XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 373 utakmica za dan
Nedelja, 25 Avgust 2019

Fudbal

25.08.2019 20:00 TSC : Inđija
25.08.2019 18:30 Radnički (N) : Spartak ŽK
25.08.2019 17:00 Zlatibor : Kabel
25.08.2019 17:00 OFK Žarkovo : Radnički (P)
25.08.2019 16:30 Sušica : RSK
25.08.2019 16:30 Jošanica : Mokra Gora
25.08.2019 16:30 Proleter Mihajlovac : Borac 1926
25.08.2019 17:00 Vojvodina 1928 : Borac
25.08.2019 17:00 Dunav : Radnički (SM)
25.08.2019 16:30 Rembas : GFK Dubočica
25.08.2019 16:30 Timočanin : Dunav
25.08.2019 16:30 Temnić 1924 : Radan
25.08.2019 16:30 Vlasina : Car Konstantin
25.08.2019 16:30 Sremčica : OFK Beograd
25.08.2019 16:30 Jedinstvo : GSP Polet Dorćol
25.08.2019 16:30 Zvezdara : Brodarac
25.08.2019 16:30 Zvižd : Borac 1932
25.08.2019 16:30 OFK Aranđelovac 1979 : Petar Dobrnjac
25.08.2019 16:30 Polet : OFK Napredak
25.08.2019 16:30 Rudar 1947 : Morava
25.08.2019 16:30 Udarnik : Sloga 1924
25.08.2019 16:30 Partizan 1945 : Sloboda
25.08.2019 16:30 Železničar : Mladost (P)
25.08.2019 16:30 Radnički Stobeks : Brezovica
25.08.2019 16:30 Rađevac : Mladost (D)
25.08.2019 16:30 Borac : Ribnica
25.08.2019 16:30 OFK Divci : Vrelo Sport
25.08.2019 16:30 Sloga : Spartak
25.08.2019 16:30 Polet : Zvečan
25.08.2019 16:30 Bane 1931 : Šumadija 1903
25.08.2019 16:30 Budućnost : Apolon 2018
25.08.2019 16:30 Radnik : Gruža
25.08.2019 16:30 Real : Šumadija
25.08.2019 16:30 OFK Ras : Novi Pazar 1928
25.08.2019 11:00 Jedinstvo Putevi : Sevojno
25.08.2019 16:30 Jasen : Prijevor
25.08.2019 16:30 Lunjevica : Sloga (BB)
25.08.2019 16:30 Sloboda (Č) : Sloga (S)
25.08.2019 16:30 Polet (T) : Polimlje
25.08.2019 16:30 Zlatar : GFK Sloboda
25.08.2019 17:00 Bačka : Tekstilac
25.08.2019 17:00 OFK Stari Grad : Krila Krajine
25.08.2019 17:00 Vojvodina : ČSK Pivara
25.08.2019 17:00 Mladost (BP) : OFK Mladost APA
25.08.2019 17:00 Jugović : Cement
25.08.2019 17:00 Sloboda : Mladost (BJ)
25.08.2019 17:00 Jedinstvo (SP) : Sremac
25.08.2019 17:00 Hajduk (D) : Sloga (E)
25.08.2019 17:00 Crvena zvezda (VS) : Sloga
25.08.2019 17:00 Mladost (O) : Jedinstvo (NB)
25.08.2019 17:00 Banat (Č) : Krajina
25.08.2019 11:00 Svetlost : Vranjska Banja
25.08.2019 16:30 Bobište : Nebeski Andjeli
25.08.2019 16:30 Žitorađa : Jastrebac
25.08.2019 11:00 Jedinstvo (P) : Balkanski
25.08.2019 16:30 Majdanpek : Tanasko Rajić
25.08.2019 16:30 OFK 019 : OFK Slatina
25.08.2019 16:30 Lužnica : Timok 1919
25.08.2019 16:30 Meševo : Radnički (S)
25.08.2019 16:30 Bošnjane : OFK Lugomir
25.08.2019 16:30 Mačkovac : Morava 1918
25.08.2019 16:30 Levač : Jedinstvo (P)
25.08.2019 16:30 Jastrebac : Juhor
25.08.2019 16:30 Kušiljevo : Sloga
25.08.2019 16:30 Rudar : Vrtište
25.08.2019 16:30 Mladost (M) : OFK Brzi Brod
25.08.2019 16:30 Moravica : Zemljoradnik
25.08.2019 16:30 Pukovac : Orljane
25.08.2019 16:30 Jedinstvo (GM) : OFK Niš
25.08.2019 16:30 Malošište : Bukovik
25.08.2019 16:30 Dunav : Komgrap
25.08.2019 16:30 Mladost : Torlak
25.08.2019 16:30 Vrčin : BASK
25.08.2019 11:00 Prva Iskra : Leštane
25.08.2019 16:30 BSK Batajnica : Budućnost
25.08.2019 17:00 Sirakovo : Sloga (B)
25.08.2019 17:00 Borac (Ž) : Rudar 2001
25.08.2019 17:00 Omladinac (Š) : Sloga (L)
25.08.2019 17:00 Obilić : Mlava (ML)
25.08.2019 17:00 Železničar : Budućnost (V)
25.08.2019 17:00 Rudar (Kr) : Đerdap
25.08.2019 17:00 Integral : Borac (K)
25.08.2019 16:30 Sloga (L) : Omladinac
25.08.2019 16:30 Podunavac : Pobeda
25.08.2019 16:30 Sloga (M) : Radnik
25.08.2019 16:30 Cerovac 2013 : Bresje Superior
25.08.2019 16:30 Mladi radnik 1940 : Obilić
25.08.2019 16:30 Osipaonica : SASK
25.08.2019 16:30 Mladost (NS) : Železničar Kusadak
25.08.2019 16:30 ZSK : Junior Novo Naselje
25.08.2019 16:30 OFK Jabučje : Kolubara 2
25.08.2019 16:30 OFK Osečina : Banjani
25.08.2019 16:30 Tulari : Iskra
25.08.2019 16:30 Pepeljevac : Sovljak
25.08.2019 16:30 Tvrdojevac : Dimitrije Tucović
25.08.2019 17:00 Mladost (PP) : Cer
25.08.2019 17:00 Mladost (DD) : Majur
25.08.2019 17:00 Milan Orlić : Mladi borac
25.08.2019 17:00 Drina : Vidojevica
25.08.2019 17:00 Hajduk Stanko : Sinđelić
25.08.2019 17:00 Karađorđe : Duško
25.08.2019 17:00 Jedinstvo (ŠT) : Sloga
25.08.2019 17:00 Kraljevo Hajduk : Granit
25.08.2019 17:00 Borac (V) : Mladi radnik 1925
25.08.2019 17:00 Ibar : Mataruge
25.08.2019 11:00 Proleter : Gruža
25.08.2019 17:00 Popovići Vrnjci : Ribnica
25.08.2019 17:00 Napredak : Karađorđe
25.08.2019 17:00 Napredak : Dedinje Junajted
25.08.2019 17:00 Mladost (P) : Parmenac
25.08.2019 17:00 Rudar : Mladost (A)
25.08.2019 17:00 Donja Vrbava : Jedinstvo (GG)
25.08.2019 17:00 Ozrem : Slatina
25.08.2019 17:00 Jedinstvo (K) : Spartak
25.08.2019 17:00 Zadrugar : Jedinstvo (P)
25.08.2019 17:00 Budućnost (M) : Tvrđava
25.08.2019 17:00 Kulpin : ŽAK
25.08.2019 17:00 Borac 46 : Maglić
25.08.2019 17:00 Budućnost (P) : Rusin
25.08.2019 17:00 Hercegovac : Omladinac
25.08.2019 17:00 BSK : Slavija
25.08.2019 17:00 Jadran : Preporod
25.08.2019 17:00 Sutjeska : Napredak
25.08.2019 17:00 Proleter (Nj) : Iskra
25.08.2019 17:00 Đurđin : Senta
25.08.2019 17:30 Mitros : PSK Putinci
25.08.2019 17:30 Hajduk (B) : Hajduk (V)
25.08.2019 17:30 LSK Laćarak : Budućnost
25.08.2019 17:30 Borac (M) : Donji Petrovci
25.08.2019 17:30 Borac (K) : Donji Srem 2015
25.08.2019 17:30 Železničar : Partizan
25.08.2019 17:00 OFK Sirig : Omladinac
25.08.2019 10:00 Index : Bačka (Đ)
25.08.2019 17:00 Petrovaradin : Bačka (B)
25.08.2019 17:00 Jedinstvo : Tatra
25.08.2019 17:00 TSK : Veternik
25.08.2019 17:00 Fruškogorac : Fruškogorski partizan
25.08.2019 17:00 Hajduk : Slavija
25.08.2019 17:00 Dolina : Hajdučica
25.08.2019 17:00 Sloga (BNS) : Radnički (B)
25.08.2019 17:00 Strela : Partizan (G)
25.08.2019 17:00 Spartak 1911 : Crvena zvezda
25.08.2019 17:00 Polet (Id) : BAK
25.08.2019 17:00 Potporanj : Jugoslavija
25.08.2019 17:00 Jedinstvo (V) : Partizan (U)
25.08.2019 16:30 Vučje : Polet
25.08.2019 16:30 Železničar : Moravac
25.08.2019 16:30 Zloćudovo : Mladi borac
25.08.2019 16:30 Kumarevo 65 : BSK
25.08.2019 16:30 Umac : OFK Morava
25.08.2019 16:30 Šumadija : Mladost 1959
25.08.2019 16:30 Progres : Jedinstvo
25.08.2019 16:30 Sloga : Real
25.08.2019 11:00 Ključ : Urovica
25.08.2019 17:00 Polom : Sloga
25.08.2019 17:00 Radnički : Blizna
25.08.2019 17:00 Nemetali : Šarbanovac
25.08.2019 17:00 Osnić : PRO Rudar
25.08.2019 17:00 Trebič : OFK Knjaz
25.08.2019 17:00 Velika Jasikova : Midžor
25.08.2019 17:00 Malinik : Graničar
25.08.2019 17:00 Kosovo : Omladinac
25.08.2019 16:30 Sloga (Ć) : Šanac
25.08.2019 16:30 Žabare : Varvarin
25.08.2019 16:30 Kupci : Ribnik
25.08.2019 16:30 13. April : Trudbenik
25.08.2019 16:30 Sloga (M) : FUD
25.08.2019 16:30 Gradina : Sebečevac
25.08.2019 16:30 Vinogradar : Mladost
25.08.2019 17:00 Bratstvo : Mladost (J)
25.08.2019 17:00 Partizan (M) : Dragocvet
25.08.2019 17:00 Juhor : Mladost (K)
25.08.2019 17:00 Javor : OFK Bratstvo
25.08.2019 17:00 Morava (KS) : Kolare
25.08.2019 17:00 Moravac 2015 : OFK Batinac
25.08.2019 17:00 Morava (R) : Orlovi
25.08.2019 17:00 Resavac : Napredak (D)
25.08.2019 10:00 Radnički : Posavina
25.08.2019 16:30 OFK Zabrežje : Zvezda
25.08.2019 16:30 Lisović : Borac (L)
25.08.2019 16:30 Barajevo : Strelac
25.08.2019 16:30 Duboko : OFK Borac
25.08.2019 16:30 Budućnost : Rojkovac
25.08.2019 16:30 Zuce 2019 : Boleč
25.08.2019 10:00 Ropočevo : Velika Krsna
25.08.2019 10:00 OFK Student : Šepšin
25.08.2019 16:30 Šumadija 1962 : Dunavac
25.08.2019 16:30 Trnava : ŽSK
25.08.2019 16:30 Sloga : Jasenica
25.08.2019 16:30 Šumadinac (N) : BSK
25.08.2019 16:30 Prvi srpski ustanak : Omladinac (DR)
25.08.2019 16:30 Mladost MG : Banja
25.08.2019 16:30 Šumadinac (S) : Lokomotiva
25.08.2019 16:30 Marjan : Vinča
25.08.2019 16:30 Plaskovac : Borac
25.08.2019 16:30 Poštar Zvezdara : Sinđelić 2012
25.08.2019 11:00 Hajduk : Borac (O)
25.08.2019 16:30 Balkan Mirijevo : Šumadinac
25.08.2019 16:30 Srem : Posavac Tišma
25.08.2019 16:30 Institut : Rakovica
25.08.2019 16:30 PKB Kovilovo : Borac (P)
25.08.2019 17:00 011 : Heroj Polet
25.08.2019 17:00 Kutlovo : Sloga (D)
25.08.2019 17:00 Srbija : OFK Bagremar
25.08.2019 17:00 Maršić : Zastava
25.08.2019 17:00 Šumadinac KG : Pobeda 1926
25.08.2019 17:00 Kolonija : Šumadija 1934
25.08.2019 17:00 Borac (D) : Jedinstvo (P)
25.08.2019 17:00 Sloboda (G) : Mladost (P)
25.08.2019 16:30 Žabari : Komanice
25.08.2019 16:30 Polet : Jadar 2013
25.08.2019 16:30 Tešnjar : Dračić 2018
25.08.2019 16:30 Rajac : Joks Junajted
25.08.2019 16:30 Milenko Pavlović : Mladost
25.08.2019 16:30 Ribnikar : Stari drugari
25.08.2019 16:30 Lukavac : OFK Senjak
25.08.2019 16:30 Popadić : Rakac Stave
25.08.2019 16:30 OFK Paljuvi : Crvena Jabuka
25.08.2019 16:30 Polet (T) : Šarbane
25.08.2019 16:30 Pambukovica : Čučuge
25.08.2019 17:00 Zvezda : Mlada krila
25.08.2019 17:00 Braća Vuković : Progorelica
25.08.2019 17:00 Stubal : Jovo Kursula
25.08.2019 17:00 Jedinstvo (G) : Jedinstvo (D)
25.08.2019 17:00 Borac (A) : Mineral 2015
25.08.2019 17:00 Lazac : Miločajac
25.08.2019 17:30 OFK Bikić : Fruška Gora
25.08.2019 17:30 Sremac : Graničar 1924
25.08.2019 17:30 OFK Zeka Buljubaša : Sloven
25.08.2019 17:30 Sloga (V) : Fruškogorac
25.08.2019 17:30 Sloboda : Sloga (Č)
25.08.2019 17:30 Trgovački : Jednota
25.08.2019 17:30 BSK : Obilić 1993
25.08.2019 17:00 Titel : Obilić
25.08.2019 17:00 Borac : Susek
25.08.2019 17:00 Sloga : Slanobarac
25.08.2019 17:00 Hajduk : Miletić
25.08.2019 17:00 Čenej : Moskva
25.08.2019 17:00 Partizan (K) : Borac (VS)
25.08.2019 17:00 Vojvodina (CC) : Polet
25.08.2019 17:00 Ševac : Karaš (K)
25.08.2019 17:00 Banat (I) : Vulturul
25.08.2019 17:00 Karaš (J) : Borac (VG)
25.08.2019 17:00 Ratar : Banat (D)
25.08.2019 16:30 Todorovce : Radnički (P)
25.08.2019 11:00 Lemind 1953 : Jedinstvo (Š)
25.08.2019 16:30 Donja Lomnica : Sloboda
25.08.2019 16:30 Badince : Marjan MB
25.08.2019 11:00 Bratstvo : Radnik Sušica 2012
25.08.2019 16:30 Plantaža : Gradac
25.08.2019 16:30 Milanovo : Navalin
25.08.2019 16:30 Omladinac : Poljoprivrednik
25.08.2019 16:30 Rubin : Mladi radnik
25.08.2019 16:30 Mladost : Borac
25.08.2019 16:30 Garevina : Stari Trstenik
25.08.2019 16:30 Vinogradar : Sloga (D)
25.08.2019 17:00 Napredak (Sv) : Rudar (St)
25.08.2019 17:00 Pomoravlje : 15. Avgust 1950
25.08.2019 17:00 Rudar (P) : Istok 63
25.08.2019 17:00 Mladost (S) : Budućnost
25.08.2019 17:00 Mladost (GM) : Radnički
25.08.2019 17:00 Mladost : Zenit
25.08.2019 17:00 JFK Tabane : Sinđelić 1934
25.08.2019 17:00 Šumadinac : Mladost
25.08.2019 17:00 Partizan : Sloga
25.08.2019 17:00 Kupinovac : Sloboda
25.08.2019 17:00 Rvati : Krtinska
25.08.2019 11:00 Borac : Crvena Zastava
25.08.2019 17:00 Belo Polje : Skela
25.08.2019 11:00 Sloga : Polet
25.08.2019 17:00 Proleter : Partizan
25.08.2019 17:00 Ljubinić : Pobednik
25.08.2019 16:30 Busije : Novi Beograd
25.08.2019 17:00 Sparta Železnik : Mladi proleter
25.08.2019 16:30 Velika Moštanica : Rekreativo 011
25.08.2019 10:00 Šećeranac Ada : 13. maj Zemun
25.08.2019 16:30 DIF : Dedinje BGD
25.08.2019 16:30 BUSK : Zmaj 1953
25.08.2019 17:00 Tisa : Graničar
25.08.2019 17:00 Jadran : Bačka
25.08.2019 17:00 Jedinstvo : Slavija
25.08.2019 17:00 Čoka : Potisje
25.08.2019 17:00 Horgoš 1911 : Šampion
25.08.2019 17:00 Omladinac 2013 (SL) : Zadrugar
25.08.2019 17:00 Lipolist : Napredak
25.08.2019 17:00 Sloboda : OFK Šabac
25.08.2019 17:00 Budućnost (DO) : Omladinac (BO)
25.08.2019 17:00 Rudar 2012 : Nemenikuće
25.08.2019 14:30 Mladost : Mladost
25.08.2019 17:00 Mali Požarevac : Vis
25.08.2019 17:00 Vojvoda : Stojnik
25.08.2019 14:30 Sibnica : OFK Slatina
25.08.2019 14:30 Djurinci : Popović
25.08.2019 17:00 Jadar 1961 : Velika Reka
25.08.2019 17:00 Borac : Jedinstvo (ZA)
25.08.2019 17:00 Antimon : Hajduk
25.08.2019 17:00 Sloga : 7. Juli
25.08.2019 17:00 Rudar : Jedinstvo (MZ)
25.08.2019 17:00 OFK Jelen : Dobrava
25.08.2019 17:00 Sloga : PSK
25.08.2019 17:00 Cerić : Trešnjevka
25.08.2019 17:00 Vlašić : Radnički
25.08.2019 17:00 Rankovac : Mrovska
25.08.2019 17:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Šipurske livade
25.08.2019 16:30 Palilulac : PKB (PS)
25.08.2019 16:30 Resnik : Pionir
25.08.2019 16:30 Poštar 1930 : Avala 1939
25.08.2019 16:30 Sveti Stefan : Minel
25.08.2019 16:30 Pinosava : Lepušnica
25.08.2019 11:00 Arsenal : OFK Crvenka
25.08.2019 16:30 Boka Seniors : Siti Sport Klub
25.08.2019 17:00 Bački Hajduk : Proleter
25.08.2019 17:00 Neštin : Slavija
25.08.2019 17:00 Budućnost : Bačka 1945
25.08.2019 17:00 Borac : Sloga
25.08.2019 17:00 Orlovi : Soko
25.08.2019 17:00 Krivanj : Mladost
25.08.2019 17:00 Bačka : Naša Zvezda
25.08.2019 17:00 Krilaš : Jedinstvo (K)
25.08.2019 17:00 Napredak 1936 : Omladinac (B)
25.08.2019 17:00 Borac (V) : Mladost (R)
25.08.2019 17:00 Manastirica : Bata Bulić
25.08.2019 17:00 Zadrugar 1947 : Sloga 1952
25.08.2019 17:00 Barič : Napredak (P)
25.08.2019 17:00 Ljubičevo : Mladost (B)
25.08.2019 17:00 Desine : Sloga (M)
25.08.2019 17:00 Vihor : Stig 1955
25.08.2019 17:00 Mlava (B) : Dizel
25.08.2019 11:00 Jedinstvo 2014 : Polet
25.08.2019 11:00 Petrovac 74 : Sparta
25.08.2019 11:00 Sloga 1949 : Mladost (Z)
25.08.2019 11:00 Hajduk : Skupljen 2013
25.08.2019 17:00 Mladost 2013 : Verko
25.08.2019 17:00 Jedinstvo : Sloga
25.08.2019 17:00 ISK Izvor : Heroj
25.08.2019 17:00 BSK : Polet
25.08.2019 17:00 Budućnost : Radnik
25.08.2019 17:00 Donja Mutnica : Razvitak
25.08.2019 11:00 Vrelo : Gunjevac
25.08.2019 11:00 OFK Takovo : OFK Stublenica
25.08.2019 11:00 Brgule : Murgaš 2012
25.08.2019 11:00 Vukona : Kolubara (LP)
25.08.2019 11:00 Dokmir : Omladinac (K)
25.08.2019 11:00 Jedinstvo (M) : Sloga (V)
25.08.2019 17:00 Drezga : Bokelj
25.08.2019 17:00 Dečić : Lovćen
25.08.2019 17:00 Mornar : Otrant Olympic
25.08.2019 17:00 Arsenal : Ibar
25.08.2019 17:00 Jezero : Jedinstvo (BP)
25.08.2019 17:30 Wolverhampton : Burnley
25.08.2019 15:00 Bournemouth : Manchester City
25.08.2019 17:30 Tottenham : Newcastle United
25.08.2019 17:00 Deportivo Alavés : Espanyol
25.08.2019 19:00 Mallorca : Real Sociedad
25.08.2019 21:00 Barcelona : Real Betis
25.08.2019 15:30 RB Leipzig : Eintracht
25.08.2019 18:00 Hertha BSC : Wolfsburg
25.08.2019 18:00 Udinese : Milan
25.08.2019 20:45 Cagliari : Brescia
25.08.2019 20:45 Verona : Bologna
25.08.2019 20:45 Roma : Genoa
25.08.2019 20:45 Sampdoria : Lazio
25.08.2019 20:45 SPAL : Atalanta
25.08.2019 20:45 Torino : Sassuolo
25.08.2019 15:00 Monaco : Nîmes
25.08.2019 17:00 Strasbourg : Rennes
25.08.2019 21:00 PSG : Toulouse
25.08.2019 16:30 Požarevac : Mašinac Trejs PZP
25.08.2019 18:00 Crvena zvezda : Spartak
25.08.2019 14:00 Sport Klub 99 : Kosmet
25.08.2019 13:00 Bubamara : Bane 1931
25.08.2019 11:00 Novi Pazar : Apolon 2018
25.08.2019 11:00 Šumadija 1903 : Radnički 1923
Saša Šarbane Ub i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Saša Šarbane Ub i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Saša Šarbane Ub i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Saša Šarbane Ub i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Saša Šarbane Ub i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Saša Šarbane Ub i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Saša Šarbane Ub i još 2 korisnika su tipovali utakmicu