XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 464 utakmica za dan
Subota, 19 Oktobar 2019

Fudbal

19.10.2019 Javor Matis : TSC
19.10.2019 Proleter : Radnik
19.10.2019 Crvena zvezda : Rad
19.10.2019 Radnički (N) : Napredak
19.10.2019 Voždovac : Mačva
19.10.2019 Mladost : Partizan
19.10.2019 Spartak ŽK : Inđija
19.10.2019 Čukarički : Vojvodina
19.10.2019 15:00 Trayal : Smederevo 1924
19.10.2019 15:00 Kolubara : OFK Žarkovo
19.10.2019 15:00 Budućnost : Zlatibor
19.10.2019 15:00 RFK Grafičar : Sinđelić
19.10.2019 15:00 Novi Pazar : Metalac
19.10.2019 15:00 Zemun : Radnički 1923
19.10.2019 15:00 Radnički (P) : OFK Bačka
19.10.2019 15:00 Kabel : Dinamo
19.10.2019 14:30 Budućnost Krušik 2014 : Jošanica
19.10.2019 14:30 Sloga 33 : Trepča
19.10.2019 14:30 Mladi radnik 1926 : Sušica
19.10.2019 14:30 Borac 1926 : Sloga (P)
19.10.2019 14:30 Šumadija (A) : Mačva 1929
19.10.2019 14:30 Tutin : Loznica
19.10.2019 14:30 Mokra Gora : Jedinstvo
19.10.2019 14:30 Takovo : RSK
19.10.2019 15:00 Omladinac : Vojvodina 1928
19.10.2019 15:00 OFK Vršac : Bečej 1918
19.10.2019 15:00 Hajduk 1912 : Kozara
19.10.2019 15:00 Bačka 1901 : Bratstvo 1946
19.10.2019 15:00 Radnički (SM) : Železničar
19.10.2019 15:00 Radnički 1912 : 1. Maj Ruma
19.10.2019 15:00 Moravac Orion : Timočanin
19.10.2019 15:00 Jedinstvo : Rembas
19.10.2019 15:00 Dunav : OFK Topličanin
19.10.2019 13:30 Radnički (O) : OFK Mladenovac
19.10.2019 13:30 Radnički (NB) : BSK Borča
19.10.2019 13:30 Lokomotiva : Jedinstvo
19.10.2019 13:30 Brodarac : Crvena zvezda
19.10.2019 13:30 IMT : OFK Beograd
19.10.2019 14:30 Sloga 1924 : Petar Dobrnjac
19.10.2019 14:30 Spartak : Mladost (P)
19.10.2019 14:30 Ribnica : Drina
19.10.2019 14:30 Goč : Bane 1931
19.10.2019 14:30 FAP : Sloboda (Č)
19.10.2019 14:30 Crnokosa : Lunjevica
19.10.2019 14:30 GFK Sloboda : Budućnost
19.10.2019 15:00 OFK Vrbas : Crvenka
19.10.2019 15:00 OFK Mladost APA : Tekstilac
19.10.2019 15:00 ČSK Pivara : Bajša
19.10.2019 15:00 Radnički (NP) : Podrinje
19.10.2019 15:00 Sloga (T) : Sloboda
19.10.2019 15:00 Sloga (E) : Cement
19.10.2019 15:00 Crvena zvezda : Mladost (BJ)
19.10.2019 15:00 Radnički (S) : Banat (Č)
19.10.2019 15:00 Budućnost : Mladost (O)
19.10.2019 15:00 Proleter (BK) : Begej
19.10.2019 15:00 Naftagas : Jedinstvo (NB)
19.10.2019 15:00 Kikinda 1909 : Krajina
19.10.2019 15:00 Morava : Budućnost
19.10.2019 15:00 Pusta Reka : Žitorađa
19.10.2019 15:00 Rtanj : Brodoremont
19.10.2019 15:00 Rajko Mitić : OFK 019
19.10.2019 15:00 Timok 1919 : Balkanski
19.10.2019 15:00 Đerdap : OFK Slatina
19.10.2019 15:00 Sloga : Radnički (S)
19.10.2019 15:00 Jedinstvo (P) : Jedinstvo (M)
19.10.2019 15:00 Morava 1918 : Župa
19.10.2019 15:00 OFK Napredak 1929 : Svrljig
19.10.2019 11:00 Milutinac : Mladost
19.10.2019 13:30 Šumadija : BSK 1926
19.10.2019 10:00 BASK : Turbina
19.10.2019 15:00 Rudar 2001 : Đerdap
19.10.2019 15:00 Jedinstvo 1924 (VL) : Mladost (DD)
19.10.2019 15:00 Sinđelić : Vidojevica
19.10.2019 15:00 Mladi radnik 1925 : Mataruge
19.10.2019 15:00 Mladost : Karađorđe
19.10.2019 15:00 Rudar : Popovići Vrnjci
19.10.2019 17:00 Ovčar : Mladost (P)
19.10.2019 15:00 Vojvodina : Borac 46
19.10.2019 15:00 Kordun : Rusin
19.10.2019 15:00 Njegoš : Preporod
19.10.2019 15:00 Proleter (RS) : Obilić (NK)
19.10.2019 15:00 Srbobran : Sutjeska
19.10.2019 15:00 Radnički 1905 : Iskra
19.10.2019 15:00 Sloga : Panonija IM Topola
19.10.2019 15:00 Radnički : Hajduk (B)
19.10.2019 15:00 Partizan : Hajduk (V)
19.10.2019 14:30 Omladinac : Tatra
19.10.2019 14:30 OFK Futog : Fruškogorac
19.10.2019 15:00 Delija : Potisje
19.10.2019 15:00 Dolina : Spartak 1911
19.10.2019 15:00 Polet (Id) : Strela
19.10.2019 15:00 Potporanj : Sloga (BNS)
19.10.2019 15:00 Jedinstvo (V) : Radnički (K)
19.10.2019 15:00 Partizan (U) : Hajdučica
19.10.2019 15:00 Jugoslavija : Budućnost (A)
19.10.2019 15:00 BAK : Radnički (B)
19.10.2019 15:00 Crvena zvezda : Partizan (G)
19.10.2019 15:00 Brestovac : Rudna Glava
19.10.2019 15:00 Zlot : Polom
19.10.2019 15:00 Šarbanovac : Sloga
19.10.2019 15:00 BSK : Krivelj
19.10.2019 15:00 Ozren : Trebič
19.10.2019 15:00 Hajduk : PRO Rudar
19.10.2019 15:00 Midžor : OFK Rtanj
19.10.2019 13:30 Mladost : Lisović
19.10.2019 13:30 Vinča : OFK Student
19.10.2019 14:00 Elid : Doljevac
19.10.2019 14:00 Rudar Alpos : OFK Rutevac 1908
19.10.2019 14:30 Napredak : Zadrugar
19.10.2019 14:30 Zvezda : Gnjilan
19.10.2019 15:00 Aluminjum : Mladost (L)
19.10.2019 14:00 Mladost (S) : FSU Južna pruga
19.10.2019 14:30 Strmovo 1968 : Zvizdar 2012
19.10.2019 14:30 Kalenić : Polet (T)
19.10.2019 15:00 Progorelica : Jovo Kursula
19.10.2019 15:00 Mlada krila : Jedinstvo (D)
19.10.2019 15:00 Jedinstvo 2017 : Mineral 2015
19.10.2019 Partizan : Omladinac
19.10.2019 Borac : Aleksa Šantić
19.10.2019 15:00 Jednota : OFK Bikić
19.10.2019 14:30 Hajduk : Sloga
19.10.2019 14:30 Vinogradar : Borac
19.10.2019 14:30 Čenej : Železničar
19.10.2019 14:30 Moskva : Titel
19.10.2019 14:30 Proleter : Dinamo
19.10.2019 14:30 Miletić : Susek
19.10.2019 14:30 Jedinstvo (G) : Slanobarac
19.10.2019 15:00 Navalin : Radnički (P)
19.10.2019 15:00 Radnik Sušica 2012 : Sloboda
19.10.2019 15:00 14. Oktobar : Mladost
19.10.2019 15:00 Kopaonik : Sloga (L)
19.10.2019 15:00 Stari Trstenik : Poljoprivrednik
19.10.2019 15:00 Borac : Mladi radnik
19.10.2019 14:00 Napredak (Sv) : Napredak (St)
19.10.2019 14:00 Šumadija : Rudar (P)
19.10.2019 14:00 Mladost (S) : Pomoravlje
19.10.2019 14:00 Mladost (GM) : Beljanica
19.10.2019 14:00 Radnički : Rudar (St)
19.10.2019 14:00 Budućnost : OFK Juhor 2016
19.10.2019 14:00 Rudar (SR) : Istok 63
19.10.2019 14:00 Mladost : Jedinstvo
19.10.2019 14:00 Kupinovac : GFK Tabane
19.10.2019 14:00 Sloga : Sinđelić 1934
19.10.2019 Rušanj : Beljina
19.10.2019 OFK Guncati : Vranić
19.10.2019 Šećeranac Ada : Bežanija
19.10.2019 Busije : Velika Moštanica
19.10.2019 Zmaj 1953 : Umka
19.10.2019 Dedinje : Rekreativo 011
19.10.2019 13. maj : Mladi proleter
19.10.2019 BUSK : DIF
19.10.2019 Novi Beograd : Sparta Železnik
19.10.2019 15:00 AFK : Čoka
19.10.2019 15:00 Tornjoš : Jedinstvo
19.10.2019 15:00 Potisje : Slavija
19.10.2019 15:00 Milicionar : Torpedo 1924
19.10.2019 15:00 OFK Šabac : Napredak
19.10.2019 15:00 Studenac : Velika Reka
19.10.2019 Pinosava : PKB (PS)
19.10.2019 Boka Seniors : Poštar 1930
19.10.2019 Siti Sport Klub : Resnik
19.10.2019 OFK Crvenka : Palilulac
19.10.2019 Lepušnica : Pionir
19.10.2019 Minel : Avala 1939
19.10.2019 15:00 Orlovi : Proleter
19.10.2019 15:00 Proleter : Napredak (BT)
19.10.2019 15:00 Omladinac : Terekves
19.10.2019 15:00 Roham : Napredak (Č)
19.10.2019 15:00 Bega : Vojvodina
19.10.2019 14:30 Feniks : Mladost (R)
19.10.2019 14:30 Sloga (Z) : Kruševica 1980
19.10.2019 15:00 Bata Bulić : Krilaš
19.10.2019 15:00 Bratstvo 1975 : Jadran
19.10.2019 15:00 Proleter : Budućnost
19.10.2019 15:00 Bukovica : Čarapan
19.10.2019 15:00 Makrešane : Gaglovo
19.10.2019 15:00 Borac : Modrica
19.10.2019 15:00 Gornji Stepoš : Rasina
19.10.2019 15:00 Napredak : Slemen
19.10.2019 15:00 Mladost : Jedinstvo
19.10.2019 Jelica : Prilike
19.10.2019 Voćar : Sloga
19.10.2019 Bjelica : Radnički
19.10.2019 Brezova : Dragačevo
19.10.2019 Vrelo : Bratstvo
19.10.2019 14:30 Zeppelin 026 : Budućnost
19.10.2019 15:00 Rutevac : Ratar
19.10.2019 15:00 Jastrebac : Škriljac
19.10.2019 14:30 Strmovo : Bistrica
19.10.2019 Mladost : Jerma
19.10.2019 Nišavac : Rongo Siti
19.10.2019 15:00 Šljivar : Lovac
19.10.2019 Jedinstvo Lemeš : Dinamo
19.10.2019 Sport : Panonija
19.10.2019 Telečka : Rastina 1918
19.10.2019 Dinamo 1923 : Graničar
19.10.2019 15:00 KSK Konak 1926 : Proleter
19.10.2019 15:00 Borac : Partizan
19.10.2019 15:00 Sloga : ŽFK Banat Bagljas
19.10.2019 14:00 Radnik : Popovac
19.10.2019 15:00 Sparta : Mladost (Z)
19.10.2019 14:30 Gornje Sinkovce : Jašunja
19.10.2019 14:30 Veternica : ŠFU Derbi 2016
19.10.2019 14:30 Radnik 2013 : Veliko Trnjane
19.10.2019 14:00 Trnava : Domaćin
19.10.2019 Radnik : Dobrnje
19.10.2019 Rudar 1947 : Melnica
19.10.2019 Vukan : Napredak
19.10.2019 Soko : BSK
19.10.2019 Srem (SM) : Srem (SR)
19.10.2019 Borac (VR) : Zmaj
19.10.2019 Poletarac : Sremac
19.10.2019 Graničar : Planinac
19.10.2019 15:00 Graničar : Naša Krajina
19.10.2019 15:00 Sloga (M) : Mladost
19.10.2019 15:00 Janošik : Dobrica
19.10.2019 15:00 Vladimirovac : Gaj
19.10.2019 15:00 Bojić : Jedinstvo
19.10.2019 14:30 ZT Gorovič : Šumadinac
19.10.2019 14:30 Junkovac : Jarmenovci
19.10.2019 15:00 Žabar : Galeb
19.10.2019 15:00 OFK Letnjikovac 1983 : Korman
19.10.2019 15:00 Mladost (G) : Mladost (B)
19.10.2019 15:00 Luk : TE Gučevo
19.10.2019 15:00 Jadar : Mladost (DB)
19.10.2019 15:00 Jelav : Sloga
19.10.2019 15:00 Napredak 1927 : Jedinstvo (S)
19.10.2019 14:00 Planinac : Vinogradar
19.10.2019 14:30 Nepričava : Ratkovac
19.10.2019 15:30 Proleter : Sloga
19.10.2019 15:00 Selište : Mlava (R)
19.10.2019 15:00 Mladost (K) : Laznica
19.10.2019 15:00 Tuzla Siti : Radnik
19.10.2019 15:00 Zvijezda 09 : Borac
19.10.2019 15:30 Velež : Zrinjski
19.10.2019 14:30 Tekstilac : Kozara
19.10.2019 14:30 Krupa : Jedinstvo
19.10.2019 14:30 Rudar Prijedor : Slavija
19.10.2019 14:30 Podrinje : Alfa Modriča
19.10.2019 13:30 Zeta : OFK Petrovac
19.10.2019 13:30 Kom : Budućnost
19.10.2019 13:30 Podgorica : Grbalj
19.10.2019 13:30 Rudar : OFK Titograd
19.10.2019 13:30 Iskra : Sutjeska
19.10.2019 13:30 Everton : West Ham
19.10.2019 16:00 Bournemouth : Norwich City
19.10.2019 16:00 Aston Villa : Brighton
19.10.2019 16:00 Chelsea : Newcastle United
19.10.2019 16:00 Leicester City : Burnley
19.10.2019 16:00 Tottenham : Watford
19.10.2019 16:00 Wolverhampton : Southampton
19.10.2019 18:30 Manchester United : Liverpool
19.10.2019 00:00 Borussia Dortmund : Borussia M'gladbach
19.10.2019 00:00 RB Leipzig : Wolfsburg
19.10.2019 00:00 Eintracht : Bayer Leverkusen
19.10.2019 00:00 Werder Bremen : Hertha BSC
19.10.2019 00:00 Hoffenheim : Schalke 04
19.10.2019 00:00 Fortuna : Mainz 05
19.10.2019 00:00 Augsburg : Bayern München
19.10.2019 00:00 Köln : Paderborn
19.10.2019 00:00 Union Berlin : Freiburg
19.10.2019 00:00 Reims : Montpellier
19.10.2019 00:00 Angers : Brest
19.10.2019 00:00 Metz : Nantes
19.10.2019 00:00 Toulouse : Lille
19.10.2019 00:00 Nice : PSG
19.10.2019 00:00 Bordeaux : Saint-Étienne
19.10.2019 00:00 Nîmes : Amiens SC
19.10.2019 00:00 Olympique Marseille : Strasbourg
19.10.2019 00:00 Olympique Lyonnais : Dijon
19.10.2019 00:00 Monaco : Rennes
19.10.2019 Majdanpek : TSC
19.10.2019 Mačva : Kolubara
19.10.2019 Radnički 2012 : Rad
19.10.2019 Napredak Junior 2018 : Spartak DOO
19.10.2019 Crvena zvezda B 2018 : ŽGFK Lavice Dubočica
19.10.2019 14:00 Požega : Radnički 1923 (2)
19.10.2019 14:00 Una Fortuna : Slatke male
19.10.2019 14:00 Loznica : Jedinstvo
19.10.2019 14:00 Karađorđe : Šabac
19.10.2019 Topličanin : Morava
19.10.2019 Knjaževac 2015 : Kolibri
19.10.2019 Jagodina : Levač
19.10.2019 Jedinstvo 2014 : Vučice
19.10.2019 00:10 Napredak : Partizan
19.10.2019 00:10 Radnički (N) : Čukarički
19.10.2019 00:10 Mladost (L) : Vojvodina
19.10.2019 00:10 Grafičar : TSC
19.10.2019 00:10 Rad : Spartak ŽK
19.10.2019 00:10 Voždovac : Crvena zvezda
19.10.2019 00:10 Brodarac : OFK Beograd
19.10.2019 00:10 Internacional : Trajal
19.10.2019 13:30 Šumadija 1903 : Karađorđe
19.10.2019 13:30 Sloboda (Č) : Sloga (P)
19.10.2019 13:30 Smederevo 1924 : Loznica
19.10.2019 13:30 Mačva : Sloga (K)
19.10.2019 13:30 Šumadija (A) : Jedinstvo (Ub)
19.10.2019 13:30 Sloboda (U) : Budućnost Krušik 2014
19.10.2019 13:30 Borac 1926 : Radnički (V)
19.10.2019 13:30 Radnički 1923 : Metalac (GM)
19.10.2019 13:30 Novi Pazar : Javor
19.10.2019 Kopernikus Želežničar : Sinđelić
19.10.2019 10:00 Spartak ŽK : Kabel
19.10.2019 10:00 Tekstilac : TSC
19.10.2019 10:00 Borac (NS) : RFK Novi Sad 1921
19.10.2019 10:00 Njerš Ištvan : Proleter (NS)
19.10.2019 Mundial : Borac
19.10.2019 Jedinstvo Stević : Sloga
19.10.2019 Polet : Jugoslavija
19.10.2019 Omladinac 1927 : Dolina
19.10.2019 Mladost : Borac
19.10.2019 Budućnost : Partizan
19.10.2019 Dolovo : Vulturul
19.10.2019 Strela : Dunav
19.10.2019 Tutin : Korićani
19.10.2019 BIP : Takovo
19.10.2019 Zlatibor : Jedinstvo Putevi
19.10.2019 11:00 Tisa : Senta
19.10.2019 11:00 Šumadija 1903 : Apolon
19.10.2019 11:00 Smederevo 1924 : Loznica
19.10.2019 11:00 Savacijum : Mladost (L)
19.10.2019 11:00 Šumadija (A) : Jedinstvo (Ub)
19.10.2019 11:00 Sloboda (U) : Budućnost Krušik 2014
19.10.2019 11:00 Borac 1926 : Mladi radnik 1926
19.10.2019 11:00 Radnički 1923 : Metalac (GM)
19.10.2019 11:00 Novi Pazar : Javor
19.10.2019 12:00 Spartak ŽK : Kabel
19.10.2019 12:00 Proleter 2006 : Proleter
19.10.2019 11:00 Radnički 1923 : OPK Rudar 1933
19.10.2019 10:00 Sušica : Partizan 1945
19.10.2019 10:00 Rudar : Jasenica 2017
19.10.2019 10:00 Sloga 33 : Napredak
19.10.2019 11:00 Mladi borac : OFK Aranđelovac 1979
19.10.2019 Mladost : Jedinstvo
19.10.2019 Omladinac : Dinamo 1945
19.10.2019 Borac : Voja Gačić
19.10.2019 Proleter : Radnički
19.10.2019 11:30 AFK : Obilić
19.10.2019 10:30 Preporod : Srbobran
19.10.2019 11:00 Bane 1931 : Kiker
19.10.2019 10:00 Pazar Juniors : Radnički 1923
19.10.2019 11:00 Sloga (K) : Šumadija 1903
19.10.2019 11:00 OFK Ras : Novi Pazar
19.10.2019 10:00 Proleter 2006 : OFK Vršac
19.10.2019 10:00 Voja Gačić : ŽAK
19.10.2019 10:00 Coerver junior FA : Radnički (K)
19.10.2019 10:00 Železničar : Radnički (Z)
19.10.2019 10:00 Radnički (SM) : Jedinstvo (SP)
19.10.2019 10:00 Inđija : Petar Puača
19.10.2019 10:00 TSC : GDM 021
19.10.2019 10:00 Radnički (S) : Spartak ŽK
19.10.2019 Budućnost : Hajdučica
19.10.2019 OFK Plandište : Ševac
19.10.2019 Kristal 2018 : Banat
19.10.2019 BAK : Mladost
19.10.2019 Tempo : Dolina
19.10.2019 Unirea : Borac
19.10.2019 Stari Tamiš : Glogonj
19.10.2019 BSK : Radnički
19.10.2019 Spartak 1911 : Kolonija
19.10.2019 Sloga : Omladinac 1927
19.10.2019 Borac : Voja Gačić
19.10.2019 Mladost : Dinamo 1945
19.10.2019 10:00 Budućnost : Cerovac 2013
19.10.2019 11:00 Podunavac : Proleter Mihajlovac
19.10.2019 10:00 Osipaonica : Sloga
19.10.2019 12:30 Mladi radnik 1940 : Sloboda
19.10.2019 10:00 Bresje Superior : Udarnik
19.10.2019 09:00 Tisa : Njerš Ištvan
19.10.2019 10:00 Železničar : Radnički
19.10.2019 10:00 Savacijum : Budućnost-Krušik 2014
19.10.2019 10:00 Senjak : Zadrugar
19.10.2019 10:00 Šabac : Loznica
19.10.2019 10:00 Takovo : Gaučosi
19.10.2019 13:30 Kinder : Sloga (P)
19.10.2019 12:00 Sloboda (Č) : Metalac
19.10.2019 10:00 Čačak 94 : Sloga (BB)
19.10.2019 11:00 Budućnost : Zlatibor
19.10.2019 13:30 Soko 2015 : Jasenica 2017
19.10.2019 10:00 Smederevo 1924 : Plana
19.10.2019 10:00 Pomoravlje 1946 : Cepelin 026
19.10.2019 10:00 Petlić SD 2006 : RSK
19.10.2019 10:00 Šumadija : Železničar
19.10.2019 Savac : Radnički 1923
19.10.2019 Požega : Vašarište
19.10.2019 Šampion : Kraljica Marija
19.10.2019 Mačva : Jedinstvo (Ub)
19.10.2019 Loznica : Karađorđe
19.10.2019 Sloga 036 : Plana
19.10.2019 Jedinstvo 2014 : Morava
19.10.2019 Napredak junior 2018 : Rosulja 2014
19.10.2019 Lavice Dubočica : Majdanpek
19.10.2019 Jagodina : Mašinac
19.10.2019 Topličanin : Levač
19.10.2019 Voša AS : Spartak D.O.O
19.10.2019 Nova Kolonija : Bačka
19.10.2019 TSC : Polet
19.10.2019 Banat : Vojvodina
19.10.2019 Voja Gačić : Spartak
19.10.2019 Mladost : Stajićevo 2017
19.10.2019 10:00 Arena SU : Subotica '07
19.10.2019 10:00 AFK : Radnički 1905
19.10.2019 15:00 TSC : Čantavir
19.10.2019 11:00 CFK : Vinogradar
19.10.2019 10:00 Subotica '08 : Spartak

Košarka

19.10.2019 Mladost : Tamiš
19.10.2019 Borac : Sloboda
19.10.2019 Dunav : Dynamic
19.10.2019 Zlatibor : Metalac
19.10.2019 Napredak : Vojvodina
19.10.2019 Vršac : OKK Novi Pazar
19.10.2019 Kolubara LA 2003 : OKK Beograd
19.10.2019 BKK Radnički : Pirot
19.10.2019 Zemun Fitofarmacija : Fair Play
19.10.2019 Spartak : Konstantin
19.10.2019 KKK Radnički : Zdravlje Leskovac
19.10.2019 Mladost (SP) : Sveti Đorđe
19.10.2019 Proleter Naftagas : Beovuk 72
19.10.2019 Železničar : Sloga
19.10.2019 15:00 Bagdala : Bor
19.10.2019 15:00 Hisar : Trstenik
19.10.2019 15:00 Dubočica : Paraćin
19.10.2019 15:00 Sistem 2000 : Gimnazijalac
19.10.2019 15:00 Svrljig : Student 2

Rukomet

19.10.2019 Nexe : Vojvodina
19.10.2019 Požarevac : Lavovi BP
19.10.2019 Kolubara : Jedinstvo
19.10.2019 Morava : Vrbas Petrol
19.10.2019 Sivac 69 : Jugović
19.10.2019 Mačva (B) : Smederevo
19.10.2019 Crvenka : SC Voždovac 2012
19.10.2019 Žitorađa : Mokra Gora
19.10.2019 Jagodina : Topličanin
19.10.2019 Priboj : Vranje 1957
19.10.2019 Hajduk Veljko : Radnički 1964
19.10.2019 Prva Petoletka : Zlatar
19.10.2019 Kuršumlija : Bela Palanka
19.10.2019 Jagodina : Medicinar
19.10.2019 Vojvodina : Železničar
19.10.2019 Mladost NP : Bekament BB
19.10.2019 Vrbas : Voždovac 1955
19.10.2019 Zaječar 1949 : Naisa

Vaterpolo

19.10.2019 Bečej : Beograd
19.10.2019 Valjevo : Taš
19.10.2019 Novi Beograd 11. april : Banjica
19.10.2019 Spartak Prozivka : Stari Grad
19.10.2019 ŽAK : Palilula
19.10.2019 Wind Sport : Rasina
19.10.2019 Proleter : Mladost
19.10.2019 Banja Luka : TENT
19.10.2019 Dorćol : Valis
19.10.2019 Singidunum : NBG Vukovi

Futsal

19.10.2019 Sopot : Zufo
19.10.2019 Zlatar 033 : Požarevac
19.10.2019 Kragujevac Wild Boars : Loznica Grad 2018
19.10.2019 Partenon : Oplenac
19.10.2019 Župski rubin : Olimp
19.10.2019 Raška : SFU Leposavić
19.10.2019 Flash : Karanovac
19.10.2019 Karađorđe 2015 : Bezbednost 192
19.10.2019 Aranđelovac : Seničani
19.10.2019 Zlatibor : Sjenica
19.10.2019 Kosjerić : Šljivići
19.10.2019 PP 192 : MB Namenska
Zeldi65 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
MilanIvanovic i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MilanIvanovic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
aleksagej i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Straža i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
viktq4 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu