XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 304 utakmica za dan
Nedelja, 8 Mart 2020

Fudbal

08.03.2020 14:00 Inđija 3 : 0 Voždovac
08.03.2020 14:00 Zemun 1 : 1 Smederevo 1924
08.03.2020 14:00 Novi Pazar 2 : 0 Radnički (P)
08.03.2020 14:00 Budućnost 0 : 1 Dinamo
08.03.2020 16:00 Kolubara 1 : 0 OFK Bačka
08.03.2020 14:00 Sušica 3 : 1 Takovo
08.03.2020 14:30 Dunav 0 : 3 Bačka 1901
08.03.2020 14:30 Vojvodina 1928 0 : 1 Radnički 1912
08.03.2020 15:00 Vlasina 0 : 0 SFS Borac
08.03.2020 15:00 Temnić 1924 0 : 2 Car Konstantin
08.03.2020 15:00 Timočanin 2 : 1 Radan
08.03.2020 15:00 Rembas 0 : 2 GFK Jagodina
08.03.2020 15:00 Budućnost 2 : 0 GFK Dubočica
08.03.2020 14:30 Jedinstvo 0 : 0 Teleoptik
08.03.2020 14:30 Sremčica 2 : 0 GSP Polet Dorćol
08.03.2020 14:30 Crvena zvezda 0 : 1 OFK Beograd
08.03.2020 14:30 Bačka 0 : 1 Mladost (BP)
08.03.2020 14:30 Vojvodina 1 : 2 Tisa
08.03.2020 14:30 Radnički 2 : 2 Mladost (T)
08.03.2020 14:30 Jugović 1 : 1 Hajduk (D)
08.03.2020 14:30 Jedinstvo (SP) 1 : 1 Crvena zvezda
08.03.2020 14:30 Sloboda 0 : 1 Borac
08.03.2020 14:30 Crvena zvezda (VS) 3 : 1 Proleter (BK)
08.03.2020 14:30 Banat (Č) 1 : 0 Kikinda 1909
08.03.2020 14:30 Mladost (O) 4 : 0 Krajina
08.03.2020 15:00 Žitorađa 4 : 1 Jedinstvo (GS)
08.03.2020 15:00 Bobište 4 : 7 Jastrebac
08.03.2020 15:00 Čekmin 1 : 1 Nebeski Andjeli
08.03.2020 11:00 Svetlost Badnjevac 3 : 0 Jablanica
08.03.2020 11:00 Jedinstvo (P) 1 : 1 Lužnica
08.03.2020 15:00 OFK 019 1 : 4 BSK
08.03.2020 15:00 Majdanpek 2 : 0 OFK Slatina
08.03.2020 15:00 Meševo 3 : 1 Kušiljevo
08.03.2020 15:00 Jastrebac 3 : 2 Sloga
08.03.2020 15:00 Levač 3 : 0 Juhor
08.03.2020 15:00 Mačkovac 1 : 3 Jedinstvo (P)
08.03.2020 15:00 Jedinstvo 1936 1 : 3 Morava 1918
08.03.2020 15:00 Bošnjane 0 : 0 Jedinstvo (M)
08.03.2020 11:00 Radnički (S) 6 : 0 OFK Lugomir
08.03.2020 15:00 Rudar 0 : 6 Malošište
08.03.2020 15:00 Jedinstvo (GM) 2 : 6 Morava
08.03.2020 15:00 Pukovac 2 : 2 OFK Niš
08.03.2020 15:00 Moravica 1 : 3 Orljane
08.03.2020 15:00 Mladost (M) 2 : 0 Naša krila 1936
08.03.2020 15:00 Vrtište 1 : 0 OFK Brzi Brod
08.03.2020 14:30 Dunav 2 : 3 BSK Batajnica
08.03.2020 11:00 Prva Iskra 3 : 0 Šumadija
08.03.2020 14:30 Vrčin 0 : 1 Leštane
08.03.2020 14:30 Mladost 0 : 5 Turbina
08.03.2020 14:30 Komgrap 0 : 2 BSK 1926
