XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 136 utakmica za dan
Nedelja, 1 Mart 2020

Fudbal

01.03.2020 16:00 Javor Matis 2 : 2 Spartak ŽK
01.03.2020 16:00 Mladost 1 : 0 Čukarički
01.03.2020 14:00 Voždovac 1 : 2 Vojvodina
01.03.2020 16:00 Radnički (N) 2 : 1 Inđija
01.03.2020 18:00 Crvena zvezda 0 : 0 Partizan
01.03.2020 16:00 Proleter 1 : 1 Mačva
01.03.2020 16:00 TSC 2 : 1 Napredak
01.03.2020 16:00 Radnik 1 : 0 Rad
01.03.2020 14:00 Smederevo 1924 0 : 0 Sinđelić
01.03.2020 14:30 Čelik 1 : 1 Radnik
01.03.2020 14:00 Bokelj 1 : 0 Jezero
01.03.2020 14:00 Jedinstvo (BP) 1 : 1 Arsenal
01.03.2020 14:00 Ibar 1 : 1 Mornar
01.03.2020 14:00 Otrant Olympic 1 : 1 Dečić
01.03.2020 14:00 Lovćen 1 : 3 Drezga
01.03.2020 15:00 Everton 1 : 1 Manchester United
01.03.2020 15:00 Tottenham 2 : 3 Wolverhampton
01.03.2020 14:00 Athletic Club 1 : 0 Villarreal
01.03.2020 16:00 Espanyol 1 : 1 Atlético Madrid
01.03.2020 18:30 Mallorca 0 : 1 Getafe
01.03.2020 21:00 Real Madrid 2 : 0 Barcelona
01.03.2020 12:00 Sevilla 3 : 2 Osasuna
01.03.2020 15:30 RB Leipzig 1 : 1 Bayer Leverkusen
01.03.2020 13:30 Union Berlin 2 : 2 Wolfsburg
01.03.2020 15:00 Lecce 2 : 7 Atalanta
01.03.2020 18:00 Cagliari 3 : 4 Roma
01.03.2020 21:00 Olympique Lyonnais 2 : 0 Saint-Étienne
01.03.2020 17:05 Bordeaux 1 : 1 Nice
01.03.2020 15:00 Nantes 0 : 1 Lille
01.03.2020 02:00 Real Madriz 1 : 2 Walter Ferretti
01.03.2020 02:00 Juventus Managua 0 : 0 Real Estelí
01.03.2020 22:00 Chinandega 0 : 1 Diriangén
01.03.2020 12:30 Les Lierres 1 : 3 Vital'O
01.03.2020 14:00 Musongati 4 : 1 Flambeau du Centre
01.03.2020 14:00 Aigle Noir 2 : 2 Ngozi City
01.03.2020 14:00 Le Messager Ngozi 1 : 1 Bumamuru
01.03.2020 15:00 Bujumbura City 1 : 0 Rukinzo
01.03.2020 13:30 Požarevac 1 : 1 Zemun
01.03.2020 13:00 Radnički 1923 0 : 2 Vojvodina

Košarka

01.03.2020 18:00 Zlatibor 85 : 81 Vršac
01.03.2020 20:00 Dunav 68 : 61 Kolubara LA 2003
01.03.2020 13:00 Mladost 109 : 110 OKK Novi Pazar
01.03.2020 19:00 Dynamic 79 : 74 Metalac
01.03.2020 18:30 BKK Radnički 74 : 86 Mladost (SP)
01.03.2020 16:20 Beko 72 : 65 Eko Sport
01.03.2020 14:30 Žarkovo 110 : 60 Žitko Basket
01.03.2020 20:00 Mladost Vesna 73 : 71 Rtanj
01.03.2020 16:00 Paraćin 94 : 99 Okanik
01.03.2020 17:00 Sloga (D) 77 : 82 Stari Ras
01.03.2020 17:00 Bane 70 : 78 Sloga (PM)
01.03.2020 20:20 Ras 61 : 63 Viva
01.03.2020 14:30 Zvezdara 72 : 76 Umka Džez
01.03.2020 18:20 Veba Basket 117 : 102 Cerak
01.03.2020 17:00 Zicer 49 : 75 OKK Vlasotince
01.03.2020 19:00 Mladost 2014 81 : 92 Osečina
01.03.2020 14:30 Mix 64 : 75 Student 014
01.03.2020 15:00 Mileševac 76 : 92 Ivanjica
01.03.2020 18:30 Sloga 97 : 75 Užice
01.03.2020 17:00 Sivac 72 : 94 Beočin
01.03.2020 18:15 Joker 107 : 78 Dunav 2014
01.03.2020 Bagljaš 20 : 0 Proleter
01.03.2020 20:00 Koper Primorska 79 : 78 Cibona
01.03.2020 12:00 Mega Bemax 87 : 76 Igokea
01.03.2020 21:00 Crvena zvezda MTS 88 : 73 Cedevita Olimpija
01.03.2020 19:00 Partizan 1953 56 : 64 Vrbas Medela
01.03.2020 16:00 Radnički 2016 66 : 71 Art Basket
01.03.2020 18:00 Čelarevo 83 : 73 Girl Basket
01.03.2020 11:00 Užice 14 : 68 Play Off
01.03.2020 13:00 Železničar 83 : 57 Lim
01.03.2020 20:15 Bagdala 41 : 59 Paraćin
01.03.2020 14:00 Svrljig 58 : 54 Hisar

Odbojka

01.03.2020 16:30 Partizan 1 : 3 Vojvodina NS Seme
01.03.2020 19:00 Šumadija 3 : 1 Crnjanski
01.03.2020 13:00 Mladi radnik 2 3 : 1 Roda
01.03.2020 18:00 Tutin 020 0 : 3 FAP Livnica
01.03.2020 14:00 Partizan Lipljan 3 : 0 Bukovica Putevi
01.03.2020 17:00 Niš 2 2 : 3 MOK Topličanin 97
01.03.2020 19:00 Desetka 3 : 0 Pirot
01.03.2020 15:00 Dunav Volley 0 : 3 Vojvodina NS Seme 2
01.03.2020 20:00 Kulpin 3 : 0 Proleter
01.03.2020 18:00 Vest 3 : 0 Sloven
01.03.2020 12:00 Botafogo 0 : 3 Jedinstvo 2
01.03.2020 12:00 Novi Sad 2 3 : 2 Vrbas
01.03.2020 19:00 Ub 3 : 2 Jedinstvo (SP)
01.03.2020 14:00 Zaječar 3 : 0 Kuršumlija
01.03.2020 17:00 Stampedo 0 : 3 Topličanin
01.03.2020 16:30 Lavice 07 3 : 1 Partizan (SK)
01.03.2020 20:00 Bagljaš 023 3 : 0 Mladost (NP)
01.03.2020 17:00 Panonija 3 : 1 Slavija
01.03.2020 18:00 Futog 3 : 1 Star
01.03.2020 16:00 Tutin 0 : 3 Borac (Ča)
01.03.2020 17:00 Mokra Gora 3 : 0 Lotus
01.03.2020 20:00 Dunav 2 : 3 Dunav Volej
01.03.2020 17:00 Beočin 1 : 3 SK Volej
01.03.2020 18:00 NS Volej Team 3 : 0 Libero
01.03.2020 12:00 Odbojka 013 3 : 0 Hercegovina
01.03.2020 16:00 Kikinda 3 : 2 Proleter
01.03.2020 15:00 Banat 3 : 0 Krajišnik
01.03.2020 11:00 Subotica 3 : 0 Bum Volej

Rukomet

01.03.2020 17:00 Partizan 20 : 18 Spartak Vojput
01.03.2020 20:00 Crvena zvezda 27 : 29 Obilić
01.03.2020 16:30 Rakovica 34 : 26 Novi Beograd
01.03.2020 18:00 Metalac 29 : 24 Sinđelić
01.03.2020 15:00 Rekreativo 26 : 23 Metaloplastika 2
01.03.2020 19:00 Sloga (PM) 25 : 28 Ub
01.03.2020 16:00 Gučevo 27 : 28 RK SC Voždovac 2012 - 2
01.03.2020 19:30 Mačva (B) 22 : 21 Sivac 69
01.03.2020 19:00 Železničar 31 : 35 Vojvodina
01.03.2020 16:00 Kučevo 29 : 34 Radnički 1964
01.03.2020 20:30 Medicinar 2 32 : 25 Loznica grad
01.03.2020 19:00 SU Hazena 23 : 18 SU ŽR Radnički
01.03.2020 17:00 Kosmaj 30 : 20 Rudar

Vaterpolo

01.03.2020 20:30 Palilula 13 : 19 Rasina
01.03.2020 21:00 Valis 8 : 8 NBG Vukovi
01.03.2020 18:00 Senta 22 : 3 Vračar
01.03.2020 10:30 Taš 2000 17 : 7 Spartak
01.03.2020 21:45 Vojvodina 8 : 12 Palilula

Futsal

01.03.2020 18:30 Zufo 4 : 6 Ivanjica
01.03.2020 18:00 Pirot 5 : 0 Prokuplje
01.03.2020 20:00 Leskovac 9 : 1 Bele crkve
01.03.2020 15:45 Fortuna 1 : 7 ŽAK Junior
01.03.2020 20:00 Novi Sad 4 : 3 Leteći Bajmočani
01.03.2020 16:30 Oftal -C 3 : 5 Palež
01.03.2020 14:30 Flash 5 : 2 Karanovac
01.03.2020 20:30 Lindoret 4 : 7 Rosulja
01.03.2020 18:30 Niš 92 0 : 4 Gvozdeni puk

FFA

01.03.2020 Jedinstvo 0 : 8 Pusta Reka
01.03.2020 Sloga 4 : 5 Akademija sporta Prvaci
01.03.2020 Dubočica 2 : 2 Jablanica
01.03.2020 Pusta Reka 3 : 1 Jablanica
01.03.2020 Akademija sporta Prvaci 0 : 5 Dubočica
01.03.2020 Jedinstvo 1 : 1 Sloga
01.03.2020 Sloga 0 : 3 Pusta Reka
01.03.2020 Dubočica 4 : 2 Jedinstvo
01.03.2020 Jablanica 2 : 3 Akademija sporta Prvaci

Ragbi 13

01.03.2020 12:30 Partizan 64 : 0 Radnički (N)
jaskooo01 je tipovao utakmicu
jaskooo01 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
jaskooo01 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Gospodine @Ašković-u u dva Vaša teksta (koja sam slučajno pročitao) izneli ste dve netačnosti ili neistine, kako god. U tekstu pod naslovom "VEK POSTOJANJA ŽAKa IZ SOMBORA" (inače klub osnovan 1924. godine) Vi pišete da je to najstariji železnički klub u Vojvodini?! Moram Vas ispraviti pa dodati da je prvi osnovani železnički klub u Vojvodini SzVAK ("Szabadkai Vasutasi Atletikai Klub" ili "Subotički Železnički Atletski Klub") osnovan 1914. godine... Drugi je ŽFK "Banat Bagljaš" Zrenjanin (osnovan 1922. godine)... U drugom tekstu pod naslovom "DRAGOJLO STANOJLOVIĆ: DEFANZIVA JE UNIŠTILA FUDBAL!" pišete da je gospodin Stanojlović u tri maha trenirao, možda i jeste, u to ne ulazim, FK "Radnički" Sombor, ali sigurno nije "Radnički 1912" jer je taj klub tada bio u Stanišiću (naseljeno mesto u Somborskoj opštini), takmičeći se pod imenom FK "Stanišić". Radi se o dva različita kluba iz grada Sombora, to je valjda svima jasno, FK "Radnički" Sombor je stari somborski fudbalski klub, osnovan 1912. godine dok je FK "Radnički 1912" ukradeni klub iz Stanišića (https://www.srbijasport.net/n/41749/ukraden-fudbalski-klub-u-stanisicu). Sportski pozdrav i da što manje bude netačnosti.
Mladenovcanin11400 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu