XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 406 utakmica za dan
Subota, 28 Septembar 2019

Fudbal

28.09.2019 15:00 Mokra Gora : Budućnost Krušik 2014
28.09.2019 15:00 Takovo : Tutin
28.09.2019 15:00 Jedinstvo : Borac 1926
28.09.2019 15:00 Loznica : Proleter Mihajlovac
28.09.2019 15:00 Mačva 1929 : Mladi radnik 1926
28.09.2019 15:00 Sloga (P) : Sloga 33
28.09.2019 15:00 Sloga (K) : Jošanica
28.09.2019 15:30 Radnički 1912 : Omladinac
28.09.2019 15:30 Radnički (Zr) : Bačka 1901
28.09.2019 15:30 1. Maj Ruma : Hajduk 1912
28.09.2019 15:30 Bratstvo 1946 : OFK Vršac
28.09.2019 15:30 Kozara : Vojvodina 1928
28.09.2019 15:30 Dinamo 1945 : Bečej 1918
28.09.2019 15:30 Dunav : Car Konstantin
28.09.2019 15:30 OFK Topličanin : SFS Borac
28.09.2019 15:30 Jagodina Tabane : Jedinstvo
28.09.2019 15:30 GFK Dubočica : Vlasina
28.09.2019 15:30 Trstenik PPT : OFK Sinđelić
28.09.2019 10:00 Teleoptik : Brodarac
28.09.2019 11:00 GSP Polet Dorćol : Zvezdara
28.09.2019 15:30 OFK Beograd : Lokomotiva
28.09.2019 15:00 Mladi borac : Sloboda
28.09.2019 15:00 Ribnica : Železničar
28.09.2019 15:00 Zadrugar : OFK Divci
28.09.2019 15:00 Radnički (V) : Rađevac
28.09.2019 15:00 Radnički Šabački : Radnički Stobeks
28.09.2019 15:00 Gruža : Vodojaža
28.09.2019 15:00 Šumadija 1903 : OFK Ras
28.09.2019 15:00 Sloga (BB) : GFK Sloboda
28.09.2019 15:00 Sevojno : Polet (T)
28.09.2019 15:00 Budućnost : Crnokosa
28.09.2019 15:30 ČSK Pivara : Bačka
28.09.2019 15:30 Krila Krajine : OFK Vrbas
28.09.2019 15:30 Crvenka : Radnički
28.09.2019 15:30 Crvena zvezda : Jugović
28.09.2019 15:30 Mladost (BJ) : Hajduk (D)
28.09.2019 15:30 Cement : Radnički (NP)
28.09.2019 15:30 Mladost (NS) : Jedinstvo (SP)
28.09.2019 15:30 Naftagas : Crvena zvezda (VS)
28.09.2019 15:30 Kikinda 1909 : Borac (St)
28.09.2019 15:30 Krajina : ŽAK
28.09.2019 15:30 Jedinstvo (NB) : Proleter (BK)
28.09.2019 15:30 Sloga : Radnički (S)
28.09.2019 15:30 Begej : Sloboda
28.09.2019 15:30 Sloga : Pusta Reka
28.09.2019 15:30 Budućnost : Vranjska Banja
28.09.2019 15:30 OFK Kosanica : Jablanica
28.09.2019 15:30 Pčinja : Akademija 10
28.09.2019 15:30 Đerdap : Jedinstvo (P)
28.09.2019 15:30 BSK : Timok 1919
28.09.2019 15:30 Balkanski : Rtanj
28.09.2019 15:30 Jedinstvo (P) : Meševo
28.09.2019 15:30 Morava 1918 : Juhor
28.09.2019 15:30 Blagotin : Jedinstvo 1936
28.09.2019 15:30 Svrljig : Moravica
28.09.2019 10:00 BASK : Šumadija
28.09.2019 15:30 Turbina : Budućnost
28.09.2019 15:30 Studenski Grad : Vrčin
28.09.2019 15:30 Trgovački : Sloga (B)
28.09.2019 15:30 Đerdap : Budućnost (V)
28.09.2019 15:00 OFK Brđanac : Dimitrije Tucović
28.09.2019 15:00 Duško : Mladost (PP)
28.09.2019 15:00 Sinđelić : Sloga
28.09.2019 16:00 Parmenac : Zadrugar
28.09.2019 15:30 Kordun : Radnički 1918
28.09.2019 15:30 ŽAK : Vojvodina
28.09.2019 15:30 Tvrđava : Hercegovac
28.09.2019 15:30 Sloga : Senta
28.09.2019 15:30 Panonija IM Topola : Obilić (Z)
28.09.2019 15:30 Napredak : Đurđin
28.09.2019 16:00 Rudar : LSK Laćarak
28.09.2019 15:30 OFK Futog : Jedinstvo
28.09.2019 15:30 RFK Novi Sad 1921 : Index
28.09.2019 15:30 Slavija : Bačka (Đ)
28.09.2019 15:30 Fruškogorski partizan : Tatra
28.09.2019 15:30 Mladost (L) : Omladinac FAM
28.09.2019 15:30 BAK : Dolina
28.09.2019 15:30 Radnički (K) : Spartak 1911
28.09.2019 15:30 Sloga (BNS) : Strela
28.09.2019 15:30 BSK : Ključ
28.09.2019 15:30 Krivelj : Zlot
28.09.2019 15:30 Poreč : Rudna Glava
28.09.2019 15:30 Midžor : Omladinac
28.09.2019 15:30 OFK Knjaz : Kosovo
28.09.2019 15:30 Radnički 1946 : Rudar Vrška Čuka
28.09.2019 15:30 Varvarin : Gradina
28.09.2019 15:30 Čitluk : Kupci
28.09.2019 15:30 Ropočevo : Kosmaj
28.09.2019 15:30 Padina : Rudar Alpos
28.09.2019 15:30 Pobeda : Napredak 2012
28.09.2019 15:30 Vladimir Durković : Mladost
28.09.2019 15:30 Senjak : Dragoš
28.09.2019 16:00 Sloga (D) : Šumadija 1934
28.09.2019 15:00 Mladost (S) : Ternoci
28.09.2019 15:00 Crvena Jabuka : Kalenić
28.09.2019 Borac : Zadrugar
28.09.2019 Lider : Kula
28.09.2019 16:00 Sloven : Obilić 1993
28.09.2019 15:30 Obilić : Miletić
28.09.2019 15:30 Jedinstvo (G) : Proleter
28.09.2019 15:30 Slanobarac : Moskva
28.09.2019 15:30 Susek : Čenej
28.09.2019 15:30 Dinamo : Vinogradar
28.09.2019 15:30 Titel : Hajduk
28.09.2019 15:30 Borac : Sloga
28.09.2019 15:30 Radnik Sušica 2012 : Todorovce
28.09.2019 15:30 Jedinstvo (Š) : Plantaža
28.09.2019 15:30 Radnički (P) : Bratstvo
28.09.2019 15:30 Stari Trstenik : 14. Oktobar
28.09.2019 15:30 Borac : Sloga (D)
28.09.2019 15:30 Sloga (L) : Garevina
28.09.2019 15:00 Rudar (St) : Šumadija
28.09.2019 15:00 Beljanica : Napredak (St)
28.09.2019 15:00 Budućnost : Sloboda
28.09.2019 15:00 Sinđelić 1934 : Partizan
28.09.2019 15:00 Zenit : Šantarovac
28.09.2019 Vranić : Veliki Borak
28.09.2019 OFK Guncati : Rušanj
28.09.2019 Bežanija : 13. maj
28.09.2019 Velika Moštanica : DIF
28.09.2019 Sparta Železnik : Šećeranac Ada
28.09.2019 Umka : BUSK
28.09.2019 Mladi proleter : Busije
28.09.2019 Rekreativo 011 : Novi Beograd
28.09.2019 Dedinje : Zmaj 1953
28.09.2019 15:30 Potisje : Tromedja
28.09.2019 15:00 Torpedo 1924 : Cer
28.09.2019 15:00 Velika Reka : Prva Iskra
28.09.2019 15:00 Jedinstvo (ZA) : Jedinstvo (MZ)
28.09.2019 15:00 Jevremovac : Rankovac
28.09.2019 PKB (PS) : Lepušnica
28.09.2019 Minel : OFK Crvenka
28.09.2019 Avala 1939 : Siti Sport Klub
28.09.2019 Pionir : Boka Seniors
28.09.2019 Resnik : Pinosava
28.09.2019 Poštar 1930 : Sveti Stefan
28.09.2019 15:30 Bačka 1945 : Naša Zvezda
28.09.2019 15:30 Bega : Omladinac
28.09.2019 15:30 Vojvodina : Proleter
28.09.2019 15:30 Napredak (Č) : 1. Oktobar
28.09.2019 15:30 Terekves : Napredak (BT)
28.09.2019 15:00 Sloga (Z) : Feniks
28.09.2019 15:00 Omladinac-Šumadinac (V) : Udarnik
28.09.2019 15:30 Rade Milošević : Borac (V)
28.09.2019 15:30 Polet S.D. : Napredak 1936
28.09.2019 15:30 Žitkovica 2017 : Mlava (B)
28.09.2019 15:00 Venčani : Kopljari
28.09.2019 15:00 Kralj Petar I : Sloga
28.09.2019 15:30 Jedinstvo Stević : Omladinac 1927
28.09.2019 15:30 Proleter : Omladinac
28.09.2019 15:30 Gornji Stepoš : Naupare
28.09.2019 15:30 Gaglovo : Mudrakovac
28.09.2019 15:30 Sloboda : Tomislavci
28.09.2019 16:00 Mladost : Sloga
28.09.2019 16:00 Sokograd : Napredak
28.09.2019 Brezova : Gorušica
28.09.2019 Vrelo : Bjelica
28.09.2019 Bratstvo : Voćar
28.09.2019 Dragačevo : Jelica
28.09.2019 Sloga : Prilike
28.09.2019 15:30 Zeppelin 026 : Jezava
28.09.2019 15:30 Badljevica : Petlić SD 026
28.09.2019 15:30 Jastrebac : Borac
28.09.2019 15:30 OFK Sloga : Rutevac
28.09.2019 15:30 Jedinstvo : Crvena zvezda
28.09.2019 15:30 Čegar 1946 : Supovac
28.09.2019 15:30 Planinac 1933 : Durlan Siti
28.09.2019 15:30 Spartak : Jasenovik 2018
28.09.2019 15:30 Rujnik : Sloga 1948
28.09.2019 15:30 BSK : Sloboda
28.09.2019 15:30 Petka : Mladi Borac
28.09.2019 15:30 Mladi radnik : Polet
28.09.2019 15:30 Borac : Bistrica
28.09.2019 Nišavac : Mladost
28.09.2019 Sloboda : Jerma
28.09.2019 15:30 Borac : Kastrum
28.09.2019 Dinamo 1923 : Jedinstvo Lemeš
28.09.2019 Bratstvo 2019 : Sport
28.09.2019 Graničar : Dinamo
28.09.2019 Rastina 1918 : Panonija
28.09.2019 15:30 Partizan : KSK Konak 1926
28.09.2019 15:30 ŽFK Banat Bagljas : Proleter
28.09.2019 15:30 Sloga : Borac
28.09.2019 16:00 Milakovac 2018 : Sloga Obrva
28.09.2019 16:00 Budućnost (S) : Mladost 1925
28.09.2019 15:00 Popovac : Budućnost
28.09.2019 15:00 Borac 1950 : BSK Buljane
28.09.2019 Vrelo : Vukona
28.09.2019 15:30 Belpos : Jedinstvo 2014
28.09.2019 15:00 Mladost : Radnik 2013
28.09.2019 15:00 Napredak : Veternica
28.09.2019 15:00 Gornje Krajince : Jašunja
28.09.2019 15:00 Veliko Trnjane : ŠFU Derbi 2016
28.09.2019 15:30 Pepeljevac 1947 : Padež
28.09.2019 15:30 Lomnica : Zmajevac
28.09.2019 15:00 Trnava : Dobra Voda
28.09.2019 15:00 Mladost : GFK Strelište
28.09.2019 Soko : Vukan
28.09.2019 Burovac : Udarnik 2015
28.09.2019 Napredak : Dobrnje
28.09.2019 Melnica : Zabrđe 1936
28.09.2019 Graničar : Borac (VR)
28.09.2019 Planinac : Srem (SM)
28.09.2019 Sremac : Borac (R)
28.09.2019 Zmaj : Srem (SR)
28.09.2019 15:30 Solunac : Graničar
28.09.2019 15:30 Vladimirovac : Janošik
28.09.2019 15:30 Gaj : Sloga (M)
28.09.2019 15:30 Dobrica : Mladost
28.09.2019 15:30 Dunav : Dunavac
28.09.2019 15:30 Metaloplastika : Petlovača
28.09.2019 15:00 Junkovac : Maskar
28.09.2019 15:30 OFK Letnjikovac 1983 : Žabar
28.09.2019 15:00 Jelav : Luk
28.09.2019 15:00 Sloga : Mladost (G)
28.09.2019 15:00 Mladost (DB) : Granit
28.09.2019 15:00 TE Gučevo : Mladost (B)
28.09.2019 15:30 Napredak 1927 : Stig (MC)
28.09.2019 15:00 Ratkovac : Nepričava
28.09.2019 15:00 Sloga : Proleter
28.09.2019 19:00 Borac : Velež
28.09.2019 16:00 Kozara : Slavija
28.09.2019 16:00 Alfa Modriča : Jedinstvo
28.09.2019 16:00 Podrinje : Željezničar Sport Team
28.09.2019 16:00 Rudar Prijedor : Tekstilac
28.09.2019 15:00 Zeta : Kom
28.09.2019 15:00 Podgorica : OFK Petrovac
28.09.2019 15:00 Rudar : Budućnost
28.09.2019 15:00 Iskra : Grbalj
28.09.2019 15:00 Sutjeska : OFK Titograd
28.09.2019 13:30 Sheffield United : Liverpool
28.09.2019 16:00 Bournemouth : West Ham
28.09.2019 16:00 Aston Villa : Burnley
28.09.2019 16:00 Chelsea : Brighton
28.09.2019 16:00 Crystal Palace : Norwich City
28.09.2019 16:00 Tottenham : Southampton
28.09.2019 16:00 Wolverhampton : Watford
28.09.2019 18:30 Leicester City : Newcastle United
28.09.2019 15:30 RB Leipzig : Schalke 04
28.09.2019 15:30 Hoffenheim : Borussia M'gladbach
28.09.2019 15:30 Mainz 05 : Wolfsburg
28.09.2019 15:30 Augsburg : Bayer Leverkusen
28.09.2019 15:30 Paderborn : Bayern München
28.09.2019 18:30 Borussia Dortmund : Werder Bremen
28.09.2019 00:00 Nice : Lille
28.09.2019 00:00 Bordeaux : PSG
28.09.2019 00:00 Angers : Amiens SC
28.09.2019 00:00 Monaco : Brest
28.09.2019 00:00 Metz : Toulouse
28.09.2019 00:00 Olympique Lyonnais : Nantes
28.09.2019 00:00 Strasbourg : Montpellier
28.09.2019 00:00 Olympique Marseille : Rennes
28.09.2019 00:00 Nîmes : Saint-Étienne
28.09.2019 00:00 Reims : Dijon
28.09.2019 TSC : Napredak Junior 2018
28.09.2019 Crvena zvezda B 2018 : Radnički 2012
28.09.2019 ŽGFK Lavice Dubočica : Mačva
28.09.2019 Spartak DOO : Majdanpek
28.09.2019 Rad : Kolubara
28.09.2019 14:30 Loznica : Požega
28.09.2019 14:30 Karađorđe : Una Fortuna
28.09.2019 14:30 Šabac : Radnički 1923 (2)
28.09.2019 14:30 Jedinstvo : Slatke male
28.09.2019 Jagodina : Topličanin
28.09.2019 Jedinstvo 2014 : Knjaževac 2015
28.09.2019 Vučice : Morava
28.09.2019 Levač : Kolibri
