XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 487 utakmica za dan
Subota, 12 Oktobar 2019

Fudbal

12.10.2019 14:30 Takovo 2 : 1 Budućnost Krušik 2014
12.10.2019 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Tutin
12.10.2019 14:30 Loznica 2 : 1 Šumadija (A)
12.10.2019 14:30 Mačva 1929 1 : 1 Borac 1926
12.10.2019 14:30 Sloga (P) 1 : 0 Proleter Mihajlovac
12.10.2019 14:30 Sloga (K) 0 : 0 Mladi radnik 1926
12.10.2019 15:00 Radnički (Zr) 3 : 0 Radnički 1912
12.10.2019 15:00 Bratstvo 1946 3 : 1 Hajduk 1912
12.10.2019 15:00 Kozara 2 : 1 Dunav
12.10.2019 15:00 Dinamo 1945 5 : 0 OFK Vršac
12.10.2019 15:00 Bečej 1918 2 : 2 Vojvodina 1928
12.10.2019 15:00 Dunav 1 : 0 Moravac Orion
12.10.2019 15:00 OFK Topličanin 2 : 0 Radan
12.10.2019 15:00 Jagodina Tabane 2 : 0 Car Konstantin
12.10.2019 15:00 GFK Dubočica 1 : 2 SFS Borac
12.10.2019 15:00 Trstenik PPT 5 : 1 Temnić 1924
12.10.2019 15:00 OFK Sinđelić 1 : 0 Timočanin
12.10.2019 11:00 GSP Polet Dorćol 3 : 2 IMT
12.10.2019 14:30 OFK Beograd 1 : 0 Brodarac
12.10.2019 14:30 Sremčica 0 : 1 Lokomotiva
12.10.2019 14:30 BSK Borča 0 : 0 OFK Mladenovac
12.10.2019 14:30 Mladi borac 1 : 0 Morava
12.10.2019 14:30 VGSK 3 : 1 Karađorđe
12.10.2019 14:30 Mladost (D) 0 : 0 Železničar
12.10.2019 14:30 Zadrugar 2 : 0 Spartak
12.10.2019 14:30 Radnički (V) 3 : 0 OFK Divci
12.10.2019 14:30 Radnički Šabački 0 : 1 Borac
12.10.2019 14:30 Gruža 2 : 0 Šumadija
12.10.2019 14:30 Šumadija 1903 2 : 1 Vodojaža
12.10.2019 14:30 Bane 1931 5 : 2 OFK Ras
12.10.2019 13:00 Sloga (S) 5 : 0 FAP
12.10.2019 14:30 Sloga (BB) 4 : 1 Polet (Lj)
12.10.2019 14:30 Sevojno 0 : 4 GFK Sloboda
12.10.2019 14:30 Budućnost 6 : 2 Zlatar
12.10.2019 15:00 Krila Krajine 1 : 1 OFK Mladost APA
12.10.2019 15:00 OFK Stari Grad 0 : 0 OFK Vrbas
12.10.2019 15:00 Crvenka 1 : 0 Vojvodina
12.10.2019 15:00 Radnički 2 : 6 Sloga
12.10.2019 15:00 Mladost (BJ) 6 : 2 Jadran
12.10.2019 15:00 Cement 1 : 0 Hajduk (D)
12.10.2019 15:00 Mladost (NS) 2 : 1 Sloga (T)
12.10.2019 15:00 Podrinje 3 : 0 Jedinstvo (SP)
12.10.2019 15:00 Kikinda 1909 1 : 2 Crvena zvezda (VS)
12.10.2019 15:00 Krajina 0 : 2 Naftagas
12.10.2019 15:00 Jedinstvo (NB) 4 : 0 Borac (St)
12.10.2019 15:00 Sloga 2 : 0 Proleter (BK)
12.10.2019 15:00 Begej 2 : 1 Budućnost
12.10.2019 15:00 Sloga 4 : 0 Čekmin
12.10.2019 15:00 Budućnost 3 : 0 Svetlost Badnjevac
12.10.2019 15:00 OFK Kosanica 5 : 2 Polet 1980
12.10.2019 15:00 Pčinja 9 : 0 Vranjska Banja
12.10.2019 15:00 BSK 2 : 2 Đerdap
12.10.2019 15:00 Balkanski 6 : 0 Lužnica
12.10.2019 15:00 Brodoremont 2 : 1 Bor 1919
12.10.2019 15:00 Morava 1918 1 : 2 Meševo
12.10.2019 15:00 Blagotin 3 : 0 Levač
12.10.2019 15:00 Jedinstvo 1936 4 : 2 Mačkovac
12.10.2019 15:00 Svrljig 2 : 3 Jedinstvo (GM)
12.10.2019 10:00 BASK 5 : 1 Dunav
12.10.2019 14:30 Turbina 0 : 1 Leštane
12.10.2019 15:00 Studenski Grad 3 : 0 Milutinac
12.10.2019 14:30 Napredak 2 : 1 Vrčin
12.10.2019 15:00 Trgovački 1 : 2 Omladinac (Š)
12.10.2019 15:00 Đerdap 2 : 0 Sloga (L)
12.10.2019 14:30 OFK Brđanac 2 : 0 Iskra
12.10.2019 14:30 Rubribreza 3 : 1 Radnik (Ub)
12.10.2019 15:00 Sinđelić 3 : 1 Mladost (PP)
12.10.2019 15:30 Parmenac 2 : 1 Omladinac (Z)
12.10.2019 15:00 Kordun 0 : 0 Budućnost (M)
12.10.2019 15:00 ŽAK 0 : 6 Slavija
12.10.2019 15:00 Tvrđava 3 : 1 BSK
12.10.2019 15:00 Panonija IM Topola 3 : 1 Radnički 1905
12.10.2019 15:00 Napredak 2 : 2 Obilić (Z)
12.10.2019 15:00 Obilić (NK) 0 : 5 Njegoš
12.10.2019 15:00 Rudar 1 : 0 Borac (K)
12.10.2019 15:00 OFK Futog 0 : 2 Omladinac
12.10.2019 15:00 RFK Novi Sad 1921 0 : 0 Jedinstvo
12.10.2019 15:00 Slavija 1 : 1 Index
12.10.2019 15:00 Fruškogorski partizan 1 : 1 Bačka (Đ)
12.10.2019 15:00 Mladost (L) 2 : 1 Tamiš
12.10.2019 15:00 Radnički (K) 4 : 1 Potporanj
12.10.2019 15:00 Krivelj 0 : 5 Šarbanovac
12.10.2019 15:00 Poreč 3 : 0 Brestovac
12.10.2019 15:00 Rudna Glava 3 : 0 Radnički
12.10.2019 15:00 Midžor 7 : 0 Osnić
12.10.2019 15:00 OFK Knjaz 1 : 0 Hajduk
12.10.2019 15:00 Rudar Vrška Čuka 0 : 1 Velika Jasikova
12.10.2019 15:00 Varvarin 0 : 1 Mladost
12.10.2019 15:00 Čitluk 0 : 5 Sloga (M)
12.10.2019 14:30 Zvezda 3 : 0 Rojkovac
12.10.2019 14:30 Padina 1 : 0 Sloga
12.10.2019 14:30 Palilula 2 : 4 Rudar Alpos
12.10.2019 14:30 Doljevac 3 : 1 Napredak 2012
12.10.2019 14:30 Mladost MG 4 : 2 ŽSK
12.10.2019 15:00 Vladimir Durković 1 : 3 Zvezda
12.10.2019 15:00 Gnjilan 4 : 0 Padež
12.10.2019 15:00 Senjak 6 : 3 Mladost
12.10.2019 14:30 Borac (O) 7 : 0 Borac (P)
12.10.2019 15:00 Sloga (D) 0 : 0 Pobeda 1926
12.10.2019 14:30 Trepča B : Ibar
12.10.2019 14:30 Rudar : Radnik
12.10.2019 14:30 OFK Dif : Kopaonik
12.10.2019 Sitnica : Gracko
12.10.2019 Ugljare : Gračanica
12.10.2019 14:30 Crvena Jabuka : Čučuge
12.10.2019 14:30 Rudar 1945 2 : 2 Zvizdar 2012
12.10.2019 15:00 Bogutovačka Banja 3 : 3 Stubal
12.10.2019 Borac 1 : 1 Mladost
12.10.2019 Lider 1 : 1 Zadrugar
12.10.2019 15:00 Sloven 9 : 0 Sloga (Č)
12.10.2019 15:00 Slanobarac 2 : 6 Miletić
12.10.2019 15:00 Železničar 2 : 1 Vinogradar
12.10.2019 15:00 Dunav 3 : 2 Banat (I)
12.10.2019 15:00 Jedinstvo (Š) 3 : 0 Navalin
12.10.2019 15:00 Radnički (P) 1 : 1 Milanovo
12.10.2019 15:00 Mladi radnik 1 : 2 Stari Trstenik
12.10.2019 15:00 Poljoprivrednik 0 : 3 Sloga (D)
12.10.2019 15:00 Velika Drenova 2 : 4 Kopaonik
12.10.2019 15:00 Kamenorezac 76 1 : 3 Vinogradar
12.10.2019 14:30 Rudar (St) 6 : 2 Mladost (GM)
12.10.2019 14:30 Budućnost 4 : 0 Ursule
12.10.2019 14:30 Sinđelić 1934 1 : 0 Sloboda
12.10.2019 14:30 Zenit 2 : 1 Kupinovac
12.10.2019 14:30 Bežanija 2 : 1 Dedinje
12.10.2019 15:00 Potisje 8 : 0 Tisa
12.10.2019 15:00 Torpedo 1924 1 : 0 Budućnost (DO)
12.10.2019 15:00 Cer 5 : 1 Sloboda
12.10.2019 15:00 Velika Reka 4 : 1 Jezero
12.10.2019 15:00 Jedinstvo (ZA) 3 : 1 7. Juli
12.10.2019 15:00 Gučevo 1929 4 : 1 Studenac
12.10.2019 15:00 Jevremovac 0 : 0 Šipurske livade
12.10.2019 14:30 Avala 1939 : Lepušnica
12.10.2019 15:00 Vojvodina 8 : 3 Roham
12.10.2019 15:00 Napredak (Č) 5 : 2 Omladinac
12.10.2019 15:00 Terekves 1 : 4 Proleter
12.10.2019 15:00 Napredak (BT) 1 : 2 1. Oktobar
12.10.2019 14:30 Omladinac-Šumadinac (V) 3 : 0 BSK
12.10.2019 15:00 Rade Milošević 4 : 1 Zadrugar 1947
12.10.2019 15:00 Polet S.D. 2 : 7 Manastirica
12.10.2019 15:00 Žitkovica 2017 1 : 0 Stig 1955
12.10.2019 14:30 Venčani 6 : 3 Trešnjevica
12.10.2019 15:00 Jedinstvo Stević 3 : 0 Slavia
12.10.2019 15:00 Proleter 3 : 0 Mladost
12.10.2019 15:00 Gaglovo 1 : 2 Bukovica
12.10.2019 15:00 Sloboda : Budućnost
12.10.2019 15:00 Sokograd 3 : 1 Sloga
12.10.2019 15:00 Rtanj 3 : 0 Mladost
12.10.2019 Vrelo 1 : 5 Gorušica
12.10.2019 Bratstvo 2 : 2 Brezova
12.10.2019 Dragačevo 4 : 2 Bjelica
12.10.2019 Radnički 0 : 3 Voćar
12.10.2019 15:00 Sloga 3 : 2 Jelica
12.10.2019 15:00 Badljevica 0 : 1 7. Juli
12.10.2019 15:00 Ratar 0 : 1 Jastrebac
12.10.2019 15:00 OFK Sloga 5 : 1 Vukašinovac
12.10.2019 15:00 Jedinstvo 1 : 4 Polet (V)
12.10.2019 15:00 BSK 3 : 8 Dimitrije Tucović
12.10.2019 15:00 Petka 2 : 1 Vreoci
12.10.2019 15:00 Mladi radnik 2 : 1 Mladost
12.10.2019 15:00 Borac 5 : 1 Strmovo
12.10.2019 15:00 Pobeda 6 : 2 Nišavac
12.10.2019 15:00 Sloboda 1 : 0 Mladost
12.10.2019 15:00 Šljivar : Borac
12.10.2019 14:30 Lepaja 2018 0 : 4 Borac
12.10.2019 14:30 Dobrič 8 : 0 Balajnac
12.10.2019 15:00 Milakovac 2018 2 : 1 Koštam Polje
12.10.2019 14:30 Popovac 0 : 3 Razvitak
12.10.2019 14:30 Borac 1950 4 : 0 Donja Mutnica
12.10.2019 15:00 Vrelo 3 : 1 Jedinstvo (M)
12.10.2019 15:00 Brgule 2 : 1 Vukona
12.10.2019 15:00 Belpos 0 : 4 Sloga 1949
12.10.2019 15:00 OFK Napredak 1933 2 : 0 Napredak (U)
12.10.2019 14:30 Mladost 3 : 2 Turekovac
12.10.2019 14:30 Veliko Trnjane 3 : 0 Veternica
12.10.2019 14:30 ŠFU Derbi 2016 2 : 1 Jašunja
12.10.2019 15:00 Pepeljevac 1947 2 : 1 Kruševica
12.10.2019 15:00 Lomnica 4 : 0 Mladost 2015
12.10.2019 15:00 Zmajevac 2 : 2 Padež
12.10.2019 14:30 Mladi radnik 0 : 4 Dobra Voda
12.10.2019 14:30 GFK Strelište 4 : 0 OFK Dragoševac
12.10.2019 15:30 Soko 5 : 0 Radnik
12.10.2019 15:30 Burovac 2 : 0 Vukan
12.10.2019 15:30 Napredak 2 : 0 Rudar 1947
12.10.2019 15:30 Melnica 2 : 2 Udarnik 2015
12.10.2019 15:30 Zabrđe 1936 2 : 0 Dobrnje
12.10.2019 15:00 Vladimirovac 1 : 1 Graničar
12.10.2019 15:00 Gaj 5 : 0 Solunac
12.10.2019 15:00 Dobrica 0 : 2 Sloga (M)
12.10.2019 15:00 Mladost 5 : 3 Naša Krajina
12.10.2019 15:00 Dunav 1 : 2 Batovac
12.10.2019 15:00 Dunavac 7 : 0 BSK 1931
12.10.2019 15:00 Metaloplastika 3 : 0 POFK Letnjikovac
12.10.2019 15:00 Petlovača 2 : 1 Sloga
12.10.2019 15:00 OFK Letnjikovac 1983 2 : 0 Rudar
12.10.2019 15:00 Pobeda 4 : 0 Vinogradar
12.10.2019 15:00 Sloga 3 : 0 Jadar
12.10.2019 15:00 Mladost (DB) 5 : 1 Luk
12.10.2019 15:00 TE Gučevo 1 : 0 Mladost (G)
12.10.2019 15:00 Mladost (B) 6 : 2 Granit
12.10.2019 15:00 Napredak 1927 3 : 0 Sloga 1945
12.10.2019 14:30 Sloga 2 : 3 Nepričava
12.10.2019 14:30 Ratkovac 1 : 0 Proleter
12.10.2019 15:00 Pobeda 1953 3 : 1 Mladost (K)
12.10.2019 15:00 Laznica 4 : 0 Selište
12.10.2019 15:00 Budućnost (M) 5 : 0 Vrelo 1971
12.10.2019 Kotlenik 4 : 0 Grivac
12.10.2019 Mladost 2 : 1 Polet
12.10.2019 Borac 0 : 3 Šumadija
12.10.2019 Šumadinac : Mladost
12.10.2019 15:00 Polet 2 : 2 Budućnost
12.10.2019 15:00 Jedinstvo 3 : 1 BSK
12.10.2019 15:00 Udarnik 6 : 2 Proleter
12.10.2019 15:00 PSS-192 1 : 0 Oniks
12.10.2019 15:00 Jagodina : Lipar
12.10.2019 15:00 Kozara 2 : 1 Alfa Modriča
12.10.2019 15:00 Slavija 0 : 0 Podrinje
12.10.2019 15:00 Jedinstvo 0 : 0 Rudar Prijedor
12.10.2019 15:00 Željezničar Sport Team 1 : 3 Krupa
12.10.2019 15:00 Mašinac Trejs PZP 1 : 0 Sloga
12.10.2019 15:00 Požarevac 1 : 10 Vojvodina
12.10.2019 15:00 Rad 0 : 2 Mačva
12.10.2019 14:00 Karađorđe 1 : 0 Požega
12.10.2019 14:00 Šabac 2 : 4 Loznica
12.10.2019 14:00 Jedinstvo 4 : 0 Una Fortuna
12.10.2019 14:00 Slatke male : Radnički 1923 (2)
12.10.2019 Vučice : Jagodina
12.10.2019 Levač 2 : 2 Knjaževac 2015
12.10.2019 Kolibri 3 : 0 Morava
12.10.2019 13:30 Novi Pazar 0 : 1 Šumadija 1903
12.10.2019 13:30 Javor 0 : 2 Radnički 1923
12.10.2019 13:30 Metalac (GM) 3 : 1 Borac 1926
12.10.2019 13:30 Radnički (V) 2 : 1 Sloboda (U)
12.10.2019 13:30 Budućnost Krušik 2014 2 : 1 Šumadija (A)
12.10.2019 13:30 Jedinstvo (Ub) 0 : 1 Mačva
12.10.2019 13:30 Sloga (K) 2 : 0 Smederevo 1924
12.10.2019 13:30 Loznica 2 : 0 Sloboda (Č)
12.10.2019 13:30 Sloga (P) 4 : 2 Karađorđe
12.10.2019 10:00 Index 0 : 0 Radnički (Z)
12.10.2019 12:00 Železničar 3 : 0 Radnički (NP)
12.10.2019 10:00 Inđija 0 : 3 Vojvodina
12.10.2019 Dinamo 2 : 1 Radnički (P)
12.10.2019 Jagodina Tabane : Timok 1919
12.10.2019 Borac 2 : 3 Omladinac 1927
12.10.2019 Dolina 9 : 0 Polet
12.10.2019 Jugoslavija : Jedinstvo Stević
12.10.2019 Sloga : Mundial
12.10.2019 Borac 5 : 2 Strela
12.10.2019 Dunav 2 : 2 Dolovo
12.10.2019 Vulturul 1 : 8 Budućnost
12.10.2019 Partizan 4 : 0 Mladost
12.10.2019 10:00 Tavankut : Senta
12.10.2019 10:30 Jedinstvo : Tisa
12.10.2019 10:00 Tornjoš 5 : 0 AFK
12.10.2019 13:00 RSK 1 : 3 Sušica
12.10.2019 14:00 Borac 1932 7 : 3 Polet
12.10.2019 13:00 Kiker 1 : 1 Partizan
12.10.2019 13:00 Radnički (N) 3 : 3 Čukarički
12.10.2019 11:00 Mačva 0 : 5 Vojvodina
12.10.2019 10:00 RFK Grafičar 1 : 1 Teleoptik
12.10.2019 11:00 Novi Pazar 3 : 1 Šumadija 1903
12.10.2019 11:00 Javor 1 : 1 Radnički 1923
12.10.2019 11:00 Metalac (GM) 1 : 4 Borac 1926
12.10.2019 11:00 Mladi radnik 1926 0 : 0 Sloboda (U)
12.10.2019 11:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 4 Šumadija (A)
12.10.2019 11:00 Jedinstvo (Ub) 2 : 2 Savacijum
12.10.2019 11:00 Mladost (L) 4 : 0 Smederevo 1924
12.10.2019 11:00 Sloga (P) 1 : 1 Apolon
12.10.2019 12:00 OLE 2 : 1 Bežanija
12.10.2019 09:00 BSK 1925 1 : 1 BSK Borča
12.10.2019 10:30 011 0 : 1 Studenski grad
12.10.2019 10:00 Voždovac 1 : 1 Radnički (NB)
12.10.2019 09:00 OFK Beograd 4 : 1 Lokomotiva
12.10.2019 12:00 Index 0 : 0 Radnički (Zr)
12.10.2019 10:00 Železničar 8 : 0 Srem
12.10.2019 12:00 Inđija 0 : 5 Vojvodina
12.10.2019 14:00 OPK Rudar 1933 5 : 0 Mladi borac
12.10.2019 11:00 OFK Aranđelovac 1979 2 : 1 Sloga 33
12.10.2019 11:00 Napredak 2 : 1 Rudar
12.10.2019 11:00 Karađorđe 3 : 4 Sušica
12.10.2019 11:00 Partizan 1945 1 : 6 Radnički 1923
12.10.2019 Jedinstvo 1 : 5 Proleter
12.10.2019 Radnički 5 : 2 Borac
12.10.2019 Voja Gačić 6 : 5 Omladinac
12.10.2019 Dinamo 1945 9 : 0 Mladost
12.10.2019 11:00 Srbobran 1 : 5 Radnički 1905
12.10.2019 10:00 Zlatibor 1 : 0 Čačak 94
12.10.2019 10:00 Sloga (BB) 5 : 1 Crnokosa
12.10.2019 10:00 BIP 2 : 1 Jedinstvo Putevi
12.10.2019 10:00 Polet (Lj) 2 : 1 Jošanica
12.10.2019 11:00 OFK Ras : Jošanica
12.10.2019 13:00 Apolon 2018 4 : 1 Bane 1931
12.10.2019 Radnički (NB) 1 : 3 Voždovac
12.10.2019 Rad 3 : 2 Radnički (O)
12.10.2019 Brodarac 1 : 2 OFK Beograd
12.10.2019 10:00 OFK Vršac 4 : 0 Železničar
12.10.2019 10:00 Radnički (Z) : Kikinda 1909
12.10.2019 10:00 Dinamo 1945 : Coerver junior FA
12.10.2019 10:00 ŽAK 0 : 6 Mladost (L)
12.10.2019 10:00 Bečkerek 023 0 : 2 Proleter 2006
12.10.2019 10:00 Radnički (Š) 1 : 3 Petrika
12.10.2019 10:00 Vojvodina 9 : 0 Inđija
12.10.2019 10:00 Petar Puača 2 : 3 Index
12.10.2019 10:00 RFK Novi Sad 1921 1 : 0 Prof. Bolesnikov
12.10.2019 10:00 GFK Sloven 2 : 3 Radnički (SM)
12.10.2019 10:00 Kabel 5 : 0 Radnički (S)
12.10.2019 11:00 Ratar 0 : 7 BAK
12.10.2019 13:30 Mladost 1 : 1 Kristal 2018
12.10.2019 Banat 1 : 10 OFK Plandište
12.10.2019 Ševac 0 : 4 Budućnost
12.10.2019 Hajdučica 1 : 4 Crvena zvezda
12.10.2019 Radnički 2 : 1 Stari Tamiš
12.10.2019 00:00 Glogonj 4 : 1 Unirea
12.10.2019 16:00 Borac 5 : 0 Tempo
12.10.2019 Dolina : Vojvodina
12.10.2019 Kolonija 3 : 6 Mladost
12.10.2019 Dinamo 1945 4 : 2 Borac
12.10.2019 Voja Gačić 15 : 1 Sloga
12.10.2019 Omladinac 1927 2 : 8 Spartak 1911
12.10.2019 12:00 Spartak '07 1 : 7 Spartak '06
12.10.2019 11:30 Radnički 1905 0 : 3 Bajša
12.10.2019 10:00 Bresje Superior 2 : 4 Budućnost
12.10.2019 10:00 Udarnik 1 : 7 Mladi radnik 1940
12.10.2019 12:00 Sloboda 0 : 13 Osipaonica
12.10.2019 10:00 Sloga 3 : 2 Podunavac
12.10.2019 09:00 Proleter Mihajlovac : Cerovac 2013
12.10.2019 10:00 Njerš Ištvan : Sloga
12.10.2019 10:00 Jedinstvo 4 : 5 AFK
12.10.2019 10:00 Šabac 5 : 1 Železničar
12.10.2019 10:00 Loznica 5 : 2 Senjak
12.10.2019 10:00 Budućnost-Krušik 2014 2 : 0 Mačva 1929
12.10.2019 10:00 Omladinac 2014 1 : 2 Mačva
12.10.2019 10:00 Sun Rise 1 : 1 Jedinstvo
12.10.2019 10:00 Drina 5 : 0 Radnički
12.10.2019 11:00 Budućnost 5 : 1 Takovo
12.10.2019 11:00 Metalac 4 : 0 FAP
12.10.2019 10:00 Javor Matis 2 : 1 Mladost
12.10.2019 10:00 Sloga (P) 2 : 0 Gaučosi
12.10.2019 11:00 Pomoravlje 1946 0 : 6 OPK Rudar 1933
12.10.2019 10:00 RSK 2 : 2 Petlić SD 2006
12.10.2019 12:00 Granit 1 : 3 Rudar
12.10.2019 12:30 Karioke 3 : 1 Boleč
12.10.2019 14:00 Kaluđerica 2 : 8 Kosmaj
12.10.2019 10:00 Barajevo 1 : 6 PKB
12.10.2019 Požarevac 3 : 0 Sloga 036
12.10.2019 Plana 3 : 0 Loznica
12.10.2019 Karađorđe 1 : 8 Mačva
12.10.2019 Jedinstvo (Ub) 3 : 0 Šampion
12.10.2019 Kraljica Marija 2 : 1 Požega
12.10.2019 00:00 Vašarište 1 : 6 Radnički 1923
12.10.2019 Kolibri : Topličanin
12.10.2019 Levač 3 : 0 Jagodina
12.10.2019 Mašinac 10 : 1 Lavice Dubočica
12.10.2019 Majdanpek 0 : 2 Napredak junior 2018
12.10.2019 Vučice 0 : 1 Radnički 2012
12.10.2019 Preševo : Jedinstvo 2014
12.10.2019 Spartak D.O.O : Mladost
12.10.2019 Stajićevo 2017 1 : 2 Voja Gačić
12.10.2019 Spartak : Banat
12.10.2019 Vojvodina : TSC
12.10.2019 Polet : Nova Kolonija
12.10.2019 Bačka : Voša AS
12.10.2019 10:00 Subotica '08 2 : 3 Arena SU
12.10.2019 10:00 Spartak 5 : 0 CFK
12.10.2019 14:00 Bajša 2 : 8 TSC
12.10.2019 15:00 Čantavir 3 : 5 AFK
12.10.2019 10:00 Radnički 1905 3 : 5 Subotica '07
12.10.2019 16:00 Akademija fudbala 6 : 0 Šumadija
12.10.2019 10:00 Radnički 2 : 0 OFK Borac
12.10.2019 11:00 Sloboda 11 : 0 Mladost (C)
12.10.2019 11:00 Ženski FK : Podrinje
12.10.2019 11:00 Jadar 07 0 : 4 Respekt
12.10.2019 11:00 Rađ : Radnički Stobex
12.10.2019 11:00 Loznica : Jedinstvo

Košarka

12.10.2019 20:00 Tamiš 84 : 75 Kolubara LA 2003
12.10.2019 19:30 Metalac 99 : 95 Dunav
12.10.2019 19:00 Sloboda 99 : 72 Mladost
12.10.2019 19:30 Pirot 88 : 73 Železničar
12.10.2019 19:30 Sloga 75 : 64 Proleter Naftagas
12.10.2019 20:15 Zdravlje Leskovac 95 : 97 Spartak
12.10.2019 20:30 Konstantin 70 : 89 Zemun Fitofarmacija
12.10.2019 18:30 Fair Play 99 : 103 BKK Radnički
12.10.2019 18:00 Lovćen 1947 Bemax 81 : 91 Sutjeska
12.10.2019 17:00 Ibar 81 : 66 Danilovgrad
12.10.2019 19:00 Jedinstvo 1950 63 : 76 Studentski centar
12.10.2019 17:30 Primorje 1945 79 : 73 All Star
12.10.2019 18:00 Zekas 75 103 : 109 Priboj
12.10.2019 16:30 Student BB 73 : 56 Crnokosa
12.10.2019 18:00 Požarevac 68 : 78 Klik
12.10.2019 18:00 Napredak Junior 88 : 65 Zlatar
12.10.2019 20:30 Torlak 70 : 87 Borča
12.10.2019 14:30 Slodes 97 : 70 Žarkovo
12.10.2019 16:30 Borac 88 : 61 Radnički (O)
12.10.2019 18:00 Rtanj 83 : 76 Niš
12.10.2019 13:00 Marinos 91 : 73 Morava
12.10.2019 17:00 Kopaonik 0 : 20 Sloga Elite
12.10.2019 17:00 Trepča 67 : 76 Goč
12.10.2019 15:00 Zicer 2014 80 : 83 Smederevo
12.10.2019 14:00 Kikinda 85 : 60 Petrovgrad
12.10.2019 18:00 Dunav 2014 76 : 51 Basketball Stars
12.10.2019 19:00 Srbobran 100 : 78 Sivac
12.10.2019 18:00 Bagljaš 105 : 60 Akademik
12.10.2019 19:00 Senta 36 : 59 Proleter
12.10.2019 19:00 Hercegovac 72 : 75 I Came To Play
12.10.2019 19:00 Radnički 86 : 73 Virtus Basket
12.10.2019 20:20 Mondo Basket 64 : 72 Mladenovac
12.10.2019 18:20 Cerak 72 : 94 Viva
12.10.2019 16:30 Panteri 67 : 70 Vlasotince
12.10.2019 19:00 OKK Sokobanja 85 : 122 Trijumf
12.10.2019 18:00 Koper Primorska 68 : 56 Partizan NIS
12.10.2019 20:00 Mornar 92 : 78 Igokea
12.10.2019 16:30 Student Radnički 73 : 87 Partizan
12.10.2019 18:00 Radivoj Korać 69 : 75 021
12.10.2019 17:00 Kraljevo 84 : 57 Vrbas Medela
12.10.2019 18:00 Proleter 57 : 71 Radnički (K)
12.10.2019 20:30 Duga 74 : 54 Vršac
12.10.2019 17:00 Srbobran 74 : 75 Mileševka
12.10.2019 17:00 Spartak 42 : 88 Art Basket
12.10.2019 16:30 Svrljig 77 : 49 Bagdala
12.10.2019 14:30 Student 2 72 : 76 Sistem 2000
12.10.2019 00:00 Trstenik : Bor
12.10.2019 18:30 Proleter 70 : 89 Čelarevo
12.10.2019 17:00 Topolčanka 20 : 0 Njegoš
12.10.2019 18:00 Stara Pazova 94 : 58 Girl Basket

Odbojka

12.10.2019 17:00 Crvena zvezda 3 : 0 Novi Pazar
12.10.2019 16:00 Niš 3 : 0 Ribnica
12.10.2019 19:00 Radnički 3 : 2 Partizan
12.10.2019 Timok : Hajduk Veljko 2
12.10.2019 Ozren : Knjaževac
12.10.2019 Dunav Stars : Viner
12.10.2019 19:30 Crvena zvezda 3 : 2 Ub
12.10.2019 19:00 Železničar 3 : 0 Spartak (Su)
12.10.2019 17:00 Ozren 3 : 2 Pirot

Rukomet

12.10.2019 18:00 Novi Pazar 32 : 26 Obilić
12.10.2019 18:00 Dubočica 54 28 : 23 Rudar
12.10.2019 20:00 Šamot 65 27 : 27 Partizan
12.10.2019 19:00 Crvena zvezda 24 : 22 Železničar 1949
12.10.2019 17:00 Radnički 33 : 30 Potisje Pleteks
12.10.2019 19:00 Jabuka 23 : 29 Inđija
12.10.2019 19:00 Somborelektro 29 : 34 Hercegovina
12.10.2019 12:30 Novi Beograd 31 : 34 Radnički (O)
12.10.2019 19:00 Metaloplastika 2 33 : 27 Rakovica
12.10.2019 20:00 Rtanj 20 : 30 Jastrebac
12.10.2019 19:00 PIK Prigrevica 34 : 24 Dalmatinac
12.10.2019 20:00 Studentski grad 28 : 23 BASK SOKO
12.10.2019 14:00 RK SC Voždovac 2012 - 2 22 : 15 Crvena Zvezda 3
12.10.2019 20:00 Ruma 30 : 38 ŽSK
12.10.2019 19:30 Jedinstvo 33 : 27 Morava
12.10.2019 19:00 Vranje 1957 25 : 33 Kuršumlija
12.10.2019 17:00 Radnički 1964 41 : 17 Žitorađa
12.10.2019 19:00 Mokra Gora 27 : 26 Jagodina
12.10.2019 19:00 Topličanin 22 : 17 Priboj
12.10.2019 18:30 Naisa 31 : 24 Vrbas
12.10.2019 18:00 Bekament BB 39 : 18 Zaječar 1949
12.10.2019 18:00 Bor RTB 43 : 25 Đerdap
12.10.2019 20:00 Mladost 28 : 24 Proleter
12.10.2019 19:00 Spartak 32 : 27 Srem
12.10.2019 17:30 Dolovo 21 : 32 Halas Jožef
12.10.2019 12:30 SU ŽR Radnički 29 : 27 Crvena zvezda
12.10.2019 18:00 Rudar 20 : 32 Medicinar 2
12.10.2019 16:00 Požarevac 16 : 28 SU Hazena
12.10.2019 15:00 Pazar 2003 14 : 35 Bekament Bukovička Banja - 2
12.10.2019 17:00 Metalac AD 28 : 13 Napredak 12
12.10.2019 18:00 Remesiana 29 : 20 Naisa 2
12.10.2019 13:00 Jagodina 2 28 : 15 Rtanj
12.10.2019 18:00 Ruma - 14 ALL 33 : 14 Naftagas

Vaterpolo

12.10.2019 19:00 Primorac 11 : 7 Budva
12.10.2019 19:00 Jadran HN 6 : 15 HAVK Mladost
12.10.2019 20:00 Šabac 7 : 15 Jug CO
12.10.2019 19:30 Jadran ST 18 : 11 Partizan
12.10.2019 19:30 Solaris 14 : 10 Medveščak
12.10.2019 18:00 OVK POŠK 12 : 14 Nais
12.10.2019 20:00 Galeb 19 : 14 Zadar 1952
12.10.2019 17:30 Zemun 15 : 12 VA Cattaro
12.10.2019 20:00 KVK Radnički 22 : 9 Triglav
12.10.2019 20:00 Spartak Prozivka 9 : 11 Bečej
12.10.2019 20:45 Taš 6 : 14 Novi Beograd 11. april
12.10.2019 19:00 Banjica 18 : 9 Beograd
12.10.2019 19:30 Valis 26 : 4 Banja Luka
12.10.2019 21:00 TENT 4 : 5 Proleter
12.10.2019 20:00 Rasina 10 : 8 Palilula

Futsal

12.10.2019 20:15 Novi Pazar 9 : 4 Jastrebac
12.10.2019 21:00 FON 5 : 1 Nova Pazova
12.10.2019 19:00 Metalac Kolorado 6 : 3 Sopot
12.10.2019 19:00 Raška 5 : 0 Zlatar 033
12.10.2019 18:30 Šljivići 2 : 5 Sjenica

Hokej

12.10.2019 18:00 True Celje 2 : 8 Crvena zvezda
12.10.2019 16:30 Triglav 2 : 3 Slavija Junior