XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 329 utakmica za dan
Nedelja, 22 Mart 2020

Fudbal

22.03.2020 14:30 Proleter Mihajlovac : Šumadija (A)
22.03.2020 14:30 Jošanica : Takovo
22.03.2020 14:30 Sušica : Jedinstvo
22.03.2020 15:00 Dunav : Radnički 1912
22.03.2020 15:00 Vojvodina 1928 : Radnički (Zr)
22.03.2020 16:00 Vlasina : Radan
22.03.2020 16:00 Temnić 1924 : Dunav
22.03.2020 16:00 Timočanin : OFK Topličanin
22.03.2020 16:00 Rembas : Budućnost
22.03.2020 15:00 Zvezdara : IMT
22.03.2020 15:00 Jedinstvo : OFK Beograd
22.03.2020 15:00 Sremčica : Crvena zvezda
22.03.2020 14:30 Borac 1932 : Zvižd
22.03.2020 14:30 Petar Dobrnjac : OFK Aranđelovac 1979
22.03.2020 14:30 OFK Napredak : Polet
22.03.2020 14:30 Pomoravlje : Karađorđe
22.03.2020 14:30 Morava : Rudar
22.03.2020 14:30 Sloboda : Partizan 1945
22.03.2020 14:30 Mladost (P) : Železničar
22.03.2020 14:30 Brezovica : Radnički Stobeks
22.03.2020 14:30 Mladost (D) : Rađevac
22.03.2020 14:30 Vrelo Sport : OFK Divci
22.03.2020 14:30 Zvečan : Polet
22.03.2020 14:30 Apolon 2018 : Budućnost
22.03.2020 14:30 Korićani : Omladinac
22.03.2020 14:30 Šumadija : Real
22.03.2020 14:30 Novi Pazar 1928 : OFK Ras
22.03.2020 14:30 Vodojaža : Goč
22.03.2020 14:30 Prijevor : Jasen
22.03.2020 14:30 Sloga (S) : Sloboda (Č)
22.03.2020 11:00 Polet (Lj) : Crnokosa
22.03.2020 14:30 Polimlje : Polet (T)
22.03.2020 15:00 Bačka : OFK Mladost APA
22.03.2020 15:00 Mladost (BP) : Tisa
22.03.2020 15:00 Vojvodina : Mladost (T)
22.03.2020 15:00 Jugović : Sloga (E)
22.03.2020 15:00 Hajduk (D) : Jadran
22.03.2020 15:00 Jedinstvo (SP) : Borac
22.03.2020 15:00 Sloboda : Podunavac
22.03.2020 15:00 Crvena zvezda (VS) : ŽAK
22.03.2020 15:00 Banat (Č) : Jedinstvo (NB)
22.03.2020 15:00 Mladost (O) : Jedinstvo (BK)
22.03.2020 15:30 Žitorađa : Nebeski Andjeli
22.03.2020 15:30 Čekmin : Akademija 10
22.03.2020 11:00 Svetlost Badnjevac : Polet 1980
22.03.2020 11:00 Jedinstvo (P) : Timok 1919
22.03.2020 16:00 Lužnica : Kablovi
22.03.2020 16:00 OFK 019 : Tanasko Rajić
22.03.2020 16:00 Majdanpek : Balkanski
22.03.2020 15:30 Meševo : Sloga
22.03.2020 15:30 Kušiljevo : Juhor
22.03.2020 15:30 Jastrebac : Jedinstvo (P)
22.03.2020 15:30 Levač : Morava 1918
22.03.2020 15:30 Mačkovac : Župa
22.03.2020 15:30 Bošnjane : Radnički (S)
22.03.2020 15:00 Dunav : Budućnost
22.03.2020 15:00 BSK Batajnica : Šumadija
22.03.2020 11:00 Prva Iskra : BASK
22.03.2020 15:00 Vrčin : Turbina
22.03.2020 15:00 Mladost : BSK 1926
22.03.2020 14:30 Sloga (B) : Sirakovo
22.03.2020 14:30 Sloga (L) : Omladinac (Š)
22.03.2020 14:30 Mlava (ML) : Obilić
22.03.2020 14:30 Budućnost (V) : Železničar
22.03.2020 14:30 Napredak Simićevo : Trgovački
22.03.2020 14:30 Borac (K) : Integral
22.03.2020 14:30 Junior Novo Naselje : ZSK
22.03.2020 14:30 Kolubara 2 : OFK Jabučje
22.03.2020 14:30 Banjani : OFK Osečina
22.03.2020 14:30 OFK Brđanac : Rubribreza
22.03.2020 14:30 Trlić : Radnik (Ub)
22.03.2020 14:30 Iskra : Tulari
22.03.2020 14:30 Dimitrije Tucović : Tvrdojevac
22.03.2020 14:30 Mladost (PP) : Podrinje
22.03.2020 14:30 Jedinstvo (ŠT) : Duško
22.03.2020 14:30 Karađorđe : Sinđelić
22.03.2020 14:30 Hajduk Stanko : Vidojevica
22.03.2020 14:30 Drina : Mladi borac
22.03.2020 14:30 Milan Orlić : Majur
22.03.2020 14:30 Mladost (DD) : Cer
22.03.2020 15:00 Granit : Kraljevo Hajduk
22.03.2020 15:00 Tavnik : Mladost
22.03.2020 15:00 Budućnost : Rudar
22.03.2020 15:00 Mataruge : Ibar
22.03.2020 15:00 Gruža : Proleter
22.03.2020 15:00 Ribnica : Popovići Vrnjci
22.03.2020 15:00 Mladost (P) : Napredak
22.03.2020 15:00 Dedinje Junajted : Rudar
22.03.2020 15:00 Mladost (A) : Ozrem
22.03.2020 15:00 Jedinstvo (GG) : Jedinstvo (K)
22.03.2020 15:00 Jedinstvo (P) : Omladinac (Z)
22.03.2020 15:00 Budućnost (M) : Slavija
22.03.2020 15:00 BSK : Radnički 1918
22.03.2020 15:00 Hercegovac : Kordun
22.03.2020 15:00 Budućnost (P) : Maglić
22.03.2020 15:00 Borac 46 : ŽAK
22.03.2020 15:00 Kulpin : Tvrđava
22.03.2020 15:30 Obilić (Z) : Preporod
22.03.2020 15:30 Đurđin : Radnički 1905
22.03.2020 15:30 Proleter (Nj) : Napredak
22.03.2020 15:30 Sutjeska : Jadran
22.03.2020 15:00 Mitros : Ljukovo
22.03.2020 15:00 Železničar : Donji Srem 2015
22.03.2020 15:00 Borac (K) : Donji Petrovci
22.03.2020 15:00 Borac (M) : Budućnost
22.03.2020 15:00 LSK Laćarak : Napredak
22.03.2020 15:00 Hajduk (B) : PSK Putinci
22.03.2020 15:30 OFK Sirig : Petrovaradin
22.03.2020 15:30 Bačka (Đ) : Jedinstvo
22.03.2020 15:30 Bačka (B) : TSK
22.03.2020 15:30 Tatra : OFK Futog
22.03.2020 15:30 Veternik : Fruškogorac
22.03.2020 15:30 ŽSK : RFK Novi Sad 1921
22.03.2020 15:30 Šajkaš 1908 : Slavija
22.03.2020 15:00 Tamiš : Lehel
22.03.2020 15:00 2. Oktobar : Jedinstvo
22.03.2020 15:00 Omladinac FAM : Rusanda
22.03.2020 15:00 Potisje : Mladost (BD)
22.03.2020 15:00 OFK Klek : Radnički 1911
22.03.2020 15:00 Polet : Crvena zvezda
22.03.2020 15:00 Borac : Mladost (L)
22.03.2020 15:00 Dolina : Partizan (U)
22.03.2020 15:00 Jedinstvo (V) : Jugoslavija
22.03.2020 15:00 Potporanj : BAK
22.03.2020 15:00 Polet (Id) : Crvena zvezda
22.03.2020 15:00 Spartak 1911 : Partizan (G)
22.03.2020 15:00 Strela : Radnički (B)
22.03.2020 15:00 Sloga (BNS) : Budućnost (A)
22.03.2020 15:30 Urovica : Ključ
22.03.2020 11:00 Sloga : Polom
22.03.2020 15:30 Branik : Rudna Glava
22.03.2020 15:30 Blizna : Radnički
22.03.2020 15:30 Polet : Zlot
22.03.2020 16:00 Osnić : Ozren
22.03.2020 16:00 Kosovo : Hajduk
22.03.2020 16:00 Velika Jasikova : Graničar
22.03.2020 16:00 Trebič : Sloga (M)
22.03.2020 16:00 PRO Rudar : OFK Knjaz
22.03.2020 16:00 Sloga (Ć) : Mladost
22.03.2020 16:00 Vinogradar : Sebečevac
22.03.2020 16:00 Gradina : FUD
22.03.2020 16:00 Sloga (M) : Trudbenik
22.03.2020 16:00 13. April : Ribnik
22.03.2020 16:00 Kupci : Donji Kopaonik
22.03.2020 16:00 Čitluk : Varvarin
22.03.2020 16:00 Žabare : Šanac
22.03.2020 16:00 Bratstvo : Napredak (D)
22.03.2020 16:00 Resavac : Orlovi
22.03.2020 16:00 Morava (R) : Mladost (D)
22.03.2020 16:00 Moravac 2015 : Kolare
22.03.2020 16:00 Javor : Mladost (K)
22.03.2020 16:00 Juhor : Dragocvet
22.03.2020 16:00 Partizan (M) : Mladost (J)
22.03.2020 15:00 Heroj Polet : Sinđelić 2012
22.03.2020 15:00 011 : Borac (P)
22.03.2020 15:00 PKB Kovilovo : Rakovica
22.03.2020 15:00 Institut : Posavac Tišma
22.03.2020 15:00 Srem : Šumadinac
22.03.2020 15:00 Balkan Mirijevo : Borac (O)
22.03.2020 11:00 Hajduk : Poštar Zvezdara
22.03.2020 15:00 Omladinac : Posavina
22.03.2020 15:00 Budućnost : OFK Borac
22.03.2020 15:00 Duboko : Strelac
22.03.2020 15:00 Barajevo : Borac (L)
22.03.2020 15:00 Lisović : Zvezda
22.03.2020 15:00 OFK Zabrežje : Radnički
22.03.2020 15:00 Kosmajac : Boleč
22.03.2020 15:00 Šumadija 1962 : Zaklopača
22.03.2020 15:00 Kosmaj : Kaluđerica 1969
22.03.2020 15:00 Rabrovac : Šepšin
22.03.2020 15:00 Borac : ŽSK
22.03.2020 15:00 Plaskovac : Vinča
22.03.2020 15:00 Marjan : Lokomotiva
22.03.2020 15:00 Šumadinac (S) : Banja
22.03.2020 15:00 Mladost MG : Omladinac (DR)
22.03.2020 15:00 Prvi srpski ustanak : BSK
22.03.2020 15:00 Šumadinac (N) : Jasenica
22.03.2020 15:00 Mladost (P) : Sloga (D)
22.03.2020 15:00 Sloboda (G) : Jedinstvo (P)
22.03.2020 15:00 Borac (D) : Šumadija 1934
22.03.2020 15:00 Kolonija : Pobeda 1926
22.03.2020 15:00 Šumadinac KG : Zastava
22.03.2020 15:00 Maršić : OFK Bagremar
22.03.2020 15:00 Srbija : Kutlovo
22.03.2020 14:30 Mladost (V) : Strmovo 1968
22.03.2020 14:30 Šarbane : Polet (T)
22.03.2020 14:30 Polet (DL) : Rudar 1945
22.03.2020 14:30 Joševa : Zvizdar 2012
22.03.2020 14:30 Čučuge : Pambukovica
22.03.2020 14:30 Kolubara (J) : Kalenić
22.03.2020 15:00 Borac (A) : Miločajac
22.03.2020 15:00 Jedinstvo (G) : Mineral 2015
22.03.2020 15:00 Stubal : Jedinstvo (D)
22.03.2020 15:00 Braća Vuković : Mladost 1981
22.03.2020 15:00 Zvezda : Progorelica
22.03.2020 15:00 Dunav : Mladost
22.03.2020 15:00 OFK Odžaci : Jedinstvo
22.03.2020 15:00 Aleksa Šantić : Hajduk
22.03.2020 15:00 Lipar : Terekveš
22.03.2020 15:00 Zadrugar : Partizan
22.03.2020 15:00 Polet : Kula
22.03.2020 15:00 Obilić 1993 : Fruška Gora
22.03.2020 15:00 BSK : Jednota
22.03.2020 15:00 Trgovački : Sloga (Č)
22.03.2020 15:00 Sloboda : Fruškogorac
22.03.2020 15:00 Sloga (V) : Sloven
22.03.2020 15:00 OFK Zeka Buljubaša : Graničar 1924
22.03.2020 15:00 Sremac : OFK Bikić
22.03.2020 Obilić : Železničar
22.03.2020 Titel : Borac
22.03.2020 Dinamo : Sloga
22.03.2020 Jedinstvo (G) : Vinogradar
22.03.2020 Miletić : Čenej
22.03.2020 Proleter : Moskva
22.03.2020 15:00 Borac (VS) : Partizan (K)
22.03.2020 15:00 Polet : Vojvodina (CC)
22.03.2020 15:00 Karaš (K) : Ševac
22.03.2020 15:00 Vulturul : Banat (I)
22.03.2020 15:00 Borac (VG) : Karaš (J)
22.03.2020 15:00 Banat (D) : Ratar
22.03.2020 16:00 14. Oktobar : Kopaonik
22.03.2020 16:00 Garevina : Borac
22.03.2020 16:00 Rubin : Poljoprivrednik
22.03.2020 16:00 Omladinac : Velika Drenova
22.03.2020 16:00 Kamenorezac 76 : Sloga (L)
22.03.2020 16:00 Kupinovac : Sloga
22.03.2020 16:00 Partizan : Ursule
22.03.2020 16:00 Šantarovac : Vinorača
22.03.2020 16:00 Šumadinac : Sinđelić 1934
22.03.2020 16:00 GFK Tabane : Zenit
22.03.2020 15:00 Novi Beograd : Bežanija
22.03.2020 15:00 Busije : Zmaj 1953
22.03.2020 15:00 DIF : Rekreativo 011
22.03.2020 10:00 Šećeranac Ada : Dedinje
22.03.2020 15:00 BUSK : 13. maj
22.03.2020 15:00 Velika Moštanica : Mladi proleter
22.03.2020 15:30 Graničar : Tisa
22.03.2020 15:30 Bačka : Jadran
22.03.2020 15:30 Slavija : Jedinstvo
22.03.2020 15:30 Šampion : Horgoš 1911
22.03.2020 15:30 Tromedja : AFK
22.03.2020 15:30 Hajduk : Tornjoš
22.03.2020 14:30 Gorki : Zadrugar
22.03.2020 14:30 Budućnost (DO) : OFK Šabac
22.03.2020 14:30 Sloboda : Premijer
22.03.2020 14:30 Torpedo 1924 : Napredak
22.03.2020 14:30 Lipolist : Omladinac 2013 (SL)
22.03.2020 14:30 Rudar : Velika Reka
22.03.2020 14:30 Jedinstvo (MZ) : 7. Juli
22.03.2020 14:30 Sloga : Prva Iskra
22.03.2020 14:30 Antimon : Jedinstvo (ZA)
22.03.2020 14:30 Borac : Jadar 1961
22.03.2020 14:30 Šipurske livade : Pričinović
22.03.2020 14:30 Vojvoda Stepa Stepanović : Mrovska
22.03.2020 14:30 Rankovac : Radnički
22.03.2020 14:30 Vlašić : Trešnjevka
22.03.2020 14:30 Cerić : PSK
22.03.2020 14:30 Sloga : Dobrava
22.03.2020 14:30 OFK Jelen : Jevremovac
22.03.2020 15:00 Siti Sport Klub : PKB (PS)
22.03.2020 15:00 Boka Seniors : OFK Crvenka
22.03.2020 15:00 Pinosava : Minel
22.03.2020 15:00 Sveti Stefan : Avala 1939
22.03.2020 15:00 Poštar 1930 : Pionir
22.03.2020 15:00 Resnik : Palilulac
22.03.2020 Naša Zvezda : Proleter
22.03.2020 Bačka : Mladost
22.03.2020 Krivanj : Soko
22.03.2020 Orlovi : Sloga
22.03.2020 Borac : Bačka 1945
22.03.2020 Neštin : Bački Hajduk
22.03.2020 14:30 Jedinstvo (K) : Krilaš
22.03.2020 14:30 Radnički (K) : Polet S.D.
22.03.2020 11:00 Omladinac (B) : Napredak 1936
22.03.2020 14:30 Mladost (R) : Borac (V)
22.03.2020 14:30 Sloga 1952 : Zadrugar 1947
22.03.2020 14:30 Napredak (P) : Barič
22.03.2020 14:30 Mladost (B) : Ljubičevo
22.03.2020 14:30 Sloga (M) : Desine
22.03.2020 14:30 Stig 1955 : Vihor
22.03.2020 14:30 Dizel : Mlava (B)
22.03.2020 15:00 B 2000 : Kopljari
22.03.2020 15:00 Sloga : Brezovac
22.03.2020 15:00 Mladost : Trešnjevica
22.03.2020 15:00 Radoje Domanović : Mladi rudar
22.03.2020 15:00 Šamot : Venčani
22.03.2020 15:00 Borac : Vrbica
22.03.2020 15:30 Solid : Žednik
22.03.2020 15:30 Hajduk : OFK Mala Bosna 2015
22.03.2020 15:30 Lokomotiva : Udarnik Višnjevac
22.03.2020 15:30 Elektrovojvodina : Vinogradar
22.03.2020 15:30 Bikovo : Palić
22.03.2020 15:00 Mladost : BSK
22.03.2020 15:00 Jedinstvo : Omladinac
22.03.2020 15:00 Dolovo : Proleter
22.03.2020 15:00 Borac : Budućnost
22.03.2020 11:00 Naupare : Makrešane
22.03.2020 16:00 Bukovica : Borac
22.03.2020 11:00 Mudrakovac : Kapidžija
22.03.2020 16:00 Polet : Rasina
22.03.2020 16:00 Konjuh : Modrica
22.03.2020 16:00 Čarapan : Gaglovo
22.03.2020 14:30 Skobalj : Proleter 1947
22.03.2020 14:30 Hajduk Veljko 1934 : OFK Slavija
22.03.2020 14:30 Budućnost : Jezava
22.03.2020 11:00 Jedinstvo (M) : Omladinac (K)
22.03.2020 11:00 Dokmir : Kolubara (LP)
22.03.2020 11:00 Vukona : Murgaš 2012
22.03.2020 11:00 OFK Takovo : Gunjevac
22.03.2020 16:00 Polet : Hajduk
22.03.2020 11:00 Mladost (Z) : Belpos
22.03.2020 16:00 Skupljen 2013 : Mladost 2013
22.03.2020 11:00 Torpedo : Verko
22.03.2020 10:30 Jašunja : Turekovac
22.03.2020 16:00 Mladost 2015 : Dvorane
22.03.2020 16:00 Padež : Mladost VPD
22.03.2020 10:00 Mlava (R) : Pobeda 1953
22.03.2020 02:00 Municipal Jalapa 2 : 0 Walter Ferretti
22.03.2020 02:00 Real Estelí 4 : 0 Real Madriz
22.03.2020 02:00 Diriangén 2 : 0 Deportivo Ocotal
22.03.2020 12:30 Inter Star 1 : 1 Flambeau du Centre
22.03.2020 14:00 Bumamuru 0 : 1 Aigle Noir
22.03.2020 14:00 Musongati 1 : 1 Le Messager Ngozi
22.03.2020 15:00 Athlético Olympic 2 : 0 Vital'O
22.03.2020 10:00 RFK Novi Sad 1921 : Spartak ŽK
22.03.2020 10:00 OFK Bačka : TSC
22.03.2020 10:00 Proleter (NS) : Kabel
22.03.2020 10:00 Hajduk 1912 : Tekstilac

Rukomet

22.03.2020 18:00 Novi Pazar : Šamot 65
jaskooo01 je tipovao utakmicu
jaskooo01 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
jaskooo01 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Gospodine @Ašković-u u dva Vaša teksta (koja sam slučajno pročitao) izneli ste dve netačnosti ili neistine, kako god. U tekstu pod naslovom "VEK POSTOJANJA ŽAKa IZ SOMBORA" (inače klub osnovan 1924. godine) Vi pišete da je to najstariji železnički klub u Vojvodini?! Moram Vas ispraviti pa dodati da je prvi osnovani železnički klub u Vojvodini SzVAK ("Szabadkai Vasutasi Atletikai Klub" ili "Subotički Železnički Atletski Klub") osnovan 1914. godine... Drugi je ŽFK "Banat Bagljaš" Zrenjanin (osnovan 1922. godine)... U drugom tekstu pod naslovom "DRAGOJLO STANOJLOVIĆ: DEFANZIVA JE UNIŠTILA FUDBAL!" pišete da je gospodin Stanojlović u tri maha trenirao, možda i jeste, u to ne ulazim, FK "Radnički" Sombor, ali sigurno nije "Radnički 1912" jer je taj klub tada bio u Stanišiću (naseljeno mesto u Somborskoj opštini), takmičeći se pod imenom FK "Stanišić". Radi se o dva različita kluba iz grada Sombora, to je valjda svima jasno, FK "Radnički" Sombor je stari somborski fudbalski klub, osnovan 1912. godine dok je FK "Radnički 1912" ukradeni klub iz Stanišića (https://www.srbijasport.net/n/41749/ukraden-fudbalski-klub-u-stanisicu). Sportski pozdrav i da što manje bude netačnosti.
Mladenovcanin11400 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu