XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 723 utakmica za dan
Nedelja, 22 Septembar 2019

Fudbal

22.09.2019 18:00 Partizan 2 : 0 Crvena zvezda
22.09.2019 14:00 Kabel 1 : 1 RFK Grafičar
22.09.2019 15:30 Jošanica 2 : 1 Sloga (P)
22.09.2019 15:30 Proleter Mihajlovac 0 : 3 Jedinstvo
22.09.2019 16:00 Vojvodina 1928 1 : 0 Bratstvo 1946
22.09.2019 16:00 Dunav 0 : 2 1. Maj Ruma
22.09.2019 15:30 Timočanin 2 : 2 Budućnost
22.09.2019 15:30 Temnić 1924 0 : 1 GFK Dubočica
22.09.2019 15:30 Vlasina 1 : 2 GFK Jagodina
22.09.2019 11:00 SFS Borac 1 : 0 Dunav
22.09.2019 15:30 Zvižd 1 : 0 Polet
22.09.2019 15:30 Rudar 3 : 1 Petar Dobrnjac
22.09.2019 15:30 Udarnik 1 : 0 OFK Napredak
22.09.2019 15:30 Partizan 1945 4 : 2 Mladi borac
22.09.2019 15:30 Sloboda 0 : 5 Pomoravlje
22.09.2019 15:30 Radnički Stobeks 0 : 1 Radnički (V)
22.09.2019 15:30 Rađevac 4 : 1 Mladost (P)
22.09.2019 15:30 Borac 3 : 0 Zadrugar
22.09.2019 15:30 OFK Divci 0 : 1 Drina
22.09.2019 15:30 Sloga 3 : 1 Brezovica
22.09.2019 15:30 Vrelo Sport 3 : 0 Ribnica
22.09.2019 15:30 Polet 3 : 1 Budućnost
22.09.2019 15:30 Radnik 1 : 3 Bane 1931
22.09.2019 15:30 Real 1 : 1 Šumadija 1903
22.09.2019 15:30 Vodojaža 0 : 1 Korićani
22.09.2019 15:30 Novi Pazar 1928 1 : 0 Šumadija
22.09.2019 15:30 Lunjevica 1 : 2 Jedinstvo Putevi
22.09.2019 15:30 Sloboda (Č) 1 : 3 Budućnost
22.09.2019 15:30 Polet (T) 1 : 1 Prijevor
22.09.2019 15:30 Polimlje 0 : 6 Polet (Lj)
22.09.2019 16:00 Bačka 0 : 4 Crvenka
22.09.2019 16:00 Vojvodina 0 : 0 Krila Krajine
22.09.2019 16:00 Mladost (BP) 0 : 1 Tavankut
22.09.2019 16:00 Tisa 1 : 1 ČSK Pivara
22.09.2019 16:00 Jugović 4 : 1 Sloboda
22.09.2019 16:00 Jedinstvo (SP) 2 : 0 Cement
22.09.2019 16:00 Hajduk (D) 0 : 3 Borac
22.09.2019 16:00 Jadran 1 : 0 Crvena zvezda
22.09.2019 16:00 Crvena zvezda (VS) 0 : 3 Mladost (O)
22.09.2019 16:00 Banat (Č) 4 : 1 Begej
22.09.2019 16:00 ŽAK 2 : 5 Kikinda 1909
22.09.2019 16:00 Borac (St) 2 : 2 Naftagas
22.09.2019 15:30 Jastrebac 0 : 0 Sloga
22.09.2019 11:00 Akademija 10 5 : 0 OFK Kosanica
22.09.2019 15:30 Jablanica 1 : 3 Budućnost
22.09.2019 15:30 Vranjska Banja 3 : 1 Žitorađa
22.09.2019 15:30 Polet 1980 2 : 1 Bobište
22.09.2019 11:00 Svetlost Badnjevac 1 : 2 Čekmin
22.09.2019 11:00 Jedinstvo (P) 3 : 0 OFK 019
22.09.2019 15:30 Lužnica 1 : 2 BSK
22.09.2019 15:30 Kablovi 3 : 0 Đerdap
22.09.2019 15:30 Meševo 3 : 0 Blagotin
22.09.2019 15:30 Mačkovac 0 : 3 Radnički (S)
22.09.2019 15:30 Levač 1 : 1 OFK Lugomir
22.09.2019 15:30 Jastrebac 4 : 2 Jedinstvo (M)
22.09.2019 15:30 Kušiljevo 1 : 2 Župa
22.09.2019 15:30 Juhor 0 : 3 Jedinstvo (P)
22.09.2019 15:30 Rudar 4 : 2 Svrljig
22.09.2019 15:30 Moravica 0 : 1 Mladost (M)
22.09.2019 15:30 Pukovac 5 : 3 Vrtište
22.09.2019 15:30 Jedinstvo (GM) 4 : 2 OFK Brzi Brod
22.09.2019 15:30 Malošište 2 : 3 Zemljoradnik
22.09.2019 15:30 Bukovik 6 : 2 Orljane
22.09.2019 15:30 Morava 3 : 2 OFK Niš
22.09.2019 15:30 Dunav 1 : 1 Mladost
22.09.2019 15:30 Vrčin 1 : 4 Komgrap
22.09.2019 11:00 Prva Iskra 1 : 0 BSK 1926
22.09.2019 15:30 BSK Batajnica 2 : 1 Turbina
22.09.2019 15:30 Budućnost 6 : 1 BASK
22.09.2019 16:00 Budućnost (V) 3 : 1 Napredak Simićevo
22.09.2019 16:00 Mlava (ML) 0 : 2 Borac (K)
22.09.2019 16:00 Sloga (L) 3 : 2 Integral
22.09.2019 16:00 Sloga (B) 2 : 0 Rudar (Kr)
22.09.2019 16:00 Borac (Ž) 2 : 2 Železničar
22.09.2019 16:00 Omladinac (Š) 2 : 1 Obilić
22.09.2019 15:30 Sloga (L) 3 : 1 Sloga (M)
22.09.2019 15:30 Cerovac 2013 2 : 0 Podunavac
22.09.2019 15:30 Mladi radnik 1940 1 : 1 Pobeda
22.09.2019 15:30 Osipaonica 3 : 1 Radnik
22.09.2019 15:30 Železničar Kusadak 0 : 0 Crvena zvezda
22.09.2019 15:30 SASK 2 : 4 Obilić
22.09.2019 15:30 ZSK 1 : 1 OFK Osečina
22.09.2019 15:30 Tulari 2 : 1 Kolubara 2
22.09.2019 15:30 Pepeljevac 1 : 3 Banjani
22.09.2019 15:30 Tvrdojevac 5 : 3 OFK Brđanac
22.09.2019 15:30 Dimitrije Tucović 1 : 0 Trlić
22.09.2019 15:30 Mladost (PP) 1 : 1 Milan Orlić
22.09.2019 15:30 Drina 2 : 2 Mladost (DD)
22.09.2019 15:30 Hajduk Stanko 3 : 1 Cer
22.09.2019 15:30 Karađorđe 2 : 4 Majur
22.09.2019 15:30 Jedinstvo (ŠT) 1 : 0 Mladi borac
22.09.2019 15:30 Podrinje 4 : 0 Sinđelić
22.09.2019 15:30 Sloga 4 : 1 Duško
22.09.2019 16:00 Gruža 1 : 1 Kraljevo Hajduk
22.09.2019 16:00 Mataruge 2 : 1 Ribnica
22.09.2019 16:00 Budućnost 0 : 0 Karađorđe
22.09.2019 16:00 Tavnik 6 : 0 Popovići Vrnjci
22.09.2019 16:00 Granit 1 : 5 Proleter
22.09.2019 16:00 Borac (V) 1 : 2 Rudar
22.09.2019 16:00 Napredak 1 : 3 Rudar
22.09.2019 16:00 Donja Vrbava 1 : 1 Mladost (P)
22.09.2019 16:00 Ozrem 5 : 3 Dedinje Junajted
22.09.2019 16:00 Jedinstvo (K) 1 : 5 Parmenac
22.09.2019 16:00 Zadrugar 2 : 1 Mladost (A)
22.09.2019 16:00 Omladinac (Z) 4 : 0 Slatina
22.09.2019 16:00 Budućnost (M) 4 : 3 Borac 46
22.09.2019 16:00 Budućnost (P) 6 : 2 Kulpin
22.09.2019 16:00 Hercegovac 6 : 0 ŽAK
22.09.2019 16:00 BSK 3 : 3 Rusin
22.09.2019 16:00 Slavija 4 : 0 Kordun
22.09.2019 16:00 Radnički 1918 6 : 1 Omladinac
22.09.2019 16:00 Đurđin 4 : 1 Iskra
22.09.2019 16:00 Obilić (Z) 3 : 2 Sloga
22.09.2019 16:00 Senta 5 : 2 Radnički 1905
22.09.2019 16:30 Mitros 1 : 1 Rudar
22.09.2019 16:30 LSK Laćarak 0 : 0 Hajduk (B)
22.09.2019 16:30 Borac (M) 2 : 0 PSK Putinci
22.09.2019 16:30 Železničar 3 : 1 Napredak
22.09.2019 16:30 Ljukovo 2 : 0 Donji Petrovci
22.09.2019 16:00 Jedinstvo 4 : 1 Omladinac
22.09.2019 16:00 TSK 2 : 1 Petrovaradin
22.09.2019 16:00 Fruškogorac 0 : 1 OFK Sirig
22.09.2019 16:00 Hajduk 3 : 3 Bačka (B)
22.09.2019 16:00 Šajkaš 1908 2 : 1 Veternik
22.09.2019 16:00 OFK Klek 1 : 1 Borac
22.09.2019 16:00 Potisje 3 : 2 Mladost (L)
22.09.2019 16:00 Omladinac FAM 2 : 1 Crvena zvezda
22.09.2019 16:00 2. Oktobar 7 : 1 Radnički 1911
22.09.2019 16:00 Tamiš 1 : 0 Mladost (BD)
22.09.2019 16:00 Vojvodina 5 : 1 Rusanda
22.09.2019 16:00 Lehel 4 : 0 Jedinstvo
22.09.2019 16:00 Dolina 3 : 0 Sloga (BNS)
22.09.2019 16:00 Strela 1 : 0 Radnički (K)
22.09.2019 16:00 Spartak 1911 3 : 1 Hajdučica
22.09.2019 16:00 Polet (Id) 2 : 1 Budućnost (A)
22.09.2019 16:00 Potporanj 5 : 1 Radnički (B)
22.09.2019 16:00 Jedinstvo (V) 5 : 0 Partizan (G)
22.09.2019 16:00 Jugoslavija 0 : 0 BAK
22.09.2019 15:30 Vučje 1 : 2 Zloćudovo
22.09.2019 15:30 Kumarevo 65 0 : 6 Železničar
22.09.2019 15:30 Umac 4 : 0 Polet
22.09.2019 15:30 Šumadija 2 : 0 Moravac
22.09.2019 15:30 Progres 7 : 2 Mladi borac
22.09.2019 15:30 Sloga 3 : 4 BSK
22.09.2019 15:30 Real 1 : 4 OFK Morava
22.09.2019 15:30 Jedinstvo 3 : 1 Mladost 1959
22.09.2019 11:00 Ključ 0 : 2 Poreč
22.09.2019 16:00 Radnički 3 : 3 Urovica
22.09.2019 16:00 Nemetali 3 : 1 Krivelj
22.09.2019 16:00 Polet 2 : 1 Blizna
22.09.2019 16:00 Osnić 2 : 5 Radnički 1946
22.09.2019 16:00 Velika Jasikova 1 : 1 PRO Rudar
22.09.2019 16:00 Kosovo 3 : 2 Sloga (M)
22.09.2019 16:00 Omladinac 2 : 1 Graničar
22.09.2019 15:30 Sloga (Ć) 6 : 0 Čitluk
22.09.2019 15:30 Kupci 1 : 1 Žabare
22.09.2019 15:30 13. April 4 : 0 Šanac
22.09.2019 15:30 Sloga (M) 4 : 1 Varvarin
22.09.2019 15:30 Gradina 3 : 1 Donji Kopaonik
22.09.2019 15:30 Vinogradar 2 : 1 Ribnik
22.09.2019 15:30 Mladost 1 : 0 Trudbenik
