XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 263 utakmica za dan
Nedelja, 18 Avgust 2019

Fudbal

18.08.2019 20:00 Vojvodina : TSC
18.08.2019 19:00 Partizan : Rad
18.08.2019 20:00 Mačva : Napredak
18.08.2019 17:00 Smederevo 1924 : Budućnost
18.08.2019 17:00 RFK Grafičar : Kolubara
18.08.2019 17:00 Novi Pazar : Trayal
18.08.2019 17:00 Zemun : OFK Žarkovo
18.08.2019 17:00 Radnički (P) : Zlatibor
18.08.2019 17:00 Kabel : Sinđelić
18.08.2019 17:00 Dinamo : Metalac
18.08.2019 20:00 OFK Bačka : Radnički 1923
18.08.2019 17:00 Proleter Mihajlovac : Budućnost Krušik 2014
18.08.2019 19:00 Borac 1926 : Mladi radnik 1926
18.08.2019 17:00 RSK : Sloga (K)
18.08.2019 17:00 Borac : Bečej 1918
18.08.2019 17:00 Železničar : Bratstvo 1946
18.08.2019 11:00 SFS Borac 1 : 3 Vlasina
18.08.2019 11:00 Car Konstantin 1 : 0 Temnić 1924
18.08.2019 17:00 Radan : Timočanin
18.08.2019 17:00 Zvezdara : Radnički (O)
18.08.2019 17:00 TEK Sloga : BSK Borča
18.08.2019 17:00 Partizan 1945 : Zvižd
18.08.2019 17:00 Sloboda : Udarnik
18.08.2019 17:00 Morava : Karađorđe
18.08.2019 17:00 Pomoravlje : VGSK
18.08.2019 17:00 OFK Napredak : OFK Aranđelovac 1979
18.08.2019 17:00 Petar Dobrnjac : Borac 1932
18.08.2019 17:00 Sloga : Železničar
18.08.2019 17:00 Vrelo Sport : Borac
18.08.2019 17:00 Mladost (D) : Radnički Stobeks
18.08.2019 17:00 Brezovica : Radnički Šabački
18.08.2019 17:00 Drina : Radnički (V)
18.08.2019 17:00 Vodojaža : OFK Ras
18.08.2019 17:00 Novi Pazar 1928 : Real
18.08.2019 17:00 Šumadija : Omladinac
18.08.2019 17:00 Korićani : Radnik
18.08.2019 17:00 Apolon 2018 : Bane 1931
18.08.2019 17:00 Zlatar : FAP
18.08.2019 17:00 Polimlje : Crnokosa
18.08.2019 11:00 Polet (Lj) 3 : 2 Sloboda (Č)
18.08.2019 17:00 Sloga (S) : Lunjevica
18.08.2019 17:00 Prijevor : Jedinstvo Putevi
18.08.2019 17:00 Mladost (BP) : Bačka
18.08.2019 17:00 Tisa : Vojvodina
18.08.2019 17:00 Mladost (T) : Radnički
18.08.2019 17:00 Tavankut : Crvenka
18.08.2019 17:00 Bajša : Stari Grad
18.08.2019 17:00 Hajduk (D) : Jugović
18.08.2019 17:00 Jadran : Radnički (NP)
18.08.2019 17:00 Sremac : Podrinje
18.08.2019 17:00 Borac : Sloboda
18.08.2019 17:00 Podunavac : Cement
18.08.2019 17:00 ŽAK : Budućnost
18.08.2019 17:00 Borac (St) : Radnički (S)
18.08.2019 17:00 Jedinstvo (BK) : Sloga
18.08.2019 17:00 Jedinstvo (GS) : Žitorađa
18.08.2019 17:00 Jastrebac : Bobište
18.08.2019 17:00 Akademija 10 : Morava
18.08.2019 17:00 Jablanica : Svetlost
18.08.2019 17:00 Vranjska Banja : Polet 1980
18.08.2019 17:00 Lužnica : Jedinstvo (P)
18.08.2019 17:00 Kablovi : Rtanj
18.08.2019 17:00 Hajduk Veljko : Brodoremont
18.08.2019 17:00 Kušiljevo : Meševo
18.08.2019 17:00 Juhor : Levač