08.03.2020 14:00 Mladost (PP) 1 : 4 Jedinstvo 1924 (VL)
08.03.2020 14:00 Jedinstvo (ŠT) 2 : 1 Podrinje
08.03.2020 14:00 Karađorđe 3 : 1 Sloga
08.03.2020 14:00 Hajduk Stanko 3 : 0 Duško
08.03.2020 14:00 Drina 5 : 1 Sinđelić
08.03.2020 14:00 Milan Orlić 0 : 3 Vidojevica
08.03.2020 14:00 Mladost (DD) 2 : 0 Mladi borac
08.03.2020 14:00 Cer 3 : 2 Majur
08.03.2020 14:30 Budućnost (M) 2 : 0 BSK
08.03.2020 14:30 Hercegovac 1 : 1 Radnički 1918
08.03.2020 14:30 Budućnost (P) 5 : 0 Kordun
08.03.2020 14:30 Borac 46 2 : 1 Rusin
08.03.2020 14:30 Kulpin 1 : 3 Maglić
08.03.2020 15:00 Đurđin 4 : 2 Obilić (Z)
08.03.2020 15:00 Proleter (Nj) 3 : 2 Panonija IM Topola
08.03.2020 15:00 Sutjeska 3 : 2 Iskra
08.03.2020 15:00 Jadran 2 : 0 Napredak
08.03.2020 14:30 Mitros 2 : 1 Radnički
08.03.2020 14:30 Železničar 0 : 5 Ljukovo
08.03.2020 14:30 Borac (K) 2 : 1 Partizan
08.03.2020 14:30 Borac (M) 0 : 0 Donji Srem 2015
08.03.2020 14:30 LSK Laćarak 4 : 0 Donji Petrovci
08.03.2020 14:30 Hajduk (B) 2 : 2 Napredak
08.03.2020 14:30 PSK Putinci 2 : 0 Hajduk (V)
08.03.2020 15:30 Bačka (Đ) 0 : 3 Index
08.03.2020 15:30 Bačka (B) 0 : 1 Petrovaradin
08.03.2020 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Tatra
08.03.2020 15:30 Veternik 2 : 1 TSK
08.03.2020 15:30 ŽSK 0 : 1 OFK Futog
08.03.2020 15:30 Šajkaš 1908 0 : 4 RFK Novi Sad 1921
08.03.2020 14:30 2. Oktobar 1 : 1 Vojvodina
08.03.2020 14:30 Omladinac FAM 1 : 0 Lehel
08.03.2020 14:30 Potisje 6 : 0 Jedinstvo
08.03.2020 14:30 OFK Klek 1 : 2 Rusanda
08.03.2020 14:30 Polet 2 : 1 Mladost (BD)
08.03.2020 14:30 Borac 7 : 0 Radnički 1911
08.03.2020 14:30 Mladost (L) 3 : 1 Crvena zvezda
08.03.2020 14:30 Dolina 1 : 2 Jedinstvo (V)
08.03.2020 14:30 Potporanj 1 : 1 Partizan (U)
08.03.2020 14:30 Polet (Id) 2 : 1 Jugoslavija
08.03.2020 14:30 Spartak 1911 2 : 2 BAK
08.03.2020 14:30 Strela 0 : 3 Crvena zvezda
08.03.2020 14:30 Sloga (BNS) 0 : 1 Partizan (G)
08.03.2020 14:30 Hajdučica 0 : 3 Budućnost (A)
08.03.2020 15:00 Vučje 5 : 0 Sloga
08.03.2020 15:00 Progres 1 : 2 Real
08.03.2020 15:00 Šumadija 1 : 1 Jedinstvo
08.03.2020 15:00 Umac 1 : 0 Mladost 1959
08.03.2020 15:00 Kumarevo 65 1 : 1 OFK Morava
08.03.2020 15:00 Zloćudovo 2 : 3 BSK
08.03.2020 15:00 Železničar 6 : 1 Mladi borac
08.03.2020 15:00 Polet 2 : 3 Moravac
08.03.2020 15:00 Sloga (Ć) 2 : 1 Vinogradar
08.03.2020 15:00 Gradina 11 : 1 Mladost
08.03.2020 15:00 Sloga (M) 4 : 0 Sebečevac
08.03.2020 15:00 13. April 1 : 1 FUD
08.03.2020 15:00 Kupci 5 : 0 Trudbenik
08.03.2020 15:00 Čitluk 2 : 1 Ribnik
08.03.2020 15:00 Žabare : Donji Kopaonik
08.03.2020 15:00 Šanac 3 : 2 Varvarin
08.03.2020 15:00 Bratstvo 4 : 1 Resavac
08.03.2020 15:00 Morava (R) 2 : 1 Napredak (D)
08.03.2020 15:00 Moravac 2015 7 : 0 Mladost (D)
08.03.2020 15:00 Javor 6 : 2 Kolare
08.03.2020 15:00 Juhor 2 : 0 OFK Bratstvo
08.03.2020 15:00 Partizan (M) 2 : 4 Mladost (K)
08.03.2020 15:00 Mladost (J) 3 : 2 Dragocvet
08.03.2020 15:00 Rasovača 1 : 0 Rudar Alpos
08.03.2020 15:00 Zaplanjac 2 : 0 Moravac (Č)
08.03.2020 15:00 Mladost (B) 2 : 1 Sloga
08.03.2020 15:00 Elid 1 : 0 Radnički 1947
08.03.2020 15:00 Doljevac 4 : 0 Radnički 1924
08.03.2020 15:00 Pobeda 1 : 0 Baličevac
08.03.2020 15:00 OFK Rutevac 1908 0 : 2 Palilula
08.03.2020 11:00 Žabari 3 : 1 Popadić
08.03.2020 11:00 Ribnikar 2 : 5 OFK Senjak
08.03.2020 11:00 Milenko Pavlović 3 : 1 Stari drugari
08.03.2020 11:00 Tešnjar 3 : 7 Joks Junajted
08.03.2020 11:00 Polet 6 : 2 Dračić 2018
08.03.2020 11:00 Komanice 5 : 1 Jadar 2013
08.03.2020 15:30 Obilić 0 : 2 Titel
08.03.2020 15:30 Dinamo 11 : 1 Železničar
08.03.2020 15:30 Susek 7 : 1 Borac
08.03.2020 15:30 Miletić 3 : 0 Hajduk
08.03.2020 15:30 Proleter 4 : 3 Vinogradar
08.03.2020 15:30 Moskva 0 : 4 Čenej
08.03.2020 15:00 Todorovce 2 : 0 Milanovo
08.03.2020 12:30 Plantaža 3 : 0 Navalin
08.03.2020 11:00 Bratstvo 3 : 2 Gradac
08.03.2020 15:00 OFK Brza 5 : 0 Radnik Sušica 2012
08.03.2020 11:00 Badince 3 : 1 Mladost (B)
08.03.2020 15:00 Donja Lomnica 5 : 2 Marjan MB
08.03.2020 11:00 Lemind 1953 : Sloboda
08.03.2020 15:00 14. Oktobar 3 : 0 Polet 57
08.03.2020 15:00 Vinogradar 0 : 6 Kopaonik
08.03.2020 15:00 Garevina 1 : 3 Sloga (D)
08.03.2020 15:00 Mladost 3 : 2 Stari Trstenik
08.03.2020 15:00 Rubin 4 : 1 Borac
08.03.2020 15:00 Napredak (Sv) 1 : 3 Mladost (GM)
08.03.2020 15:00 Mladost (S) 1 : 1 Radnički
08.03.2020 15:00 Šumadija 0 : 3 Budućnost
08.03.2020 15:00 Rudar (P) 0 : 3 Rudar (SR)
08.03.2020 15:00 Pomoravlje 3 : 1 Istok 63
08.03.2020 15:00 Mladost 4 : 0 Kupinovac
08.03.2020 15:00 Partizan 3 : 1 Sloboda
08.03.2020 15:00 Šantarovac 1 : 1 Sloga
08.03.2020 15:00 Osaonica 5 : 1 Vinorača
08.03.2020 15:00 Šumadinac : Budućnost
08.03.2020 11:00 Nemenikuće 3 : 0 Rudar 2012
08.03.2020 11:00 Mladost G. 3 : 5 Mladost M.I.
08.03.2020 14:00 Vis 1 : 3 Mali Požarevac
08.03.2020 11:00 Stojnik 0 : 1 Vojvoda
08.03.2020 14:00 Popović 1 : 4 Djurinci
08.03.2020 Naupare 4 : 1 Bukovica
08.03.2020 Borac 7 : 2 Mudrakovac
08.03.2020 Parunovac 2 : 1 Gornji Stepoš
08.03.2020 11:00 Polet 1 : 3 Kapidžija
08.03.2020 11:00 Čarapan 1 : 2 Rasina
08.03.2020 Gaglovo 0 : 2 Modrica
08.03.2020 18:00 Željezničar 1 : 0 Tuzla Siti
08.03.2020 14:30 Velež 2 : 1 Borac
08.03.2020 18:00 Široki Brijeg 1 : 1 Zrinjski
08.03.2020 14:30 Dečić 1 : 2 Lovćen
08.03.2020 14:30 Mornar 1 : 0 Otrant Olympic
08.03.2020 14:30 Arsenal 1 : 1 Ibar
08.03.2020 14:30 Jezero 0 : 2 Jedinstvo (BP)
08.03.2020 15:00 Chelsea 4 : 0 Everton
08.03.2020 17:30 Manchester United 2 : 0 Manchester City
08.03.2020 21:00 Real Betis 2 : 1 Real Madrid
08.03.2020 16:00 Levante 1 : 1 Granada
08.03.2020 12:00 Osasuna 1 : 0 Espanyol
08.03.2020 18:30 Villarreal 1 : 2 Leganés
08.03.2020 14:00 Real Valladolid 1 : 4 Athletic Club
08.03.2020 15:30 Bayern München 2 : 0 Augsburg
08.03.2020 18:00 Mainz 05 1 : 1 Fortuna
08.03.2020 18:00 Udinese 0 : 0 Fiorentina
08.03.2020 15:00 Milan 1 : 2 Genoa
08.03.2020 15:00 Sampdoria 2 : 1 Verona
08.03.2020 20:45 Juventus 2 : 0 Internazionale
08.03.2020 13:45 Parma 0 : 1 SPAL
08.03.2020 21:00 Lille 1 : 0 Olympique Lyonnais
08.03.2020 15:00 Saint-Étienne 1 : 1 Bordeaux
08.03.2020 17:00 Rennes 5 : 0 Montpellier
08.03.2020 02:00 Real Madriz 0 : 0 Juventus Managua
08.03.2020 02:00 Walter Ferretti 2 : 1 Deportivo Ocotal
08.03.2020 02:00 Real Estelí 5 : 1 Chinandega
08.03.2020 14:00 Aigle Noir 1 : 1 Vital'O
08.03.2020 14:00 Ngozi City 0 : 4 Le Messager Ngozi
08.03.2020 15:00 Inter Star 1 : 1 Bumamuru
08.03.2020 11:00 Partizan 2 : 0 Spartak ŽK
08.03.2020 13:00 Brodarac 4 : 0 Radnički (N)
08.03.2020 10:00 Voždovac 2 : 0 Mladost (L)
08.03.2020 12:30 Rad 1 : 1 Grafičar
08.03.2020 13:30 Partizan 2 : 1 Spartak ŽK
08.03.2020 11:00 OFK Vršac 0 : 0 Čukarički
08.03.2020 11:00 Apolon 4 1 : 0 Kiker
08.03.2020 15:00 Brodarac 3 : 0 Radnički (N)
08.03.2020 10:00 Rad 1 : 0 RFK Grafičar
08.03.2020 09:30 Brodarac 1 : 1 Zemun

Košarka

08.03.2020 16:30 OKK Novi Pazar 96 : 106 Borac
08.03.2020 17:00 Zlatar 60 : 104 Klik
08.03.2020 17:00 Omladinac 95 : 82 Jedinstvo (NB)
08.03.2020 20:00 Stara Pazova 76 : 78 Srem
08.03.2020 12:30 Žitko Basket 73 : 96 Borča
08.03.2020 16:20 Eko Sport 63 : 71 Torlak
08.03.2020 17:20 Kruševac 90 : 78 Goč
08.03.2020 16:00 Paraćin 80 : 70 Bane
08.03.2020 17:00 Šumadija 2017 78 : 68 Stari Ras
08.03.2020 16:20 Astra 108 : 68 ABBA
08.03.2020 16:20 Rivers BM 77 : 91 Pobednik 011
08.03.2020 17:20 Mladenovac 90 : 95 Ras
08.03.2020 18:20 Mondo Basket 83 : 69 Zvezdara
08.03.2020 18:20 Cerak 67 : 73 BASK
08.03.2020 18:00 Zone Boys 73 : 100 Panteri
08.03.2020 14:00 Mladost 59 : 74 Mileševac
08.03.2020 13:00 Užice 83 : 73 Play off
08.03.2020 15:30 Petrovgrad 20 : 0 Basketball Stars
08.03.2020 18:00 Zadar 99 : 79 Koper Primorska
08.03.2020 18:30 Student Radnički 72 : 52 021
08.03.2020 19:00 Crvena zvezda Kombank 81 : 56 Partizan 1953
08.03.2020 18:30 Radnički (K) 67 : 68 Novosadska ŽKA
08.03.2020 17:45 Karaburma 82 : 83 Vršac
08.03.2020 17:00 Stara Pazova 58 : 62 Topolčanka
08.03.2020 13:30 Zvečan 20 : 0 Železničar
08.03.2020 12:00 Sistem 2000 123 : 56 Bagdala
08.03.2020 16:00 Hisar 63 : 78 Student 2
08.03.2020 12:15 Trstenik 53 : 64 Paraćin
08.03.2020 14:00 Crvena zvezda M:TS 79 : 67 Borac
08.03.2020 18:30 Marinos 66 : 76 Sloboda (U)
08.03.2020 18:00 Dinamik VIP PAY 94 : 52 Vojvodina
08.03.2020 17:00 Mega Bemax 75 : 52 Sloga
08.03.2020 15:15 Partizan NIS 99 : 61 Konstantin
08.03.2020 16:45 Crvena zvezda Kombank 71 : 40 Duga
08.03.2020 17:00 Gimnazijalac Tigar 52 : 63 Art Basket

Odbojka

08.03.2020 18:00 VGSK 1 : 3 Klek Srbijašume
08.03.2020 17:00 Loznica 3 : 0 Topličanin
08.03.2020 19:00 Sloga 2015 3 : 0 Kolubara
08.03.2020 14:30 Lucky Star 3 : 1 Mladi radnik 2
08.03.2020 13:45 Crnjanski 1 : 3 Rudar
08.03.2020 17:00 Bukovica Putevi 3 : 0 Tutin 020
08.03.2020 14:00 Antena 3 : 2 Lotus
08.03.2020 15:00 Pirot 1 : 3 Niš 2
08.03.2020 17:00 MOK Topličanin 97 2 : 3 Jagodina
08.03.2020 17:00 Morava 0 : 3 Toplički Vitezovi
08.03.2020 18:00 Proleter 0 : 3 Mladost (BP)
08.03.2020 16:00 Viner 3 : 1 Hajduk Veljko 2
08.03.2020 12:00 Ozren 1 : 3 Timok
08.03.2020 18:00 Vizura 0 : 3 Železničar
08.03.2020 18:00 TENT 3 : 0 Crvena zvezda
08.03.2020 18:00 Jedinstvo 2 : 3 Ub
08.03.2020 18:00 Jedinstvo (Ue) 3 : 0 Valjevo
08.03.2020 17:00 Kuršumlija 0 : 3 Leskovac 98
08.03.2020 17:00 Lucky Star 3 : 2 Ribnica
08.03.2020 20:00 Star 2 : 3 Futog West
08.03.2020 19:00 Slavija 2 : 3 Bagljaš 023
08.03.2020 18:00 Gimnazijalac 3 : 0 Mokra Gora
08.03.2020 16:00 Sloboda S 2 : 3 Napredak 037
08.03.2020 18:00 Viner 1 : 3 Hajduk Veljko
08.03.2020 14:00 Ozren 1 : 3 Timok
08.03.2020 Tvrđava L 3 : 1 Rudar
08.03.2020 Carina 0 : 3 Smederevo Carina

Rukomet

08.03.2020 18:00 Dinamo 26 : 26 Crvena zvezda
08.03.2020 20:00 Metaloplastika 2 26 : 27 Metalac
08.03.2020 12:30 Novi Beograd 25 : 25 PKB
08.03.2020 18:00 Šamot 65 2 23 : 32 Trepča
08.03.2020 18:00 Budućnost 27 : 26 Vojvoda Stepa
08.03.2020 18:00 Slavija 34 : 24 ORK Pančevo
08.03.2020 18:30 Metalac 28 : 27 Dalmatinac
08.03.2020 17:30 RSU Akademija Lečić 26 : 24 BASK SOKO
08.03.2020 17:00 Nexe 30 : 31 Vardar 1961
08.03.2020 13:00 Vojvodina 26 : 31 Telekom Veszprem
08.03.2020 19:00 Jagodina 37 : 31 Zlatar
08.03.2020 19:00 Topličanin 24 : 31 Mokra Gora
08.03.2020 15:00 Sloga 29 : 22 Junior
08.03.2020 20:00 Sloven 33 : 30 Mladost
08.03.2020 20:30 Dolovo 19 : 30 Petrovaradin
08.03.2020 18:00 Temerin 21 : 31 Halas Jožef
08.03.2020 14:30 Požarevac 20 : 24 Kosmaj
08.03.2020 15:00 SU ŽR Radnički 29 : 26 Medicinar 2

Vaterpolo

08.03.2020 19:00 Valjevo 10 : 11 Bečej
08.03.2020 10:30 Singidunum 9 : 11 Dorćol

Futsal

08.03.2020 18:30 Kalča 3 : 1 Nova Pazova
08.03.2020 18:00 FON 9 : 3 Jastrebac
08.03.2020 19:00 Novi Pazar 1 : 1 Crvena zvezda
08.03.2020 18:00 Ekonomac 2 : 3 Vinter sport
08.03.2020 18:00 Bečej 5 : 3 Smederevo
08.03.2020 20:15 Kragujevac Wild Boars 4 : 2 Požarevac
08.03.2020 18:00 Leskovac 6 : 0 Miners
08.03.2020 19:30 Prokuplje 3 : 1 Aleksinac 2015
08.03.2020 19:00 Hajduk 4 : 5 Novi Sad
08.03.2020 18:00 Leteći Bajmočani 11 : 2 Fortuna
08.03.2020 16:00 Sjenica 3 : 2 Zlatibor

Ragbi 13

08.03.2020 15:00 Crvena zvezda 32 : 28 Partizan

Ragbi 15

08.03.2020 00:00 Dinamo 1954 : BRK Crvena Zvezda(Napustio takmicenje)
jaskooo01 je tipovao utakmicu
jaskooo01 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
jaskooo01 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Gospodine @Ašković-u u dva Vaša teksta (koja sam slučajno pročitao) izneli ste dve netačnosti ili neistine, kako god. U tekstu pod naslovom "VEK POSTOJANJA ŽAKa IZ SOMBORA" (inače klub osnovan 1924. godine) Vi pišete da je to najstariji železnički klub u Vojvodini?! Moram Vas ispraviti pa dodati da je prvi osnovani železnički klub u Vojvodini SzVAK ("Szabadkai Vasutasi Atletikai Klub" ili "Subotički Železnički Atletski Klub") osnovan 1914. godine... Drugi je ŽFK "Banat Bagljaš" Zrenjanin (osnovan 1922. godine)... U drugom tekstu pod naslovom "DRAGOJLO STANOJLOVIĆ: DEFANZIVA JE UNIŠTILA FUDBAL!" pišete da je gospodin Stanojlović u tri maha trenirao, možda i jeste, u to ne ulazim, FK "Radnički" Sombor, ali sigurno nije "Radnički 1912" jer je taj klub tada bio u Stanišiću (naseljeno mesto u Somborskoj opštini), takmičeći se pod imenom FK "Stanišić". Radi se o dva različita kluba iz grada Sombora, to je valjda svima jasno, FK "Radnički" Sombor je stari somborski fudbalski klub, osnovan 1912. godine dok je FK "Radnički 1912" ukradeni klub iz Stanišića (https://www.srbijasport.net/n/41749/ukraden-fudbalski-klub-u-stanisicu). Sportski pozdrav i da što manje bude netačnosti.
Mladenovcanin11400 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu