XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 61 utakmica za dan
Sreda, 23 Oktobar 2019

Fudbal

23.10.2019 18:00 Mladost 1 : 1 TSC
23.10.2019 18:00 Vojvodina 4 : 0 Sinđelić
23.10.2019 14:00 Radnički (N) 2 : 0 OFK Bačka
23.10.2019 14:00 Teleoptik 0 : 1 Čukarički
23.10.2019 14:00 Inđija 2 : 1 Proleter
23.10.2019 14:00 OFK Beograd 1 : 2 Radnik
23.10.2019 18:00 Trayal 1 : 2 Zlatibor
23.10.2019 18:00 RFK Grafičar 0 : 2 Radnički 1923
23.10.2019 14:30 Novi Pazar 1928 1 : 3 Šumadija 1903
23.10.2019 15:00 Sloga 0 : 0 Bobište
23.10.2019 15:00 Žitorađa 1 : 2 Čekmin
23.10.2019 15:00 Budućnost 1 : 1 Pusta Reka
23.10.2019 15:00 OFK Kosanica 2 : 1 Morava
23.10.2019 15:00 Pčinja 4 : 1 Svetlost Badnjevac
23.10.2019 15:00 Jedinstvo (GS) 6 : 1 Polet 1980
23.10.2019 15:00 Jastrebac 1 : 3 Vranjska Banja
23.10.2019 15:00 Nebeski Andjeli 8 : 0 Jablanica
23.10.2019 16:00 OFK Dif 0 : 5 Kopaonik
23.10.2019 00:00 Hajduk 3 : 1 Cetinje
23.10.2019 15:00 Lydia Ludic 1 : 1 Bumamuru
23.10.2019 21:00 RB Salzburg 2 : 3 Napoli
23.10.2019 21:00 KRC Genk 1 : 4 Liverpool
23.10.2019 21:00 Internazionale 2 : 0 Borussia Dortmund
23.10.2019 21:00 Slavia 1 : 2 Barcelona
23.10.2019 18:55 RB Leipzig 2 : 1 Zenit
23.10.2019 21:00 Benfica 2 : 1 Olympique Lyonnais
23.10.2019 18:55 Ajax 0 : 1 Chelsea
23.10.2019 21:00 Lille OSC 1 : 1 Valencia
23.10.2019 10:00 Index 0 : 4 Podrinje
23.10.2019 12:00 Index 0 : 0 Podrinje
23.10.2019 16:00 Subotica '08 0 : 2 Spartak
23.10.2019 15:00 Kolubara 15 : 0 Stepojevac Vaga

Košarka

23.10.2019 19:00 Priboj 86 : 73 Student BB
23.10.2019 21:00 Beočin 71 : 68 Kikinda
23.10.2019 19:00 Široki 79 : 71 OKK Novi Pazar
23.10.2019 18:00 Lovćen 1947 Bemax 81 : 77 Helios Suns
23.10.2019 17:00 OKK Sloboda 84 : 73 Split
23.10.2019 18:00 Spars 68 : 85 Sutjeska
23.10.2019 18:00 MZT Skopje Aerodrom 76 : 69 Borac
23.10.2019 18:00 Beroe 103 : 59 Trešnjevka 2009
23.10.2019 19:00 Orlovi 61 : 100 Budućnost
23.10.2019 18:00 RMU Banovići 83 : 93 Celje
23.10.2019 19:00 Crvena zvezda 83 : 85 Partizan 1953
23.10.2019 20:00 Radnički 1950 81 : 74 Dinamik VIP PAY
23.10.2019 16:00 Crvena zvezda M:TS 94 : 47 Konstantin

Odbojka

23.10.2019 18:00 Vojvodina NS Seme 3 : 1 Metalac Takovo
23.10.2019 18:00 Radnički 3 : 0 VA 014
23.10.2019 18:00 Partizan 3 : 0 Ribnica
23.10.2019 16:00 Knjaževac 3 : 0 Hajduk Veljko 2
1/8 Finala
23.10.2019 18:00 Jedinstvo (SP) 3 : 0 Leskovac 98
23.10.2019 18:00 Vizura 3 : 0 Beograd
23.10.2019 19:00 Spartak (S) 3 : 0 Dinamo
23.10.2019 20:00 Klek-Zrenjanin 0 : 3 Ub
23.10.2019 21:30 KI 0230 1 : 3 Proleter

Rukomet

23.10.2019 20:00 Hercegovac 33 : 14 Naftagas
23.10.2019 13:00 Munje 11 : 28 Morava

Vaterpolo

23.10.2019 20:00 Partizan 10 : 12 Primorac
23.10.2019 19:45 Mornar BS 7 : 16 Jadran HN
23.10.2019 19:00 Budva 11 : 13 BVK Crvena zvezda
23.10.2019 20:45 NBG Vukovi 20 : 7 ŽAK

Futsal

23.10.2019 18:30 Pirgos 3 : 2 Pirot
Mr A i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Mr A i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mr A i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mr A i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Mr A i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Brutus i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Peksona je podelio utakmicu
goranpilac je tipovao utakmicu