XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 624 utakmica za dan
Nedelja, 6 Oktobar 2019

Fudbal

06.10.2019 15:00 Jošanica : Sušica
06.10.2019 15:00 Proleter Mihajlovac : Mačva 1929
06.10.2019 15:30 Vojvodina 1928 : Dinamo 1945
06.10.2019 15:30 Dunav : Bratstvo 1946
06.10.2019 15:00 Timočanin : Trstenik PPT
06.10.2019 15:00 Temnić 1924 : Rembas
06.10.2019 15:00 Vlasina : Budućnost
06.10.2019 11:00 SFS Borac : Jagodina Tabane
06.10.2019 11:00 Car Konstantin : OFK Topličanin
06.10.2019 15:00 Radan : Dunav
06.10.2019 14:30 Zvezdara : OFK Beograd
06.10.2019 14:30 Stepojevac Vaga : TEK Sloga
06.10.2019 15:00 Zvižd : VGSK
06.10.2019 15:00 Rudar : OFK Aranđelovac 1979
06.10.2019 15:00 Udarnik : Borac 1932
06.10.2019 15:00 Partizan 1945 : Petar Dobrnjac
06.10.2019 15:00 Sloboda : OFK Napredak
06.10.2019 15:00 Morava : Pomoravlje
06.10.2019 15:00 Železničar : Radnički Stobeks
06.10.2019 15:00 Rađevac : Radnički Šabački
06.10.2019 15:00 Borac : Radnički (V)
06.10.2019 15:00 OFK Divci : Mladost (P)
06.10.2019 15:00 Sloga : Zadrugar
06.10.2019 15:00 Vrelo Sport : Brezovica
06.10.2019 15:00 Polet : Radnik
06.10.2019 15:00 Real : Bane 1931
06.10.2019 15:00 OFK Ras : Zvečan
06.10.2019 15:00 Vodojaža : Apolon 2018
06.10.2019 15:00 Novi Pazar 1928 : Gruža
06.10.2019 15:00 Šumadija : Korićani
06.10.2019 15:00 Sloboda (Č) : Jasen
06.10.2019 15:00 Polet (T) : Budućnost
06.10.2019 15:00 Zlatar : Sevojno
06.10.2019 15:00 Polimlje : Sloga (BB)
06.10.2019 11:00 Polet (Lj) : Sloga (S)
06.10.2019 15:30 Bačka : Radnički
06.10.2019 15:30 Vojvodina : OFK Stari Grad
06.10.2019 15:30 Mladost (BP) : Krila Krajine
06.10.2019 15:30 Tisa : Tavankut
06.10.2019 15:30 Jugović : Podrinje
06.10.2019 15:30 Jedinstvo (SP) : Sloboda
06.10.2019 15:30 Hajduk (D) : Podunavac
06.10.2019 15:30 Jadran : Borac
06.10.2019 15:30 Crvena zvezda (VS) : Banat (Č)
06.10.2019 15:30 ŽAK : Jedinstvo (NB)
06.10.2019 15:30 Borac (St) : Krajina
06.10.2019 15:00 Akademija 10 : Jedinstvo (GS)
06.10.2019 15:00 Jablanica : Pčinja
06.10.2019 15:00 Vranjska Banja : OFK Kosanica
06.10.2019 15:00 Polet 1980 : Budućnost
06.10.2019 11:00 Svetlost Badnjevac : Žitorađa
06.10.2019 11:00 Jedinstvo (P) : Brodoremont
06.10.2019 15:00 Lužnica : Tanasko Rajić
06.10.2019 15:00 Kablovi : BSK
06.10.2019 15:00 Meševo : Jedinstvo 1936
06.10.2019 15:00 Mačkovac : Blagotin
06.10.2019 15:00 Levač : Bošnjane
06.10.2019 15:00 Jastrebac : Radnički (S)
06.10.2019 15:00 Kušiljevo : OFK Lugomir
06.10.2019 15:00 Juhor : Župa
06.10.2019 15:00 Rudar : Moravica
06.10.2019 15:00 Pukovac : Svrljig
06.10.2019 15:00 Jedinstvo (GM) : Mladost (M)
06.10.2019 15:00 Malošište : OFK Brzi Brod
06.10.2019 15:00 Bukovik : Naša krila 1936
06.10.2019 15:00 Morava : Zemljoradnik
06.10.2019 15:00 OFK Niš : Orljane
06.10.2019 14:30 Dunav : Napredak
06.10.2019 14:30 Vrčin : Mladost
06.10.2019 11:00 Prva Iskra : Studenski Grad
06.10.2019 14:30 BSK Batajnica : BSK 1926
06.10.2019 14:30 Budućnost : Torlak
06.10.2019 14:30 Leštane : BASK
06.10.2019 15:30 Budućnost (V) : Sirakovo
06.10.2019 15:30 Mlava (ML) : Đerdap
06.10.2019 15:30 Sloga (L) : Napredak Simićevo
06.10.2019 15:30 Sloga (B) : Integral
06.10.2019 15:30 Borac (Ž) : Trgovački
06.10.2019 15:30 Omladinac (Š) : Rudar (Kr)
06.10.2019 15:30 Obilić : Železničar
06.10.2019 15:00 Sloga (L) : Cerovac 2013
06.10.2019 15:00 Mladi radnik 1940 : Podunavac
06.10.2019 15:00 Osipaonica : Omladinac
06.10.2019 15:00 Železničar Kusadak : Radnik
06.10.2019 15:00 SASK : Bresje Superior
06.10.2019 15:00 Obilić : Crvena zvezda
06.10.2019 15:00 ZSK : Rubribreza
06.10.2019 15:00 Tulari : OFK Jabučje
06.10.2019 15:00 Pepeljevac : Junior Novo Naselje
06.10.2019 15:00 Tvrdojevac : Kolubara 2
06.10.2019 15:00 Dimitrije Tucović : Banjani
06.10.2019 15:00 Sovljak : OFK Brđanac
06.10.2019 15:00 Iskra : Trlić
06.10.2019 15:00 Mladost (PP) : Drina
06.10.2019 15:00 Hajduk Stanko : Milan Orlić
06.10.2019 15:00 Karađorđe : Mladost (DD)
06.10.2019 15:00 Jedinstvo (ŠT) : Cer
06.10.2019 15:00 Podrinje : Mladi borac
06.10.2019 15:00 Sloga : Vidojevica
06.10.2019 15:00 Duško : Sinđelić
06.10.2019 15:30 Mataruge : Kraljevo Hajduk
06.10.2019 15:30 Budućnost : Gruža
06.10.2019 15:30 Tavnik : Karađorđe
06.10.2019 15:30 Granit : Napredak
06.10.2019 15:30 Borac (V) : Proleter
06.10.2019 15:30 Napredak : Donja Vrbava
06.10.2019 15:30 Ozrem : Rudar
06.10.2019 15:30 Jedinstvo (K) : Mladost (P)
06.10.2019 15:30 Zadrugar : Dedinje Junajted
06.10.2019 15:30 Omladinac (Z) : Mladost (A)
06.10.2019 15:30 Jedinstvo (P) : Jedinstvo (GG)
06.10.2019 15:30 Spartak : Slatina
06.10.2019 15:30 Budućnost (M) : Budućnost (P)
06.10.2019 15:30 Hercegovac : Kulpin
06.10.2019 15:30 BSK : ŽAK
06.10.2019 15:30 Slavija : Maglić
06.10.2019 15:30 Radnički 1918 : Rusin
06.10.2019 15:30 Omladinac : Kordun
06.10.2019 15:30 Đurđin : Jadran
06.10.2019 15:30 Obilić (Z) : Iskra
06.10.2019 15:30 Senta : Panonija IM Topola
06.10.2019 16:00 Mitros : LSK Laćarak
06.10.2019 16:00 Borac (M) : Rudar
06.10.2019 16:00 Borac (K) : Hajduk (B)
06.10.2019 16:00 Železničar : PSK Putinci
06.10.2019 16:00 Ljukovo : Napredak
06.10.2019 16:00 Donji Srem 2015 : Donji Petrovci
06.10.2019 15:30 Tatra : ŽSK
06.10.2019 15:30 Bačka (B) : Fruškogorski partizan
06.10.2019 15:30 Bačka (Đ) : Šajkaš 1908
06.10.2019 15:30 OFK Sirig : Slavija
06.10.2019 10:00 Index : Hajduk
06.10.2019 15:30 Petrovaradin : RFK Novi Sad 1921
06.10.2019 15:30 Jedinstvo : Fruškogorac
06.10.2019 15:30 TSK : OFK Futog
06.10.2019 15:30 Potisje : Polet
06.10.2019 15:30 Omladinac FAM : Borac (A)
06.10.2019 15:30 2. Oktobar : Mladost (L)
06.10.2019 15:30 Tamiš : Crvena zvezda
06.10.2019 15:30 Vojvodina : Radnički 1911
06.10.2019 15:30 Lehel : Mladost BD
06.10.2019 15:30 Jedinstvo (B) : Rusanda
06.10.2019 15:30 Dolina : Strela
06.10.2019 15:30 Spartak 1911 : Sloga (BNS)
06.10.2019 15:30 Polet (Id) : Radnički (K)
06.10.2019 15:30 Potporanj : Hajdučica
06.10.2019 15:30 Jedinstvo (V) : Budućnost (A)
06.10.2019 15:30 Jugoslavija : Partizan (G)
06.10.2019 15:00 Vučje : Kumarevo 65
06.10.2019 15:00 Umac : Zloćudovo
06.10.2019 15:00 Šumadija : Železničar
06.10.2019 15:00 Progres : Polet
06.10.2019 15:00 Sloga : Moravac
06.10.2019 15:00 Real : Mladi borac
06.10.2019 15:00 Jedinstvo : BSK
06.10.2019 15:00 Mladost 1959 : OFK Morava
06.10.2019 11:00 Ključ : Rudna Glava
06.10.2019 15:30 Radnički : Poreč
06.10.2019 15:30 Nemetali : Urovica
06.10.2019 15:30 Polet : Krivelj
06.10.2019 15:00 Sloga (Ć) : Kupci
06.10.2019 15:00 13. April : Čitluk
06.10.2019 15:00 Sloga (M) : Žabare
06.10.2019 15:00 Gradina : Šanac
06.10.2019 15:00 Vinogradar : Varvarin
06.10.2019 15:00 Mladost : Donji Kopaonik
06.10.2019 15:00 Sebečevac : Ribnik
06.10.2019 15:00 FUD : Trudbenik
06.10.2019 15:00 OFK Batinac : Bratstvo
06.10.2019 15:00 Kolare : Mladost (D)
06.10.2019 15:00 OFK Bratstvo : Orlovi
06.10.2019 15:00 Mladost (K) : Napredak (D)
06.10.2019 15:00 Dragocvet : Resavac
06.10.2019 15:00 Mladost (J) : Morava (R)
06.10.2019 15:00 Partizan (M) : Hajduk
06.10.2019 15:00 Juhor : Moravac 2015
06.10.2019 15:00 Javor : Morava (KS)
06.10.2019 14:30 Barajevo : Posavina
06.10.2019 14:30 Duboko : Lisović
06.10.2019 14:30 Budućnost : OFK Zabrežje
06.10.2019 14:30 Omladinac : Zvezda
06.10.2019 14:30 Rojkovac : Borac (L)
06.10.2019 14:30 OFK Borac : Strelac
06.10.2019 14:30 Rabrovac : Boleč
06.10.2019 14:30 Kosmaj : OFK Student
06.10.2019 14:30 Šumadija 1962 : Ropočevo
06.10.2019 14:30 Kosmajac : Velika Krsna
06.10.2019 14:30 Dunavac : Šepšin
06.10.2019 14:30 Zaklopača : Kaluđerica 1969
06.10.2019 15:00 Rasovača : Doljevac
06.10.2019 15:00 Elid : Pobeda
06.10.2019 15:00 Zaplanjac : Palilula
06.10.2019 15:00 Rudar Alpos : Baličevac
06.10.2019 15:00 Moravac (Č) : Padina
06.10.2019 15:00 Sloga : Radnički 1924
06.10.2019 15:00 Radnički 1947 : Moravac (ZT)
06.10.2019 15:00 ŽSK : Banja
06.10.2019 15:00 Omladinac (DR) : Lokomotiva
06.10.2019 15:00 BSK : Vinča
06.10.2019 15:00 Jasenica : Borac
06.10.2019 15:00 Trnava : Plaskovac
06.10.2019 15:00 Sloga : Marjan
06.10.2019 15:00 Šumadinac (N) : Šumadinac (S)
06.10.2019 15:00 Prvi srpski ustanak : Mladost MG
06.10.2019 15:30 Mladost : Gnjilan
06.10.2019 15:30 Padež : Vladimir Durković
06.10.2019 15:30 Spartak : Sloga
06.10.2019 15:00 Šumadinac KG : Sloga (D)
06.10.2019 15:00 Kolonija : Maršić
06.10.2019 15:00 Borac (D) : Srbija
06.10.2019 15:00 Sloboda (G) : Kutlovo
06.10.2019 15:00 Mladost (P) : OFK Bagremar
06.10.2019 15:00 Jedinstvo (P) : Zastava
06.10.2019 15:00 Šumadija 1934 : Pobeda 1926
06.10.2019 15:00 Palilulac : Mladost (DK)
06.10.2019 15:00 Sloboda : Čegar 2013
06.10.2019 15:00 Crvena zastava : Radnički 1936
06.10.2019 15:00 Proleter : Mladost (L)
06.10.2019 15:00 Morava : Vulkan 1963
06.10.2019 15:00 Stevan Nešticki : Delijski Vis
06.10.2019 14:30 FSU Južna pruga : Ternoci
06.10.2019 14:30 Trešnjevka : Mladost (B)
06.10.2019 14:30 Mineralac : Lugina
06.10.2019 14:30 OFK Alakince : Pavlovac
06.10.2019 14:30 Levosoje : Čelik
06.10.2019 15:00 Žabari : Rajac
06.10.2019 15:00 Milenko Pavlović : Tešnjar
06.10.2019 15:00 Ribnikar : Polet
06.10.2019 15:00 Lukavac : Komanice
06.10.2019 15:00 Popadić : Jadar 2013
06.10.2019 15:00 Rakac Stave : Dračić 2018
06.10.2019 15:00 OFK Senjak : Joks Junajted
06.10.2019 15:00 Stari drugari : Mladost
06.10.2019 15:00 Pambukovica : OFK Paljuvi
06.10.2019 15:00 Kolubara (J) : Crvena Jabuka
06.10.2019 15:00 Čučuge : Šarbane
06.10.2019 15:00 Joševa : Polet (DL)
06.10.2019 15:30 Jovo Kursula : Bogutovačka Banja
06.10.2019 15:30 Mladost 1981 : Jedinstvo (D)
06.10.2019 15:30 Zvezda : Borac (A)
06.10.2019 15:30 Braća Vuković : Jedinstvo (G)
06.10.2019 Mladost : Hajduk
06.10.2019 Stanišić 1920 : Omladinac
06.10.2019 Terekveš : Jedinstvo
06.10.2019 Kula : OFK Odžaci
06.10.2019 Polet : Lider
06.10.2019 Zadrugar : Aleksa Šantić
06.10.2019 Lipar : Borac
06.10.2019 16:00 Sloga (V) : Fruška Gora
06.10.2019 16:00 Sloboda : OFK Zeka Buljubaša
06.10.2019 16:00 Trgovački : Sremac
06.10.2019 16:00 BSK : OFK Bikić
06.10.2019 16:00 Obilić 1993 : Graničar 1924
06.10.2019 16:00 Sloga (Č) : Fruškogorac
06.10.2019 15:30 Naftagas : MSK
06.10.2019 15:30 Zadrugar : Mladost
06.10.2019 15:30 Tisa 1933 : ASK
06.10.2019 15:30 OFK Gradnulica : Zlatica
06.10.2019 15:30 Bilećanin : Jedinstvo 2014
06.10.2019 15:30 Banat (I) : Ševac
06.10.2019 15:30 Karaš (J) : Vojvodina (CC)
06.10.2019 15:30 Ratar : Partizan (K)
06.10.2019 15:30 Banat (D) : Polet
06.10.2019 15:30 Borac (VG) : Karaš (K)
06.10.2019 15:00 Todorovce : Badince
06.10.2019 11:00 Bratstvo : Lemind 1953
06.10.2019 15:00 Plantaža : Radnički (P)
06.10.2019 15:00 Milanovo : Jedinstvo (Š)
06.10.2019 11:00 Gradac : Marjan MB
06.10.2019 15:00 14. Oktobar : Rubin
06.10.2019 15:00 Mladost : Omladinac
06.10.2019 15:00 Garevina : Kamenorezac 76
06.10.2019 15:00 Vinogradar : Sloga (L)
06.10.2019 15:00 Sloga (D) : Mladi radnik
06.10.2019 15:00 Jedinstvo : Šumadinac
06.10.2019 15:00 Šantarovac : GFK Tabane
06.10.2019 15:00 Partizan : Zenit
06.10.2019 15:00 Sloga : Budućnost
06.10.2019 15:00 Ursule : Vinorača
06.10.2019 15:30 Jedinstvo : Skela
06.10.2019 11:00 Crvena Zastava : Polet
06.10.2019 15:30 Krtinska : Partizan
06.10.2019 11:00 Trstenica : Pobednik
06.10.2019 15:30 Rvati : Ljubinić
06.10.2019 11:00 Borac : Proleter
06.10.2019 15:30 Belo Polje : Sloga
06.10.2019 16:00 ČSK : Napredak
06.10.2019 16:00 OFK Brestač : Hrtkovci
06.10.2019 16:00 Sremac (Dob) : Graničar
06.10.2019 16:00 Sremac Deč : Radnički
06.10.2019 16:00 Dunav : Mladost
06.10.2019 16:00 Srem : Krušedol
06.10.2019 16:00 Polet : Šumar
06.10.2019 15:30 Tisa : Čoka
06.10.2019 15:30 Horgoš 1911 : Jedinstvo
06.10.2019 15:30 Hajduk : Bačka
06.10.2019 15:30 Tromedja : Slavija
06.10.2019 15:30 Šampion : Potisje
06.10.2019 15:00 Sloboda : Torpedo 1924
06.10.2019 15:00 Budućnost (DO) : Lipolist
06.10.2019 15:00 Gorki : Napredak
06.10.2019 15:00 Omladinac (BO) : Budućnost 1929 (ZM)
06.10.2019 15:00 Sloga : Borac
06.10.2019 15:00 Jedinstvo (MZ) : Jadar 1961
06.10.2019 15:00 Rudar : Jedinstvo (ZA)
06.10.2019 15:00 7. Juli : Hajduk
06.10.2019 15:00 Prva Iskra : Jezero
06.10.2019 15:00 Cerić : Pričinović
06.10.2019 15:00 Vlašić : Sloga
06.10.2019 15:00 Rankovac : OFK Jelen
06.10.2019 15:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Jevremovac
06.10.2019 15:00 Šipurske livade : Dobrava
06.10.2019 15:00 Mrovska : PSK
06.10.2019 15:00 Radnički : Trešnjevka
06.10.2019 15:30 Borac : Proleter
06.10.2019 15:30 Krivanj : Neštin
06.10.2019 15:30 Bačka : Bački Hajduk
06.10.2019 15:30 Mladost : Bačka 1945
06.10.2019 15:30 Soko : Sloga
06.10.2019 15:00 Mladi radnik (D) : Jedinstvo (O)
06.10.2019 15:00 Udarnik : Karađorđe (V)
06.10.2019 15:00 Badnjevac : Omladinac-Šumadinac (V)
06.10.2019 15:00 BSK : Mladost (R)
06.10.2019 15:00 Partizan (BB) : Napredak (MK)
06.10.2019 15:00 Karađorđe 2013 (Viš) : Sloga (Z)
06.10.2019 15:30 Napredak 1936 : Jedinstvo (K)
06.10.2019 15:30 Borac (V) : Polet S.D.
06.10.2019 15:30 Manastirica : Rade Milošević
06.10.2019 15:30 Zadrugar 1947 : Krilaš
06.10.2019 15:30 Sloga 1952 : Jasenovac
06.10.2019 15:30 Mladost (R) : Omladinac (B)
06.10.2019 15:30 Desine : Napredak (P)
06.10.2019 15:30 Vihor : Baštovan 2015
06.10.2019 15:30 Mlava (B) : Barič
06.10.2019 15:30 Dizel : Žitkovica 2017
06.10.2019 15:30 Stig 1955 : Mladost (B)
06.10.2019 15:30 Žika Marković Uča : Sloga (M)
06.10.2019 10:00 B 2000 : Šamot
06.10.2019 10:00 Radoje Domanović : Budućnost
06.10.2019 15:00 Mladost : Borac
06.10.2019 15:00 Sloga : Vrbica
06.10.2019 15:00 Kopljari : Kralj Petar I
06.10.2019 10:00 Brezovac : Venčani
06.10.2019 15:00 Trešnjevica : Mladi rudar
06.10.2019 14:30 Vujan : Lugovi
06.10.2019 14:30 Gavrilo Princip : Mršinci
06.10.2019 14:30 Čačak 94 : Kej
06.10.2019 11:00 Rakova : Malba
06.10.2019 14:30 Orlovac 1932 : Budućnost
06.10.2019 11:00 Prijatelji : Morava
06.10.2019 15:00 Dobrača : Slavija
06.10.2019 15:00 Vinogradi DB : 21. oktobar
06.10.2019 15:00 Divostin : OFK Žeželj
06.10.2019 15:00 Košutnjak : Ćava
06.10.2019 16:00 Lokomotiva : Bikovo
06.10.2019 16:00 Hajduk : Palić
06.10.2019 16:00 Solid : Vinogradar
06.10.2019 16:00 Čantavir : Udarnik Višnjevac
06.10.2019 16:00 Žednik : OFK Mala Bosna 2015
06.10.2019 15:30 Mundial : Omladinac 1927
06.10.2019 15:30 Tempo : Jedinstvo Stević
06.10.2019 15:30 Slavia : Pobeda
06.10.2019 15:30 Unirea : Vojlovica 2018
06.10.2019 15:30 Glogonj : Vojvodina (C)
06.10.2019 15:30 Mladost : Kolonija
06.10.2019 15:30 Jedinstvo : Dolovo
06.10.2019 15:30 BSK : Borac
06.10.2019 15:30 Omladinac : Budućnost
06.10.2019 15:30 Stari Tamiš : Proleter
06.10.2019 15:00 Naupare : Polet
06.10.2019 15:00 Parunovac : Konjuh
06.10.2019 15:00 Mudrakovac : Čarapan
06.10.2019 15:00 Globoder : Gaglovo
06.10.2019 15:30 Sloga : Slemen
06.10.2019 15:30 Palilulac : Jedinstvo
06.10.2019 Hajduk : Pudarci
06.10.2019 Umčari : Podunavac
06.10.2019 15:00 Proleter 1947 : Skobalj
06.10.2019 15:00 OFK Slavija : Hajduk Veljko 1934
06.10.2019 15:00 Jezava : Budućnost
06.10.2019 15:00 Vrbovac : Zeppelin 026
06.10.2019 15:00 Landol : Petrijevac
06.10.2019 15:00 Drugovac : Badljevica
06.10.2019 15:00 7. Juli : Lunjevac
06.10.2019 Mladost 1948 : Omladinac
06.10.2019 Karadjordje : Jasenica
06.10.2019 AF Đokić : Jedinstvo
06.10.2019 11:00 Crvena zvezda : Ratar
06.10.2019 11:00 Polet (V) : OFK Sloga
06.10.2019 15:00 Borac : Škriljac
06.10.2019 11:00 Polet (R) : Jastrebac
06.10.2019 Šumadija : Udarnik
06.10.2019 Glavaš : Beli Orlovi
06.10.2019 Palanka : Budućnost 1948
06.10.2019 15:00 Sloga 1948 : Čegar 1946
06.10.2019 15:00 Jasenovik 2018 : Rujnik
06.10.2019 15:00 Durlan Siti : Spartak
06.10.2019 15:00 Supovac : Planinac 1933
06.10.2019 15:00 Vreoci : BSK
06.10.2019 15:00 Dimitrije Tucović : OFK Radnički
06.10.2019 15:00 OFK Burovo : Sloga
06.10.2019 15:00 Bistrica : Mladi radnik
06.10.2019 15:00 Šumadinac : Borac
06.10.2019 15:00 Polet : Mladost
06.10.2019 12:30 Trešnjica : Knjaz
06.10.2019 15:30 Plavi Tok : Blagaja
06.10.2019 13:30 Duškovci : Napredak
06.10.2019 15:30 Dobrinjac : Glumač
06.10.2019 15:30 Gorobilje : Avijatičar Vranjani
06.10.2019 Stella Rossa : Takovski Ustanak
06.10.2019 Ozremica : Šumadija
06.10.2019 Šilopaj : Backovac Junajted
06.10.2019 Brezak : Jablanica
06.10.2019 Velereč 94 : Omladinac
06.10.2019 11:00 Egeta : Mala Vrbica
06.10.2019 11:00 Koča Andjelković : Rtkovo
06.10.2019 15:30 Milutinovac : Kladušnica
06.10.2019 15:30 Pontes : Omladinac
06.10.2019 Jerma : Pobeda
06.10.2019 Lokomotiva : Sloboda
06.10.2019 Veliki Suvodol : Nišavac
06.10.2019 11:00 Vrelo : Miloševo
06.10.2019 15:30 Rečka : OFK Sikole
06.10.2019 15:30 Mladost : OFK Tamnič
06.10.2019 15:30 BSK 2014 : Zgodačica
06.10.2019 15:30 Stara Čaršija : Omladinac
06.10.2019 15:30 Mladost 1925 : Šumadija
06.10.2019 15:30 Sloga Obrva : Budućnost (S)
06.10.2019 11:00 Studen Vitez : Milakovac 2018
06.10.2019 15:30 Koštam Polje : Morava (M)
06.10.2019 15:30 Partizan (V) : Magnohrom
06.10.2019 15:00 ISK Izvor : Železničar
06.10.2019 15:00 BSK Buljane : Sloga
06.10.2019 15:00 Budućnost : Borac 1950
06.10.2019 15:00 Donja Mutnica : Popovac
06.10.2019 15:00 Razvitak : Omladinski
06.10.2019 15:00 Polet : Heroj
06.10.2019 11:00 Vukona : OFK Takovo
06.10.2019 11:00 Dokmir : Vrelo
06.10.2019 11:00 Jedinstvo (M) : Budućnost 1995
06.10.2019 11:00 Sloga (V) : Gunjevac
06.10.2019 11:00 Omladinac (K) : OFK Stublenica
06.10.2019 11:00 Kolubara (LP) : Murgaš 2012
06.10.2019 16:00 Jedinstvo (M) : Napredak
06.10.2019 16:00 Erdevik 2017 : Borac
06.10.2019 16:00 OFK Bingula : Jedinstvo (Lj)
06.10.2019 16:00 OFK Bačinci : Graničar
06.10.2019 16:00 Sinđelić : Omladinac
06.10.2019 11:00 Polet : Skupljen 2013
06.10.2019 11:00 Dragojevac : Verko
06.10.2019 11:00 Jedinstvo 2014 : Mladost 2013
06.10.2019 11:00 Petrovac 74 : Belpos
06.10.2019 15:30 Sloga 1949 : Hajduk
06.10.2019 11:00 Radnik : Mladost (O)
06.10.2019 11:00 Stojan Lazarac : Bair
06.10.2019 15:00 Kremenac : Bukorovac
06.10.2019 15:00 Partizan (C) : Hajduk 1936
06.10.2019 10:30 Jašunja : Veliko Trnjane
06.10.2019 11:00 FSU Borac 2018 : Mladost
06.10.2019 11:00 Turekovac : Rudar 1973
06.10.2019 11:00 Padež : Lomnica
06.10.2019 11:00 Mladost 2015 : Pepeljevac 1947
06.10.2019 15:00 Kruševica : Grkljane
06.10.2019 11:00 Dvorane : Vratare
06.10.2019 11:00 Mladost VPD : Dedina
06.10.2019 15:00 Dobra Voda : GFK Strelište
06.10.2019 15:00 Belica : Napredak
06.10.2019 15:00 Crni Vrh : Domaćin
06.10.2019 15:00 Dražmirovac : Omladinac
06.10.2019 15:00 Mladost (VK) : Kotešica
06.10.2019 15:00 Sloga Gorić : Bujačić
06.10.2019 11:00 Beloševac : Zadrugar
06.10.2019 15:00 Mali korak : OFK Povlen
06.10.2019 Udarnik 2015 : Napredak
06.10.2019 Borac : Soko
06.10.2019 Kupinovo : Lovac
06.10.2019 Sloven : Kameni
06.10.2019 Mladost 1935 : Vitez
06.10.2019 11:00 OFK Varna : Jedinstvo
06.10.2019 11:00 Pocerina : Metlić
06.10.2019 11:00 Dumača : Mladost
06.10.2019 15:00 BSK : Dunav
06.10.2019 15:00 Napredak : Morava 1932
06.10.2019 15:00 Sloga 1932 : Proleter 1932
06.10.2019 15:00 Beli Orao : Sloga
06.10.2019 15:00 Napredak : Napredak
06.10.2019 15:00 Zemljoradnik : Metalac
06.10.2019 15:00 Pobeda : Sloga
06.10.2019 15:30 POFK Letnjikovac : Roma-Odžino selo
06.10.2019 11:00 Partizan : Proleter
06.10.2019 11:00 Culjković : Napredak
06.10.2019 10:00 Maskar : Šumadinac
06.10.2019 10:00 Mladost : Kalipolje
06.10.2019 10:00 Budućnost MI : Krćevac 04
06.10.2019 11:00 Rudar : Galeb
06.10.2019 11:00 Mladost : Sava
06.10.2019 11:00 Borac BTG : OFK Letnjikovac 1983
06.10.2019 Borac : Jedinstvo (R)
06.10.2019 Fruškogorac : Jedinstvo (K)
06.10.2019 Jedinstvo (P) : Polet
06.10.2019 Planinac : Car Uroš
06.10.2019 27. Oktobar : Fruškogorac
06.10.2019 Borac : Sloga (M)
06.10.2019 Sloga (K) : Vojvodina
06.10.2019 15:30 Vinogradar : Vršac
06.10.2019 15:30 Omladinac : Hajduk
06.10.2019 15:30 Banat : Vitorul
06.10.2019 12:00 Gornji Lajkovac : Proleter
06.10.2019 15:00 Babajić : Kačer
06.10.2019 15:00 Tolić : Toplica
06.10.2019 11:00 BSK 1924 : Napredak 1927
06.10.2019 11:00 Sloga 1945 : Jedinstvo (S)
06.10.2019 15:00 Mladi Borac : Mirko Tomić
06.10.2019 15:00 Kumane : Ram
06.10.2019 15:00 Pek : Stiški Kurjak
06.10.2019 15:00 Sloga-Top : Dunavac 1929
06.10.2019 15:00 Sinđelić : Mladi Radnik
06.10.2019 15:00 Mladi Borac (T) : Vinogradar
06.10.2019 15:00 Jasenovo : Resava
06.10.2019 Selanac : Čobanče
06.10.2019 Crnča : Azbukovica
06.10.2019 15:00 Gradac : Parcane
06.10.2019 15:00 OFK Orašje : Velika Morava
06.10.2019 18:30 Zrinjski : Sarajevo
06.10.2019 18:30 Borac : Željezničar
06.10.2019 14:30 Jezero : Bokelj
06.10.2019 14:30 Arsenal : Jedinstvo (BP)
06.10.2019 14:30 Mornar : Ibar
06.10.2019 14:30 Dečić : Otrant Olympic
06.10.2019 14:30 Drezga : Lovćen
06.10.2019 00:00 Arsenal : Bournemouth
06.10.2019 15:00 Southampton : Chelsea
06.10.2019 17:30 Newcastle United : Manchester United
06.10.2019 00:00 Barcelona : Sevilla
06.10.2019 00:00 Real Betis : Eibar
06.10.2019 00:00 Celta de Vigo : Athletic Club
06.10.2019 00:00 Leganés : Levante
06.10.2019 00:00 Mallorca : Espanyol
06.10.2019 00:00 Osasuna : Villarreal
06.10.2019 00:00 Real Madrid : Granada
06.10.2019 00:00 Real Sociedad : Getafe
06.10.2019 00:00 Valencia : Deportivo Alavés
06.10.2019 00:00 Real Valladolid : Atlético Madrid
06.10.2019 00:00 Atalanta : Lecce
06.10.2019 00:00 Bologna : Lazio
06.10.2019 00:00 Brescia : Sassuolo
06.10.2019 00:00 Fiorentina : Udinese
06.10.2019 00:00 Genoa : Milan
06.10.2019 00:00 Verona : Sampdoria
06.10.2019 00:00 Internazionale : Juventus
06.10.2019 00:00 Roma : Cagliari
06.10.2019 00:00 SPAL : Parma
06.10.2019 00:00 Torino : Napoli
06.10.2019 21:00 Saint-Étienne : Olympique Lyonnais
06.10.2019 Timok 1919 : Real
06.10.2019 Jedinstvo (P) : Dinamo
06.10.2019 Radnički (P) : Topličanin
06.10.2019 Radnik : Moravac Orion
06.10.2019 Trstenik PPT : Sinđelić
06.10.2019 Bor 1919 : Kopernikus Želežničar
06.10.2019 10:00 Kabel : RFK Novi Sad 1921
06.10.2019 10:00 Radnički 1912 : Hajduk 1912
06.10.2019 11:00 AFK : Tavankut
06.10.2019 10:00 Tornjoš : Tisa
06.10.2019 10:00 Jedinstvo : Senta
06.10.2019 12:00 Kabel : RFK Novi Sad 1921
06.10.2019 12:00 Petrika : OFK Bačka
06.10.2019 12:00 Borac : Proleter
06.10.2019 12:00 Radnički (S) : Hajduk 1912
06.10.2019 Partizan : Polet
06.10.2019 Sloga : Potporanj
06.10.2019 Karaš : Jedinstvo
06.10.2019 Coerver junior : Dobrica
06.10.2019 Proleter : Budućnost
06.10.2019 11:00 Bajša : Bečej 1918
06.10.2019 11:00 Njerš Ištvan : Bačka 1901
06.10.2019 13:30 Čantavir : Srbobran
06.10.2019 10:00 Radnički 1905 : Preporod
06.10.2019 10:00 Jošanica : Kiker
06.10.2019 14:00 Sport Klub 99 : Šumadija 1903
06.10.2019 13:00 Bubamara : Novi Pazar
06.10.2019 10:00 Mladost (L) : Radnički (K)
06.10.2019 10:00 Kikinda 1909 : Železničar
06.10.2019 12:00 Prof. Bolesnikov : Petar Puača
06.10.2019 13:00 Index : Vojvodina
06.10.2019 10:00 Radnički 1912 : Kabel
06.10.2019 10:00 Arena Su : GDM 021
06.10.2019 10:00 Bečej 1918 : CFK
06.10.2019 10:00 OFK Bačka : Spartak ŽK
06.10.2019 10:00 Crvenka : Radnički (S)
06.10.2019 15:30 CFK : Radnički 1905
06.10.2019 10:00 Tavankut : Preporod
06.10.2019 10:00 Jedinstvo : Bačka
06.10.2019 09:00 AFK : Njerš Ištvan
06.10.2019 10:00 Sloga : Kevi
06.10.2019 10:00 Čibukovac : Kraljevo Hajduk
06.10.2019 11:00 Morava (M) : Mataruge
06.10.2019 11:00 Mineral 2015 : Sloga
06.10.2019 10:00 Apolon : Radnik
06.10.2019 10:00 Mačva : Budućnost-Krušik 2014
06.10.2019 10:00 Mačva 1929 : Zadrugar
06.10.2019 10:00 Mladost : Metalac
06.10.2019 10:00 FAP : GFK Sloboda
06.10.2019 10:00 Borac 1926 : Zlatibor
06.10.2019 10:00 OPK Rudar 1933 : Jasenica 2017
06.10.2019 10:00 Bačinac : Železničar
06.10.2019 Rosulja 2014 : Jedinstvo 2014
06.10.2019 12:00 Bečej 1918 : Spartak
06.10.2019 10:00 Vojvode : Senjak 2
06.10.2019 10:00 Železničar : Tešnjar
06.10.2019 10:00 Radnički : Jedinstvo
06.10.2019 10:00 Senjak 1 : OFK Osečina
06.10.2019 10:00 Budućnost Krušik 1 : Omladinac
06.10.2019 Železničar : Kolubara 1
06.10.2019 Napredak : Šumadija
06.10.2019 Omladinac : Kolubara 2
06.10.2019 Akademija fudbala : TEK Sloga
06.10.2019 Kalimero : ŽFK Borac
06.10.2019 Turbina : Sloboda
06.10.2019 Kalimero 2 : Kalimero 1
06.10.2019 Akademija fudbala 2 : Omladinac
06.10.2019 Real 1 : Mladost (Č)
06.10.2019 Akademija fudbala 1 : Real 2

Rukomet

06.10.2019 Tatran : Beijing Sport University
tmilos90 je podelio utakmicu
Poša Viktor i još 1 korisnika su lajkovali utakmicu
Petar12 je podelio utakmicu
Pantaa005 je podelio utakmicu
Guza86 i još 1 korisnika su lajkovali utakmicu
Guza86 je tipovao utakmicu
Manager i još 6 korisnika su tipovali utakmicu
Ronaldo7 je podelio utakmicu