XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 770 utakmica za dan
Nedelja, 29 Septembar 2019

Fudbal

29.09.2019 18:00 TSC 2 : 0 Rad
29.09.2019 18:00 Proleter 2 : 0 Napredak
29.09.2019 20:00 Voždovac 4 : 1 Inđija
29.09.2019 18:00 Mladost 1 : 2 Vojvodina
29.09.2019 20:00 Spartak ŽK 0 : 1 Čukarički
29.09.2019 16:00 OFK Žarkovo 2 : 3 Sinđelić
29.09.2019 20:00 Trayal 1 : 1 Metalac
29.09.2019 19:00 Kolubara 1 : 0 Radnički 1923
29.09.2019 16:00 Budućnost 1 : 1 OFK Bačka
29.09.2019 16:00 RFK Grafičar 4 : 2 Dinamo
29.09.2019 19:00 Novi Pazar 3 : 1 Kabel
29.09.2019 15:00 RSK 5 : 1 Šumadija (A)
29.09.2019 15:00 Sušica 1 : 3 Trepča
29.09.2019 15:30 Borac 1 : 1 Radnički (SM)
29.09.2019 15:30 Železničar 3 : 0 Dunav
29.09.2019 15:30 Dinamo 1945 3 : 2 Bečej 1918
29.09.2019 15:30 Radan 2 : 1 Moravac Orion
29.09.2019 15:30 Budućnost 4 : 2 Temnić 1924
29.09.2019 15:30 Rembas 1 : 2 Timočanin
29.09.2019 15:30 TEK Sloga 1 : 1 IMT
29.09.2019 15:30 Crvena zvezda 1 : 1 Radnički (NB)
29.09.2019 15:30 Sremčica 2 : 0 OFK Mladenovac
29.09.2019 15:30 Jedinstvo 3 : 2 BSK Borča
29.09.2019 15:00 Morava 0 : 0 Zvižd
29.09.2019 15:00 Pomoravlje 4 : 0 Sloga 1924
29.09.2019 15:00 OFK Napredak 3 : 0 Partizan 1945
29.09.2019 15:00 Petar Dobrnjac 3 : 0 Udarnik
29.09.2019 15:00 Borac 1932 6 : 4 Rudar
29.09.2019 15:00 OFK Aranđelovac 1979 2 : 1 Karađorđe
29.09.2019 15:00 Polet 1 : 1 VGSK
29.09.2019 15:00 Brezovica 2 : 1 Spartak
29.09.2019 15:00 Drina 0 : 0 Sloga
29.09.2019 15:00 Mladost (P) 1 : 2 Borac
29.09.2019 15:00 Šumadija 1 : 0 Polet
29.09.2019 15:00 Korićani 0 : 1 Novi Pazar 1928
29.09.2019 15:00 Apolon 2018 2 : 1 Goč
29.09.2019 15:00 Zvečan 1 : 3 Real
29.09.2019 15:00 Bane 1931 7 : 1 Omladinac
29.09.2019 15:00 Budućnost 1 : 0 Radnik
29.09.2019 11:00 Polet (Lj) 3 : 1 FAP
29.09.2019 15:00 Sloga (S) 2 : 0 Polimlje
29.09.2019 15:00 Prijevor 2 : 0 Zlatar
29.09.2019 11:00 Jedinstvo Putevi 4 : 0 Sloboda (Č)
29.09.2019 15:00 Jasen 1 : 2 Lunjevica
29.09.2019 15:30 Mladost (T) 0 : 1 Tisa
29.09.2019 15:30 Tavankut 0 : 1 OFK Mladost APA
29.09.2019 15:30 Bajša 3 : 0 Mladost (BP)
29.09.2019 15:30 Tekstilac 0 : 4 Vojvodina
29.09.2019 15:30 OFK Stari Grad 0 : 3 Sloga
29.09.2019 15:30 Sremac 2 : 1 Jadran
29.09.2019 15:30 Borac 4 : 0 Sloga (E)
29.09.2019 15:30 Podunavac 1 : 2 Sloga (T)
29.09.2019 15:30 Sloboda 1 : 3 Podrinje
29.09.2019 15:30 Jedinstvo (BK) 2 : 0 Budućnost
29.09.2019 15:30 Mladost (O) 0 : 0 Banat (Č)
29.09.2019 15:30 Čekmin 3 : 2 Morava
29.09.2019 15:30 Bobište 1 : 5 Svetlost Badnjevac
29.09.2019 15:30 Žitorađa 1 : 1 Polet 1980
29.09.2019 15:30 Hajduk Veljko 1 : 1 Kablovi
29.09.2019 15:30 OFK Slatina 1 : 2 Lužnica
29.09.2019 11:00 Tanasko Rajić 2 : 0 Rajko Mitić
29.09.2019 15:30 Majdanpek 2 : 1 Bor 1919
29.09.2019 15:30 OFK 019 3 : 2 Brodoremont
29.09.2019 15:30 Župa 2 : 0 Sloga
29.09.2019 15:30 Jedinstvo (M) 0 : 2 Kušiljevo
29.09.2019 15:30 OFK Lugomir 0 : 4 Jastrebac
29.09.2019 11:00 Radnički (S) 8 : 0 Levač
29.09.2019 15:30 Bošnjane 4 : 2 Mačkovac
29.09.2019 15:30 OFK Niš 2 : 2 Rudar
29.09.2019 15:30 Orljane 1 : 0 Morava
29.09.2019 15:30 Zemljoradnik 2 : 2 Bukovik
29.09.2019 15:30 Naša krila 1936 3 : 0 Malošište
29.09.2019 15:30 OFK Brzi Brod 5 : 1 OFK Napredak 1929
29.09.2019 15:30 Vrtište 1 : 7 Jedinstvo (GM)
29.09.2019 15:30 Mladost (M) 1 : 1 Pukovac
29.09.2019 15:30 Leštane 1 : 0 Dunav
29.09.2019 10:00 Torlak 1 : 1 BSK Batajnica
29.09.2019 15:30 Komgrap 0 : 2 Prva Iskra
29.09.2019 15:30 Mladost 0 : 1 Napredak
29.09.2019 15:30 Sirakovo 4 : 1 Obilić
29.09.2019 15:30 Železničar 2 : 2 Omladinac (Š)
29.09.2019 15:30 Rudar (Kr) 2 : 0 Borac (Ž)
29.09.2019 15:30 Integral 0 : 0 Rudar 2001
29.09.2019 15:30 Borac (K) 5 : 2 Sloga (L)
29.09.2019 15:30 Napredak Simićevo 2 : 1 Mlava (ML)
29.09.2019 15:00 Obilić 2 : 0 Sloga (L)
29.09.2019 15:00 Crvena zvezda 5 : 1 SASK
29.09.2019 15:00 Bresje Superior 1 : 7 Železničar Kusadak
29.09.2019 15:00 Pobeda 5 : 1 Osipaonica
29.09.2019 15:00 Omladinac 2 : 4 Mladi radnik 1940
29.09.2019 15:00 Podunavac 1 : 4 Jasenica 2017
29.09.2019 15:00 Sloga (M) 0 : 1 Cerovac 2013
29.09.2019 15:00 Iskra 6 : 2 ZSK
29.09.2019 15:00 Banjani 2 : 0 Tvrdojevac
29.09.2019 15:00 Kolubara 2 2 : 1 Pepeljevac
29.09.2019 15:00 Junior Novo Naselje 1 : 1 Tulari
29.09.2019 15:00 OFK Jabučje 2 : 2 Radnik (Ub)
29.09.2019 15:00 OFK Osečina 0 : 2 Rubribreza
29.09.2019 11:00 Vidojevica 1 : 1 Podrinje
29.09.2019 15:00 Mladi borac 4 : 1 Jedinstvo 1924 (VL)
29.09.2019 15:00 Majur 5 : 0 Jedinstvo (ŠT)
29.09.2019 15:00 Cer 5 : 0 Karađorđe
29.09.2019 15:00 Mladost (DD) 3 : 2 Hajduk Stanko
29.09.2019 15:00 Milan Orlić 3 : 2 Drina
29.09.2019 15:30 Kraljevo Hajduk 2 : 3 Rudar
29.09.2019 15:30 Ibar 3 : 2 Borac (V)
29.09.2019 11:00 Proleter 1 : 0 Mladost
29.09.2019 15:30 Popovići Vrnjci 4 : 2 Granit
29.09.2019 15:30 Napredak 4 : 4 Tavnik
29.09.2019 15:30 Karađorđe 3 : 1 Mladi radnik 1925
29.09.2019 15:30 Ribnica 1 : 1 Budućnost
29.09.2019 15:30 Gruža 0 : 4 Mataruge
29.09.2019 16:00 Slatina 1 : 5 Jedinstvo (P)
29.09.2019 16:00 Jedinstvo (GG) 2 : 1 Omladinac (Z)
29.09.2019 16:00 Mladost (A) 0 : 0 Ovčar
29.09.2019 16:00 Dedinje Junajted 0 : 0 Jedinstvo (K)
29.09.2019 16:00 Mladost (P) 0 : 1 Ozrem
29.09.2019 16:00 Rudar 4 : 2 Donja Vrbava
29.09.2019 15:30 Omladinac 2 : 1 Budućnost (M)
29.09.2019 15:30 Rusin 2 : 1 Slavija
29.09.2019 15:30 Maglić 4 : 2 BSK
29.09.2019 15:30 Kulpin 0 : 2 Polet
29.09.2019 15:30 Borac 46 4 : 1 Budućnost (P)
29.09.2019 15:30 Iskra 4 : 2 Srbobran
29.09.2019 15:30 Jadran 4 : 1 Proleter (RS)
29.09.2019 15:30 Sutjeska 1 : 4 Njegoš
29.09.2019 15:30 Proleter (Nj) 0 : 2 Obilić (NK)
29.09.2019 16:00 Donji Srem 2015 0 : 0 Mitros
29.09.2019 16:00 Donji Petrovci 3 : 2 Partizan
29.09.2019 16:00 Budućnost 3 : 1 Ljukovo
29.09.2019 16:00 Napredak 0 : 2 Radnički
29.09.2019 16:00 Hajduk (V) 3 : 0 Železničar
29.09.2019 16:00 PSK Putinci 1 : 0 Borac (K)
29.09.2019 16:00 Hajduk (B) 0 : 0 Borac (M)
29.09.2019 15:30 TSK 4 : 0 Omladinac
29.09.2019 15:30 Fruškogorac 1 : 1 Petrovaradin
29.09.2019 15:30 Hajduk 0 : 0 OFK Sirig
29.09.2019 15:30 Slavija 2 : 0 Bačka (Đ)
29.09.2019 15:30 Šajkaš 1908 5 : 1 Bačka (B)
29.09.2019 15:30 ŽSK 3 : 1 Veternik
29.09.2019 15:30 Jedinstvo 2 : 2 Delija
29.09.2019 15:30 Rusanda 1 : 0 Lehel
29.09.2019 15:30 Mladost (BD) 2 : 0 Vojvodina
29.09.2019 15:30 Radnički 1911 1 : 7 Tamiš
29.09.2019 15:30 Crvena zvezda 3 : 0 2. Oktobar
29.09.2019 15:30 Borac 1 : 2 Potisje
29.09.2019 15:30 Polet 1 : 2 OFK Klek
29.09.2019 15:30 Crvena zvezda 3 : 0 Jugoslavija
29.09.2019 15:30 Partizan (G) 1 : 1 Partizan (U)
29.09.2019 15:30 Radnički (B) 3 : 2 Jedinstvo (V)
29.09.2019 15:30 Budućnost (A) 2 : 4 Potporanj
29.09.2019 15:30 Hajdučica 2 : 2 Polet (Id)
29.09.2019 15:30 Mladost 1959 1 : 1 Vučje
29.09.2019 15:30 OFK Morava 2 : 1 Jedinstvo
29.09.2019 15:30 BSK 2 : 3 Real
29.09.2019 15:30 Mladi borac 2 : 2 Sloga
29.09.2019 15:30 Moravac 1 : 1 Progres
29.09.2019 15:30 Polet 4 : 4 Šumadija
29.09.2019 15:30 Železničar 2 : 0 Umac
29.09.2019 15:30 Zloćudovo 9 : 0 Kumarevo 65
29.09.2019 15:30 Blizna 2 : 3 Šarbanovac
29.09.2019 15:30 Branik 8 : 2 Polet
29.09.2019 15:30 Krivelj 0 : 8 Zlot
29.09.2019 11:00 Sloga 5 : 0 Nemetali
29.09.2019 15:30 Urovica 5 : 6 Brestovac
29.09.2019 15:30 Polom 2 : 1 Radnički
29.09.2019 15:30 Graničar 1 : 1 Osnić
29.09.2019 15:30 OFK Rtanj 2 : 0 Hajduk
29.09.2019 15:30 Sloga (M) 4 : 3 Ozren
29.09.2019 15:30 Trebič 6 : 0 Velika Jasikova
29.09.2019 15:30 FUD 4 : 1 Sloga (Ć)
29.09.2019 15:30 Trudbenik 0 : 0 Sebečevac
29.09.2019 15:30 Ribnik 3 : 3 Mladost
29.09.2019 15:30 Donji Kopaonik 4 : 3 Vinogradar
29.09.2019 15:30 Šanac 0 : 5 Sloga (M)
29.09.2019 15:30 Žabare 2 : 2 13. April
29.09.2019 15:00 Bratstvo 3 : 0 Javor
29.09.2019 15:00 Morava (KS) 4 : 3 Juhor
29.09.2019 15:00 Moravac 2015 3 : 0 Partizan (M)
29.09.2019 15:00 Morava (R) 2 : 0 Dragocvet
29.09.2019 15:00 Resavac 5 : 3 Mladost (K)
29.09.2019 15:00 Napredak (D) 0 : 0 OFK Bratstvo
29.09.2019 15:00 Orlovi 1 : 0 Kolare
29.09.2019 15:00 Mladost (D) 2 : 1 OFK Batinac
29.09.2019 15:30 Sinđelić 2012 1 : 1 Rakovica
29.09.2019 15:30 Posavac Tišma 1 : 1 Borac (P)
29.09.2019 15:30 Šumadinac 1 : 2 Heroj Polet
29.09.2019 15:30 Poštar Zvezdara 0 : 0 PKB Kovilovo
29.09.2019 11:00 Hajduk 0 : 1 Institut
29.09.2019 15:30 Balkan Mirijevo 4 : 1 Srem
29.09.2019 15:30 Posavina 1 : 0 OFK Borac
29.09.2019 15:30 Strelac 3 : 3 Rojkovac
29.09.2019 10:00 Borac (L) 3 : 2 Omladinac
29.09.2019 10:00 Radnički 2 : 0 Budućnost
29.09.2019 15:30 OFK Zabrežje 1 : 0 Duboko
29.09.2019 15:30 Lisović 6 : 0 Barajevo
29.09.2019 15:30 Boleč 3 : 0 Zaklopača
29.09.2019 15:30 Kaluđerica 1969 3 : 1 Dunavac
29.09.2019 15:30 Šepšin 0 : 6 Kosmajac
29.09.2019 15:30 Velika Krsna 0 : 2 Vinča
29.09.2019 15:30 Zuce 2019 7 : 0 Šumadija 1962
29.09.2019 15:30 Radnički 1947 1 : 5 Rasovača
29.09.2019 15:30 Moravac (ZT) 3 : 2 Sloga
29.09.2019 15:30 Radnički 1924 1 : 0 Moravac (Č)
29.09.2019 15:30 Baličevac 3 : 0 Zaplanjac
29.09.2019 11:00 Palilula 3 : 5 Mladost (B)
29.09.2019 15:30 OFK Rutevac 1908 5 : 1 Elid
29.09.2019 15:30 Naisus 1977 4 : 0 Doljevac
29.09.2019 15:00 Prvi srpski ustanak 2 : 3 ŽSK
29.09.2019 15:00 Mladost MG 3 : 2 Šumadinac (N)
29.09.2019 15:00 Šumadinac (S) 1 : 2 Sloga
29.09.2019 15:00 Marjan 0 : 5 Trnava
29.09.2019 15:00 Plaskovac 2 : 0 Jasenica
29.09.2019 15:00 Borac 2 : 0 BSK
29.09.2019 15:00 Vinča 3 : 2 Omladinac (DR)
29.09.2019 15:00 Lokomotiva 2 : 1 Banja
29.09.2019 15:30 Spartak 2 : 5 Napredak
29.09.2019 15:30 Sloga 1 : 0 Zvezda
29.09.2019 15:30 Željuša 2 : 1 Padež
29.09.2019 15:00 Perućac 1 : 1 Bakionica
29.09.2019 15:00 Višesava 1 : 3 Ariljska rampa
29.09.2019 15:00 Kotroman 1 : 2 Lazarica
29.09.2019 15:00 Polet 3 : 1 Jedinstvo
29.09.2019 15:00 Ježevica 0 : 6 Savinac
29.09.2019 15:00 Omladinac 2 : 0 Čajetina
29.09.2019 15:00 Prvi partizan 1 : 1 Sečica
29.09.2019 16:00 Pobeda 1926 2 : 0 Jedinstvo (P)
29.09.2019 16:00 Zastava 4 : 2 Mladost (P)
29.09.2019 16:00 OFK Bagremar 0 : 8 Sloboda (G)
29.09.2019 16:00 Kutlovo 0 : 3 Borac (D)
29.09.2019 16:00 Srbija 6 : 0 Kolonija
29.09.2019 16:00 Maršić 6 : 2 Šumadinac KG
29.09.2019 15:30 Mladost (DK) 1 : 0 Stevan Nešticki
29.09.2019 15:30 Delijski Vis 3 : 1 Aluminjum
29.09.2019 15:30 Omladinac 4 : 2 Morava
29.09.2019 15:30 Vulkan 1963 2 : 2 Proleter
29.09.2019 15:30 Mladost (L) 2 : 3 Crvena zastava
29.09.2019 15:30 Radnički 1936 5 : 1 Sloboda
29.09.2019 15:30 Čegar 2013 5 : 2 Palilulac
29.09.2019 15:00 Vihor 2 : 1 Mladost (B)
29.09.2019 15:00 BSK Bujanovac 1 : 2 Pavlovac
29.09.2019 15:00 Mineralac 4 : 4 Čelik
29.09.2019 15:00 OFK Alakince 15 : 0 Levosoje
29.09.2019 11:00 Stari drugari 1 : 1 Žabari
29.09.2019 11:00 Mladost 1 : 2 OFK Senjak
29.09.2019 11:00 Joks Junajted 4 : 1 Rakac Stave
29.09.2019 11:00 Dračić 2018 5 : 2 Popadić
29.09.2019 11:00 Jadar 2013 2 : 2 Lukavac
29.09.2019 15:00 Komanice 2 : 2 Ribnikar
29.09.2019 11:00 Polet 1 : 3 Milenko Pavlović
29.09.2019 15:00 Tešnjar 5 : 1 Rajac
29.09.2019 15:00 Joševa 1 : 2 Strmovo 1968
29.09.2019 15:00 Polet (DL) 0 : 2 Čučuge
29.09.2019 15:00 Šarbane 1 : 0 Kolubara (J)
29.09.2019 15:00 Mladost (V) 0 : 1 Pambukovica
29.09.2019 15:00 OFK Paljuvi 3 : 2 Zvizdar 2012
29.09.2019 15:00 Polet (T) 5 : 0 Rudar 1945
29.09.2019 15:30 Stubal 2 : 0 Braća Vuković
29.09.2019 15:30 Jedinstvo (G) 1 : 1 Zvezda
29.09.2019 15:30 Borac (A) 1 : 1 Jedinstvo 2017
29.09.2019 15:30 Lazac 2 : 2 Mlada krila
29.09.2019 11:00 Miločajac 3 : 5 Progorelica
29.09.2019 15:30 Mineral 2015 3 : 0 Mladost 1981
29.09.2019 15:30 Jedinstvo (D) 1 : 3 Jovo Kursula
29.09.2019 15:30 Lipar 6 : 0 Mladost
29.09.2019 00:00 Aleksa Šantić 3 : 2 Polet
29.09.2019 OFK Odžaci 1 : 2 Partizan
29.09.2019 Dunav 2 : 5 Terekveš
29.09.2019 00:00 Jedinstvo 1 : 2 Stanišić 1920
29.09.2019 00:00 Omladinac 2 : 2 Hajduk
29.09.2019 10:00 Fruška Gora 7 : 2 Sloga (Č)
29.09.2019 16:00 Fruškogorac 7 : 0 Jednota
29.09.2019 16:00 Graničar 1924 0 : 2 BSK
29.09.2019 16:00 OFK Bikić 5 : 3 Trgovački
29.09.2019 16:00 Sremac 4 : 0 Sloboda
29.09.2019 16:00 OFK Zeka Buljubaša 2 : 0 Sloga (V)
29.09.2019 15:30 Obilić 3 : 7 Miletić
29.09.2019 15:30 Jedinstvo (G) 2 : 0 Proleter
29.09.2019 15:30 Susek 7 : 0 Čenej
29.09.2019 15:30 Dinamo 1 : 1 Vinogradar
29.09.2019 15:30 Titel 0 : 6 Hajduk
29.09.2019 15:30 Borac 10 : 0 Sloga
29.09.2019 15:30 Jedinstvo 2014 3 : 1 OFK Gradnulica
29.09.2019 15:30 Zlatica 0 : 7 Tisa 1933
29.09.2019 15:30 ASK 3 : 1 Zadrugar
29.09.2019 15:30 Mladost 4 : 5 Naftagas
29.09.2019 15:30 MSK 2 : 1 OFK Stajićevo
29.09.2019 15:30 Borac (VS) 1 : 3 Vulturul
29.09.2019 15:30 Karaš (K) 2 : 2 Banat (D)
29.09.2019 15:30 Polet 1 : 3 Ratar
29.09.2019 15:30 Partizan (K) 2 : 1 Karaš (J)
29.09.2019 15:30 Vojvodina (CC) 0 : 4 Banat (I)
29.09.2019 15:30 Ševac 0 : 2 Dunav
29.09.2019 15:30 Mladost (B) 2 : 0 Gradac
29.09.2019 15:30 Marjan MB 2 : 1 Navalin
29.09.2019 15:30 Sloboda 1 : 1 Milanovo
29.09.2019 11:00 Lemind 1953 1 : 2 OFK Brza
29.09.2019 15:30 Donja Lomnica 4 : 2 Badince
29.09.2019 15:30 Poljoprivrednik 0 : 2 Polet 57
29.09.2019 15:30 Velika Drenova 1 : 0 Vinogradar
29.09.2019 15:30 Kamenorezac 76 0 : 2 Mladost
29.09.2019 15:30 Omladinac 1 : 4 Rubin
29.09.2019 15:00 Istok 63 1 : 2 Radnički
29.09.2019 15:00 15. Avgust 1950 3 : 1 Mladost (GM)
29.09.2019 15:00 OFK Juhor 2016 6 : 0 Mladost (S)
29.09.2019 15:00 Pomoravlje 2 : 0 Rudar (P)
29.09.2019 15:00 Ursule 1 : 0 Mladost
29.09.2019 15:00 Vinorača 0 : 1 Sloga
29.09.2019 15:00 Mladost 3 : 1 Kupinovac
29.09.2019 15:00 GFK Tabane 2 : 0 Jedinstvo
29.09.2019 15:00 Šumadinac 2 : 3 Osaonica
29.09.2019 15:30 Belo Polje 3 : 2 Jedinstvo
29.09.2019 11:00 Sloga 0 : 10 Borac
29.09.2019 15:30 Proleter 0 : 2 Rvati
29.09.2019 15:30 Ljubinić 1 : 3 Trstenica
29.09.2019 11:00 Pobednik 1 : 1 Krtinska
29.09.2019 11:00 Polet 3 : 1 Skela
29.09.2019 15:30 Vranić 5 : 1 Veliki Borak
29.09.2019 15:30 Velika Moštanica 3 : 6 DIF
29.09.2019 18:00 Sparta Železnik 3 : 2 Šećeranac Ada
29.09.2019 15:30 Umka 4 : 0 BUSK
29.09.2019 11:00 Mladi proleter 1 : 0 Busije
29.09.2019 10:00 Rekreativo 011 1 : 0 Novi Beograd
29.09.2019 12:00 Dedinje 1 : 3 Zmaj 1953
29.09.2019 16:00 Napredak 2 : 0 Polet
29.09.2019 16:00 Šumar 0 : 2 Srem
29.09.2019 16:00 Krušedol 1 : 4 Dunav
29.09.2019 16:00 Mladost 0 : 2 Sremac Deč
29.09.2019 16:00 Radnički 2 : 0 Sremac (Dob)
29.09.2019 16:00 Graničar 3 : 0 OFK Brestač
29.09.2019 16:00 Hrtkovci 2 : 1 ČSK
29.09.2019 15:30 Šampion 5 : 3 Tisa
29.09.2019 15:30 Slavija 0 : 1 Hajduk
29.09.2019 15:30 Bačka 1 : 2 Tornjoš
29.09.2019 15:30 Graničar 0 : 3 AFK
29.09.2019 15:30 Jadran 1 : 1 Horgoš 1911
29.09.2019 15:30 Jedinstvo 4 : 1 Čoka
29.09.2019 15:00 Zadrugar 2 : 0 OFK Šabac
29.09.2019 15:00 Premijer 4 : 1 Omladinac (BO)
29.09.2019 15:00 Budućnost 1929 (ZM) 1 : 1 Gorki
29.09.2019 15:00 Napredak 1 : 3 Milicionar
29.09.2019 15:00 Omladinac 2013 (SL) 2 : 0 Budućnost (DO)
29.09.2019 15:00 Lipolist 3 : 1 Sloboda
29.09.2019 15:30 OFK Rogača 6 : 3 Stojnik
29.09.2019 15:30 Mladost G. 1 : 4 Popović
29.09.2019 13:00 Nemenikuće 0 : 3 Djurinci
29.09.2019 15:30 Rudar 2012 0 : 3 Vojvoda
29.09.2019 13:00 Mladost M.I. 3 : 0 Mali Požarevac
29.09.2019 11:00 Jezero 1 : 4 7. Juli
29.09.2019 15:00 Hajduk 2 : 3 Rudar
29.09.2019 15:00 Jadar 1961 4 : 1 Sloga
29.09.2019 15:00 Borac 2 : 2 Studenac
29.09.2019 15:00 Antimon 2 : 0 Gučevo 1929
29.09.2019 15:00 Pričinović 4 : 1 Radnički
29.09.2019 15:00 Trešnjevka 2 : 3 Mrovska
29.09.2019 15:00 PSK 0 : 2 Šipurske livade
29.09.2019 15:00 Dobrava 2 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
29.09.2019 15:00 OFK Jelen 2 : 6 Vlašić
29.09.2019 15:00 Sloga 2 : 0 Cerić
29.09.2019 15:30 PKB (PS) 6 : 1 Lepušnica
29.09.2019 15:30 Minel 0 : 2 OFK Crvenka
29.09.2019 15:30 Pionir 1 : 1 Boka Seniors
29.09.2019 15:30 Resnik 4 : 1 Pinosava
29.09.2019 15:30 Proleter 2 : 3 Soko
29.09.2019 15:30 Sloga 0 : 1 Mladost
29.09.2019 15:30 Bački Hajduk 5 : 1 Krivanj
29.09.2019 15:30 Neštin 4 : 4 Orlovi
29.09.2019 15:30 Budućnost 9 : 0 Borac
29.09.2019 15:00 Karađorđe 2013 (Viš) 2 : 0 Mladi radnik (D)
29.09.2019 15:00 Sloga (Z) 3 : 2 Feniks
29.09.2019 15:00 Kruševica 1980 2 : 1 Partizan (BB)
29.09.2019 15:00 Napredak (MK) 0 : 2 BSK
29.09.2019 15:00 Mladost (R) 1 : 2 Badnjevac
29.09.2019 11:00 Karađorđe (V) 3 : 3 Jedinstvo (O)
29.09.2019 15:30 Jedinstvo (K) 1 : 3 Mladost (R)
29.09.2019 15:30 Omladinac (B) 0 : 0 Bata Bulić
29.09.2019 15:30 Radnički (K) 3 : 1 Sloga 1952
29.09.2019 15:30 Jasenovac 2 : 0 Zadrugar 1947
29.09.2019 15:30 Krilaš 4 : 1 Manastirica
29.09.2019 15:30 Napredak (P) 2 : 0 Žika Marković Uča
29.09.2019 15:30 Sloga (M) 3 : 1 Stig 1955
29.09.2019 15:30 Mladost (B) 0 : 0 Dizel
29.09.2019 15:30 Barič 2 : 0 Vihor
29.09.2019 15:30 Ljubičevo 4 : 0 Desine
29.09.2019 15:00 Trešnjevica 2 : 3 B 2000
29.09.2019 10:00 Mladi rudar 4 : 3 Brezovac
29.09.2019 15:00 Vrbica 0 : 2 Mladost
29.09.2019 15:00 Borac 1 : 0 Radoje Domanović
29.09.2019 15:00 Budućnost 0 : 1 Šamot
29.09.2019 14:30 Morava 5 : 3 Orlovac 1932
29.09.2019 14:30 Budućnost 4 : 1 Rakova
29.09.2019 14:30 Malba 2 : 2 Čačak 94
29.09.2019 14:30 Kej 10 : 2 Gavrilo Princip
29.09.2019 14:30 Mršinci 1 : 0 Vujan
29.09.2019 14:30 Lugovi 0 : 2 Planinac
29.09.2019 16:00 Ćava 0 : 2 Divostin
29.09.2019 16:00 OFK Žeželj 3 : 0 Vinogradi DB
29.09.2019 16:00 21. oktobar 1 : 0 Bratstvo 1975
29.09.2019 16:00 Sloga Lužnice 2016 9 : 1 Dobrača
29.09.2019 16:00 Slavija 4 : 1 Jadran
29.09.2019 16:00 OFK Mala Bosna 2015 4 : 1 Čantavir
29.09.2019 16:00 Udarnik Višnjevac 8 : 4 Solid
29.09.2019 16:00 Vinogradar 3 : 4 Hajduk
29.09.2019 16:00 Palić 0 : 1 Lokomotiva
29.09.2019 16:00 Bikovo 1 : 3 Elektrovojvodina
29.09.2019 15:30 Glogonj 0 : 2 Mundial
29.09.2019 15:30 Vojlovica 2018 5 : 2 Slavia
29.09.2019 15:30 Pobeda 2 : 0 Tempo
29.09.2019 15:30 Stari Tamiš 2 : 1 Mladost
29.09.2019 15:30 Budućnost 1 : 3 BSK
29.09.2019 15:30 Borac 2 : 1 Jedinstvo
29.09.2019 15:30 Gornji Stepoš 0 : 0 Naupare
29.09.2019 15:30 Kapidžija 3 : 0 Borac
29.09.2019 15:30 Zdravinje : Makrešane
29.09.2019 15:30 Rasina 6 : 5 Bukovica
29.09.2019 11:00 Modrica 5 : 0 Globoder
29.09.2019 11:00 Čarapan 0 : 5 Parunovac
29.09.2019 11:00 Konjuh 3 : 3 Polet
29.09.2019 15:30 Slavija 3 : 1 Pobeda
29.09.2019 15:30 Mladost (R) 0 : 7 Mladost Radost
29.09.2019 15:30 Jedinstvo 0 : 7 Eđšeg
29.09.2019 16:00 Rtanj 3 : 4 Palilulac
29.09.2019 16:00 Jedinstvo 0 : 3 Slemen
29.09.2019 15:30 Podunavac 0 : 3 Pudarci
29.09.2019 15:30 Umčari 2 : 1 Hajduk
29.09.2019 15:30 Budućnost 11 : 0 OFK Slavija
29.09.2019 15:30 Hajduk Veljko 1934 5 : 6 Proleter 1947
29.09.2019 15:30 Skobalj 0 : 2 Stari Hrast 2018
29.09.2019 15:30 7. Juli 3 : 2 Landol
29.09.2019 15:30 Lunjevac : Drugovac
29.09.2019 15:30 Vučak 3 : 4 Petrijevac
29.09.2019 AF Đokić 0 : 6 Mladost 1948
29.09.2019 Jedinstvo 1 : 1 Karadjordje
29.09.2019 Jasenica 1 : 3 Omladinac
29.09.2019 11:00 Ratar 0 : 1 Polet (R)
29.09.2019 11:00 Škriljac 4 : 0 Vukašinovac
29.09.2019 15:30 Tempo 3 : 4 Polet (V)
29.09.2019 Udarnik 1 : 1 Palanka
29.09.2019 00:00 Budućnost 1948 3 : 2 Glavaš
29.09.2019 Beli Orlovi 0 : 0 Bačinac
29.09.2019 15:30 Čegar 1946 4 : 2 Supovac
29.09.2019 15:30 Planinac 1933 8 : 1 Durlan Siti
29.09.2019 15:30 Spartak 2 : 2 Jasenovik 2018
29.09.2019 15:30 Rujnik 0 : 6 Sloga 1948
29.09.2019 15:30 Selo Mladenovac 0 : 5 Ivanča
29.09.2019 15:30 Omladinac 1 : 2 Markovac
29.09.2019 15:30 Vlaška 5 : 1 Borac
29.09.2019 15:30 Sloga 1 : 2 Napredak
29.09.2019 15:30 Dubona 4 : 0 Kovačevac 1956
29.09.2019 15:30 Sloga 4 : 2 Dimitrije Tucović
29.09.2019 15:30 OFK Radnički 1 : 3 Vreoci
29.09.2019 15:30 Mladost 1 : 4 Strmovo
29.09.2019 15:30 20. Oktobar 3 : 7 Šumadinac
29.09.2019 13:30 Knjaz 4 : 2 Gorobilje
29.09.2019 16:00 Avijatičar Vranjani 3 : 0 Dobrinjac
29.09.2019 13:30 Glumač 2 : 1 Duškovci
29.09.2019 16:00 Napredak 2 : 2 Plavi Tok
29.09.2019 13:00 Blagaja 1 : 1 Trešnjica
29.09.2019 16:00 Takovski Ustanak 2 : 8 Velereč 94
29.09.2019 16:00 Omladinac 2 : 6 Brezak
29.09.2019 16:00 Jablanica 2 : 1 Šilopaj
29.09.2019 16:00 Backovac Junajted 5 : 2 Ozremica
29.09.2019 16:00 Šumadija 2 : 2 Stella Rossa
29.09.2019 15:30 Mala Vrbica 3 : 0 Koča Andjelković
29.09.2019 15:30 Kladušnica 5 : 0 Omladinac
29.09.2019 11:00 Rtkovo 8 : 1 Milutinovac
29.09.2019 15:30 Lokomotiva 4 : 3 Pontes
29.09.2019 11:00 Miloševo 1 : 4 Mladost
29.09.2019 16:00 OFK Tamnič 3 : 0 Rečka
29.09.2019 16:00 OFK Sikole 1 : 1 Vrelo
29.09.2019 15:30 Borac 3 : 7 Kastrum
29.09.2019 11:00 Lovac 2 : 3 Šljivar
29.09.2019 11:00 Marina Kutina 2 : 3 Toplica
29.09.2019 11:00 Grkinja 2 : 0 Mekiš
29.09.2019 11:00 10. februar 3 : 0 Knežica
29.09.2019 15:30 Klisura : Taskovići
29.09.2019 10:00 Borac 3 : 0 Jugovići
29.09.2019 16:00 Partizan (V) 3 : 0 BSK 2014
29.09.2019 16:00 Magnohrom 5 : 2 Koštam Polje
29.09.2019 16:00 Morava (M) 0 : 0 Studen Vitez
29.09.2019 16:00 Šumadija 1 : 4 Stara Čaršija
29.09.2019 16:00 Omladinac 2 : 0 Zgodačica
29.09.2019 15:00 Železničar 1 : 0 Polet
29.09.2019 15:00 Heroj 1 : 3 Radnik
29.09.2019 15:00 Jedinstvo 3 : 2 Razvitak
29.09.2019 15:00 Omladinski 3 : 1 Donja Mutnica
29.09.2019 15:00 Sloga 5 : 0 ISK Izvor
29.09.2019 11:00 Murgaš 2012 0 : 1 Omladinac (K)
29.09.2019 11:00 Gunjevac 4 : 0 Jedinstvo (M)
29.09.2019 11:00 Budućnost 1995 2 : 3 Dokmir
29.09.2019 11:00 OFK Takovo 1 : 3 Brgule
29.09.2019 16:00 Sinđelić 7 : 4 Jedinstvo (M)
29.09.2019 16:00 Omladinac 1 : 1 OFK Bačinci
29.09.2019 16:00 Graničar 7 : 1 OFK Bingula
29.09.2019 16:00 Jedinstvo (Lj) 1 : 2 Erdevik 2017
29.09.2019 16:00 Borac 1 : 4 Napredak
29.09.2019 11:00 Hajduk 2 : 3 Petrovac 74
29.09.2019 11:00 Verko 5 : 0 Sparta
29.09.2019 11:00 Torpedo 3 : 3 Polet
29.09.2019 15:30 Skupljen 2013 4 : 1 Mladost (Z)
29.09.2019 11:00 Bair 1 : 5 Radnik
29.09.2019 11:00 Mladost (O) 1 : 1 Napredak (U)
29.09.2019 11:00 Mladost (MM) 2 : 0 OFK Napredak 1933
29.09.2019 16:00 Bukorovac 0 : 3 Seljak (C)
29.09.2019 16:00 Hajduk 1936 2 : 0 Kremenac
29.09.2019 11:00 Turekovac 0 : 0 Gornje Sinkovce
29.09.2019 15:30 Polet 1 : 4 Mladost VPD
29.09.2019 15:30 Dedina 4 : 1 Dvorane
29.09.2019 15:30 Vratare 2 : 0 Kruševica
29.09.2019 15:30 Grkljane 3 : 1 Mladost 2015
29.09.2019 15:00 Mladi radnik 0 : 0 Dražmirovac
29.09.2019 15:00 Omladinac 1 : 4 Crni Vrh
29.09.2019 15:00 Domaćin 2 : 4 Belica
29.09.2019 15:00 Napredak 1 : 3 OFK Dragoševac
29.09.2019 15:00 OFK Povlen 0 : 3 Beloševac
29.09.2019 15:00 Zadrugar 1 : 10 Sloga Gorić
29.09.2019 15:00 Bujačić 3 : 0 Mladost (VK)
29.09.2019 15:00 Kotešica 3 : 0 Omladinac
29.09.2019 15:30 Borac 3 : 1 Radnik
29.09.2019 11:00 BSK 3 : 3 Rudar 1947
29.09.2019 Vitez 2 : 3 Sloven
29.09.2019 Kameni 3 : 1 Kupinovo
29.09.2019 Lovac 1 : 3 Hajduk 1932
29.09.2019 11:00 Dumača 0 : 1 OFK Varna
29.09.2019 11:00 Mladost 3 : 1 Bojić
29.09.2019 11:00 Zablaće 5 : 0 Pocerina
29.09.2019 11:00 Metlić 2 : 1 Jedinstvo
29.09.2019 15:30 Sopot 0 : 1 Sloga 1932
29.09.2019 15:30 Proleter 1932 0 : 5 Mip Majdan
29.09.2019 15:30 Moravac 1933 0 : 8 Batovac
29.09.2019 15:30 Morava 1932 0 : 0 BSK 1931
29.09.2019 15:30 Sloga 1936 0 : 2 Zemljoradnik 1932
29.09.2019 15:30 Metalac 2 : 5 Napredak (B)
29.09.2019 15:30 Napredak 1934 1 : 0 Beli Orao
29.09.2019 15:30 Sloga (D) 3 : 1 Vojvoda Milenko
29.09.2019 11:00 Napredak 0 : 1 Partizan
29.09.2019 11:00 Proleter 5 : 0 POFK Letnjikovac
29.09.2019 11:00 Roma-Odžino selo 3 : 2 Sloga
29.09.2019 10:00 Gornja Trnava 1938 3 : 1 Budućnost MI
29.09.2019 10:00 Krćevac 04 1 : 0 ZT Gorovič
29.09.2019 10:00 Jarmenovci 1 : 3 Mladost
29.09.2019 10:00 Kalipolje 1 : 0 Šume
29.09.2019 11:00 Borac BTG 2 : 1 Rudar
29.09.2019 11:00 Korman 4 : 2 Mladost Svileuva
29.09.2019 11:00 Sava 1 : 3 Galeb
29.09.2019 Polet 1 : 6 Fruškogorac
29.09.2019 Jedinstvo 3 : 2 Borac
29.09.2019 Jedinstvo (R) 5 : 2 Graničar
29.09.2019 Car Uroš : Sloga (K)
29.09.2019 Vojvodina 4 : 0 Borac
29.09.2019 Sloga (M) 8 : 1 27. Oktobar
29.09.2019 Fruškogorac 1 : 1 Planinac
29.09.2019 15:30 Vitorul 1 : 3 Omladinac
29.09.2019 15:30 Hajduk 2 : 2 Vinogradar
29.09.2019 15:30 Vršac 3 : 0 Pobeda
29.09.2019 15:30 Toplica 3 : 1 Babajić
29.09.2019 12:30 Kačer 3 : 0 Gornji Lajkovac
29.09.2019 15:30 Proleter 0 : 24 Borac
29.09.2019 11:00 Jedinstvo (S) 3 : 0 BSK 1924
29.09.2019 15:00 Mirko Tomić 1 : 4 Sloga-Top
29.09.2019 15:00 Dunavac 1929 1 : 1 Pek
29.09.2019 15:00 Stiški Kurjak 1 : 3 Kumane
29.09.2019 15:00 Ram 1 : 3 Mladi Borac
29.09.2019 15:00 Mladi Borac (S) 3 : 1 Jasenovo
29.09.2019 15:00 Vinogradar 0 : 3 Sinđelić
29.09.2019 Azbukovica 0 : 3 Selanac
29.09.2019 Crnča : Čobanče
29.09.2019 15:30 OFK Orašje 3 : 0 Temnić 1924 - 2
29.09.2019 15:30 Velika Morava 1 : 0 Gradac
29.09.2019 15:30 Parcane 2 : 0 Kiseljak
29.09.2019 10:00 Best Sige 3 : 3 Zvezda
29.09.2019 10:00 Sloga (J) 3 : 3 Mladost (K)
29.09.2019 10:00 Vukovac 98 0 : 4 Selište
29.09.2019 10:00 Mlava (R) 2 : 4 Budućnost (M)
29.09.2019 11:00 Mladost 1 : 2 Stara Čaršija
29.09.2019 11:00 Omladinac 3 : 0 Beli Orlovi
29.09.2019 15:30 Borac 2016 7 : 0 Mrčkovac
29.09.2019 15:30 OFK Vinci 3 : 2 Mladost
29.09.2019 Čestin 2 : 1 Grivac
29.09.2019 16:00 Beli Orlovi 4 : 2 Mladost
29.09.2019 15:00 Misača 1 : 3 Gorski Car
29.09.2019 15:00 Tulež 4 : 1 Ranilović
29.09.2019 15:30 PSS-192 3 : 0 Jagodina
29.09.2019 15:30 Lipar 0 : 4 Oniks
29.09.2019 17:00 Borac 3 : 1 Velež
29.09.2019 16:00 Mladost 0 : 3 Sarajevo
29.09.2019 16:00 Zrinjski 1 : 3 Široki Brijeg
29.09.2019 15:00 Bokelj 3 : 1 Lovćen
29.09.2019 15:00 Otrant Olympic 2 : 1 Drezga
29.09.2019 15:00 Ibar 0 : 0 Dečić
29.09.2019 15:00 Jedinstvo (BP) 1 : 1 Mornar
29.09.2019 15:00 Jezero 4 : 0 Arsenal
29.09.2019 Gusinje 0 : 2 Petnjica
29.09.2019 Brskovo 2 : 1 Pljevlja 97
29.09.2019 Berane 8 : 0 Polimlje
29.09.2019 Komovi 2 : 2 OFK Borac
29.09.2019 17:30 Leicester City 5 : 0 Newcastle United
29.09.2019 14:00 Eibar 2 : 0 Celta de Vigo
29.09.2019 12:00 Espanyol 0 : 2 Real Valladolid
29.09.2019 18:30 Levante 1 : 1 Osasuna
29.09.2019 21:00 Sevilla 3 : 2 Real Sociedad
29.09.2019 15:30 Fortuna 1 : 2 Freiburg
29.09.2019 18:00 Köln 0 : 4 Hertha BSC
29.09.2019 18:00 Cagliari 1 : 1 Verona
29.09.2019 15:00 Lazio 4 : 0 Genoa
29.09.2019 15:00 Lecce 0 : 1 Roma
29.09.2019 20:45 Milan 1 : 3 Fiorentina
29.09.2019 12:30 Napoli 2 : 1 Brescia
29.09.2019 15:00 Udinese 1 : 0 Bologna
29.09.2019 15:00 Strasbourg 1 : 0 Montpellier
29.09.2019 21:00 Olympique Marseille 1 : 1 Rennes
29.09.2019 13:30 Rukinzo 3 : 2 Bujumbura City
29.09.2019 15:00 Le Messager Ngozi 1 : 0 Aigle Noir
29.09.2019 16:00 Vital'O 2 : 0 Olympic Star
29.09.2019 16:00 TSC 5 : 1 Napredak Junior 2018
29.09.2019 19:00 ŽFU Zvezda B 2018 8 : 0 Radnički 2012
29.09.2019 14:00 ŽGFK Lavice Dubočica 4 : 0 Mačva
29.09.2019 13:30 Spartak DOO 1 : 0 Majdanpek
29.09.2019 16:00 Rad 1 : 3 Kolubara
29.09.2019 10:00 Radnički (N) 1 : 1 TSC
29.09.2019 10:00 Radnički (NP) 1 : 5 Radnički (Z)
29.09.2019 10:00 Radnički (SM) 2 : 1 Vojvodina
29.09.2019 12:00 Omladinac 3 : 2 Dinamo 1945
29.09.2019 00:00 Sinđelić 2 : 3 Radnik
29.09.2019 00:00 Moravac Orion 0 : 6 Radnički (P)
29.09.2019 00:00 Topličanin 4 : 1 Jedinstvo (P)
29.09.2019 00:00 Real 2 : 3 Jagodina Tabane
29.09.2019 10:00 Proleter (NS) 5 : 1 Tekstilac
29.09.2019 10:00 OFK Bačka 1 : 0 Kabel
29.09.2019 10:00 RFK Novi Sad 1921 4 : 1 TSC
29.09.2019 11:00 Senta 1 : 1 Tornjoš
29.09.2019 10:00 Tisa 1 : 14 AFK
29.09.2019 13:00 VGSK 1 : 5 Sušica
29.09.2019 Radnički Šabački 0 : 3 Mačva 2
29.09.2019 Mladost 0 : 6 Savacijum
29.09.2019 Mačva 1929 3 : 0 Brezovica
29.09.2019 Šabac 6 : 0 OFK Divci
29.09.2019 13:00 Kiker 2 : 0 Vojvodina
29.09.2019 13:00 Radnički (N) 4 : 3 Teleoptik
29.09.2019 09:00 BSK 1925 0 : 3 IMT
29.09.2019 20:30 011 1 : 3 Kolubara
29.09.2019 12:00 Hajduk 1912 3 : 0 Borac
29.09.2019 12:00 Proleter 2 : 3 Petrika
29.09.2019 12:00 OFK Bačka 4 : 3 Kabel
29.09.2019 12:00 RFK Novi Sad 1921 2 : 3 TSC
29.09.2019 10:00 Radnički (SM) 0 : 5 Vojvodina
29.09.2019 14:00 Omladinac 0 : 5 Dinamo 1945
29.09.2019 00:00 Polet 1 : 10 Proleter
29.09.2019 00:00 Budućnost 0 : 6 Coerver junior
29.09.2019 17:00 Jedinstvo 2 : 4 Sloga
29.09.2019 16:00 Potporanj 3 : 0 Partizan
29.09.2019 12:00 OFK Vrbas 2 : 1 Bajša
29.09.2019 11:00 Urovci 2 : 2 Partizan
29.09.2019 00:00 Trepča 2 : 5 Bane 1931
29.09.2019 10:00 Novi Pazar 1928 1 : 2 Jedinstvo 2017
29.09.2019 00:00 Trepča 3 : 0 Mokra Gora
29.09.2019 FAP 1 : 0 Sloboda (Č)
29.09.2019 Zlatibor 3 : 2 Crnokosa
29.09.2019 Takovo 1 : 1 Sloga
29.09.2019 Sloga (BB) 1 : 0 Jedinstvo Putevi
29.09.2019 Zlatar 1 : 0 Jošanica
29.09.2019 BIP 1 : 0 Polet (Lj)
29.09.2019 Senjak 0 : 2 Železničar
29.09.2019 Šabac 0 : 0 Pčelinjo
29.09.2019 Radnički (K) 2 : 1 Mačva 1929
29.09.2019 Ribnica 2 : 2 Mačva 2
29.09.2019 Rađevac 0 : 2 Sloga
29.09.2019 Omladinac 2014 1 : 3 Jadar 07
29.09.2019 Sunrise 0 : 2 Radnički (V)
29.09.2019 11:00 Novi Pazar 2 : 0 Sport Klub 99
29.09.2019 11:00 Šumadija 1903 0 : 0 Pazar Juniors
29.09.2019 11:00 Apolon 4 7 : 1 Bane 1931
29.09.2019 13:00 Radnički 1923 0 : 1 AF AS Novi Pazar
29.09.2019 12:30 Radnički (NB) 0 : 4 Zemun
29.09.2019 09:00 Voždovac 1 : 4 Teleoptik
29.09.2019 10:00 Partizan 3 : 4 Čukarički
29.09.2019 13:00 Crvena zvezda 4 : 0 Radnički (O)
29.09.2019 20:00 Internacional 1 : 7 OFK Beograd
29.09.2019 10:00 Rad 1 : 0 Brodarac
29.09.2019 10:00 Radnički (K) 3 : 0 Proleter 2006
29.09.2019 10:00 Jedinstvo (SP) 0 : 1 Petrika
29.09.2019 10:00 ODR 4 : 0 Bečej 1918
29.09.2019 10:00 CFK 6 : 0 Arena Su
29.09.2019 10:00 GDM 021 2 : 2 Radnički 1912
29.09.2019 12:00 Ratar 1 : 1 Kristal 2018
29.09.2019 10:30 Preporod 2 : 6 Bačka
29.09.2019 11:00 Spartak '06 4 : 1 TSC
29.09.2019 09:00 Senta 6 : 2 Sloga