XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 220 utakmica za dan
Subota, 4 April 2020

Fudbal

04.04.2020 15:30 Budućnost Krušik 2014 : Šumadija (A)
04.04.2020 15:30 Borac 1926 : Tutin
04.04.2020 15:30 Mladi radnik 1926 : Takovo
04.04.2020 15:30 Sloga 33 : RSK
04.04.2020 15:30 Trepča : Loznica
04.04.2020 15:30 Sloga (K) : Sloga (P)
04.04.2020 16:00 Omladinac : Radnički (SM)
04.04.2020 16:00 Bačka 1901 : Radnički 1912
04.04.2020 16:00 Hajduk 1912 : Borac
04.04.2020 16:00 OFK Vršac : 1. Maj Ruma
04.04.2020 16:00 Bečej 1918 : Bratstvo 1946
04.04.2020 16:00 Dinamo 1945 : Kozara
04.04.2020 16:00 Moravac Orion : Car Konstantin
04.04.2020 16:00 Jedinstvo : Dunav
04.04.2020 16:00 OFK Sinđelić : Budućnost
04.04.2020 16:00 Trstenik PPT : Rembas
04.04.2020 16:00 Radnički (O) : IMT
04.04.2020 16:00 Brodarac : Stepojevac Vaga
04.04.2020 16:00 Lokomotiva : Teleoptik
04.04.2020 16:00 Radnički (NB) : GSP Polet Dorćol
04.04.2020 16:00 OFK Mladenovac : OFK Beograd
04.04.2020 16:00 BSK Borča : Crvena zvezda
04.04.2020 15:30 Mladi borac : Rudar
04.04.2020 15:30 Sloga 1924 : Sloboda
04.04.2020 15:30 Radnički (V) : Železničar
04.04.2020 15:30 Zadrugar : Radnički Stobeks
04.04.2020 15:30 Ribnica : Sloga
04.04.2020 15:30 Šumadija 1903 : Radnik
04.04.2020 15:30 Gruža : Real
04.04.2020 15:30 Budućnost : Jasen
04.04.2020 15:30 Sevojno : Lunjevica
04.04.2020 15:30 Sloga (BB) : Crnokosa
04.04.2020 16:00 OFK Mladost APA : ČSK Pivara
04.04.2020 16:00 OFK Vrbas : Tavankut
04.04.2020 16:00 Sloga : Krila Krajine
04.04.2020 16:00 Radnički : Tekstilac
04.04.2020 16:00 Crvenka : OFK Stari Grad
04.04.2020 15:30 Sloga (E) : Crvena zvezda
04.04.2020 15:30 Sloga (T) : Borac
04.04.2020 15:30 Radnički (NP) : Mladost (BJ)
04.04.2020 16:00 Proleter (BK) : Kikinda 1909
04.04.2020 16:00 Budućnost : Krajina
04.04.2020 16:00 Radnički (S) : Jedinstvo (NB)
04.04.2020 16:00 Sloboda : Jedinstvo (BK)
04.04.2020 16:00 Sloga : Jedinstvo (GS)
04.04.2020 16:00 Pčinja : Jastrebac
04.04.2020 16:00 OFK Kosanica : Nebeski Andjeli
04.04.2020 16:00 Pusta Reka : Polet 1980
04.04.2020 16:00 Morava : Svetlost Badnjevac
04.04.2020 16:00 Timok 1919 : Đerdap
04.04.2020 16:00 Rajko Mitić : BSK
04.04.2020 16:00 Rtanj : OFK Slatina
04.04.2020 16:00 Bor 1919 : Tanasko Rajić
04.04.2020 16:00 Brodoremont : Balkanski
04.04.2020 16:00 Sloga : Jedinstvo (P)
04.04.2020 16:00 Jedinstvo 1936 : Radnički (S)
04.04.2020 16:00 Blagotin : Bošnjane
04.04.2020 16:00 OFK Napredak 1929 : Zemljoradnik
04.04.2020 16:00 Svrljig : Mladost (M)
04.04.2020 11:00 Milutinac : Turbina
04.04.2020 16:00 Napredak : Komgrap
04.04.2020 15:30 Rudar 2001 : Obilić
04.04.2020 15:30 Đerdap : Integral
04.04.2020 16:00 Jedinstvo 1924 (VL) : Sinđelić
04.04.2020 16:00 Mladost : Kraljevo Hajduk
04.04.2020 16:00 Mladi radnik 1925 : Ibar
04.04.2020 16:00 Vojvodina : Rusin
04.04.2020 16:00 Polet : ŽAK
04.04.2020 16:30 Srbobran : Sloga
04.04.2020 16:30 Proleter (RS) : Iskra
04.04.2020 16:30 Njegoš : Napredak
04.04.2020 16:30 Obilić (NK) : Jadran
04.04.2020 16:00 Radnički : Donji Petrovci
04.04.2020 16:00 Rudar : Hajduk (B)
04.04.2020 16:30 Omladinac : Petrovaradin
04.04.2020 16:30 Fruškogorski partizan : Šajkaš 1908
04.04.2020 16:00 Delija : Lehel
04.04.2020 16:00 Partizan (U) : BAK
04.04.2020 Krivelj : Radnički
04.04.2020 BSK : Zlot
04.04.2020 Šarbanovac : Polet
04.04.2020 16:00 Ozren : Omladinac
04.04.2020 16:00 Rudar Vrška Čuka : Sloga (M)
04.04.2020 16:00 Radnički 1946 : OFK Knjaz
04.04.2020 16:00 Mladost : Strelac
04.04.2020 16:00 Vinča : Kaluđerica 1969
04.04.2020 16:00 Mladost (B) : Padina
04.04.2020 16:00 Napredak 2012 : Palilula
04.04.2020 16:00 Trbunje : Kaćuša
04.04.2020 15:30 Lukavac : Joks Junajted
04.04.2020 15:30 Rajac : Komanice
04.04.2020 15:30 Crvena Jabuka : Rudar 1945
04.04.2020 16:00 Bogutovačka Banja : Miločajac
04.04.2020 16:00 Jednota : Fruška Gora
04.04.2020 16:00 14. Oktobar : Sloga (D)
04.04.2020 16:00 Kopaonik : Stari Trstenik
04.04.2020 16:00 Kupinovac : Vinorača
04.04.2020 16:00 Partizan : Budućnost
04.04.2020 16:00 Šumadinac : GFK Tabane
04.04.2020 16:30 Potisje : AFK
04.04.2020 16:00 Milicionar : Premijer
04.04.2020 16:00 Cer : Omladinac 2013 (SL)
04.04.2020 16:00 Studenac : Jedinstvo (ZA)
04.04.2020 16:00 Gučevo 1929 : Jadar 1961
04.04.2020 15:30 Jasenovac : Napredak 1936
04.04.2020 15:30 Bata Bulić : Sloga 1952
04.04.2020 15:30 Žitkovica 2017 : Desine
04.04.2020 16:00 OFK Žeželj : Jadran
04.04.2020 Sloboda : Jedinstvo
04.04.2020 13:00 Petlić SD 026 : Petrijevac
04.04.2020 16:00 Šumadija : BSK 2014
04.04.2020 Budućnost (S) : Omladinac
04.04.2020 Milakovac 2018 : Zgodačica
04.04.2020 11:00 Brgule : Budućnost 1995
04.04.2020 16:30 Sparta : Belpos
04.04.2020 16:00 Kruševica : Mladost VPD
04.04.2020 16:00 Zmajevac : Grkljane
04.04.2020 16:00 Lomnica : Pepeljevac 1947
04.04.2020 15:30 Laznica : Budućnost (M)
04.04.2020 14:30 Shakhtyor 0 : 0 Neman Grodno
04.04.2020 16:30 BATE 1 : 0 Ruh Brest
04.04.2020 18:30 Dinamo Brest 1 : 2 Slavia
04.04.2020 13:30 Vital'O 0 : 0 Le Messager Ngozi
04.04.2020 15:00 Kayanza United 1 : 1 Flambeau du Centre
04.04.2020 16:00 Les Lierres 1 : 3 Athlético Olympic
04.04.2020 Napredak Junior 2018 : TSC
04.04.2020 Radnički 2012 : ŽFU Zvezda B 2018
04.04.2020 Mačva : ŽGFK Lavice Dubočica
04.04.2020 Majdanpek : Spartak DOO
04.04.2020 Kolubara : Rad
04.04.2020 00:04 Voždovac : Partizan
04.04.2020 00:04 Rad : Brodarac
04.04.2020 00:04 Grafičar : Internacional
04.04.2020 00:04 Mladost (L) : Trajal
04.04.2020 00:04 Radnički (N) : OFK Beograd
04.04.2020 00:04 Napredak : Crvena zvezda
04.04.2020 00:04 Čukarički : Spartak ŽK
04.04.2020 00:04 Vojvodina : TSC
04.04.2020 00:03 Zemun : Partizan
04.04.2020 00:03 Rad : Brodarac
04.04.2020 00:03 RFK Grafičar : Apolon 4
04.04.2020 00:03 Mačva : OFK Vršac
04.04.2020 00:03 Radnički (N) : Real Niš
04.04.2020 00:03 Kiker : Crvena zvezda
04.04.2020 00:03 Čukarički : Spartak ŽK
04.04.2020 00:03 Vojvodina : Teleoptik
04.04.2020 10:00 Bačka 1901 : Bečej 1918
04.04.2020 11:00 Srbobran : Obilić
04.04.2020 10:30 Preporod : Bajša
04.04.2020 10:00 Bačka : TSC
04.04.2020 14:00 Bajša : Arena SU
04.04.2020 10:00 Subotica '08 : Subotica '07

Košarka

04.04.2020 17:00 Zekas 75 : Klik
04.04.2020 17:00 Plana : Crnokosa
04.04.2020 17:00 Loznica : Priboj
04.04.2020 17:00 Svilajnac : Student BB
04.04.2020 17:00 Zlatar : Požarevac
04.04.2020 17:00 Napredak Junior : Čačak 94
04.04.2020 17:00 Radnički 1950 : Jagodina
04.04.2020 17:00 Mladost Veternik : Star Beočin
04.04.2020 17:00 Vrbas : Sloboda (NS)
04.04.2020 17:00 Železničar : Jedinstvo (NB)
04.04.2020 17:00 Topola : Srem
04.04.2020 17:00 Nova Pazova : Stara Pazova
04.04.2020 17:00 Hajduk : Omladinac
04.04.2020 17:00 Borča : LA Basket
04.04.2020 17:00 Žarkovo : Beko
04.04.2020 17:00 Radnički (O) : Torlak
04.04.2020 17:00 Barajevo : Slodes
04.04.2020 17:00 Žitko Basket : Borac
04.04.2020 17:00 Vizura : Eko Sport
04.04.2020 17:00 OKK Junior : Marinos
04.04.2020 17:00 Topličanin : Bor RTB
04.04.2020 17:00 Mladost Vesna : Dimitrovgrad
04.04.2020 17:00 Rtanj : Morava
04.04.2020 17:00 Jablanica : Radnik
04.04.2020 17:00 Niš : Jastrebac
04.04.2020 ABBA : Astra
04.04.2020 Pobednik 011 : Rivers BM
04.04.2020 Sava : Viva
04.04.2020 Ras : Mladenovac
04.04.2020 AS Basket : Umka Džez
04.04.2020 Zvezdara : Mondo Basket
04.04.2020 BASK : Cerak
04.04.2020 Veba Basket : Barajevo Bambi
04.04.2020 Girl Basket : Topolčanka
04.04.2020 Stara Pazova : Čelarevo
04.04.2020 Srem : Sivac

Odbojka

04.04.2020 Kolubara : Dunav
04.04.2020 Obilić : Crnjanski
04.04.2020 AS : Blok Aut
04.04.2020 Avala : Obrenovac
04.04.2020 ŽOK Topličanin : Student
04.04.2020 Vlasina : Pusta Reka
04.04.2020 Sloga 2015 Jedinstvo : Carina
04.04.2020 Tehničar : Tvrđava L
04.04.2020 VGSK : Mladi Radnik
04.04.2020 Rudar : Dunav 17
04.04.2020 Vidovdan : Brezovica
04.04.2020 Leposavić : Kosovska Mitrovica
04.04.2020 Mokra Gora 2 : Sokolica

Rukomet

04.04.2020 Vrbas Petrol : Morava
04.04.2020 Jedinstvo : Kolubara
04.04.2020 Jugović : Sivac 69
04.04.2020 Smederevo : Mačva (B)
04.04.2020 SC Voždovac 2012 : Crvenka

Futsal

04.04.2020 Aleksinac 2015 : Miners
04.04.2020 Pirot : Timok 2013
04.04.2020 Leskovac : BSK
04.04.2020 Bele crkve : Pirgos
04.04.2020 Prokuplje : Akademac
04.04.2020 Temnić : Babušnica 2011
04.04.2020 Progres : Brđanka
04.04.2020 Ozren : Bor
04.04.2020 Dolap : Lindoret
04.04.2020 Niš 92 : Zadrugar 2017
04.04.2020 Radnik : Rosulja
04.04.2020 As : Gvozdeni puk

Ragbi 15

04.04.2020 Dinamo 1954 : Rad Mozzart
04.04.2020 Vojvodina : Partizan