28.09.2019 00:09 Čukarički : Partizan
28.09.2019 00:09 Napredak : Vojvodina
28.09.2019 00:09 Radnički (N) : TSC
28.09.2019 00:09 Mladost (L) : Spartak ŽK
28.09.2019 00:09 Grafičar : Crvena zvezda
28.09.2019 00:09 Rad : OFK Beograd
28.09.2019 00:09 Voždovac : Trajal
28.09.2019 00:09 Brodarac : Internacional
28.09.2019 13:30 Radnički 1923 : Šumadija 1903
28.09.2019 13:30 Novi Pazar : Borac 1926
28.09.2019 13:30 Javor : Sloboda (U)
28.09.2019 13:30 Metalac (GM) : Šumadija (A)
28.09.2019 13:30 Radnički (V) : Mačva
28.09.2019 13:30 Budućnost Krušik 2014 : Smederevo 1924
28.09.2019 13:30 Jedinstvo (Ub) : Sloboda (Č)
28.09.2019 13:30 Sloga (K) : Karađorđe
28.09.2019 13:30 Loznica : Sloga (P)
28.09.2019 Kopernikus Želežničar : Trstenik PPT
28.09.2019 Dinamo : Timok 1919
28.09.2019 10:00 Njerš Ištvan : Spartak ŽK
28.09.2019 Borac : Polet
28.09.2019 Omladinac 1927 : Jedinstvo Stević
28.09.2019 Dolina : Mundial
28.09.2019 Jugoslavija : Sloga
28.09.2019 Borac : Dolovo
28.09.2019 Strela : Budućnost
28.09.2019 Dunav : Mladost
28.09.2019 Vulturul : Partizan
28.09.2019 Korićani : Takovo
28.09.2019 Jedinstvo Putevi : Tutin
28.09.2019 Zlatibor : BIP
28.09.2019 10:00 Tavankut : Jedinstvo
28.09.2019 00:08 Čukarički : Partizan
28.09.2019 00:08 Kiker : Vojvodina
28.09.2019 00:08 Radnički (N) : Teleoptik
28.09.2019 00:08 Mačva : Spartak ŽK
28.09.2019 00:08 RFK Grafičar : Crvena zvezda
28.09.2019 00:08 Rad : Real Niš
28.09.2019 00:08 Zemun : OFK Vršac
28.09.2019 00:08 Brodarac : Apolon 4
28.09.2019 11:00 Radnički 1923 : Šumadija 1903
28.09.2019 11:00 Novi Pazar : Borac 1926
28.09.2019 11:00 Javor : Sloboda (U)
28.09.2019 11:00 Metalac (GM) : Šumadija (A)
28.09.2019 11:00 Mladi radnik 1926 : Savacijum
28.09.2019 11:00 Budućnost Krušik 2014 : Smederevo 1924
28.09.2019 11:00 Mladost (L) : Apolon
28.09.2019 11:00 Loznica : Sloga (P)
28.09.2019 12:00 Proleter 2006 : Spartak ŽK
28.09.2019 14:30 OPK Rudar 1933 : Sloga 33
28.09.2019 11:00 Mladi borac : Rudar
28.09.2019 12:00 Jasenica 2017 : Sušica
28.09.2019 10:00 RSK : Radnički 1923
28.09.2019 11:00 Karađorđe : Partizan 1945
28.09.2019 Jedinstvo : Borac
28.09.2019 Proleter : Omladinac
28.09.2019 Radnički : Mladost
28.09.2019 Voja Gačić : Dinamo 1945
28.09.2019 10:30 Preporod : Čantavir
28.09.2019 11:00 Srbobran : Njerš Ištvan
28.09.2019 10:00 Bačka 1901 : AFK
28.09.2019 11:00 Sloga (K) : Jošanica
28.09.2019 11:00 OFK Ras : Bubamara
28.09.2019 13:00 Apolon 2018 : Kiker
28.09.2019 10:00 OFK Vršac : Kikinda 1909
28.09.2019 10:00 Železničar : Coerver junior FA
28.09.2019 10:00 Radnički (Z) : Voja Gačić
28.09.2019 10:00 Dinamo 1945 : Mladost (L)
28.09.2019 10:00 ŽAK : Bečkerek 023
28.09.2019 10:00 Radnički (Š) : Index
28.09.2019 10:00 Vojvodina : Prof. Bolesnikov
28.09.2019 10:00 Petar Puača : Radnički (SM)
28.09.2019 10:00 RFK Novi Sad 1921 : GFK Sloven
28.09.2019 10:00 Kabel : Crvenka
28.09.2019 10:00 Radnički (S) : OFK Bačka
28.09.2019 BAK : OFK Plandište
28.09.2019 Mladost : Budućnost
28.09.2019 Banat : Crvena zvezda
28.09.2019 Ševac : Hajdučica
28.09.2019 BSK : Unirea
28.09.2019 Radnički : Tempo
28.09.2019 Glogonj : Vojvodina
28.09.2019 Borac : Dolina
28.09.2019 Kolonija : Borac
28.09.2019 Mladost : Sloga
28.09.2019 Dinamo 1945 : Spartak 1911
28.09.2019 Voja Gačić : Omladinac 1927
28.09.2019 15:30 Vinogradar : Spartak '07
28.09.2019 12:30 Mladi radnik 1940 : Budućnost
28.09.2019 10:00 Bresje Superior : Osipaonica
28.09.2019 10:00 Udarnik : Podunavac
28.09.2019 12:00 Sloboda : Cerovac 2013
28.09.2019 10:00 Sloga : Proleter Mihajlovac
28.09.2019 10:00 Bačka : Tisa
28.09.2019 10:00 Senjak : Železničar
28.09.2019 10:00 Šabac : Savacijum
28.09.2019 10:00 Loznica : Mačva 1929
28.09.2019 10:00 Budućnost-Krušik 2014 : Jedinstvo
28.09.2019 10:00 Sun Rise : Radnički
28.09.2019 10:00 Čačak 94 : Takovo
28.09.2019 11:00 Budućnost : Borac 1926
28.09.2019 11:00 Metalac : Kinder
28.09.2019 10:00 Javor Matis : Gaučosi
28.09.2019 10:00 Pomoravlje 1946 : Mladi radnik 1926
28.09.2019 14:30 AF Duljaj : Petlić SD 2006
28.09.2019 Sloga 036 : Savac
28.09.2019 Požarevac : Mačva
28.09.2019 Plana : Šampion
28.09.2019 Karađorđe : Požega
28.09.2019 Jedinstvo (Ub) : Radnički 1923
28.09.2019 Kraljica Marija : Vašarište
28.09.2019 Preševo : Kolibri
28.09.2019 Jedinstvo 2014 : Majdanpek
28.09.2019 Napredak junior 2018 : Topličanin
28.09.2019 Lavice Dubočica : Jagodina
28.09.2019 Spartak D.O.O : Voja Gačić
28.09.2019 Mladost : Banat
28.09.2019 Stajićevo 2017 : TSC
28.09.2019 Spartak : Nova Kolonija
28.09.2019 Vojvodina : Voša AS
28.09.2019 Polet : Bačka
28.09.2019 11:00 CFK : Arena SU
28.09.2019 11:00 Subotica '08 : Bečej 1918
28.09.2019 14:00 Bajša : Subotica '07
28.09.2019 10:00 Čantavir : Radnički 1905

Rukomet

28.09.2019 17:15 Tatran : Vojvodina
28.09.2019 Lavovi BP : Jedinstvo
28.09.2019 Jugović : Morava
28.09.2019 Smederevo : Kolubara
28.09.2019 SC Voždovac 2012 : Požarevac
28.09.2019 Crvenka : Sivac 69
28.09.2019 Vrbas Petrol : Mačva (B)
28.09.2019 Mokra Gora : Topličanin
28.09.2019 Radnički : Priboj
28.09.2019 Zlatar : Jagodina
28.09.2019 Bela Palanka : Žitorađa
28.09.2019 Kuršumlija : Hajduk Veljko
28.09.2019 Vranje 1957 : Prva Petoletka

Futsal

28.09.2019 Sopot : Bečej