XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 379 utakmica za dan
Subota, 14 Mart 2020

Fudbal

14.03.2020 16:00 Javor Matis 2 : 2 Čukarički
14.03.2020 16:00 Spartak ŽK 0 : 0 Vojvodina
14.03.2020 16:00 Mladost 2 : 1 Inđija
14.03.2020 15:30 Voždovac 1 : 2 Partizan
14.03.2020 16:00 Radnički (N) 3 : 1 Mačva
14.03.2020 18:00 Crvena zvezda 3 : 0 Napredak
14.03.2020 18:00 Proleter 5 : 0 Rad
14.03.2020 13:30 TSC 2 : 1 Radnik
14.03.2020 15:00 Smederevo 1924 0 : 0 Zlatibor
14.03.2020 15:00 Sinđelić 0 : 1 OFK Žarkovo
14.03.2020 14:30 Mačva 1929 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
14.03.2020 14:30 Loznica 0 : 2 Sloga (P)
14.03.2020 14:30 Jedinstvo 1 : 1 Sloga (K)
14.03.2020 14:30 Takovo 0 : 2 Trepča
14.03.2020 14:30 Mokra Gora : Jošanica
14.03.2020 14:30 Tutin 1 : 0 Sloga 33
14.03.2020 14:30 Šumadija (A) 1 : 0 Mladi radnik 1926
14.03.2020 14:30 Borac 1926 1 : 1 Proleter Mihajlovac
14.03.2020 14:30 Bratstvo 1946 0 : 1 Omladinac
14.03.2020 14:30 1. Maj Ruma 1 : 0 Dinamo 1945
14.03.2020 14:30 Radnički (Zr) 0 : 1 Bečej 1918
14.03.2020 14:30 Radnički 1912 2 : 0 OFK Vršac
14.03.2020 14:30 Radnički (SM) 0 : 0 Dunav
14.03.2020 14:30 Bačka 1901 1 : 1 Hajduk 1912
14.03.2020 15:00 GFK Dubočica 2 : 2 Rembas
14.03.2020 15:00 GFK Jagodina 1 : 0 Trstenik PPT
14.03.2020 15:00 OFK Topličanin 2 : 0 OFK Sinđelić
14.03.2020 15:00 Dunav 3 : 0 Timočanin
14.03.2020 14:30 OFK Beograd 1 : 2 Sremčica
14.03.2020 11:00 GSP Polet Dorćol 1 : 2 Jedinstvo
14.03.2020 11:00 Teleoptik 0 : 0 BSK Borča
14.03.2020 14:30 IMT 7 : 1 Lokomotiva
14.03.2020 13:30 Brodarac 0 : 5 Zvezdara
14.03.2020 14:30 Karađorđe 0 : 1 Morava
14.03.2020 14:30 VGSK 1 : 4 Pomoravlje
14.03.2020 14:30 Borac 0 : 0 Vrelo Sport
14.03.2020 14:30 Radnički (V) 2 : 0 Drina
14.03.2020 14:30 Omladinac 1 : 3 Šumadija
14.03.2020 14:30 FAP 2 : 1 Zlatar
14.03.2020 14:30 Crnokosa 1 : 0 Polimlje
14.03.2020 14:30 Budućnost 2 : 0 Sevojno
14.03.2020 14:30 Tekstilac 4 : 0 Bačka
14.03.2020 14:30 Krila Krajine 0 : 4 OFK Stari Grad
14.03.2020 16:00 Bajša 1 : 1 Crvenka
14.03.2020 14:30 ČSK Pivara 1 : 2 Vojvodina
14.03.2020 14:30 OFK Mladost APA 3 : 1 Mladost (BP)
14.03.2020 14:30 Cement 3 : 0 Jugović
14.03.2020 14:30 Mladost (BJ) 4 : 0 Sloboda
14.03.2020 14:30 Crvena zvezda 2 : 2 Radnički (NP)
14.03.2020 14:30 Sloga (E) 2 : 2 Hajduk (D)
14.03.2020 14:30 Sloga 2 : 4 Crvena zvezda (VS)
14.03.2020 14:30 Jedinstvo (NB) 1 : 3 Mladost (O)
14.03.2020 14:30 Krajina 3 : 0 Banat (Č)
14.03.2020 14:30 Kikinda 1909 1 : 2 Sloboda
14.03.2020 14:30 Naftagas 6 : 0 Radnički (S)
14.03.2020 15:00 Polet 1980 : Sloga
14.03.2020 15:00 Nebeski Andjeli 7 : 1 Bobište
14.03.2020 15:00 Jastrebac 0 : 1 Žitorađa
14.03.2020 15:00 Pčinja 4 : 1 OFK Kosanica
14.03.2020 15:00 Balkanski 4 : 1 Jedinstvo (P)
14.03.2020 15:00 BSK 1 : 3 Brodoremont
14.03.2020 15:00 Đerdap 1 : 0 Rtanj
14.03.2020 15:00 Timok 1919 5 : 0 Lužnica
14.03.2020 15:00 Morava 1918 3 : 0 Mačkovac
14.03.2020 15:00 Jedinstvo (P) 2 : 0 Levač
14.03.2020 15:00 Morava 1 : 0 OFK Napredak 1929
14.03.2020 14:30 Turbina 3 : 0 Napredak
14.03.2020 10:00 BASK 0 : 0 Vrčin
14.03.2020 14:30 Šumadija 2 : 0 Milutinac
14.03.2020 14:30 Trgovački 1 : 0 Borac (K)
14.03.2020 14:30 Radnik (Ub) 6 : 0 Iskra
14.03.2020 14:30 Rubribreza 4 : 2 Trlić
14.03.2020 14:30 Sinđelić 0 : 7 Hajduk Stanko
14.03.2020 15:00 Rudar 0 : 0 Mataruge
14.03.2020 15:00 Mladost 1 : 0 Mladi radnik 1925
14.03.2020 15:00 Ovčar 1 : 1 Jedinstvo (P)
14.03.2020 14:30 Tvrđava 3 : 0 Budućnost (M)
14.03.2020 15:30 Napredak 3 : 1 Sutjeska
14.03.2020 15:30 Panonija IM Topola 1 : 3 Obilić (NK)
14.03.2020 15:30 Sloga 1 : 4 Njegoš
14.03.2020 15:30 Radnički 1905 0 : 0 Proleter (RS)
14.03.2020 14:30 Partizan 2 : 0 Železničar
14.03.2020 15:30 Slavija 2 : 0 Omladinac
14.03.2020 15:30 RFK Novi Sad 1921 1 : 0 Fruškogorski partizan
14.03.2020 15:30 OFK Futog 4 : 1 Veternik
14.03.2020 15:00 BAK 2 : 1 Polet (Id)
14.03.2020 15:00 Partizan (U) 0 : 4 Jedinstvo (V)
14.03.2020 15:00 Brestovac 3 : 2 Šarbanovac
14.03.2020 15:00 Rudna Glava 4 : 0 Blizna
14.03.2020 15:00 Poreč 1 : 1 Branik
14.03.2020 15:00 Varvarin 6 : 2 Žabare
14.03.2020 15:00 OFK Bratstvo 2 : 1 Javor
14.03.2020 14:30 Borac (O) 1 : 4 Hajduk
14.03.2020 10:30 Rakovica 0 : 1 Institut
14.03.2020 14:30 Zvezda 3 : 1 OFK Zabrežje
14.03.2020 15:00 Radnički 1924 3 : 0 Napredak 2012
14.03.2020 15:00 Sloga (D) 0 : 3 Kutlovo
14.03.2020 14:30 Strmovo 1968 7 : 0 Kalenić
14.03.2020 14:30 Rudar 1945 3 : 5 Joševa
14.03.2020 14:30 Partizan 3 : 1 Polet
14.03.2020 14:30 Sloven 2 : 0 OFK Zeka Buljubaša
14.03.2020 14:30 Jednota 3 : 2 Trgovački
14.03.2020 15:30 Železničar 0 : 7 Titel
14.03.2020 15:00 Radnički (P) 1 : 3 Todorovce
14.03.2020 15:00 Jedinstvo (Š) 3 : 1 Lemind 1953
14.03.2020 15:00 Marjan MB 3 : 1 Badince
14.03.2020 15:00 Velika Drenova 2 : 4 Kamenorezac 76
14.03.2020 15:00 Stari Trstenik 1 : 2 Garevina
14.03.2020 15:00 Kopaonik 6 : 1 Polet 57
14.03.2020 15:00 Rudar (St) 1 : 0 Napredak (Sv)
14.03.2020 15:00 Rudar (SR) 3 : 0 Napredak (St)
14.03.2020 15:00 Zenit 0 : 1 Mladost
14.03.2020 15:00 Sinđelić 1934 0 : 0 GFK Tabane
14.03.2020 15:00 Sloga 0 : 4 Partizan
14.03.2020 15:00 Krtinska 4 : 1 Rvati
14.03.2020 14:30 Bežanija 3 : 2 Umka
14.03.2020 15:30 AFK 6 : 0 Hajduk
14.03.2020 14:30 OFK Šabac 1 : 0 Sloboda
14.03.2020 14:30 Velika Reka 1 : 2 Jadar 1961
14.03.2020 14:30 Radnički 1 : 1 Vlašić
14.03.2020 14:30 Avala 1939 1 : 2 Poštar 1930
14.03.2020 15:00 Rasina 2 : 5 Konjuh
14.03.2020 15:00 Kapidžija 1 : 2 Parunovac
14.03.2020 15:00 Razvitak 1 : 0 Donja Mutnica
14.03.2020 15:00 Kruševica 3 : 1 Mladost 2015
14.03.2020 12:30 Inter Star 0 : 1 Musongati
14.03.2020 14:00 Ngozi City 1 : 0 Vital'O
14.03.2020 14:00 Lydia Ludic 2 : 1 Les Lierres
14.03.2020 15:00 Rukinzo 1 : 0 Dynamik
14.03.2020 TSC : Spartak DOO
14.03.2020 ŽGFK Lavice Dubočica : Rad
14.03.2020 ŽFU Zvezda B 2018 : Kolubara
14.03.2020 Napredak Junior 2018 : Majdanpek
14.03.2020 Radnički 2012 : Mačva
14.03.2020 11:00 Rudovci 2 : 8 Desetka
14.03.2020 12:30 Rad 0 : 1 Partizan
14.03.2020 13:00 Čukarički 2 : 0 OFK Beograd
14.03.2020 11:00 Vojvodina 0 : 0 Crvena zvezda
14.03.2020 14:30 Budućnost Krušik 2014 0 : 2 Šumadija 1903
14.03.2020 14:30 Radnički (V) 1 : 0 Jedinstvo (Ub)
14.03.2020 14:30 Metalac (GM) 4 : 0 Sloga (K)
14.03.2020 14:30 Javor 3 : 3 Loznica
14.03.2020 14:30 Novi Pazar 0 : 0 Sloga (P)
14.03.2020 14:30 Radnički 1923 4 : 1 Karađorđe
14.03.2020 14:30 Borac 1926 5 : 1 Sloboda (Č)
14.03.2020 14:30 Sloboda (U) 1 : 0 Smederevo 1924
14.03.2020 14:30 Šumadija (A) 1 : 1 Mačva
14.03.2020 10:00 Radnički (Z) 0 : 3 Podrinje
14.03.2020 10:00 Petar Puača 4 : 0 Radnički (NP)
14.03.2020 Vojvodina : Index
14.03.2020 10:00 Dinamo 1945 3 : 2 Železničar
14.03.2020 10:00 OFK Vršac 4 : 1 Radnički (SM)
14.03.2020 10:00 Inđija 7 : 0 Omladinac
14.03.2020 10:00 Spartak ŽK 3 : 1 Radnički 1912
14.03.2020 BSK Borča 3 : 4 Bežanija
14.03.2020 Brodarac 2 2 : 4 Zemun
14.03.2020 011 0 : 3 IMT
14.03.2020 BSK 1925 1 : 2 BASK
14.03.2020 Sinđelić 5 : 1 Studentski Grad
14.03.2020 OFK Žarkovo 4 : 0 Lokomotiva
14.03.2020 Radnički (NB) 2 : 1 DIF
14.03.2020 Torlak 6 : 0 IM Rakovica
14.03.2020 Mladenovac 4 : 1 Crvena zvezda
14.03.2020 Prva Iskra 2 : 3 Jedinstvo
14.03.2020 Budućnost 3 : 0 Palilulac
14.03.2020 Siti Sport Klub 1 : 1 Zvezdara
14.03.2020 Novi Beograd 0 : 1 Poštar 1930
14.03.2020 Lokomotiva 3 : 0 Brodarac
14.03.2020 Grafičar : Internacional
14.03.2020 OFK Beograd 1 : 0 011
14.03.2020 Sinđelić : Partizan
14.03.2020 Zemun : Rad
14.03.2020 IMT : BSK Borča
14.03.2020 Poštar 1930 2 : 0 Borac
14.03.2020 Sinđelić 2 3 : 2 Dunavac
14.03.2020 OFK Beograd 2 0 : 1 OFK Žarkovo
14.03.2020 Zvezdara 3 : 1 Rojkovac
14.03.2020 Radnički (NB) 2 1 : 3 Budućnost
14.03.2020 Zmaj 1953 0 : 2 Sinđelić
14.03.2020 10:00 Rad 1 : 0 Partizan
14.03.2020 11:00 Mačva 2 : 0 Brodarac
14.03.2020 13:00 Kiker 4 : 1 OFK Vršac
14.03.2020 15:30 Čukarički 3 : 2 Real Niš
14.03.2020 13:00 Vojvodina 1 : 2 Crvena zvezda
14.03.2020 14:30 Teleoptik 0 : 0 Spartak ŽK
14.03.2020 00:00 Napredak 3 : 1 Jagodina Tabane
14.03.2020 00:00 Timočanin 4 : 1 Kopernikus Želežničar
14.03.2020 00:00 Timok 1919 1 : 1 Bor 1919
14.03.2020 00:00 Radnički (P) 3 : 2 GFK Dubočic
14.03.2020 00:00 Radnički 2 3 : 0 Radnik
14.03.2020 12:00 Spartak ŽK 12 : 0 Radnički (S)
14.03.2020 12:00 Borac 1 : 3 Proleter 2006
14.03.2020 12:00 Petrika 2 : 0 Bačka 1901
14.03.2020 12:00 TSC 3 : 0 Proleter
14.03.2020 00:00 RFK Novi Sad 1921 2 : 2 OFK Bačka
14.03.2020 12:00 Radnički (Zr) 1 : 2 Podrinje
14.03.2020 13:00 Vojvodina 0 : 1 Index
14.03.2020 12:00 Dinamo 1945 3 : 1 Železničar
14.03.2020 12:00 OFK Vršac 1 : 1 Radnički (SM)
14.03.2020 12:00 Inđija 7 : 1 Omladinac
14.03.2020 00:00 OPK Rudar 1933 2 : 1 Jasenica 2017
14.03.2020 11:00 Napredak 1 : 3 RSK
14.03.2020 00:00 Sloga 33 0 : 4 Radnički 1923
14.03.2020 00:00 SFS Borac 7 : 1 Morava 1918
14.03.2020 00:00 Trayal Knez Lazar 0 : 2 OFK Lugomir
14.03.2020 00:00 Blizna 1 : 4 Mali Bor
14.03.2020 00:00 Topličanin 2 : 1 Župa
14.03.2020 00:00 Morava (R) 2 : 1 Sloga
14.03.2020 08:30 Voždovac 3 : 1 Teleoptik
14.03.2020 11:00 Lokomotiva 4 : 2 Studenski grad
14.03.2020 15:00 Rad 1 : 1 Radnički (NB)
14.03.2020 10:00 Takovo : FAP
14.03.2020 10:00 Mladost : Sloboda (Č)
14.03.2020 10:00 Kinder 3 : 2 Borac 1926
14.03.2020 10:00 Gaučosi 2 : 0 Čačak 94
14.03.2020 10:00 Sloga (P) 9 : 0 Budućnost
14.03.2020 11:00 Jedinstvo Putevi 1 : 2 Zlatibor
14.03.2020 10:00 Javor Matis 1 : 1 Sloga (BB)
14.03.2020 11:00 Metalac 4 : 1 GFK Sloboda
14.03.2020 10:00 OPK Rudar 1933 3 : 3 Soko 2015
14.03.2020 11:00 Železničar 3 : 4 Petlić SD 2006
14.03.2020 10:00 Smederevo 1924 0 : 2 Mladi radnik 1926
14.03.2020 10:00 Šumadija 1 : 0 VGSK
14.03.2020 10:00 Sloga 33 5 : 1 Pomoravlje 1946
14.03.2020 10:00 Cepelin 026 2 : 1 AF Duljaj
14.03.2020 10:00 Bačinac 1 : 0 Plana
14.03.2020 10:00 Jasenica 2017 0 : 4 RSK

Košarka

14.03.2020 19:00 Napredak 92 : 66 Kolubara LA 2003
14.03.2020 19:00 Borac 76 : 63 Vojvodina
14.03.2020 19:30 Pirot 75 : 94 KKK Radnički
14.03.2020 17:00 Spartak 96 : 82 Mladost (SP)
14.03.2020 16:45 Zemun Fitofarmacija 87 : 69 Proleter Naftagas
14.03.2020 19:00 BKK Radnički 92 : 87 Železničar
14.03.2020 15:30 Konstantin 108 : 86 Beovuk 72
14.03.2020 17:00 Zdravlje Leskovac 87 : 77 Sveti Đorđe
14.03.2020 19:30 Čačak 94 109 : 77 Zekas 75
14.03.2020 15:00 Požarevac 72 : 59 Jagodina
14.03.2020 18:00 Priboj 83 : 110 Napredak Junior
14.03.2020 19:00 Klik 96 : 51 Svilajnac
14.03.2020 17:00 Plana 104 : 100 Loznica
14.03.2020 20:00 Srem 84 : 73 Omladinac
14.03.2020 14:30 Sloboda (NS) 72 : 64 Nova Pazova
14.03.2020 17:00 Mladost Veternik 0 : 20 Topola
14.03.2020 12:00 Slodes 109 : 52 Eko Sport
14.03.2020 16:00 Beko 115 : 67 Žitko Basket
14.03.2020 20:30 Borča 84 : 80 Barajevo
14.03.2020 18:00 Žarkovo 95 : 72 Radnički (O)
14.03.2020 20:30 Marinos 65 : 64 Rtanj
14.03.2020 18:00 Topličanin 116 : 69 Mladost Vesna
14.03.2020 18:30 Sloga Elite 135 : 59 Kruševac
14.03.2020 16:00 Trepča 82 : 77 Smederevo
14.03.2020 17:00 Goč 70 : 82 Zicer 2014
14.03.2020 00:00 Kopaonik 0 : 20 Paraćin
14.03.2020 14:40 Ras 89 : 84 Astra
14.03.2020 19:00 Radan 76 : 91 Zone Boys
14.03.2020 15:00 Kuršumlija 20 : 0 Hajduk Veljko
14.03.2020 13:00 Hisar 20 : 0 OKK Sokobanja
14.03.2020 19:30 Šabac 76 : 75 M015
14.03.2020 20:00 Radnički (V) 118 : 62 Osečina
14.03.2020 20:30 Železničar 20 : 0 Student 014
14.03.2020 11:00 Play off 56 : 102 Morava
14.03.2020 19:30 Sloga 64 : 80 Mladost
14.03.2020 12:30 Basketball Stars 62 : 88 Beočin
14.03.2020 19:00 Proleter 80 : 71 Akademik
14.03.2020 17:00 Apatin 68 : 52 Karađorđevo
14.03.2020 15:30 I Came To Play 97 : 64 Senta
14.03.2020 17:00 Hercegovac 95 : 69 Futog
14.03.2020 18:00 Topolčanka 67 : 54 Girl Basket
14.03.2020 18:00 Užice 21 : 39 Lim
14.03.2020 13:00 Play Off : Zvečan
14.03.2020 12:00 Železničar 50 : 85 Sloga
14.03.2020 Partizan NIS : Radnički 1950
14.03.2020 Sloboda : Mladost Veternik NS Basket 07
14.03.2020 Crvena zvezda M:TS : Sloga
14.03.2020 Star : Konstantin
14.03.2020 Dynamic VIP PAY : Vizura Shark
14.03.2020 Mega Bemax : Borac

Odbojka

14.03.2020 17:00 Partizan 3 : 1 Radnički
14.03.2020 19:00 Mladi radnik 2 : 3 Niš
14.03.2020 19:00 Jedinstvo (SP) 0 : 3 Crvena zvezda
14.03.2020 19:00 Klek Srbijašume 0 : 3 VA-014 Bauwesen
14.03.2020 16:00 Borac 2 : 3 Metalac Takovo
14.03.2020 19:00 Spartak (Lj) 3 : 0 Železničar
14.03.2020 18:00 Smederevo Carina 1 : 3 Novi Sad
14.03.2020 19:00 Mladenovac 3 : 2 VGSK
14.03.2020 16:00 Užice 3 : 0 Kosovska Mitrovica
14.03.2020 18:00 Banat 1 : 3 Dubočica
14.03.2020 16:00 Rudar 3 : 1 Roda
14.03.2020 18:30 Gračac 3 : 1 Tehničar (Kv)
14.03.2020 20:00 Toplički Vitezovi 3 : 0 MOK Topličanin 97
14.03.2020 17:00 Jagodina 3 : 1 Pirot
14.03.2020 20:00 Vojvodina NS Seme 2 2 : 3 Bečej
14.03.2020 17:00 Sombor 0 : 3 Partizan
14.03.2020 20:00 Dunav Volley 3 : 0 Proleter
14.03.2020 18:00 Mladost (BP) 1 : 3 Srem Eaton
14.03.2020 18:00 Kulpin 3 : 0 Mladost (NP)
14.03.2020 12:00 Hajduk Veljko 2 0 : 3 Knjaževac
14.03.2020 19:00 Ub 0 : 3 Vizura
14.03.2020 19:00 Beograd 1 : 3 Klek
14.03.2020 17:00 Srbijanka 014 3 : 2 Vranje
14.03.2020 18:00 Ruma 0 : 3 Zlatibor
14.03.2020 15:30 Sterija 1 : 3 Inđija
14.03.2020 14:45 Partizan 2 Crno Bele 011 3 : 0 Ivanjica
14.03.2020 18:00 Novi Sad 3 : 0 Jedinstvo (Ue)
14.03.2020 19:45 Volleyland 2 : 3 Lazarevac
14.03.2020 19:30 Ribnica 0 : 3 Smeč 5
14.03.2020 17:00 Mladost (NP) 0 : 3 Partizan (SK)
14.03.2020 16:00 Lavice 07 1 : 3 Slavija
14.03.2020 17:00 Futog West 1 : 3 Futog
14.03.2020 13:00 Sloga 031 0 : 3 Gimnazijalac
14.03.2020 16:00 Timok 3 : 0 Đerdap
14.03.2020 00:00 Blok Aut 3 : 0 Kolubara
14.03.2020 00:00 Obrenovac : Crnjanski
14.03.2020 00:00 Dunav 0 : 3 Avala
14.03.2020 00:00 Obilić 1 : 3 AS
14.03.2020 Student 3 : 0 ŽOK Topličanin
14.03.2020 Pusta Reka 0 : 3 Vlasina
14.03.2020 Sloga 2015 Jedinstvo : Tehničar
14.03.2020 VGSK : Carina
14.03.2020 Smederevo Carina : Tvrđava L
14.03.2020 Rudar : Mladi Radnik
14.03.2020 Brezovica 3 : 0 Kosovska Mitrovica
14.03.2020 Vidovdan : Sokolica
14.03.2020 Leposavić 1 : 3 Mokra Gora 2

Rukomet

14.03.2020 19:00 Rudar 27 : 28 Spartak Vojput
14.03.2020 19:00 Partizan 28 : 25 Obilić
14.03.2020 18:30 Železničar 1949 33 : 36 Dinamo
14.03.2020 19:00 Šamot 65 28 : 25 Proleter
14.03.2020 19:00 Dolovo 34 : 22 Somborelektro
14.03.2020 19:00 Inđija 32 : 26 Mladost
14.03.2020 19:00 Hercegovina 34 : 30 Potisje Pleteks
14.03.2020 20:00 Radnički (O) 31 : 26 Novi Beograd
14.03.2020 19:30 PKB 32 : 19 Sinđelić
14.03.2020 18:30 Župa 54 35 : 25 Karađorđe
14.03.2020 19:00 Knjaz 1957 39 : 19 Rtanj
14.03.2020 18:30 Zaječar 1949 25 : 31 Jastrebac
14.03.2020 18:00 Sombor 29 : 31 Vojvoda Stepa
14.03.2020 17:00 Naftagas 29 : 48 Hercegovac
14.03.2020 20:00 Udarnik 30 : 39 Osipaonica
14.03.2020 19:30 BASK SOKO : Studentski grad
14.03.2020 19:00 Telekom Veszprem : Vojvodina
14.03.2020 19:00 Jugović 28 : 23 Kolubara
14.03.2020 21:00 SC Voždovac 2012 32 : 29 Sivac 69
14.03.2020 19:00 Crvenka 29 : 20 Mačva (B)
14.03.2020 18:00 Radnički 1964 31 : 28 Jagodina
14.03.2020 19:00 Zlatar 44 : 36 Žitorađa
14.03.2020 19:00 Bela Palanka 27 : 27 Hajduk Veljko
14.03.2020 20:00 Radnički 1964 38 : 21 Beograd
14.03.2020 17:00 ORK Beograd 29 : 26 Mladi radnik
14.03.2020 19:30 Petrovaradin 26 : 25 Spartak
14.03.2020 19:00 Proleter 32 : 22 Dolovo
14.03.2020 20:00 Halas Jožef 24 : 16 Mokrin
14.03.2020 15:00 Crvena zvezda 22 : 24 SU ŽR Radnički
14.03.2020 17:00 Medicinar 2 : Rudar
14.03.2020 18:00 ORK Loznica 21 : 39 Metalac 2015
14.03.2020 12:30 Jagodina 2 29 : 14 Vranje
14.03.2020 19:00 Hajduk Veljko : Žitorađa
14.03.2020 19:00 Rtanj 22 : 32 Pirot

Vaterpolo

14.03.2020 Bečej : Banjica
14.03.2020 00:00 Taš 10 : 13 Beograd
14.03.2020 00:00 Spartak Prozivka 15 : 8 Valjevo
14.03.2020 00:00 Stari Grad 6 : 10 Novi Beograd 11. april
14.03.2020 00:00 Palilula 10 : 14 TENT
14.03.2020 00:00 NBG Vukovi 14 : 11 Rasina
14.03.2020 00:00 Valis 12 : 9 Proleter
14.03.2020 Banja Luka : Mladost
14.03.2020 ŽAK : Singidunum
14.03.2020 Dorćol : Wind Sport

Futsal

14.03.2020 20:45 Konjarnik : Ivanjica
14.03.2020 20:00 Metalac Kolorado 9 : 2 Smederevo
14.03.2020 20:00 Olimp : SFU Leposavić
14.03.2020 19:00 Miners 2 : 3 Pirgos
14.03.2020 16:30 Student 1 : 4 Intelektualac
14.03.2020 20:00 Flash : Aranđelovac
14.03.2020 16:00 Bezbednost 192 14 : 4 Karanovac
14.03.2020 20:00 Zlatibor 5 : 4 Kosjerić
14.03.2020 18:00 Progres 4 : 2 Ozren

Hokej

14.03.2020 17:30 Crvena zvezda 5 : 0 Vojvodina

Ragbi 15

14.03.2020 BRK Crvena Zvezda : Rad Mozzart
2:1
40' Gol (GFK Jagodina )
Jagodina je za dva minuta torpedovala Slogu. Prvo je u 39.minutu Stamenković sa 17 metara snažnim putem matirao Andrijanića. Samo minut kasnije uspavanu odbranu "belih" kaznio je Stojanović i lepim lobom matirao vratara Sloge.
simeontm je kreirao novo takmičenje
Rista i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 11 korisnika su tipovali utakmicu
Zemun i još 4 korisnika su tipovali utakmicu