XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 422 utakmica za dan
Subota, 21 Septembar 2019

Fudbal

21.09.2019 18:00 Spartak ŽK : Javor Matis
21.09.2019 18:00 Čukarički : Mladost
21.09.2019 20:00 Vojvodina : Voždovac
21.09.2019 16:00 Inđija : Radnički (N)
21.09.2019 20:00 Mačva : Proleter
21.09.2019 18:00 Napredak : TSC
21.09.2019 18:00 Rad : Radnik
21.09.2019 16:00 Smederevo 1924 : Zemun
21.09.2019 16:00 Radnički (P) : Novi Pazar
21.09.2019 16:00 Kabel : RFK Grafičar
21.09.2019 16:00 Dinamo : Budućnost
21.09.2019 16:00 OFK Bačka : Kolubara
21.09.2019 16:00 Radnički 1923 : Trayal
21.09.2019 16:00 Metalac : OFK Žarkovo
21.09.2019 16:00 Sinđelić : Zlatibor
21.09.2019 15:30 Budućnost Krušik 2014 : Sušica
21.09.2019 15:30 Trepča : Sloga (K)
21.09.2019 15:30 Sloga 33 : Mačva 1929
21.09.2019 15:30 Mladi radnik 1926 : Loznica
21.09.2019 15:30 Borac 1926 : RSK
21.09.2019 15:30 Šumadija (A) : Takovo
21.09.2019 15:30 Tutin : Mokra Gora
21.09.2019 16:00 Omladinac : Dinamo 1945
21.09.2019 16:00 Bečej 1918 : Kozara
21.09.2019 16:00 OFK Vršac : Železničar
21.09.2019 16:00 Hajduk 1912 : Radnički (Zr)
21.09.2019 16:00 Bačka 1901 : Borac
21.09.2019 16:00 Radnički (SM) : Radnički 1912
21.09.2019 15:30 Moravac Orion : Trstenik PPT
21.09.2019 15:30 OFK Sinđelić : Rembas
21.09.2019 15:30 Jedinstvo : OFK Topličanin
21.09.2019 15:30 Radnički (O) : Jedinstvo
21.09.2019 15:30 BSK Borča : Sremčica
21.09.2019 15:30 OFK Mladenovac : Crvena zvezda
21.09.2019 15:30 Radnički (NB) : OFK Beograd
21.09.2019 15:30 Lokomotiva : GSP Polet Dorćol
21.09.2019 15:30 Brodarac : TEK Sloga
21.09.2019 15:30 IMT : Stepojevac Vaga
21.09.2019 15:30 VGSK : OFK Aranđelovac 1979
21.09.2019 15:30 Karađorđe : Borac 1932
21.09.2019 15:30 Sloga 1924 : Morava
21.09.2019 15:30 Spartak : Mladost (D)
21.09.2019 15:30 Omladinac : Zvečan
21.09.2019 15:30 Goč : Gruža
21.09.2019 15:30 FAP : Jasen
21.09.2019 15:30 Crnokosa : Sevojno
21.09.2019 15:30 GFK Sloboda : Sloga (S)
21.09.2019 16:00 Radnički : OFK Stari Grad
21.09.2019 16:00 Sloga : Tekstilac
21.09.2019 16:00 OFK Vrbas : Bajša
21.09.2019 16:00 OFK Mladost APA : Mladost (T)
21.09.2019 16:00 Podrinje : Mladost (NS)
21.09.2019 16:00 Radnički (NP) : Podunavac
21.09.2019 16:00 Sloga (T) : Mladost (BJ)
21.09.2019 16:00 Sloga (E) : Sremac
21.09.2019 16:00 Sloboda : Sloga
21.09.2019 16:00 Radnički (S) : Jedinstvo (BK)
21.09.2019 16:00 Budućnost : Jedinstvo (NB)
21.09.2019 16:00 Proleter (BK) : Krajina
21.09.2019 15:30 Nebeski Andjeli : Jedinstvo (GS)
21.09.2019 15:30 Morava : Pusta Reka
21.09.2019 15:30 Brodoremont : Majdanpek
21.09.2019 15:30 Bor 1919 : Balkanski
21.09.2019 15:30 Rtanj : Tanasko Rajić
21.09.2019 15:30 Rajko Mitić : OFK Slatina
21.09.2019 15:30 Timok 1919 : Hajduk Veljko
21.09.2019 15:30 Jedinstvo 1936 : Bošnjane
21.09.2019 15:30 Sloga : Morava 1918
21.09.2019 15:30 OFK Napredak 1929 : Naša krila 1936
21.09.2019 15:30 Napredak : Studenski Grad
21.09.2019 11:00 Milutinac : Torlak
21.09.2019 15:30 Šumadija : Leštane
21.09.2019 16:00 Đerdap : Sirakovo
21.09.2019 16:00 Rudar 2001 : Trgovački
21.09.2019 15:30 Jasenica 2017 : Omladinac
21.09.2019 15:30 Rubribreza : OFK Jabučje
21.09.2019 15:30 Radnik (Ub) : Junior Novo Naselje
21.09.2019 15:30 Jedinstvo 1924 (VL) : Vidojevica
21.09.2019 16:00 Mladi radnik 1925 : Napredak
21.09.2019 16:00 Mladost : Ibar
21.09.2019 16:00 Ovčar : Jedinstvo (GG)
21.09.2019 16:00 Polet : Tvrđava
21.09.2019 16:00 Vojvodina : Maglić
21.09.2019 16:00 Proleter (Nj) : Preporod
21.09.2019 16:00 Obilić (NK) : Sutjeska
21.09.2019 16:00 Njegoš : Jadran
21.09.2019 16:00 Proleter (RS) : Napredak
21.09.2019 16:00 Srbobran : Panonija IM Topola
21.09.2019 16:30 Radnički : Budućnost
21.09.2019 16:30 Partizan : Donji Srem 2015
21.09.2019 16:00 OFK Futog : Index
21.09.2019 16:00 RFK Novi Sad 1921 : Bačka (Đ)
21.09.2019 16:00 Slavija : Tatra
21.09.2019 16:00 Fruškogorski partizan : ŽSK
21.09.2019 16:00 Delija : Polet
21.09.2019 16:00 Partizan (U) : Crvena zvezda
21.09.2019 16:00 Jugoslavija : BAK
21.09.2019 16:00 Rudna Glava : Polom
21.09.2019 16:00 Brestovac : Sloga
21.09.2019 16:00 Zlot : Branik
21.09.2019 16:00 Rudar Vrška Čuka : Trebič
21.09.2019 16:00 Ozren : OFK Rtanj
21.09.2019 16:00 Hajduk : Midžor
21.09.2019 15:30 Mladost : Borac (L)
21.09.2019 15:30 Vinča : Šepšin
21.09.2019 16:00 Sloga : Rasovača
21.09.2019 16:00 Radnički 1947 : Moravac (Č)
21.09.2019 16:00 Padina : Mladost (B)
21.09.2019 16:00 Napredak : Senjak
21.09.2019 16:00 Zadrugar : Vladimir Durković
21.09.2019 16:00 Zvezda : Spartak
21.09.2019 15:30 Aluminjum : Stevan Nešticki
21.09.2019 15:30 Strmovo 1968 : Polet (T)
21.09.2019 15:30 Rudar 1945 : OFK Paljuvi
21.09.2019 15:30 Zvizdar 2012 : Mladost (V)
21.09.2019 15:30 Kalenić : Šarbane
21.09.2019 16:00 Progorelica : Lazac
21.09.2019 16:00 Mlada krila : Borac (A)
21.09.2019 16:00 Jedinstvo 2017 : Jedinstvo (G)
21.09.2019 Partizan : Lider
21.09.2019 16:30 Jednota : Sloga (Č)
21.09.2019 16:00 Borac : Obilić
21.09.2019 16:00 Sloga : Železničar
21.09.2019 16:00 Hajduk : Dinamo
21.09.2019 16:00 Vinogradar : Susek
21.09.2019 16:00 Čenej : Slanobarac
21.09.2019 16:00 Moskva : Jedinstvo (G)
21.09.2019 16:00 Proleter : Miletić
21.09.2019 16:00 Dunav : Vojvodina (CC)
21.09.2019 15:30 OFK Brza : Radnički (P)
21.09.2019 15:30 Navalin : Mladost (B)
21.09.2019 15:30 Vinogradar : Poljoprivrednik
21.09.2019 15:30 Polet 57 : Mladi radnik
21.09.2019 15:30 Kopaonik : Borac
21.09.2019 15:30 Napredak (St) : Rudar (St)
21.09.2019 15:30 Mladost (S) : 15. Avgust 1950
21.09.2019 15:30 Radnički : Rudar (SR)
21.09.2019 15:30 Šantarovac : Sinđelić 1934
21.09.2019 15:30 Partizan : Mladost
21.09.2019 15:30 Sloga : Ursule
21.09.2019 Rušanj : Vranić
21.09.2019 Veliki Borak : Beljina
21.09.2019 Velika Moštanica : Bežanija
21.09.2019 Busije : Rekreativo 011
21.09.2019 Zmaj 1953 : 13. maj
21.09.2019 Novi Beograd : Dedinje
21.09.2019 DIF : Sparta Železnik
21.09.2019 BUSK : Mladi proleter
21.09.2019 Šećeranac Ada : Umka
21.09.2019 16:00 AFK : Bačka
21.09.2019 16:00 Tornjoš : Slavija
21.09.2019 15:30 Torpedo 1924 : Zadrugar
21.09.2019 15:30 Cer : Lipolist
21.09.2019 15:30 Milicionar : Budućnost 1929 (ZM)
21.09.2019 15:30 Gučevo 1929 : Borac
21.09.2019 15:30 Studenac : Jadar 1961
21.09.2019 15:30 7. Juli : Prva Iskra
21.09.2019 Poštar 1930 : PKB (PS)
21.09.2019 Sveti Stefan : Resnik
21.09.2019 Pinosava : Palilulac
21.09.2019 Boka Seniors : Avala 1939
21.09.2019 Siti Sport Klub : Minel
21.09.2019 OFK Crvenka : Lepušnica
21.09.2019 16:00 Orlovi : Bački Hajduk
21.09.2019 16:00 Napredak (BT) : Napredak (Č)
21.09.2019 16:00 1. Oktobar : Vojvodina
21.09.2019 16:00 Proleter : Bega
21.09.2019 16:00 Omladinac : Roham
21.09.2019 15:30 Feniks : Karađorđe 2013 (Viš)
21.09.2019 16:00 Polet S.D. : Jedinstvo (K)
21.09.2019 16:00 Bata Bulić : Mladost (R)
21.09.2019 16:00 Bratstvo 1975 : OFK Žeželj
21.09.2019 15:30 Bukovica : Zdravinje
21.09.2019 15:30 Makrešane : Kapidžija
21.09.2019 15:30 Borac : Gornji Stepoš
21.09.2019 16:30 Napredak : Mladost
21.09.2019 Gorušica : Sloga
21.09.2019 11:00 Prilike : Radnički
21.09.2019 Jelica : Bratstvo
21.09.2019 Voćar : Vrelo
21.09.2019 Bjelica : Brezova
21.09.2019 13:00 Petlić SD 026 : Lunjevac
21.09.2019 15:30 Jedinstvo : Ratar
21.09.2019 15:30 Polet (V) : Škriljac
21.09.2019 16:00 Sloboda : OFK Radnički
21.09.2019 16:00 Borac : Mladi radnik
21.09.2019 16:00 Strmovo : Polet
21.09.2019 Sloboda : Pobeda
21.09.2019 Mladost : Veliki Suvodol
21.09.2019 Jedinstvo Lemeš : Rastina 1918
21.09.2019 Panonija : Graničar
21.09.2019 Dinamo : Bratstvo 2019
21.09.2019 Telečka : Dinamo 1923
21.09.2019 16:00 KSK Konak 1926 : Sloga
21.09.2019 16:00 Borac : ŽFK Banat Bagljas
21.09.2019 16:00 Proleter : Partizan
21.09.2019 15:30 Radnik : Polet
21.09.2019 Brgule : Vrelo
21.09.2019 16:00 Sparta : Mladost 2013
21.09.2019 15:30 OFK Napredak 1933 : Mladost (O)
21.09.2019 15:30 Napredak (U) : Bair
21.09.2019 15:30 Gornje Sinkovce : Veliko Trnjane
21.09.2019 15:30 ŠFU Derbi 2016 : Gornje Krajince
21.09.2019 15:30 Veternica : Mladost
21.09.2019 15:30 Lomnica : Polet
21.09.2019 15:30 Zmajevac : Pepeljevac 1947
21.09.2019 15:30 GFK Strelište : Napredak
21.09.2019 15:30 OFK Dragoševac : Domaćin
21.09.2019 Radnik : Melnica
21.09.2019 Zabrđe 1936 : Napredak
21.09.2019 Dobrnje : Burovac
21.09.2019 Rudar 1947 : Soko
21.09.2019 Vukan : Borac
21.09.2019 Srem (SR) : Sremac
21.09.2019 Borac (R) : Planinac
21.09.2019 Srem (SM) : Graničar
21.09.2019 Borac (VR) : Poletarac
21.09.2019 16:00 Graničar : Dobrica
21.09.2019 16:00 Naša Krajina : Gaj
21.09.2019 16:00 Sloga (M) : Vladimirovac
21.09.2019 16:00 Janošik : Solunac
21.09.2019 15:30 Dunav : Sopot
21.09.2019 15:30 Dunavac : Morava 1932
21.09.2019 16:00 Petlovača : Roma-Odžino selo
21.09.2019 16:00 Sloga : Proleter
21.09.2019 15:30 Šumadinac : Jarmenovci
21.09.2019 15:30 ZT Gorovič : Gornja Trnava 1938
21.09.2019 15:30 Rudar : Sava
21.09.2019 15:30 Žabar : Borac BTG
21.09.2019 15:30 Mladost (B) : Mladost (DB)
21.09.2019 15:30 Granit : Sloga
21.09.2019 15:30 Mladost (G) : Jelav
21.09.2019 15:30 Luk : Jadar
21.09.2019 15:30 Temnić 1924 - 2 : Parcane
21.09.2019 16:30 Tuzla Siti : Sarajevo
21.09.2019 19:00 Borac : Široki Brijeg
21.09.2019 16:00 Krupa : Kozara
21.09.2019 16:00 Tekstilac : Podrinje
21.09.2019 16:00 Željezničar Sport Team : Alfa Modriča
21.09.2019 16:00 Jedinstvo : Slavija
21.09.2019 15:00 OFK Titograd : Zeta
21.09.2019 15:00 Sutjeska : Grbalj
21.09.2019 15:00 Iskra : Budućnost
21.09.2019 15:00 Rudar : OFK Petrovac
21.09.2019 15:00 Podgorica : Kom
21.09.2019 13:30 Leicester City : Tottenham
21.09.2019 16:00 Burnley : Norwich City
21.09.2019 16:00 Everton : Sheffield United
21.09.2019 16:00 Manchester City : Watford
21.09.2019 18:30 Newcastle United : Brighton
21.09.2019 15:30 Bayern München : Köln
21.09.2019 15:30 Bayer Leverkusen : Union Berlin
21.09.2019 15:30 Hertha BSC : Paderborn
21.09.2019 15:30 Freiburg : Augsburg
21.09.2019 18:30 Werder Bremen : RB Leipzig
21.09.2019 20:45 Milan : Internazionale
21.09.2019 18:00 Juventus : Verona
21.09.2019 15:00 Udinese : Brescia
21.09.2019 20:00 Reims : Monaco
21.09.2019 20:00 Metz : Amiens SC
21.09.2019 20:00 Bordeaux : Brest
21.09.2019 17:30 Olympique Marseille : Montpellier
21.09.2019 20:00 Nîmes : Toulouse
21.09.2019 00:00 Angers : Saint-Étienne
21.09.2019 20:00 Nice : Dijon
21.09.2019 Spartak : Sloga
21.09.2019 Mašinac Trejs PZP : Vojvodina
21.09.2019 Radnički 1923 : Zemun
21.09.2019 Požarevac : Crvena zvezda
21.09.2019 Rad : TSC
21.09.2019 Kolubara : Spartak DOO
21.09.2019 Majdanpek : ŽGFK Lavice Dubočica
21.09.2019 Mačva : Crvena zvezda B 2018
21.09.2019 Radnički 2012 : Napredak Junior 2018
21.09.2019 15:30 Požega : Jedinstvo
21.09.2019 15:30 Slatke male : Šabac
21.09.2019 15:30 Radnički 1923 (2) : Karađorđe
21.09.2019 15:30 ŽFK Una Fortuna : Loznica
21.09.2019 ŽFK Topličanin : Levač
21.09.2019 Kolibri : Vučice
21.09.2019 Morava : Jedinstvo 2014
21.09.2019 Knjaževac 2015 : Jagodina
21.09.2019 00:09 Partizan : Brodarac
21.09.2019 00:09 Internacional : Voždovac
21.09.2019 00:09 Trajal : Rad
21.09.2019 00:09 OFK Beograd : Grafičar
21.09.2019 00:09 Crvena zvezda : Mladost (L)
21.09.2019 00:09 Spartak ŽK : Radnički (N)
21.09.2019 00:09 TSC : Napredak
21.09.2019 00:09 Vojvodina : Čukarički
21.09.2019 13:30 Šumadija 1903 : Loznica
21.09.2019 13:30 Sloga (P) : Sloga (K)
21.09.2019 13:30 Karađorđe : Jedinstvo (Ub)
21.09.2019 13:30 Sloboda (Č) : Budućnost Krušik 2014
21.09.2019 13:30 Smederevo 1924 : Radnički (V)
21.09.2019 13:30 Mačva : Metalac (GM)
21.09.2019 13:30 Šumadija (A) : Javor
21.09.2019 13:30 Sloboda (U) : Novi Pazar
21.09.2019 13:30 Borac 1926 : Radnički 1923
21.09.2019 Jagodina Tabane : Dinamo
21.09.2019 10:00 Spartak ŽK : RFK Novi Sad 1921
21.09.2019 10:00 Tekstilac : Hajduk 1912
21.09.2019 10:00 Borac (NS) : Bačka 1901
21.09.2019 Jugoslavija : Borac
21.09.2019 Sloga : Dolina
21.09.2019 Mundial : Omladinac 1927
21.09.2019 Jedinstvo Stević : Polet
21.09.2019 Vulturul : Borac
21.09.2019 Partizan : Dunav
21.09.2019 Mladost : Strela
21.09.2019 Budućnost : Dolovo
21.09.2019 BIP : Zlatibor
21.09.2019 Tutin : Korićani
21.09.2019 Takovo : Jedinstvo Putevi
21.09.2019 10:00 Tisa : Tavankut
21.09.2019 00:08 Partizan : Brodarac
21.09.2019 00:08 Apolon 4 : Zemun
21.09.2019 00:08 OFK Vršac : Rad
21.09.2019 00:08 Real Niš : RFK Grafičar
21.09.2019 00:08 Crvena zvezda : Mačva
21.09.2019 00:08 Spartak ŽK : Radnički (N)
21.09.2019 00:08 Teleoptik : Kiker
21.09.2019 00:08 Vojvodina : Čukarički
21.09.2019 11:00 Šumadija 1903 : Loznica
21.09.2019 11:00 Sloga (P) : Mladost (L)
21.09.2019 11:00 Apolon : Jedinstvo (Ub)
21.09.2019 11:00 Smederevo 1924 : Mladi radnik 1926
21.09.2019 11:00 Savacijum : Metalac (GM)
21.09.2019 11:00 Šumadija (A) : Javor
21.09.2019 11:00 Sloboda (U) : Novi Pazar
21.09.2019 11:00 Borac 1926 : Radnički 1923
21.09.2019 12:00 Spartak ŽK : RFK Novi Sad 1921
21.09.2019 11:00 Karađorđe : OPK Rudar 1933
21.09.2019 11:00 Partizan 1945 : RSK
21.09.2019 11:00 Radnički 1923 : Jasenica 2017
21.09.2019 10:00 Sušica : Napredak
21.09.2019 10:00 Rudar : Sloga 33
21.09.2019 Voja Gačić : Jedinstvo
21.09.2019 Dinamo 1945 : Radnički
21.09.2019 Mladost : Proleter
21.09.2019 Omladinac : Borac
21.09.2019 11:00 Obilić : OFK Vrbas
21.09.2019 11:30 AFK : Srbobran
21.09.2019 12:00 AF AS Novi Pazar : Apolon 4
21.09.2019 11:00 Bane 1931 : Mokra Gora
21.09.2019 10:00 Pazar Juniors : Novi Pazar
21.09.2019 10:00 ŽAK : OFK Vršac
21.09.2019 10:00 Bečkerek 023 : Radnički (K)
21.09.2019 10:00 Proleter 2006 : Dinamo 1945
21.09.2019 10:00 Voja Gačić : Železničar
21.09.2019 10:00 Coerver junior FA : Kikinda 1909
21.09.2019 10:00 RFK Novi Sad 1921 : Jedinstvo (SP)
21.09.2019 10:00 GFK Sloven : Petar Puača
21.09.2019 10:00 Radnički (SM) : Vojvodina
21.09.2019 10:00 Inđija : Petrika
21.09.2019 10:00 TSC : Radnički (S)
21.09.2019 Hajdučica : Banat
21.09.2019 Crvena zvezda : Mladost
21.09.2019 Budućnost : BAK
21.09.2019 OFK Plandište : Kristal 2018
21.09.2019 Dolina : Glogonj
21.09.2019 Vojvodina : Radnički
21.09.2019 Tempo : BSK
21.09.2019 Unirea : Stari Tamiš
21.09.2019 Voja Gačić : Kolonija
21.09.2019 Omladinac 1927 : Dinamo 1945
21.09.2019 Spartak 1911 : Mladost
21.09.2019 Sloga : Borac
21.09.2019 15:30 TSC : Preporod
21.09.2019 10:00 Bačka : Tavankut
21.09.2019 10:00 Budućnost : Sloga
21.09.2019 09:00 Proleter Mihajlovac : Sloboda
21.09.2019 11:00 Cerovac 2013 : Udarnik
21.09.2019 11:00 Podunavac : Bresje Superior
21.09.2019 10:00 Osipaonica : Mladi radnik 1940
21.09.2019 10:00 Drina : Sun Rise
21.09.2019 10:00 Jedinstvo : Zadrugar
21.09.2019 10:00 Savacijum : Senjak
21.09.2019 10:00 Takovo : Jedinstvo Putevi
21.09.2019 10:00 Sloga (P) : Javor Matis
21.09.2019 15:30 Gaučosi : Metalac
21.09.2019 15:30 Kinder : GFK Sloboda
21.09.2019 12:00 Sloboda (Č) : Budućnost
21.09.2019 15:30 AF Duljaj : Mladi radnik 1926
21.09.2019 15:30 Soko 2015 : RSK
21.09.2019 10:00 Smederevo 1924 : Železničar
21.09.2019 10:00 Pomoravlje 1946 : VGSK
21.09.2019 10:00 Petlić SD 2006 : Šumadija
21.09.2019 Savac : Kraljica Marija
21.09.2019 Vašarište : Jedinstvo (Ub)
21.09.2019 Radnicki 1923 : Karađorđe
21.09.2019 Požega : Plana
21.09.2019 Šampion : ŽFK Požarevac
21.09.2019 Loznica : Sloga 036
21.09.2019 Kolibri : Lavice Dubočica
21.09.2019 Jagodina : Napredak junior 2018
21.09.2019 Levač : Radnički 2012
21.09.2019 Mašinac : Jedinstvo 2014
21.09.2019 Majdanpek : Ozren
21.09.2019 Vučice : Preševo
21.09.2019 Polet : Spartak D.O.O
21.09.2019 Bačka : Vojvodina
21.09.2019 Voša AS : Spartak
21.09.2019 Nova Kolonija : Stajićevo 2017
21.09.2019 TSC : Mladost
21.09.2019 Banat : Voja Gačić
21.09.2019 10:00 Arena SU : Čantavir
21.09.2019 10:00 Radnički 1905 : Bajša
21.09.2019 10:00 Subotica '07 : Vinogradar
21.09.2019 10:00 AFK : Spartak
21.09.2019 14:00 TSC : Subotica '08
21.09.2019 11:00 Mladost (B) : Akademija fudbala
21.09.2019 10:00 Stepojevac Vaga : Šumadija
21.09.2019 10:00 Mladost (C) : OFK Borac

Rukomet

21.09.2019 19:00 Rudar : Kikinda
21.09.2019 19:00 Partizan : Proleter
21.09.2019 17:30 Železničar 1949 : Novi Pazar
21.09.2019 20:00 Crvena zvezda : Dubočica 54
21.09.2019 Voždovac 1955 : Mladost NP
21.09.2019 Naisa : Vojvodina
21.09.2019 Zaječar 1949 : Jagodina
21.09.2019 Bekament BB : Vrbas