22.09.2019 15:30 Sebečevac 2 : 0 FUD
22.09.2019 15:30 Mladost (D) 1 : 3 Bratstvo
22.09.2019 15:30 OFK Batinac 1 : 2 Orlovi
22.09.2019 15:30 Kolare 3 : 1 Napredak (D)
22.09.2019 15:30 OFK Bratstvo 2 : 1 Resavac
22.09.2019 15:30 Mladost (K) 1 : 0 Morava (R)
22.09.2019 15:30 Mladost (J) 3 : 1 Moravac 2015
22.09.2019 15:30 Partizan (M) 3 : 2 Morava (KS)
22.09.2019 15:30 Juhor 4 : 4 Javor
22.09.2019 15:30 Balkan Mirijevo 1 : 0 Sinđelić 2012
22.09.2019 15:30 Srem 0 : 1 Hajduk
22.09.2019 15:30 Institut 1 : 1 Poštar Zvezdara
22.09.2019 15:30 PKB Kovilovo 4 : 0 Borac (O)
22.09.2019 16:00 011 4 : 1 Šumadinac
22.09.2019 15:30 Heroj Polet 2 : 0 Posavac Tišma
22.09.2019 15:30 Borac (P) 3 : 4 Rakovica
22.09.2019 15:30 Lisović 0 : 3 Posavina
22.09.2019 15:30 Barajevo 4 : 1 OFK Zabrežje
22.09.2019 15:30 Duboko 1 : 1 Radnički
22.09.2019 15:30 Budućnost 2 : 0 Zvezda
22.09.2019 15:30 Omladinac 3 : 2 Strelac
22.09.2019 15:30 Rojkovac 1 : 2 OFK Borac
22.09.2019 15:30 Kosmaj 2 : 0 Zuce 2019
22.09.2019 15:30 Šumadija 1962 3 : 1 Velika Krsna
22.09.2019 15:30 Kosmajac 3 : 3 Kaluđerica 1969
22.09.2019 15:30 Dunavac 6 : 1 Zaklopača
22.09.2019 16:00 Moravac (ZT) 1 : 2 Rudar Alpos
22.09.2019 16:00 Radnički 1924 3 : 0 Zaplanjac
22.09.2019 16:00 Baličevac 2 : 2 Elid
22.09.2019 11:00 Palilula 3 : 1 Napredak 2012
22.09.2019 16:00 OFK Rutevac 1908 5 : 1 Doljevac
22.09.2019 16:00 Pobeda 0 : 2 Naisus 1977
22.09.2019 15:30 Banja 1 : 0 Vinča
22.09.2019 15:30 Omladinac (DR) 2 : 1 Borac
22.09.2019 15:30 BSK 1 : 0 Plaskovac
22.09.2019 15:30 Jasenica 4 : 2 Marjan
22.09.2019 15:30 Trnava 2 : 1 Šumadinac (S)
22.09.2019 15:30 Sloga 2 : 3 Mladost MG
22.09.2019 15:30 Šumadinac (N) 3 : 1 Prvi srpski ustanak
22.09.2019 16:00 Dragoš 5 : 2 Gnjilan
22.09.2019 16:00 Mladost 0 : 1 Željuša
22.09.2019 16:00 Padež 1 : 1 Sloga
22.09.2019 15:30 Bakionica 3 : 2 Prvi partizan
22.09.2019 15:30 Sečica 3 : 0 Omladinac
22.09.2019 15:30 Čajetina 4 : 1 Ježevica
22.09.2019 15:30 Savinac 4 : 2 Polet
22.09.2019 15:30 Jedinstvo 6 : 1 Kotroman
22.09.2019 15:30 Lazarica 8 : 0 Višesava
22.09.2019 11:00 Ariljska rampa 1 : 0 Perućac
22.09.2019 16:00 Maršić 3 : 0 Sloga (D)
22.09.2019 16:00 Šumadinac KG 2 : 3 Srbija
22.09.2019 16:00 Kolonija 2 : 0 Kutlovo
22.09.2019 16:00 Borac (D) 5 : 4 OFK Bagremar
22.09.2019 16:00 Sloboda (G) 5 : 0 Zastava
22.09.2019 16:00 Mladost (P) 0 : 3 Pobeda 1926
22.09.2019 16:00 Jedinstvo (P) 2 : 0 Šumadija 1934
22.09.2019 15:30 Čegar 2013 1 : 1 Mladost (DK)
22.09.2019 15:30 Palilulac 1 : 2 Radnički 1936
22.09.2019 15:30 Sloboda 0 : 2 Mladost (L)
22.09.2019 15:30 Crvena zastava 2 : 4 Vulkan 1963
22.09.2019 15:30 Proleter 0 : 5 Omladinac
22.09.2019 15:30 Morava 1 : 4 Delijski Vis
22.09.2019 15:30 OFK Alakince 4 : 2 Mladost (S)
22.09.2019 15:30 Levosoje 3 : 5 Mineralac
22.09.2019 15:30 Lugina 7 : 0 FSU Južna pruga
22.09.2019 15:30 Mladost (B) 1 : 3 Ternoci
22.09.2019 11:00 Žabari 1 : 1 Tešnjar
22.09.2019 11:00 Milenko Pavlović 5 : 1 Komanice
22.09.2019 11:00 Ribnikar 2 : 2 Jadar 2013
22.09.2019 15:30 Popadić 2 : 1 Joks Junajted
22.09.2019 11:00 Rakac Stave 1 : 1 Mladost
22.09.2019 15:30 OFK Senjak 2 : 2 Stari drugari
22.09.2019 15:30 Pambukovica 2 : 0 Crvena Jabuka
22.09.2019 15:30 Kolubara (J) 0 : 2 Polet (DL)
22.09.2019 15:30 Čučuge 4 : 0 Joševa
22.09.2019 16:00 Jedinstvo (D) 4 : 1 Bogutovačka Banja
22.09.2019 16:00 Jovo Kursula 1 : 0 Mineral 2015
22.09.2019 16:00 Mladost 1981 1 : 1 Miločajac
22.09.2019 16:00 Zvezda 2 : 1 Stubal
22.09.2019 16:00 Mladost 2 : 4 Omladinac
22.09.2019 16:00 Hajduk 4 : 0 Jedinstvo
22.09.2019 16:00 Stanišić 1920 6 : 0 Dunav
22.09.2019 16:00 Terekveš 2 : 0 OFK Odžaci
22.09.2019 16:00 Kula 7 : 1 Aleksa Šantić
22.09.2019 16:00 Polet 1 : 3 Borac
22.09.2019 16:00 Zadrugar 6 : 2 Lipar
22.09.2019 16:30 OFK Zeka Buljubaša 4 : 1 Fruška Gora
22.09.2019 16:30 Sloga (V) 2 : 1 Sremac
22.09.2019 16:30 Sloboda 1 : 1 OFK Bikić
22.09.2019 16:30 Trgovački 2 : 2 Graničar 1924
22.09.2019 16:30 BSK 0 : 1 Sloven
22.09.2019 16:30 Obilić 1993 4 : 1 Fruškogorac
22.09.2019 16:00 Borac 4 : 0 Obilić
22.09.2019 16:00 Sloga 0 : 4 Železničar
22.09.2019 16:00 Hajduk 2 : 0 Dinamo
22.09.2019 16:00 Čenej 3 : 0 Slanobarac
22.09.2019 16:00 Moskva 1 : 2 Jedinstvo (G)
22.09.2019 16:00 Proleter 6 : 0 Miletić
22.09.2019 16:00 OFK Stajićevo 3 : 1 Mladost
22.09.2019 16:00 Naftagas 0 : 2 ASK
22.09.2019 16:00 Zadrugar 8 : 3 Zlatica
22.09.2019 16:00 Tisa 1933 6 : 1 Jedinstvo 2014
22.09.2019 16:00 OFK Gradnulica 2 : 1 Bilećanin
22.09.2019 16:00 Ševac 2 : 1 Borac (VS)
22.09.2019 16:00 Banat (I) 4 : 1 Partizan (K)
22.09.2019 16:00 Karaš (J) 1 : 0 Polet
22.09.2019 16:00 Ratar 3 : 1 Karaš (K)
22.09.2019 16:00 Borac (VG) 3 : 6 Vulturul
22.09.2019 15:30 Todorovce 1 : 5 Donja Lomnica
22.09.2019 15:30 Badince 7 : 3 Lemind 1953
22.09.2019 11:00 Bratstvo 2 : 0 Jedinstvo (Š)
22.09.2019 15:30 Plantaža 2 : 1 Sloboda
22.09.2019 15:30 Milanovo 3 : 3 Marjan MB
22.09.2019 11:00 Gradac 3 : 3 Radnik Sušica 2012
22.09.2019 15:30 14. Oktobar 5 : 1 Omladinac
22.09.2019 15:30 Rubin 7 : 0 Kamenorezac 76
22.09.2019 15:30 Mladost 2 : 2 Sloga (L)
22.09.2019 15:30 Garevina 4 : 1 Velika Drenova
22.09.2019 15:30 Sloga (D) 1 : 0 Stari Trstenik
22.09.2019 15:30 Napredak (Sv) 2 : 1 Pomoravlje
22.09.2019 15:30 Rudar (P) 1 : 2 Beljanica
22.09.2019 15:30 Šumadija 3 : 4 OFK Juhor 2016
22.09.2019 15:30 Mladost (S) 1 : 6 15. Avgust 1950
22.09.2019 15:30 Mladost (GM) 5 : 2 Istok 63
22.09.2019 15:30 Mladost 2 : 1 Šumadinac
22.09.2019 15:30 Osaonica 2 : 2 GFK Tabane
22.09.2019 15:30 Kupinovac 1 : 0 Budućnost
22.09.2019 15:30 Sloboda 7 : 1 Vinorača
22.09.2019 16:00 Jedinstvo 0 : 1 Polet
22.09.2019 16:00 Skela 3 : 1 Partizan
22.09.2019 16:00 Krtinska 3 : 0 Ljubinić
22.09.2019 11:00 Trstenica 0 : 0 Proleter
22.09.2019 16:00 Rvati 3 : 0 Sloga
22.09.2019 11:00 Borac 4 : 2 Belo Polje
22.09.2019 15:30 Rušanj 2 : 4 Vranić
22.09.2019 15:30 Veliki Borak 0 : 0 Beljina
22.09.2019 15:30 Velika Moštanica 1 : 3 Bežanija
22.09.2019 15:30 Busije 3 : 2 Rekreativo 011
22.09.2019 15:30 Zmaj 1953 1 : 2 13. maj
22.09.2019 Novi Beograd 3 : 0 Dedinje
22.09.2019 10:00 DIF 2 : 0 Sparta Železnik
22.09.2019 15:30 BUSK 3 : 0 Mladi proleter
22.09.2019 10:00 Šećeranac Ada 0 : 2 Umka
22.09.2019 16:30 Hrtkovci 2 : 0 Napredak
22.09.2019 16:30 ČSK 4 : 1 Graničar
22.09.2019 16:30 OFK Brestač 2 : 1 Radnički
22.09.2019 16:30 Sremac (Dob) 5 : 0 Mladost
22.09.2019 16:30 Sremac Deč 5 : 1 Krušedol
22.09.2019 16:30 Dunav 3 : 0 Šumar
22.09.2019 16:30 Srem 2 : 0 Polet
22.09.2019 16:00 Tisa 1 : 4 Jedinstvo
22.09.2019 16:00 Čoka 2 : 2 Jadran
22.09.2019 16:00 Horgoš 1911 4 : 2 Graničar
22.09.2019 16:00 Hajduk 2 : 5 Potisje
22.09.2019 16:00 Tromedja 2 : 4 Šampion
22.09.2019 15:30 Sloboda 1 : 6 Omladinac 2013 (SL)
22.09.2019 15:30 Budućnost (DO) 1 : 1 Napredak
22.09.2019 15:30 Gorki 2 : 0 Premijer
22.09.2019 15:30 Omladinac (BO) 3 : 0 OFK Šabac
22.09.2019 15:30 Mladost M.I. 7 : 0 OFK Rogača
22.09.2019 13:00 Mali Požarevac 6 : 1 Rudar 2012
22.09.2019 15:30 Sibnica 1 : 0 Nemenikuće
22.09.2019 15:30 Djurinci 9 : 0 Mladost G.
22.09.2019 13:00 Popović 0 : 3 Vis
22.09.2019 15:30 Antimon 2 : 1 Velika Reka
22.09.2019 15:30 Sloga 2 : 1 Jedinstvo (ZA)
22.09.2019 15:30 Jedinstvo (MZ) 4 : 0 Hajduk
22.09.2019 15:30 Rudar 3 : 0 Jezero
22.09.2019 15:30 Sloga 5 : 1 Pričinović
22.09.2019 15:30 Cerić 2 : 4 OFK Jelen
22.09.2019 15:30 Vlašić 4 : 1 Jevremovac
22.09.2019 15:30 Rankovac 3 : 1 Dobrava
22.09.2019 15:30 Vojvoda Stepa Stepanović 3 : 3 PSK
22.09.2019 15:30 Šipurske livade 1 : 1 Trešnjevka
22.09.2019 15:30 Mrovska 3 : 1 Radnički
22.09.2019 15:30 Sveti Stefan 0 : 5 Resnik
22.09.2019 15:30 Pinosava 2 : 2 Palilulac
22.09.2019 11:00 Boka Seniors 2 : 2 Avala 1939
22.09.2019 10:00 Siti Sport Klub 1 : 0 Minel
22.09.2019 15:30 OFK Crvenka 4 : 0 Lepušnica
22.09.2019 16:00 Budućnost 4 : 2 Proleter
22.09.2019 16:00 Borac 1 : 1 Neštin
22.09.2019 16:00 Bačka 4 : 3 Bačka 1945
22.09.2019 16:00 Naša Zvezda 6 : 0 Sloga
22.09.2019 16:00 Mladost 1 : 0 Soko
22.09.2019 15:30 Mladi radnik (D) 1 : 4 Karađorđe (V)
22.09.2019 15:30 Jedinstvo (O) 5 : 0 Omladinac-Šumadinac (V)
22.09.2019 15:30 Badnjevac 4 : 0 Napredak (MK)
22.09.2019 15:30 BSK 1 : 3 Kruševica 1980
22.09.2019 15:30 Partizan (BB) 1 : 1 Sloga (Z)
22.09.2019 16:00 Napredak 1936 3 : 1 Rade Milošević
22.09.2019 16:00 Borac (V) 2 : 1 Krilaš
22.09.2019 16:00 Manastirica 2 : 1 Jasenovac
22.09.2019 16:00 Zadrugar 1947 4 : 0 Radnički (K)
22.09.2019 16:00 Sloga 1952 1 : 3 Omladinac (B)
22.09.2019 16:00 Ljubičevo 6 : 0 Napredak (P)
22.09.2019 16:00 Desine 1 : 1 Baštovan 2015
22.09.2019 16:00 Vihor 3 : 2 Žitkovica 2017
22.09.2019 16:00 Mlava (B) 0 : 3 Mladost (B)
22.09.2019 16:00 Dizel 1 : 0 Sloga (M)
22.09.2019 16:00 Stig 1955 4 : 1 Žika Marković Uča
22.09.2019 15:30 B 2000 3 : 2 Budućnost
22.09.2019 10:00 Šamot 2 : 1 Borac
22.09.2019 15:30 Radoje Domanović 1 : 1 Vrbica
22.09.2019 10:00 Sloga 1 : 1 Venčani
22.09.2019 15:30 Kopljari 1 : 1 Mladi rudar
22.09.2019 15:30 Brezovac 1 : 2 Trešnjevica
22.09.2019 15:30 Planinac 1 : 0 Mršinci
22.09.2019 15:30 Vujan 0 : 1 Kej
22.09.2019 15:30 Gavrilo Princip 0 : 3 Malba
22.09.2019 15:30 Čačak 94 4 : 1 Budućnost
22.09.2019 11:00 Rakova 2 : 6 Morava
22.09.2019 15:30 Orlovac 1932 1 : 0 Prijatelji
22.09.2019 16:00 Jadran 1 : 7 Sloga Lužnice 2016
22.09.2019 16:00 Dobrača 1 : 4 21. oktobar
22.09.2019 16:00 Vinogradi DB 1 : 0 Ćava
22.09.2019 16:00 Divostin 5 : 1 Košutnjak
22.09.2019 16:30 Elektrovojvodina 7 : 1 Palić
22.09.2019 16:30 Lokomotiva 2 : 1 Vinogradar
22.09.2019 16:30 Hajduk 0 : 2 Udarnik Višnjevac
22.09.2019 16:30 Solid 2 : 4 OFK Mala Bosna 2015
22.09.2019 16:30 Čantavir 1 : 3 Žednik
22.09.2019 16:00 Mundial 3 : 1 Jedinstvo Stević
22.09.2019 16:00 Omladinac 1927 1 : 0 Pobeda
22.09.2019 16:00 Tempo 1 : 1 Vojlovica 2018
22.09.2019 16:00 Unirea 0 : 0 Glogonj
22.09.2019 16:00 Mladost 2 : 1 Dolovo
22.09.2019 16:00 Jedinstvo 1 : 3 Budućnost
22.09.2019 16:00 BSK 0 : 1 Proleter
22.09.2019 16:00 Omladinac 0 : 3 Stari Tamiš
22.09.2019 15:30 Naupare 4 : 0 Konjuh
22.09.2019 11:00 Polet 8 : 1 Čarapan
22.09.2019 15:30 Parunovac 2 : 0 Gaglovo
22.09.2019 15:30 Mudrakovac 1 : 1 Modrica
22.09.2019 15:30 Globoder 0 : 3 Rasina
22.09.2019 15:30 Borac 0 : 3 Gornji Stepoš
22.09.2019 16:00 Mladost Radost 3 : 0 Sloboda
22.09.2019 16:00 Eđšeg 5 : 1 Mladost (R)
22.09.2019 16:00 Tomislavci 4 : 1 Slavija
22.09.2019 16:00 Pobeda 0 : 4 Budućnost
22.09.2019 16:30 Sloga 2 : 0 Jedinstvo
22.09.2019 16:30 Slemen 1 : 1 Rtanj
22.09.2019 16:30 Palilulac 4 : 2 Sokograd
22.09.2019 15:30 Umčari 1 : 3 Pudarci
22.09.2019 15:30 Hajduk 0 : 4 Podunavac
22.09.2019 15:30 Stari Hrast 2018 6 : 0 Hajduk Veljko 1934
22.09.2019 15:30 Proleter 1947 0 : 4 Budućnost
22.09.2019 15:30 OFK Slavija 1 : 10 Zeppelin 026
22.09.2019 15:30 Jezava 2 : 1 Vrbovac
22.09.2019 15:30 Landol 2 : 2 Vučak
22.09.2019 15:30 Petrijevac 2 : 3 Badljevica
22.09.2019 15:30 Drugovac 1 : 1 7. Juli
22.09.2019 Mladost 1948 7 : 1 Jasenica
22.09.2019 Omladinac 0 : 1 Jedinstvo
22.09.2019 Karadjordje 5 : 3 AF Đokić
22.09.2019 11:00 Crvena zvezda 3 : 2 OFK Sloga
22.09.2019 11:00 Rutevac 5 : 0 Tempo
22.09.2019 15:30 Vukašinovac 1 : 6 Jastrebac
22.09.2019 11:00 Borac 0 : 1 Polet (R)
22.09.2019 Šumadija 2 : 1 Beli Orlovi
22.09.2019 Bačinac 2 : 0 Budućnost 1948
22.09.2019 Glavaš : Palanka
22.09.2019 15:30 Rujnik 0 : 3 Čegar 1946
22.09.2019 15:30 Sloga 1948 2 : 0 Spartak
22.09.2019 15:30 Jasenovik 2018 1 : 4 Planinac 1933
22.09.2019 15:30 Durlan Siti 1 : 3 Supovac
22.09.2019 15:30 Dubona 17 : 0 Selo Mladenovac
22.09.2019 15:30 Kovačevac 1956 4 : 1 Sloga
22.09.2019 15:30 Napredak 0 : 2 Vlaška
22.09.2019 15:30 Borac 2 : 2 Omladinac
22.09.2019 16:00 Mladi Borac 8 : 0 BSK
22.09.2019 16:00 Vreoci 2 : 1 Sloga
22.09.2019 16:00 Dimitrije Tucović 3 : 0 OFK Burovo
22.09.2019 16:00 Bistrica 5 : 1 20. Oktobar
22.09.2019 16:00 Šumadinac 2 : 1 Mladost
22.09.2019 13:00 Blagaja 0 : 3 Knjaz
22.09.2019 16:30 Trešnjica 0 : 4 Napredak
22.09.2019 14:30 Plavi Tok 0 : 3 Glumač
22.09.2019 16:30 Duškovci 1 : 1 Avijatičar Vranjani
22.09.2019 16:30 Dobrinjac 5 : 3 Gorobilje
22.09.2019 15:30 Šumadija 8 : 0 Takovski Ustanak
22.09.2019 15:30 Stella Rossa 2 : 6 Backovac Junajted
22.09.2019 15:30 Ozremica 3 : 1 Jablanica
22.09.2019 15:30 Šilopaj 3 : 1 Omladinac
22.09.2019 15:30 Brezak 5 : 2 Velereč 94
22.09.2019 11:00 Egeta 1 : 1 Lokomotiva
22.09.2019 11:00 Omladinac 0 : 3 Rtkovo
22.09.2019 16:00 Milutinovac 0 : 3 Mala Vrbica
22.09.2019 16:00 Pontes 0 : 0 Kladušnica
22.09.2019 16:00 OFK Sikole 1 : 0 Miloševo
22.09.2019 11:00 Vrelo 2 : 0 OFK Tamnič
22.09.2019 16:00 Rečka 1 : 7 Mladost
22.09.2019 16:00 Toplica : Klisura
22.09.2019 11:00 Taskovići 3 : 1 10. februar
22.09.2019 11:00 Knežica 0 : 1 Grkinja
22.09.2019 11:00 Mekiš 2 : 1 Marina Kutina
22.09.2019 16:00 BSK 2014 2 : 4 Omladinac
22.09.2019 16:00 Zgodačica 2 : 2 Šumadija
22.09.2019 16:00 Stara Čaršija 2 : 1 Budućnost (S)
22.09.2019 16:00 Mladost 1925 2 : 1 Milakovac 2018
22.09.2019 16:00 Sloga Obrva 4 : 0 Morava (M)
22.09.2019 16:00 Koštam Polje 3 : 0 Partizan (V)
22.09.2019 15:30 Sloga 3 : 1 Železničar
22.09.2019 11:00 ISK Izvor 3 : 1 Borac 1950
22.09.2019 15:30 BSK Buljane 5 : 1 Popovac
22.09.2019 15:30 Budućnost 3 : 0 Omladinski
22.09.2019 15:30 Donja Mutnica 1 : 0 Jedinstvo
22.09.2019 15:30 Razvitak 2 : 1 Heroj
22.09.2019 11:00 Vukona 0 : 4 Budućnost 1995
22.09.2019 11:00 Dokmir 1 : 1 Gunjevac
22.09.2019 11:00 Jedinstvo (M) 1 : 4 OFK Stublenica
22.09.2019 11:00 Sloga (V) 2 : 1 Murgaš 2012
22.09.2019 11:00 Omladinac (K) 1 : 0 Kolubara (LP)
22.09.2019 16:30 Jedinstvo (M) 1 : 4 Borac
22.09.2019 16:30 Napredak 2 : 1 Jedinstvo (Lj)
22.09.2019 16:30 Erdevik 2017 3 : 0 Graničar
22.09.2019 16:30 OFK Bingula 4 : 1 Omladinac
22.09.2019 16:30 OFK Bačinci 3 : 0 Sinđelić
22.09.2019 11:00 Mladost (Z) 2 : 2 Torpedo
22.09.2019 11:00 Polet 3 : 0 Verko
22.09.2019 11:00 Jedinstvo 2014 2 : 0 Hajduk
22.09.2019 16:00 Petrovac 74 2 : 0 Sloga 1949
22.09.2019 11:00 Radnik 0 : 2 Stojan Lazarac
22.09.2019 16:00 Hajduk 1936 2 : 1 Bukorovac
22.09.2019 16:00 Partizan (C) 0 : 0 Seljak (C)
22.09.2019 10:30 Jašunja 4 : 4 Napredak
22.09.2019 15:30 Radnik 2013 1 : 5 Rudar 1973
22.09.2019 11:00 Padež 3 : 2 Grkljane
22.09.2019 11:00 Mladost 2015 4 : 2 Vratare
22.09.2019 15:30 Kruševica 2 : 1 Dedina
22.09.2019 11:00 Dvorane 1 : 1 Mladost VPD
22.09.2019 15:30 Dobra Voda 2 : 0 Mladost
22.09.2019 15:30 Belica 1 : 2 Omladinac
22.09.2019 15:30 Crni Vrh 7 : 1 Mladi radnik
22.09.2019 15:30 Dražmirovac 4 : 3 Trnava
22.09.2019 15:30 Omladinac 1 : 1 Bujačić
22.09.2019 15:30 Mladost (VK) 7 : 0 Zadrugar
22.09.2019 15:30 Sloga Gorić 1 : 0 OFK Povlen
22.09.2019 11:00 Beloševac 1 : 1 Mali korak
22.09.2019 Udarnik 2015 2 : 0 BSK
22.09.2019 Hajduk 1932 1 : 1 Kameni
22.09.2019 Kupinovo 6 : 0 Vitez
22.09.2019 Sloven 3 : 0 Mladost 1935
22.09.2019 11:00 OFK Varna 5 : 1 Metlić
22.09.2019 11:00 Jedinstvo 1 : 4 Zablaće
22.09.2019 11:00 Pocerina 2 : 2 Mladost
22.09.2019 11:00 Bojić 1 : 0 Dumača
22.09.2019 15:30 Batovac 3 : 0 Proleter 1932
22.09.2019 15:30 Vojvoda Milenko 2 : 5 Napredak 1934
22.09.2019 15:30 Napredak (B) 6 : 1 Sloga 1936
22.09.2019 15:30 Zemljoradnik 1932 2 : 0 Pobeda
22.09.2019 16:00 POFK Letnjikovac 2 : 7 Napredak
22.09.2019 11:00 Partizan 5 : 3 Culjković
22.09.2019 10:00 Maskar 4 : 2 Kalipolje
22.09.2019 10:00 Mladost 2 : 0 Krćevac 04
22.09.2019 10:00 Budućnost MI 0 : 0 Junkovac
22.09.2019 11:00 Rudar 0 : 2 Sava
22.09.2019 11:00 Galeb 4 : 0 Korman
22.09.2019 11:00 Mladost Svileuva 1 : 2 OFK Letnjikovac 1983
22.09.2019 Graničar 1 : 3 Jedinstvo
22.09.2019 Borac 3 : 0 Polet
22.09.2019 Fruškogorac 0 : 8 Jedinstvo (P)
22.09.2019 Fruškogorac : Car Uroš
22.09.2019 Planinac 1 : 4 Sloga (M)
22.09.2019 27. Oktobar 1 : 5 Vojvodina
22.09.2019 Borac 8 : 1 Sloga (K)
22.09.2019 15:30 Borac 2 : 1 Kačer
22.09.2019 15:30 Gornji Lajkovac 1 : 2 Toplica
22.09.2019 12:30 Babajić 4 : 1 Tolić
22.09.2019 11:00 Stig (MC) 1 : 2 Jedinstvo (S)
22.09.2019 11:00 BSK 1924 1 : 9 Sloga 1945
22.09.2019 15:30 Ram 1 : 1 Mirko Tomić
22.09.2019 15:30 Mladi Borac 4 : 0 Stiški Kurjak
22.09.2019 15:30 Kumane 2 : 1 Dunavac 1929
22.09.2019 15:30 Pek 2 : 2 Sloga-Top
22.09.2019 15:30 Jasenovo 5 : 2 Planinac
22.09.2019 Selanac 2 : 1 Crnča
22.09.2019 Čobanče 1 : 3 Azbukovica
22.09.2019 15:30 Kiseljak 0 : 2 Velika Morava
22.09.2019 15:30 Gradac 2 : 1 OFK Orašje
22.09.2019 15:30 Nepričava 1 : 1 Sloga
22.09.2019 15:30 Proleter 2 : 0 Ratkovac
22.09.2019 11:00 Borjak 2013 1 : 5 Omladinac
22.09.2019 11:00 Beli Orlovi 1 : 1 Mladost
22.09.2019 11:00 Stara Čaršija 6 : 0 Stevka Božurevka
22.09.2019 15:30 Ranilović 0 : 1 Gorski Car
22.09.2019 15:30 Oniks 4 : 0 PSS-192
22.09.2019 16:30 Zvijezda 09 1 : 2 Velež
22.09.2019 16:30 Zrinjski 3 : 0 Čelik
22.09.2019 16:00 Krupa 3 : 0 Kozara
22.09.2019 18:00 OFK Titograd 0 : 1 Zeta
22.09.2019 16:00 Sutjeska 5 : 0 Grbalj
22.09.2019 15:00 Iskra 2 : 2 Budućnost
22.09.2019 15:00 Rudar 4 : 0 OFK Petrovac
22.09.2019 15:00 Podgorica 4 : 2 Kom
22.09.2019 15:00 Arsenal 1 : 0 Bokelj
22.09.2019 15:00 Jezero 1 : 0 Mornar
22.09.2019 15:00 Jedinstvo (BP) 1 : 2 Dečić
22.09.2019 15:00 Ibar 2 : 0 Drezga
22.09.2019 15:00 Otrant Olympic 0 : 1 Lovćen
22.09.2019 OFK Borac 1 : 3 Berane
22.09.2019 Pljevlja 97 : Gusinje
22.09.2019 Petnjica 1 : 3 Komovi
22.09.2019 15:00 Crystal Palace 1 : 1 Wolverhampton
22.09.2019 15:00 West Ham 2 : 0 Manchester United
22.09.2019 17:30 Arsenal 3 : 2 Aston Villa
22.09.2019 17:30 Chelsea 1 : 2 Liverpool
22.09.2019 18:30 Athletic Club 2 : 0 Deportivo Alavés
22.09.2019 18:30 Atlético Madrid 0 : 0 Celta de Vigo
22.09.2019 14:00 Espanyol 1 : 3 Real Sociedad
22.09.2019 12:00 Getafe 4 : 2 Mallorca
22.09.2019 16:00 Levante 0 : 0 Eibar
22.09.2019 21:00 Osasuna 0 : 0 Real Betis
22.09.2019 21:00 Sevilla 0 : 1 Real Madrid
22.09.2019 16:00 Valencia 1 : 1 Leganés
22.09.2019 13:00 Villarreal 2 : 0 Real Valladolid
22.09.2019 15:30 Borussia M'gladbach 2 : 1 Fortuna
22.09.2019 18:00 Eintracht 2 : 2 Borussia Dortmund
22.09.2019 18:00 Atalanta 2 : 2 Fiorentina
22.09.2019 15:00 Bologna 1 : 2 Roma
22.09.2019 20:45 Lazio 2 : 0 Parma
22.09.2019 15:00 Lecce 1 : 4 Napoli
22.09.2019 15:00 Sampdoria 1 : 0 Torino
22.09.2019 12:30 Sassuolo 3 : 0 SPAL
22.09.2019 15:00 Rennes 1 : 1 Lille
22.09.2019 21:00 Olympique Lyonnais 0 : 1 PSG
22.09.2019 16:00 Spartak 5 : 0 Sloga
22.09.2019 14:00 Požarevac 0 : 7 Crvena zvezda
22.09.2019 16:00 Rad 0 : 2 TSC
22.09.2019 16:30 Kolubara 6 : 1 Spartak DOO
22.09.2019 16:00 Majdanpek 2 : 1 ŽGFK Lavice Dubočica
22.09.2019 12:30 Slatke male 2 : 0 Šabac
22.09.2019 13:00 Trajal 0 : 3 Rad
22.09.2019 13:00 Spartak ŽK 3 : 0 Radnički (N)
22.09.2019 11:00 Vojvodina 1 : 4 Čukarički
22.09.2019 10:00 Radnički (Z) 0 : 2 Inđija
22.09.2019 10:00 OFK Vršac 1 : 3 Omladinac
22.09.2019 10:00 Dinamo 1945 2 : 2 Radnički (SM)
22.09.2019 Timok 1919 1 : 4 Topličanin
22.09.2019 Jedinstvo (P) 6 : 0 Moravac Orion
22.09.2019 Radnički (P) 4 : 0 Sinđelić
22.09.2019 Radnik 3 : 1 Kopernikus Želežničar
22.09.2019 Trstenik PPT 2 : 3 Bor 1919
22.09.2019 10:00 TSC 2 : 2 OFK Bačka
22.09.2019 10:00 Kabel 2 : 3 Proleter (NS)
22.09.2019 10:00 Radnički 1912 3 : 1 Njerš Ištvan
22.09.2019 11:00 AFK 5 : 2 Senta
22.09.2019 10:00 Tornjoš 4 : 1 Jedinstvo
22.09.2019 12:00 Sloga 33 0 : 2 Mladi radnik 1926
22.09.2019 11:00 Polet 3 : 3 VGSK
22.09.2019 Brodarac 1 : 3 Rad
22.09.2019 Radnički (NB) 3 : 0 IMT
22.09.2019 Internacional 6 : 0 Zemun
22.09.2019 OFK Beograd 2 : 0 Sinđelić
22.09.2019 011 3 : 1 Voždovac
22.09.2019 Partizan 3 : 1 Lokomotiva
22.09.2019 11:00 Apolon 4 2 : 1 Zemun
22.09.2019 11:00 Crvena zvezda 9 : 1 Mačva
22.09.2019 11:00 Spartak ŽK 3 : 2 Radnički (N)
22.09.2019 13:00 Vojvodina 2 : 0 Čukarički
22.09.2019 13:00 Lokomotiva 1 : 2 Internacional
22.09.2019 15:30 Radnički (NB) 3 : 1 011
22.09.2019 15:00 IMT 7 : 0 Bežanija
22.09.2019 12:00 TSC 5 : 0 OFK Bačka
22.09.2019 12:00 Kabel 2 : 1 Proleter
22.09.2019 12:00 Petrika 3 : 0 Hajduk 1912
22.09.2019 12:00 Borac 1 : 1 Bačka 1901
22.09.2019 12:00 Radnički (S) 0 : 9 Proleter 2006
22.09.2019 12:00 Radnički (Zr) 0 : 2 Inđija
22.09.2019 12:00 OFK Vršac 4 : 4 Omladinac
22.09.2019 12:00 Dinamo 1945 13 : 0 Radnički (SM)
22.09.2019 11:00 Karađorđe 0 : 1 OPK Rudar 1933
22.09.2019 10:00 Rudar 9 : 3 Sloga 33
22.09.2019 Potporanj 9 : 0 Polet
22.09.2019 11:00 Partizan 1 : 0 Jedinstvo
22.09.2019 Sloga 12 : 2 Dobrica
22.09.2019 Coerver junior 3 : 0 Proleter
22.09.2019 14:00 Čantavir 2 : 5 Radnički 1905
22.09.2019 10:00 Jošanica 0 : 4 Apolon 2018
22.09.2019 11:00 Kiker 1 : 0 Radnički 1923
22.09.2019 14:00 Sport Klub 99 : OFK Ras(ODUSTAO)
22.09.2019 13:00 Bubamara 2 : 4 Sloga (K)
22.09.2019 14:30 Brodarac 10 : 1 Internacional
22.09.2019 10:00 OFK Beograd 0 : 2 Crvena zvezda
22.09.2019 09:00 Čukarički 7 : 0 Voždovac
22.09.2019 10:00 Bečkerek 023 0 : 1 Radnički (K)
22.09.2019 10:00 Mladost (L) 4 : 2 Radnički (Z)
22.09.2019 12:00 Prof. Bolesnikov 1 : 1 Radnički (Š)
22.09.2019 10:00 GDM 021 4 : 5 Kabel
22.09.2019 10:00 Radnički 1912 2 : 2 CFK
22.09.2019 10:00 Arena Su 0 : 6 ODR
22.09.2019 10:00 Bečej 1918 2 : 8 Spartak ŽK
22.09.2019 10:00 OFK Bačka 8 : 1 Crvenka
22.09.2019 11:00 Ševac 0 : 5 Ratar
22.09.2019 12:00 Bajša 2 : 0 Vinogradar
22.09.2019 09:00 Njerš Ištvan 5 : 6 Bačka
22.09.2019 10:00 Jedinstvo 0 : 2 Kevi
22.09.2019 09:00 AFK 2 : 0 Senta
22.09.2019 10:00 Sloga 9 : 1 Tisa
22.09.2019 11:00 Mataruge 6 : 0 Kraljevo Hajduk
22.09.2019 11:00 Morava (M) 2 : 4 Radnik
22.09.2019 15:30 Radnički 3 : 1 Omladinac 2014
22.09.2019 15:30 Mačva 1 : 0 Loznica
22.09.2019 15:30 Mačva 1929 3 : 1 Šabac
22.09.2019 10:00 Mladost 5 : 3 Sloga (BB)
22.09.2019 10:00 FAP 1 : 1 Zlatibor
22.09.2019 10:00 Borac 1926 9 : 2 Čačak 94
22.09.2019 10:00 OPK Rudar 1933 2 : 2 Cepelin 026
22.09.2019 10:00 Sloga 33 2 : 3 Bačinac
22.09.2019 10:00 Petlić SD 2006 6 : 0 Pomoravlje 1946
22.09.2019 10:00 Milutinac 6 : 1 TEK Sloga
22.09.2019 16:30 Prva Iskra 4 : 2 Budućnost
22.09.2019 12:30 Šumadinac 0 : 4 Karioke
22.09.2019 12:00 Vrčin 6 : 3 Banja
22.09.2019 10:00 Heroj Polet 7 : 0 Kaluđerica
22.09.2019 10:30 PKB 4 : 4 Boleč
22.09.2019 08:30 Šećeranac Ada 1 : 11 Kosmaj
22.09.2019 13:00 Radnički 1923 5 : 1 Karađorđe
22.09.2019 12:00 Šampion 5 : 3 Požarevac
22.09.2019 13:00 Loznica 6 : 0 Sloga 036
22.09.2019 11:00 Jagodina 1 : 7 Napredak junior 2018
22.09.2019 12:00 Arena SU 8 : 0 Čantavir
22.09.2019 11:00 Mladost (B) 2 : 1 Akademija fudbala
22.09.2019 11:00 Budućnost 6 : 0 Kolubara
22.09.2019 10:00 Borac (L) 1 : 0 Sloboda
22.09.2019 10:00 Srećno stopalo 3 : 1 Radnički
22.09.2019 16:00 OFK Vlada Dimitrijević