18.08.2019 17:00 Župa : Blagotin
18.08.2019 17:00 Jedinstvo (M) : Bošnjane
18.08.2019 17:00 OFK Lugomir : Radnički (S)
18.08.2019 17:00 Malošište : Rudar
18.08.2019 17:00 Bukovik : OFK Napredak 1929
18.08.2019 17:00 Morava : Jedinstvo (GM)
18.08.2019 17:00 OFK Niš : Pukovac
18.08.2019 17:00 Orljane : Moravica
18.08.2019 17:00 Zemljoradnik : Svrljig
18.08.2019 17:00 Naša krila 1936 : Mladost (M)
18.08.2019 17:00 OFK Brzi Brod : Vrtište
18.08.2019 17:00 BSK Batajnica : Dunav
18.08.2019 17:00 Budućnost : Milutinac
18.08.2019 10:00 Torlak : Studenski Grad
18.08.2019 17:00 BSK 1926 : Komgrap
18.08.2019 17:30 Integral : Sirakovo
18.08.2019 17:30 Borac (K) : Trgovački
18.08.2019 17:30 Napredak Simićevo : Rudar (Kr)
18.08.2019 17:30 Budućnost (V) : Obilić
18.08.2019 17:30 Mlava (ML) : Omladinac (Š)
18.08.2019 17:30 Homoljac : Borac (Ž)
18.08.2019 17:00 Mladost (NS) 0 : 3 Sloga (L)
18.08.2019 17:00 Železničar Kusadak : Osipaonica
18.08.2019 17:00 SASK : Mladi radnik 1940
18.08.2019 17:00 Obilić : Jasenica 2017
18.08.2019 17:00 Crvena zvezda : Cerovac 2013
18.08.2019 17:00 Bresje Superior : Sloga (M)
18.08.2019 17:00 Radnik : Podunavac
18.08.2019 17:00 Pobeda : Omladinac
18.08.2019 17:00 Tvrdojevac : ZSK
18.08.2019 17:00 Dimitrije Tucović : Pepeljevac
18.08.2019 17:00 Sovljak : Tulari
18.08.2019 17:00 Iskra : Radnik (Ub)
18.08.2019 17:00 Trlić : Rubribreza
18.08.2019 17:00 Banjani : OFK Jabučje
18.08.2019 17:00 Kolubara 2 : Junior Novo Naselje
18.08.2019 17:30 Podrinje : Jedinstvo (ŠT)
18.08.2019 17:30 Sloga : Karađorđe
18.08.2019 17:30 Duško : Hajduk Stanko
18.08.2019 11:00 Vidojevica 3 : 1 Milan Orlić
18.08.2019 17:30 Majur : Cer
18.08.2019 17:30 Napredak : Kraljevo Hajduk
18.08.2019 17:30 Karađorđe : Popovići Vrnjci
18.08.2019 17:30 Ribnica : Proleter
18.08.2019 17:30 Gruža : Ibar
18.08.2019 17:30 Mataruge : Rudar
18.08.2019 17:30 Budućnost : Borac (V)
18.08.2019 17:30 Tavnik : Granit
18.08.2019 17:30 Omladinac (Z) : Zadrugar
18.08.2019 17:30 Jedinstvo (P) : Jedinstvo (K)
18.08.2019 17:30 Spartak : Ozrem
18.08.2019 17:30 Slatina : Donja Vrbava
18.08.2019 17:30 Jedinstvo (GG) : Rudar
18.08.2019 17:30 Mladost (A) : Mladost (P)
18.08.2019 17:00 BSK : Budućnost (M)
18.08.2019 17:00 Slavija : Vojvodina
18.08.2019 17:00 Radnički 1918 : Hercegovac
18.08.2019 17:00 Omladinac : Polet
18.08.2019 17:00 Rusin : Borac 46
18.08.2019 17:00 Maglić : Kulpin
18.08.2019 17:00 Preporod : Srbobran
18.08.2019 17:00 Obilić (Z) : Đurđin
18.08.2019 17:00 Senta : Proleter (RS)
18.08.2019 17:00 Iskra : Sutjeska
18.08.2019 17:30 Ljukovo : Železničar
18.08.2019 17:30 Donji Srem 2015 : Borac (M)
18.08.2019 17:30 Donji Petrovci : LSK Laćarak
18.08.2019 17:30 Budućnost : Rudar
18.08.2019 17:30 Napredak : Hajduk (B)
18.08.2019 17:30 Hajduk (V) : PSK Putinci
18.08.2019 17:30 Tamiš : Delija
18.08.2019 17:30 Vojvodina : 2. Oktobar
18.08.2019 17:30 Lehel : Omladinac FAM
18.08.2019 17:30 Jedinstvo : Potisje
18.08.2019 17:30 Rusanda : OFK Klek
18.08.2019 17:30 Mladost BD : Polet
18.08.2019 17:30 Radnički 1911 : Borac
18.08.2019 17:30 Crvena Zvezda : Mladost L
18.08.2019 17:00 Jedinstvo (V) : Dolina
18.08.2019 17:00 Jugoslavija : Polet (Id)
18.08.2019 17:00 Crvena zvezda : Strela
18.08.2019 17:00 Partizan (G) : Sloga (BNS)
18.08.2019 17:00 Radnički (B) : Radnički (K)
18.08.2019 17:00 Sloga : Vučje
18.08.2019 17:00 Real : Progres
18.08.2019 17:00 Jedinstvo : Šumadija
18.08.2019 17:00 Mladost 1959 : Umac
18.08.2019 17:00 OFK Morava : Kumarevo 65
18.08.2019 17:00 BSK : Zloćudovo
18.08.2019 17:00 Mladi borac : Železničar
18.08.2019 17:00 Moravac : Polet
18.08.2019 17:00 Polet : Nemetali
18.08.2019 17:00 Blizna : Rudna Glava
18.08.2019 17:00 Branik : Poreč
18.08.2019 11:00 Sloga 4 : 0 Urovica
18.08.2019 17:30 Hajduk : Kosovo
18.08.2019 17:30 Omladinac : Malinik
18.08.2019 17:30 Graničar : Velika Jasikova
18.08.2019 17:30 OFK Rtanj : Radnički 1946
18.08.2019 17:30 Sloga (M) : Trebič
18.08.2019 17:00 Vinogradar : Sloga (Ć)
18.08.2019 17:00 Mladost : Gradina
18.08.2019 17:00 Sebečevac : Sloga (M)
18.08.2019 17:00 FUD : 13. April
18.08.2019 17:00 Trudbenik : Kupci
18.08.2019 17:00 Ribnik : Čitluk
18.08.2019 17:00 Donji Kopaonik : Žabare
18.08.2019 17:00 Resavac : Bratstvo
18.08.2019 17:00 Napredak (D) : Morava
18.08.2019 17:00 Orlovi : Hajduk
18.08.2019 17:00 Mladost (D) : Moravac
18.08.2019 17:00 OFK Batinac : Morava
18.08.2019 17:00 Kolare : Javor
18.08.2019 17:00 OFK Bratstvo : Juhor
18.08.2019 17:00 Mladost (K) : Partizan
18.08.2019 17:00 Dragocvet : Mladost (J)
18.08.2019 17:00 Jedinstvo : Bakionica
18.08.2019 17:00 Lazarica : Savinac
18.08.2019 17:00 Ariljska rampa 2 : 0 Čajetina
18.08.2019 17:00 Perućac : Sečica
18.08.2019 17:00 Višesava : Prvi partizan
18.08.2019 17:00 Kotroman : Omladinac
18.08.2019 17:00 Polet : Ježevica
18.08.2019 17:00 Popadić : Žabari
18.08.2019 17:00 Rakac Stave : Lukavac
18.08.2019 17:00 OFK Senjak : Ribnikar
18.08.2019 17:00 Stari drugari : Milenko Pavlović
18.08.2019 17:00 Mladost : Rajac
18.08.2019 17:00 Joks Junajted : Tešnjar
18.08.2019 17:00 Dračić 2018 : Polet
18.08.2019 11:00 Jadar 2013 : Komanice
18.08.2019 17:00 Kolubara (J) : Pambukovica
18.08.2019 17:00 Čučuge : Zvizdar 2012
18.08.2019 17:00 Joševa : Rudar 1945
18.08.2019 17:00 Polet (DL) : Polet (T)
18.08.2019 17:00 Šarbane : OFK Paljuvi
18.08.2019 17:30 Lazac : Bogutovačka Banja
18.08.2019 11:00 Miločajac 2 : 0 Borac (A)
18.08.2019 17:30 Mineral 2015 : Jedinstvo (G)
18.08.2019 17:30 Jedinstvo (D) : Stubal
18.08.2019 17:30 Jovo Kursula : Metalac
18.08.2019 17:30 Mladost 1981 : Braća Vuković
18.08.2019 17:00 Milanovo : Todorovce
18.08.2019 17:00 Navalin : Plantaža
18.08.2019 17:00 Gradac : Bratstvo
18.08.2019 17:00 Radnik Sušica 2012 : OFK Brza
18.08.2019 17:00 Mladost (B) : Badince
18.08.2019 17:00 Marjan MB : SU Donja Lomnica
18.08.2019 17:00 Sloboda : Lemind 1953
18.08.2019 17:00 Polet 57 : 14. Oktobar
18.08.2019 17:00 Borac : Rubin
18.08.2019 17:00 Mladi radnik : Omladinac
18.08.2019 17:00 Poljoprivrednik : Kamenorezac 76
18.08.2019 17:00 Velika Drenova : Sloga (L)
18.08.2019 17:00 Budućnost : Šumadija (T)
18.08.2019 17:00 Borac : Napredak (St)
18.08.2019 17:00 Rudar (SR) : Rudar (P)
18.08.2019 17:00 15. Avgust 1950 : Beljanica
18.08.2019 17:00 OFK Juhor : Rudar Stenjevac
18.08.2019 17:00 Sloboda : Partizan
18.08.2019 17:00 Sloga : Šantarovac
18.08.2019 17:00 Ursule : Jedinstvo
18.08.2019 17:00 Vinorača : Osaonica
18.08.2019 17:00 Mladost : JFK Tabane
18.08.2019 20:30 Tuzla Siti : Zrinjski
18.08.2019 17:00 Zeta : Iskra
18.08.2019 17:00 Rudar : Sutjeska
18.08.2019 17:00 Podgorica : OFK Titograd
18.08.2019 17:00 Kom : Grbalj
18.08.2019 19:30 OFK Petrovac : Budućnost
18.08.2019 17:30 Bokelj : Jezero
18.08.2019 17:30 Jedinstvo (BP) : Arsenal
18.08.2019 17:30 Ibar : Mornar
18.08.2019 17:30 Otrant Olympic : Dečić
18.08.2019 17:30 Lovćen : Drezga
1' Sheffield United 0 : 0 Crystal Palace
18.08.2019 17:30 Chelsea : Leicester City
18.08.2019 17:00 Espanyol : Sevilla
18.08.2019 19:00 Atlético Madrid : Getafe
18.08.2019 21:00 Mallorca 2 : 1 Eibar
18.08.2019 22:00 Real Betis : Real Valladolid
18.08.2019 15:30 Eintracht : Hoffenheim
18.08.2019 18:00 Union Berlin : RB Leipzig
1' Saint-Étienne 0 : 0 Brest
18.08.2019 17:00 Reims : Strasbourg
18.08.2019 21:00 Rennes : PSG
18.08.2019 17:00 Vojvodina : Crvena zvezda
18.08.2019 17:00 Spartak : Požarevac
18.08.2019 18:00 Partizan : Rad
18.08.2019 10:00 Voždovac 1 : 0 Grafičar
18.08.2019 17:30 Internacional : Radnički (N)
18.08.2019 10:00 Trajal 1 : 2 Napredak
18.08.2019 11:00 OFK Beograd 0 : 3 Čukarički
18.08.2019 10:00 Spartak ŽK 1 : 0 TSC
18.08.2019 17:30 Spartak ŽK : Partizan
18.08.2019 10:00 Teleoptik 3 : 3 Crvena zvezda
18.08.2019 10:30 Vojvodina 1 : 1 Real Niš
18.08.2019 14:30 Radnički (N) : Brodarac
Markosloboda i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
aleksandarjovanovi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
milan10 i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu