2
2
|
15.09.2019 16:00 | Sremčica | 2 : 2 | Jedinstvo |
15.09
15:30
Morava
Sloboda
1
0
|
15.09.2019 15:30 | Morava | 1 : 0 | Sloboda | |||||
15.09
15:30
Pomoravlje
Partizan 1945
4
0
|
15.09.2019 15:30 | Pomoravlje | 4 : 0 | Partizan 1945 | |||||
15.09
15:30
OFK Napredak
Rudar
2
1
|
15.09.2019 15:30 | OFK Napredak | 2 : 1 | Rudar | |||||
15.09
15:30
Petar Dobrnjac
Karađorđe
3
0
|
15.09.2019 15:30 | Petar Dobrnjac | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
15.09
15:30
Borac 1932
VGSK
1
1
|
15.09.2019 15:30 | Borac 1932 | 1 : 1 | VGSK | |||||
15.09
15:30
OFK Aranđelovac 1979
Polet
7
0
|
15.09.2019 15:30 | OFK Aranđelovac 1979 | 7 : 0 | Polet |
15.09
15:30
Vrelo Sport
Železničar
0
0
|
15.09.2019 15:30 | Vrelo Sport | 0 : 0 | Železničar | |||||
15.09
15:30
Brezovica
OFK Divci
0
0
|
15.09.2019 15:30 | Brezovica | 0 : 0 | OFK Divci | |||||
15.09
15:30
Drina
Borac
1
0
|
15.09.2019 15:30 | Drina | 1 : 0 | Borac | |||||
15.09
15:30
Mladost (P)
Radnički Stobeks
0
2
|
15.09.2019 15:30 | Mladost (P) | 0 : 2 | Radnički Stobeks |
15.09
15:30
Novi Pazar 1928
Polet
3
2
|
15.09.2019 15:30 | Novi Pazar 1928 | 3 : 2 | Polet | |||||
15.09
15:30
Šumadija
Vodojaža
1
0
|
15.09.2019 15:30 | Šumadija | 1 : 0 | Vodojaža | |||||
15.09
15:30
Korićani
Goč
2
0
|
15.09.2019 15:30 | Korićani | 2 : 0 | Goč | |||||
15.09
15:30
Apolon 2018
Real
1
0
|
15.09.2019 15:30 | Apolon 2018 | 1 : 0 | Real | |||||
15.09
15:30
Zvečan
Radnik
0
0
|
15.09.2019 15:30 | Zvečan | 0 : 0 | Radnik |
15.09
15:30
Polimlje
FAP
1
1
|
15.09.2019 15:30 | Polimlje | 1 : 1 | FAP | |||||
15.09
11:00
Polet (Lj)
GFK Sloboda
0
3
|
15.09.2019 11:00 | Polet (Lj) | 0 : 3 | GFK Sloboda | |||||
15.09
15:30
Sloga (S)
Zlatar
2
0
|
15.09.2019 15:30 | Sloga (S) | 2 : 0 | Zlatar | |||||
15.09
15:30
Prijevor
Crnokosa
4
1
|
15.09.2019 15:30 | Prijevor | 4 : 1 | Crnokosa | |||||
15.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Jasen
3
3
|
15.09.2019 11:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 3 | Jasen |
15.09
16:00
Tisa
Bačka
2
2
|
15.09.2019 16:00 | Tisa | 2 : 2 | Bačka | |||||
15.09
16:00
ČSK Pivara
Mladost APA
2
1
|
15.09.2019 16:00 | ČSK Pivara | 2 : 1 | Mladost APA | |||||
15.09
16:00
Mladost (T)
Mladost (BP)
0
2
|
15.09.2019 16:00 | Mladost (T) | 0 : 2 | Mladost (BP) | |||||
15.09
16:00
Tavankut
OFK Vrbas
2
0
|
15.09.2019 16:00 | Tavankut | 2 : 0 | OFK Vrbas | |||||
15.09
16:00
Bajša
Vojvodina
2
2
|
15.09.2019 16:00 | Bajša | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
15.09
16:00
Tekstilac
Radnički
4
0
|
15.09.2019 16:00 | Tekstilac | 4 : 0 | Radnički | |||||
15.09
16:00
OFK Stari Grad
Crvenka
6
0
|
15.09.2019 16:00 | OFK Stari Grad | 6 : 0 | Crvenka |
15.09
16:00
Jadran
Jugović
1
1
|
15.09.2019 16:00 | Jadran | 1 : 1 | Jugović | |||||
15.09
16:00
Sremac
Hajduk (D)
0
1
|
15.09.2019 16:00 | Sremac | 0 : 1 | Hajduk (D) | |||||
15.09
16:00
Borac
Sloga (T)
0
0
|
15.09.2019 16:00 | Borac | 0 : 0 | Sloga (T) | |||||
15.09
16:00
Podunavac
Jedinstvo (SP)
1
1
|
15.09.2019 16:00 | Podunavac | 1 : 1 | Jedinstvo (SP) |
15.09
16:00
Borac (St)
Crvena zvezda (VS)
5
2
|
15.09.2019 16:00 | Borac (St) | 5 : 2 | Crvena zvezda (VS) | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo (BK)
Sloboda
3
2
|
15.09.2019 16:00 | Jedinstvo (BK) | 3 : 2 | Sloboda |
15.09
16:00
Jastrebac
Pčinja
2
3
|
15.09.2019 16:00 | Jastrebac | 2 : 3 | Pčinja | |||||
15.09
16:00
Nebeski Andjeli
OFK Kosanica
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Nebeski Andjeli | 1 : 0 | OFK Kosanica | |||||
15.09
11:00
Akademija 10
Žitorađa
1
2
|
15.09.2019 11:00 | Akademija 10 | 1 : 2 | Žitorađa | |||||
15.09
16:00
Jablanica
Bobište
8
2
|
15.09.2019 16:00 | Jablanica | 8 : 2 | Bobište | |||||
15.09
16:00
Vranjska Banja
Čekmin
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Vranjska Banja | 3 : 0 | Čekmin | |||||
15.09
11:00
Svetlost Badnjevac
Morava
1
1
|
15.09.2019 11:00 | Svetlost Badnjevac | 1 : 1 | Morava |
15.09
16:00
Kablovi
Jedinstvo (P)
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Kablovi | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
15.09
16:00
Hajduk Veljko
Lužnica
5
1
|
15.09.2019 16:00 | Hajduk Veljko | 5 : 1 | Lužnica | |||||
15.09
16:00
OFK Slatina
Rtanj
4
2
|
15.09.2019 16:00 | OFK Slatina | 4 : 2 | Rtanj | |||||
15.09
11:00
Tanasko Rajić
Bor 1919
0
0
|
15.09.2019 11:00 | Tanasko Rajić | 0 : 0 | Bor 1919 | |||||
15.09
16:00
Majdanpek
OFK 019
1
3
|
15.09.2019 16:00 | Majdanpek | 1 : 3 | OFK 019 |
15.09
16:00
Juhor
Meševo
0
4
|
15.09.2019 16:00 | Juhor | 0 : 4 | Meševo | |||||
15.09
16:00
Župa
Jastrebac
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Župa | 1 : 0 | Jastrebac | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo (M)
Levač
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Levač | |||||
15.09
16:00
OFK Lugomir
Mačkovac
4
1
|
15.09.2019 16:00 | OFK Lugomir | 4 : 1 | Mačkovac | |||||
15.09
11:00
Radnički (S)
Jedinstvo 1936
7
0
|
15.09.2019 11:00 | Radnički (S) | 7 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
15.09
16:00
Bošnjane
Blagotin
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Bošnjane | 2 : 1 | Blagotin |
15.09
16:00
Morava
Rudar
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Morava | 1 : 0 | Rudar | |||||
15.09
16:00
OFK Niš
Bukovik
0
4
|
15.09.2019 16:00 | OFK Niš | 0 : 4 | Bukovik | |||||
15.09
16:00
Orljane
Malošište
2
2
|
15.09.2019 16:00 | Orljane | 2 : 2 | Malošište | |||||
15.09
16:00
Zemljoradnik
OFK Napredak 1929
7
0
|
15.09.2019 16:00 | Zemljoradnik | 7 : 0 | OFK Napredak 1929 | |||||
15.09
16:00
Naša krila 1936
Jedinstvo (GM)
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Naša krila 1936 | 1 : 0 | Jedinstvo (GM) | |||||
15.09
16:00
OFK Brzi Brod
Pukovac
3
5
|
15.09.2019 16:00 | OFK Brzi Brod | 3 : 5 | Pukovac | |||||
15.09
16:00
Vrtište
Moravica
2
7
|
15.09.2019 16:00 | Vrtište | 2 : 7 | Moravica | |||||
15.09
16:00
Mladost (M)
Svrljig
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Mladost (M) | 3 : 0 | Svrljig |
15.09
16:00
Leštane
Budućnost
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Leštane | 2 : 1 | Budućnost | |||||
15.09
10:00
Torlak
Prva Iskra
1
0
|
15.09.2019 10:00 | Torlak | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
15.09
16:00
Komgrap
Napredak
1
3
|
15.09.2019 16:00 | Komgrap | 1 : 3 | Napredak |
15.09
16:00
Sirakovo
Omladinac (Š)
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Sirakovo | 2 : 1 | Omladinac (Š) | |||||
15.09
16:00
Obilić
Borac (Ž)
1
2
|
15.09.2019 16:00 | Obilić | 1 : 2 | Borac (Ž) | |||||
15.09
16:00
Železničar
Sloga (B)
5
0
|
15.09.2019 16:00 | Železničar | 5 : 0 | Sloga (B) | |||||
15.09
16:00
Rudar (Kr)
Rudar 2001
1
3
|
15.09.2019 16:00 | Rudar (Kr) | 1 : 3 | Rudar 2001 | |||||
15.09
16:00
Integral
Mlava (ML)
4
1
|
15.09.2019 16:00 | Integral | 4 : 1 | Mlava (ML) | |||||
15.09
16:00
Borac (K)
Budućnost (V)
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Borac (K) | 2 : 1 | Budućnost (V) |
15.09
15:30
SASK
Sloga (L)
1
1
|
15.09.2019 15:30 | SASK | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
15.09
15:30
Obilić
Železničar Kusadak
3
0
|
15.09.2019 15:30 | Obilić | 3 : 0 | Železničar Kusadak | |||||
15.09
15:30
Bresje Superior
Osipaonica
1
4
|
15.09.2019 15:30 | Bresje Superior | 1 : 4 | Osipaonica | |||||
15.09
15:30
Radnik
Mladi radnik 1940
2
1
|
15.09.2019 15:30 | Radnik | 2 : 1 | Mladi radnik 1940 | |||||
15.09
15:30
Pobeda
Jasenica 2017
3
1
|
15.09.2019 15:30 | Pobeda | 3 : 1 | Jasenica 2017 | |||||
15.09
15:30
Omladinac
Cerovac 2013
0
0
|
15.09.2019 15:30 | Omladinac | 0 : 0 | Cerovac 2013 | |||||
15.09
15:30
Podunavac
Sloga (M)
0
1
|
15.09.2019 15:30 | Podunavac | 0 : 1 | Sloga (M) |
15.09
15:30
Iskra
Dimitrije Tucović
2
1
|
15.09.2019 15:30 | Iskra | 2 : 1 | Dimitrije Tucović | |||||
15.09
15:30
Trlić
Tvrdojevac
6
2
|
15.09.2019 15:30 | Trlić | 6 : 2 | Tvrdojevac | |||||
15.09
15:30
Banjani
Tulari
1
0
|
15.09.2019 15:30 | Banjani | 1 : 0 | Tulari | |||||
15.09
15:30
Kolubara 2
Radnik (Ub)
0
2
|
15.09.2019 15:30 | Kolubara 2 | 0 : 2 | Radnik (Ub) | |||||
15.09
15:30
Junior Novo Naselje
Rubribreza
0
1
|
15.09.2019 15:30 | Junior Novo Naselje | 0 : 1 | Rubribreza | |||||
15.09
15:30
OFK Jabučje
OFK Osečina
1
0
|
15.09.2019 15:30 | OFK Jabučje | 1 : 0 | OFK Osečina |
15.09
16:00
Sloga
Mladost (PP)
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Mladost (PP) | |||||
15.09
16:00
Duško
Podrinje
2
0
|
15.09.2019 16:00 | Duško | 2 : 0 | Podrinje | |||||
15.09
11:00
Vidojevica
Jedinstvo (ŠT)
1
0
|
15.09.2019 11:00 | Vidojevica | 1 : 0 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
15.09
16:00
Mladi borac
Karađorđe
3
2
|
15.09.2019 16:00 | Mladi borac | 3 : 2 | Karađorđe | |||||
15.09
16:00
Majur
Hajduk Stanko
2
3
|
15.09.2019 16:00 | Majur | 2 : 3 | Hajduk Stanko | |||||
15.09
16:00
Cer
Drina
3
2
|
15.09.2019 16:00 | Cer | 3 : 2 | Drina | |||||
15.09
16:00
Mladost (DD)
Milan Orlić
2
0
|
15.09.2019 16:00 | Mladost (DD) | 2 : 0 | Milan Orlić |
15.09
16:00
Kraljevo Hajduk
Borac (V)
4
0
|
15.09.2019 16:00 | Kraljevo Hajduk | 4 : 0 | Borac (V) | |||||
15.09
16:00
Ibar
Granit
4
1
|
15.09.2019 16:00 | Ibar | 4 : 1 | Granit | |||||
15.09
11:00
Proleter
Tavnik
3
0
|
15.09.2019 11:00 | Proleter | 3 : 0 | Tavnik | |||||
15.09
16:00
Popovići Vrnjci
Mladi radnik 1925
2
3
|
15.09.2019 16:00 | Popovići Vrnjci | 2 : 3 | Mladi radnik 1925 | |||||
15.09
16:00
Napredak
Budućnost
0
2
|
15.09.2019 16:00 | Napredak | 0 : 2 | Budućnost | |||||
15.09
16:00
Karađorđe
Mataruge
0
1
|
15.09.2019 16:00 | Karađorđe | 0 : 1 | Mataruge | |||||
15.09
16:00
Ribnica
Gruža
4
2
|
15.09.2019 16:00 | Ribnica | 4 : 2 | Gruža |
15.09
16:00
Jedinstvo (P)
Napredak
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | Napredak | |||||
15.09
16:00
Slatina
Ovčar
1
1
|
15.09.2019 16:00 | Slatina | 1 : 1 | Ovčar | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo (GG)
Zadrugar
4
2
|
15.09.2019 16:00 | Jedinstvo (GG) | 4 : 2 | Zadrugar | |||||
15.09
16:00
Mladost (A)
Jedinstvo (K)
3
1
|
15.09.2019 16:00 | Mladost (A) | 3 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
15.09
16:00
Dedinje Junajted
Donja Vrbava
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Dedinje Junajted | 1 : 0 | Donja Vrbava | |||||
15.09
16:00
Mladost (P)
Rudar
1
3
|
15.09.2019 16:00 | Mladost (P) | 1 : 3 | Rudar |
15.09
16:00
Radnički 1918
Budućnost (M)
3
2
|
15.09.2019 16:00 | Radnički 1918 | 3 : 2 | Budućnost (M) | |||||
15.09
16:00
Omladinac
Slavija
1
3
|
15.09.2019 16:00 | Omladinac | 1 : 3 | Slavija | |||||
15.09
16:00
Rusin
Vojvodina
4
0
|
15.09.2019 16:00 | Rusin | 4 : 0 | Vojvodina | |||||
15.09
16:00
Maglić
Hercegovac
1
3
|
15.09.2019 16:00 | Maglić | 1 : 3 | Hercegovac | |||||
15.09
16:00
Kulpin
Borac 46
1
5
|
15.09.2019 16:00 | Kulpin | 1 : 5 | Borac 46 |
15.09
16:00
Preporod
Senta
4
3
|
15.09.2019 16:00 | Preporod | 4 : 3 | Senta | |||||
15.09
16:00
Iskra
Proleter (RS)
1
2
|
15.09.2019 16:00 | Iskra | 1 : 2 | Proleter (RS) | |||||
15.09
16:00
Jadran
Obilić (NK)
0
1
|
15.09.2019 16:00 | Jadran | 0 : 1 | Obilić (NK) | |||||
15.09
16:00
Sutjeska
Proleter (Nj)
2
2
|
15.09.2019 16:00 | Sutjeska | 2 : 2 | Proleter (Nj) |
15.09
16:30
Donji Srem 2015
Ljukovo
1
2
|
15.09.2019 16:30 | Donji Srem 2015 | 1 : 2 | Ljukovo | |||||
15.09
16:30
Donji Petrovci
Radnički
0
0
|
15.09.2019 16:30 | Donji Petrovci | 0 : 0 | Radnički | |||||
15.09
16:30
Budućnost
Železničar
2
2
|
15.09.2019 16:30 | Budućnost | 2 : 2 | Železničar | |||||
15.09
16:30
Napredak
Borac (K)
3
2
|
15.09.2019 16:30 | Napredak | 3 : 2 | Borac (K) | |||||
15.09
16:30
Hajduk (V)
Borac (M)
3
0
|
15.09.2019 16:30 | Hajduk (V) | 3 : 0 | Borac (M) | |||||
15.09
16:30
PSK Putinci
LSK Laćarak
4
0
|
15.09.2019 16:30 | PSK Putinci | 4 : 0 | LSK Laćarak | |||||
15.09
16:30
Hajduk (B)
Rudar
0
0
|
15.09.2019 16:30 | Hajduk (B) | 0 : 0 | Rudar |
15.09
16:30
ŽSK
Šajkaš 1908
1
2
|
15.09.2019 16:30 | ŽSK | 1 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
15.09
16:30
Veternik
Slavija
1
0
|
15.09.2019 16:30 | Veternik | 1 : 0 | Slavija | |||||
15.09
16:30
Tatra
Hajduk
7
1
|
15.09.2019 16:30 | Tatra | 7 : 1 | Hajduk | |||||
15.09
16:30
Bačka (B)
RFK Novi Sad 1921
0
3
|
15.09.2019 16:30 | Bačka (B) | 0 : 3 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
15.09
16:30
Bačka (Đ)
Fruškogorac
0
2
|
15.09.2019 16:30 | Bačka (Đ) | 0 : 2 | Fruškogorac | |||||
15.09
16:30
OFK Sirig
OFK Futog
3
2
|
15.09.2019 16:30 | OFK Sirig | 3 : 2 | OFK Futog | |||||
15.09
10:00
Index
TSK
1
0
|
15.09.2019 10:00 | Index | 1 : 0 | TSK | |||||
15.09
16:30
Petrovaradin
Jedinstvo
0
2
|
15.09.2019 16:30 | Petrovaradin | 0 : 2 | Jedinstvo |
15.09
16:30
Lehel
Delija
3
0
|
15.09.2019 16:30 | Lehel | 3 : 0 | Delija | |||||
15.09
16:30
Jedinstvo
Vojvodina
1
3
|
15.09.2019 16:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
15.09
16:30
Rusanda
Tamiš
3
1
|
15.09.2019 16:30 | Rusanda | 3 : 1 | Tamiš | |||||
15.09
16:30
Mladost (BD)
2. Oktobar
3
3
|
15.09.2019 16:30 | Mladost (BD) | 3 : 3 | 2. Oktobar | |||||
15.09
16:30
Radnički 1911
Omladinac FAM
2
17
|
15.09.2019 16:30 | Radnički 1911 | 2 : 17 | Omladinac FAM | |||||
15.09
16:30
Crvena zvezda
Potisje
2
3
|
15.09.2019 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Potisje | |||||
15.09
16:30
Borac
Polet
1
1
|
15.09.2019 16:30 | Borac | 1 : 1 | Polet |
15.09
16:00
Jugoslavija
Dolina
2
4
|
15.09.2019 16:00 | Jugoslavija | 2 : 4 | Dolina | |||||
15.09
16:00
Crvena zvezda
Jedinstvo (V)
1
4
|
15.09.2019 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 4 | Jedinstvo (V) | |||||
15.09
16:00
Partizan (G)
Potporanj
3
2
|
15.09.2019 16:00 | Partizan (G) | 3 : 2 | Potporanj | |||||
15.09
16:00
Radnički (B)
Polet (Id)
4
2
|
15.09.2019 16:00 | Radnički (B) | 4 : 2 | Polet (Id) | |||||
15.09
16:00
Budućnost (A)
Spartak 1911
5
1
|
15.09.2019 16:00 | Budućnost (A) | 5 : 1 | Spartak 1911 | |||||
15.09
16:00
Hajdučica
Strela
1
2
|
15.09.2019 16:00 | Hajdučica | 1 : 2 | Strela |
15.09
16:00
Jedinstvo
Vučje
0
0
|
15.09.2019 16:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Vučje | |||||
15.09
16:00
Mladost 1959
Real
4
1
|
15.09.2019 16:00 | Mladost 1959 | 4 : 1 | Real | |||||
15.09
16:00
OFK Morava
Sloga
4
2
|
15.09.2019 16:00 | OFK Morava | 4 : 2 | Sloga | |||||
15.09
16:00
BSK
Progres
4
0
|
15.09.2019 16:00 | BSK | 4 : 0 | Progres | |||||
15.09
16:00
Mladi borac
Šumadija
2
3
|
15.09.2019 16:00 | Mladi borac | 2 : 3 | Šumadija | |||||
15.09
16:00
Moravac
Umac
4
2
|
15.09.2019 16:00 | Moravac | 4 : 2 | Umac | |||||
15.09
16:00
Polet
Kumarevo 65
6
0
|
15.09.2019 16:00 | Polet | 6 : 0 | Kumarevo 65 | |||||
15.09
16:00
Železničar
Zloćudovo
4
0
|
15.09.2019 16:00 | Železničar | 4 : 0 | Zloćudovo |
15.09
16:00
Blizna
Zlot
3
1
|
15.09.2019 16:00 | Blizna | 3 : 1 | Zlot | |||||
15.09
16:00
Branik
Nemetali
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Branik | 3 : 0 | Nemetali | |||||
15.09
16:00
Urovica
Rudna Glava
2
4
|
15.09.2019 16:00 | Urovica | 2 : 4 | Rudna Glava | |||||
15.09
16:00
Polom
Poreč
3
2
|
15.09.2019 16:00 | Polom | 3 : 2 | Poreč |
15.09
16:00
Omladinac
Osnić
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Osnić | |||||
15.09
16:00
Graničar
Hajduk
4
1
|
15.09.2019 16:00 | Graničar | 4 : 1 | Hajduk | |||||
15.09
16:00
PRO Rudar
Rudar Vrška Čuka
3
3
|
15.09.2019 16:00 | PRO Rudar | 3 : 3 | Rudar Vrška Čuka | |||||
15.09
16:00
Trebič
Radnički 1946
3
5
|
15.09.2019 16:00 | Trebič | 3 : 5 | Radnički 1946 |
15.09
16:00
Sebečevac
Sloga (Ć)
6
1
|
15.09.2019 16:00 | Sebečevac | 6 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
15.09
16:00
FUD
Mladost
2
1
|
15.09.2019 16:00 | FUD | 2 : 1 | Mladost | |||||
15.09
16:00
Trudbenik
Vinogradar
2
2
|
15.09.2019 16:00 | Trudbenik | 2 : 2 | Vinogradar | |||||
15.09
16:00
Ribnik
Gradina
0
4
|
15.09.2019 16:00 | Ribnik | 0 : 4 | Gradina | |||||
15.09
16:00
Donji Kopaonik
Sloga (M)
2
2
|
15.09.2019 16:00 | Donji Kopaonik | 2 : 2 | Sloga (M) | |||||
15.09
16:00
Šanac
Kupci
3
1
|
15.09.2019 16:00 | Šanac | 3 : 1 | Kupci |
15.09
16:00
Bratstvo
Juhor
3
1
|
15.09.2019 16:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Juhor | |||||
15.09
16:00
Javor
Partizan (M)
3
1
|
15.09.2019 16:00 | Javor | 3 : 1 | Partizan (M) | |||||
15.09
16:00
Morava (KS)
Mladost (J)
2
0
|
15.09.2019 16:00 | Morava (KS) | 2 : 0 | Mladost (J) | |||||
15.09
16:00
Moravac 2015
Dragocvet
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Moravac 2015 | 3 : 0 | Dragocvet | |||||
15.09
16:00
Morava (R)
OFK Bratstvo
2
2
|
15.09.2019 16:00 | Morava (R) | 2 : 2 | OFK Bratstvo | |||||
15.09
16:00
Resavac
Kolare
0
2
|
15.09.2019 16:00 | Resavac | 0 : 2 | Kolare | |||||
15.09
16:00
Napredak (D)
OFK Batinac
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Napredak (D) | 3 : 0 | OFK Batinac | |||||
15.09
16:00
Orlovi
Mladost (D)
6
1
|
15.09.2019 16:00 | Orlovi | 6 : 1 | Mladost (D) |
15.09
16:00
Sinđelić 2012
Borac (P)
2
4
|
15.09.2019 16:00 | Sinđelić 2012 | 2 : 4 | Borac (P) | |||||
15.09
16:00
Posavac Tišma
011
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Posavac Tišma | 1 : 0 | 011 | |||||
15.09
16:00
Šumadinac
PKB Kovilovo
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Šumadinac | 1 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
15.09
16:00
Poštar Zvezdara
Srem
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Poštar Zvezdara | 1 : 0 | Srem | |||||
15.09
11:00
Hajduk
Balkan Mirijevo
3
0
|
15.09.2019 11:00 | Hajduk | 3 : 0 | Balkan Mirijevo |
15.09
16:00
Posavina
Rojkovac
3
1
|
15.09.2019 16:00 | Posavina | 3 : 1 | Rojkovac | |||||
15.09
16:00
OFK Borac
Omladinac
1
4
|
15.09.2019 16:00 | OFK Borac | 1 : 4 | Omladinac | |||||
15.09
16:00
Strelac
Mladost
0
2
|
15.09.2019 16:00 | Strelac | 0 : 2 | Mladost | |||||
15.09
10:00
Borac (L)
Budućnost
2
0
|
15.09.2019 10:00 | Borac (L) | 2 : 0 | Budućnost | |||||
15.09
10:00
Radnički
Barajevo
7
0
|
15.09.2019 10:00 | Radnički | 7 : 0 | Barajevo | |||||
15.09
16:00
OFK Zabrežje
Lisović
1
1
|
15.09.2019 16:00 | OFK Zabrežje | 1 : 1 | Lisović |
15.09
16:00
Boleč
Dunavac
3
2
|
15.09.2019 16:00 | Boleč | 3 : 2 | Dunavac | |||||
15.09
16:00
Zaklopača
Kosmajac
2
4
|
15.09.2019 16:00 | Zaklopača | 2 : 4 | Kosmajac | |||||
15.09
16:00
Kaluđerica 1969
Vinča
0
1
|
15.09.2019 16:00 | Kaluđerica 1969 | 0 : 1 | Vinča | |||||
15.09
16:00
Šepšin
Šumadija 1962
1
3
|
15.09.2019 16:00 | Šepšin | 1 : 3 | Šumadija 1962 | |||||
15.09
16:00
Velika Krsna
Kosmaj
0
2
|
15.09.2019 16:00 | Velika Krsna | 0 : 2 | Kosmaj | |||||
15.09
16:00
Zuce 2019
Rabrovac
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Zuce 2019 | 1 : 0 | Rabrovac |
15.09
16:00
Rasovača
Pobeda
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Rasovača | 3 : 0 | Pobeda | |||||
15.09
16:00
Naisus 1977
OFK Rutevac 1908
4
2
|
15.09.2019 16:00 | Naisus 1977 | 4 : 2 | OFK Rutevac 1908 | |||||
15.09
16:00
Doljevac
Palilula
5
3
|
15.09.2019 16:00 | Doljevac | 5 : 3 | Palilula | |||||
15.09
16:00
Elid
Padina
1
1
|
15.09.2019 16:00 | Elid | 1 : 1 | Padina | |||||
15.09
16:00
Mladost (B)
Radnički 1924
1
2
|
15.09.2019 16:00 | Mladost (B) | 1 : 2 | Radnički 1924 | |||||
15.09
16:00
Rudar Alpos
Radnički 1947
2
0
|
15.09.2019 16:00 | Rudar Alpos | 2 : 0 | Radnički 1947 | |||||
15.09
16:00
Moravac (Č)
Sloga
3
2
|
15.09.2019 16:00 | Moravac (Č) | 3 : 2 | Sloga |
15.09
15:30
ŽSK
Vinča
1
2
|
15.09.2019 15:30 | ŽSK | 1 : 2 | Vinča | |||||
15.09
15:30
Lokomotiva
Borac
4
3
|
15.09.2019 15:30 | Lokomotiva | 4 : 3 | Borac | |||||
15.09
15:30
Banja
Plaskovac
3
2
|
15.09.2019 15:30 | Banja | 3 : 2 | Plaskovac | |||||
15.09
15:30
Omladinac (DR)
Marjan
2
0
|
15.09.2019 15:30 | Omladinac (DR) | 2 : 0 | Marjan | |||||
15.09
15:30
BSK
Šumadinac (S)
1
0
|
15.09.2019 15:30 | BSK | 1 : 0 | Šumadinac (S) | |||||
15.09
15:30
Jasenica
Mladost MG
1
2
|
15.09.2019 15:30 | Jasenica | 1 : 2 | Mladost MG | |||||
15.09
15:30
Trnava
Prvi srpski ustanak
2
0
|
15.09.2019 15:30 | Trnava | 2 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
15.09
15:30
Sloga
Šumadinac (N)
4
0
|
15.09.2019 15:30 | Sloga | 4 : 0 | Šumadinac (N) |
15.09
16:00
Spartak
Padež
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Spartak | 2 : 1 | Padež | |||||
15.09
16:00
Sloga
Mladost
2
2
|
15.09.2019 16:00 | Sloga | 2 : 2 | Mladost | |||||
15.09
16:00
Željuša
Zadrugar
7
0
|
15.09.2019 16:00 | Željuša | 7 : 0 | Zadrugar | |||||
15.09
16:00
Gnjilan
Senjak
3
1
|
15.09.2019 16:00 | Gnjilan | 3 : 1 | Senjak |
15.09
11:00
Ariljska rampa
Bakionica
3
0
|
15.09.2019 11:00 | Ariljska rampa | 3 : 0 | Bakionica | |||||
15.09
15:30
Perućac
Lazarica
4
0
|
15.09.2019 15:30 | Perućac | 4 : 0 | Lazarica | |||||
15.09
15:30
Višesava
Jedinstvo
3
0
|
15.09.2019 15:30 | Višesava | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.09
15:30
Kotroman
Savinac
1
4
|
15.09.2019 15:30 | Kotroman | 1 : 4 | Savinac | |||||
15.09
15:30
Polet
Čajetina
2
1
|
15.09.2019 15:30 | Polet | 2 : 1 | Čajetina | |||||
15.09
15:30
Ježevica
Sečica
0
3
|
15.09.2019 15:30 | Ježevica | 0 : 3 | Sečica | |||||
15.09
15:30
Omladinac
Prvi partizan
1
1
|
15.09.2019 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | Prvi partizan |
15.09
16:00
Šumadija 1934
Mladost (P)
3
1
|
15.09.2019 16:00 | Šumadija 1934 | 3 : 1 | Mladost (P) | |||||
15.09
16:00
Pobeda 1926
Sloboda (G)
1
1
|
15.09.2019 16:00 | Pobeda 1926 | 1 : 1 | Sloboda (G) | |||||
15.09
16:00
Zastava
Borac (D)
0
5
|
15.09.2019 16:00 | Zastava | 0 : 5 | Borac (D) | |||||
15.09
16:00
OFK Bagremar
Kolonija
0
2
|
15.09.2019 16:00 | OFK Bagremar | 0 : 2 | Kolonija | |||||
15.09
16:00
Kutlovo
Šumadinac KG
4
1
|
15.09.2019 16:00 | Kutlovo | 4 : 1 | Šumadinac KG | |||||
15.09
16:00
Srbija
Maršić
5
3
|
15.09.2019 16:00 | Srbija | 5 : 3 | Maršić |
15.09
16:00
Mladost (DK)
Aluminjum
5
0
|
15.09.2019 16:00 | Mladost (DK) | 5 : 0 | Aluminjum | |||||
15.09
16:00
Stevan Nešticki
Morava
1
2
|
15.09.2019 16:00 | Stevan Nešticki | 1 : 2 | Morava | |||||
15.09
16:00
Delijski Vis
Proleter
4
0
|
15.09.2019 16:00 | Delijski Vis | 4 : 0 | Proleter | |||||
15.09
16:00
Omladinac
Crvena zastava
4
0
|
15.09.2019 16:00 | Omladinac | 4 : 0 | Crvena zastava | |||||
15.09
16:00
Vulkan 1963
Sloboda
3
2
|
15.09.2019 16:00 | Vulkan 1963 | 3 : 2 | Sloboda | |||||
15.09
16:00
Mladost (L)
Palilulac
1
1
|
15.09.2019 16:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | Palilulac | |||||
15.09
16:00
Radnički 1936
Čegar 2013
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Radnički 1936 | 2 : 1 | Čegar 2013 |
15.09
15:30
Vihor
Lugina
2
2
|
15.09.2019 15:30 | Vihor | 2 : 2 | Lugina | |||||
15.09
15:30
FSU Južna pruga
Pavlovac
2
2
|
15.09.2019 15:30 | FSU Južna pruga | 2 : 2 | Pavlovac | |||||
15.09
15:30
BSK Bujanovac
Levosoje
3
0
|
15.09.2019 15:30 | BSK Bujanovac | 3 : 0 | Levosoje | |||||
15.09
15:30
Mineralac
OFK Alakince
1
10
|
15.09.2019 15:30 | Mineralac | 1 : 10 | OFK Alakince |
15.09
15:30
OFK Senjak
Žabari
2
1
|
15.09.2019 15:30 | OFK Senjak | 2 : 1 | Žabari | |||||
15.09
11:00
Stari drugari
Rakac Stave
6
1
|
15.09.2019 11:00 | Stari drugari | 6 : 1 | Rakac Stave | |||||
15.09
11:00
Mladost
Popadić
2
1
|
15.09.2019 11:00 | Mladost | 2 : 1 | Popadić | |||||
15.09
11:00
Joks Junajted
Lukavac
5
2
|
15.09.2019 11:00 | Joks Junajted | 5 : 2 | Lukavac | |||||
15.09
11:00
Dračić 2018
Ribnikar
6
0
|
15.09.2019 11:00 | Dračić 2018 | 6 : 0 | Ribnikar | |||||
15.09
11:00
Jadar 2013
Milenko Pavlović
1
5
|
15.09.2019 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 5 | Milenko Pavlović | |||||
15.09
15:30
Komanice
Rajac
0
1
|
15.09.2019 15:30 | Komanice | 0 : 1 | Rajac | |||||
15.09
11:00
Polet
Tešnjar
2
1
|
15.09.2019 11:00 | Polet | 2 : 1 | Tešnjar |
15.09
15:30
Čučuge
Strmovo 1968
4
1
|
15.09.2019 15:30 | Čučuge | 4 : 1 | Strmovo 1968 | |||||
15.09
15:30
Joševa
Kolubara (J)
2
0
|
15.09.2019 15:30 | Joševa | 2 : 0 | Kolubara (J) | |||||
15.09
15:30
Polet (DL)
Kalenić
5
0
|
15.09.2019 15:30 | Polet (DL) | 5 : 0 | Kalenić | |||||
15.09
15:30
Šarbane
Pambukovica
2
0
|
15.09.2019 15:30 | Šarbane | 2 : 0 | Pambukovica | |||||
15.09
15:30
Mladost (V)
Rudar 1945
5
0
|
15.09.2019 15:30 | Mladost (V) | 5 : 0 | Rudar 1945 | |||||
15.09
15:30
OFK Paljuvi
Polet (T)
0
3
|
15.09.2019 15:30 | OFK Paljuvi | 0 : 3 | Polet (T) |
15.09
16:00
Stubal
Jedinstvo 2017
0
3
|
15.09.2019 16:00 | Stubal | 0 : 3 | Jedinstvo 2017 | |||||
15.09
16:00
Jedinstvo (G)
Mlada krila
3
3
|
15.09.2019 16:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 3 | Mlada krila | |||||
15.09
16:00
Borac (A)
Progorelica
1
1
|
15.09.2019 16:00 | Borac (A) | 1 : 1 | Progorelica | |||||
15.09
16:00
Lazac
Mladost 1981
3
1
|
15.09.2019 16:00 | Lazac | 3 : 1 | Mladost 1981 | |||||
15.09
11:00
Miločajac
Jovo Kursula
2
2
|
15.09.2019 11:00 | Miločajac | 2 : 2 | Jovo Kursula | |||||
15.09
16:00
Mineral 2015
Jedinstvo (D)
3
2
|
15.09.2019 16:00 | Mineral 2015 | 3 : 2 | Jedinstvo (D) |
15.09
Zadrugar
Mladost
5
1
|
15.09.2019 | Zadrugar | 5 : 1 | Mladost | |||||
15.09
Lipar
Polet
3
0
|
15.09.2019 | Lipar | 3 : 0 | Polet | |||||
15.09
Aleksa Šantić
Partizan
1
1
|
15.09.2019 | Aleksa Šantić | 1 : 1 | Partizan | |||||
15.09
OFK Odžaci
SU Stanišić 1920
0
5
|
15.09.2019 | OFK Odžaci | 0 : 5 | SU Stanišić 1920 | |||||
15.09
Dunav
Hajduk
1
5
|
15.09.2019 | Dunav | 1 : 5 | Hajduk | |||||
15.09
Jedinstvo
Omladinac
0
3
|
15.09.2019 | Jedinstvo | 0 : 3 | Omladinac |
15.09
10:00
Fruška Gora
Jednota
4
0
|
15.09.2019 10:00 | Fruška Gora | 4 : 0 | Jednota | |||||
15.09
16:30
Sloga (Č)
Obilić 1993
1
6
|
15.09.2019 16:30 | Sloga (Č) | 1 : 6 | Obilić 1993 | |||||
15.09
16:30
Fruškogorac
BSK
3
2
|
15.09.2019 16:30 | Fruškogorac | 3 : 2 | BSK | |||||
15.09
16:30
Graničar 1924
Sloboda
4
0
|
15.09.2019 16:30 | Graničar 1924 | 4 : 0 | Sloboda | |||||
15.09
16:30
OFK Bikić
Sloga (V)
1
1
|
15.09.2019 16:30 | OFK Bikić | 1 : 1 | Sloga (V) | |||||
15.09
16:30
Sremac
OFK Zeka Buljubaša
6
2
|
15.09.2019 16:30 | Sremac | 6 : 2 | OFK Zeka Buljubaša |
15.09
16:30
Obilić
Proleter
3
1
|
15.09.2019 16:30 | Obilić | 3 : 1 | Proleter | |||||
15.09
16:30
Miletić
Moskva
2
1
|
15.09.2019 16:30 | Miletić | 2 : 1 | Moskva | |||||
15.09
16:30
Jedinstvo (G)
Čenej
2
1
|
15.09.2019 16:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | Čenej | |||||
15.09
16:30
Susek
Hajduk
4
0
|
15.09.2019 16:30 | Susek | 4 : 0 | Hajduk | |||||
15.09
16:30
Titel
Sloga
10
1
|
15.09.2019 16:30 | Titel | 10 : 1 | Sloga |
15.09
16:30
Bilećanin
Tisa 1933
6
3
|
15.09.2019 16:30 | Bilećanin | 6 : 3 | Tisa 1933 | |||||
15.09
16:30
Jedinstvo 2014
Zadrugar
2
3
|
15.09.2019 16:30 | Jedinstvo 2014 | 2 : 3 | Zadrugar | |||||
15.09
16:30
Zlatica
Naftagas
1
3
|
15.09.2019 16:30 | Zlatica | 1 : 3 | Naftagas | |||||
15.09
16:30
ASK
OFK Stajićevo
6
1
|
15.09.2019 16:30 | ASK | 6 : 1 | OFK Stajićevo | |||||
15.09
16:30
Mladost
MSK
1
2
|
15.09.2019 16:30 | Mladost | 1 : 2 | MSK |
15.09
16:00
Borac (VS)
Borac (VG)
6
3
|
15.09.2019 16:00 | Borac (VS) | 6 : 3 | Borac (VG) | |||||
15.09
16:00
Vulturul
Banat (D)
4
1
|
15.09.2019 16:00 | Vulturul | 4 : 1 | Banat (D) | |||||
15.09
16:00
Karaš (K)
Karaš (J)
2
2
|
15.09.2019 16:00 | Karaš (K) | 2 : 2 | Karaš (J) | |||||
15.09
16:00
Polet
Banat (I)
2
3
|
15.09.2019 16:00 | Polet | 2 : 3 | Banat (I) | |||||
15.09
16:00
Partizan (K)
Dunav
3
4
|
15.09.2019 16:00 | Partizan (K) | 3 : 4 | Dunav | |||||
15.09
16:00
Vojvodina (CC)
Ševac
1
1
|
15.09.2019 16:00 | Vojvodina (CC) | 1 : 1 | Ševac |
15.09
11:00
Gradac
Todorovce
3
1
|
15.09.2019 11:00 | Gradac | 3 : 1 | Todorovce | |||||
15.09
16:00
Mladost (B)
Milanovo
3
1
|
15.09.2019 16:00 | Mladost (B) | 3 : 1 | Milanovo | |||||
15.09
16:00
Marjan MB
Plantaža
1
5
|
15.09.2019 16:00 | Marjan MB | 1 : 5 | Plantaža | |||||
15.09
16:00
Sloboda
Bratstvo
2
3
|
15.09.2019 16:00 | Sloboda | 2 : 3 | Bratstvo | |||||
15.09
11:00
Lemind 1953
Donja Lomnica
1
1
|
15.09.2019 11:00 | Lemind 1953 | 1 : 1 | Donja Lomnica |
15.09
16:00
Sloga (D)
14. Oktobar
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | 14. Oktobar | |||||
15.09
16:00
Borac
Polet 57
1
1
|
15.09.2019 16:00 | Borac | 1 : 1 | Polet 57 | |||||
15.09
16:00
Poljoprivrednik
Garevina
0
2
|
15.09.2019 16:00 | Poljoprivrednik | 0 : 2 | Garevina | |||||
15.09
16:00
Velika Drenova
Mladost
2
0
|
15.09.2019 16:00 | Velika Drenova | 2 : 0 | Mladost | |||||
15.09
16:00
Sloga (L)
Rubin
2
3
|
15.09.2019 16:00 | Sloga (L) | 2 : 3 | Rubin |
15.09
16:00
Budućnost
Napredak (Sv)
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | Napredak (Sv) | |||||
15.09
16:00
Istok 63
Mladost (S)
1
1
|
15.09.2019 16:00 | Istok 63 | 1 : 1 | Mladost (S) | |||||
15.09
16:00
15. Avgust 1950
Šumadija
1
2
|
15.09.2019 16:00 | 15. Avgust 1950 | 1 : 2 | Šumadija | |||||
15.09
16:00
OFK Juhor 2016
Napredak (St)
1
0
|
15.09.2019 16:00 | OFK Juhor 2016 | 1 : 0 | Napredak (St) |
15.09
16:00
Sloga
Mladost
4
0
|
15.09.2019 16:00 | Sloga | 4 : 0 | Mladost | |||||
15.09
16:00
Ursule
Sloboda
0
2
|
15.09.2019 16:00 | Ursule | 0 : 2 | Sloboda | |||||
15.09
16:00
Vinorača
Kupinovac
0
1
|
15.09.2019 16:00 | Vinorača | 0 : 1 | Kupinovac | |||||
15.09
16:00
Mladost
Šantarovac
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Šantarovac | |||||
15.09
16:00
GFK Tabane
Šumadinac
2
1
|
15.09.2019 16:00 | GFK Tabane | 2 : 1 | Šumadinac |
15.09
11:00
Borac
Jedinstvo
0
1
|
15.09.2019 11:00 | Borac | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.09
16:30
Belo Polje
Rvati
2
1
|
15.09.2019 16:30 | Belo Polje | 2 : 1 | Rvati | |||||
15.09
11:00
Sloga
Trstenica
1
3
|
15.09.2019 11:00 | Sloga | 1 : 3 | Trstenica | |||||
15.09
16:30
Proleter
Krtinska
2
4
|
15.09.2019 16:30 | Proleter | 2 : 4 | Krtinska | |||||
15.09
11:00
Pobednik
Skela
1
3
|
15.09.2019 11:00 | Pobednik | 1 : 3 | Skela | |||||
15.09
16:30
Partizan
Polet
1
3
|
15.09.2019 16:30 | Partizan | 1 : 3 | Polet |
15.09
16:00
Beljina
Rušanj
4
1
|
15.09.2019 16:00 | Beljina | 4 : 1 | Rušanj |
15.09
16:00
Umka
DIF
1
3
|
15.09.2019 16:00 | Umka | 1 : 3 | DIF | |||||
15.09
11:00
Mladi proleter
Šećeranac Ada
4
1
|
15.09.2019 11:00 | Mladi proleter | 4 : 1 | Šećeranac Ada | |||||
15.09
18:00
Sparta Železnik
Velika Moštanica
1
3
|
15.09.2019 18:00 | Sparta Železnik | 1 : 3 | Velika Moštanica | |||||
15.09
11:00
13. maj
Novi Beograd
0
2
|
15.09.2019 11:00 | 13. maj | 0 : 2 | Novi Beograd | |||||
15.09
10:00
Rekreativo 011
BUSK
2
4
|
15.09.2019 10:00 | Rekreativo 011 | 2 : 4 | BUSK |
15.09
16:30
Napredak
Srem
0
0
|
15.09.2019 16:30 | Napredak | 0 : 0 | Srem | |||||
15.09
16:30
Polet
Dunav
1
1
|
15.09.2019 16:30 | Polet | 1 : 1 | Dunav | |||||
15.09
16:30
Šumar
Sremac Deč
2
1
|
15.09.2019 16:30 | Šumar | 2 : 1 | Sremac Deč | |||||
15.09
16:30
Krušedol
Sremac (Dob)
0
1
|
15.09.2019 16:30 | Krušedol | 0 : 1 | Sremac (Dob) | |||||
15.09
16:30
Mladost
OFK Brestač
2
0
|
15.09.2019 16:30 | Mladost | 2 : 0 | OFK Brestač | |||||
15.09
16:30
Radnički
ČSK
2
3
|
15.09.2019 16:30 | Radnički | 2 : 3 | ČSK | |||||
15.09
16:30
Graničar
Hrtkovci
1
0
|
15.09.2019 16:30 | Graničar | 1 : 0 | Hrtkovci |
15.09
16:00
Tromedja
Tisa
2
0
|
15.09.2019 16:00 | Tromedja | 2 : 0 | Tisa | |||||
15.09
16:00
Šampion
Hajduk
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Šampion | 2 : 1 | Hajduk | |||||
15.09
16:00
Slavija
AFK
1
4
|
15.09.2019 16:00 | Slavija | 1 : 4 | AFK | |||||
15.09
16:00
Bačka
Horgoš 1911
0
2
|
15.09.2019 16:00 | Bačka | 0 : 2 | Horgoš 1911 | |||||
15.09
16:00
Graničar
Čoka
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Graničar | 2 : 1 | Čoka | |||||
15.09
16:00
Jadran
Jedinstvo
2
0
|
15.09.2019 16:00 | Jadran | 2 : 0 | Jedinstvo |
15.09
16:00
Zadrugar
Omladinac (BO)
1
1
|
15.09.2019 16:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Omladinac (BO) | |||||
15.09
16:00
Premijer
Milicionar
0
0
|
15.09.2019 16:00 | Premijer | 0 : 0 | Milicionar | |||||
15.09
16:00
Budućnost 1929 (ZM)
Budućnost (DO)
2
2
|
15.09.2019 16:00 | Budućnost 1929 (ZM) | 2 : 2 | Budućnost (DO) | |||||
15.09
16:00
Napredak
Sloboda
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Sloboda | |||||
15.09
16:00
Omladinac 2013 (SL)
Cer
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Omladinac 2013 (SL) | 1 : 0 | Cer | |||||
15.09
16:00
Lipolist
Torpedo 1924
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Lipolist | 1 : 0 | Torpedo 1924 |
15.09
15:30
Stojnik
Popović
2
2
|
15.09.2019 15:30 | Stojnik | 2 : 2 | Popović | |||||
15.09
15:30
Vis
Djurinci
1
3
|
15.09.2019 15:30 | Vis | 1 : 3 | Djurinci | |||||
15.09
13:00
Mladost G.
Sibnica
1
1
|
15.09.2019 13:00 | Mladost G. | 1 : 1 | Sibnica | |||||
15.09
15:30
Nemenikuće
Vojvoda
2
3
|
15.09.2019 15:30 | Nemenikuće | 2 : 3 | Vojvoda | |||||
15.09
13:00
Rudar 2012
Mladost M.I.
0
2
|
15.09.2019 13:00 | Rudar 2012 | 0 : 2 | Mladost M.I. |
15.09
16:00
Prva Iskra
Rudar
1
3
|
15.09.2019 16:00 | Prva Iskra | 1 : 3 | Rudar | |||||
15.09
11:00
Jezero
Jedinstvo (MZ)
2
2
|
15.09.2019 11:00 | Jezero | 2 : 2 | Jedinstvo (MZ) | |||||
15.09
16:00
Hajduk
Sloga
2
3
|
15.09.2019 16:00 | Hajduk | 2 : 3 | Sloga | |||||
15.09
16:00
Jadar 1961
Gučevo 1929
1
1
|
15.09.2019 16:00 | Jadar 1961 | 1 : 1 | Gučevo 1929 | |||||
15.09
16:00
Borac
Antimon
3
2
|
15.09.2019 16:00 | Borac | 3 : 2 | Antimon |
15.09
16:00
Pričinović
Mrovska
2
4
|
15.09.2019 16:00 | Pričinović | 2 : 4 | Mrovska | |||||
15.09
16:00
Radnički
Šipurske livade
0
4
|
15.09.2019 16:00 | Radnički | 0 : 4 | Šipurske livade | |||||
15.09
16:00
Trešnjevka
Vojvoda Stepa Stepanović
7
2
|
15.09.2019 16:00 | Trešnjevka | 7 : 2 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
15.09
16:00
PSK
Rankovac
5
0
|
15.09.2019 16:00 | PSK | 5 : 0 | Rankovac | |||||
15.09
16:00
Dobrava
Vlašić
2
0
|
15.09.2019 16:00 | Dobrava | 2 : 0 | Vlašić | |||||
15.09
16:00
OFK Jelen
Sloga
1
4
|
15.09.2019 16:00 | OFK Jelen | 1 : 4 | Sloga |
15.09
16:00
PKB (PS)
OFK Crvenka
3
0
|
15.09.2019 16:00 | PKB (PS) | 3 : 0 | OFK Crvenka | |||||
15.09
16:00
Lepušnica
Siti Sport Klub
0
2
|
15.09.2019 16:00 | Lepušnica | 0 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
15.09
16:00
Pionir
Pinosava
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Pionir | 3 : 0 | Pinosava | |||||
15.09
16:00
Palilulac
Sveti Stefan
6
0
|
15.09.2019 16:00 | Palilulac | 6 : 0 | Sveti Stefan | |||||
15.09
16:00
Resnik
Poštar 1930
0
3
|
15.09.2019 16:00 | Resnik | 0 : 3 | Poštar 1930 |
15.09
16:00
Proleter
Mladost
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Proleter | 2 : 1 | Mladost | |||||
15.09
16:00
Soko
Naša Zvezda
0
0
|
15.09.2019 16:00 | Soko | 0 : 0 | Naša Zvezda | |||||
15.09
16:00
Sloga
Bačka
1
3
|
15.09.2019 16:00 | Sloga | 1 : 3 | Bačka | |||||
15.09
16:00
Bački Hajduk
Borac
0
0
|
15.09.2019 16:00 | Bački Hajduk | 0 : 0 | Borac | |||||
15.09
16:00
Neštin
Budućnost
0
5
|
15.09.2019 16:00 | Neštin | 0 : 5 | Budućnost |
15.09
15:30
Karađorđe 2013 (Viš)
Partizan (BB)
1
4
|
15.09.2019 15:30 | Karađorđe 2013 (Viš) | 1 : 4 | Partizan (BB) | |||||
15.09
15:30
Kruševica 1980
Badnjevac
0
4
|
15.09.2019 15:30 | Kruševica 1980 | 0 : 4 | Badnjevac | |||||
15.09
15:30
Mladost (R)
Jedinstvo (O)
2
2
|
15.09.2019 15:30 | Mladost (R) | 2 : 2 | Jedinstvo (O) |
15.09
16:00
Jedinstvo (K)
Bata Bulić
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Jedinstvo (K) | 3 : 0 | Bata Bulić | |||||
15.09
16:00
Mladost (R)
Sloga 1952
2
0
|
15.09.2019 16:00 | Mladost (R) | 2 : 0 | Sloga 1952 | |||||
15.09
16:00
Omladinac (B)
Zadrugar 1947
2
3
|
15.09.2019 16:00 | Omladinac (B) | 2 : 3 | Zadrugar 1947 | |||||
15.09
16:00
Radnički (K)
Manastirica
2
3
|
15.09.2019 16:00 | Radnički (K) | 2 : 3 | Manastirica | |||||
15.09
16:00
Krilaš
Napredak 1936
1
2
|
15.09.2019 16:00 | Krilaš | 1 : 2 | Napredak 1936 |
15.09
16:00
Napredak (P)
Stig 1955
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Napredak (P) | 3 : 0 | Stig 1955 | |||||
15.09
16:00
Žika Marković Uča
Dizel
1
1
|
15.09.2019 16:00 | Žika Marković Uča | 1 : 1 | Dizel | |||||
15.09
16:00
Sloga (M)
Mlava (B)
3
2
|
15.09.2019 16:00 | Sloga (M) | 3 : 2 | Mlava (B) | |||||
15.09
16:00
Mladost (B)
Vihor
4
4
|
15.09.2019 16:00 | Mladost (B) | 4 : 4 | Vihor | |||||
15.09
16:00
Barič
Desine
6
2
|
15.09.2019 16:00 | Barič | 6 : 2 | Desine | |||||
15.09
16:00
Baštovan 2015
Ljubičevo
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Baštovan 2015 | 2 : 1 | Ljubičevo |
15.09
15:30
Brezovac
B 2000
2
0
|
15.09.2019 15:30 | Brezovac | 2 : 0 | B 2000 | |||||
15.09
11:00
Trešnjevica
Kopljari
3
2
|
15.09.2019 11:00 | Trešnjevica | 3 : 2 | Kopljari | |||||
15.09
15:30
Mladi rudar
Sloga
2
2
|
15.09.2019 15:30 | Mladi rudar | 2 : 2 | Sloga | |||||
15.09
15:30
Vrbica
Šamot
0
1
|
15.09.2019 15:30 | Vrbica | 0 : 1 | Šamot | |||||
15.09
15:30
Borac
Budućnost
1
2
|
15.09.2019 15:30 | Borac | 1 : 2 | Budućnost |
15.09
11:00
Prijatelji
Rakova
2
1
|
15.09.2019 11:00 | Prijatelji | 2 : 1 | Rakova | |||||
15.09
16:00
Morava
Čačak 94
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Morava | 3 : 0 | Čačak 94 | |||||
15.09
16:00
Budućnost
Gavrilo Princip
5
1
|
15.09.2019 16:00 | Budućnost | 5 : 1 | Gavrilo Princip | |||||
15.09
16:00
Malba
Vujan
0
4
|
15.09.2019 16:00 | Malba | 0 : 4 | Vujan | |||||
15.09
16:00
Kej
Planinac
3
1
|
15.09.2019 16:00 | Kej | 3 : 1 | Planinac | |||||
15.09
16:00
Mršinci
Lugovi
4
0
|
15.09.2019 16:00 | Mršinci | 4 : 0 | Lugovi |
15.09
16:00
Košutnjak
Vinogradi DB
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Košutnjak | 2 : 1 | Vinogradi DB | |||||
15.09
16:00
Ćava
Bratstvo 1975
1
3
|
15.09.2019 16:00 | Ćava | 1 : 3 | Bratstvo 1975 | |||||
15.09
16:00
OFK Žeželj
Dobrača
2
1
|
15.09.2019 16:00 | OFK Žeželj | 2 : 1 | Dobrača | |||||
15.09
16:00
21. oktobar
Jadran
0
3
|
15.09.2019 16:00 | 21. oktobar | 0 : 3 | Jadran | |||||
15.09
16:00
Sloga Lužnice 2016
Slavija
2
2
|
15.09.2019 16:00 | Sloga Lužnice 2016 | 2 : 2 | Slavija |
15.09
16:30
Žednik
Solid
7
1
|
15.09.2019 16:30 | Žednik | 7 : 1 | Solid | |||||
15.09
16:30
OFK Mala Bosna 2015
Hajduk
0
3
|
15.09.2019 16:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 0 : 3 | Hajduk | |||||
15.09
16:30
Udarnik Višnjevac
Lokomotiva
0
1
|
15.09.2019 16:30 | Udarnik Višnjevac | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
15.09
16:30
Vinogradar
Elektrovojvodina
2
3
|
15.09.2019 16:30 | Vinogradar | 2 : 3 | Elektrovojvodina | |||||
15.09
16:30
Palić
Bikovo
2
3
|
15.09.2019 16:30 | Palić | 2 : 3 | Bikovo |
15.09
16:00
Unirea
Mundial
0
1
|
15.09.2019 16:00 | Unirea | 0 : 1 | Mundial | |||||
15.09
16:00
Glogonj
Slavia
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Glogonj | 3 : 0 | Slavia | |||||
15.09
16:00
Vojlovica 2018
Omladinac 1927
0
2
|
15.09.2019 16:00 | Vojlovica 2018 | 0 : 2 | Omladinac 1927 | |||||
15.09
16:00
Pobeda
Jedinstvo Stević
1
4
|
15.09.2019 16:00 | Pobeda | 1 : 4 | Jedinstvo Stević |
15.09
16:00
Omladinac
Mladost
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Mladost | |||||
15.09
16:00
Stari Tamiš
BSK
2
0
|
15.09.2019 16:00 | Stari Tamiš | 2 : 0 | BSK | |||||
15.09
16:00
Borac
Dolovo
1
6
|
15.09.2019 16:00 | Borac | 1 : 6 | Dolovo |
15.09
16:00
Kapidžija
Bukovica
2
7
|
15.09.2019 16:00 | Kapidžija | 2 : 7 | Bukovica | |||||
15.09
16:00
Zdravinje
Globoder
|
15.09.2019 16:00 | Zdravinje | : | Globoder | |||||
15.09
16:00
Rasina
Mudrakovac
1
5
|
15.09.2019 16:00 | Rasina | 1 : 5 | Mudrakovac | |||||
15.09
11:00
Modrica
Parunovac
0
0
|
15.09.2019 11:00 | Modrica | 0 : 0 | Parunovac | |||||
15.09
11:00
Čarapan
Konjuh
1
10
|
15.09.2019 11:00 | Čarapan | 1 : 10 | Konjuh |
15.09
16:30
Budućnost
Tomislavci
1
2
|
15.09.2019 16:30 | Budućnost | 1 : 2 | Tomislavci | |||||
15.09
16:30
Slavija
Mladost Radost
0
5
|
15.09.2019 16:30 | Slavija | 0 : 5 | Mladost Radost | |||||
15.09
16:30
Mladost (R)
Jedinstvo
5
1
|
15.09.2019 16:30 | Mladost (R) | 5 : 1 | Jedinstvo |
15.09
16:00
Podunavac
Umčari
3
1
|
15.09.2019 16:00 | Podunavac | 3 : 1 | Umčari |
15.09
16:00
Vrbovac
OFK Slavija
8
0
|
15.09.2019 16:00 | Vrbovac | 8 : 0 | OFK Slavija | |||||
15.09
16:00
Budućnost
Stari Hrast 2018
3
1
|
15.09.2019 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Stari Hrast 2018 |
15.09
16:00
Drugovac
Landol
3
3
|
15.09.2019 16:00 | Drugovac | 3 : 3 | Landol | |||||
15.09
16:00
7. Juli
Petlić SD 026
0
0
|
15.09.2019 16:00 | 7. Juli | 0 : 0 | Petlić SD 026 | |||||
15.09
16:00
Lunjevac
Petrijevac
3
2
|
15.09.2019 16:00 | Lunjevac | 3 : 2 | Petrijevac |
15.09
Karadjordje
Mladost 1948
1
5
|
15.09.2019 | Karadjordje | 1 : 5 | Mladost 1948 | |||||
15.09
AF Đokić
Omladinac
6
4
|
15.09.2019 | AF Đokić | 6 : 4 | Omladinac | |||||
15.09
Jedinstvo
Jasenica
3
0
|
15.09.2019 | Jedinstvo | 3 : 0 | Jasenica |
15.09
16:00
Ratar
Borac
2
3
|
15.09.2019 16:00 | Ratar | 2 : 3 | Borac | |||||
15.09
11:00
Polet (R)
Vukašinovac
5
1
|
15.09.2019 11:00 | Polet (R) | 5 : 1 | Vukašinovac | |||||
15.09
11:00
Škriljac
Rutevac
2
0
|
15.09.2019 11:00 | Škriljac | 2 : 0 | Rutevac | |||||
15.09
11:00
Tempo
Crvena zvezda
2
11
|
15.09.2019 11:00 | Tempo | 2 : 11 | Crvena zvezda |
15.09
16:00
Čegar 1946
Durlan Siti
7
0
|
15.09.2019 16:00 | Čegar 1946 | 7 : 0 | Durlan Siti | |||||
15.09
16:00
Supovac
Jasenovik 2018
3
1
|
15.09.2019 16:00 | Supovac | 3 : 1 | Jasenovik 2018 | |||||
15.09
16:00
Planinac 1933
Sloga 1948
1
2
|
15.09.2019 16:00 | Planinac 1933 | 1 : 2 | Sloga 1948 | |||||
15.09
16:00
Spartak
Rujnik
7
2
|
15.09.2019 16:00 | Spartak | 7 : 2 | Rujnik |
15.09
16:00
Selo Mladenovac
Markovac
2
9
|
15.09.2019 16:00 | Selo Mladenovac | 2 : 9 | Markovac | |||||
15.09
16:00
Ivanča
Borac
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Ivanča | 1 : 0 | Borac | |||||
15.09
16:00
Omladinac
Napredak
2
3
|
15.09.2019 16:00 | Omladinac | 2 : 3 | Napredak | |||||
15.09
16:00
Vlaška
Kovačevac 1956
5
0
|
15.09.2019 16:00 | Vlaška | 5 : 0 | Kovačevac 1956 | |||||
15.09
16:00
Sloga
Dubona
1
7
|
15.09.2019 16:00 | Sloga | 1 : 7 | Dubona |
15.09
16:30
OFK Burovo
Vreoci
0
9
|
15.09.2019 16:30 | OFK Burovo | 0 : 9 | Vreoci | |||||
15.09
16:30
Sloga
Sloboda
3
2
|
15.09.2019 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Sloboda | |||||
15.09
16:30
OFK Radnički
Mladi Borac
1
1
|
15.09.2019 16:30 | OFK Radnički | 1 : 1 | Mladi Borac |
15.09
16:30
Polet
Šumadinac
2
0
|
15.09.2019 16:30 | Polet | 2 : 0 | Šumadinac | |||||
15.09
16:30
Mladost
Bistrica
1
0
|
15.09.2019 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Bistrica | |||||
15.09
16:30
20. Oktobar
Borac
0
2
|
15.09.2019 16:30 | 20. Oktobar | 0 : 2 | Borac |
15.09
14:30
Knjaz
Dobrinjac
3
0
|
15.09.2019 14:30 | Knjaz | 3 : 0 | Dobrinjac | |||||
15.09
16:30
Gorobilje
Duškovci
0
1
|
15.09.2019 16:30 | Gorobilje | 0 : 1 | Duškovci | |||||
15.09
14:30
Avijatičar Vranjani
Plavi Tok
3
1
|
15.09.2019 14:30 | Avijatičar Vranjani | 3 : 1 | Plavi Tok | |||||
15.09
16:30
Glumač
Trešnjica
0
2
|
15.09.2019 16:30 | Glumač | 0 : 2 | Trešnjica | |||||
15.09
14:30
Napredak
Blagaja
4
1
|
15.09.2019 14:30 | Napredak | 4 : 1 | Blagaja |
15.09
16:30
Takovski Ustanak
Brezak
0
4
|
15.09.2019 16:30 | Takovski Ustanak | 0 : 4 | Brezak | |||||
15.09
16:30
Velereč 94
Šilopaj
2
0
|
15.09.2019 16:30 | Velereč 94 | 2 : 0 | Šilopaj | |||||
15.09
16:30
Omladinac
Ozremica
1
2
|
15.09.2019 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | Ozremica | |||||
15.09
16:30
Jablanica
Stella Rossa
4
0
|
15.09.2019 16:30 | Jablanica | 4 : 0 | Stella Rossa | |||||
15.09
16:30
Backovac Junajted
Šumadija
1
1
|
15.09.2019 16:30 | Backovac Junajted | 1 : 1 | Šumadija |
15.09
11:00
Egeta
Pontes
2
0
|
15.09.2019 11:00 | Egeta | 2 : 0 | Pontes | |||||
15.09
16:00
Lokomotiva
Koča Andjelković
2
0
|
15.09.2019 16:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Koča Andjelković | |||||
15.09
16:00
Mala Vrbica
Omladinac
8
0
|
15.09.2019 16:00 | Mala Vrbica | 8 : 0 | Omladinac | |||||
15.09
11:00
Rtkovo
Kladušnica
1
2
|
15.09.2019 11:00 | Rtkovo | 1 : 2 | Kladušnica |
15.09
16:00
Mekiš
Toplica
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Mekiš | 1 : 0 | Toplica | |||||
15.09
11:00
Marina Kutina
Knežica
4
2
|
15.09.2019 11:00 | Marina Kutina | 4 : 2 | Knežica | |||||
15.09
16:00
Grkinja
Taskovići
1
2
|
15.09.2019 16:00 | Grkinja | 1 : 2 | Taskovići | |||||
15.09
16:00
10. februar
Klisura
|
15.09.2019 16:00 | 10. februar | : | Klisura |
15.09
16:00
Koštam Polje
BSK 2014
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Koštam Polje | 3 : 0 | BSK 2014 | |||||
15.09
16:00
Partizan (V)
Studen Vitez
1
2
|
15.09.2019 16:00 | Partizan (V) | 1 : 2 | Studen Vitez | |||||
15.09
16:00
Magnohrom
Sloga Obrva
0
0
|
15.09.2019 16:00 | Magnohrom | 0 : 0 | Sloga Obrva | |||||
15.09
16:00
Morava (M)
Mladost 1925
0
4
|
15.09.2019 16:00 | Morava (M) | 0 : 4 | Mladost 1925 | |||||
15.09
16:00
Šumadija
Omladinac
0
5
|
15.09.2019 16:00 | Šumadija | 0 : 5 | Omladinac |
15.09
16:30
Železničar
Radnik
1
1
|
15.09.2019 16:30 | Železničar | 1 : 1 | Radnik | |||||
15.09
16:30
Polet
Razvitak
4
1
|
15.09.2019 16:30 | Polet | 4 : 1 | Razvitak | |||||
15.09
16:30
Heroj
Donja Mutnica
0
1
|
15.09.2019 16:30 | Heroj | 0 : 1 | Donja Mutnica | |||||
15.09
16:30
Jedinstvo
Budućnost
5
1
|
15.09.2019 16:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Budućnost | |||||
15.09
16:30
Omladinski
BSK Buljane
1
0
|
15.09.2019 16:30 | Omladinski | 1 : 0 | BSK Buljane |
15.09
11:00
Kolubara (LP)
Sloga (V)
2
1
|
15.09.2019 11:00 | Kolubara (LP) | 2 : 1 | Sloga (V) | |||||
15.09
11:00
Murgaš 2012
Jedinstvo (M)
3
0
|
15.09.2019 11:00 | Murgaš 2012 | 3 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
15.09
11:00
OFK Stublenica
Dokmir
0
0
|
15.09.2019 11:00 | OFK Stublenica | 0 : 0 | Dokmir | |||||
15.09
11:00
Gunjevac
Vukona
3
1
|
15.09.2019 11:00 | Gunjevac | 3 : 1 | Vukona | |||||
15.09
11:00
Budućnost 1995
Brgule
4
3
|
15.09.2019 11:00 | Budućnost 1995 | 4 : 3 | Brgule |
15.09
16:30
OFK Bačinci
Jedinstvo (M)
3
0
|
15.09.2019 16:30 | OFK Bačinci | 3 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
15.09
16:30
Sinđelić
OFK Bingula
2
0
|
15.09.2019 16:30 | Sinđelić | 2 : 0 | OFK Bingula | |||||
15.09
16:30
Omladinac
Erdevik 2017
0
0
|
15.09.2019 16:30 | Omladinac | 0 : 0 | Erdevik 2017 | |||||
15.09
16:30
Graničar
Napredak
3
0
|
15.09.2019 16:30 | Graničar | 3 : 0 | Napredak | |||||
15.09
16:30
Jedinstvo (Lj)
Borac
5
1
|
15.09.2019 16:30 | Jedinstvo (Lj) | 5 : 1 | Borac |
15.09
11:00
Sloga 1949
Jedinstvo 2014
1
2
|
15.09.2019 11:00 | Sloga 1949 | 1 : 2 | Jedinstvo 2014 | |||||
15.09
11:00
Mladost 2013
Polet
0
3
|
15.09.2019 11:00 | Mladost 2013 | 0 : 3 | Polet | |||||
15.09
11:00
Verko
Mladost (Z)
7
0
|
15.09.2019 11:00 | Verko | 7 : 0 | Mladost (Z) | |||||
15.09
16:00
Torpedo
Skupljen 2013
3
3
|
15.09.2019 16:00 | Torpedo | 3 : 3 | Skupljen 2013 |
15.09
11:00
Stojan Lazarac
Napredak (U)
1
4
|
15.09.2019 11:00 | Stojan Lazarac | 1 : 4 | Napredak (U) | |||||
15.09
11:00
Bair
OFK Napredak 1933
1
3
|
15.09.2019 11:00 | Bair | 1 : 3 | OFK Napredak 1933 | |||||
15.09
11:00
Mladost (O)
Mladost (MM)
1
1
|
15.09.2019 11:00 | Mladost (O) | 1 : 1 | Mladost (MM) |
15.09
16:00
Bukorovac
Partizan (C)
1
2
|
15.09.2019 16:00 | Bukorovac | 1 : 2 | Partizan (C) | |||||
15.09
11:00
Seljak (C)
Kremenac
3
1
|
15.09.2019 11:00 | Seljak (C) | 3 : 1 | Kremenac |
15.09
11:00
Turekovac
Radnik 2013
6
0
|
15.09.2019 11:00 | Turekovac | 6 : 0 | Radnik 2013 | |||||
15.09
11:00
Rudar 1973
Veternica
5
2
|
15.09.2019 11:00 | Rudar 1973 | 5 : 2 | Veternica |
15.09
16:00
Polet
Dvorane
1
3
|
15.09.2019 16:00 | Polet | 1 : 3 | Dvorane | |||||
15.09
11:00
Mladost VPD
Kruševica
3
0
|
15.09.2019 11:00 | Mladost VPD | 3 : 0 | Kruševica | |||||
15.09
16:00
Dedina
Mladost 2015
3
2
|
15.09.2019 16:00 | Dedina | 3 : 2 | Mladost 2015 | |||||
15.09
16:00
Grkljane
Zmajevac
1
3
|
15.09.2019 16:00 | Grkljane | 1 : 3 | Zmajevac |
15.09
16:00
Dražmirovac
Dobra Voda
2
4
|
15.09.2019 16:00 | Dražmirovac | 2 : 4 | Dobra Voda | |||||
15.09
16:00
Mladi radnik
Belica
0
2
|
15.09.2019 16:00 | Mladi radnik | 0 : 2 | Belica | |||||
15.09
16:00
Omladinac
OFK Dragoševac
2
3
|
15.09.2019 16:00 | Omladinac | 2 : 3 | OFK Dragoševac | |||||
15.09
16:00
Napredak
Mladost
1
0
|
15.09.2019 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Mladost |
15.09
15:30
Mali korak
Sloga Gorić
4
0
|
15.09.2019 15:30 | Mali korak | 4 : 0 | Sloga Gorić | |||||
15.09
15:30
OFK Povlen
Mladost (VK)
1
0
|
15.09.2019 15:30 | OFK Povlen | 1 : 0 | Mladost (VK) | |||||
15.09
15:30
Zadrugar
Omladinac
0
4
|
15.09.2019 15:30 | Zadrugar | 0 : 4 | Omladinac | |||||
15.09
15:30
Bujačić
Kotešica
2
2
|
15.09.2019 15:30 | Bujačić | 2 : 2 | Kotešica |
15.09
16:30
Borac
Rudar 1947
7
0
|
15.09.2019 16:30 | Borac | 7 : 0 | Rudar 1947 | |||||
15.09
16:30
BSK
Dobrnje
1
0
|
15.09.2019 16:30 | BSK | 1 : 0 | Dobrnje |
15.09
Mladost 1935
Kupinovo
0
3
|
15.09.2019 | Mladost 1935 | 0 : 3 | Kupinovo | |||||
15.09
Vitez
Hajduk 1932
0
0
|
15.09.2019 | Vitez | 0 : 0 | Hajduk 1932 | |||||
15.09
Kameni
Lovac
4
0
|
15.09.2019 | Kameni | 4 : 0 | Lovac |
15.09
11:00
Dumača
Pocerina
4
4
|
15.09.2019 11:00 | Dumača | 4 : 4 | Pocerina | |||||
15.09
11:00
Mladost
Jedinstvo
7
1
|
15.09.2019 11:00 | Mladost | 7 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.09
11:00
Zablaće
Metlić
5
0
|
15.09.2019 11:00 | Zablaće | 5 : 0 | Metlić |
15.09
16:00
Sopot
Mip Majdan
4
3
|
15.09.2019 16:00 | Sopot | 4 : 3 | Mip Majdan | |||||
15.09
16:00
Sloga 1932
Batovac
2
4
|
15.09.2019 16:00 | Sloga 1932 | 2 : 4 | Batovac | |||||
15.09
16:00
Proleter 1932
BSK 1931
0
4
|
15.09.2019 16:00 | Proleter 1932 | 0 : 4 | BSK 1931 | |||||
15.09
16:00
Moravac 1933
Dunavac
0
3
|
15.09.2019 16:00 | Moravac 1933 | 0 : 3 | Dunavac | |||||
15.09
16:00
Morava 1932
Dunav
5
1
|
15.09.2019 16:00 | Morava 1932 | 5 : 1 | Dunav |
15.09
16:00
Pobeda
Napredak (B)
0
2
|
15.09.2019 16:00 | Pobeda | 0 : 2 | Napredak (B) | |||||
15.09
16:00
Sloga 1936
Beli Orao
0
2
|
15.09.2019 16:00 | Sloga 1936 | 0 : 2 | Beli Orao | |||||
15.09
16:00
Metalac
Vojvoda Milenko
2
2
|
15.09.2019 16:00 | Metalac | 2 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
15.09
16:00
Napredak 1934
Sloga (D)
4
1
|
15.09.2019 16:00 | Napredak 1934 | 4 : 1 | Sloga (D) |
15.09
11:00
Culjković
POFK Letnjikovac
8
2
|
15.09.2019 11:00 | Culjković | 8 : 2 | POFK Letnjikovac | |||||
15.09
11:00
Napredak
Sloga
3
1
|
15.09.2019 11:00 | Napredak | 3 : 1 | Sloga | |||||
15.09
11:00
Proleter
Petlovača
1
2
|
15.09.2019 11:00 | Proleter | 1 : 2 | Petlovača | |||||
15.09
11:00
Roma-Odžino selo
POFK Metaloplastika 2006
3
1
|
15.09.2019 11:00 | Roma-Odžino selo | 3 : 1 | POFK Metaloplastika 2006 |
15.09
10:00
Budućnost MI
Maskar
2
0
|
15.09.2019 10:00 | Budućnost MI | 2 : 0 | Maskar | |||||
15.09
10:00
Gornja Trnava 1938
Mladost
1
4
|
15.09.2019 10:00 | Gornja Trnava 1938 | 1 : 4 | Mladost | |||||
15.09
10:00
Krćevac 04
Šume
2
1
|
15.09.2019 10:00 | Krćevac 04 | 2 : 1 | Šume | |||||
15.09
10:00
Jarmenovci
Kalipolje
0
0
|
15.09.2019 10:00 | Jarmenovci | 0 : 0 | Kalipolje |
15.09
11:00
Borac BTG
Mladost Svileuva
1
2
|
15.09.2019 11:00 | Borac BTG | 1 : 2 | Mladost Svileuva | |||||
15.09
11:00
Korman
Sava
2
3
|
15.09.2019 11:00 | Korman | 2 : 3 | Sava |
15.09
16:30
Jedinstvo (P)
Borac
5
0
|
15.09.2019 16:30 | Jedinstvo (P) | 5 : 0 | Borac | |||||
15.09
16:30
Polet
Graničar
3
0
|
15.09.2019 16:30 | Polet | 3 : 0 | Graničar | |||||
15.09
16:30
Jedinstvo
Jedinstvo (R)
4
3
|
15.09.2019 16:30 | Jedinstvo | 4 : 3 | Jedinstvo (R) |
15.09
Car Uroš
Borac
|
15.09.2019 | Car Uroš | : | Borac | |||||
15.09
Sloga (K)
27. Oktobar
|
15.09.2019 | Sloga (K) | : | 27. Oktobar | |||||
15.09
16:30
Vojvodina
Planinac
2
3
|
15.09.2019 16:30 | Vojvodina | 2 : 3 | Planinac |
15.09
16:00
Pobeda
Hajduk
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Pobeda | 3 : 0 | Hajduk | |||||
15.09
16:00
Vinogradar
Vitorul
1
2
|
15.09.2019 16:00 | Vinogradar | 1 : 2 | Vitorul | |||||
15.09
16:00
Omladinac
Banat
3
1
|
15.09.2019 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Banat |
15.09
15:30
Tolić
Gornji Lajkovac
1
2
|
15.09.2019 15:30 | Tolić | 1 : 2 | Gornji Lajkovac | |||||
15.09
12:30
Toplica
Borac
6
3
|
15.09.2019 12:30 | Toplica | 6 : 3 | Borac | |||||
15.09
15:30
Kačer
Proleter
18
0
|
15.09.2019 15:30 | Kačer | 18 : 0 | Proleter |
15.09
16:00
Jadar
Mladost (G)
1
2
|
15.09.2019 16:00 | Jadar | 1 : 2 | Mladost (G) | |||||
15.09
16:00
Jelav
Granit
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Jelav | 3 : 0 | Granit | |||||
15.09
16:00
Sloga
Mladost (B)
2
1
|
15.09.2019 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
15.09
16:00
Mladost (DB)
TE Gučevo
3
2
|
15.09.2019 16:00 | Mladost (DB) | 3 : 2 | TE Gučevo |
15.09
11:00
Sloga 1945
Stig (MC)
0
2
|
15.09.2019 11:00 | Sloga 1945 | 0 : 2 | Stig (MC) | |||||
15.09
11:00
Jedinstvo (S)
Napredak 1927
1
0
|
15.09.2019 11:00 | Jedinstvo (S) | 1 : 0 | Napredak 1927 |
15.09
Čobanče
Selanac
4
2
|
15.09.2019 | Čobanče | 4 : 2 | Selanac | |||||
15.09
Azbukovica
Crnča
11
2
|
15.09.2019 | Azbukovica | 11 : 2 | Crnča |
15.09
16:00
Gradac
Temnić 1924 - 2
3
0
|
15.09.2019 16:00 | Gradac | 3 : 0 | Temnić 1924 - 2 | |||||
15.09
16:00
OFK Orašje
Kiseljak
3
1
|
15.09.2019 16:00 | OFK Orašje | 3 : 1 | Kiseljak | |||||
15.09
16:00
Velika Morava
Parcane
4
2
|
15.09.2019 16:00 | Velika Morava | 4 : 2 | Parcane |
15.09
15:30
Ratkovac
Sloga
2
1
|
15.09.2019 15:30 | Ratkovac | 2 : 1 | Sloga | |||||
15.09
15:30
Proleter
Nepričava
5
0
|
15.09.2019 15:30 | Proleter | 5 : 0 | Nepričava |
15.09
10:00
Homoljac
Mladost (K)
0
2
|
15.09.2019 10:00 | Homoljac | 0 : 2 | Mladost (K) | |||||
15.09
10:00
Best Sige
Selište
3
4
|
15.09.2019 10:00 | Best Sige | 3 : 4 | Selište | |||||
15.09
10:00
Sloga (J)
Bliznak-Medveđica
3
1
|
15.09.2019 10:00 | Sloga (J) | 3 : 1 | Bliznak-Medveđica | |||||
15.09
10:00
Vukovac 98
Vrelo 1971
3
2
|
15.09.2019 10:00 | Vukovac 98 | 3 : 2 | Vrelo 1971 |
15.09
12:00
Stara Čaršija
Borjak 2013
5
0
|
15.09.2019 12:00 | Stara Čaršija | 5 : 0 | Borjak 2013 | |||||
15.09
12:00
Stevka Božurevka
Beli Orlovi
3
5
|
15.09.2019 12:00 | Stevka Božurevka | 3 : 5 | Beli Orlovi | |||||
15.09
12:00
Mladost
Omladinac
4
2
|
15.09.2019 12:00 | Mladost | 4 : 2 | Omladinac |
15.09
Čestin
Mladost
2
4
|
15.09.2019 | Čestin | 2 : 4 | Mladost |
15.09
16:00
PSS-192
Lipar
3
1
|
15.09.2019 16:00 | PSS-192 | 3 : 1 | Lipar |
15.09
19:30
Široki Brijeg
Tuzla Siti
1
3
|
15.09.2019 19:30 | Široki Brijeg | 1 : 3 | Tuzla Siti | |||||
15.09
19:30
Sarajevo
Zvijezda 09
2
0
|
15.09.2019 19:30 | Sarajevo | 2 : 0 | Zvijezda 09 |
15.09
15:30
Mornar
Bokelj
1
0
|
15.09.2019 15:30 | Mornar | 1 : 0 | Bokelj | |||||
15.09
15:30
Arsenal
Dečić
3
3
|
15.09.2019 15:30 | Arsenal | 3 : 3 | Dečić | |||||
15.09
15:30
Jezero
Drezga
1
2
|
15.09.2019 15:30 | Jezero | 1 : 2 | Drezga | |||||
15.09
15:30
Jedinstvo (BP)
Lovćen
0
0
|
15.09.2019 15:30 | Jedinstvo (BP) | 0 : 0 | Lovćen | |||||
15.09
15:30
Ibar
Otrant Olympic
1
2
|
15.09.2019 15:30 | Ibar | 1 : 2 | Otrant Olympic |
15.09
OFK Borac
Polimlje
8
0
|
15.09.2019 | OFK Borac | 8 : 0 | Polimlje | |||||
15.09
Pljevlja 97
Berane
0
2
|
15.09.2019 | Pljevlja 97 | 0 : 2 | Berane | |||||
15.09
Brskovo
Komovi
1
1
|
15.09.2019 | Brskovo | 1 : 1 | Komovi |
15.09
15:00
Bournemouth
Everton
3
1
|
15.09.2019 15:00 | Bournemouth | 3 : 1 | Everton | |||||
15.09
17:30
Watford
Arsenal
2
2
|
15.09.2019 17:30 | Watford | 2 : 2 | Arsenal |
15.09
14:00
Deportivo Alavés
Sevilla
0
1
|
15.09.2019 14:00 | Deportivo Alavés | 0 : 1 | Sevilla | |||||
15.09
21:00
Real Betis
Getafe
1
1
|
15.09.2019 21:00 | Real Betis | 1 : 1 | Getafe | |||||
15.09
14:00
Celta de Vigo
Granada
0
2
|
15.09.2019 14:00 | Celta de Vigo | 0 : 2 | Granada | |||||
15.09
12:00
Eibar
Espanyol
1
2
|
15.09.2019 12:00 | Eibar | 1 : 2 | Espanyol | |||||
15.09
Leganés
Villarreal
0
3
|
15.09.2019 | Leganés | 0 : 3 | Villarreal | |||||
15.09
Real Madrid
Levante
3
2
|
15.09.2019 | Real Madrid | 3 : 2 | Levante | |||||
15.09
Real Sociedad
Atlético Madrid
2
0
|
15.09.2019 | Real Sociedad | 2 : 0 | Atlético Madrid | |||||
15.09
18:30
Real Valladolid
Osasuna
1
1
|
15.09.2019 18:30 | Real Valladolid | 1 : 1 | Osasuna |
15.09
15:30
Hoffenheim
Freiburg
0
3
|
15.09.2019 15:30 | Hoffenheim | 0 : 3 | Freiburg | |||||
15.09
18:00
Paderborn
Schalke 04
1
5
|
15.09.2019 18:00 | Paderborn | 1 : 5 | Schalke 04 |
15.09
15:00
Brescia
Bologna
3
4
|
15.09.2019 15:00 | Brescia | 3 : 4 | Bologna | |||||
15.09
12:30
Genoa
Atalanta
1
2
|
15.09.2019 12:30 | Genoa | 1 : 2 | Atalanta | |||||
15.09
20:45
Verona
Milan
0
1
|
15.09.2019 20:45 | Verona | 0 : 1 | Milan | |||||
15.09
15:00
Parma
Cagliari
1
3
|
15.09.2019 15:00 | Parma | 1 : 3 | Cagliari | |||||
15.09
18:00
Roma
Sassuolo
4
2
|
15.09.2019 18:00 | Roma | 4 : 2 | Sassuolo | |||||
15.09
15:00
SPAL
Lazio
2
1
|
15.09.2019 15:00 | SPAL | 2 : 1 | Lazio |
15.09
15:00
Nantes
Reims
1
0
|
15.09.2019 15:00 | Nantes | 1 : 0 | Reims | |||||
15.09
21:00
Monaco
Olympique Marseille
3
4
|
15.09.2019 21:00 | Monaco | 3 : 4 | Olympique Marseille |
15.09
13:30
Dynamik
Olympic Star
0
0
|
15.09.2019 13:30 | Dynamik | 0 : 0 | Olympic Star | |||||
15.09
15:00
Ngozi City
Lydia Ludic
0
1
|
15.09.2019 15:00 | Ngozi City | 0 : 1 | Lydia Ludic | |||||
15.09
16:00
Bujumbura City
Musongati
2
3
|
15.09.2019 16:00 | Bujumbura City | 2 : 3 | Musongati |
15.09
19:00
TSC
Mačva
0
0
|
15.09.2019 19:00 | TSC | 0 : 0 | Mačva | |||||
15.09
19:00
Mladost
Spartak ŽK
2
0
|
15.09.2019 19:00 | Mladost | 2 : 0 | Spartak ŽK |
15.09
19:00
Kolubara
Dinamo
0
1
|
15.09.2019 19:00 | Kolubara | 0 : 1 | Dinamo | |||||
15.09
16:30
RFK Grafičar
Radnički (P)
3
1
|
15.09.2019 16:30 | RFK Grafičar | 3 : 1 | Radnički (P) | |||||
15.09
16:30
Novi Pazar
Zemun
2
1
|
15.09.2019 16:30 | Novi Pazar | 2 : 1 | Zemun |
15.09
14:00
Crvena zvezda
Radnički 1923
1
0
|
15.09.2019 14:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Radnički 1923 | |||||
15.09
16:00
Vojvodina
Spartak
0
7
|
15.09.2019 16:00 | Vojvodina | 0 : 7 | Spartak |
15.09
16:00
TSC
Radnički 2012
4
0
|
15.09.2019 16:00 | TSC | 4 : 0 | Radnički 2012 | |||||
15.09
16:30
Napredak Junior 2018
Mačva
7
0
|
15.09.2019 16:30 | Napredak Junior 2018 | 7 : 0 | Mačva | |||||
15.09
16:30
ŽGFK Lavice Dubočica
Kolubara
1
2
|
15.09.2019 16:30 | ŽGFK Lavice Dubočica | 1 : 2 | Kolubara |
15.09
13:00
Una Fortuna
Požega
3
0
|
15.09.2019 13:00 | Una Fortuna | 3 : 0 | Požega | |||||
15.09
11:00
Šabac
Jedinstvo
2
1
|
15.09.2019 11:00 | Šabac | 2 : 1 | Jedinstvo |
15.09
11:00
Vojvodina
Partizan
0
1
|
15.09.2019 11:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Partizan | |||||
15.09
12:00
Voždovac
Brodarac
0
0
|
15.09.2019 12:00 | Voždovac | 0 : 0 | Brodarac |
15.09
10:00
Podrinje
Radnički (Z)
0
4
|
15.09.2019 10:00 | Podrinje | 0 : 4 | Radnički (Z) | |||||
15.09
10:00
Radnički (NP)
Petar Puača
2
2
|
15.09.2019 10:00 | Radnički (NP) | 2 : 2 | Petar Puača | |||||
15.09
10:00
Radnički (SM)
OFK Vršac
3
1
|
15.09.2019 10:00 | Radnički (SM) | 3 : 1 | OFK Vršac |
15.09
13:00
Topličanin
Jagodina Tabane
1
8
|
15.09.2019 13:00 | Topličanin | 1 : 8 | Jagodina Tabane |
15.09
10:00
Radnički 1912
Spartak ŽK
3
3
|
15.09.2019 10:00 | Radnički 1912 | 3 : 3 | Spartak ŽK | |||||
15.09
10:00
Bačka 1901
Tekstilac
7
1
|
15.09.2019 10:00 | Bačka 1901 | 7 : 1 | Tekstilac | |||||
15.09
10:00
Hajduk 1912
Kabel
0
0
|
15.09.2019 10:00 | Hajduk 1912 | 0 : 0 | Kabel | |||||
15.09
10:00
Proleter (NS)
TSC
1
3
|
15.09.2019 10:00 | Proleter (NS) | 1 : 3 | TSC | |||||
15.09
10:00
OFK Bačka
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
15.09.2019 10:00 | OFK Bačka | 0 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
15.09
11:00
Petar Dobrnjac
Sušica
1
9
|
15.09.2019 11:00 | Petar Dobrnjac | 1 : 9 | Sušica | |||||
15.09
11:00
Mladi radnik 1926
Morava
5
0
|
15.09.2019 11:00 | Mladi radnik 1926 | 5 : 0 | Morava |
15.09
Radnički (NB)
Zemun
3
1
|
15.09.2019 | Radnički (NB) | 3 : 1 | Zemun | |||||
15.09
BSK 1925
Studentski Grad
3
1
|
15.09.2019 | BSK 1925 | 3 : 1 | Studentski Grad | |||||
15.09
BSK Borča
Sinđelić
0
0
|
15.09.2019 | BSK Borča | 0 : 0 | Sinđelić |
15.09
Voždovac
Internacional
0
3
|
15.09.2019 | Voždovac | 0 : 3 | Internacional | |||||
15.09
BSK Borča
Rad
0
1
|
15.09.2019 | BSK Borča | 0 : 1 | Rad | |||||
15.09
Zemun
Radnički (NB)
0
2
|
15.09.2019 | Zemun | 0 : 2 | Radnički (NB) | |||||
15.09
Grafičar
Brodarac
5
1
|
15.09.2019 | Grafičar | 5 : 1 | Brodarac | |||||
15.09
IMT
Partizan
4
2
|
15.09.2019 | IMT | 4 : 2 | Partizan | |||||
15.09
Sinđelić
011
3
0
|
15.09.2019 | Sinđelić | 3 : 0 | 011 |
15.09
Zmaj 1953
Zvezdara
4
0
|
15.09.2019 | Zmaj 1953 | 4 : 0 | Zvezdara | |||||
15.09
Šumadija
Rojkovac
0
1
|
15.09.2019 | Šumadija | 0 : 1 | Rojkovac | |||||
15.09
Budućnost
Dunavac
2
1
|
15.09.2019 | Budućnost | 2 : 1 | Dunavac |
15.09
13:00
Vojvodina
Partizan
1
0
|
15.09.2019 13:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Partizan | |||||
15.09
16:00
Zemun
Brodarac
1
3
|
15.09.2019 16:00 | Zemun | 1 : 3 | Brodarac |
15.09
09:30
BSK Borča
IMT
3
1
|
15.09.2019 09:30 | BSK Borča | 3 : 1 | IMT | |||||
15.09
09:00
BSK 1925
Radnički (NB)
0
3
|
15.09.2019 09:00 | BSK 1925 | 0 : 3 | Radnički (NB) | |||||
15.09
12:00
Internacional
OFK Beograd
5
3
|
15.09.2019 12:00 | Internacional | 5 : 3 | OFK Beograd |
15.09
15:00
Timok 1919
Radnik
1
1
|
15.09.2019 15:00 | Timok 1919 | 1 : 1 | Radnik | |||||
15.09
11:00
Timočanin
GFK Dubočic
0
2
|
15.09.2019 11:00 | Timočanin | 0 : 2 | GFK Dubočic |
15.09
12:00
Radnički (S)
Spartak ŽK
0
8
|
15.09.2019 12:00 | Radnički (S) | 0 : 8 | Spartak ŽK | |||||
15.09
12:00
Bačka 1901
Petrika
0
2
|
15.09.2019 12:00 | Bačka 1901 | 0 : 2 | Petrika | |||||
15.09
12:00
Hajduk 1912
Kabel
1
1
|
15.09.2019 12:00 | Hajduk 1912 | 1 : 1 | Kabel | |||||
15.09
12:00
Proleter
TSC
3
1
|
15.09.2019 12:00 | Proleter | 3 : 1 | TSC | |||||
15.09
12:00
OFK Bačka
RFK Novi Sad 1921
1
3
|
15.09.2019 12:00 | OFK Bačka | 1 : 3 | RFK Novi Sad 1921 |
15.09
12:00
Podrinje
Radnički (Zr)
2
1
|
15.09.2019 12:00 | Podrinje | 2 : 1 | Radnički (Zr) | |||||
15.09
12:00
Radnički (SM)
OFK Vršac
2
2
|
15.09.2019 12:00 | Radnički (SM) | 2 : 2 | OFK Vršac |
15.09
Polet
Coerver junior
0
15
|
15.09.2019 | Polet | 0 : 15 | Coerver junior | |||||
15.09
Budućnost
Sloga
3
2
|
15.09.2019 | Budućnost | 3 : 2 | Sloga | |||||
15.09
Dobrica
Partizan
2
10
|
15.09.2019 | Dobrica | 2 : 10 | Partizan | |||||
15.09
Jedinstvo
Potporanj
2
1
|
15.09.2019 | Jedinstvo | 2 : 1 | Potporanj |
15.09
Čačak 94
Crnokosa
1
1
|
15.09.2019 | Čačak 94 | 1 : 1 | Crnokosa | |||||
15.09
FAP
Sloga
0
1
|
15.09.2019 | FAP | 0 : 1 | Sloga | |||||
15.09
Zlatibor
Jedinstvo Putevi
0
1
|
15.09.2019 | Zlatibor | 0 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
15.09
Takovo
Jošanica
0
3
|
15.09.2019 | Takovo | 0 : 3 | Jošanica | |||||
15.09
Sloga (BB)
Polet (Lj)
1
2
|
15.09.2019 | Sloga (BB) | 1 : 2 | Polet (Lj) | |||||
15.09
Zlatar
BIP
1
2
|
15.09.2019 | Zlatar | 1 : 2 | BIP |
15.09
13:00
Bubamara
Jošanica
0
0
|
15.09.2019 13:00 | Bubamara | 0 : 0 | Jošanica | |||||
15.09
11:00
Novi Pazar
Kosmet
4
1
|
15.09.2019 11:00 | Novi Pazar | 4 : 1 | Kosmet | |||||
15.09
11:00
Šumadija 1903
Bane 1931
1
3
|
15.09.2019 11:00 | Šumadija 1903 | 1 : 3 | Bane 1931 | |||||
15.09
11:00
Apolon 4
Kiker
1
2
|
15.09.2019 11:00 | Apolon 4 | 1 : 2 | Kiker | |||||
15.09
13:00
Radnički 1923
Apolon 2018
0
1
|
15.09.2019 13:00 | Radnički 1923 | 0 : 1 | Apolon 2018 |
15.09
13:00
Radnički (NB)
Teleoptik
1
10
|
15.09.2019 13:00 | Radnički (NB) | 1 : 10 | Teleoptik | |||||
15.09
14:30
Voždovac
Radnički (O)
5
0
|
15.09.2019 14:30 | Voždovac | 5 : 0 | Radnički (O) | |||||
15.09
10:00
Partizan
OFK Beograd
3
0
|
15.09.2019 10:00 | Partizan | 3 : 0 | OFK Beograd |
15.09
10:00
Kikinda 1909
Voja Gačić
0
5
|
15.09.2019 10:00 | Kikinda 1909 | 0 : 5 | Voja Gačić | |||||
15.09
10:00
Radnički (Z)
Proleter 2006
6
2
|
15.09.2019 10:00 | Radnički (Z) | 6 : 2 | Proleter 2006 | |||||
15.09
10:00
Radnički (K)
ŽAK
4
0
|
15.09.2019 10:00 | Radnički (K) | 4 : 0 | ŽAK |
15.09
10:00
Jedinstvo (SP)
Inđija
1
0
|
15.09.2019 10:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 0 | Inđija | |||||
15.09
10:00
Petrika
Index
5
0
|
15.09.2019 10:00 | Petrika | 5 : 0 | Index |
15.09
10:00
Crvenka
TSC
0
8
|
15.09.2019 10:00 | Crvenka | 0 : 8 | TSC | |||||
15.09
10:00
Spartak ŽK
Arena Su
8
0
|
15.09.2019 10:00 | Spartak ŽK | 8 : 0 | Arena Su | |||||
15.09
10:00
ODR
Radnički 1912
8
3
|
15.09.2019 10:00 | ODR | 8 : 3 | Radnički 1912 | |||||
15.09
10:00
CFK
GDM 021
1
0
|
15.09.2019 10:00 | CFK | 1 : 0 | GDM 021 |
15.09
10:00
Tavankut
TSC
1
16
|
15.09.2019 10:00 | Tavankut | 1 : 16 | TSC | |||||
15.09
10:30
Preporod
Spartak '07
0
7
|
15.09.2019 10:30 | Preporod | 0 : 7 | Spartak '07 | |||||
15.09
11:00
Spartak '06
Bajša
9
0
|
15.09.2019 11:00 | Spartak '06 | 9 : 0 | Bajša |
15.09
10:00
Bačka
Sloga
2
0
|
15.09.2019 10:00 | Bačka | 2 : 0 | Sloga | |||||
15.09
10:00
Kevi
Njerš Ištvan
4
6
|
15.09.2019 10:00 | Kevi | 4 : 6 | Njerš Ištvan |
15.09
10:00
Kraljevo Hajduk
Mineral 2015
0
5
|
15.09.2019 10:00 | Kraljevo Hajduk | 0 : 5 | Mineral 2015 | |||||
15.09
10:00
Apolon
Morava (M)
10
0
|
15.09.2019 10:00 | Apolon | 10 : 0 | Morava (M) | |||||
15.09
09:00
Sloga
Mataruge
10
1
|
15.09.2019 09:00 | Sloga | 10 : 1 | Mataruge |
15.09
10:00
Borac 1926
Takovo
7
2
|
15.09.2019 10:00 | Borac 1926 | 7 : 2 | Takovo | |||||
15.09
12:00
Zlatibor
Mladost
5
1
|
15.09.2019 12:00 | Zlatibor | 5 : 1 | Mladost | |||||
15.09
10:00
Sloga (BB)
Kinder
4
1
|
15.09.2019 10:00 | Sloga (BB) | 4 : 1 | Kinder | |||||
15.09
11:00
GFK Sloboda
Gaučosi
0
3
|
15.09.2019 11:00 | GFK Sloboda | 0 : 3 | Gaučosi |
15.09
10:00
Pomoravlje 1946
Soko 2015
1
3
|
15.09.2019 10:00 | Pomoravlje 1946 | 1 : 3 | Soko 2015 | |||||
15.09
10:00
AF Duljaj
Železničar
9
0
|
15.09.2019 10:00 | AF Duljaj | 9 : 0 | Železničar | |||||
15.09
10:00
RSK
Šumadija
6
0
|
15.09.2019 10:00 | RSK | 6 : 0 | Šumadija | |||||
15.09
10:00
Bačinac
Cepelin 026
1
1
|
15.09.2019 10:00 | Bačinac | 1 : 1 | Cepelin 026 |
15.09
10:00
Institut
OFK Žarkovo
5
1
|
15.09.2019 10:00 | Institut | 5 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
15.09
12:00
Budućnost
Milutinac
0
6
|
15.09.2019 12:00 | Budućnost | 0 : 6 | Milutinac | |||||
15.09
12:00
Crveni Orao
Rakovica
0
3
|
15.09.2019 12:00 | Crveni Orao | 0 : 3 | Rakovica | |||||
15.09
15:00
Turbina
Jedinstvo
1
3
|
15.09.2019 15:00 | Turbina | 1 : 3 | Jedinstvo |
15.09
10:00
Kosmaj
PKB
3
4
|
15.09.2019 10:00 | Kosmaj | 3 : 4 | PKB | |||||
15.09
10:00
Banja
Trudbenik
1
4
|
15.09.2019 10:00 | Banja | 1 : 4 | Trudbenik |
15.09
10:00
Karađorđe
Vašarište
5
0
|
15.09.2019 10:00 | Karađorđe | 5 : 0 | Vašarište |
15.09
09:00
Zvezda B
Zemun
1
4
|
15.09.2019 09:00 | Zvezda B | 1 : 4 | Zemun |
15.09
12:00
Bečej 1918
Arena SU
0
4
|
15.09.2019 12:00 | Bečej 1918 | 0 : 4 | Arena SU | |||||
15.09
10:00
Subotica '08
AFK
2
2
|
15.09.2019 10:00 | Subotica '08 | 2 : 2 | AFK | |||||
15.09
09:30
Spartak
Subotica '07
3
2
|
15.09.2019 09:30 | Spartak | 3 : 2 | Subotica '07 | |||||
15.09
09:30
Vinogradar
Radnički 1905
6
1
|
15.09.2019 09:30 | Vinogradar | 6 : 1 | Radnički 1905 |
15.09
10:00
OFK Borac
Stepojevac Vaga
0
3
|
15.09.2019 10:00 | OFK Borac | 0 : 3 | Stepojevac Vaga | |||||
15.09
10:00
Šumadija
Srećno stopalo
0
10
|
15.09.2019 10:00 | Šumadija | 0 : 10 | Srećno stopalo |
15.09
10:00
Budućnost Krušik 1
Radnički
0
2
|
15.09.2019 10:00 | Budućnost Krušik 1 | 0 : 2 | Radnički | |||||
15.09
10:00
Omladinac
Železničar
|
15.09.2019 10:00 | Omladinac | : | Železničar | |||||
15.09
10:00
OFK Osečina
Vojvode
|
15.09.2019 10:00 | OFK Osečina | : | Vojvode | |||||
15.09
10:00
Jedinstvo
Budućnost Krušik 2
|
15.09.2019 10:00 | Jedinstvo | : | Budućnost Krušik 2 | |||||
15.09
10:00
Tešnjar
Senjak 2
0
5
|
15.09.2019 10:00 | Tešnjar | 0 : 5 | Senjak 2 |
15.09
10:45
Kolubara 1
Kalimero
4
0
|
15.09.2019 10:45 | Kolubara 1 | 4 : 0 | Kalimero | |||||
15.09
09:15
Turbina
Akademija fudbala
1
6
|
15.09.2019 09:15 | Turbina | 1 : 6 | Akademija fudbala | |||||
15.09
10:00
Sloboda
Omladinac
0
4
|
15.09.2019 10:00 | Sloboda | 0 : 4 | Omladinac | |||||
15.09
08:30
ŽFK Borac
Napredak
2
0
|
15.09.2019 08:30 | ŽFK Borac | 2 : 0 | Napredak | |||||
15.09
11:30
TEK Sloga
Železničar
1
5
|
15.09.2019 11:30 | TEK Sloga | 1 : 5 | Železničar | |||||
15.09
11:30
Kolubara 2
Šumadija
1
1
|
15.09.2019 11:30 | Kolubara 2 | 1 : 1 | Šumadija |
15.09
10:00
Akademija fudbala 1
Akademija fudbala 2
4
2
|
15.09.2019 10:00 | Akademija fudbala 1 | 4 : 2 | Akademija fudbala 2 | |||||
15.09
10:45
Real 2
Kalimero 2
9
0
|
15.09.2019 10:45 | Real 2 | 9 : 0 | Kalimero 2 | |||||
15.09
08:30
Mladost (Č)
Mladost (C)
3
1
|
15.09.2019 08:30 | Mladost (Č) | 3 : 1 | Mladost (C) | |||||
15.09
09:15
Omladinac
Kalimero 2
9
0
|
15.09.2019 09:15 | Omladinac | 9 : 0 | Kalimero 2 |
15.09
17:30
Obilić
Spartak Vojput
29
19
|
15.09.2019 17:30 | Obilić | 29 : 19 | Spartak Vojput | |||||
15.09
19:00
Kikinda Grindex
Partizan
23
20
|
15.09.2019 19:00 | Kikinda Grindex | 23 : 20 | Partizan |
15.09
19:00
Železničar
Voždovac 1955
33
21
|
15.09.2019 19:00 | Železničar | 33 : 21 | Voždovac 1955 |
15.09
20:00
Nova Pazova
Vinter sport
2
3
|
15.09.2019 20:00 | Nova Pazova | 2 : 3 | Vinter sport |
15.09
16:45
Partizan
Crvena zvezda
22
34
|
15.09.2019 16:45 | Partizan | 22 : 34 | Crvena zvezda |
15.09
17:00
Partizan
Vojvodina
69
0
|
15.09.2019 17:00 | Partizan | 69 : 0 | Vojvodina |