XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 180 utakmica za dan
Subota, 17 Avgust 2019

Fudbal

17.08.2019 20:00 Mladost 1 : 1 Radnički (N)
17.08.2019 20:00 Spartak ŽK 2 : 3 Crvena zvezda
17.08.2019 20:00 Čukarički 2 : 1 Proleter
17.08.2019 17:00 Inđija 2 : 1 Radnik
17.08.2019 17:00 Šumadija (A) 2 : 1 Sloga 33
17.08.2019 17:00 Tutin 0 : 0 Jošanica
17.08.2019 17:00 Mokra Gora 0 : 0 Trepča
17.08.2019 17:00 Takovo 0 : 1 Sušica
17.08.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Sloga (P)
17.08.2019 17:00 Loznica 1 : 1 Mačva 1929
17.08.2019 17:00 Hajduk 1912 2 : 1 Omladinac
17.08.2019 17:00 Bačka 1901 1 : 0 Dunav
17.08.2019 17:00 Radnički (SM) 0 : 1 OFK Vršac
17.08.2019 17:00 Radnički 1912 2 : 0 Vojvodina 1928
17.08.2019 17:00 Radnički (Zr) 2 : 0 Dinamo 1945
17.08.2019 17:00 1. Maj Ruma 1 : 2 Kozara
17.08.2019 17:00 Jedinstvo 0 : 1 Moravac Orion
17.08.2019 17:00 Dunav 2 : 0 OFK Sinđelić
17.08.2019 17:00 OFK Topličanin 3 : 0 Trstenik PPT
17.08.2019 17:00 Jagodina Tabane 4 : 0 Rembas
17.08.2019 17:00 GFK Dubočica 0 : 3 Budućnost
17.08.2019 17:00 Brodarac 2 : 1 Lokomotiva
17.08.2019 17:00 IMT 1 : 0 Radnički (NB)
17.08.2019 10:00 Teleoptik 1 : 0 Jedinstvo
17.08.2019 11:00 GSP Polet Dorćol 1 : 2 Sremčica
17.08.2019 17:00 OFK Beograd 1 : 0 Crvena zvezda
17.08.2019 17:00 Sloga 1924 0 : 0 Rudar 1947
17.08.2019 17:00 Mladi borac 1 : 1 Polet
17.08.2019 17:00 Spartak 2 : 1 OFK Divci
17.08.2019 17:00 Ribnica 1 : 0 Rađevac
17.08.2019 17:00 Zadrugar 3 : 0 Mladost (P)
17.08.2019 17:00 Goč 1 : 1 Polet
17.08.2019 17:00 Gruža 4 : 1 Budućnost
17.08.2019 17:00 Šumadija 1903 2 : 0 Zvečan
17.08.2019 19:30 GFK Sloboda 1 : 0 Polet (T)
17.08.2019 17:00 Sloga (BB) 4 : 1 Jasen
17.08.2019 17:00 Sevojno 0 : 1 Budućnost
17.08.2019 17:00 OFK Mladost APA 3 : 0 OFK Vrbas
17.08.2019 17:00 ČSK Pivara 2 : 2 Sloga
17.08.2019 17:00 Krila Krajine 0 : 1 Tekstilac
17.08.2019 17:00 Sloga (E) 1 : 0 Sloga (T)
17.08.2019 17:00 Crvena zvezda 3 : 3 Jedinstvo (SP)
17.08.2019 17:00 Mladost (BJ) 0 : 2 Mladost (NS)
17.08.2019 17:00 Proleter (BK) 3 : 0 Crvena zvezda (VS)
17.08.2019 17:00 Naftagas 2 : 2 Sloboda
17.08.2019 17:00 Kikinda 1909 2 : 3 Banat (Č)
17.08.2019 17:00 Krajina 2 : 2 Mladost (O)
17.08.2019 17:00 Jedinstvo (NB) 3 : 1 Begej
17.08.2019 17:00 OFK Kosanica 0 : 0 Sloga
17.08.2019 17:00 Pčinja 3 : 1 Budućnost
17.08.2019 17:00 Nebeski Andjeli 0 : 0 Čekmin
17.08.2019 17:00 Timok 1919 2 : 1 Rajko Mitić
17.08.2019 17:00 Đerdap 2 : 0 Bor 1919
17.08.2019 17:00 BSK 2 : 0 OFK 019
17.08.2019 17:00 Sloga 0 : 1 Jastrebac
17.08.2019 17:00 Jedinstvo (P) 3 : 1 Mačkovac
17.08.2019 17:00 Morava 1918 2 : 0 Jedinstvo 1936
17.08.2019 17:00 Šumadija 4 : 0 Prva Iskra
17.08.2019 10:00 BASK 0 : 2 Napredak
17.08.2019 17:00 Turbina 4 : 1 Mladost
17.08.2019 17:30 Đerdap 1 : 1 Železničar
17.08.2019 17:30 Rudar 2001 6 : 0 Sloga (B)
17.08.2019 17:00 OFK Brđanac 1 : 0 OFK Osečina
17.08.2019 17:30 Jedinstvo 1924 (VL) 1 : 0 Mladost (PP)
17.08.2019 17:30 Sinđelić 4 : 1 Drina
17.08.2019 17:30 Mladi radnik 1925 1 : 3 Mladost
17.08.2019 17:30 Ovčar 5 : 2 Napredak
17.08.2019 17:30 Parmenac 4 : 0 Dedinje Junajted
17.08.2019 17:00 Kordun 3 : 1 Budućnost (P)
17.08.2019 17:00 ŽAK 2 : 7 Tvrđava
17.08.2019 17:00 Radnički 1905 2 : 1 Njegoš
17.08.2019 17:00 Sloga 1 : 2 Obilić (NK)
17.08.2019 17:00 Panonija IM Topola 2 : 0 Proleter (Nj)
17.08.2019 17:00 Napredak 1 : 3 Jadran
17.08.2019 17:30 Radnički 5 : 1 Mitros
17.08.2019 17:30 Partizan 4 : 0 Borac (K)
17.08.2019 17:00 Partizan (U) 1 : 3 Potporanj
17.08.2019 17:00 BAK 1 : 2 Spartak 1911
17.08.2019 17:00 Budućnost (A) 3 : 0 Hajdučica
17.08.2019 17:00 Zlot 2 : 1 Ključ
17.08.2019 17:00 Šarbanovac 7 : 1 Brestovac
17.08.2019 17:00 BSK 1 : 3 Radnički
17.08.2019 17:00 Krivelj 0 : 6 Polom
17.08.2019 17:30 Ozren 3 : 1 Osnić
17.08.2019 17:30 Midžor 4 : 0 Rudar Vrška Čuka
17.08.2019 17:30 OFK Knjaz 4 : 0 PRO Rudar
17.08.2019 17:00 Varvarin 4 : 0 Šanac
17.08.2019 17:00 Kalenić 0 : 4 Strmovo 1968
17.08.2019 17:00 Crvena Jabuka 2 : 2 Mladost (V)
17.08.2019 17:30 Progorelica 2 : 0 Zvezda
17.08.2019 17:30 Mlada krila 1 : 2 Jedinstvo 2017
17.08.2019 17:00 Kula 3 : 0 Mladost
17.08.2019 17:00 Polet 2 : 1 Partizan
17.08.2019 17:00 Zadrugar 3 : 0 Terekveš
17.08.2019 17:00 Lipar 6 : 0 Stanišić 1920
17.08.2019 17:00 Borac 2 : 2 Hajduk
17.08.2019 17:00 Aleksa Šantić 1 : 1 Omladinac
17.08.2019 17:00 Lider 3 : 0 Jedinstvo
17.08.2019 17:00 OFK Odžaci 0 : 3 Dunav
17.08.2019 17:00 Jedinstvo (Š) 3 : 2 Radnički (P)
17.08.2019 17:00 Kopaonik 3 : 2 Vinogradar
17.08.2019 17:00 Sloga (D) 7 : 1 Garevina
17.08.2019 17:00 Stari Trstenik 2 : 2 Mladost
17.08.2019 17:00 Mladost (GM) 2 : 0 Napredak (Sv)
17.08.2019 17:00 Radnički 9 : 0 Mladost (S)
17.08.2019 17:00 Istok 63 2 : 1 Pomoravlje
17.08.2019 17:00 Kupinovac 1 : 1 Mladost
17.08.2019 17:00 Sinđelić 1934 4 : 0 Zenit
17.08.2019 17:00 Tornjoš : Tisa
17.08.2019 17:00 Hajduk 1 : 3 AFK
17.08.2019 17:00 Tromedja 0 : 6 Horgoš 1911
17.08.2019 17:00 Šampion 0 : 3 Čoka
17.08.2019 17:00 Potisje 4 : 0 Jedinstvo
17.08.2019 17:00 Slavija 4 : 0 Jadran
17.08.2019 17:00 Bačka 8 : 1 Graničar
17.08.2019 17:30 Velež 1 : 0 Široki Brijeg
17.08.2019 20:30 Željezničar 2 : 2 Sloboda
17.08.2019 17:30 Zvijezda 09 2 : 2 Čelik
17.08.2019 20:30 Borac 0 : 0 Mladost
17.08.2019 17:30 Kozara 0 : 0 Tekstilac
17.08.2019 17:30 Željezničar Sport Team 10 : 0 OFK Sloga
17.08.2019 17:30 Jedinstvo 1 : 2 Krupa
17.08.2019 17:30 Slavija 0 : 0 Rudar Prijedor
17.08.2019 20:30 Alfa Modriča 3 : 1 Podrinje
17.08.2019 13:30 Arsenal 2 : 1 Burnley
17.08.2019 16:00 Aston Villa 1 : 2 Bournemouth
17.08.2019 16:00 Brighton 1 : 1 West Ham
17.08.2019 16:00 Everton 1 : 0 Watford
17.08.2019 16:00 Norwich City 3 : 1 Newcastle United
17.08.2019 16:00 Southampton 1 : 2 Liverpool
17.08.2019 18:30 Manchester City 2 : 2 Tottenham
17.08.2019 17:00 Celta de Vigo 1 : 3 Real Madrid
17.08.2019 19:00 Valencia 1 : 1 Real Sociedad
17.08.2019 20:00 Leganés 2 : 1 Osasuna
17.08.2019 21:00 Villarreal 0 : 1 Granada
17.08.2019 21:00 Deportivo Alavés 4 : 4 Levante
17.08.2019 15:30 Borussia Dortmund 5 : 1 Augsburg
17.08.2019 15:30 Bayer Leverkusen 3 : 2 Paderborn
17.08.2019 15:30 Wolfsburg 2 : 1 Köln
17.08.2019 15:30 Werder Bremen 1 : 3 Fortuna
17.08.2019 15:30 Freiburg 3 : 0 Mainz 05
17.08.2019 18:30 Borussia M'gladbach 0 : 0 Schalke 04
17.08.2019 17:30 Nantes 0 : 0 Olympique Marseille
17.08.2019 20:00 Metz 3 : 0 Monaco
17.08.2019 20:00 Toulouse 1 : 0 Dijon
17.08.2019 20:00 Nîmes 1 : 2 Nice
17.08.2019 20:00 Amiens SC 1 : 0 Lille
17.08.2019 20:00 Bordeaux 1 : 1 Montpellier
17.08.2019 17:00 Zemun 0 : 1 Sloga
17.08.2019 17:30 Mašinac Trejs PZP 2 : 0 Radnički 1923
17.08.2019 11:00 Crvena zvezda 2 : 0 Vojvodina
17.08.2019 13:30 Mačva 11 : 0 Šumadija 1903
17.08.2019 13:30 Šumadija (A) 1 : 0 Smederevo 1924
17.08.2019 13:30 Sloboda (U) 0 : 0 Sloboda (Č)
17.08.2019 13:30 Borac 1926 6 : 2 Karađorđe
17.08.2019 13:30 Radnički 1923 3 : 0 Sloga (P)
17.08.2019 13:30 Novi Pazar : Loznica
17.08.2019 13:30 Javor 4 : 1 Sloga (K)
17.08.2019 13:30 Metalac (GM) 1 : 1 Jedinstvo (Ub)
17.08.2019 13:30 Radnički (V) : Budućnost Krušik 2014
17.08.2019 11:00 Čukarički 10 : 0 OFK Vršac
17.08.2019 17:00 Kiker 2 : 0 Apolon 4
17.08.2019 11:00 Mačva 1 : 2 Zemun
17.08.2019 13:00 Grafičar 3 : 1 Rad
17.08.2019 11:00 Savacijum 4 : 2 Šumadija 1903
17.08.2019 11:00 Šumadija (A) 5 : 0 Smederevo 1924
17.08.2019 11:00 Borac 1926 5 : 2 Apolon
17.08.2019 11:00 Radnički 1923 7 : 0 Sloga (P)
17.08.2019 11:00 Novi Pazar : Loznica
17.08.2019 11:00 Javor 0 : 3 Mladost (L)
17.08.2019 11:00 Metalac (GM) 4 : 2 Jedinstvo (Ub)
17.08.2019 11:00 Mladi radnik 1926 2 : 2 Budućnost Krušik 2014
17.08.2019 Kosmet 4 : 0 Jošanica
17.08.2019 Pazar Juniors 5 : 0 Bane 1931
17.08.2019 Sport Klub 99 1 : 1 OFK AS 2003
17.08.2019 Bubamara 1 : 1 Kiker
17.08.2019 10:00 Sloga (K) 3 : 2 Apolon
17.08.2019 Novi Pazar 0 : 0 Apolon 4
17.08.2019 11:00 OFK Ras 0 : 7 Radnički 1923
17.08.2019 00:00 Šumadija 1903 3 : 0 Mokra Gora
nermin je podelio utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu