XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2020 17:30 Studentski grad - Stepojevac Vaga 4:2
2 23.08.2020 17:00 Sremčica - Studentski grad 2:1
3 30.08.2020 17:00 Studentski grad - BSK 1925 1:0
4 06.09.2020 16:00 Crvena zvezda - Studentski grad 4:3
5 13.09.2020 16:00 Studentski grad - BASK 3:4
6 16.09.2020 16:00 OFK Beograd - Studentski grad 2:3
7 20.09.2020 16:00 Studentski grad - Teleoptik 2:0
8 26.09.2020 15:30 BSK Borča - Studentski grad 1:1
9 03.10.2020 14:30 Studentski grad - Zvezdara 1:0
10 10.10.2020 10:00 TEK Sloga - Studentski grad 0:0
11 14.10.2020 14:00 Studentski grad - GSP Polet Dorćol 2:1
12 17.10.2020 10:00 Brodarac - Studentski grad 2:0
13 24.10.2020 13:30 Studentski grad - Lokomotiva 7:2
14 31.10.2020 10:00 Sinđelić - Studentski grad 1:3
15 04.11.2020 13:30 Studentski grad - Jedinstvo 2:0
16 07.11.2020 13:30 Mladenovac - Studentski grad 1:0
17 14.11.2020 13:00 Studentski grad - Radnički (O) 2:2
18 22.11.2020 13:00 Studentski grad - Radnički (NB) 0:0
19 29.11.2020 13:00 Leštane - Studentski grad 3:1
20 05.03.2021 14:30 Stepojevac Vaga - Studentski grad 1:1
21 14.03.2021 17:30 Studentski grad - Sremčica 4:4
22 17.03.2021 15:00 BSK 1925 - Studentski grad 1:2
23 21.03.2021 15:00 Studentski grad - Crvena zvezda 0:0
24 28.03.2021 15:30 BASK - Studentski grad 3:0
25 31.03.2021 16:00 Studentski grad - OFK Beograd 1:1
26 03.04.2021 11:00 Teleoptik - Studentski grad 1:1
27 10.04.2021 16:00 Studentski grad - BSK Borča 0:1
28 14.04.2021 16:00 Zvezdara - Studentski grad 2:2
29 18.04.2021 17:30 Studentski grad - TEK Sloga 2:1
30 24.04.2021 11:00 GSP Polet Dorćol - Studentski grad 1:2
31 29.04.2021 15:30 Studentski grad - Brodarac 2:0
32 01.05.2021 16:30 Lokomotiva - Studentski grad 1:0
33 09.05.2021 17:30 Studentski grad - Sinđelić 1:0
34 16.05.2021 16:30 Jedinstvo - Studentski grad 5:3
35 19.05.2021 17:00 Studentski grad - Mladenovac 3:0
36 22.05.2021 17:00 Radnički (O) - Studentski grad 3:0
37 29.05.2021 17:00 Radnički (NB) - Studentski grad 0:1
38 05.06.2021 17:00 Studentski grad - Leštane 3:3
Konačna tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Teleoptik 38 23 8 7 77
2 Prelazi u ligu višeg ranga Brodarac 38 24 3 11 75
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 38 18 9 11 63
4 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (O) 38 18 8 12 62
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Beograd 38 17 9 12 60
6 Prelazi u ligu višeg ranga TEK Sloga 38 17 9 12 60
7 Prelazi u ligu višeg ranga Stepojevac Vaga 38 18 6 14 60
8 Prelazi u ligu višeg ranga Zvezdara 38 15 15 8 60
9 Prelazi u ligu višeg ranga Studentski grad 38 16 11 11 59
10 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (NB) 38 15 13 10 58
11 Prelazi u ligu višeg ranga Leštane 38 14 16 8 58
12 Prelazi u ligu višeg ranga BASK 38 16 9 13 57
13 Prelazi u ligu višeg ranga BSK Borča 38 15 9 14 54
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Sinđelić 38 15 8 15 53
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Sremčica 38 11 12 15 45
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Crvena zvezda 38 12 6 20 42
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Lokomotiva 38 9 8 21 35
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Mladenovac 38 8 6 24 30
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona GSP Polet Dorćol 38 7 3 28 24
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona BSK 1925 38 3 10 25 19
M. Milanović i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
M. Milanović i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
M. Milanović i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
M. Milanović i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
M. Milanović i još 2 korisnika su tipovali utakmicu