18.09
16:00
Brodarac
TEK Sloga
1
2
|
18.09.2019 16:00 | Brodarac | 1 : 2 | TEK Sloga |
18.09
16:00
Sloga
Morava
2
1
|
18.09.2019 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Morava | |||||
18.09
16:00
Pusta Reka
Svetlost Badnjevac
6
2
|
18.09.2019 16:00 | Pusta Reka | 6 : 2 | Svetlost Badnjevac | |||||
18.09
16:00
Čekmin
Polet 1980
5
0
|
18.09.2019 16:00 | Čekmin | 5 : 0 | Polet 1980 | |||||
18.09
16:00
Bobište
Vranjska Banja
0
3
|
18.09.2019 16:00 | Bobište | 0 : 3 | Vranjska Banja | |||||
18.09
16:00
Žitorađa
Jablanica
3
2
|
18.09.2019 16:00 | Žitorađa | 3 : 2 | Jablanica | |||||
18.09
16:00
Budućnost
Akademija 10
4
0
|
18.09.2019 16:00 | Budućnost | 4 : 0 | Akademija 10 | |||||
18.09
16:00
Pčinja
Nebeski Andjeli
1
0
|
18.09.2019 16:00 | Pčinja | 1 : 0 | Nebeski Andjeli | |||||
18.09
16:00
Jedinstvo (GS)
Jastrebac
5
1
|
18.09.2019 16:00 | Jedinstvo (GS) | 5 : 1 | Jastrebac |
18.09
16:00
Napredak Simićevo
Đerdap
0
4
|
18.09.2019 16:00 | Napredak Simićevo | 0 : 4 | Đerdap |
18.09
16:00
Žabare
Čitluk
5
1
|
18.09.2019 16:00 | Žabare | 5 : 1 | Čitluk |
18.09
15:30
Šumadinac (N)
ŽSK
4
1
|
18.09.2019 15:30 | Šumadinac (N) | 4 : 1 | ŽSK | |||||
18.09
15:30
Prvi srpski ustanak
Sloga
3
2
|
18.09.2019 15:30 | Prvi srpski ustanak | 3 : 2 | Sloga | |||||
18.09
15:30
Mladost MG
Trnava
0
0
|
18.09.2019 15:30 | Mladost MG | 0 : 0 | Trnava | |||||
18.09
15:30
Šumadinac (S)
Jasenica
2
1
|
18.09.2019 15:30 | Šumadinac (S) | 2 : 1 | Jasenica | |||||
18.09
15:30
Marjan
BSK
0
1
|
18.09.2019 15:30 | Marjan | 0 : 1 | BSK | |||||
18.09
15:30
Plaskovac
Omladinac (DR)
1
0
|
18.09.2019 15:30 | Plaskovac | 1 : 0 | Omladinac (DR) | |||||
18.09
15:30
Borac
Banja
5
0
|
18.09.2019 15:30 | Borac | 5 : 0 | Banja | |||||
18.09
15:30
Vinča
Lokomotiva
3
0
|
18.09.2019 15:30 | Vinča | 3 : 0 | Lokomotiva |
18.09
16:00
Sloboda
Omladinac
0
0
|
18.09.2019 16:00 | Sloboda | 0 : 0 | Omladinac |
18.09
16:00
Zenit
Osaonica
2
1
|
18.09.2019 16:00 | Zenit | 2 : 1 | Osaonica |
18.09
15:00
Zeta
Podgorica
1
0
|
18.09.2019 15:00 | Zeta | 1 : 0 | Podgorica | |||||
18.09
15:00
Kom
Rudar
5
0
|
18.09.2019 15:00 | Kom | 5 : 0 | Rudar | |||||
18.09
15:00
OFK Petrovac
Iskra
0
1
|
18.09.2019 15:00 | OFK Petrovac | 0 : 1 | Iskra | |||||
18.09
18:00
Budućnost
Sutjeska
1
4
|
18.09.2019 18:00 | Budućnost | 1 : 4 | Sutjeska | |||||
18.09
15:00
Grbalj
OFK Titograd
0
2
|
18.09.2019 15:00 | Grbalj | 0 : 2 | OFK Titograd |
18.09
15:30
Bokelj
Otrant Olympic
1
0
|
18.09.2019 15:30 | Bokelj | 1 : 0 | Otrant Olympic | |||||
18.09
15:30
Lovćen
Ibar
0
1
|
18.09.2019 15:30 | Lovćen | 0 : 1 | Ibar | |||||
18.09
15:30
Drezga
Jedinstvo (BP)
2
2
|
18.09.2019 15:30 | Drezga | 2 : 2 | Jedinstvo (BP) | |||||
18.09
15:30
Dečić
Jezero
2
1
|
18.09.2019 15:30 | Dečić | 2 : 1 | Jezero | |||||
18.09
15:30
Mornar
Arsenal
2
1
|
18.09.2019 15:30 | Mornar | 2 : 1 | Arsenal |
18.09
18:55
Club Brugge
Galatasaray
0
0
|
18.09.2019 18:55 | Club Brugge | 0 : 0 | Galatasaray | |||||
18.09
21:00
PSG
Real Madrid
3
0
|
18.09.2019 21:00 | PSG | 3 : 0 | Real Madrid |
18.09
18:55
Olympiacos
Tottenham
2
2
|
18.09.2019 18:55 | Olympiacos | 2 : 2 | Tottenham | |||||
18.09
21:00
Bayern
Crvena zvezda
3
0
|
18.09.2019 21:00 | Bayern | 3 : 0 | Crvena zvezda |
18.09
21:00
GNK Dinamo
Atalanta
4
0
|
18.09.2019 21:00 | GNK Dinamo | 4 : 0 | Atalanta | |||||
18.09
21:00
Shakhtar
Manchester City
0
3
|
18.09.2019 21:00 | Shakhtar | 0 : 3 | Manchester City |
18.09
21:00
Bayer 04 Leverkusen
Lokomotiv
1
2
|
18.09.2019 21:00 | Bayer 04 Leverkusen | 1 : 2 | Lokomotiv | |||||
18.09
21:00
Atlético Madrid
Juventus
2
2
|
18.09.2019 21:00 | Atlético Madrid | 2 : 2 | Juventus |
18.09
19:00
Kolubara
IMT
3
1
|
18.09.2019 19:00 | Kolubara | 3 : 1 | IMT |
18.09
10:00
OFK Vrbas
Bečej 1918
2
2
|
18.09.2019 10:00 | OFK Vrbas | 2 : 2 | Bečej 1918 |
18.09
09:00
Sloga
Kraljevo Hajduk
8
0
|
18.09.2019 09:00 | Sloga | 8 : 0 | Kraljevo Hajduk |
18.09
18:00
Budućnost
Krim Merkator
32
25
|
18.09.2019 18:00 | Budućnost | 32 : 25 | Krim Merkator |
18.09
19:00
Jadran ST
Jadran HN
9
11
|
18.09.2019 19:00 | Jadran ST | 9 : 11 | Jadran HN |