XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2019 17:00 Vranjska Banja - Polet 1980 2:1
2 25.08.2019 11:00 Svetlost Badnjevac - Vranjska Banja 1:3
3 01.09.2019 16:30 Vranjska Banja - Morava 4:1
4 07.09.2019 16:00 Pusta Reka - Vranjska Banja 2:1
5 15.09.2019 16:00 Vranjska Banja - Čekmin 3:0
6 18.09.2019 16:00 Bobište - Vranjska Banja 0:3
7 22.09.2019 15:30 Vranjska Banja - Žitorađa 3:1
8 28.09.2019 15:30 Budućnost - Vranjska Banja 4:0
9 06.10.2019 15:00 Vranjska Banja - OFK Kosanica 5:2
10 12.10.2019 15:00 Pčinja - Vranjska Banja 9:0
11 20.10.2019 15:00 Vranjska Banja - Jedinstvo (GS)
12 23.10.2019 15:00 Jastrebac - Vranjska Banja
13 27.10.2019 14:00 Vranjska Banja - Nebeski Andjeli
15 10.11.2019 13:30 Vranjska Banja - Akademija 10
16 17.11.2019 13:00 Jablanica - Vranjska Banja
17 24.11.2019 13:00 Vranjska Banja - Sloga
18 Polet 1980 - Vranjska Banja
19 Vranjska Banja - Svetlost Badnjevac
20 Morava - Vranjska Banja
21 Vranjska Banja - Pusta Reka
22 Čekmin - Vranjska Banja
23 Vranjska Banja - Bobište
24 Žitorađa - Vranjska Banja
25 Vranjska Banja - Budućnost
26 OFK Kosanica - Vranjska Banja
27 Vranjska Banja - Pčinja
28 Jedinstvo (GS) - Vranjska Banja
29 Vranjska Banja - Jastrebac
30 Nebeski Andjeli - Vranjska Banja
32 Akademija 10 - Vranjska Banja
33 Vranjska Banja - Jablanica
34 Sloga - Vranjska Banja
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Pčinja 9 8 0 1 24
2 Vranjska Banja 10 7 0 3 21
3 Budućnost 9 6 2 1 20
4 Pusta Reka 9 6 2 1 20
5 Sloga 10 5 3 2 18
6 Žitorađa 9 5 2 2 17
7 OFK Kosanica 9 5 1 3 16
8 Nebeski Andjeli 9 4 3 2 15
9 Čekmin 9 4 3 2 15
10 Morava 10 3 3 4 12
11 Jedinstvo (GS) 9 3 1 5 10
12 Akademija 10 (-1) 10 3 1 6 9
13 Jastrebac 9 2 3 4 9
14 Polet 1980 10 2 2 6 8
15 Jablanica 10 2 0 8 6
16 Svetlost Badnjevac 10 1 2 7 5
17 Bobište 9 0 0 9 0
Goran112 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu