XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 448 utakmica za dan
Subota, 5 Oktobar 2019

Fudbal

05.10.2019 Čukarički : Javor Matis
05.10.2019 Vojvodina : Spartak ŽK
05.10.2019 Inđija : Mladost
05.10.2019 Partizan : Voždovac
05.10.2019 Mačva : Radnički (N)
05.10.2019 Napredak : Crvena zvezda
05.10.2019 Rad : Proleter
05.10.2019 Radnik : TSC
05.10.2019 15:00 Smederevo 1924 : Radnički (P)
05.10.2019 15:00 Kabel : Zemun
05.10.2019 15:00 Dinamo : Novi Pazar
05.10.2019 15:00 OFK Bačka : RFK Grafičar
05.10.2019 15:00 Radnički 1923 : Budućnost
05.10.2019 15:00 Metalac : Kolubara
05.10.2019 15:00 Sinđelić : Trayal
05.10.2019 15:00 Zlatibor : OFK Žarkovo
05.10.2019 15:00 Budućnost Krušik 2014 : Trepča
05.10.2019 15:00 Sloga 33 : Sloga (K)
05.10.2019 15:00 Mladi radnik 1926 : Sloga (P)
05.10.2019 15:00 Borac 1926 : Loznica
05.10.2019 15:00 Šumadija (A) : Jedinstvo
05.10.2019 15:00 Tutin : RSK
05.10.2019 15:00 Mokra Gora : Takovo
05.10.2019 15:30 Omladinac : Bečej 1918
05.10.2019 15:30 OFK Vršac : Kozara
05.10.2019 15:30 Hajduk 1912 : Železničar
05.10.2019 15:30 Bačka 1901 : 1. Maj Ruma
05.10.2019 15:30 Radnički (SM) : Radnički (Zr)
05.10.2019 15:30 Radnički 1912 : Borac
05.10.2019 15:00 Moravac Orion : OFK Sinđelić
05.10.2019 15:00 Jedinstvo : GFK Dubočica
05.10.2019 14:30 Radnički (O) : BSK Borča
05.10.2019 14:30 OFK Mladenovac : Jedinstvo
05.10.2019 14:30 Radnički (NB) : Sremčica
05.10.2019 14:30 Lokomotiva : Crvena zvezda
05.10.2019 14:30 Brodarac : GSP Polet Dorćol
05.10.2019 14:30 IMT : Teleoptik
05.10.2019 15:00 Karađorđe : Polet
05.10.2019 15:00 Sloga 1924 : Mladi borac
05.10.2019 15:00 Spartak : Drina
05.10.2019 15:00 Ribnica : Mladost (D)
05.10.2019 15:00 Omladinac : Budućnost
05.10.2019 15:00 Goč : Šumadija 1903
05.10.2019 15:00 FAP : Lunjevica
05.10.2019 15:00 Crnokosa : Jedinstvo Putevi
05.10.2019 15:00 GFK Sloboda : Prijevor
05.10.2019 15:30 Sloga : Crvenka
05.10.2019 15:30 OFK Vrbas : Tekstilac
05.10.2019 15:30 OFK Mladost APA : Bajša
05.10.2019 15:30 ČSK Pivara : Mladost (T)
05.10.2019 15:30 Radnički (NP) : Mladost (NS)
05.10.2019 15:30 Sloga (T) : Cement
05.10.2019 15:30 Sloga (E) : Mladost (BJ)
05.10.2019 15:30 Crvena zvezda : Sremac
05.10.2019 15:30 Sloboda : Mladost (O)
05.10.2019 15:30 Radnički (S) : Begej
05.10.2019 15:30 Budućnost : Sloga
05.10.2019 15:30 Proleter (BK) : Jedinstvo (BK)
05.10.2019 15:30 Naftagas : Kikinda 1909
05.10.2019 15:00 Nebeski Andjeli : Sloga
05.10.2019 15:00 Morava : Bobište
05.10.2019 15:00 Pusta Reka : Čekmin
05.10.2019 15:00 Bor 1919 : OFK 019
05.10.2019 15:00 Rtanj : Majdanpek
05.10.2019 15:00 Rajko Mitić : Balkanski
05.10.2019 15:00 Timok 1919 : OFK Slatina
05.10.2019 15:00 Đerdap : Hajduk Veljko
05.10.2019 15:00 Sloga : Jedinstvo (M)
05.10.2019 15:00 Jedinstvo (P) : Morava 1918
05.10.2019 15:00 OFK Napredak 1929 : Vrtište
05.10.2019 11:00 Milutinac : Komgrap
05.10.2019 14:30 Šumadija : Turbina
05.10.2019 15:30 Rudar 2001 : Borac (K)
05.10.2019 15:00 Jasenica 2017 : Sloga (M)
05.10.2019 15:00 Radnik (Ub) : OFK Osečina
05.10.2019 15:00 Jedinstvo 1924 (VL) : Majur
05.10.2019 15:30 Mladi radnik 1925 : Ribnica
05.10.2019 15:30 Mladost : Popovići Vrnjci
05.10.2019 15:30 Rudar : Ibar
05.10.2019 15:30 Ovčar : Parmenac
05.10.2019 15:30 Polet : Borac 46
05.10.2019 15:30 Vojvodina : Tvrđava
05.10.2019 15:30 Obilić (NK) : Preporod
05.10.2019 15:30 Njegoš : Proleter (Nj)
05.10.2019 15:30 Proleter (RS) : Sutjeska
05.10.2019 15:30 Srbobran : Napredak
05.10.2019 15:30 Radnički 1905 : Sloga
05.10.2019 16:00 Radnički : Hajduk (V)
05.10.2019 16:00 Partizan : Budućnost
05.10.2019 15:30 Omladinac : Veternik
05.10.2019 15:30 Delija : OFK Klek
05.10.2019 15:30 Partizan (U) : Radnički (B)
05.10.2019 15:30 BAK : Crvena zvezda
05.10.2019 15:30 Brestovac : Polom
05.10.2019 15:30 Zlot : Sloga
05.10.2019 15:30 Šarbanovac : Branik
05.10.2019 15:30 BSK : Blizna
05.10.2019 15:30 Ozren : OFK Knjaz
05.10.2019 15:30 Hajduk : Sloga (M)
05.10.2019 14:30 Mladost : Radnički
05.10.2019 14:30 Vinča : Zuce 2019
05.10.2019 15:00 Napredak 2012 : Naisus 1977
05.10.2019 15:00 Mladost (B) : OFK Rutevac 1908
05.10.2019 15:30 Napredak : Dragoš
05.10.2019 15:30 Zadrugar : Senjak
05.10.2019 15:30 Zvezda : Željuša
05.10.2019 15:00 Aluminjum : Omladinac
05.10.2019 14:30 Mladost (S) : Vihor
05.10.2019 15:00 Strmovo 1968 : Rudar 1945
05.10.2019 15:00 Zvizdar 2012 : Polet (T)
05.10.2019 15:00 Kalenić : Mladost (V)
05.10.2019 15:30 Progorelica : Mineral 2015
05.10.2019 15:30 Mlada krila : Miločajac
05.10.2019 15:30 Jedinstvo 2017 : Lazac
05.10.2019 Partizan : Dunav
05.10.2019 16:00 Jednota : Sloven
05.10.2019 15:30 Sloga : Obilić
05.10.2019 15:30 Hajduk : Železničar
05.10.2019 15:30 Vinogradar : Titel
05.10.2019 15:30 Čenej : Dinamo
05.10.2019 15:30 Moskva : Susek
05.10.2019 15:30 Proleter : Slanobarac
05.10.2019 15:30 Miletić : Jedinstvo (G)
05.10.2019 15:30 Dunav : Borac (VS)
05.10.2019 15:00 OFK Brza : Donja Lomnica
05.10.2019 15:00 Navalin : Sloboda
05.10.2019 15:00 Radnik Sušica 2012 : Mladost (B)
05.10.2019 15:00 Polet 57 : Velika Drenova
05.10.2019 15:00 Kopaonik : Poljoprivrednik
05.10.2019 15:00 Stari Trstenik : Borac
05.10.2019 15:00 Napredak (Sv) : Rudar (P)
05.10.2019 15:00 Napredak (St) : Pomoravlje
05.10.2019 15:00 Šumadija : Beljanica
05.10.2019 15:00 Mladost (S) : Rudar (St)
05.10.2019 15:00 Mladost (GM) : OFK Juhor 2016
05.10.2019 15:00 Radnički : 15. Avgust 1950
05.10.2019 15:00 Budućnost : Istok 63
05.10.2019 15:00 Mladost : Osaonica
05.10.2019 15:00 Kupinovac : Sinđelić 1934
05.10.2019 15:00 Sloboda : Mladost
05.10.2019 OFK Guncati : Veliki Borak
05.10.2019 Vranić : Beljina
05.10.2019 DIF : Bežanija
05.10.2019 13. maj : Dedinje
05.10.2019 Novi Beograd : Mladi proleter
05.10.2019 Busije : Umka
05.10.2019 BUSK : Sparta Železnik
05.10.2019 Šećeranac Ada : Velika Moštanica
05.10.2019 Zmaj 1953 : Rekreativo 011
05.10.2019 15:30 AFK : Jadran
05.10.2019 15:30 Tornjoš : Graničar
05.10.2019 15:00 Cer : Zadrugar
05.10.2019 15:00 Milicionar : Omladinac 2013 (SL)
05.10.2019 15:00 OFK Šabac : Premijer
05.10.2019 15:00 Gučevo 1929 : Velika Reka
05.10.2019 15:00 Studenac : Antimon
05.10.2019 Sveti Stefan : PKB (PS)
05.10.2019 Pinosava : Poštar 1930
05.10.2019 Boka Seniors : Palilulac
05.10.2019 Siti Sport Klub : Pionir
05.10.2019 OFK Crvenka : Avala 1939
05.10.2019 Lepušnica : Minel
05.10.2019 15:30 Orlovi : Budućnost
05.10.2019 15:30 1. Oktobar : Terekves
05.10.2019 15:30 Proleter : Napredak (Č)
05.10.2019 15:30 Omladinac : Vojvodina
05.10.2019 15:30 Roham : Bega
05.10.2019 15:00 Feniks : Kruševica 1980
05.10.2019 15:30 Bata Bulić : Radnički (K)
05.10.2019 15:00 Bratstvo 1975 : Sloga Lužnice 2016
05.10.2019 15:00 Bukovica : Modrica
05.10.2019 15:00 Makrešane : Rasina
05.10.2019 15:00 Borac : Zdravinje
05.10.2019 15:00 Gornji Stepoš : Kapidžija
05.10.2019 15:30 Napredak : Rtanj
05.10.2019 15:30 Mladost : Sokograd
05.10.2019 Gorušica : Prilike
05.10.2019 Jelica : Radnički
05.10.2019 Voćar : Dragačevo
05.10.2019 Bjelica : Bratstvo
05.10.2019 Brezova : Vrelo
05.10.2019 13:00 Petlić SD 026 : Vučak
05.10.2019 15:00 Rutevac : Jedinstvo
05.10.2019 15:00 Vukašinovac : Tempo
05.10.2019 15:00 Sloboda : Petka
05.10.2019 15:00 Strmovo : 20. Oktobar
05.10.2019 Mladost : Rongo Siti
05.10.2019 15:30 Borac : Lovac
05.10.2019 Jedinstvo Lemeš : Panonija
05.10.2019 Dinamo : Rastina 1918
05.10.2019 Sport : Graničar
05.10.2019 Telečka : Bratstvo 2019
05.10.2019 15:30 KSK Konak 1926 : Borac
05.10.2019 15:30 Sloga : Proleter
05.10.2019 15:30 ŽFK Banat Bagljas : Partizan
05.10.2019 15:00 Radnik : Jedinstvo
05.10.2019 15:30 Sparta : Torpedo
05.10.2019 15:00 Napredak (U) : Mladost (MM)
05.10.2019 15:00 Gornje Sinkovce : ŠFU Derbi 2016
05.10.2019 15:00 Veternica : Gornje Krajince
05.10.2019 15:00 Radnik 2013 : Napredak
05.10.2019 15:00 Zmajevac : Polet
05.10.2019 15:00 OFK Dragoševac : Mladost
05.10.2019 15:00 Trnava : Mladi radnik
05.10.2019 Radnik : Zabrđe 1936
05.10.2019 Dobrnje : Melnica
05.10.2019 Rudar 1947 : Burovac
05.10.2019 Vukan : BSK
05.10.2019 Borac (R) : Zmaj
05.10.2019 Srem (SM) : Sremac
05.10.2019 Borac (VR) : Planinac
05.10.2019 Poletarac : Graničar
05.10.2019 15:30 Graničar : Mladost
05.10.2019 15:30 Naša Krajina : Dobrica
05.10.2019 15:30 Janošik : Gaj
05.10.2019 15:30 Solunac : Vladimirovac
05.10.2019 15:30 Bojić : Zablaće
05.10.2019 15:00 Dunavac : Sopot
05.10.2019 15:30 Sloga : Metaloplastika
05.10.2019 15:00 ZT Gorovič : Jarmenovci
05.10.2019 15:00 Junkovac : Gornja Trnava 1938
05.10.2019 15:30 Žabar : Korman
05.10.2019 15:00 Granit : TE Gučevo
05.10.2019 15:00 Mladost (G) : Mladost (DB)
05.10.2019 15:00 Luk : Sloga
05.10.2019 15:00 Jadar : Jelav
05.10.2019 15:00 Planinac : Mladi Borac (S)
05.10.2019 15:00 Temnić 1924 - 2 : Kiseljak
05.10.2019 15:00 Nepričava : Proleter
05.10.2019 15:00 Sloga : Ratkovac
05.10.2019 15:30 Vrelo 1971 : Mlava (R)
05.10.2019 15:30 Selište : Pobeda 1953
05.10.2019 15:30 Mladost (K) : Vukovac 98
05.10.2019 15:30 Tekstilac : Krupa
05.10.2019 15:30 Željezničar Sport Team : Rudar Prijedor
05.10.2019 15:30 Jedinstvo : Podrinje
05.10.2019 15:30 Slavija : Alfa Modriča
05.10.2019 14:30 Sutjeska : Zeta
05.10.2019 14:30 OFK Titograd : Iskra
05.10.2019 14:30 Grbalj : Rudar
05.10.2019 14:30 Budućnost : Podgorica
05.10.2019 14:30 OFK Petrovac : Kom
05.10.2019 13:30 Brighton : Tottenham
05.10.2019 16:00 Burnley : Everton
05.10.2019 16:00 Liverpool : Leicester City
05.10.2019 16:00 Manchester City : Wolverhampton
05.10.2019 16:00 Norwich City : Aston Villa
05.10.2019 16:00 Watford : Sheffield United
05.10.2019 18:30 West Ham : Crystal Palace
05.10.2019 00:00 Bayern München : Hoffenheim
05.10.2019 00:00 Bayer Leverkusen : RB Leipzig
05.10.2019 00:00 Borussia M'gladbach : Augsburg
05.10.2019 00:00 Wolfsburg : Union Berlin
05.10.2019 00:00 Eintracht : Werder Bremen
05.10.2019 00:00 Hertha BSC : Fortuna
05.10.2019 00:00 Freiburg : Borussia Dortmund
05.10.2019 00:00 Schalke 04 : Köln
05.10.2019 00:00 Paderborn : Mainz 05
05.10.2019 00:00 Rennes : Reims
05.10.2019 00:00 Dijon : Strasbourg
05.10.2019 00:00 Amiens SC : Olympique Marseille
05.10.2019 00:00 Montpellier : Monaco
05.10.2019 00:00 Lille : Nîmes
05.10.2019 00:00 PSG : Angers
05.10.2019 00:00 Toulouse : Bordeaux
05.10.2019 00:00 Brest : Metz
05.10.2019 00:00 Nantes : Nice
05.10.2019 Kolubara : TSC
05.10.2019 Majdanpek : Rad
05.10.2019 Mačva : Spartak DOO
05.10.2019 Radnički 2012 : ŽGFK Lavice Dubočica
05.10.2019 Napredak Junior 2018 : Crvena zvezda B 2018
05.10.2019 14:30 Požega : Slatke male
05.10.2019 14:30 Radnički 1923 (2) : Jedinstvo
05.10.2019 14:30 Una Fortuna : Šabac
05.10.2019 14:30 Loznica : Karađorđe
05.10.2019 Topličanin : Kolibri
05.10.2019 Morava : Levač
05.10.2019 Knjaževac 2015 : Vučice
05.10.2019 Jagodina : Jedinstvo 2014
05.10.2019 13:30 Šumadija 1903 : Sloga (P)
05.10.2019 13:30 Karađorđe : Loznica
05.10.2019 13:30 Sloboda (Č) : Sloga (K)
05.10.2019 13:30 Smederevo 1924 : Jedinstvo (Ub)
05.10.2019 13:30 Mačva : Budućnost Krušik 2014
05.10.2019 13:30 Šumadija (A) : Radnički (V)
05.10.2019 13:30 Sloboda (U) : Metalac (GM)
05.10.2019 13:30 Borac 1926 : Javor
05.10.2019 13:30 Radnički 1923 : Novi Pazar
05.10.2019 10:00 Spartak ŽK : TSC
05.10.2019 10:00 Tekstilac : OFK Bačka
05.10.2019 10:00 Borac (NS) : Proleter (NS)
05.10.2019 10:00 Njerš Ištvan : Bačka 1901
05.10.2019 Sloga : Borac
05.10.2019 Mundial : Jugoslavija
05.10.2019 Jedinstvo Stević : Dolina
05.10.2019 Polet : Omladinac 1927
05.10.2019 Partizan : Borac
05.10.2019 Mladost : Vulturul
05.10.2019 Budućnost : Dunav
05.10.2019 Dolovo : Strela
05.10.2019 BIP : Korićani
05.10.2019 Tutin : Zlatibor
05.10.2019 Takovo : Jedinstvo Putevi
05.10.2019 00:08 Partizan : Apolon 4
05.10.2019 00:08 OFK Vršac : Brodarac
05.10.2019 00:08 Real Niš : Zemun
05.10.2019 00:08 Crvena zvezda : Rad
05.10.2019 00:08 Spartak ŽK : RFK Grafičar
05.10.2019 00:08 Teleoptik : Mačva
05.10.2019 00:08 Vojvodina : Radnički (N)
05.10.2019 00:08 Čukarički : Kiker
05.10.2019 11:00 Šumadija 1903 : Sloga (P)
05.10.2019 11:00 Apolon : Loznica
05.10.2019 11:00 Smederevo 1924 : Jedinstvo (Ub)
05.10.2019 11:00 Savacijum : Budućnost Krušik 2014
05.10.2019 11:00 Šumadija (A) : Mladi radnik 1926
05.10.2019 11:00 Sloboda (U) : Metalac (GM)
05.10.2019 11:00 Borac 1926 : Javor
05.10.2019 11:00 Radnički 1923 : Novi Pazar
05.10.2019 12:00 Spartak ŽK : TSC
05.10.2019 12:00 Proleter 2006 : Bačka 1901
05.10.2019 11:00 Partizan 1945 : OPK Rudar 1933
05.10.2019 11:00 Radnički 1923 : Karađorđe
05.10.2019 10:00 Sušica : RSK
05.10.2019 10:00 Rudar : OFK Aranđelovac 1979
05.10.2019 10:00 Sloga 33 : Mladi borac
05.10.2019 Dinamo 1945 : Jedinstvo
05.10.2019 Mladost : Voja Gačić
05.10.2019 Omladinac : Radnički
05.10.2019 Borac : Proleter
05.10.2019 11:30 AFK : OFK Vrbas
05.10.2019 12:00 AF AS Novi Pazar : Apolon 2018
05.10.2019 11:00 Bane 1931 : Radnički 1923
05.10.2019 10:00 Pazar Juniors : Mokra Gora
05.10.2019 11:00 Sloga (K) : OFK Ras
05.10.2019 10:00 Bečkerek 023 : OFK Vršac
05.10.2019 10:00 Proleter 2006 : ŽAK
05.10.2019 10:00 Voja Gačić : Dinamo 1945
05.10.2019 10:00 Coerver junior FA : Radnički (Z)
05.10.2019 10:00 GFK Sloven : Jedinstvo (SP)
05.10.2019 10:00 Radnički (SM) : RFK Novi Sad 1921
05.10.2019 10:00 Inđija : Radnički (Š)
05.10.2019 10:00 TSC : ODR
05.10.2019 Crvena zvezda : Ševac
05.10.2019 Budućnost : Banat
05.10.2019 OFK Plandište : Mladost
05.10.2019 Kristal 2018 : BAK
05.10.2019 Vojvodina : Borac
05.10.2019 Tempo : Glogonj
05.10.2019 Unirea : Radnički
05.10.2019 Stari Tamiš : BSK
05.10.2019 Omladinac 1927 : Kolonija
05.10.2019 Spartak 1911 : Voja Gačić
05.10.2019 Sloga : Dinamo 1945
05.10.2019 Borac : Mladost
05.10.2019 15:30 TSC : Vinogradar
05.10.2019 10:00 Bačka : Spartak '06
05.10.2019 10:00 Budućnost : Proleter Mihajlovac
05.10.2019 11:00 Cerovac 2013 : Sloga
05.10.2019 11:00 Podunavac : Sloboda
05.10.2019 10:00 Osipaonica : Udarnik
05.10.2019 12:30 Mladi radnik 1940 : Bresje Superior
05.10.2019 10:00 Tisa : Senta
05.10.2019 10:00 Železničar : Drina
05.10.2019 10:00 Jedinstvo : Omladinac 2014
05.10.2019 10:00 Savacijum : Loznica
05.10.2019 10:00 Senjak : Šabac
05.10.2019 10:00 Takovo : Sloga (P)
05.10.2019 14:30 Gaučosi : Jedinstvo Putevi
05.10.2019 14:30 Kinder : Javor Matis
05.10.2019 12:00 Sloboda (Č) : Sloga (BB)
05.10.2019 10:00 Čačak 94 : Budućnost
05.10.2019 14:30 AF Duljaj : Plana
05.10.2019 14:30 Soko 2015 : Cepelin 026
05.10.2019 10:00 Smederevo 1924 : Mladi radnik 1926
05.10.2019 10:00 Pomoravlje 1946 : RSK
05.10.2019 10:00 Petlić SD 2006 : VGSK
05.10.2019 10:00 Šumadija : Sloga 33
05.10.2019 Savac : Vašarište
05.10.2019 Radnički 1923 : Kraljica Marija
05.10.2019 Požega : Jedinstvo (Ub)
05.10.2019 Šampion : Karađorđe
05.10.2019 Mačva : Plana
05.10.2019 Loznica : Požarevac
05.10.2019 Kolibri : Jagodina
05.10.2019 Topličanin : Lavice Dubočica
05.10.2019 Levač : Napredak junior 2018
05.10.2019 Majdanpek : Radnički 2012
05.10.2019 Vučice : Ozren
05.10.2019 Preševo : Morava
05.10.2019 Bačka : Spartak D.O.O
05.10.2019 Voša AS : Polet
05.10.2019 Nova Kolonija : Vojvodina
05.10.2019 TSC : Spartak
05.10.2019 Banat : Stajićevo 2017
05.10.2019 Voja Gačić : Mladost
05.10.2019 10:00 Arena SU : Radnički 1905
05.10.2019 10:00 Subotica '07 : Čantavir
05.10.2019 10:00 AFK : Bajša
05.10.2019 14:00 TSC : Vinogradar
05.10.2019 11:00 CFK : Subotica '08

Košarka

05.10.2019 20:00 Sloboda : Tamiš
05.10.2019 20:00 Mladost : Dynamic
05.10.2019 20:00 Borac : Metalac
05.10.2019 20:00 Dunav : Vojvodina
05.10.2019 20:00 Zlatibor : OKK Novi Pazar
05.10.2019 20:00 Napredak : OKK Beograd
05.10.2019 20:00 Vršac : Kolubara LA 2003
05.10.2019 Fair Play : Pirot
05.10.2019 BKK Radnički : Konstantin
05.10.2019 Zemun Fitofarmacija : Zdravlje Leskovac
05.10.2019 Spartak : Sveti Đorđe
05.10.2019 KKK Radnički : Beovuk 72
05.10.2019 Mladost (SP) : Sloga
05.10.2019 Proleter Naftagas : Železničar

Rukomet

05.10.2019 Motor Zaporozhye : Nexe
05.10.2019 Eurofarm Rabotnik : PPD Zagreb
05.10.2019 Telekom Veszprem : Meshkov Brest
05.10.2019 Jedinstvo : Vrbas Petrol
05.10.2019 Jugović : Crvenka
05.10.2019 Kolubara : Smederevo
05.10.2019 Lavovi BP : Sivac 69
05.10.2019 Mačva (B) : SC Voždovac 2012
05.10.2019 Morava : Požarevac
05.10.2019 Priboj : Mokra Gora
05.10.2019 Topličanin : Vranje 1957
05.10.2019 Jagodina : Radnički 1964
05.10.2019 Žitorađa : Zlatar
05.10.2019 Hajduk Veljko : Bela Palanka
05.10.2019 Prva Petoletka : Kuršumlija
05.10.2019 Mladost NP : Medicinar
05.10.2019 Železničar : Bekament BB
05.10.2019 Vojvodina : Voždovac 1955
05.10.2019 Jagodina : Naisa
05.10.2019 Vrbas : Zaječar 1949

Vaterpolo

05.10.2019 Jadran ST : Primorac
05.10.2019 Partizan : Šabac
05.10.2019 Jug CO : Jadran HN
05.10.2019 HAVK Mladost : BVK Crvena zvezda
05.10.2019 Mornar BS : Budva
05.10.2019 Nais : Medveščak
05.10.2019 Solaris : Zadar 1952
05.10.2019 OVK POŠK : Primorje EB
05.10.2019 Galeb : VA Cattaro
05.10.2019 Vojvodina : Triglav
05.10.2019 Zemun : KVK Radnički

Futsal

05.10.2019 Sopot : Smederevo
Zeldi65 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
MilanIvanovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MilanIvanovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
aleksagej i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Straža i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
viktq4 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu