XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 548 utakmica za dan
Nedelja, 1 Septembar 2019

Fudbal

01.09.2019 20:00 Mladost 3 : 3 Javor Matis
01.09.2019 20:00 Čukarički 1 : 0 Radnički (N)
01.09.2019 17:00 Inđija 1 : 2 Proleter
01.09.2019 20:00 Partizan 1 : 1 TSC
01.09.2019 20:00 Napredak 4 : 0 Rad
01.09.2019 16:30 Sušica 4 : 5 Loznica
01.09.2019 16:30 Jošanica 1 : 1 RSK
01.09.2019 16:30 Proleter Mihajlovac 1 : 0 Tutin
01.09.2019 19:00 Borac 1926 3 : 0 Šumadija (A)
01.09.2019 16:30 Železničar 1 : 0 Dinamo 1945
01.09.2019 11:00 SFS Borac 3 : 0 Moravac Orion
01.09.2019 11:00 Car Konstantin 3 : 1 Jedinstvo
01.09.2019 16:30 Radan 1 : 2 Vlasina
01.09.2019 16:30 Budućnost 3 : 0 Rembas
01.09.2019 16:30 Brodarac 1 : 1 Radnički (O)
01.09.2019 16:30 Stepojevac Vaga 1 : 2 Lokomotiva
01.09.2019 16:30 TEK Sloga 1 : 1 Radnički (NB)
01.09.2019 16:30 Crvena zvezda 2 : 1 Sremčica
01.09.2019 16:30 Sloboda 0 : 0 Zvižd
01.09.2019 16:30 Morava 1 : 1 Udarnik
01.09.2019 16:30 Pomoravlje 4 : 1 Rudar
01.09.2019 16:30 OFK Napredak 2 : 1 VGSK
01.09.2019 16:30 Petar Dobrnjac 4 : 0 Polet
01.09.2019 16:30 Borac 1932 4 : 3 OFK Aranđelovac 1979
01.09.2019 16:30 Vrelo Sport 2 : 0 Sloga
01.09.2019 16:30 Mladost (D) 0 : 2 Borac
01.09.2019 16:30 Brezovica 2 : 5 Rađevac
01.09.2019 16:30 Drina 1 : 1 Radnički Stobeks
01.09.2019 16:30 Mladost (P) 0 : 2 Radnički (V)
01.09.2019 16:30 Vodojaža 1 : 1 Polet
01.09.2019 16:30 Šumadija 3 : 2 OFK Ras
01.09.2019 16:30 Korićani 0 : 3 Real
01.09.2019 16:30 Apolon 2018 2 : 2 Radnik
01.09.2019 16:30 Zvečan 1 : 0 Bane 1931
01.09.2019 19:00 GFK Sloboda 3 : 0 FAP
01.09.2019 16:30 Polimlje 1 : 1 Zlatar
01.09.2019 11:00 Polet (Lj) 2 : 2 Polet (T)
01.09.2019 16:30 Sloga (S) 2 : 0 Crnokosa
01.09.2019 16:30 Prijevor 0 : 1 Lunjevica
01.09.2019 16:30 Tisa 2 : 1 Mladost (BP)
01.09.2019 16:30 Mladost (T) 0 : 2 Vojvodina
01.09.2019 16:30 Tavankut 2 : 4 Sloga
01.09.2019 16:30 Bajša 5 : 0 Radnički
01.09.2019 16:30 Tekstilac 1 : 3 OFK Stari Grad
01.09.2019 16:30 Jadran 1 : 2 Hajduk (D)
01.09.2019 16:30 Sremac 3 : 2 Radnički (NP)
01.09.2019 16:30 Borac 0 : 1 Jedinstvo (SP)
01.09.2019 16:30 Podunavac 3 : 0 Sloboda
01.09.2019 16:30 ŽAK 1 : 3 Crvena zvezda (VS)
01.09.2019 16:30 Borac (St) 4 : 2 Proleter (BK)
01.09.2019 16:30 Naftagas 2 : 0 Budućnost
01.09.2019 16:30 Jedinstvo (BK) 1 : 0 Mladost (O)
01.09.2019 16:30 Jedinstvo (GS) 5 : 6 OFK Kosanica
01.09.2019 16:30 Jastrebac 2 : 2 Budućnost
01.09.2019 11:00 Akademija 10 1 : 1 Čekmin
01.09.2019 16:30 Jablanica 0 : 3 Pusta Reka
01.09.2019 16:30 Vranjska Banja 4 : 1 Morava
01.09.2019 16:30 Polet 1980 1 : 1 Svetlost Badnjevac
01.09.2019 16:30 Kablovi 3 : 1 Lužnica
01.09.2019 16:30 Hajduk Veljko 1 : 1 Rtanj
01.09.2019 16:30 OFK Slatina 1 : 1 Brodoremont
01.09.2019 11:00 Tanasko Rajić 4 : 0 OFK 019
01.09.2019 16:30 Juhor 1 : 3 Kušiljevo
01.09.2019 16:30 Župa 2 : 0 Mačkovac
01.09.2019 16:30 Jedinstvo (M) 1 : 3 Jedinstvo 1936
01.09.2019 16:30 OFK Lugomir 4 : 1 Blagotin
01.09.2019 11:00 Radnički (S) 8 : 0 Bošnjane
01.09.2019 16:30 Bukovik 2 : 3 Rudar
01.09.2019 16:30 Morava 3 : 1 Malošište
01.09.2019 16:30 OFK Niš 4 : 0 OFK Napredak 1929
01.09.2019 16:30 Orljane 2 : 2 Jedinstvo (GM)
01.09.2019 16:30 Zemljoradnik 2 : 5 Pukovac
01.09.2019 16:30 Naša krila 1936 3 : 0 Moravica
01.09.2019 16:30 OFK Brzi Brod 3 : 2 Svrljig
01.09.2019 16:30 Vrtište 2 : 2 Mladost (M)
01.09.2019 16:30 Budućnost 4 : 0 Dunav
01.09.2019 16:30 Leštane 3 : 0 Milutinac
01.09.2019 10:00 Torlak 2 : 3 Napredak
01.09.2019 16:30 BSK 1926 3 : 1 Mladost
01.09.2019 16:30 Komgrap 0 : 3 Studenski Grad
01.09.2019 17:00 Borac (K) 4 : 0 Sirakovo
01.09.2019 17:00 Napredak Simićevo 0 : 0 Integral
01.09.2019 17:00 Budućnost (V) 3 : 1 Rudar (Kr)
01.09.2019 17:00 Mlava (ML) 2 : 3 Železničar
01.09.2019 17:00 Sloga (L) 1 : 3 Obilić
01.09.2019 17:00 Sloga (B) 1 : 2 Borac (Ž)
01.09.2019 16:30 Železničar Kusadak 3 : 1 Sloga (L)
01.09.2019 16:30 Obilić 1 : 1 Osipaonica
01.09.2019 16:30 Crvena zvezda 1 : 0 Mladi radnik 1940
01.09.2019 16:30 Bresje Superior 1 : 1 Jasenica 2017
01.09.2019 16:30 Radnik 3 : 2 Cerovac 2013
01.09.2019 16:30 Pobeda 3 : 3 Sloga (M)
01.09.2019 16:30 Omladinac 0 : 3 Podunavac
01.09.2019 16:30 Dimitrije Tucović 2 : 0 ZSK
01.09.2019 16:30 Sovljak 1 : 3 Tvrdojevac
01.09.2019 16:30 Iskra 3 : 7 Pepeljevac
01.09.2019 16:30 Trlić 2 : 2 Tulari
01.09.2019 16:30 Banjani 1 : 0 Rubribreza
01.09.2019 16:30 Kolubara 2 2 : 0 OFK Osečina
01.09.2019 16:30 Junior Novo Naselje 3 : 1 OFK Jabučje
01.09.2019 16:30 Podrinje 5 : 0 Mladost (PP)
01.09.2019 16:30 Sloga 1 : 1 Jedinstvo 1924 (VL)
01.09.2019 16:30 Duško 0 : 3 Jedinstvo (ŠT)
01.09.2019 11:00 Vidojevica 3 : 1 Hajduk Stanko
01.09.2019 16:30 Mladi borac 2 : 0 Drina
01.09.2019 16:30 Majur 2 : 0 Milan Orlić
01.09.2019 16:30 Cer 2 : 2 Mladost (DD)
01.09.2019 17:00 Karađorđe 1 : 1 Kraljevo Hajduk
01.09.2019 17:00 Ribnica 4 : 1 Napredak
01.09.2019 17:00 Gruža 0 : 2 Popovići Vrnjci
01.09.2019 17:00 Mataruge 2 : 1 Proleter
01.09.2019 17:00 Budućnost 1 : 0 Ibar
01.09.2019 17:00 Granit 1 : 3 Mladost
01.09.2019 17:00 Omladinac (Z) 0 : 1 Napredak
01.09.2019 17:00 Jedinstvo (P) 2 : 2 Ovčar
01.09.2019 17:00 Spartak 0 : 4 Zadrugar
01.09.2019 17:00 Slatina 0 : 1 Jedinstvo (K)
01.09.2019 17:00 Jedinstvo (GG) 1 : 2 Ozrem
01.09.2019 17:00 Mladost (A) 2 : 1 Donja Vrbava
01.09.2019 15:00 Dedinje Junajted 1 : 3 Mladost (P)
01.09.2019 16:30 Slavija 5 : 1 Budućnost (M)
01.09.2019 16:30 Radnički 1918 1 : 1 BSK
01.09.2019 16:30 Omladinac 0 : 5 Vojvodina
01.09.2019 16:30 Rusin 7 : 2 Polet
01.09.2019 16:30 Maglić 2 : 2 Budućnost (P)
01.09.2019 16:30 Tvrđava 7 : 0 Kulpin
01.09.2019 16:30 Preporod 2 : 2 Obilić (Z)
01.09.2019 16:30 Senta 2 : 2 Srbobran
01.09.2019 16:30 Iskra 3 : 1 Obilić (NK)
01.09.2019 16:30 Jadran 1 : 1 Sutjeska
01.09.2019 17:00 Donji Srem 2015 3 : 0 Železničar
01.09.2019 17:00 Donji Petrovci 2 : 1 Borac (K)
01.09.2019 17:00 Budućnost 3 : 1 Borac (M)
01.09.2019 17:00 Napredak 1 : 2 LSK Laćarak
01.09.2019 17:00 PSK Putinci 1 : 0 Hajduk (B)
01.09.2019 10:00 Index 0 : 0 Omladinac
01.09.2019 17:00 Petrovaradin 3 : 2 OFK Sirig
01.09.2019 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Bačka (Đ)
01.09.2019 17:00 TSK 4 : 1 Bačka (B)
01.09.2019 17:00 Fruškogorac 1 : 2 Veternik
01.09.2019 17:00 Hajduk 4 : 4 Fruškogorski partizan
01.09.2019 17:00 Vojvodina 2 : 0 Delija
01.09.2019 17:00 Lehel 3 : 0 Tamiš
01.09.2019 17:00 Jedinstvo (B) 2 : 0 2. Oktobar
01.09.2019 17:00 Rusanda 0 : 1 Omladinac FAM
01.09.2019 17:00 Mladost BD 1 : 1 Potisje
01.09.2019 17:00 Radnički 1911 0 : 6 OFK Klek
01.09.2019 17:00 Crvena zvezda 2 : 1 Polet
01.09.2019 16:30 Jugoslavija 1 : 5 Jedinstvo (V)
01.09.2019 16:30 Crvena zvezda 0 : 1 Polet (Id)
01.09.2019 16:30 Partizan (G) 4 : 2 Spartak 1911
01.09.2019 16:30 Radnički (B) 3 : 3 Strela
01.09.2019 16:30 Budućnost (A) 0 : 3 Sloga (BNS)
01.09.2019 16:30 Hajdučica 0 : 2 Radnički (K)
01.09.2019 16:30 Real 1 : 2 Vučje
01.09.2019 16:30 Jedinstvo 2 : 1 Sloga
01.09.2019 16:30 Mladost 1959 4 : 0 Progres
01.09.2019 16:30 OFK Morava 1 : 3 Šumadija
01.09.2019 16:30 BSK 2 : 0 Umac
01.09.2019 16:30 Mladi borac 5 : 2 Kumarevo 65
01.09.2019 16:30 Moravac 2 : 0 Zloćudovo
01.09.2019 16:30 Polet 3 : 1 Železničar
01.09.2019 17:00 Polet 4 : 3 Ključ
01.09.2019 17:00 Blizna 4 : 3 Brestovac
01.09.2019 17:00 Branik 4 : 0 Radnički
01.09.2019 17:00 Krivelj 1 : 9 Rudna Glava
01.09.2019 11:00 Sloga 2 : 1 Poreč
01.09.2019 17:00 Urovica 2 : 2 Polom
01.09.2019 16:30 Sebečevac 1 : 0 Vinogradar
01.09.2019 16:30 FUD 1 : 1 Gradina
01.09.2019 16:30 Trudbenik 0 : 0 Sloga (M)
01.09.2019 16:30 Ribnik 1 : 3 13. April
01.09.2019 16:30 Donji Kopaonik 5 : 1 Kupci
01.09.2019 16:30 Šanac 2 : 0 Žabare
01.09.2019 16:30 Bratstvo 2 : 1 Partizan (M)
01.09.2019 16:30 Juhor 1 : 0 Mladost (J)
01.09.2019 16:30 Javor 3 : 3 Dragocvet
01.09.2019 16:30 Morava (KS) 4 : 4 Mladost (K)
01.09.2019 16:30 Moravac 2015 0 : 2 OFK Bratstvo
01.09.2019 16:30 Hajduk 5 : 1 Kolare
01.09.2019 16:30 Morava (R) 3 : 2 OFK Batinac
01.09.2019 16:30 Resavac 5 : 0 Mladost (D)
01.09.2019 16:30 Napredak (D) 2 : 1 Orlovi
01.09.2019 16:30 Posavina 3 : 1 Omladinac
01.09.2019 16:30 Rojkovac 1 : 1 Mladost
01.09.2019 16:30 OFK Borac 2 : 0 Budućnost
01.09.2019 16:30 Strelac 2 : 1 Duboko
01.09.2019 10:00 Borac (L) 3 : 0 Barajevo
01.09.2019 16:30 Zvezda 1 : 2 Lisović
01.09.2019 10:00 Radnički 5 : 2 OFK Zabrežje
01.09.2019 16:30 Boleč 3 : 1 Kosmajac
01.09.2019 16:30 Dunavac 4 : 0 Vinča
01.09.2019 16:30 Zaklopača 2 : 6 Šumadija 1962
01.09.2019 16:30 Kaluđerica 1969 2 : 1 Kosmaj
01.09.2019 16:30 Šepšin 0 : 1 Rabrovac
01.09.2019 16:30 Velika Krsna 4 : 1 OFK Student
01.09.2019 16:30 Zuce 2019 4 : 1 Ropočevo
01.09.2019 16:30 Rasovača 4 : 3 OFK Rutevac 1908
01.09.2019 16:30 Pobeda 5 : 0 Palilula
01.09.2019 16:30 Naisus 1977 5 : 2 Baličevac
01.09.2019 16:30 Doljevac 4 : 2 Padina
01.09.2019 16:30 Elid 3 : 3 Moravac (ZT)
01.09.2019 16:30 Mladost (B) 0 : 2 Radnički 1947
01.09.2019 16:30 Zaplanjac 1 : 2 Sloga
01.09.2019 16:30 ŽSK 1 : 0 Borac
01.09.2019 16:30 Vinča 1 : 1 Plaskovac
01.09.2019 16:30 Lokomotiva 1 : 0 Marjan
01.09.2019 16:30 Banja 2 : 0 Šumadinac (S)
01.09.2019 16:30 Omladinac (DR) 1 : 3 Mladost MG
01.09.2019 16:30 BSK 1 : 1 Prvi srpski ustanak
01.09.2019 16:30 Jasenica 2 : 1 Šumadinac (N)
01.09.2019 16:30 Trnava 1 : 0 Sloga
01.09.2019 16:30 Padež 2 : 2 Napredak
01.09.2019 16:30 Spartak 3 : 1 Zadrugar
01.09.2019 16:30 Sloga 3 : 2 Dragoš
01.09.2019 16:30 Željuša 0 : 4 Senjak
01.09.2019 16:30 Sinđelić 2012 1 : 1 Heroj Polet
01.09.2019 16:30 Borac (P) 0 : 5 011
01.09.2019 16:30 Posavac Tišma 0 : 1 Institut
01.09.2019 16:30 Šumadinac 2 : 1 Srem
01.09.2019 16:30 Poštar Zvezdara 1 : 0 Hajduk
01.09.2019 17:00 Sloga (D) 1 : 1 Mladost (P)
01.09.2019 17:00 Jedinstvo (P) 1 : 5 Sloboda (G)
01.09.2019 17:00 Šumadija 1934 1 : 5 Borac (D)
01.09.2019 17:00 Pobeda 1926 1 : 1 Kolonija
01.09.2019 17:00 Zastava 3 : 0 Šumadinac KG
01.09.2019 17:00 OFK Bagremar 2 : 3 Maršić
01.09.2019 17:00 Kutlovo 1 : 3 Srbija
01.09.2019 16:30 Mladost (DK) 7 : 2 Morava
01.09.2019 16:30 Stevan Nešticki 2 : 2 Crvena zastava
01.09.2019 16:30 Delijski Vis 7 : 2 Sloboda
01.09.2019 16:30 Omladinac 0 : 1 Palilulac
01.09.2019 16:30 Vulkan 1963 2 : 0 Čegar 2013
01.09.2019 16:30 Mladost (L) 0 : 6 Radnički 1936
01.09.2019 11:00 Rakac Stave 1 : 1 Žabari
01.09.2019 10:00 OFK Senjak 2 : 1 Popadić
01.09.2019 11:00 Stari drugari 3 : 1 Lukavac
01.09.2019 11:00 Mladost 3 : 0 Ribnikar
01.09.2019 11:00 Joks Junajted 3 : 1 Milenko Pavlović
01.09.2019 11:00 Dračić 2018 2 : 4 Rajac
01.09.2019 11:00 Jadar 2013 2 : 2 Tešnjar
01.09.2019 16:30 Komanice 4 : 2 Polet
01.09.2019 16:30 Kolubara (J) 1 : 2 Strmovo 1968
01.09.2019 16:30 Čučuge 1 : 0 Kalenić
01.09.2019 16:30 Joševa 0 : 3 Pambukovica
01.09.2019 16:30 Polet (DL) 4 : 0 Zvizdar 2012
01.09.2019 16:30 Šarbane 2 : 1 Rudar 1945
01.09.2019 16:30 Mladost (V) 1 : 0 OFK Paljuvi
01.09.2019 11:00 Miločajac 2 : 0 Bogutovačka Banja
01.09.2019 17:00 Mineral 2015 5 : 0 Lazac
01.09.2019 17:00 Jedinstvo (D) 4 : 2 Borac (A)
01.09.2019 17:00 Jovo Kursula 2 : 0 Jedinstvo (G)
01.09.2019 17:00 Mladost 1981 4 : 1 Stubal
01.09.2019 17:00 Polet 4 : 0 Mladost
01.09.2019 17:00 Zadrugar 4 : 1 Kula
01.09.2019 17:00 Lipar 1 : 2 Partizan
01.09.2019 17:00 Aleksa Šantić 1 : 2 Stanišić 1920
01.09.2019 17:00 OFK Odžaci 0 : 4 Omladinac
01.09.2019 17:00 Dunav 2 : 0 Jedinstvo
01.09.2019 10:00 Fruška Gora 5 : 2 Obilić 1993
01.09.2019 17:00 Sloga (Č) 1 : 5 Trgovački
01.09.2019 17:00 Fruškogorac 4 : 0 Sloboda
01.09.2019 17:00 Graničar 1924 1 : 2 OFK Zeka Buljubaša
01.09.2019 17:00 OFK Bikić 7 : 2 Sremac
01.09.2019 17:00 Obilić 0 : 2 Moskva
01.09.2019 17:00 Proleter 3 : 0 Čenej
01.09.2019 17:00 Miletić 1 : 1 Vinogradar
01.09.2019 17:00 Jedinstvo (G) 4 : 0 Hajduk
01.09.2019 17:00 Susek 11 : 0 Sloga
01.09.2019 17:00 Dinamo 0 : 1 Borac
01.09.2019 17:00 Titel 1 : 2 Železničar
01.09.2019 17:00 OFK Gradnulica 3 : 2 Zadrugar
01.09.2019 17:00 Bilećanin 1 : 2 Naftagas
01.09.2019 17:00 Jedinstvo 2014 2 : 2 OFK Stajićevo
01.09.2019 17:00 Zlatica 0 : 4 MSK
01.09.2019 17:00 ASK 6 : 0 Mladost
01.09.2019 16:30 Borac (VS) 1 : 2 Banat (D)
01.09.2019 16:30 Borac (VG) 3 : 1 Ratar
01.09.2019 16:30 Vulturul 9 : 1 Karaš (J)
01.09.2019 16:30 Karaš (K) 1 : 5 Dunav
01.09.2019 16:30 Polet 0 : 3 Ševac
01.09.2019 16:30 Partizan (K) 1 : 1 Vojvodina (CC)
01.09.2019 11:00 Gradac 0 : 4 Milanovo
01.09.2019 16:30 Mladost (B) 2 : 4 Bratstvo
01.09.2019 16:30 Marjan MB 4 : 0 OFK Brza
01.09.2019 16:30 Sloboda 1 : 2 Badince
01.09.2019 16:30 Sloga (D) 3 : 2 Polet 57
01.09.2019 16:30 Borac 2 : 1 Garevina
01.09.2019 16:30 Mladi radnik 0 : 3 Mladost
01.09.2019 16:30 Velika Drenova 4 : 2 Omladinac
01.09.2019 16:30 Sloga (L) 4 : 0 Kamenorezac 76
01.09.2019 16:30 Radnički 5 : 0 Napredak (Sv)
01.09.2019 16:30 Rudar (SR) 1 : 0 Šumadija
01.09.2019 16:30 Istok 63 2 : 0 Napredak (St)
01.09.2019 16:30 OFK Juhor 2016 5 : 1 Pomoravlje
01.09.2019 16:30 Sloboda 1 : 0 Mladost
01.09.2019 16:30 Sloga 3 : 2 Kupinovac
01.09.2019 16:30 Ursule 2 : 6 Partizan
01.09.2019 16:30 Vinorača 0 : 1 Šantarovac
01.09.2019 16:30 Mladost 3 : 0 Osaonica
01.09.2019 17:00 Rvati 1 : 2 Jedinstvo
01.09.2019 11:00 Borac 7 : 1 Trstenica
01.09.2019 17:00 Belo Polje 1 : 6 Krtinska
01.09.2019 11:00 Sloga 3 : 0 Crvena Zastava
01.09.2019 17:00 Proleter 0 : 1 Skela
01.09.2019 17:00 Ljubinić 2 : 3 Polet
01.09.2019 11:00 Pobednik 2 : 5 Partizan
01.09.2019 16:30 Veliki Borak 4 : 2 OFK Guncati
01.09.2019 16:30 Beljina 1 : 4 Vranić
01.09.2019 16:30 Zmaj 1953 1 : 1 Busije
01.09.2019 11:00 13. maj 1 : 2 BUSK
01.09.2019 15:00 Dedinje 0 : 3 Šećeranac Ada
01.09.2019 10:00 Rekreativo 011 1 : 0 DIF
01.09.2019 16:30 Umka 1 : 1 Sparta Železnik
01.09.2019 11:00 Mladi proleter 4 : 2 Velika Moštanica
01.09.2019 17:00 Napredak 3 : 0 Dunav
01.09.2019 17:00 Srem 2 : 1 Sremac Deč
01.09.2019 17:00 Polet 3 : 5 Sremac (Dob)
01.09.2019 17:00 Šumar 1 : 3 OFK Brestač
01.09.2019 17:00 Krušedol 2 : 1 ČSK
01.09.2019 17:00 Mladost 1 : 2 Hrtkovci
01.09.2019 17:00 Radnički 2 : 0 Graničar
01.09.2019 16:30 Hajduk 1 : 1 Tisa
01.09.2019 16:30 Tromedja 1 : 5 Tornjoš
01.09.2019 16:30 Šampion 0 : 3 AFK
01.09.2019 16:30 Slavija 6 : 0 Čoka
01.09.2019 16:30 Bačka 0 : 1 Jedinstvo
01.09.2019 16:30 Graničar 0 : 4 Jadran
01.09.2019 16:30 Zadrugar 2 : 3 Gorki
01.09.2019 16:30 Omladinac (BO) 1 : 6 Milicionar
01.09.2019 16:30 Premijer 3 : 1 Sloboda
01.09.2019 16:30 Budućnost 1929 (ZM) 0 : 1 Cer
01.09.2019 16:30 Napredak 4 : 1 Torpedo 1924
01.09.2019 16:30 Omladinac 2013 (SL) 4 : 1 Lipolist
01.09.2019 16:30 OFK Rogača 3 : 1 Popović
01.09.2019 14:00 Stojnik 3 : 0 Sibnica
01.09.2019 16:30 Vis 5 : 1 Vojvoda
01.09.2019 16:30 Mladost G. 0 : 2 Mali Požarevac
01.09.2019 14:00 Nemenikuće 1 : 5 Mladost M.I.
01.09.2019 16:30 Prva Iskra 0 : 3 Sloga
01.09.2019 16:30 Jezero 2 : 2 Studenac
01.09.2019 16:30 Hajduk 2 : 1 Gučevo 1929
01.09.2019 16:30 Jadar 1961 1 : 0 Borac
01.09.2019 16:30 Pričinović 1 : 3 Šipurske livade
01.09.2019 16:30 Mrovska 5 : 1 Vojvoda Stepa Stepanović
01.09.2019 16:30 Radnički 3 : 2 Rankovac
01.09.2019 16:30 Trešnjevka 3 : 3 Vlašić
01.09.2019 16:30 PSK 4 : 0 Cerić
01.09.2019 16:30 Dobrava 0 : 1 Sloga
01.09.2019 16:30 PKB (PS) 1 : 0 Siti Sport Klub
01.09.2019 16:30 OFK Crvenka 1 : 1 Boka Seniors
01.09.2019 16:30 Minel 5 : 2 Pinosava
01.09.2019 16:30 Pionir 0 : 5 Poštar 1930
01.09.2019 16:30 Palilulac 2 : 1 Resnik
01.09.2019 16:30 Proleter 1 : 6 Naša Zvezda
01.09.2019 16:30 Mladost 0 : 1 Bačka
01.09.2019 16:30 Soko 0 : 2 Krivanj
01.09.2019 16:30 Sloga 0 : 0 Orlovi
01.09.2019 16:30 Bački Hajduk 3 : 2 Neštin
01.09.2019 16:30 Partizan (BB) 1 : 0 Mladi radnik (D)
01.09.2019 16:30 Karađorđe 2013 (Viš) 1 : 0 Badnjevac
01.09.2019 16:30 Kruševica 1980 3 : 4 Jedinstvo (O)
01.09.2019 16:30 Napredak (MK) 1 : 3 Karađorđe (V)
01.09.2019 16:30 Mladost (R) 6 : 0 Omladinac-Šumadinac (V)
01.09.2019 17:00 Jedinstvo (K) 1 : 1 Sloga 1952
01.09.2019 17:00 Mladost (R) 3 : 2 Manastirica
01.09.2019 17:00 Omladinac (B) 5 : 1 Borac (V)
01.09.2019 17:00 Radnički (K) 1 : 3 Napredak 1936
01.09.2019 17:00 Krilaš 2 : 1 Rade Milošević
01.09.2019 17:00 Napredak (P) 3 : 2 Dizel
01.09.2019 17:00 Stig 1955 0 : 3 Mlava (B)
01.09.2019 17:00 Žika Marković Uča 0 : 0 Vihor
01.09.2019 17:00 Mladost (B) 5 : 0 Desine
01.09.2019 17:00 Barič 2 : 1 Baštovan 2015
01.09.2019 16:30 Kopljari 0 : 0 B 2000
01.09.2019 16:30 Brezovac 0 : 0 Sloga
01.09.2019 16:30 Trešnjevica 2 : 1 Mladost
01.09.2019 16:30 Mladi rudar 3 : 4 Radoje Domanović
01.09.2019 16:30 Vrbica 5 : 0 Borac
01.09.2019 17:00 Orlovac 1932 9 : 1 Čačak 94
01.09.2019 11:00 Prijatelji 7 : 1 Gavrilo Princip
01.09.2019 17:00 Morava 2 : 2 Vujan
01.09.2019 17:00 Budućnost 1 : 3 Planinac
01.09.2019 17:00 Malba 0 : 2 Lugovi
01.09.2019 17:00 Kej 0 : 0 Mršinci
01.09.2019 17:00 Divostin 6 : 1 Bratstvo 1975
01.09.2019 17:00 Košutnjak 1 : 4 Dobrača
01.09.2019 17:00 Ćava : Jadran
01.09.2019 17:00 OFK Žeželj 1 : 2 Slavija
01.09.2019 17:00 21. oktobar 0 : 6 Sloga Lužnice 2016
01.09.2019 17:00 Čantavir 0 : 1 Hajduk
01.09.2019 17:00 Žednik 3 : 1 Lokomotiva
01.09.2019 17:00 OFK Mala Bosna 2015 1 : 5 Elektrovojvodina
01.09.2019 17:00 Udarnik Višnjevac 2 : 2 Bikovo
01.09.2019 17:00 Vinogradar 2 : 2 Palić
01.09.2019 16:30 Slavia 0 : 2 Mundial
01.09.2019 16:30 Unirea 6 : 0 Tempo
01.09.2019 16:30 Glogonj 2 : 0 Omladinac 1927
01.09.2019 16:30 Vojvodina (C) 2 : 4 Jedinstvo Stević
01.09.2019 16:30 Vojlovica 2018 4 : 0 Pobeda
01.09.2019 16:30 BSK 2 : 4 Mladost
01.09.2019 16:30 Omladinac 2 : 1 Jedinstvo
01.09.2019 16:30 Budućnost 4 : 2 Borac
01.09.2019 16:30 Kapidžija 1 : 2 Mudrakovac
01.09.2019 16:30 Zdravinje 4 : 2 Parunovac
01.09.2019 16:30 Rasina 1 : 0 Polet
01.09.2019 11:00 Modrica 4 : 2 Konjuh
01.09.2019 17:00 Telečka 1 : 1 Dinamo
01.09.2019 17:00 Dinamo 1923 1 : 0 Panonija
01.09.2019 17:00 Bratstvo 2019 2 : 0 Graničar
01.09.2019 17:00 Borac 3 : 1 KSK Konak 1926
01.09.2019 17:00 Proleter 9 : 0 Sloga
01.09.2019 17:00 Partizan 0 : 2 ŽFK Banat Bagljas
01.09.2019 11:00 Studen Vitez 3 : 2 BSK 2014
01.09.2019 17:00 Koštam Polje 2 : 4 Sloga Obrva
01.09.2019 17:00 Partizan (V) 0 : 8 Mladost 1925
01.09.2019 17:00 Magnohrom 1 : 3 Stara Čaršija
01.09.2019 17:00 Morava (M) 0 : 3 Zgodačica
01.09.2019 16:30 Železničar 2 : 2 Razvitak
01.09.2019 16:30 Polet 1 : 3 Budućnost
01.09.2019 16:30 Heroj 4 : 2 BSK Buljane
01.09.2019 16:30 Jedinstvo 0 : 3 ISK Izvor
01.09.2019 16:30 Omladinski 0 : 4 Sloga
01.09.2019 11:00 Omladinac (K) 4 : 1 Jedinstvo (M)
01.09.2019 11:00 Kolubara (LP) 2 : 0 Dokmir
01.09.2019 11:00 Murgaš 2012 5 : 2 Vukona
01.09.2019 11:00 OFK Stublenica 0 : 2 Brgule
01.09.2019 11:00 Gunjevac 2 : 0 OFK Takovo
01.09.2019 11:00 Budućnost 1995 0 : 3 Vrelo
01.09.2019 17:00 OFK Bingula 1 : 2 Jedinstvo (M)
01.09.2019 17:00 OFK Bačinci 0 : 0 Erdevik 2017
01.09.2019 17:00 Sinđelić 1 : 5 Napredak
01.09.2019 17:00 Omladinac 3 : 0 Borac
01.09.2019 17:00 Graničar 3 : 1 Jedinstvo (Lj)
01.09.2019 11:00 Petrovac 74 6 : 0 Dragojevac
01.09.2019 16:30 Sloga 1949 3 : 1 Sparta
01.09.2019 11:00 Hajduk 3 : 1 Polet
01.09.2019 11:00 Mladost 2013 1 : 3 Skupljen 2013
01.09.2019 16:30 Verko 6 : 1 Torpedo
01.09.2019 16:00 Radnik 2013 1 : 4 Gornje Sinkovce
01.09.2019 11:00 FSU Borac 2018 : Veternica
01.09.2019 11:00 Turekovac 2 : 1 Jašunja
01.09.2019 11:00 Rudar 1973 5 : 1 ŠFU Derbi 2016
01.09.2019 16:30 Polet 5 : 4 Kruševica
01.09.2019 11:00 Dvorane 4 : 2 Mladost 2015
01.09.2019 11:00 Mladost VPD 2 : 1 Padež
01.09.2019 16:30 Dedina 0 : 4 Zmajevac
01.09.2019 16:30 Vratare 2 : 1 Lomnica
01.09.2019 16:30 Grkljane 1 : 4 Pepeljevac 1947
01.09.2019 16:30 Crni Vrh 2 : 3 Dobra Voda
01.09.2019 16:30 Dražmirovac 2 : 0 Belica
01.09.2019 16:30 Trnava 4 : 1 OFK Dragoševac
01.09.2019 16:30 Mladi radnik 1 : 1 GFK Strelište
01.09.2019 16:30 Omladinac 0 : 0 Mladost
01.09.2019 16:30 Domaćin 3 : 3 Napredak
01.09.2019 17:00 Borac 4 : 0 Dobrnje
01.09.2019 17:00 Soko 0 : 4 Zabrđe 1936
01.09.2019 17:00 BSK 5 : 0 Melnica
01.09.2019 20:00 Borac 3 : 1 Čelik
01.09.2019 16:00 Bokelj 1 : 1 Jedinstvo (BP)
01.09.2019 16:00 Ibar 3 : 1 Jezero
01.09.2019 16:00 Otrant Olympic 1 : 0 Arsenal
01.09.2019 16:00 Lovćen 1 : 1 Mornar
01.09.2019 16:00 Drezga 0 : 1 Dečić
01.09.2019 15:00 Everton 3 : 2 Wolverhampton
01.09.2019 17:30 Arsenal 2 : 2 Tottenham
01.09.2019 17:00 Valencia 2 : 0 Mallorca
01.09.2019 19:00 Atlético Madrid 3 : 2 Eibar
01.09.2019 19:00 Espanyol 0 : 3 Granada
01.09.2019 21:00 Villarreal 2 : 2 Real Madrid
01.09.2019 15:30 Werder Bremen 3 : 2 Augsburg
01.09.2019 18:00 Eintracht 2 : 1 Fortuna
01.09.2019 18:00 Lazio 1 : 1 Roma
01.09.2019 20:45 Atalanta 2 : 3 Torino
01.09.2019 20:45 Cagliari 1 : 2 Internazionale
01.09.2019 20:45 Genoa 2 : 1 Fiorentina
01.09.2019 20:45 Lecce 0 : 1 Verona
01.09.2019 20:45 Sassuolo 4 : 1 Sampdoria
01.09.2019 20:45 Udinese 1 : 3 Parma
01.09.2019 15:00 Reims 2 : 0 Lille
01.09.2019 15:00 Rennes 1 : 2 Nice
01.09.2019 17:00 Strasbourg 2 : 2 Monaco
01.09.2019 21:00 Olympique Marseille 1 : 0 Saint-Étienne
01.09.2019 17:00 Internacional 1 : 2 Grafičar
01.09.2019 16:00 OFK Beograd 2 : 1 Radnički (N)
01.09.2019 10:00 Radnički (SM) 1 : 0 Omladinac
01.09.2019 11:00 Trstenik PPT 1 : 1 Radnički (P)
01.09.2019 11:00 Bor 1919 7 : 2 Jedinstvo (P)
01.09.2019 11:00 Sinđelić 0 : 5 Jagodina Tabane
01.09.2019 Topličanin : Dinamo
01.09.2019 10:00 Radnički 1912 8 : 0 Tekstilac
01.09.2019 10:00 Bačka 1901 2 : 3 TSC
01.09.2019 10:00 Hajduk 1912 3 : 2 RFK Novi Sad 1921
01.09.2019 10:00 Proleter (NS) 1 : 0 OFK Bačka
01.09.2019 BSK Borča 2 : 4 Zemun
01.09.2019 Radnički (NB) 7 : 1 BASK
01.09.2019 Kolubara 2 : 1 Lokomotiva
01.09.2019 10:00 Vojvodina 2 : 3 Spartak ŽK
01.09.2019 16:30 Radnički (N) 5 : 0 OFK Vršac
01.09.2019 10:00 OLE 2 : 1 IMT
01.09.2019 11:30 Studenski grad 1 : 1 Kolubara
01.09.2019 09:00 Internacional 5 : 0 Sinđelić
01.09.2019 10:00 Napredak 12 : 0 Radnički 2
01.09.2019 11:00 Vlasina 3 : 6 GFK Dubočic
01.09.2019 15:00 Timok 1919 1 : 5 OFK Radnički
01.09.2019 11:00 Timočanin 5 : 1 Bor 1919
01.09.2019 10:00 Real 2 3 : 0 Car Konstantin
01.09.2019 12:00 Borac 0 : 1 Spartak ŽK
01.09.2019 12:00 Radnički (S) 0 : 4 Petrika
01.09.2019 12:00 Bačka 1901 2 : 2 TSC
01.09.2019 12:00 Hajduk 1912 1 : 4 RFK Novi Sad 1921
01.09.2019 12:00 Proleter 2 : 2 OFK Bačka
01.09.2019 12:00 Srem 1 : 7 Dinamo 1945
01.09.2019 12:00 Radnički (SM) 0 : 2 Omladinac
01.09.2019 10:00 Radnički 1905 1 : 3 Bajša
01.09.2019 14:00 Sport Klub 99 5 : 1 Jošanica
01.09.2019 13:00 Bubamara 1 : 1 Pazar Juniors
01.09.2019 11:00 Novi Pazar 2 : 1 AF AS Novi Pazar
01.09.2019 11:00 Šumadija 1903 1 : 3 Kiker
01.09.2019 11:00 Apolon 4 0 : 1 Radnički 1923
01.09.2019 10:00 OFK Vršac 7 : 1 Voja Gačić
01.09.2019 10:00 Coerver junior FA 0 : 14 Mladost (L)
01.09.2019 10:00 Kikinda 1909 2 : 4 Proleter 2006
01.09.2019 10:00 Radnički (Z) 4 : 0 ŽAK
01.09.2019 10:00 Jedinstvo (SP) 0 : 0 Index
01.09.2019 10:00 Petrika 11 : 0 Radnički (SM)
01.09.2019 10:00 OFK Bačka 6 : 1 Bečej 1918
01.09.2019 10:00 Crvenka 1 : 0 Arena Su
01.09.2019 10:00 Spartak ŽK 8 : 0 GDM 021
01.09.2019 10:00 ODR 1 : 0 CFK
01.09.2019 10:00 Tavankut 2 : 11 Bajša
01.09.2019 10:30 Preporod 0 : 3 Radnički 1905
01.09.2019 10:00 Mačva 1929 3 : 1 Železničar
01.09.2019 10:00 Zadrugar 2 : 7 Drina
01.09.2019 10:00 Borac 1926 4 : 1 FAP
01.09.2019 12:00 Zlatibor 2 : 0 Gaučosi
01.09.2019 10:00 Sloga (BB) 2 : 5 Sloga (P)
01.09.2019 11:00 GFK Sloboda 3 : 0 Jedinstvo Putevi
01.09.2019 10:00 Petlić SD 2006 5 : 0 OPK Rudar 1933
01.09.2019 10:00 Pomoravlje 1946 0 : 7 Smederevo 1924
01.09.2019 10:00 AF Duljaj 6 : 1 Šumadija
01.09.2019 10:00 RSK 4 : 0 Cepelin 026
01.09.2019 11:00 Sloga 036 13 : 0 Požega
01.09.2019 13:30 Požarevac 2 : 1 Vašarište
01.09.2019 00:00 Rosulja 2014 0 : 3 Kolibri
01.09.2019 00:00 Morava 1 : 2 Levač
01.09.2019 00:00 Ozren 2 : 1 Topličanin
01.09.2019 00:00 Radnički 2012 2 : 0 Lavice Dubočica
jovanovic031 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
PoletSampion i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
PoletSampion i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
darinjojsvd1982 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
darinjojsvd1982 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
darinjojsvd1982 i još 10 korisnika su tipovali utakmicu
darinjojsvd1982 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu