XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 607 utakmica za dan
Nedelja, 13 Oktobar 2019

Fudbal

13.10.2019 15:00 Smederevo 1924 : Kabel
13.10.2019 15:00 Dinamo : Radnički (P)
13.10.2019 15:00 OFK Bačka : Zemun
13.10.2019 15:00 Radnički 1923 : Novi Pazar
13.10.2019 15:00 Metalac : RFK Grafičar
13.10.2019 15:00 Sinđelić : Budućnost
13.10.2019 15:00 Zlatibor : Kolubara
13.10.2019 15:00 OFK Žarkovo : Trayal
13.10.2019 14:30 RSK : Mokra Gora
13.10.2019 14:30 Sušica : Sloga 33
13.10.2019 15:00 Borac : Omladinac
13.10.2019 15:00 Železničar : Bačka 1901
13.10.2019 15:00 Budućnost : Jedinstvo
13.10.2019 15:00 Rembas : Vlasina
13.10.2019 14:30 TEK Sloga : Radnički (O)
13.10.2019 14:30 Crvena zvezda : Zvezdara
13.10.2019 14:30 Sremčica : Lokomotiva
13.10.2019 14:30 Jedinstvo : Radnički (NB)
13.10.2019 14:30 Pomoravlje : Zvižd
13.10.2019 14:30 OFK Napredak : Sloga 1924
13.10.2019 14:30 Petar Dobrnjac : Sloboda
13.10.2019 14:30 Borac 1932 : Partizan 1945
13.10.2019 14:30 OFK Aranđelovac 1979 : Udarnik
13.10.2019 14:30 Polet : Rudar
13.10.2019 14:30 Mladost (D) : Železničar
13.10.2019 14:30 Brezovica : Ribnica
13.10.2019 14:30 Drina : Vrelo Sport
13.10.2019 14:30 Mladost (P) : Sloga
13.10.2019 14:30 Radnički Stobeks : Rađevac
13.10.2019 14:30 Korićani : Polet
13.10.2019 14:30 Apolon 2018 : Novi Pazar 1928
13.10.2019 14:30 Zvečan : Goč
13.10.2019 14:30 Bane 1931 : OFK Ras
13.10.2019 14:30 Budućnost : Real
13.10.2019 14:30 Radnik : Omladinac
13.10.2019 14:30 Sloga (S) : FAP
13.10.2019 14:30 Prijevor : Polimlje
13.10.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : Polet (T)
13.10.2019 14:30 Jasen : Crnokosa
13.10.2019 14:30 Lunjevica : Sloboda (Č)
13.10.2019 15:00 Mladost (T) : Bačka
13.10.2019 15:00 Tavankut : ČSK Pivara
13.10.2019 15:00 Bajša : Tisa
13.10.2019 15:00 Tekstilac : Mladost (BP)
13.10.2019 15:00 OFK Stari Grad : OFK Vrbas
13.10.2019 15:00 Sremac : Jugović
13.10.2019 15:00 Borac : Crvena zvezda
13.10.2019 15:00 Podunavac : Sloga (E)
13.10.2019 15:00 Sloboda : Radnički (NP)
13.10.2019 15:00 Jedinstvo (BK) : ŽAK
13.10.2019 15:00 Mladost (O) : Radnički (S)
13.10.2019 15:00 Banat (Č) : Sloboda
13.10.2019 15:00 Bobište : Pusta Reka
13.10.2019 15:00 Žitorađa : Morava
13.10.2019 15:00 Jedinstvo (GS) : Jablanica
13.10.2019 15:00 Jastrebac : Akademija 10
13.10.2019 15:00 Hajduk Veljko : Jedinstvo (P)
13.10.2019 15:00 OFK Slatina : Kablovi
13.10.2019 11:00 Tanasko Rajić : Timok 1919
13.10.2019 15:00 Majdanpek : Rajko Mitić
13.10.2019 15:00 OFK 019 : Rtanj
13.10.2019 15:00 Župa : Jedinstvo (P)
13.10.2019 15:00 Jedinstvo (M) : Juhor
13.10.2019 15:00 OFK Lugomir : Sloga
13.10.2019 11:00 Radnički (S) : Kušiljevo
13.10.2019 15:00 Bošnjane : Jastrebac
13.10.2019 15:00 Orljane : Rudar
13.10.2019 15:00 Zemljoradnik : OFK Niš
13.10.2019 15:00 Naša krila 1936 : Morava
13.10.2019 15:00 OFK Brzi Brod : Bukovik
13.10.2019 15:00 Vrtište : Malošište
13.10.2019 15:00 Mladost (M) : OFK Napredak 1929
13.10.2019 15:00 Moravica : Pukovac
13.10.2019 10:00 Torlak : Šumadija
13.10.2019 14:30 BSK 1926 : Budućnost
13.10.2019 14:30 Komgrap : BSK Batajnica
13.10.2019 14:30 Mladost : Prva Iskra
13.10.2019 15:00 Sirakovo : Železničar
13.10.2019 15:00 Rudar (Kr) : Obilić
13.10.2019 15:00 Integral : Borac (Ž)
13.10.2019 15:00 Borac (K) : Sloga (B)
13.10.2019 15:00 Napredak Simićevo : Rudar 2001
13.10.2019 15:00 Budućnost (V) : Mlava (ML)
13.10.2019 14:30 Crvena zvezda : Sloga (L)
13.10.2019 14:30 Bresje Superior : Obilić
13.10.2019 14:30 Radnik : SASK
13.10.2019 14:30 Pobeda : Železničar Kusadak
13.10.2019 14:30 Podunavac : Osipaonica
13.10.2019 14:30 Sloga (M) : Mladi radnik 1940
13.10.2019 14:30 Cerovac 2013 : Jasenica 2017
13.10.2019 14:30 Trlić : ZSK
13.10.2019 14:30 Banjani : Sovljak
13.10.2019 14:30 Kolubara 2 : Dimitrije Tucović
13.10.2019 14:30 Junior Novo Naselje : Tvrdojevac
13.10.2019 14:30 OFK Jabučje : Pepeljevac
13.10.2019 14:30 OFK Osečina : Tulari
13.10.2019 11:00 Vidojevica : Duško
13.10.2019 15:00 Mladi borac : Sloga
13.10.2019 15:00 Majur : Podrinje
13.10.2019 15:00 Cer : Jedinstvo 1924 (VL)
13.10.2019 15:00 Mladost (DD) : Jedinstvo (ŠT)
13.10.2019 15:00 Milan Orlić : Karađorđe
13.10.2019 15:00 Drina : Hajduk Stanko
13.10.2019 15:00 Kraljevo Hajduk : Ibar
13.10.2019 11:00 Proleter : Rudar
13.10.2019 15:00 Popovići Vrnjci : Borac (V)
13.10.2019 15:00 Napredak : Mladost
13.10.2019 15:00 Karađorđe : Granit
13.10.2019 15:00 Ribnica : Tavnik
13.10.2019 15:00 Gruža : Mladi radnik 1925
13.10.2019 15:00 Mataruge : Budućnost
13.10.2019 15:30 Slatina : Napredak
13.10.2019 15:30 Jedinstvo (GG) : Spartak
13.10.2019 15:30 Mladost (A) : Jedinstvo (P)
13.10.2019 15:30 Dedinje Junajted : Ovčar
13.10.2019 15:30 Mladost (P) : Zadrugar
13.10.2019 15:30 Rudar : Jedinstvo (K)
13.10.2019 15:30 Donja Vrbava : Ozrem
13.10.2019 15:00 Rusin : Omladinac
13.10.2019 15:00 Maglić : Radnički 1918
13.10.2019 15:00 Kulpin : Vojvodina
13.10.2019 15:00 Borac 46 : Hercegovac
13.10.2019 15:00 Budućnost (P) : Polet
13.10.2019 15:00 Preporod : Sloga
13.10.2019 15:00 Iskra : Senta
13.10.2019 15:00 Jadran : Srbobran
13.10.2019 15:00 Sutjeska : Đurđin
13.10.2019 15:00 Proleter (Nj) : Proleter (RS)
13.10.2019 15:00 Donji Petrovci : Mitros
13.10.2019 15:00 Budućnost : Donji Srem 2015
13.10.2019 15:00 Napredak : Partizan
13.10.2019 15:00 Hajduk (V) : Ljukovo
13.10.2019 15:00 PSK Putinci : Radnički
13.10.2019 15:00 Hajduk (B) : Železničar
13.10.2019 15:00 LSK Laćarak : Borac (M)
13.10.2019 15:00 Fruškogorac : TSK
13.10.2019 15:00 Hajduk : Petrovaradin
13.10.2019 15:00 Šajkaš 1908 : OFK Sirig
13.10.2019 15:00 ŽSK : Bačka (B)
13.10.2019 15:00 Veternik : Tatra
13.10.2019 15:00 Rusanda : Delija
13.10.2019 15:00 Mladost BD : Jedinstvo (B)
13.10.2019 15:00 Radnički 1911 : Lehel
13.10.2019 15:00 Crvena zvezda : Vojvodina
13.10.2019 15:00 Borac (A) : 2. Oktobar
13.10.2019 15:00 Polet : Omladinac FAM
13.10.2019 15:00 OFK Klek : Potisje
13.10.2019 15:00 Crvena zvezda : Dolina
13.10.2019 15:00 Partizan (G) : BAK
13.10.2019 15:00 Radnički (B) : Jugoslavija
13.10.2019 15:00 Budućnost (A) : Partizan (U)
13.10.2019 15:00 Hajdučica : Jedinstvo (V)
13.10.2019 15:00 Sloga (BNS) : Polet (Id)
13.10.2019 15:00 OFK Morava : Vučje
13.10.2019 15:00 BSK : Mladost 1959
13.10.2019 15:00 Mladi borac : Jedinstvo
13.10.2019 15:00 Moravac : Real
13.10.2019 15:00 Polet : Sloga
13.10.2019 15:00 Železničar : Progres
13.10.2019 15:00 Zloćudovo : Šumadija
13.10.2019 15:00 Kumarevo 65 : Umac
13.10.2019 15:00 Blizna : Ključ
13.10.2019 15:00 Branik : BSK
13.10.2019 11:00 Sloga : Polet
13.10.2019 15:00 Urovica : Zlot
13.10.2019 15:00 Polom : Nemetali
13.10.2019 15:00 OFK Rtanj : Graničar
13.10.2019 15:00 Sloga (M) : Omladinac
13.10.2019 15:00 PRO Rudar : Ozren
13.10.2019 15:00 Trebič : Kosovo
13.10.2019 15:00 Trudbenik : Sloga (Ć)
13.10.2019 15:00 Ribnik : FUD
13.10.2019 15:00 Donji Kopaonik : Sebečevac
13.10.2019 15:00 Šanac : Vinogradar
13.10.2019 15:00 Žabare : Gradina
13.10.2019 15:00 Kupci : 13. April
13.10.2019 14:30 Bratstvo : Morava (KS)
13.10.2019 14:30 Moravac 2015 : Javor
13.10.2019 14:30 Hajduk : Juhor
13.10.2019 14:30 Morava (R) : Partizan (M)
13.10.2019 14:30 Resavac : Mladost (J)
13.10.2019 14:30 Napredak (D) : Dragocvet
13.10.2019 14:30 Orlovi : Mladost (K)
13.10.2019 14:30 Mladost (D) : OFK Bratstvo
13.10.2019 14:30 OFK Batinac : Kolare
13.10.2019 14:30 Posavina : Strelac
13.10.2019 10:00 Borac (L) : OFK Borac
13.10.2019 14:30 Zvezda : Rojkovac
13.10.2019 10:00 Radnički : Omladinac
13.10.2019 14:30 OFK Zabrežje : Mladost
13.10.2019 14:30 Lisović : Budućnost
13.10.2019 14:30 Barajevo : Duboko
13.10.2019 14:30 Boleč : Kaluđerica 1969
13.10.2019 14:30 Šepšin : Zaklopača
13.10.2019 14:30 Velika Krsna : Dunavac
13.10.2019 14:30 Zuce 2019 : Kosmajac
13.10.2019 14:30 OFK Student : Šumadija 1962
13.10.2019 14:30 Rabrovac : Kosmaj
13.10.2019 14:30 Moravac (ZT) : Rasovača
13.10.2019 14:30 Radnički 1924 : Radnički 1947
13.10.2019 14:30 Baličevac : Moravac (Č)
13.10.2019 14:30 Palilula : Rudar Alpos
13.10.2019 14:30 OFK Rutevac 1908 : Zaplanjac
13.10.2019 14:30 Pobeda : Mladost (B)
13.10.2019 14:30 Naisus 1977 : Elid
13.10.2019 14:30 Mladost MG : ŽSK
13.10.2019 14:30 Šumadinac (S) : Prvi srpski ustanak
13.10.2019 14:30 Marjan : Šumadinac (N)
13.10.2019 14:30 Plaskovac : Sloga
13.10.2019 14:30 Borac : Trnava
13.10.2019 14:30 Vinča : Jasenica
13.10.2019 14:30 Lokomotiva : BSK
13.10.2019 14:30 Banja : Omladinac (DR)
13.10.2019 15:00 Sloga : Napredak
13.10.2019 15:00 Željuša : Spartak
13.10.2019 15:00 Gnjilan : Padež
13.10.2019 15:00 Dragoš : Zadrugar
13.10.2019 15:00 Zastava : Šumadija 1934
13.10.2019 15:00 OFK Bagremar : Jedinstvo (P)
13.10.2019 15:00 Kutlovo : Mladost (P)
13.10.2019 15:00 Srbija : Sloboda (G)
13.10.2019 15:00 Maršić : Borac (D)
13.10.2019 15:00 Šumadinac KG : Kolonija
13.10.2019 15:00 Mladost (DK) : Delijski Vis
13.10.2019 15:00 Omladinac : Stevan Nešticki
13.10.2019 15:00 Vulkan 1963 : Aluminjum
13.10.2019 15:00 Mladost (L) : Morava
13.10.2019 15:00 Radnički 1936 : Proleter
13.10.2019 15:00 Čegar 2013 : Crvena zastava
13.10.2019 15:00 Palilulac : Sloboda
13.10.2019 14:30 Čelik : Mladost (S)
13.10.2019 14:30 Pavlovac : Levosoje
13.10.2019 14:30 Lugina : OFK Alakince
13.10.2019 14:30 Mladost (B) : BSK Bujanovac
13.10.2019 14:30 Ternoci : Trešnjevka
13.10.2019 14:30 Vihor : FSU Južna pruga
13.10.2019 14:30 Mladost : Žabari
13.10.2019 14:30 Joks Junajted : Stari drugari
13.10.2019 14:30 Dračić 2018 : OFK Senjak
13.10.2019 11:00 Jadar 2013 : Rakac Stave
13.10.2019 14:30 Komanice : Popadić
13.10.2019 14:30 Polet : Lukavac
13.10.2019 14:30 Tešnjar : Ribnikar
13.10.2019 14:30 Rajac : Milenko Pavlović
13.10.2019 14:30 Polet (DL) : Strmovo 1968
13.10.2019 14:30 Šarbane : Joševa
13.10.2019 14:30 Mladost (V) : Kolubara (J)
13.10.2019 14:30 OFK Paljuvi : Kalenić
13.10.2019 14:30 Polet (T) : Pambukovica
13.10.2019 15:00 Borac (A) : Braća Vuković
13.10.2019 15:00 Lazac : Zvezda
13.10.2019 11:00 Miločajac : Jedinstvo 2017
13.10.2019 15:00 Mineral 2015 : Mlada krila
13.10.2019 15:00 Jedinstvo (D) : Progorelica
13.10.2019 15:00 Jovo Kursula : Mladost 1981
13.10.2019 Aleksa Šantić : Lipar
13.10.2019 OFK Odžaci : Polet
13.10.2019 Dunav : Kula
13.10.2019 Jedinstvo : Partizan
13.10.2019 Omladinac : Terekveš
13.10.2019 Hajduk : Stanišić 1920
13.10.2019 10:00 Fruška Gora : Fruškogorac
13.10.2019 15:00 Graničar 1924 : Jednota
13.10.2019 15:00 OFK Bikić : Obilić 1993
13.10.2019 15:00 Sremac : BSK
13.10.2019 15:00 OFK Zeka Buljubaša : Trgovački
13.10.2019 15:00 Sloga (V) : Sloboda
13.10.2019 15:00 Zlatica : Bilećanin
13.10.2019 15:00 ASK : OFK Gradnulica
13.10.2019 15:00 Mladost : Tisa 1933
13.10.2019 15:00 MSK : Zadrugar
13.10.2019 15:00 OFK Stajićevo : Naftagas
13.10.2019 15:00 Karaš (K) : Vulturul
13.10.2019 15:00 Polet : Borac (VG)
13.10.2019 15:00 Partizan (K) : Banat (D)
13.10.2019 15:00 Vojvodina (CC) : Ratar
13.10.2019 15:00 Ševac : Karaš (J)
13.10.2019 15:00 Mladost (B) : Todorovce
13.10.2019 15:00 Marjan MB : Radnik Sušica 2012
13.10.2019 15:00 Sloboda : Gradac
13.10.2019 11:00 Lemind 1953 : Plantaža
13.10.2019 15:00 Donja Lomnica : Bratstvo
13.10.2019 15:00 Badince : OFK Brza
13.10.2019 15:00 Borac : 14. Oktobar
13.10.2019 15:00 Velika Drenova : Kopaonik
13.10.2019 15:00 Sloga (L) : Polet 57
13.10.2019 15:00 Omladinac : Garevina
13.10.2019 15:00 Rubin : Mladost
13.10.2019 14:30 Vinorača : Mladost
13.10.2019 14:30 Mladost : Sloga
13.10.2019 14:30 GFK Tabane : Partizan
13.10.2019 14:30 Šumadinac : Šantarovac
13.10.2019 14:30 Osaonica : Jedinstvo
13.10.2019 11:00 Sloga : Jedinstvo
13.10.2019 15:00 Proleter : Belo Polje
13.10.2019 15:00 Ljubinić : Borac
13.10.2019 11:00 Pobednik : Rvati
13.10.2019 15:00 Partizan : Trstenica
13.10.2019 11:00 Polet : Krtinska
13.10.2019 15:00 Skela : Crvena Zastava
13.10.2019 15:00 Napredak : Šumar
13.10.2019 15:00 Krušedol : Polet
13.10.2019 15:00 Mladost : Srem
13.10.2019 15:00 Radnički : Dunav
13.10.2019 15:00 Graničar : Sremac Deč
13.10.2019 15:00 Hrtkovci : Sremac (Dob)
13.10.2019 15:00 ČSK : OFK Brestač
13.10.2019 15:00 Slavija : Šampion
13.10.2019 15:00 Bačka : Tromedja
13.10.2019 15:00 Graničar : Hajduk
13.10.2019 15:00 Jadran : Tornjoš
13.10.2019 15:00 Jedinstvo : AFK
13.10.2019 15:00 Čoka : Horgoš 1911
13.10.2019 15:00 Zadrugar : Premijer
13.10.2019 15:00 Budućnost 1929 (ZM) : OFK Šabac
13.10.2019 15:00 Napredak : Omladinac (BO)
13.10.2019 15:00 Omladinac 2013 (SL) : Gorki
13.10.2019 15:00 Lipolist : Milicionar
13.10.2019 15:00 Hajduk : Prva Iskra
13.10.2019 15:00 Jadar 1961 : Rudar
13.10.2019 15:00 Borac : Jedinstvo (MZ)
13.10.2019 15:00 Antimon : Sloga
13.10.2019 15:00 Pričinović : Trešnjevka
13.10.2019 15:00 PSK : Radnički
13.10.2019 15:00 Dobrava : Mrovska
13.10.2019 15:00 OFK Jelen : Vojvoda Stepa Stepanović
13.10.2019 15:00 Sloga : Rankovac
13.10.2019 15:00 Cerić : Vlašić
13.10.2019 15:00 Proleter : Sloga
13.10.2019 15:00 Bački Hajduk : Naša Zvezda
13.10.2019 15:00 Neštin : Bačka
13.10.2019 15:00 Budućnost : Krivanj
13.10.2019 15:00 Borac : Orlovi
13.10.2019 14:30 Kruševica 1980 : Karađorđe 2013 (Viš)
13.10.2019 14:30 Napredak (MK) : Feniks
13.10.2019 14:30 Mladost (R) : Partizan (BB)
13.10.2019 14:30 Karađorđe (V) : Badnjevac
13.10.2019 14:30 Jedinstvo (O) : Udarnik
13.10.2019 15:00 Jedinstvo (K) : Omladinac (B)
13.10.2019 15:00 Radnički (K) : Mladost (R)
13.10.2019 15:00 Jasenovac : Bata Bulić
13.10.2019 15:00 Krilaš : Sloga 1952
13.10.2019 15:00 Napredak 1936 : Borac (V)
13.10.2019 15:00 Napredak (P) : Sloga (M)
13.10.2019 15:00 Mladost (B) : Žika Marković Uča
13.10.2019 15:00 Barič : Dizel
13.10.2019 15:00 Baštovan 2015 : Mlava (B)
13.10.2019 15:00 Ljubičevo : Vihor
13.10.2019 14:30 Mladi rudar : B 2000
13.10.2019 10:00 Vrbica : Kopljari
13.10.2019 14:30 Borac : Sloga
13.10.2019 14:30 Budućnost : Mladost
13.10.2019 14:30 Šamot : Radoje Domanović
13.10.2019 14:00 Budućnost : Prijatelji
13.10.2019 14:00 Malba : Orlovac 1932
13.10.2019 14:00 Kej : Rakova
13.10.2019 14:00 Mršinci : Čačak 94
13.10.2019 14:00 Lugovi : Gavrilo Princip
13.10.2019 14:00 Planinac : Vujan
13.10.2019 15:00 OFK Žeželj : Košutnjak
13.10.2019 15:00 21. oktobar : Divostin
13.10.2019 15:00 Sloga Lužnice 2016 : Vinogradi DB
13.10.2019 15:00 Slavija : Bratstvo 1975
13.10.2019 15:00 Jadran : Dobrača
13.10.2019 15:30 Udarnik Višnjevac : Žednik
13.10.2019 15:30 Vinogradar : Čantavir
13.10.2019 15:30 Palić : Solid
13.10.2019 15:30 Bikovo : Hajduk
13.10.2019 15:30 Elektrovojvodina : Lokomotiva
13.10.2019 15:00 Vojvodina (C) : Mundial
13.10.2019 15:00 Vojlovica 2018 : Glogonj
13.10.2019 15:00 Pobeda : Unirea
13.10.2019 15:00 Omladinac 1927 : Tempo
13.10.2019 15:00 Budućnost : Stari Tamiš
13.10.2019 15:00 Borac : Omladinac
13.10.2019 15:00 Dolovo : BSK
13.10.2019 15:00 Kapidžija : Naupare
13.10.2019 15:00 Zdravinje : Gornji Stepoš
13.10.2019 15:00 Rasina : Borac
13.10.2019 11:00 Modrica : Makrešane
13.10.2019 11:00 Čarapan : Globoder
13.10.2019 11:00 Konjuh : Mudrakovac
13.10.2019 11:00 Polet : Parunovac
13.10.2019 15:00 Mladost (R) : Pobeda
13.10.2019 15:00 Jedinstvo : Tomislavci
13.10.2019 15:00 Eđšeg : Mladost Radost
13.10.2019 15:00 Jedinstvo : Napredak
13.10.2019 12:30 Slemen : Palilulac
13.10.2019 Pudarci : Umčari
13.10.2019 Podunavac : Hajduk
13.10.2019 15:00 Budućnost : Vrbovac
13.10.2019 15:00 Hajduk Veljko 1934 : Jezava
13.10.2019 15:00 Skobalj : OFK Slavija
13.10.2019 15:00 Stari Hrast 2018 : Proleter 1947
13.10.2019 15:00 Lunjevac : Landol
13.10.2019 15:00 Vučak : Drugovac
13.10.2019 15:00 Petrijevac : Petlić SD 026
13.10.2019 Jedinstvo : Mladost 1948
13.10.2019 Jasenica : AF Đokić
13.10.2019 Omladinac : Karadjordje
13.10.2019 11:00 Škriljac : Polet (R)
13.10.2019 15:00 Tempo : Borac
13.10.2019 11:00 Crvena zvezda : Rutevac
13.10.2019 Udarnik : Budućnost 1948
13.10.2019 Beli Orlovi : Palanka
13.10.2019 Šumadija : Bačinac
13.10.2019 15:00 Čegar 1946 : Planinac 1933
13.10.2019 15:00 Spartak : Supovac
13.10.2019 15:00 Rujnik : Durlan Siti
13.10.2019 15:00 Sloga 1948 : Jasenovik 2018
13.10.2019 15:00 OFK Radnički : OFK Burovo
13.10.2019 15:00 Mladi Borac : Sloboda
13.10.2019 15:00 20. Oktobar : Polet
13.10.2019 15:00 Bistrica : Šumadinac
13.10.2019 15:30 Knjaz : Avijatičar Vranjani
13.10.2019 15:30 Glumač : Gorobilje
13.10.2019 13:00 Napredak : Dobrinjac
13.10.2019 15:30 Blagaja : Duškovci
13.10.2019 11:00 Trešnjica : Plavi Tok
13.10.2019 Takovski Ustanak : Omladinac
13.10.2019 Jablanica : Velereč 94
13.10.2019 Backovac Junajted : Brezak
13.10.2019 Šumadija : Šilopaj
13.10.2019 Stella Rossa : Ozremica
13.10.2019 11:00 Rtkovo : Egeta
13.10.2019 11:00 Omladinac : Milutinovac
13.10.2019 15:00 Kladušnica : Koča Andjelković
13.10.2019 15:00 Mala Vrbica : Lokomotiva
13.10.2019 Rongo Siti : Veliki Suvodol
13.10.2019 Jerma : Lokomotiva
13.10.2019 11:00 Miloševo : OFK Tamnič
13.10.2019 15:30 OFK Sikole : Mladost
13.10.2019 11:00 Vrelo : Rečka
13.10.2019 15:00 Lovac : Kastrum
13.10.2019 15:00 Magnohrom : BSK 2014
13.10.2019 15:00 Morava (M) : Partizan (V)
13.10.2019 15:00 Šumadija : Sloga Obrva
13.10.2019 15:00 Omladinac : Mladost 1925
13.10.2019 15:00 Zgodačica : Stara Čaršija
13.10.2019 14:30 Železničar : Heroj
13.10.2019 14:30 Jedinstvo : Polet
13.10.2019 14:30 Omladinski : Radnik
13.10.2019 14:30 Sloga : Budućnost
13.10.2019 14:30 ISK Izvor : BSK Buljane
13.10.2019 11:00 OFK Stublenica : Kolubara (LP)
13.10.2019 11:00 Gunjevac : Omladinac (K)
13.10.2019 11:00 Budućnost 1995 : Sloga (V)
13.10.2019 11:00 OFK Takovo : Dokmir
13.10.2019 15:30 Omladinac : Jedinstvo (M)
13.10.2019 15:30 Graničar : Sinđelić
13.10.2019 15:30 Jedinstvo (Lj) : OFK Bačinci
13.10.2019 15:30 Borac : OFK Bingula
13.10.2019 15:30 Napredak : Erdevik 2017
13.10.2019 11:00 Mladost 2013 : Petrovac 74
13.10.2019 11:00 Verko : Jedinstvo 2014
13.10.2019 11:00 Torpedo : Dragojevac
13.10.2019 11:00 Skupljen 2013 : Sparta
13.10.2019 15:00 Mladost (Z) : Polet
13.10.2019 11:00 Mladost (O) : Stojan Lazarac
13.10.2019 11:00 Mladost (MM) : Radnik
13.10.2019 11:00 Seljak (C) : Hajduk 1936
13.10.2019 15:00 Partizan (C) : Kremenac
13.10.2019 11:00 Rudar 1973 : Gornje Sinkovce
13.10.2019 15:00 Polet : Dedina
13.10.2019 15:00 Vratare : Mladost VPD
13.10.2019 15:00 Grkljane : Dvorane
13.10.2019 14:30 Omladinac : Trnava
13.10.2019 14:30 Domaćin : Dražmirovac
13.10.2019 14:30 Napredak : Crni Vrh
13.10.2019 14:30 Mladost : Belica
13.10.2019 14:30 Zadrugar : Mali korak
13.10.2019 14:30 Bujačić : Beloševac
13.10.2019 14:30 Kotešica : Sloga Gorić
13.10.2019 14:30 Omladinac : Mladost (VK)
13.10.2019 BSK : Borac
13.10.2019 Kameni : Mladost 1935
13.10.2019 Lovac : Sloven
13.10.2019 Hajduk 1932 : Kupinovo
13.10.2019 11:00 Mladost : OFK Varna
13.10.2019 11:00 Zablaće : Dumača
13.10.2019 11:00 Metlić : Bojić
13.10.2019 11:00 Jedinstvo : Pocerina
13.10.2019 15:00 Sopot : Proleter 1932
13.10.2019 15:00 Moravac 1933 : Sloga 1932
13.10.2019 15:00 Morava 1932 : Mip Majdan
13.10.2019 15:00 Metalac : Pobeda
13.10.2019 15:00 Napredak : Zemljoradnik
13.10.2019 15:00 Sloga : Napredak
13.10.2019 15:00 Vojvoda Milenko : Beli Orao
13.10.2019 11:00 Proleter : Culjković
13.10.2019 11:00 Roma-Odžino selo : Partizan
13.10.2019 10:00 Gornja Trnava 1938 : Maskar
13.10.2019 10:00 Krćevac 04 : Junkovac
13.10.2019 10:00 Jarmenovci : Budućnost MI
13.10.2019 10:00 Kalipolje : ZT Gorovič
13.10.2019 11:00 Korman : Borac BTG
13.10.2019 11:00 Sava : Žabar
13.10.2019 11:00 Galeb : Mladost
13.10.2019 Jedinstvo (K) : Jedinstvo (P)
13.10.2019 Jedinstvo (R) : Fruškogorac
13.10.2019 Graničar : Borac
13.10.2019 Car Uroš : Vojvodina
13.10.2019 Sloga (M) : Sloga (K)
13.10.2019 Fruškogorac : Borac
13.10.2019 Planinac : 27. Oktobar
13.10.2019 15:00 Hajduk : Banat
13.10.2019 15:00 Vršac : Omladinac
13.10.2019 15:00 Pobeda : Vinogradar
13.10.2019 14:30 Kačer : Tolić
13.10.2019 11:30 Proleter : Babajić
13.10.2019 14:30 Borac : Gornji Lajkovac
13.10.2019 11:00 Stig (MC) : BSK 1924
13.10.2019 14:30 Mirko Tomić : Dunavac 1929
13.10.2019 14:30 Stiški Kurjak : Sloga-Top
13.10.2019 14:30 Ram : Pek
13.10.2019 14:30 Mladi Borac : Kumane
13.10.2019 14:30 Mladi Radnik : Mladi Borac (S)
13.10.2019 14:30 Resava : Planinac
13.10.2019 14:30 Vinogradar : Jasenovo
13.10.2019 14:30 Sinđelić : Mladi Borac (T)
13.10.2019 Crnča : Selanac
13.10.2019 Azbukovica : Čobanče
13.10.2019 15:00 Velika Morava : Temnić 1924 - 2
13.10.2019 15:00 Parcane : OFK Orašje
13.10.2019 15:00 Kiseljak : Gradac
13.10.2019 10:00 Sloga (J) : Homoljac
13.10.2019 10:00 Vukovac 98 : Zvezda
13.10.2019 10:00 Mlava (R) : Bliznak-Medveđica
13.10.2019 Mladost : Borjak 2013
13.10.2019 Omladinac : Stevka Božurevka
13.10.2019 Beli Orlovi : Stara Čaršija
13.10.2019 14:30 Bokelj : Drezga
13.10.2019 14:30 Lovćen : Dečić
13.10.2019 14:30 Otrant Olympic : Mornar
13.10.2019 14:30 Ibar : Arsenal
13.10.2019 14:30 Jedinstvo (BP) : Jezero
13.10.2019 Sinđelić : Bor 1919
13.10.2019 Moravac Orion : Trstenik PPT
13.10.2019 Topličanin : Radnik
13.10.2019 Real : Jedinstvo (P)
13.10.2019 10:00 Bačka 1901 : Spartak ŽK
13.10.2019 10:00 Hajduk 1912 : Njerš Ištvan
13.10.2019 10:00 Proleter (NS) : Radnički 1912
13.10.2019 10:00 OFK Bačka : Borac (NS)
13.10.2019 10:00 RFK Novi Sad 1921 : Tekstilac
13.10.2019 10:00 TSC : Kabel
13.10.2019 12:00 Bačka 1901 : Spartak ŽK
13.10.2019 12:00 Hajduk 1912 : Proleter 2006
13.10.2019 12:00 Proleter : Radnički (S)
13.10.2019 12:00 OFK Bačka : Borac
13.10.2019 12:00 RFK Novi Sad 1921 : Petrika
13.10.2019 12:00 TSC : Kabel
13.10.2019 Polet : Budućnost
13.10.2019 Dobrica : Proleter
13.10.2019 Jedinstvo : Coerver junior
13.10.2019 Potporanj : Karaš
13.10.2019 Partizan : Sloga
13.10.2019 11:00 OFK Vrbas : Njerš Ištvan
13.10.2019 12:00 Bečej 1918 : AFK
13.10.2019 11:00 Novi Pazar : Sloga (K)
13.10.2019 11:00 Šumadija 1903 : Bubamara
13.10.2019 11:00 Apolon 4 : Pazar Juniors
13.10.2019 13:00 Radnički 1923 : Kosmet
13.10.2019 11:00 Kiker : AF AS Novi Pazar
13.10.2019 10:00 Radnički (K) : Voja Gačić
13.10.2019 10:00 Spartak ŽK : Crvenka
13.10.2019 10:00 ODR : OFK Bačka
13.10.2019 10:00 CFK : TSC
13.10.2019 10:00 GDM 021 : Bečej 1918
13.10.2019 10:00 Radnički 1912 : Arena Su
13.10.2019 10:30 Preporod : CFK
13.10.2019 11:00 Spartak '06 : Tavankut
13.10.2019 10:00 Bačka : Senta
13.10.2019 10:00 Kevi : Tisa
13.10.2019 10:00 Kraljevo Hajduk : Radnik
13.10.2019 09:00 Sloga : Apolon
13.10.2019 11:00 Mataruge : Mineral 2015
13.10.2019 10:00 Zadrugar : Savacijum
13.10.2019 12:00 Zlatibor : Čačak 94
13.10.2019 10:00 Sloga (BB) : Borac 1926
13.10.2019 11:00 GFK Sloboda : Sloboda (Č)
13.10.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : Kinder
13.10.2019 10:00 Sloga 33 : OPK Rudar 1933
13.10.2019 10:00 VGSK : Šumadija
13.10.2019 10:00 RSK : Bačinac
13.10.2019 10:00 Cepelin 026 : Smederevo 1924
13.10.2019 10:00 Plana : Soko 2015
13.10.2019 10:00 Jasenica 2017 : AF Duljaj
13.10.2019 Morava : Ozren
13.10.2019 09:30 Spartak : CFK
13.10.2019 09:30 Vinogradar : Bečej 1918
13.10.2019 10:00 Čantavir : AFK
13.10.2019 10:00 OFK Osečina : Budućnost Krušik 1
13.10.2019 10:00 Jedinstvo : Senjak 1
13.10.2019 10:00 Tešnjar : Radnički
13.10.2019 10:00 Senjak 2 : Železničar
13.10.2019 10:00 Budućnost Krušik 2 : Vojvode
13.10.2019 Kolubara 1 : Sloboda
13.10.2019 ŽFK Borac : Turbina
13.10.2019 TEK Sloga : Kalimero
13.10.2019 Kolubara 2 : Akademija fudbala
13.10.2019 Šumadija : Omladinac
13.10.2019 Železničar : Napredak
13.10.2019 Mladost (Č) : Akademija fudbala 1
13.10.2019 Omladinac : Real 1
13.10.2019 Kalimero 1 : Akademija fudbala 2
13.10.2019 Mladost (C) : Kalimero 2
Zeldi65 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
MilanIvanovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MilanIvanovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
aleksagej i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Straža i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
viktq4 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu